Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE

l 14. kolo: Piešťany - Kúty 10:8, b. h. Tančibok
3, Baláž 2.5, Valla 1.5, Kucharič 1, Holíč C -
Hlohovec 14:4, Gabčíkovo - Špačince 14:4, Padáň
- Hor. Orešany 3:15, V. Mača - Maco Trnava
7:11, Trh. Hradská - Trstice 8:10.
1. Holíč C 14 13 1 0 194:58 41
2. T.Hradská 14 10 2 2 156:96 36
3. Gabčíkovo 14 7 3 4 134:118 31
4. V.Mača 14 8 1 5 133:119 31
5. Špačince 14 5 4 5 123:129 28
6. Kúty 14 5 2 7 120:132 26
7. Padáň 14 5 2 7 114:138 26
8. H. Orešany 14 4 3 7 122:130 25
9. Hlohovec 14 5 1 8 103:149 25
10.Maco 14 3 4 7 114:138 24
11. Trstice 14 4 1 9 101:151 23
12. Piešťany 14 2 2 10 98:154 20
3. liga TT
l14. kolo: Senica - Maco Trnava B 9:9, b. d.
P. Šebesta 4, Š. Šebesta 3, A. Lazorčák 2, Skalica
- Bricon Trnava 11:7, b. d. J. Paulus 4.5, R.
Podolinský 3.5, R. Kuba 1.5, D. Rybár 1, R. Chanečka
0.5, Petrova Ves - Gabčíkovo B 10:8,
Dobrá Voda - Kúty B 17:1, b. h. A. Palkovič 1,
Majcichov - Sládkovičovo B 9:9, Galanta B -
Špačince B 9:9.
1. D.Voda 14 14 0 0 185:67 42
2. Špačince B 14 10 3 1 171:81 37
3. Skalica 14 10 2 2 166:86 36
4. Petr.Ves 14 6 3 5 125:127 29
5. Sládkovičovo B 14 5 5 4 121:131 29
6. Majcichov 14 6 2 6 122:130 28
7.MacoB 14 4 3 7 113:139 25
8. Bricon TT 14 4 1 9 109:143 23
9. Senica 14 3 3 8 107:145 23
10. Gabčíkovo B 14 3 4 7 102:150 23
11. Kúty B 14 3 1 10 90:162 21
12. Galanta B 14 2 2 10 102:150 20
4. liga TT
l14. kolo: Skalica B - Senica B 8:10, T. Pekar
a R. Podolinský 4, R. Pekar 1 - T. Daniš, P. Ladislav
a J. Mega 2.5, I. Blaha 1.5, Holíč D - Hlohovec
B 13:5, Piešťany B - Veľké Úľany 8:10, Galanta
C - Šoporňa 9:9, Vrbové - Kočín/Lančár
15:3, Veľká Mača B - Buková 1:17.
1. HolíčD 14 13 0 1 203:49 43
2. V.Úľany 14 13 0 1 177:75 40
3. Skalica B 14 8 2 4 138:114 32
4. Buková 14 5 4 5 126:126 28
5. Šoporňa 14 5 3 6 126:126 27
6. Hlohovec B 14 6 1 7 122:130 27
7. V. Mača B 14 5 2 7 115:137 26
8. Galanta C 14 4 3 7 103:149 25
9. Senica B 14 4 3 7 105:147 25
10. Vrbové 14 4 2 8 112:140 24
11. Piešťany B 14 4 0 10 87:165 22
12. Kočín/Lančár 14 3 0 11 98:154 20
5. liga SE
l10. kolo: Unín B - UnínA10:8, Š. Mach a J. Iglár
3.5, M. Krempa 2.5, J. Buček 0.5 - Š. Vaculka 4, F.
Fagan 2, P. Vaculka a A . Martišiaková 1, Rohožník
- Bor. Sv. Jur 6:12, S. Gazdič 4, M. Blecha a B. Bernát
1 - P. Ozábal 3.5, J. Sedláček 3, J. Uher 2.5, M.
Čermák a M. Štvrtecký 1.5, Studienka B - Senica
C 4:14, Z. Kúrová 3.5, L. Mlynarovič 0.5 - J. Bella
4.5, P. Kadlečík 3.5, J. Lazorčák a I. Blaha 3, Holíč E
- Skalica C 5:13, T. Karnoš 2.5, M. Bartal a S. Čech
1, J. Hrazdil 0.5 - D. Pekar 4.5, R. Pekar 4, F. Lacho
2.5, M. Kubányi 2, Kúty C - Studienka A 8:10, R.
Šimkovič 3.5, R. Hladík 2.5, Marián Bartal a O.
Hladík 1 - V. Šlosár 4, M. Biksadský 2.5, V. Klamík 2,
E. Stúpal 1.5.
1. Studienka 10 10 0 0 139:41 30
2. Bor.Sv.Jur 10 9 0 1 115:65 28
3. Kúty C 10 6 1 3 104:76 23
4. UnínA 10 5 1 4 107:73 21
5. Skalica C 10 5 0 5 95:85 20
6. Rohožník 10 4 1 5 87:93 19
7. Unín B 10 3 0 7 80:100 16
8. Senica C 10 3 0 7 68:112 16
9. Holíč E 10 2 1 7 65:115 15
10. Studienka B 10 1 0 9 40:140 12
6. liga SE
l 11. kolo: Bor. Mikuláš - Štefanov 1:17, V. Gašparík
1 - M. Ovečka, J. Petrovič aj. Lorenc 4.5, L.
Cabadaj 3.5, Senica D - Skalica D 7:11, H. Ravas
4.5, P. Truban 2 - M. Kubányi 3.5, D. Pekar 3, M.
Svoboda 2.5, F. Lacho 2, Holíč F - Mor. Sv. Ján
18:0, Mário Bartal, J. Hrazdil a S.Palkovič 4.5, T.
Karnoš 2.5, S. Čech 2.
1. Holíč F 11 10 0 1 147:51 31
2. SkalicaD 11 10 0 1 122:76 31
3. Štefanov 11 7 0 4 128:70 25
4. SenicaD 11 4 0 7 107:91 19
5. Mor.Sv.Ján 11 1 0 10 47:151 13
6. B. Mikuláš 11 1 0 10 43:155 13
2. liga BSTZ
l 12. kolo: Veľké Leváre - Spoje A 5:13, Ivanka B
- ŠKP BA A 15:3, Ister B - Ister A 4:14, Karl.Ves A -
Stavbár A 13:5, Senec B - Svätý Jur 8:10, Pezinok -
Educo 9:9.
1. IsterA 12 11 1 0 169:47 35
2. Ivánka B 12 10 0 2 138:78 32
3. Pezinok 12 8 2 2 133:83 30
4. Ister B 12 6 2 4 116:100 26
5. Svätý Jur 12 5 3 4 115:101 25
6. Karl. Ves 12 4 4 4 107:109 24
7. Senec B 12 4 2 6 112:104 22
8. Stavbár 12 4 1 7 101:115 21
9. Educo 12 3 2 7 82:134 20
10. Spoje 12 3 1 8 83:133 19
11. ŠKPBA 12 2 2 8 85:131 18
12. V.Leváre 12 2 0 10 55:161 16
5. liga BSTZ
l12. kolo: Malacky B - ŠKP BA C 14:4, Senec D -
Lozorno 8:10, Lozorno B - Ivanka E 7:11, Most -
Veľké Leváre B 8:10, Rovinka - Spoje C 13:5, Blatné
- Pezinok D 15:7.
1. Blatné 12 11 0 1 148:68 34
2. V. Leváre B 12 11 0 1 136:80 34
3. PezinokD 12 8 1 3 138:78 29
4. LozornoA 13 7 1 5 136:98 28
5. SenecD 12 6 0 6 115:101 24
6. Rovinka 12 5 2 5 110:106 24
7. ŠKPBAC 12 5 1 6 94:122 23
8. Spoje C 12 5 0 7 98:118 22
9. Ivánka E 12 4 1 7 90:126 21
10. Malacky B 12 3 1 8 94:122 19
11. Most 12 3 1 8 80:136 19
12. Lozorno B 13 0 2 11 75:159 15
6. liga BSTZ
l12. kolo: Zálesie B - Stupava A 2:16, Viktória B
- Viktória A 5:13, ŠKP BA D - Educo C 11:7, Čataj -
Priemstav 18:0, Vinosady - Stavbár D 11:7, voľno -
Bernolákovo B.
1. Čataj 11 11 0 0 154:44 33
2. Stupava 11 10 0 1 149:49 31
3. ViktóriaA 11 9 0 2 139:59 29
4. Viktória B 11 6 0 5 103:95 23
5. StavbárD 11 5 1 5 99:99 22
6. Vinosady 11 5 0 6 95:103 21
7. Priemstav 11 3 1 7 88:110 18
8. Bernolákovo B 10 4 0 6 77:103 18
9. ŠKPBAD 11 2 1 8 72:126 16
10. Educo C 11 2 1 8 68:130 16
11. Zálesie B 11 0 2 9 36:162 13
7. liga BSTZ
l 12. kolo: Stupava B - Malacky C 18:0, Dun.
Lužná B - Vinosady B 14:4, Slov. Grob B - Pezinok E
13:5, Trnávka - Pezinok F 16:2, Pezinok G - Mostex B
2:16, Blatné C - Blatné B 6:12.
1. Pezinok E 14 12 0 2 183:69 38
2. Mostex B 12 11 0 1 163:53 34
3. Slov. Grob B 12 10 1 1 170:46 33
4. Blatné B 12 9 0 3 139:77 30
5. Stupava B 12 7 2 3 140:76 28
6. Trnávka 12 6 0 6 107:109 24
7. Dun.Lužná B 12 5 0 7 106:110 22
8. Vinosady B 12 4 2 6 101:115 22
9. Blatné C 12 4 1 7 95:121 21
10. PezinokG 14 2 1 11 57:195 19
11. Pezinok F 14 0 1 13 36:216 15
12. Malacky C 12 1 0 11 53:163 14
1. liga dorastenci
l 3. turnaj v N. Zámkoch: Ivanka pri Dunaji -
Stavoimpex Holíč 0:10, M. Jančovič 3.5, M. Mucha
3, D. Karas 2.5, E. Brychta 1, Ivanka - Rača 3:7,
Ivanka - V. Mača 4:6, ŠOG Nitra - Holíč 0:10, M.
Jančovič 3.5, M. Mucha 3, D. Karas 2.5, E. Brychta
1, ŠOG Nitra - Rača 4:6, ŠOG Nitra - V. Mača 5:5,
Nové Zámky - Holíč 0:10, D. Karas a M. Jančovič
3.5, M. Mucha 2, E. Brychta 1, N. Zámky - V. Mača
3:7, N. Zámky - Rača 3:7.
l Turnaj v Ružomberku: Vranov - Topoľčany 7:3, -
B. Štiavnica 10:0, - Čadca 5:5, Lok. Košice - Topoľčany
10:0, - B. Štiavnica 10:0, - Čadca 7:3, Ružomberok
- Topoľčany 8:2, - B. Štiavnica 10:0, - Čadca 3:7.
1. L. Košice 8 8 0 0 75:5 24
2. Holíč 8 7 1 0 73:7 23
3. Vranov 8 6 1 1 60:20 21
4. Čadca 8 5 1 2 51:29 19
5. Rača 8 4 1 3 40:40 17
6. Ružomberok 8 4 0 4 41:39 16
7. V. Mača 8 3 1 4 30:50 15
8. Topoľčany 8 3 0 5 31:49 14
9. N. Zámky 8 2 1 5 26:54 13
10. B. Štiavnica 8 1 0 7 13:67 10
11. Nitra 8 1 2 5 22:58 9
12. Ivánka 8 0 0 8 18:62 8
lNitra má 3 kont. prehry = 0 b.
1. liga dorastenky
l3. turnaj v Nitre: Malacky - Trnava 4:6, b. d. S.
Lazarčíková 2, N. Kosová a D. Vizinová 1, Malacky
A - Topoľčany A 4:6, b. d. S. Lazarčíková a N. Kosová
2, Malacky A - Topoľčany B 10:0, b. d. S.
Lazarčíková a N. Kosová 3.5, D. Vizinová 3, NitraA
- Topoľčany A 1:9, - Topoľčany B 6:4, - Trnava 2:8,
Nitra B - Topoľčany A 0:10, Topoľčany B 6:4, - Trnava
0:10.
l 3. turnaj vo Valalikoch: Valaliky - Zvolen 9:1, -
Pov. Bystrica 9:1, - Ružomberok 10:0, Šar. Michaľany
- Zvolen 6:4, - Pov. Bystrica 6:4, - Ružomberok
7:3, Spiš. N. Ves - Zvolen 0:10, - Pov. Bystrica
0:10, - Ružomberok 0:10.
1. Trnava 8 8 0 0 63:17 24
2. TopoľčanyA 8 7 0 1 62:18 22
3. Malacky 8 6 0 2 59:21 20
4. Valaliky 8 6 0 2 61:19 20
5. NitraA 8 5 0 3 46:34 18
6. Š.Michaľany 8 5 0 3 41:39 18
7. P.Bystrica 8 2 2 4 35:45 14
8. Topoľčany B 8 2 1 5 31:49 13
9. Ružomberok 8 2 1 5 29:51 13
10. Nitra B 8 2 0 6 21:59 12
11. Zvolen 8 1 0 7 30:50 10
12. Sp.N.Ves 8 0 0 8 2:78 5
lSp.N.Ves má 3 kont. prehry = 0 b.
JOZEFKOMORNÝ
1. liga Západ
5. kolo: Dubnica B - Senica 1:7, Plachetka, Sosna,
Báňas, M. Pagerka, Šebesta a Miro Palka 1, Tibensky
a A. Gaša 0.5, Slovan B - 4 Slovan C 5:3, Budmerice
- Doprastav BA 3:5, Nitra B - N. Zamky 6:2,
Galanta - Lok. Trnava 4.5:3.5, Prievidza - Pov. Bystrica
7:1.
6. kolo: Senica - Pov. Bystrica 4.5:3.5, b. d. Tibenský,
A. Gaša a Šebesta 1, Plachetka, Báňas a
Čajka 0.5, M. Pagerka a Miro Palka 0, Slovan C -
Doprastav BA 3.5:4.5, Slovan B -Budmerice
5.5:2.5, N. Zamky - Lok. Trnava 6.5:1.5, Nitra B - Galanta
4:4, Dubnica B - Prievidza 1:7.
7. kolo: Prievidza - Senica 2.5:5.5, b. h. Plachetka,
Tibensky, Báňas a Miro Pálka 1, Sosna, A. Gaša
a M. Pagerka 0.5, Šebesta 0, Budmerice - Slovan C
4.5:3.5, Doprastav BA -1 Slovan B 4:4, Galanta - N.
Zamky 1:7, Lok. Trnava - Nitra B 5:3, Pov. Bystrica -
Dubnica B 4:4.
1. Prievidza 7 5 1 1 38.5 16
2. Slovan B 7 5 1 1 34.0 16
3. Doprastav 7 4 2 1 30.0 14
4. Galanta 7 3 1 3 26.5 10
5. Senica 7 3 0 4 29.5 9
6. Nitra B 7 2 3 2 28.0 9
7. Budmerice 7 3 0 4 25.5 9
8. Lok.Trnava 7 3 0 4 25.0 9
9. Dubnica B 7 2 2 3 23.5 8
10. Slovan C 7 2 1 4 29.0 7
11. N. Zámky 7 2 1 4 23.5 7
12. P.Bystrica 7 1 2 4 23.0 5
2. liga sk. A2
l 7. kolo: Piešťany - Osuské 3.5:4.5, b. h. Likavský
a P. Vach 1, Gaša, J. Šošovička, Polášek, Hečko
a Rasťo Diviak 0.5, M. Pagerka 0, Modra - Dun.
Streda 0.5:7.5, Pezinok - Slavia STU BA 3:5, Doprastav
BA - DP BA 0.5:7.5, Doprastav BA C - Doprastav
BA B 6.5:1.5, Hlohovec - Lok. Trnava 3:5.
1. Doprastav C 7 7 0 0 40.0 21
2. D. Streda B 7 6 0 1 38.0 18
3. Slávia STU 7 5 1 1 33.5 16
4.DPBA 7 4 0 3 33.5 12
5. Osuské 7 3 2 2 33.0 11
6. Modra B 7 3 1 3 24.0 10
7. Piešťany 7 3 0 4 25.5 9
8. Pezinok 7 2 2 3 28.0 8
9. Hlohovec B 7 2 0 5 23.0 6
10. Trnava B 7 2 0 5 21.5 6
11. Doprastav B 7 1 0 6 19.0 3
12. DoprastavD 7 1 0 6 17.0 3
3. liga sk. A2
l 4. kolo: Cífer - Osuské B 4:4, b. h. Škápik, P.
Perička a R. Nemečkay 1, P. Hanzlúvka a O. Danada
0.5, Hečko, Rudo Diviak a S.Pagerka 0, Piešťany
B - Skalica 2.5:5.5, b. h. Kapusta, Londin a
Vépy 1, J. Harašta, Hudáček, T. Pekar a Hrubša 0.5,
Kubiš 0, Gabčíkovo - Gbely 2.5:5.5, b. h. Brunovský,
Zajíček a Drška 1, M. Pribila, G. Pribila, Kocak a
Valla 0.5, Ambros 0, Dun. Streda C - Holíč
3.5:4.5, b. h. Provazník, Horák, Bilovský a Jozefovič
1, Kovárik 0.5, Húšek, Hruboš a Piváček 0,
Modranka - Hlohovec C 6.5:1.5, V. Meder - Trnava
C 3.5:4.5.
l 5. kolo: Osuské B - Skalica 6:2, Hečko, Čajka,
P. Hanzlúvka, O. Danada a S. Pagerka 1, Rasťo Diviak
a Rudo Diviak 0.5, Škápik 0 - P. Kubík 1, Kubiš
a J. Vach 0.5, Hudáček, T. Pekar, Vogl, Hrubša a J.
Harašta 0, Gbely - Holíč 3:5, Zajíček 1, Ambros, M.
Pribila, G.Pribila a Kocak 0.5, Brunovský, Papánek
a Valla 0 - Jozefovič, Hruboš a Hollý 1, Horák, Kovárik,
M. Šefčíík a Bilovský 0.5, Húšek 0, Cífer -
Piešťany B 4.5:3.5, Hlohovec C - Trnava C 3.5:4.5,
Gabčíkovo - Dun. Streda C 0.5:7.5, Modranka - V.
Meder 5:3.
1. Modranka 5 4 0 1 26.0 12
2. Holíč 5 4 0 1 22.5 12
3. Skalica 5 3 1 1 21.0 10
4. Trnava C 5 3 1 1 19.5 10
5. D. Streda C 5 3 0 2 25.5 9
6. Piešťany B 5 3 0 2 23.5 9
7. V.Meder 5 3 0 2 23.0 9
8. Osuské B 5 2 1 2 22.0 7
9. Cífer 5 2 1 2 20.5 7
10. Gbely 5 1 0 4 15.5 3
11. Hlohovec C 5 0 0 5 10.5 0
11. Gabčíkovo 5 0 0 5 10.5 0
3. liga sk. B 2
l 6. kolo: Nové Mesto - Myjava 2.5:5.5, b. h.
Blatnický, Hirmajer, Kuchárek, Lukáč a Otépka 1,
Jakubec 0.5, Solovič a J. Bjel 0, Dubnica C - Handlova
3.5:4.5, Pov. Bystrica C - Prievidza C 3:5, Travertin
Kanianka - Bojnice 0:8, Lehota p/Vt. - Pov.
Podhradie 3.5:4.5, Trenčín C - Pov. Bystrica B
5.5:2.5.
l 7. kolo: Myjava - Trenčín C 4.5:3.5, b. d. Hirmajer,
Jakubec, Kuchárek a Otépka 1, Stachovič
0.5, Solovič, Lukáč a Durec 0, Pov. Bystrica B -
Dubnica C 6:2, Pov. Podhradie - N. Mesto 4.5:3.5,
Bojnice - Lehota p/Vt. 6:2, Prievidza C - Travertin
Kanianka 8:0, Handlová - Pov. Bystrica C 5:3.
1. Myjava 7 5 1 1 37.5 16
1. Prievidza C 7 5 1 1 37.5 16
3. P.Bystrica B 7 5 0 2 37.5 15
4. P.Bystrica C 7 5 0 2 33.5 15
5. Pov.Podhradie 7 5 0 2 30.0 15
6. Trenčín C 7 3 1 3 29.5 10
7. Bojnice 7 3 1 3 27.0 10
8. N.Mesto 7 3 0 4 27.5 9
9. Handlová 7 2 1 4 25.0 7
10. Dubnica C 7 2 0 5 24.0 6
11. Lehota p/Vt. 6 1 0 5 16.5 3
12. Kanianka 6 0 1 5 11.0 1
4. liga sk. A21
l 6. kolo: Osuske C - Chtelnica 3.5:1.5, b. d. P.
Hanzlúvka 1, S. Pagerka 0.5, Škápik 1 R. Nemečkay
1 M. Nemečkayová 0, Skalica B - Kopčany
2.5:2.5, J. Vach a Plánka 1, Kubiš 0.5, Hrubša a P.
Kubík 0 - Damborský a Dubecký 1, Kovárik 0.5, Cerovský
a Písecký 0, CVČ Senica - Vrbové 2:3, b. d.
Rasťo Diviak a P. Perička 1, J. Peričková, Havel a
Gálik 0, Dragon Senica - Skalica C 2:3, R. Tokoš 1,
Lánik a J. Barcaj 0.5, J. Beran a Turza 0 - Vépy a M.
Harašta 1, V. Brísudová a V. Haraštová 0.5, J. Harašta
0, ŠK Senica B - Piešťany C 3.5:1.5, b. d.M.
Fiderický a P. Gaša 1, Miro Pálka, Zíšek a P. Havlíček
0.5, Piešťany D - Smolenice 3.5:1.5.
1. Skalica B 6 5 1 0 19.0 16
2. Vrbové 6 5 0 1 21.5 15
3. Senica B 6 3 1 2 16.5 10
3. Piešťany C 6 3 1 2 16.5 10
5. Osuské C 6 3 0 3 15.0 9
6. Kopčany 6 2 1 3 14.0 7
7. Chtelnica 6 2 1 3 12.5 7
8. PiešťanyD 6 1 3 2 13.5 6
9.CVČSE 5 2 0 3 12.0 6
10. Skalica C 5 1 2 2 12.0 5
11. Smolenice 6 1 2 3 12.0 5
12. Dragon SE 6 1 0 5 10.5 3
5. liga BA vidiek A 12
l 5. kolo: Lab - Pezinok E 1.5:3.5, L. Szabó 1, P.
Merka 0.5, P. Fúsek, F. Kubej a Š. Mrkva 0, Senec
B - Láb A 2:3, b. h. T. Chabada st. a M. Havlík 1, E.
Šimkovič a T. Chabada ml. 0.5, J. Kahánek 0, Pezinok
C - ModraD1:4, Igram - Senec C 3:2, Tomášov -
Pezinok D 2:3.
1. LábA 5 5 0 0 22.0 15
2. ModraD 4 3 1 0 13.5 10
3. Igram 5 3 1 1 13.0 10
4. Pezinok C 5 3 0 2 13.0 9
5. Senec B 5 2 2 1 14.0 8
6. Senec C 5 2 0 3 13.5 6
7. Tomášov 5 2 0 3 13.5 6
8. PezinokD 6 1 1 4 10.5 4
9. Pezinok E 6 1 1 4 8.5 4
10. Láb B 5 1 0 4 8.5 3
5. liga Senica - Skalica
l4. kolo: Skalica D - CVČ Senica B 3:2, Drábek,
Čech a Jarábek 1, M. Harašta a Bakoš 0 - O. Danada
a M. Očko 1, Jozéfek, Mudroch a P. Gaša 0,
CVČ Senica C - Gym. Šaštín-Stráže 4:1, R. Nemečkay,
M. Nemečkayova, Tököly a Š. Nemečkay
1, L. Nemečkay 0 - J. Knapec 1, T. Valla, O. Máčalka,
B. Húska a T. Hurban 0, Štefanov B - Slovákia
Senica 1.5:3.5, Hruboš, Tomašovič a E. Mešťánek
0.5, Vrba a V. Mešťánek 0 - Kotvan a Vach 1,
Sukopčák, M. Rehák a R. Vašek 0.5, Štefanov A -
Skalica E 1.5:3.5, Škápiková 1, J. Wallner 0.5, Jozefovič,
L. Klimešová a K. Klimeš 0 - P. Kubík, Leška
a Danihel 1, Plánka 0.5, Vogl 0, voľno - CVČ
Brezova.
l 5. kolo: Slovákia Senica - Štefanov A 1:4, J.
Beran a M. Rehák 0.5, Sukopčák, Kotvan a R. Vašek
0 - Húšek, K. Klimeš a J. Wallner 1, Škápiková a
P. Kubík 0.5, Gym. Šaštín-Stráže - Štefanov B
4:1, Valla, Drška, Húska a M. Hurban 1, T. Hurban
0 - E. Mešťánek 1, P. Tomašovič, R. Tomašovič, R.
Vrba a G. Klimesova 0, CVČ Senica B - CVČ Senica
C 0.5 :4.5, Mudroch 0.5, M. Jozéfek, T. Danada,
M. Očko a P. Gaša 0 - R. Nemečkay, M. Nemečkayova,
M. Očko a L. Nemečkay 1, Tököly 0.5,
CVČ Brezova - SkalicaD3:2, J. Peričková, Božík a
O. Tomka 1, M. Tomka a0 B. Božíková 0 - Berger a
Jarábek 1, M. Harašta, Drábek a Čech 0, voľno -
Skalica E.
1. Šaštín 5 3 1 1 15.5 10
2. Skalica E 5 3 1 0 14.0 10
3. Slovákia 5 3 0 2 13.0 9
4. SkalicaD 5 2 2 1 14.0 8
5.CVČSE C 5 2 1 2 13.0 7
6. ŠtefanovA 4 2 1 1 12.0 7
7.CVČSE B 4 1 0 3 7.0 3
8. Brezová 4 1 0 3 7.0 3
9. Štefanov B 4 0 0 4 4.5 0
JOZEFKOMORNÝ

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 18 131
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 13 559
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 143
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 12 921
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 125
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 586
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 742
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 891
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 750
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 713
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Polícia naďalej kontroluje dodržiavanie opatrení

Občanov žiada, aby sa nariadenia nesnažili obchádzať a aby nevymýšľali spôsoby, ako sa reštrikciám vyhnúť.

Policajná kontrola ľudí, ktorí mali byť v karanténe.

Kino v Malackách dostane novú strechu

Oprava bude stáť 49 755 eur a financovaná bude z mestského rozpočtu.

Kino Záhoran.

Na Slovensku pribudlo 2890 nakazených novým koronavírusom

V súvislosti s novým koronavírusom pribudlo 25 úmrtí, celkový počet úmrtí na ochorenie COVID-19 na Slovensku stúpol na 159.

Ilustračné foto.
Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V piatok zachytili takmer 1 700 pozitívnych (minúta po minúte)

Na Orave sa začala pilotná časť celoplošného testovania na Covid-19.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

Už ste čítali?