Nedeľa, 23. september, 2018 | Meniny má Zdenka

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE

Extraliga muži
l 6. kolo dvojkolo: Ružomberok - Stavoimpex
Holíč 0:10, M. Zajíc, J. Bednár, P. Marek a M. Palček
2.5, Lok. Košice - Mostex Rača 4:8, Topoľčany -
Žilina 8:4, B. Štiavnica - Čadca 5:8, Inter - ŠKST
Bratislava 8:4.
l Lok. Košice - Stavoimpex Holíč 3:8, b. h. M.
Zajíc 3.5, P. Marek 2, M. Palček 1.5, J. Bednár 1, Ružomberok
- Rača 1:9, B. Štiavnica - Žilina 8:4, Topoľčany
- Čadca 2:8.
1. Čadca 11 9 1 1 89:35 30
2. ŠKSTBA 10 9 0 1 82:25 28
3. Holíč 11 8 1 2 87:36 28
4. Inter 10 8 0 2 73:40 26
5. B. Štiavnica 11 6 0 5 67:61 23
6. Rača 11 6 0 5 71:56 23
7. L. Košice 11 3 0 8 37:84 17
8. Topoľčany 11 3 0 8 41:82 17
9. Žilina 11 1 0 10 34:87 13
10. Ružomberok 11 0 0 11 21:96 11
Extraliga ženy
l 6. dvojkolo: MSK Malacky A - Zvolen 9:1,
S. Lazarčíková 3.5 a N. Kosová 3.5, P. Vidovičová
1, Dun. Streda - Trnava 6:4, Ružomberok -
Valaliky 2:8, Bziny - Miňovce 1:9,, Topoľčany B -
Topoľčany A 2:8.
l MSK Malacky A - Viktória Trnava 4:6, S.
Lazarčíková 3, N. Kosová 1, Bziny - Valaliky 1:9,
Ružomberok - Miňovce 0:10, Dun. Streda - Zvolen
9:1.
1. D. Streda 11 10 0 1 80:30 31
2. TopoľčanyA 10 10 0 0 79:21 30
3. Trnava 11 5 2 4 61:49 23
4. Malacky 11 5 2 4 62:48 23
5. Topoľčany B 10 6 0 4 54:46 22
6. Miňovce 11 3 4 4 58:52 21
7. Valaliky 11 4 1 6 58:52 20
8. Ružomberok 11 3 1 7 36:74 18
9. Zvolen 11 2 2 7 40:70 17
10. Bziny 11 0 0 11 12:98 11
1. liga muži západ
l 7. dvojkolo: MSK Malacky A - Hont. Trsťany
12:2, b. d. Lucinin a Novota 3.5, A. Bardoň a Kuznecov
2.5, Stavoimpex Holíč B - Komárno/
Šahy 13:1, b. d. Jančovič 3.5, Poliaček 2,5, Melek
2, Brychta 1, w.o. 4, Ivanka p/D. -N. Zámky 5:9,
Nitra B - Galanta 3:11, Nitra A - Sládkovičovo 12:2,
Senec - Trnovec 7:7.
l MSK Malacky A - Galanta Komárno/Šahy
13:1, b. d. Lucinin 3, Novota 2.5, Kuznecov 2, A.
Bardoň 1,5, w.o. 4, Stavoimpex Holíč B - Sládkovičovo
Hont. Trsťany 13:1, b. d. Mucha 3.5,
Brychta 3, Jančovič a Poliaček 2.5, Melek 0.5, w.o.
1, Ivanka p/D. - Trnovec 8:6, Nitra B - Sládkovičovo
9:5, Nitra A - Galanta 9:5, Senec - N. Zámky 8:6.
1. Holíč B 13 12 1 0 150:32 38
2. Malacky 13 12 1 0 152:30 38
3. NitraA 13 11 0 2 119:63 35
4. Nitra B 13 8 1 4 95:87 30
5. Trnovec 13 5 2 6 82:100 25
6. Galanta 13 4 2 7 81:101 23
7. N. Zámky 13 5 0 8 80:102 23
8. Komárno 13 3 3 7 75:107 22
9. Senec 13 2 3 8 71:111 20
10. Ivanka 13 3 1 9 65:117 20
11. H. Trsťany 13 3 0 10 58:124 19
12. Sládkovičovo 13 2 2 9 64:118 19
1. liga ženy
l 7. dvojkolo: Tr. Jastrabie - Malacky B 0:10, b.
h. Nemčovičová a Vizinová 3.5, Rajtoková 3, Valaliky
B - Tr. Teplá 10:0, Topoľčany C - Nitra A 4:6,
Nová Baňa/Podlužany - Nitra B 2:8, Mlynky - Pov.
Bystrica 6:4.
Tr. Jastrabie - Trnávka Bratislava 0:10, Nová
Baňa/Podlužany - Nitra A 0:10, Topoľčany C - Nitra
B 5:5, Valaliky B - Pov. Bystrica 7:3, Mlynky - Tr.
Teplá 9:1.
1. Malacky B 11 10 1 0 92:18 32
3. P. Bystrica 12 7 2 3 72:48 28
4. Trnávka 11 7 2 2 71:39 27
2. NitraA 12 8 2 2 90:30 30
5. Mlynky 12 6 3 3 70:50 27
6. Valaliky B 12 5 4 3 64:56 26
7. Nitra B 12 5 2 5 65:55 24
8. Topoľčany C 12 3 4 5 66:54 22
9. Tr. Teplá 12 3 0 9 30:90 18
10. Nová Baňa 12 1 0 11 26:94 14
11. Tr. Jastrabie 12 0 0 12 4:116 12
2. liga TT
l12. kolo: Holíč C - Kúty 15:3, M. Jančovič 4.5,
M. Melek 4, P. Labáth 3.5, P. Luknár 3 - B. Baláž
1.5, M. Kucharič 1, V. Šimek st. 0.5, V. Šimek ml.
0, V. Mača - Špačince 11:7, Hor. Orešany - Hlohovec
9:9, Trh. Hradská - Maco Trnava 10:8,
Piešťany - Gabčíkovo 7:11, Trstice - Padáň 11:7.
1. Holíč C 12 11 1 0 166:50 35
2. T.Hradská 12 9 2 1 138:78 32
3. V.Mača 12 7 1 4 114:102 27
4. Špačince 12 5 4 3 115:101 26
5. Gabčíkovo 12 5 3 4 109:107 25
6. Kúty 12 5 2 5 105:111 24
7. Padáň 12 5 2 5 103:113 24
8. Hlohovec 12 5 1 6 93:123 23
9. H. Orešany 12 3 3 6 101:115 21
10. Trstice 12 3 1 8 85:131 19
11.Maco 12 1 4 4 91:125 15
12. Piešťany 12 0 2 10 76:140 14
3. liga TT
l 12. kolo: Senica - Špačince B 9:9, b. d. Š. Šebesta
a P. Šebesta 3.5, P. Kapsa 1.5, A. Lazorčák
0.5, Skalica - Sládkovičovo B 14:4, b. d. R.
Chanečka 3.5, D. Rybár a R. Kuba 3, J. Paulus
2.5, R. Podolinský 2, Petrova Ves - Maco Trnava
B 9:9, Majcichov - Kúty B 13:5, b. h. T.
Valla 3.5, A. Palkovič 1, J. Malík 0.5, L. Lánik 0,
Gabčíkovo B - Bricon Trnava 7:11, Dobrá Voda -
Galanta B 15:3.
1. D.Voda 12 12 0 0 156:60 36
2. Špačince B 12 9 2 1 152:64 32
3. Skalica 12 8 2 2 144:72 30
4. Petr.Ves 12 5 3 4 107:109 25
5. Majcichov 12 6 1 5 105:111 25
6. Sládkovičovo B 12 5 3 4 103:113 25
7.MacoB 12 4 2 6 97:119 22
8. Gabčíkovo B 12 3 3 6 87:129 21
9. Bricon TT 12 3 1 8 92:124 19
10. Senica 12 3 1 8 89:127 19
11. Galanta B 12 2 1 9 85:131 17
12. Kúty B 12 2 1 9 79:137 17
4. liga TT
l12. kolo: Kočín/Lančár - Senica B 8:10, b. h.
T. Daniš 3.5, J. Mega 3, I. Blaha 2.5, J. Bella 1,
Skalica B - Hlohovec B 14:4, b. d. T. Pekar, Z.
Pekar a R. Podolinský 4, D. Metelička 2, HolíčD
- Veľké Úľany 8:10, Piešťany B - Galanta C
13:5, Vrbové - Buková 9:9, Veľká Mača B - Šoporňa
9:9.
1. HolíčD 12 11 0 1 174:42 34
2. V.Úľany 12 11 0 1 152:64 34
3. Skalica B 12 8 1 3 126:90 29
4. Hlohovec B 12 6 1 5 110:106 25
5. Šoporňa 12 5 2 5 115:101 24
6. V. Mača B 12 4 2 6 103:113 22
7. Galanta C 12 4 2 6 91:125 22
8. Buková 12 3 4 5 94:122 22
9. Vrbové 12 3 2 7 91:125 20
10. Senica B 12 3 2 7 84:132 20
11. Kočín/Lančár 12 3 0 6 87:129 18
12. Piešťany B 12 3 0 9 66:147 18
5. liga SE
l10. kolo: Unín B - UnínA10:8, Š. Mach a J. Iglár
3.5, M. Krempa 2.5, J. Buček 0.5 - Š. Vaculka 4, F.
Fagan 2, P. Vaculka a A . Martišiaková 1, Rohožník
- Bor. Sv. Jur 6:12, S. Gazdič 4, M. Blecha a B. Bernát
1 - P. Ozábal 3.5, J. Sedláček 3, J. Uher 2.5, M.
Čermák a M. Štvrtecký 1.5, Studienka B - Senica
C 4:14, Z. Kúrová 3.5, L. Mlynarovič 0.5 - J. Bella
4.5, P. Kadlečík 3.5, J. Lazorčák a I. Blaha 3, Holíč E
- Skalica C 5:13, T. Karnoš 2.5, M. Bartal a S. Čech
1, J. Hrazdil 0.5 - D. Pekar 4.5, R. Pekar 4, F. Lacho
2.5, M. Kubányi 2, Kúty C - Studienka A 8:10, R.
Šimkovič 3.5, R. Hladík 2.5, Marián Bartal a O.
Hladík 1 - V. Šlosár 4, M. Biksadský 2.5, V. Klamík 2,
E. Stúpal 1.5.
1. Studienka 10 10 0 0 139:41 30
2. Bor.Sv.Jur 10 9 0 1 115:65 28
3. Kúty C 10 6 1 3 104:76 23
4. UnínA 10 5 1 4 107:73 21
5. Skalica C 10 5 0 5 95:85 20
6. Rohožník 10 4 1 5 87:93 19
7. Unín B 10 3 0 7 80:100 16
8. Senica C 10 3 0 7 68:112 16
9. Holíč E 10 2 1 7 65:115 15
10. Studienka B 10 1 0 9 40:140 12
6. liga SE
l 11. kolo: Bor. Mikuláš - Štefanov 1:17, V. Gašparík
1 - M. Ovečka, J. Petrovič aj. Lorenc 4.5, L.
Cabadaj 3.5, Senica D - Skalica D 7:11, H. Ravas
4.5, P. Truban 2 - M. Kubányi 3.5, D. Pekar 3, M.
Svoboda 2.5, F. Lacho 2, Holíč F - Mor. Sv. Ján
18:0, Mário Bartal, J. Hrazdil a S.Palkovič 4.5, T.
Karnoš 2.5, S. Čech 2.
1. Holíč F 11 10 0 1 147:51 31
2. SkalicaD 11 10 0 1 122:76 31
3. Štefanov 11 7 0 4 128:70 25
4. SenicaD 11 4 0 7 107:91 19
5. Mor.Sv.Ján 11 1 0 10 47:151 13
6. B. Mikuláš 11 1 0 10 43:155 13
2. liga BSTZ
l 12. kolo: Veľké Leváre - Spoje A 5:13, Ivanka B
- ŠKP BA A 15:3, Ister B - Ister A 4:14, Karl.Ves A -
Stavbár A 13:5, Senec B - Svätý Jur 8:10, Pezinok -
Educo 9:9.
1. IsterA 12 11 1 0 169:47 35
2. Ivánka B 12 10 0 2 138:78 32
3. Pezinok 12 8 2 2 133:83 30
4. Ister B 12 6 2 4 116:100 26
5. Svätý Jur 12 5 3 4 115:101 25
6. Karl. Ves 12 4 4 4 107:109 24
7. Senec B 12 4 2 6 112:104 22
8. Stavbár 12 4 1 7 101:115 21
9. Educo 12 3 2 7 82:134 20
10. Spoje 12 3 1 8 83:133 19
11. ŠKPBA 12 2 2 8 85:131 18
12. V.Leváre 12 2 0 10 55:161 16
5. liga BSTZ
l12. kolo: Malacky B - ŠKP BA C 14:4, Senec D -
Lozorno 8:10, Lozorno B - Ivanka E 7:11, Most -
Veľké Leváre B 8:10, Rovinka - Spoje C 13:5, Blatné
- Pezinok D 15:7.
1. Blatné 12 11 0 1 148:68 34
2. V. Leváre B 12 11 0 1 136:80 34
3. PezinokD 12 8 1 3 138:78 29
4. LozornoA 13 7 1 5 136:98 28
5. SenecD 12 6 0 6 115:101 24
6. Rovinka 12 5 2 5 110:106 24
7. ŠKPBAC 12 5 1 6 94:122 23
8. Spoje C 12 5 0 7 98:118 22
9. Ivánka E 12 4 1 7 90:126 21
10. Malacky B 12 3 1 8 94:122 19
11. Most 12 3 1 8 80:136 19
12. Lozorno B 13 0 2 11 75:159 15
6. liga BSTZ
l12. kolo: Zálesie B - Stupava A 2:16, Viktória B
- Viktória A 5:13, ŠKP BA D - Educo C 11:7, Čataj -
Priemstav 18:0, Vinosady - Stavbár D 11:7, voľno -
Bernolákovo B.
1. Čataj 11 11 0 0 154:44 33
2. Stupava 11 10 0 1 149:49 31
3. ViktóriaA 11 9 0 2 139:59 29
4. Viktória B 11 6 0 5 103:95 23
5. StavbárD 11 5 1 5 99:99 22
6. Vinosady 11 5 0 6 95:103 21
7. Priemstav 11 3 1 7 88:110 18
8. Bernolákovo B 10 4 0 6 77:103 18
9. ŠKPBAD 11 2 1 8 72:126 16
10. Educo C 11 2 1 8 68:130 16
11. Zálesie B 11 0 2 9 36:162 13
7. liga BSTZ
l 12. kolo: Stupava B - Malacky C 18:0, Dun.
Lužná B - Vinosady B 14:4, Slov. Grob B - Pezinok E
13:5, Trnávka - Pezinok F 16:2, Pezinok G - Mostex B
2:16, Blatné C - Blatné B 6:12.
1. Pezinok E 14 12 0 2 183:69 38
2. Mostex B 12 11 0 1 163:53 34
3. Slov. Grob B 12 10 1 1 170:46 33
4. Blatné B 12 9 0 3 139:77 30
5. Stupava B 12 7 2 3 140:76 28
6. Trnávka 12 6 0 6 107:109 24
7. Dun.Lužná B 12 5 0 7 106:110 22
8. Vinosady B 12 4 2 6 101:115 22
9. Blatné C 12 4 1 7 95:121 21
10. PezinokG 14 2 1 11 57:195 19
11. Pezinok F 14 0 1 13 36:216 15
12. Malacky C 12 1 0 11 53:163 14
1. liga dorastenci
l 3. turnaj v N. Zámkoch: Ivanka pri Dunaji -
Stavoimpex Holíč 0:10, M. Jančovič 3.5, M. Mucha
3, D. Karas 2.5, E. Brychta 1, Ivanka - Rača 3:7,
Ivanka - V. Mača 4:6, ŠOG Nitra - Holíč 0:10, M.
Jančovič 3.5, M. Mucha 3, D. Karas 2.5, E. Brychta
1, ŠOG Nitra - Rača 4:6, ŠOG Nitra - V. Mača 5:5,
Nové Zámky - Holíč 0:10, D. Karas aM. Jančovič
3.5, M. Mucha 2, E. Brychta 1, N. Zámky - V. Mača
3:7, N. Zámky - Rača 3:7.
l Turnaj v Ružomberku: Vranov - Topoľčany 7:3, -
B. Štiavnica 10:0, - Čadca 5:5, Lok. Košice - Topoľčany
10:0, - B. Štiavnica 10:0, - Čadca 7:3, Ružomberok
- Topoľčany 8:2, - B. Štiavnica 10:0, - Čadca 3:7.
1. L. Košice 8 8 0 0 75:5 24
2. Holíč 8 7 1 0 73:7 23
3. Vranov 8 6 1 1 60:20 21
4. Čadca 8 5 1 2 51:29 19
5. Rača 8 4 1 3 40:40 17
6. Ružomberok 8 4 0 4 41:39 16
7. V. Mača 8 3 1 4 30:50 15
8. Topoľčany 8 3 0 5 31:49 14
9. N. Zámky 8 2 1 5 26:54 13
10. B. Štiavnica 8 1 0 7 13:67 10
11. Nitra 8 1 2 5 22:58 9
12. Ivánka 8 0 0 8 18:62 8
lNitra má 3 kont. prehry = 0 b.
1. liga dorastenky
l3. turnaj v Nitre: Malacky - Trnava 4:6, b. d. S.
Lazarčíková 2, N. Kosová a D. Vizinová 1, Malacky
A - Topoľčany A 4:6, b. d. S. Lazarčíková a N. Kosová
2, Malacky A - Topoľčany B 10:0, b. d. S.
Lazarčíková aN. Kosová 3.5, D. Vizinová 3, NitraA
- Topoľčany A 1:9, - Topoľčany B 6:4, - Trnava 2:8,
Nitra B - Topoľčany A 0:10, Topoľčany B 6:4, - Trnava
0:10.
l 3. turnaj vo Valalikoch: Valaliky - Zvolen 9:1, -
Pov. Bystrica 9:1, - Ružomberok 10:0, Šar. Michaľany
- Zvolen 6:4, - Pov. Bystrica 6:4, - Ružomberok
7:3, Spiš. N. Ves - Zvolen 0:10, - Pov. Bystrica
0:10, - Ružomberok 0:10.
1. Trnava 8 8 0 0 63:17 24
2. TopoľčanyA 8 7 0 1 62:18 22
3. Malacky 8 6 0 2 59:21 20
4. Valaliky 8 6 0 2 61:19 20
5. NitraA 8 5 0 3 46:34 18
6. Š.Michaľany 8 5 0 3 41:39 18
7. P.Bystrica 8 2 2 4 35:45 14
8. Topoľčany B 8 2 1 5 31:49 13
9. Ružomberok 8 2 1 5 29:51 13
10. Nitra B 8 2 0 6 21:59 12
11. Zvolen 8 1 0 7 30:50 10
12. Sp.N.Ves 8 0 0 8 2:78 5
lSp.N.Ves má 3 kont. prehry = 0 b.
JOZEFKOMORNÝ
1. liga Západ
5. kolo: Dubnica B - Senica 1:7, Plachetka, Sosna,
Báňas, M. Pagerka, Šebesta a Miro Palka 1, Tibensky
a A. Gaša 0.5, Slovan B - 4 Slovan C 5:3, Budmerice
- Doprastav BA 3:5, Nitra B - N. Zamky 6:2,
Galanta - Lok. Trnava 4.5:3.5, Prievidza - Pov. Bystrica
7:1.
6. kolo: Senica - Pov. Bystrica 4.5:3.5, b. d. Tibenský,
A. Gaša a Šebesta 1, Plachetka, Báňas a
Čajka 0.5, M. Pagerka a Miro Palka 0, Slovan C -
Doprastav BA 3.5:4.5, Slovan B -Budmerice
5.5:2.5, N. Zamky - Lok. Trnava 6.5:1.5, Nitra B - Galanta
4:4, Dubnica B - Prievidza 1:7.
7. kolo: Prievidza - Senica 2.5:5.5, b. h. Plachetka,
Tibensky, Báňas a Miro Pálka 1, Sosna, A. Gaša
aM. Pagerka 0.5, Šebesta 0, Budmerice - Slovan C
4.5:3.5, Doprastav BA -1 Slovan B 4:4, Galanta - N.
Zamky 1:7, Lok. Trnava - Nitra B 5:3, Pov. Bystrica -
Dubnica B 4:4.
1. Prievidza 7 5 1 1 38.5 16
2. Slovan B 7 5 1 1 34.0 16
3. Doprastav 7 4 2 1 30.0 14
4. Galanta 7 3 1 3 26.5 10
5. Senica 7 3 0 4 29.5 9
6. Nitra B 7 2 3 2 28.0 9
7. Budmerice 7 3 0 4 25.5 9
8. Lok.Trnava 7 3 0 4 25.0 9
9. Dubnica B 7 2 2 3 23.5 8
10. Slovan C 7 2 1 4 29.0 7
11. N. Zámky 7 2 1 4 23.5 7
12. P.Bystrica 7 1 2 4 23.0 5
2. liga sk. A2
l 7. kolo: Piešťany - Osuské 3.5:4.5, b. h. Likavský
a P. Vach 1, Gaša, J. Šošovička, Polášek, Hečko
a Rasťo Diviak 0.5, M. Pagerka 0, Modra - Dun.
Streda 0.5:7.5, Pezinok - Slavia STU BA 3:5, Doprastav
BA - DP BA 0.5:7.5, Doprastav BA C - Doprastav
BA B 6.5:1.5, Hlohovec - Lok. Trnava 3:5.
1. Doprastav C 7 7 0 0 40.0 21
2. D. Streda B 7 6 0 1 38.0 18
3. Slávia STU 7 5 1 1 33.5 16
4.DPBA 7 4 0 3 33.5 12
5. Osuské 7 3 2 2 33.0 11
6. Modra B 7 3 1 3 24.0 10
7. Piešťany 7 3 0 4 25.5 9
8. Pezinok 7 2 2 3 28.0 8
9. Hlohovec B 7 2 0 5 23.0 6
10. Trnava B 7 2 0 5 21.5 6
11. Doprastav B 7 1 0 6 19.0 3
12. DoprastavD 7 1 0 6 17.0 3
3. liga sk. A2
l 4. kolo: Cífer - Osuské B 4:4, b. h. Škápik, P.
Perička a R. Nemečkay 1, P. Hanzlúvka a O. Danada
0.5, Hečko, Rudo Diviak a S.Pagerka 0, Piešťany
B - Skalica 2.5:5.5, b. h. Kapusta, Londin a
Vépy 1, J. Harašta, Hudáček, T. Pekar a Hrubša 0.5,
Kubiš 0, Gabčíkovo - Gbely 2.5:5.5, b. h. Brunovský,
Zajíček a Drška 1, M. Pribila, G. Pribila, Kocak a
Valla 0.5, Ambros 0, Dun. Streda C - Holíč
3.5:4.5, b. h. Provazník, Horák, Bilovský a Jozefovič
1, Kovárik 0.5, Húšek, Hruboš a Piváček 0,
Modranka - Hlohovec C 6.5:1.5, V. Meder - Trnava
C 3.5:4.5.
l 5. kolo: Osuské B - Skalica 6:2, Hečko, Čajka,
P. Hanzlúvka, O. Danada a S. Pagerka 1, Rasťo Diviak
a Rudo Diviak 0.5, Škápik 0 - P. Kubík 1, Kubiš
a J. Vach 0.5, Hudáček, T. Pekar, Vogl, Hrubša a J.
Harašta 0, Gbely - Holíč 3:5, Zajíček 1, Ambros, M.
Pribila, G.Pribila a Kocak 0.5, Brunovský, Papánek
a Valla 0 - Jozefovič, Hruboš a Hollý 1, Horák, Kovárik,
M. Šefčíík a Bilovský 0.5, Húšek 0, Cífer -
Piešťany B 4.5:3.5, Hlohovec C - Trnava C 3.5:4.5,
Gabčíkovo - Dun. Streda C 0.5:7.5, Modranka - V.
Meder 5:3.
1. Modranka 5 4 0 1 26.0 12
2. Holíč 5 4 0 1 22.5 12
3. Skalica 5 3 1 1 21.0 10
4. Trnava C 5 3 1 1 19.5 10
5. D. Streda C 5 3 0 2 25.5 9
6. Piešťany B 5 3 0 2 23.5 9
7. V.Meder 5 3 0 2 23.0 9
8. Osuské B 5 2 1 2 22.0 7
9. Cífer 5 2 1 2 20.5 7
10. Gbely 5 1 0 4 15.5 3
11. Hlohovec C 5 0 0 5 10.5 0
11. Gabčíkovo 5 0 0 5 10.5 0
3. liga sk. B 2
l 6. kolo: Nové Mesto - Myjava 2.5:5.5, b. h.
Blatnický, Hirmajer, Kuchárek, Lukáč a Otépka 1,
Jakubec 0.5, Solovič a J. Bjel 0, Dubnica C - Handlova
3.5:4.5, Pov. Bystrica C - Prievidza C 3:5, Travertin
Kanianka - Bojnice 0:8, Lehota p/Vt. - Pov.
Podhradie 3.5:4.5, Trenčín C - Pov. Bystrica B
5.5:2.5.
l 7. kolo: Myjava - Trenčín C 4.5:3.5, b. d. Hirmajer,
Jakubec, Kuchárek a Otépka 1, Stachovič
0.5, Solovič, Lukáč a Durec 0, Pov. Bystrica B -
Dubnica C 6:2, Pov. Podhradie - N. Mesto 4.5:3.5,
Bojnice - Lehota p/Vt. 6:2, Prievidza C - Travertin
Kanianka 8:0, Handlová - Pov. Bystrica C 5:3.
1. Myjava 7 5 1 1 37.5 16
1. Prievidza C 7 5 1 1 37.5 16
3. P.Bystrica B 7 5 0 2 37.5 15
4. P.Bystrica C 7 5 0 2 33.5 15
5. Pov.Podhradie 7 5 0 2 30.0 15
6. Trenčín C 7 3 1 3 29.5 10
7. Bojnice 7 3 1 3 27.0 10
8. N.Mesto 7 3 0 4 27.5 9
9. Handlová 7 2 1 4 25.0 7
10. Dubnica C 7 2 0 5 24.0 6
11. Lehota p/Vt. 6 1 0 5 16.5 3
12. Kanianka 6 0 1 5 11.0 1
4. liga sk. A21
l 6. kolo: Osuske C - Chtelnica 3.5:1.5, b. d. P.
Hanzlúvka 1, S. Pagerka 0.5, Škápik 1 R. Nemečkay
1 M. Nemečkayová 0, Skalica B - Kopčany
2.5:2.5, J. Vach a Plánka 1, Kubiš 0.5, Hrubša a P.
Kubík 0 - Damborský a Dubecký 1, Kovárik 0.5, Cerovský
a Písecký 0, CVČ Senica - Vrbové 2:3, b. d.
Rasťo Diviak a P. Perička 1, J. Peričková, Havel a
Gálik 0, Dragon Senica - Skalica C 2:3, R. Tokoš 1,
Lánik a J. Barcaj 0.5, J. Beran a Turza 0 - Vépy aM.
Harašta 1, V. Brísudová a V. Haraštová 0.5, J. Harašta
0, ŠK Senica B - Piešťany C 3.5:1.5, b. d.M.
Fiderický a P. Gaša 1, Miro Pálka, Zíšek a P. Havlíček
0.5, Piešťany D - Smolenice 3.5:1.5.
1. Skalica B 6 5 1 0 19.0 16
2. Vrbové 6 5 0 1 21.5 15
3. Senica B 6 3 1 2 16.5 10
3. Piešťany C 6 3 1 2 16.5 10
5. Osuské C 6 3 0 3 15.0 9
6. Kopčany 6 2 1 3 14.0 7
7. Chtelnica 6 2 1 3 12.5 7
8. PiešťanyD 6 1 3 2 13.5 6
9.CVČSE 5 2 0 3 12.0 6
10. Skalica C 5 1 2 2 12.0 5
11. Smolenice 6 1 2 3 12.0 5
12. Dragon SE 6 1 0 5 10.5 3
5. liga BA vidiek A 12
l 5. kolo: Lab - Pezinok E 1.5:3.5, L. Szabó 1, P.
Merka 0.5, P. Fúsek, F. Kubej a Š. Mrkva 0, Senec
B - Láb A 2:3, b. h. T. Chabada st. aM. Havlík 1, E.
Šimkovič a T. Chabada ml. 0.5, J. Kahánek 0, Pezinok
C - ModraD1:4, Igram - Senec C 3:2, Tomášov -
Pezinok D 2:3.
1. LábA 5 5 0 0 22.0 15
2. ModraD 4 3 1 0 13.5 10
3. Igram 5 3 1 1 13.0 10
4. Pezinok C 5 3 0 2 13.0 9
5. Senec B 5 2 2 1 14.0 8
6. Senec C 5 2 0 3 13.5 6
7. Tomášov 5 2 0 3 13.5 6
8. PezinokD 6 1 1 4 10.5 4
9. Pezinok E 6 1 1 4 8.5 4
10. Láb B 5 1 0 4 8.5 3
5. liga Senica - Skalica
l 4. kolo: Skalica D - CVČ Senica B 3:2, Drábek,
Čech a Jarábek 1, M. Harašta a Bakoš 0 - O. Danada
a M. Očko 1, Jozéfek, Mudroch a P. Gaša 0, CVČ
Senica C - Gym. Šaštín-Stráže 4:1, R. Nemečkay,
M. Nemečkayova, Tököly a Š. Nemečkay 1, L. Nemečkay
0 - J. Knapec 1, T. Valla, O. Máčalka, B.
Húska a T. Hurban 0, Štefanov B - Slovákia Senica
1.5:3.5, Hruboš, Tomašovič a E. Mešťánek 0.5,
Vrba a V. Mešťánek 0 - Kotvan a Vach 1, Sukopčák,
M. Rehák a R. Vašek 0.5, Štefanov A - Skalica E
1.5:3.5, Škápiková 1, J. Wallner 0.5, Jozefovič, L.
Klimešová a K. Klimeš 0 - P. Kubík, Leška a Danihel
1, Plánka 0.5, Vogl 0, voľno - CVČ Brezova.
l 5. kolo: Slovákia Senica - Štefanov A 1:4, J.
Beran a M. Rehák 0.5, Sukopčák, Kotvan a R. Vašek
0 - Húšek, K. Klimeš a J. Wallner 1, Škápiková a
P. Kubík 0.5, Gym. Šaštín-Stráže - Štefanov B
4:1, Valla, Drška, Húska a M. Hurban 1, T. Hurban
0 - E. Mešťánek 1, P. Tomašovič, R. Tomašovič, R.
Vrba a G. Klimesova 0, CVČ Senica B - CVČ Senica
C 0.5 :4.5, Mudroch 0.5, M. Jozéfek, T. Danada,
M. Očko a P. Gaša 0 - R. Nemečkay, M. Nemečkayova,
M. Očko a L. Nemečkay 1, Tököly 0.5,
CVČ Brezova - SkalicaD3:2, J. Peričková, Božík a
O. Tomka 1, M. Tomka a0 B. Božíková 0 - Berger a
Jarábek 1, M. Harašta, Drábek a Čech 0, voľno -
Skalica E.
1. Šaštín 5 3 1 1 15.5 10
2. Skalica E 5 3 1 0 14.0 10
3. Slovákia 5 3 0 2 13.0 9
4. SkalicaD 5 2 2 1 14.0 8
5.CVČSE C 5 2 1 2 13.0 7
6. ŠtefanovA 4 2 1 1 12.0 7
7.CVČSE B 4 1 0 3 7.0 3
8. Brezová 4 1 0 3 7.0 3
9. Štefanov B 4 0 0 4 4.50

Článok pokračuje pod video reklamou

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  2. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  8. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  9. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  1. Najužitočnejšia appka 17 506
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 249
  3. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 998
  4. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 10 422
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 606
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 380
  7. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 4 319
  8. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 4 213
  9. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 3 911
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 3 660

Hlavné správy z MY Záhorie

Skaličania prvýkrát doma stratili body, nestačili na Pohronie

Predzápasové oslavy v Skalici nemali pozápasovú odozvu.

Seničania inkasovali v Žiline päť gólov

Futbalisti FK Senica inkasovali v deviatom kole pod Dubňom až päť gólov a stále sa im nepodarilo odlepiť sa zo spodných priečok tabuľky.

Záhorácky folklórny festival približuje pôvodný záhorácky folklór

Slávnostným sprievodom obcou so všetkými zúčastnenými folklórnymi súbormi sa v Gajaroch v okrese Malacky začal Záhorácky folklórny festival.

Pripravte sa na zdržanie, v sobotu začnú opravovať diaľnicu D2

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) bude v nasledujúcich dňoch opravovať viaceré úseky diaľnice D2.

Medzi Senicou a Jablonicou sa zrazilo auto s lesnou zverou

Vo štvrtok (20. septembra) bola vo večerných hodinách privolaná polícia k dopravnej nehode.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pezinské vinobranie poznačila víchrica, pomáhali aj hasiči

Popadané stromy, zdemolované stánky či prevrátené smetiaky.

Starosta sa zabýval v dome zo slamy, tvrdí, že by nemenil

Chcel dom, ktorý má dušu. Televízor nepotrebuje.

Dobrú vodu z podzemia odčerpávajú akvaparky

Vody v najmenších prírodných prameňoch ubúda.

V nitrianskej fakultnej nemocnici vymenili ďalšieho riaditeľa

Martin Neštický je zatiaľ funkciou len poverený.

Vybrali SME

Už ste čítali?