Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE

STOLNÝ TENIS 2. liga TT l15. kolo: Maco Trnava - Holíč C 5:13, Špačince - Kúty 6:12, b. h. M. Kucharič 4.5, B. Baláž a M. Tančibok 3.5, T. Valla 0.5, Padáň - V. Mača 9:9, Hlohovec - Gabčíkovo 13:5, Trh. Hradská - Piešťany 12:6, Trstice - Hor. Orešany 9:9. 1. Holíč C 15 14 1 0 207:63 44 2. T.Hradská 15 11 2 2 168:102 39 3. V.Mača 15 8 2 5 142:128 33 4. Gabčíkovo 15 7 3 5 139:131 32 5. Kúty 15 6 2 7 132:138 29 6. Špačince 15 5 4 6 129:141 29 7. Padáň 15 5 3 7 123:147 28 8. Hlohovec 15 6 1 8 116:154 28 9. H. Orešany 15 4 4 7 131:139 27 10. Trstice 15 4 2 9 110:160 25 11.Maco 15 3 4 8 119:151 25 12. Piešťany 15 2 2 11 104:166 21 3. liga TT l 15. kolo: Špačince B - Kúty B 16:2, b. h. J. Malík a V. Šimek ml. 1, Gabčíkovo B - Skalica 3:15, b. h. J. Paulus 4.5, R. Podolinský 4, R. Kuba 3, R. Chanečka 2.5, D. Rybár 1, Petrova Ves - Dobrá Voda 5:13, b. d. Jurovatý 2.5, M. Beťko 1.5, F. Šebesta 1, Bricon Trnava - Senica 8:10, b. h. p. Šebesta 3.5, Š. Šebesta 2.5, P. Kapsa a A. Lazorčák 2, Maco Trnava B - Majcichov 9:9, Sládkovičovo B - Galanta B 8:10. 1. D.Voda 15 15 0 0 198:72 45 2. Špačince B 15 11 3 1 187:83 40 3. Skalica 15 11 2 2 181:89 39 4. Sládkovičovo B 15 5 5 5 129:141 30 5. Petr.Ves 15 6 3 6 130:140 30 6. Majcichov 15 6 3 6 131:139 30 7.MacoB 15 4 4 7 122:148 27 8. Senica 15 4 3 8 117:153 26 9. Bricon TT 15 4 1 10 117:153 24 10. Gabčíkovo B 15 3 3 9 104:166 24 11. Galanta B 15 3 2 10 112:158 23 12. Kúty B 15 3 1 11 92:178 22 4. liga TT l15. kolo: Senica B - Veľká Mača B 11:7, Kočín/Lančár - Skalica B 6:12, Buková - Holíč D 4:14, J. Chmelík a D. Halouzka 4.5, B. Vépy a J. Skala 3.5, Šoporňa - Veľké Úľany 2:16, Hlohovec B - Galanta C 16:2, Vrbové - Piešťany B 10:8. 1. HolíčD 15 14 0 1 217:53 43 2. V.Úľany 15 14 0 1 193:77 43 3. Skalica B 15 9 2 4 150:120 35 4. Hlohovec B 15 7 1 7 138:132 30 5. Buková 15 5 4 6 130:140 29 6. Šoporňa 15 5 3 7 128:142 28 7. Senica B 15 5 3 7 116:154 28 8. V. Mača B 15 5 2 8 122:148 27 9. Vrbové 15 5 2 8 122:148 27 10. Galanta C 15 4 3 8 105:165 26 11. Piešťany B 15 4 0 11 95:175 23 12. Kočín/Lančár 15 3 0 12 104:166 21 5. liga SE l12. kolo: Senica C - Unín A 3:15, Studienka B - Bor. Sv. Jur 5:13, Rohožník - Skalica C 10:8, Holíč E - Kúty C 9:9, Unín B - Studienka A 2:16. 1. Studienka 12 12 0 0 170:46 36 2. Bor.Sv.Jur 12 11 0 1 142:74 34 3. Kúty C 12 7 2 3 128:88 28 4. UnínA 12 7 1 4 134:82 27 5. Skalica C 12 6 0 6 114:102 24 6. Rohožník 12 5 1 6 103:113 23 7. Holíč E 12 2 2 8 7:139 18 8. Unín B 12 3 0 9 89:127 18 9. Senica C 12 3 0 9 75:141 18 10. Studienka B 12 1 0 11 48:168 14 6. liga SE l 12. kolo: Mor. Sv. Ján - Štefanov 3:15, Skalica D - Bor. Mikuláš 13:5, Holíč F - Senica D 12:6. l 13. kolo: Senica D - Mor. Sv. Ján 16:2, Štefanov - Skalica D 8:10, Bor. Mikuláš - Holíč F 1:17. 1. SkalicaD 13 12 0 1 145:89 37 2. Holíč F 13 12 0 1 176:58 37 3. Štefanov 13 8 0 5 151:83 29 4. SenicaD 13 5 0 8 129:105 23 5. Mor.Sv.Ján 13 1 0 12 52:182 15 6. B. Mikuláš 13 1 0 12 49:185 15 2. liga BSTZ l 12. kolo: Veľké Leváre - Spoje A 5:13, Ivanka B - ŠKP BA A 15:3, Ister B - Ister A 4:14, Karl.Ves A - Stavbár A 13:5, Senec B - Svätý Jur 8:10, Pezinok - Educo 9:9. 1. IsterA 12 11 1 0 169:47 35 2. Ivánka B 12 10 0 2 138:78 32 3. Pezinok 12 8 2 2 133:83 30 4. Ister B 12 6 2 4 116:100 26 5. Svätý Jur 12 5 3 4 115:101 25 6. Karl. Ves 12 4 4 4 107:109 24 7. Senec B 12 4 2 6 112:104 22 8. Stavbár 12 4 1 7 101:115 21 9. Educo 12 3 2 7 82:134 20 10. Spoje 12 3 1 8 83:133 19 11. ŠKPBA 12 2 2 8 85:131 18 12. V.Leváre 12 2 0 10 55:161 16 5. liga BSTZ l 12. kolo: Malacky B - ŠKP BA C 14:4, Senec D - Lozorno 8:10, Lozorno B - Ivanka E 7:11, Most - Veľké Leváre B 8:10, Rovinka - Spoje C 13:5, Blatné - Pezinok D 15:7. 1. Blatné 12 11 0 1 148:68 34 2. V. Leváre B 12 11 0 1 136:80 34 3. PezinokD 12 8 1 3 138:78 29 4. LozornoA 13 7 1 5 136:98 28 5. SenecD 12 6 0 6 115:101 24 6. Rovinka 12 5 2 5 110:106 24 7. ŠKPBAC 12 5 1 6 94:122 23 8. Spoje C 12 5 0 7 98:118 22 9. Ivánka E 12 4 1 7 90:126 21 10. Malacky B 12 3 1 8 94:122 19 11. Most 12 3 1 8 80:136 19 12. Lozorno B 13 0 2 11 75:159 15 6. liga BSTZ l 12. kolo: Zálesie B - Stupava A 2:16, Viktória B - Viktória A 5:13, ŠKP BA D - Educo C 11:7, Čataj - Priemstav 18:0, Vinosady - Stavbár D 11:7, voľno - Bernolákovo B. 1. Čataj 11 11 0 0 154:44 33 2. Stupava 11 10 0 1 149:49 31 3. ViktóriaA 11 9 0 2 139:59 29 4. Viktória B 11 6 0 5 103:95 23 5. StavbárD 11 5 1 5 99:99 22 6. Vinosady 11 5 0 6 95:103 21 7. Priemstav 11 3 1 7 88:110 18 8. Bernolákovo B 10 4 0 6 77:103 18 9. ŠKPBAD 11 2 1 8 72:126 16 10. Educo C 11 2 1 8 68:130 16 11. Zálesie B 11 0 2 9 36:162 13 7. liga BSTZ l12. kolo: Stupava B - Malacky C 18:0, Dun. Lužná B - Vinosady B 14:4, Slov. Grob B - Pezinok E 13:5, Trnávka - Pezinok F 16:2, Pezinok G - Mostex B 2:16, Blatné C - Blatné B 6:12. 1. Pezinok E 14 12 0 2 183:69 38 2. Mostex B 12 11 0 1 163:53 34 3. Slov. Grob B 12 10 1 1 170:46 33 4. Blatné B 12 9 0 3 139:77 30 5. Stupava B 12 7 2 3 140:76 28 6. Trnávka 12 6 0 6 107:109 24 7. Dun.Lužná B 12 5 0 7 106:110 22 8. Vinosady B 12 4 2 6 101:115 22 9. Blatné C 12 4 1 7 95:121 21 10. PezinokG 14 2 1 11 57:195 19 11. Pezinok F 14 0 1 13 36:216 1512. Malacky C 12 1 0 11 53:163 14 1. liga dorastenci l 3. turnaj v N. Zámkoch: Ivanka pri Dunaji - Stavoimpex Holíč 0:10, M. Jančovič 3.5, M. Mucha 3, D. Karas 2.5, E. Brychta 1, Ivanka - Rača 3:7, Ivanka - V. Mača 4:6, ŠOG Nitra - Holíč 0:10, M. Jančovič 3.5, M. Mucha 3, D. Karas 2.5, E. Brychta 1, ŠOG Nitra - Rača 4:6, ŠOG Nitra - V. Mača 5:5, Nové Zámky - Holíč 0:10, D. Karas a M. Jančovič 3.5, M. Mucha 2, E. Brychta 1, N. Zámky - V. Mača 3:7, N. Zámky - Rača 3:7. Turnaj v Ružomberku: Vranov - Topoľčany 7:3, - B. Štiavnica 10:0, - Čadca 5:5, Lok. Košice - Topoľčany 10:0, - B. Štiavnica 10:0, - Čadca 7:3, Ružomberok - Topoľčany 8:2, - B. Štiavnica 10:0, - Čadca 3:7. 1. L. Košice 8 8 0 0 75:5 24 2. Holíč 8 7 1 0 73:7 23 3. Vranov 8 6 1 1 60:20 21 4. Čadca 8 5 1 2 51:29 19 5. Rača 8 4 1 3 40:40 17 6. Ružomberok 8 4 0 4 41:39 16 7. V. Mača 8 3 1 4 30:50 15 8. Topoľčany 8 3 0 5 31:49 14 9. N. Zámky 8 2 1 5 26:54 13 10. B. Štiavnica 8 1 0 7 13:67 10 11. Nitra 8 1 2 5 22:58 9 12. Ivánka 8 0 0 8 18:62 8 lNitra má 3 kont. prehry = 0 b. 1. liga dorastenky l 3. turnaj v Nitre: Malacky - Trnava 4:6, b. d. S. Lazarčíková 2, N. Kosová a D. Vizinová 1, Malacky A - Topoľčany A 4:6, b. d. S. Lazarčíková a N. Kosová 2, Malacky A - Topoľčany B 10:0, b. d. S. Lazarčíková a N. Kosová 3.5, D. Vizinová 3, Nitra A - Topoľčany A 1:9, - Topoľčany B 6:4, - Trnava 2:8, Nitra B - Topoľčany A 0:10, Topoľčany B 6:4, - Trnava 0:10. l 3. turnaj vo Valalikoch: Valaliky - Zvolen 9:1, - Pov. Bystrica 9:1, - Ružomberok 10:0, Šar. Michaľany - Zvolen 6:4, - Pov. Bystrica 6:4, - Ružomberok 7:3, Spiš. N. Ves - Zvolen 0:10, - Pov. Bystrica 0:10, - Ružomberok 0:10. 1. Trnava 8 8 0 0 63:17 24 2. TopoľčanyA 8 7 0 1 62:18 22 3. Malacky 8 6 0 2 59:21 20 4. Valaliky 8 6 0 2 61:19 20 5. NitraA 8 5 0 3 46:34 18 6. Š.Michaľany 8 5 0 3 41:39 18 7. P.Bystrica 8 2 2 4 35:45 14 8. Topoľčany B 8 2 1 5 31:49 13 9. Ružomberok 8 2 1 5 29:51 13 10. Nitra B 8 2 0 6 21:59 12 11. Zvolen 8 1 0 7 30:50 10 12. Sp.N.Ves 8 0 0 8 2:78 5 lSp.N.Ves má 3 kont. prehry = 0 b. JOZEFKOMORNÝ 1. liga Západ 5. kolo: Dubnica B - Senica 1:7, Plachetka, Sosna, Báňas, M. Pagerka, Šebesta a Miro Palka 1, Tibensky a A. Gaša 0.5, Slovan B - 4 Slovan C 5:3, Budmerice - Doprastav BA 3:5, Nitra B - N. Zamky 6:2, Galanta - Lok. Trnava 4.5:3.5, Prievidza - Pov. Bystrica 7:1. 6. kolo: Senica - Pov. Bystrica 4.5:3.5, b. d. Tibenský, A. Gaša a Šebesta 1, Plachetka, Báňas a Čajka 0.5, M. Pagerka a Miro Palka 0, Slovan C - Doprastav BA 3.5:4.5, Slovan B -Budmerice 5.5:2.5, N. Zamky - Lok. Trnava 6.5:1.5, Nitra B - Galanta 4:4, Dubnica B - Prievidza 1:7. 7. kolo: Prievidza - Senica 2.5:5.5, b. h. Plachetka, Tibensky, Báňas a Miro Pálka 1, Sosna, A. Gaša a M. Pagerka 0.5, Šebesta 0, Budmerice - Slovan C 4.5:3.5, Doprastav BA -1 Slovan B 4:4, Galanta - N. Zamky 1:7, Lok. Trnava - Nitra B 5:3, Pov. Bystrica - Dubnica B 4:4. 1. Prievidza 7 5 1 1 38.5 16 2. Slovan B 7 5 1 1 34.0 16 3. Doprastav 7 4 2 1 30.0 14 4. Galanta 7 3 1 3 26.5 10 5. Senica 7 3 0 4 29.5 9 6. Nitra B 7 2 3 2 28.0 9 7. Budmerice 7 3 0 4 25.5 9 8. Lok.Trnava 7 3 0 4 25.0 9 9. Dubnica B 7 2 2 3 23.5 8 10. Slovan C 7 2 1 4 29.0 7 11. N. Zámky 7 2 1 4 23.5 7 12. P.Bystrica 7 1 2 4 23.0 5 2. liga sk. A2 l 7. kolo: Piešťany - Osuské 3.5:4.5, b. h. Likavský a P. Vach 1, Gaša, J. Šošovička, Polášek, Hečko a Rasťo Diviak 0.5, M. Pagerka 0, Modra - Dun. Streda 0.5:7.5, Pezinok - Slavia STU BA 3:5, Doprastav BA - DP BA 0.5:7.5, Doprastav BA C - Doprastav BA B 6.5:1.5, Hlohovec - Lok. Trnava 3:5. 1. Doprastav C 7 7 0 0 40.0 21 2. D. Streda B 7 6 0 1 38.0 18 3. Slávia STU 7 5 1 1 33.5 16 4.DPBA 7 4 0 3 33.5 12 5. Osuské 7 3 2 2 33.0 11 6. Modra B 7 3 1 3 24.0 10 7. Piešťany 7 3 0 4 25.5 9 8. Pezinok 7 2 2 3 28.0 8 9. Hlohovec B 7 2 0 5 23.0 6 10. Trnava B 7 2 0 5 21.5 6 11. Doprastav B 7 1 0 6 19.0 3 12. DoprastavD 7 1 0 6 17.0 3 3. liga sk. A2 l 4. kolo: Cífer - Osuské B 4:4, b. h. Škápik, P. Perička a R. Nemečkay 1, P. Hanzlúvka a O. Danada 0.5, Hečko, Rudo Diviak a S.Pagerka 0, Piešťany B - Skalica 2.5:5.5, b. h. Kapusta, Londin a Vépy 1, J. Harašta, Hudáček, T. Pekar a Hrubša 0.5, Kubiš 0, Gabčíkovo - Gbely 2.5:5.5, b. h. Brunovský, Zajíček a Drška 1, M. Pribila, G. Pribila, Kocak a Valla 0.5, Ambros 0, Dun. Streda C - Holíč 3.5:4.5, b. h. Provazník, Horák, Bilovský a Jozefovič 1, Kovárik 0.5, Húšek, Hruboš a Piváček 0, Modranka - Hlohovec C 6.5:1.5, V. Meder - Trnava C 3.5:4.5. l 5. kolo: Osuské B - Skalica 6:2, Hečko, Čajka, P. Hanzlúvka, O. Danada a S. Pagerka 1, Rasťo Diviak a Rudo Diviak 0.5, Škápik 0 - P. Kubík 1, Kubiš a J. Vach 0.5, Hudáček, T. Pekar, Vogl, Hrubša a J. Harašta 0, Gbely - Holíč 3:5, Zajíček 1, Ambros, M. Pribila, G.Pribila a Kocak 0.5, Brunovský, Papánek a Valla 0 - Jozefovič, Hruboš a Hollý 1, Horák, Kovárik, M. Šefčíík a Bilovský 0.5, Húšek 0, Cífer - Piešťany B 4.5:3.5, Hlohovec C - Trnava C 3.5:4.5, Gabčíkovo - Dun. Streda C 0.5:7.5, Modranka - V. Meder 5:3. 1. Modranka 5 4 0 1 26.0 12 2. Holíč 5 4 0 1 22.5 12 3. Skalica 5 3 1 1 21.0 10 4. Trnava C 5 3 1 1 19.5 10 5. D. Streda C 5 3 0 2 25.5 9 6. Piešťany B 5 3 0 2 23.5 9 7. V.Meder 5 3 0 2 23.0 9 8. Osuské B 5 2 1 2 22.0 7 9. Cífer 5 2 1 2 20.5 7 10. Gbely 5 1 0 4 15.5 3 11. Hlohovec C 5 0 0 5 10.5 0 11. Gabčíkovo 5 0 0 5 10.5 0 3. liga sk. B 2 l 6. kolo: Nové Mesto - Myjava 2.5:5.5, b. h. Blatnický, Hirmajer, Kuchárek, Lukáč a Otépka 1, Jakubec 0.5, Solovič a J. Bjel 0, Dubnica C - Handlova 3.5:4.5, Pov. Bystrica C - Prievidza C 3:5, Travertin Kanianka - Bojnice 0:8, Lehota p/Vt. - Pov. Podhradie 3.5:4.5, Trenčín C - Pov. Bystrica B 5.5:2.5. l 7. kolo: Myjava - Trenčín C 4.5:3.5, b. d. Hirmajer, Jakubec, Kuchárek a Otépka 1, Stachovič 0.5, Solovič, Lukáč a Durec 0, Pov. Bystrica B - Dubnica C 6:2, Pov. Podhradie - N. Mesto 4.5:3.5, Bojnice - Lehota p/Vt. 6:2, Prievidza C - Travertin Kanianka 8:0, Handlová - Pov. Bystrica C 5:3. 1. Myjava 7 5 1 1 37.5 16 1. Prievidza C 7 5 1 1 37.5 16 3. P.Bystrica B 7 5 0 2 37.5 15 4. P.Bystrica C 7 5 0 2 33.5 15 5. Pov.Podhradie 7 5 0 2 30.0 15 6. Trenčín C 7 3 1 3 29.5 10 7. Bojnice 7 3 1 3 27.0 10 8. N.Mesto 7 3 0 4 27.5 9 9. Handlová 7 2 1 4 25.0 7 10. Dubnica C 7 2 0 5 24.0 6 11. Lehota p/Vt. 6 1 0 5 16.5 3 12. Kanianka 6 0 1 5 11.0 1 4. liga sk. A21 l 6. kolo: Osuske C - Chtelnica 3.5:1.5, b. d. P. Hanzlúvka 1, S. Pagerka 0.5, Škápik 1 R. Nemečkay 1 M. Nemečkayová 0, Skalica B - Kopčany 2.5:2.5, J. Vach a Plánka 1, Kubiš 0.5, Hrubša a P. Kubík 0 - Damborský a Dubecký 1, Kovárik 0.5, Cerovský a Písecký 0, CVČ Senica - Vrbové 2:3, b. d. Rasťo Diviak a P. Perička 1, J. Peričková, Havel a Gálik 0, Dragon Senica - Skalica C 2:3, R. Tokoš 1, Lánik a J. Barcaj 0.5, J. Beran a Turza 0 - Vépy a M. Harašta 1, V. Brísudová a V. Haraštová 0.5, J. Harašta 0, ŠK Senica B - Piešťany C 3.5:1.5, b. d. M. Fiderický a P. Gaša 1, Miro Pálka, Zíšek a P. Havlíček 0.5, Piešťany D - Smolenice 3.5:1.5. 1. Skalica B 6 5 1 0 19.0 16 2. Vrbové 6 5 0 1 21.5 15 3. Senica B 6 3 1 2 16.5 10 3. Piešťany C 6 3 1 2 16.5 10 5. Osuské C 6 3 0 3 15.0 9 6. Kopčany 6 2 1 3 14.0 7 7. Chtelnica 6 2 1 3 12.5 7 8. PiešťanyD 6 1 3 2 13.5 6 9.CVČSE 5 2 0 3 12.0 6 10. Skalica C 5 1 2 2 12.0 5 11. Smolenice 6 1 2 3 12.0 5 12. Dragon SE 6 1 0 5 10.5 3 5. liga BA vidiek A 12 l5. kolo: Lab - Pezinok E 1.5:3.5, L. Szabó 1, P. Merka 0.5, P. Fúsek, F. Kubej a Š. Mrkva 0, Senec B - Láb A 2:3, b. h. T. Chabada st. a M. Havlík 1, E. Šimkovič a T. Chabada ml. 0.5, J. Kahánek 0, Pezinok C - Modra D 1:4, Igram - Senec C 3:2, Tomášov - Pezinok D 2:3. 1. LábA 5 5 0 0 22.0 15 2. ModraD 4 3 1 0 13.5 10 3. Igram 5 3 1 1 13.0 10 4. Pezinok C 5 3 0 2 13.0 9 5. Senec B 5 2 2 1 14.0 8 6. Senec C 5 2 0 3 13.5 6 7. Tomášov 5 2 0 3 13.5 6 8. PezinokD 6 1 1 4 10.5 4 9. Pezinok E 6 1 1 4 8.5 4 10. Láb B 5 1 0 4 8.5 3 5. liga Senica - Skalica l 4. kolo: Skalica D - CVČ Senica B 3:2, Drábek, Čech a Jarábek 1, M. Harašta a Bakoš 0 - O. Danada a M. Očko 1, Jozéfek, Mudroch a P. Gaša 0, CVČ Senica C - Gym. Šaštín- Stráže 4:1, R. Nemečkay, M. Nemečkayova, Tököly a Š. Nemečkay 1, L. Nemečkay 0 - J. Knapec 1, T. Valla, O. Máčalka, B. Húska a T. Hurban 0, Štefanov B - Slovákia Senica 1.5:3.5, Hruboš, Tomašovič a E. Mešťánek 0.5, Vrba a V. Mešťánek 0 - Kotvan a Vach 1, Sukopčák, M. Rehák a R. Vašek 0.5, Štefanov A - Skalica E 1.5:3.5, Škápiková 1, J. Wallner 0.5, Jozefovič, L. Klimešová a K. Klimeš 0 - P. Kubík, Leška a Danihel 1, Plánka 0.5, Vogl 0, voľno - CVČ Brezova. l 5. kolo: Slovákia Senica - Štefanov A 1:4, J. Beran a M. Rehák 0.5, Sukopčák, Kotvan a R. Vašek 0 - Húšek, K. Klimeš a J. Wallner 1, Škápiková a P. Kubík 0.5, Gym. Šaštín-Stráže - Štefanov B 4:1, Valla, Drška, Húska a M. Hurban 1, T. Hurban 0 - E. Mešťánek 1, P. Tomašovič, R. Tomašovič, R. Vrba a G. Klimesova 0, CVČ Senica B - CVČ Senica C 0.5 :4.5, Mudroch 0.5, M. Jozéfek, T. Danada, M. Očko a P. Gaša 0 - R. Nemečkay, M. Nemečkayova, M. Očko a L. Nemečkay 1, Tököly 0.5, CVČ Brezova - Skalica D 3:2, J. Peričková, Božík a O. Tomka 1, M. Tomka a0 B. Božíková 0 - Berger a Jarábek 1, M. Harašta, Drábek a Čech 0, voľno - Skalica E. 1. Šaštín 5 3 1 1 15.5 10 2. Skalica E 5 3 1 0 14.0 10 3. Slovákia 5 3 0 2 13.0 9 4. SkalicaD 5 2 2 1 14.0 8 5.CVČSE C 5 2 1 2 13.0 7 6. ŠtefanovA 4 2 1 1 12.0 7 7.CVČSE B 4 1 0 3 7.0 3 8. Brezová 4 1 0 3 7.0 3 9. Štefanov B 4 0 0 4 4.5 0 JOZEFKOMORNÝ

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 42 838
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 932
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 924
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 152
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 704
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 623
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 478
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 383
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 375
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 234
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Celoplošné testovanie.

Z miest je na tom z hľadiska pozitivity najlepšie Svätý Jur.

9 h
Ilustračné foto.

Hoci práce mali skončiť pred Vianocami, dodávateľ položil iba prvú vrstvu asfaltu v časti ulice.

11 h
Tím FK Senica.

Do hlavného mesta Turecka odletela výprava Seničanov v nedeľu.

14 h

V nemocnici je momentálne 26 pacientov s koronavírusom, z toho dvaja si vyžadujú napojenie na umelú pľúcnu ventiláciu.

15 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

14 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

19 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Už ste čítali?