Piatok, 22. február, 2019 | Meniny má Etela

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE

STOLNÝ TENIS


2. liga TT
l15. kolo: Maco Trnava - Holíč C
5:13, Špačince - Kúty 6:12, b. h.
M. Kucharič 4.5, B. Baláž a M.
Tančibok 3.5, T. Valla 0.5, Padáň
- V. Mača 9:9, Hlohovec - Gabčíkovo
13:5, Trh. Hradská - Piešťany
12:6, Trstice - Hor. Orešany
9:9.
1. Holíč C 15 14 1 0 207:63 44
2. T.Hradská 15 11 2 2 168:102 39
3. V.Mača 15 8 2 5 142:128 33
4. Gabčíkovo 15 7 3 5 139:131 32
5. Kúty 15 6 2 7 132:138 29
6. Špačince 15 5 4 6 129:141 29
7. Padáň 15 5 3 7 123:147 28
8. Hlohovec 15 6 1 8 116:154 28
9. H. Orešany 15 4 4 7 131:139 27
10. Trstice 15 4 2 9 110:160 25
11.Maco 15 3 4 8 119:151 25
12. Piešťany 15 2 2 11 104:166 21
3. liga TT
l 15. kolo: Špačince B - Kúty B
16:2, b. h. J. Malík a V. Šimek ml.
1, Gabčíkovo B - Skalica 3:15, b. h.
J. Paulus 4.5, R. Podolinský 4, R.
Kuba 3, R. Chanečka 2.5, D. Rybár
1, Petrova Ves - Dobrá Voda
5:13, b. d. Jurovatý 2.5, M. Beťko
1.5, F. Šebesta 1, Bricon Trnava -
Senica 8:10, b. h. p. Šebesta 3.5,
Š. Šebesta 2.5, P. Kapsa a A. Lazorčák
2, Maco Trnava B - Majcichov
9:9, Sládkovičovo B - Galanta
B 8:10.
1. D.Voda 15 15 0 0 198:72 45
2. Špačince B 15 11 3 1 187:83 40
3. Skalica 15 11 2 2 181:89 39
4. Sládkovičovo B 15 5 5 5 129:141 30
5. Petr.Ves 15 6 3 6 130:140 30
6. Majcichov 15 6 3 6 131:139 30
7.MacoB 15 4 4 7 122:148 27
8. Senica 15 4 3 8 117:153 26
9. Bricon TT 15 4 1 10 117:153 24
10. Gabčíkovo B 15 3 3 9 104:166 24
11. Galanta B 15 3 2 10 112:158 23
12. Kúty B 15 3 1 11 92:178 22
4. liga TT
l 14. kolo: Skalica B - Senica B
8:10, T. Pekar a R. Podolinský 4,
R. Pekar 1 - T. Daniš, P. Ladislav
a J. Mega 2.5, I. Blaha 1.5, Holíč D
- Hlohovec B 13:5, Piešťany B -
Veľké Úľany 8:10, Galanta C - Šoporňa
9:9, Vrbové -
Kočín/Lančár 15:3, Veľká Mača B
- Buková 1:17.
1. HolíčD 14 13 0 1 203:49 43
2. V.Úľany 14 13 0 1 177:75 40
3. Skalica B 14 8 2 4 138:114 32
4. Buková 14 5 4 5 126:126 28
5. Šoporňa 14 5 3 6 126:126 27
6. Hlohovec B 14 6 1 7 122:130 27
7. V. Mača B 14 5 2 7 115:137 26
8. Galanta C 14 4 3 7 103:149 25
9. Senica B 14 4 3 7 105:147 25
10. Vrbové 14 4 2 8 112:140 24
11. Piešťany B 14 4 0 10 87:165 22
12. Kočín/Lančár 14 3 0 11 98:154 20
5. liga SE
l 10. kolo: Unín B - Unín A 10:8,
Š. Mach a J. Iglár 3.5, M. Krempa
2.5, J. Buček 0.5 - Š. Vaculka 4, F.
Fagan 2, P. Vaculka a A . Martišiaková
1, Rohožník - Bor. Sv. Jur
6:12, S. Gazdič 4, M. Blecha a B.
Bernát 1 - P. Ozábal 3.5, J. Sedláček
3, J. Uher 2.5, M. Čermák a
M. Štvrtecký 1.5, Studienka B -
Senica C 4:14, Z. Kúrová 3.5, L.
Mlynarovič 0.5 - J. Bella 4.5, P.
Kadlečík 3.5, J. Lazorčák a I. Blaha
3, Holíč E - Skalica C 5:13, T.
Karnoš 2.5, M. Bartal a S. Čech 1,
J. Hrazdil 0.5 - D. Pekar 4.5, R.
Pekar 4, F. Lacho 2.5, M. Kubányi
2, Kúty C - Studienka A 8:10, R.
Šimkovič 3.5, R. Hladík 2.5, Marián
Bartal a O. Hladík 1 - V. Šlosár
4, M. Biksadský 2.5, V. Klamík
2, E. Stúpal 1.5.
1. Studienka 10 10 0 0 139:41 30
2. Bor.Sv.Jur 10 9 0 1 115:65 28
3. Kúty C 10 6 1 3 104:76 23
4. UnínA 10 5 1 4 107:73 21
5. Skalica C 10 5 0 5 95:85 20
6. Rohožník 10 4 1 5 87:93 19
7. Unín B 10 3 0 7 80:100 16
8. Senica C 10 3 0 7 68:112 16
9. Holíč E 10 2 1 7 65:115 15
10. Studienka B 10 1 0 9 40:140 12
6. liga SE
l 11. kolo: Bor. Mikuláš - Štefanov
1:17, V. Gašparík 1 - M. Ovečka,
J. Petrovič aj. Lorenc 4.5, L.
Cabadaj 3.5, Senica D - Skalica D
7:11, H. Ravas 4.5, P. Truban 2 -
M. Kubányi 3.5, D. Pekar 3, M.
Svoboda 2.5, F. Lacho 2, Holíč F -
Mor. Sv. Ján 18:0, Mário Bartal,
J. Hrazdil a S.Palkovič 4.5, T.
Karnoš 2.5, S. Čech 2.
1. Holíč F 11 10 0 1 147:51 31
2. SkalicaD 11 10 0 1 122:76 31
3. Štefanov 11 7 0 4 128:70 25
4. SenicaD 11 4 0 7 107:91 19
5. Mor.Sv.Ján 11 1 0 10 47:151 13
6. B. Mikuláš 11 1 0 10 43:155 13
2. liga BSTZ
l 12. kolo: Veľké Leváre - Spoje A
5:13, Ivanka B - ŠKP BA A 15:3, Ister
B - Ister A 4:14, Karl.Ves A -
Stavbár A 13:5, Senec B - Svätý
Jur 8:10, Pezinok - Educo 9:9.
1. IsterA 12 11 1 0 169:47 35
2. Ivánka B 12 10 0 2 138:78 32
3. Pezinok 12 8 2 2 133:83 30
4. Ister B 12 6 2 4 116:100 26
5. Svätý Jur 12 5 3 4 115:101 25
6. Karl. Ves 12 4 4 4 107:109 24
7. Senec B 12 4 2 6 112:104 22
8. Stavbár 12 4 1 7 101:115 21
9. Educo 12 3 2 7 82:134 20
10. Spoje 12 3 1 8 83:133 19
11. ŠKPBA 12 2 2 8 85:131 18
12. V.Leváre 12 2 0 10 55:161 16
5. liga BSTZ
l 12. kolo: Malacky B - ŠKP BA C
14:4, Senec D - Lozorno 8:10, Lozorno
B - Ivanka E 7:11, Most -
Veľké Leváre B 8:10, Rovinka -
Spoje C 13:5, Blatné - Pezinok D
15:7.
1. Blatné 12 11 0 1 148:68 34
2. V. Leváre B 12 11 0 1 136:80 34
3. PezinokD 12 8 1 3 138:78 29
4. LozornoA 13 7 1 5 136:98 28
5. SenecD 12 6 0 6 115:101 24
6. Rovinka 12 5 2 5 110:106 24
7. ŠKPBAC 12 5 1 6 94:122 23
8. Spoje C 12 5 0 7 98:118 22
9. Ivánka E 12 4 1 7 90:126 21
10. Malacky B 12 3 1 8 94:122 19
11. Most 12 3 1 8 80:136 19
12. Lozorno B 13 0 2 11 75:159 15
6. liga BSTZ
l 12. kolo: Zálesie B - Stupava A
2:16, Viktória B - Viktória A 5:13,
ŠKP BA D - Educo C 11:7, Čataj -
Priemstav 18:0, Vinosady - Stavbár
D 11:7, voľno - Bernolákovo
B.
1. Čataj 11 11 0 0 154:44 33
2. Stupava 11 10 0 1 149:49 31
3. ViktóriaA 11 9 0 2 139:59 29
4. Viktória B 11 6 0 5 103:95 23
5. StavbárD 11 5 1 5 99:99 22
6. Vinosady 11 5 0 6 95:103 21
7. Priemstav 11 3 1 7 88:110 18
8. Bernolákovo B 10 4 0 6 77:103 18
9. ŠKPBAD 11 2 1 8 72:126 16
10. Educo C 11 2 1 8 68:130 16
11. Zálesie B 11 0 2 9 36:162 13
7. liga BSTZ
l12. kolo: Stupava B - Malacky C
18:0, Dun. Lužná B - Vinosady B
14:4, Slov. Grob B - Pezinok E
13:5, Trnávka - Pezinok F 16:2,
Pezinok G - Mostex B 2:16, Blatné
C - Blatné B 6:12.
1. Pezinok E 14 12 0 2 183:69 38
2. Mostex B 12 11 0 1 163:53 34
3. Slov. Grob B 12 10 1 1 170:46 33
4. Blatné B 12 9 0 3 139:77 30
5. Stupava B 12 7 2 3 140:76 28
6. Trnávka 12 6 0 6 107:109 24
7. Dun.Lužná B 12 5 0 7 106:110 22
8. Vinosady B 12 4 2 6 101:115 22
9. Blatné C 12 4 1 7 95:121 21
10. PezinokG 14 2 1 11 57:195 19
11. Pezinok F 14 0 1 13 36:216 1512.
Malacky C 12 1 0 11 53:163 14
1. liga dorastenci
l 3. turnaj v N. Zámkoch: Ivanka
pri Dunaji - Stavoimpex Holíč
0:10, M. Jančovič 3.5, M. Mucha
3, D. Karas 2.5, E. Brychta 1,
Ivanka - Rača 3:7, Ivanka - V.
Mača 4:6, ŠOG Nitra - Holíč 0:10,
M. Jančovič 3.5, M. Mucha 3, D.
Karas 2.5, E. Brychta 1, ŠOG Nitra
- Rača 4:6, ŠOG Nitra - V. Mača
5:5, Nové Zámky - Holíč 0:10, D.
Karas a M. Jančovič 3.5, M. Mucha
2, E. Brychta 1, N. Zámky - V.
Mača 3:7, N. Zámky - Rača 3:7.
Turnaj v Ružomberku: Vranov -
Topoľčany 7:3, - B. Štiavnica
10:0, - Čadca 5:5, Lok. Košice -
Topoľčany 10:0, - B. Štiavnica
10:0, - Čadca 7:3, Ružomberok -
Topoľčany 8:2, - B. Štiavnica
10:0, - Čadca 3:7.
1. L. Košice 8 8 0 0 75:5 24
2. Holíč 8 7 1 0 73:7 23
3. Vranov 8 6 1 1 60:20 21
4. Čadca 8 5 1 2 51:29 19
5. Rača 8 4 1 3 40:40 17
6. Ružomberok 8 4 0 4 41:39 16
7. V. Mača 8 3 1 4 30:50 15
8. Topoľčany 8 3 0 5 31:49 14
9. N. Zámky 8 2 1 5 26:54 13
10. B. Štiavnica 8 1 0 7 13:67 10
11. Nitra 8 1 2 5 22:58 9
12. Ivánka 8 0 0 8 18:62 8
lNitra má 3 kont. prehry = 0 b.
1. liga dorastenky
l 3. turnaj v Nitre: Malacky - Trnava
4:6, b. d. S. Lazarčíková 2,
N. Kosová a D. Vizinová 1, Malacky
A - Topoľčany A 4:6, b. d. S.
Lazarčíková a N. Kosová 2, Malacky
A - Topoľčany B 10:0, b. d.
S. Lazarčíková a N. Kosová 3.5, D.
Vizinová 3, Nitra A - Topoľčany A
1:9, - Topoľčany B 6:4, - Trnava
2:8, Nitra B - Topoľčany A 0:10,
Topoľčany B 6:4, - Trnava 0:10.
l 3. turnaj vo Valalikoch: Valaliky
- Zvolen 9:1, - Pov. Bystrica
9:1, - Ružomberok 10:0, Šar. Michaľany
- Zvolen 6:4, - Pov. Bystrica
6:4, - Ružomberok 7:3, Spiš.
N. Ves - Zvolen 0:10, - Pov. Bystrica
0:10, - Ružomberok 0:10.
1. Trnava 8 8 0 0 63:17 24
2. TopoľčanyA 8 7 0 1 62:18 22
3. Malacky 8 6 0 2 59:21 20
4. Valaliky 8 6 0 2 61:19 20
5. NitraA 8 5 0 3 46:34 18
6. Š.Michaľany 8 5 0 3 41:39 18
7. P.Bystrica 8 2 2 4 35:45 14
8. Topoľčany B 8 2 1 5 31:49 13
9. Ružomberok 8 2 1 5 29:51 13
10. Nitra B 8 2 0 6 21:59 12
11. Zvolen 8 1 0 7 30:50 10
12. Sp.N.Ves 8 0 0 8 2:78 5
lSp.N.Ves má 3 kont. prehry = 0 b.
JOZEFKOMORNÝ
1. liga Západ
5. kolo: Dubnica B - Senica 1:7,
Plachetka, Sosna, Báňas, M. Pagerka,
Šebesta a Miro Palka 1, Tibensky
a A. Gaša 0.5, Slovan B - 4
Slovan C 5:3, Budmerice - Doprastav
BA 3:5, Nitra B - N. Zamky 6:2,
Galanta - Lok. Trnava 4.5:3.5,
Prievidza - Pov. Bystrica 7:1.
6. kolo: Senica - Pov. Bystrica
4.5:3.5, b. d. Tibenský, A. Gaša a
Šebesta 1, Plachetka, Báňas a Čajka
0.5, M. Pagerka a Miro Palka 0,
Slovan C - Doprastav BA 3.5:4.5,
Slovan B -Budmerice 5.5:2.5, N.
Zamky - Lok. Trnava 6.5:1.5, Nitra
B - Galanta 4:4, Dubnica B - Prievidza
1:7.
7. kolo: Prievidza - Senica 2.5:5.5,
b. h. Plachetka, Tibensky, Báňas a
Miro Pálka 1, Sosna, A. Gaša a M.
Pagerka 0.5, Šebesta 0, Budmerice
- Slovan C 4.5:3.5, Doprastav BA -1
Slovan B 4:4, Galanta - N. Zamky
1:7, Lok. Trnava - Nitra B 5:3, Pov.
Bystrica - Dubnica B 4:4.
1. Prievidza 7 5 1 1 38.5 16
2. Slovan B 7 5 1 1 34.0 16
3. Doprastav 7 4 2 1 30.0 14
4. Galanta 7 3 1 3 26.5 10
5. Senica 7 3 0 4 29.5 9
6. Nitra B 7 2 3 2 28.0 9
7. Budmerice 7 3 0 4 25.5 9
8. Lok.Trnava 7 3 0 4 25.0 9
9. Dubnica B 7 2 2 3 23.5 8
10. Slovan C 7 2 1 4 29.0 7
11. N. Zámky 7 2 1 4 23.5 7
12. P.Bystrica 7 1 2 4 23.0 5
2. liga sk. A2
l 7. kolo: Piešťany - Osuské
3.5:4.5, b. h. Likavský a P. Vach 1,
Gaša, J. Šošovička, Polášek,
Hečko a Rasťo Diviak 0.5, M. Pagerka
0, Modra - Dun. Streda
0.5:7.5, Pezinok - Slavia STU BA
3:5, Doprastav BA - DP BA 0.5:7.5,
Doprastav BA C - Doprastav BA B
6.5:1.5, Hlohovec - Lok. Trnava
3:5.
1. Doprastav C 7 7 0 0 40.0 21
2. D. Streda B 7 6 0 1 38.0 18
3. Slávia STU 7 5 1 1 33.5 16
4.DPBA 7 4 0 3 33.5 12
5. Osuské 7 3 2 2 33.0 11
6. Modra B 7 3 1 3 24.0 10
7. Piešťany 7 3 0 4 25.5 9
8. Pezinok 7 2 2 3 28.0 8
9. Hlohovec B 7 2 0 5 23.0 6
10. Trnava B 7 2 0 5 21.5 6
11. Doprastav B 7 1 0 6 19.0 3
12. DoprastavD 7 1 0 6 17.0 3
3. liga sk. A2
l 4. kolo: Cífer - Osuské B 4:4, b. h.
Škápik, P. Perička a R. Nemečkay
1, P. Hanzlúvka a O. Danada 0.5,
Hečko, Rudo Diviak a S.Pagerka 0,
Piešťany B - Skalica 2.5:5.5, b. h.
Kapusta, Londin a Vépy 1, J. Harašta,
Hudáček, T. Pekar a Hrubša
0.5, Kubiš 0, Gabčíkovo - Gbely
2.5:5.5, b. h. Brunovský, Zajíček a
Drška 1, M. Pribila, G. Pribila, Kocak
a Valla 0.5, Ambros 0, Dun.
Streda C - Holíč 3.5:4.5, b. h. Provazník,
Horák, Bilovský a Jozefovič
1, Kovárik 0.5, Húšek, Hruboš
a Piváček 0, Modranka - Hlohovec
C 6.5:1.5, V. Meder - Trnava C
3.5:4.5.
l 5. kolo: Osuské B - Skalica 6:2,
Hečko, Čajka, P. Hanzlúvka, O.
Danada a S. Pagerka 1, Rasťo Diviak
a Rudo Diviak 0.5, Škápik 0 -
P. Kubík 1, Kubiš a J. Vach 0.5,
Hudáček, T. Pekar, Vogl, Hrubša a
J. Harašta 0, Gbely - Holíč 3:5, Zajíček
1, Ambros, M. Pribila,
G.Pribila a Kocak 0.5, Brunovský,
Papánek a Valla 0 - Jozefovič,
Hruboš a Hollý 1, Horák, Kovárik,
M. Šefčíík a Bilovský 0.5, Húšek 0,
Cífer - Piešťany B 4.5:3.5, Hlohovec
C - Trnava C 3.5:4.5, Gabčíkovo
- Dun. Streda C 0.5:7.5, Modranka -
V. Meder 5:3.
1. Modranka 5 4 0 1 26.0 12
2. Holíč 5 4 0 1 22.5 12
3. Skalica 5 3 1 1 21.0 10
4. Trnava C 5 3 1 1 19.5 10
5. D. Streda C 5 3 0 2 25.5 9
6. Piešťany B 5 3 0 2 23.5 9
7. V.Meder 5 3 0 2 23.0 9
8. Osuské B 5 2 1 2 22.0 7
9. Cífer 5 2 1 2 20.5 7
10. Gbely 5 1 0 4 15.5 3
11. Hlohovec C 5 0 0 5 10.5 0
11. Gabčíkovo 5 0 0 5 10.5 0
3. liga sk. B 2
l 6. kolo: Nové Mesto - Myjava
2.5:5.5, b. h. Blatnický, Hirmajer,
Kuchárek, Lukáč a Otépka 1,
Jakubec 0.5, Solovič a J. Bjel 0,
Dubnica C - Handlova 3.5:4.5,
Pov. Bystrica C - Prievidza C 3:5,
Travertin Kanianka - Bojnice
0:8, Lehota p/Vt. - Pov. Podhradie
3.5:4.5, Trenčín C - Pov. Bystrica
B 5.5:2.5.
l 7. kolo: Myjava - Trenčín C
4.5:3.5, b. d. Hirmajer, Jakubec,
Kuchárek a Otépka 1, Stachovič
0.5, Solovič, Lukáč a Durec 0,
Pov. Bystrica B - Dubnica C 6:2,
Pov. Podhradie - N. Mesto
4.5:3.5, Bojnice - Lehota p/Vt. 6:2,
Prievidza C - Travertin Kanianka
8:0, Handlová - Pov. Bystrica C
5:3.
1. Myjava 7 5 1 1 37.5 16
1. Prievidza C 7 5 1 1 37.5 16
3. P.Bystrica B 7 5 0 2 37.5 15
4. P.Bystrica C 7 5 0 2 33.5 15
5. Pov.Podhradie 7 5 0 2 30.0 15
6. Trenčín C 7 3 1 3 29.5 10
7. Bojnice 7 3 1 3 27.0 10
8. N.Mesto 7 3 0 4 27.5 9
9. Handlová 7 2 1 4 25.0 7
10. Dubnica C 7 2 0 5 24.0 6
11. Lehota p/Vt. 6 1 0 5 16.5 3
12. Kanianka 6 0 1 5 11.0 1
4. liga sk. A21
l 6. kolo: Osuske C - Chtelnica
3.5:1.5, b. d. P. Hanzlúvka 1, S.
Pagerka 0.5, Škápik 1 R. Nemečkay
1 M. Nemečkayová 0, Skalica
B - Kopčany 2.5:2.5, J. Vach a
Plánka 1, Kubiš 0.5, Hrubša a P.
Kubík 0 - Damborský a Dubecký
1, Kovárik 0.5, Cerovský a Písecký
0, CVČ Senica - Vrbové 2:3, b.
d. Rasťo Diviak a P. Perička 1, J.
Peričková, Havel a Gálik 0, Dragon
Senica - Skalica C 2:3, R. Tokoš
1, Lánik a J. Barcaj 0.5, J. Beran
a Turza 0 - Vépy a M. Harašta
1, V. Brísudová a V. Haraštová
0.5, J. Harašta 0, ŠK Senica B -
Piešťany C 3.5:1.5, b. d. M. Fiderický
a P. Gaša 1, Miro Pálka, Zíšek
a P. Havlíček 0.5, Piešťany D
- Smolenice 3.5:1.5.
1. Skalica B 6 5 1 0 19.0 16
2. Vrbové 6 5 0 1 21.5 15
3. Senica B 6 3 1 2 16.5 10
3. Piešťany C 6 3 1 2 16.5 10
5. Osuské C 6 3 0 3 15.0 9
6. Kopčany 6 2 1 3 14.0 7
7. Chtelnica 6 2 1 3 12.5 7
8. PiešťanyD 6 1 3 2 13.5 6
9.CVČSE 5 2 0 3 12.0 6
10. Skalica C 5 1 2 2 12.0 5
11. Smolenice 6 1 2 3 12.0 5
12. Dragon SE 6 1 0 5 10.5 3
5. liga BA vidiek A 12
l5. kolo: Lab - Pezinok E 1.5:3.5, L.
Szabó 1, P. Merka 0.5, P. Fúsek, F.
Kubej a Š. Mrkva 0, Senec B - Láb A
2:3, b. h. T. Chabada st. a M. Havlík
1, E. Šimkovič a T. Chabada ml.
0.5, J. Kahánek 0, Pezinok C -
Modra D 1:4, Igram - Senec C 3:2,
Tomášov - Pezinok D 2:3.
1. LábA 5 5 0 0 22.0 15
2. ModraD 4 3 1 0 13.5 10
3. Igram 5 3 1 1 13.0 10
4. Pezinok C 5 3 0 2 13.0 9
5. Senec B 5 2 2 1 14.0 8
6. Senec C 5 2 0 3 13.5 6
7. Tomášov 5 2 0 3 13.5 6
8. PezinokD 6 1 1 4 10.5 4
9. Pezinok E 6 1 1 4 8.5 4
10. Láb B 5 1 0 4 8.5 3
5. liga Senica - Skalica
l 4. kolo: Skalica D - CVČ Senica B
3:2, Drábek, Čech a Jarábek 1, M.
Harašta a Bakoš 0 - O. Danada a M.
Očko 1, Jozéfek, Mudroch a P. Gaša
0, CVČ Senica C - Gym. Šaštín-
Stráže 4:1, R. Nemečkay, M. Nemečkayova,
Tököly a Š. Nemečkay
1, L. Nemečkay 0 - J. Knapec 1,
T. Valla, O. Máčalka, B. Húska a T.
Hurban 0, Štefanov B - Slovákia
Senica 1.5:3.5, Hruboš, Tomašovič
a E. Mešťánek 0.5, Vrba a V. Mešťánek
0 - Kotvan a Vach 1, Sukopčák,
M. Rehák a R. Vašek 0.5, Štefanov
A - Skalica E 1.5:3.5, Škápiková
1, J. Wallner 0.5, Jozefovič,
L. Klimešová a K. Klimeš 0 - P.
Kubík, Leška a Danihel 1, Plánka
0.5, Vogl 0, voľno - CVČ Brezova.
l 5. kolo: Slovákia Senica - Štefanov
A 1:4, J. Beran a M. Rehák 0.5,
Sukopčák, Kotvan a R. Vašek 0 -
Húšek, K. Klimeš a J. Wallner 1,
Škápiková a P. Kubík 0.5, Gym.
Šaštín-Stráže - Štefanov B 4:1, Valla,
Drška, Húska a M. Hurban 1, T.
Hurban 0 - E. Mešťánek 1, P. Tomašovič,
R. Tomašovič, R. Vrba a
G. Klimesova 0, CVČ Senica B -
CVČ Senica C 0.5 :4.5, Mudroch
0.5, M. Jozéfek, T. Danada, M. Očko
a P. Gaša 0 - R. Nemečkay, M.
Nemečkayova, M. Očko a L. Nemečkay
1, Tököly 0.5, CVČ Brezova
- Skalica D 3:2, J. Peričková, Božík
a O. Tomka 1, M. Tomka a0 B.
Božíková 0 - Berger a Jarábek 1, M.
Harašta, Drábek a Čech 0, voľno -
Skalica E.
1. Šaštín 5 3 1 1 15.5 10
2. Skalica E 5 3 1 0 14.0 10
3. Slovákia 5 3 0 2 13.0 9
4. SkalicaD 5 2 2 1 14.0 8
5.CVČSE C 5 2 1 2 13.0 7
6. ŠtefanovA 4 2 1 1 12.0 7
7.CVČSE B 4 1 0 3 7.0 3
8. Brezová 4 1 0 3 7.0 3
9. Štefanov B 4 0 0 4 4.5 0
JOZEFKOMORNÝ

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  2. Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.
  3. Štefánka by Pulitzer
  4. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  5. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  6. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  7. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  8. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  9. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  10. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime
  1. Prihlásili ste sa ako dobrovoľník na Olympiádu v Tokiu?
  2. Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.
  3. Štefánka by Pulitzer
  4. Počuli ste už o integrovane pestovanej zelenine?
  5. Konferencia - EU support for research
  6. Slovensko má zasiahnuť robotizácia
  7. Viete, aké sú najlepšie možnosti sporenia pre mladých?
  8. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  9. Hitem jsou cyklopočítače Mio - pro zábavu i výkon
  10. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 21 881
  2. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny 15 074
  3. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 14 586
  4. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 7 079
  5. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 6 290
  6. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť 5 533
  7. Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri? 4 794
  8. Štefánka by Pulitzer 4 728
  9. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online 3 748
  10. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime 2 871

Hlavné správy z MY Záhorie

Námestie v Skalici zaplnili desiatky ľudí. Pozrite si fotky

Na výročie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej si na Námestie Slobody v Skalici prišlo uctiť ich pamiatku viac ako sto ľudí.

Na námestie prišlo viac ako sto ľudí.

V Malackách pribudne bilingválne gymnázium

Na území bratislavského regiónu pribudnú od začiatku školského roka 2019/2020 štyri nové bilingválne gymnáziá. Možnosť študovať v anglickom jazyku tak dostane 136 žiakov. Hlásiť sa na ne môžu ôsmaci aj deviataci.

Študenti na prednáške.

Samosprávy žiadajú zmeniť zákony o chodníkoch a obedoch zadarmo

Jedno z najväčších regionálnych združení miest a obcí má nového predsedu, stal sa ním starosta obce Cífer Maroš Sagan.

Ilustračné foto.

Náhlikova Senica spozná mená ocenených fotografov

Výstava bude sprístupnená verejnosti do 29. marca vo výstavných priestoroch Záhorského osvetového strediska v Senici.

Pozvánka na vernisáž.

Počas dňa sprievodcov ukáže gotické a barokové mesto

Gotická Trnava povedie aj na historickú radnicu a mestské hradby po karner a Baziliku sv. Mikuláša.

Mesto Trnava na ilustrovanej kresbe.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Šéf webu, pre ktorý Kuciak pracoval: Keď sa Jano naučil zrozumiteľne písať, tak ho zavraždili

Jano bol výnimočný, nahradiť sa ho úplne nedá, hovorí šéfredaktor Aktualít.

Zlatica Kušnírová: Každý deň vyjde najavo nová špina

Uplynul rok od vraždy Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej.

V Trenčíne na výročie vraždy Jána a Martiny odhalia pamätník

Organizátori zverejnili podrobný program zajtrajšej spomienky na Jána a Martinu.

Vybrali SME

Už ste čítali?