Extraliga muži
l
3. kolo: Žilina - Stavoimpex Holíč 0:10
,
M. Palček, P. Marek, Zajíc a A. Siták 2.5.
l
Ďalšie výsledky: Ružomberok - Lok. Košice
2:8, Topoľčany - ŠKST BA 1:9, B. Štiavnica
- Satex Inter 2:8, Čadca - Rača 8:4.
l
4. kolo:
Čadca - Stavoimpex Holíč
7:7
, P. Krkoška 2.5, R. Blažek 2, P. Petráš
1.5, J. Mudrík 1 -M. Palček 3.5, A. Siták 2, M.
Zajíc 1.5.
l
Ďalšie výsledky: Topoľčany - SATEX Inter
1:9, B. Štiavnica - ŠKST BA 4:8, Žilina -
Rača 2:8.
1. Holíč 4 3 1 0 37:7 11
2. Čadca 4 3 1 0 33:17 11
3. Rača 4 3 0 1 28:15 10
4. Inter 2 2 0 0 17:3 6
5. ŠKSTBA 2 2 0 0 17:5 6
6. B. Štiavnica 4 1 0 3 20:27 6
7. Topoľčany 4 1 0 3 10:33 6
8. Lok. Košice 3 1 0 2 11:20 5
9. Žilina 4 0 0 4 10:34 4
10. Ružomberok 3 0 0 3 4:26 3
Extraliga ženy
l
3. kolo: Ružomberok - Malacky 2:8
,
b. h. S. Lazarčíková 3.5, N. Kosová 2.5, P.
Rajtoková 2, Zvolen - Trnava 3:7, Valaliky -
Topoľčany A 4:6, Miňovce - Topoľčany B
2:8, Bziny - Dun. Streda 0:10.
l
4. kolo: Bziny - Malacky 0:10
, S. Lazarčíková
a N. Kosová 3.5, P. Rajtoková 3,
Valaliky - Topoľčany B 3:7, Miňovce - Topoľčany
A 3:7, Ružomberok - Dun. Streda
2:8.
1. Dun. Streda 4 4 0 0 33:7 12
2. Malacky 4 3 1 0 29:11 11
3. Topoľčany 3 3 0 0 20:10 9
4. Ružomberok 4 2 0 2 16:24 8
5. Topoľčany B 3 2 0 1 18:12 7
6. Valaliky 4 1 0 3 20:20 6
7. Trnava 3 1 1 1 15:15 6
8. Miňovce 4 1 0 3 18:22 6
9. Bziny 4 0 0 4 2:38 4
10. Zvolen 3 0 0 3 9:21 3
1. liga muži Z
l
4. kolo: Ivanka p/D. - Malacky 1:13
, b.
h. A. Bardoň, Lucinin a Kuznecov 3.5, Novota
2.5,
Senec - Holíč B 0:14
, Jančovič,
Bednár a Poliaček 3.5, Mucha 3, Song 0.5.
l
Ďalšie výsledky: Nitra - Hont. Trsťany
11:3, Nitra B - Komárno/Šahy 7:7, N. Zámky -
Sládkovičovo 5:9, Trnovec - Galanta 7:7.
l
5. kolo: Ivanka p/D. - Holíč B 1:13
, b. h.
Mucha, Poliaček a Bednár 3.5, Song 1.5,
Mádel 1,
Senec - Malacky 0:14
, A. Bardoň,
Kuznecov, Novota a Lucinin 3.5.
l
Ďalšie výsledky: Nitra A - Komárno/Šahy
8:6, Nitra B - Hont. Trsťany 9:5, N. Zámky -
Galanta 5:9, Trnovec - Sládkovičovo 9:5.
1. NitraA5 5 0 0 50:20 15
2. Malacky 5 4 1 0 60:10 14
3. Holíč B 5 4 1 0 55:15 14
4. Trnovec 5 4 1 0 45:25 14
5. Nitra B 5 3 1 1 42:28 12
6. Galanta 5 1 2 2 30:40 9
7. N. Zámky 5 2 0 3 31:39 9
8. Komárno 5 1 1 3 30:40 8
9. Sládkovičovo 5 1 1 3 27:43 8
10. Senec 5 0 1 4 18:52 6
11. Ivánka 5 0 1 4 18:52 6
12. H. Trsťany 5 0 0 5 14:56 5
1. liga ženy
l
4. kolo: kolo: Malacky B - Nitra A 6:4
,
b. d. Truksová 3.5, Nemčovičová 1.5, Vizinová
1, Topoľčany C - Pov. Bystrica 3:7, Trnávka
- Nitra B 6:4, Nová Baňa - Tr. Teplá
4:6, Tr. Jastrabie - Mlynky 0:10.
l
5. kolo: Malacky B - Nitra B 7:3
, Truksová
2.5, Nemčovičová 1.5, 3 w.o., Trnávka
- Nitra A 6:4, Topoľčany C - Tr. Teplá 10:0,
Nová Baňa - Pov. Bystrica 1:9, Tr. Jastrabie
- Valaliky B 2:8.
1. P. Bystrica 5 4 1 0 37:13 14
2. Malacky 4 4 0 0 31:9 12
3. NitraA 5 3 0 2 36:14 11
4. Mlynky 4 2 2 0 29:11 10
5. Trnávka 4 3 0 1 23:17 10
6. Topoľčany C 5 2 0 3 28:22 9
7. Nitra B 5 2 0 3 19:31 9
8. Tr. Teplá 5 2 0 3 17:33 9
9. Valaliky B 4 1 1 2 17:23 7
10. Tr.Jastrabie 4 0 0 4 3:37 4
BSTZ 2. liga
l
4. kolo: Veľké Leváre - ŠKP BA A 4:14
,
Svätý Jur - Pezinok 6:12, Educo - Karl.Ves
7:11, Spoje BA - Ister BA B 5:13, Ivánka B -
Senec B 13:5, Ister BA - Stavbár BA 14:4.
l
5. kolo: Veľké Leváre - Svätý Jur 3:15
,
Stavbár BA - ŠKP BA 5:13, Ister BA B - Educo
BA 16:2, Senec B - Ister BA :, Spoje BA -
Ivanka B :, Pezinok - Karl. Ves :.
1. Ister B 6 4 1 1 66:42 15
2. IsterA 5 4 1 0 69:21 14
3. Svätý Jur 5 3 1 1 57:33 12
4. Pezinok 4 3 1 0 54:18 11
5. ŠKPBA 5 2 1 2 42:48 10
6. Stavbár 5 2 0 3 40:50 9
7. Karl. Ves 4 2 1 1 39:34 9
8. Ivánka B 4 2 0 2 34:38 8
9. V.Leváre 5 1 0 4 26:64 7
9. Educo 5 1 0 4 26:64 7
11. Senec B 4 0 2 2 29:43 6
12. Spoje 4 0 0 4 23:49 4
5. liga BSTZ
l
4. kolo: Spoje C - Lozorno B 10:8 ,
Lozorno
A - Rovinka 8:10
,
Malacky B -
Blatné 7:11
,
Pezinok D - Veľké Leváre B
8:10
, Most - Senec D 5:13, ŠKP BA C - Ivanka
E 9:9.
l
5. kolo: Malacky B - Lozorno A 2:16
,
Spoje C - Blatné A 8:10.
1. LozornoA 7 3 1 3 73:53 14
2. Blatné 4 4 0 0 52:20 12
3. V. Leváre B 4 4 0 0 51:21 10
4. Spoje C 4 3 0 1 41:31 10
5. ŠKPBAC 4 2 1 1 31:41 9
6. Lozorno B 6 0 2 4 44:64 8
7. Ivánka E 3 2 1 0 29:25 8
8. Rovinka 4 1 1 2 31:41 7
9. Most 4 1 1 2 30:42 7
10. Malacky B 5 0 1 4 32:58 6
11. SenecD 4 1 0 3 30:42 6
12. PezinokD 3 1 0 2 24:30 5
5. liga SE
l
4. kolo: Rohožník - Studienka A 6:12
,
S. Gazdič 3, B. Bernát 2.5, J. Černek 0.5 - V.
Klamík 4, F. Biksadský 2, V. Šlosár a E. Stúpal
2.5, M. Biksadský 1,
Senica C - Skalica
C 11:7
, J. Bella 4.5, P. Kadlečík 2.5, P. Truban
a M. Holič 2 - R. Pekar a P. Gajda 3.5,
Studienka B - Holíč E 10:8
, L. Vícen 4, T.
Bača 3, L. Mlynarovič 2, M. Uller 1 -M. Zloch
3.5, T. Karnoš 2.5, S. Čech 1.5, J. Hrazdil
0.5,
Unín B - Kúty C 6:12
, J. Iglár, M.
Krempa a Š. Mach 2 - R. Šimkovič a Marián
Bartal 4.5, R. Hladík a O. Lánik 1.5,
Bor.
Sv. Jur - Unín A 12:6
, P. Ozábal 4.5, J. Sedláček
4, M. Čermák 2.5, J. Uher 1 - V. Malík
2.5, R. Kubina 1.5, Š. Vaculka a F. Fagan 1.
1. Bor.Sv.Jur 4 4 0 0 55:17 12
1. Studienka 4 4 0 0 55:17 12
3. Skalica C 4 3 0 1 43:29 10
4. UnínA 4 2 1 1 44:28 9
5. Kúty C 4 2 1 1 39:33 9
6. Senica C 4 2 0 2 28:44 8
7. Studienka B 4 1 0 3 26:46 6
8. Rohožník 4 0 1 3 27:45 5
9. Holíč E 4 0 1 3 21:51 5
10. Unín B 4 0 0 4 22:50 4
6. liga BSTZ
l
4. kolo: Stupava - Viktória 11:7
, Viktória
BA B - Stavbár BAD12:6, Bernolákovo B
- Zálesie B 14:4, Vinosady - ŠKP D 14:4, Educo
C - Priemstav 3:15, voľno - Čataj.
l
5. kolo: Stupava - Educo C :
, Priemstav
- Viktória B 8:10, Viktória - Vinosady
15:3, Bernolákovo B - Čataj 2:16, Stavbár D
- Zálesie B :, voľno - ŠKP D.
1. ViktóriaA 6 5 1 0 75:33 16
2. Viktória B 6 4 0 2 60:48 14
3. Čataj 4 4 0 0 51:21 12
4. Stupava 4 3 0 1 48:24 10
5. Vinosady 5 2 0 3 49:41 9
6. Priemstav 5 2 0 3 46:44 9
7. StavbárD 3 2 0 1 26:28 7
8. Bernolákovo B 4 1 0 3 31:41 6
9. ŠKPBAD 4 1 0 3 24:48 6
10. Educo C 4 0 0 4 16:56 4
11. Zálesie B 3 0 0 3 6:48 3
6. liga SE
l
5. kolo:
Bor. Mikuláš - Mor. Sv. Ján
10:8
, J. Šedivý 3.5, V. Gašparík 3, J. Michalica
2, M. Hladík 1.5 - V. Mračna 4.5, S. Polák
1.5, R. Šrámek a K. Kunštek 1,
Štefanov
- Senica D 10:8
, J. Petrovič 3.5, J. Lorenc
2.5, M. Ovečka 2, F. Tomašovič a L. Cabadaj
1 - P. Truban 3.5, M. Kufel 2.5, H. Ravas
a L. Ravas 1,
Skalica D - Holíč F 12:6
, P. Jurík
4.5, D. Pekar 3.5, S. Svoboda 2.5, M.
Kubányi 1.5 - T. Karnoš 3, Mário Bartal 2, J.
Hrazdil 1.
1. SkalicaD 5 5 0 0 62:28 15
2. Holíč F 5 4 0 1 69:21 13
3. Štefanov 5 3 0 2 56:34 11
4. SenicaD 5 2 0 3 52:38 9
5. B. Mikuláš 5 1 0 4 17:73 7
6. Mor.Sv.Ján 5 0 0 5 14:76 5
7. liga BSTZ
l
4. kolo: Mostex B - Malacky C 15:3
,
Pezinok F - Stupava B 1:17,
Blatné C - Trnávka
12:6, Slov. Grob B - Blatné B 15:3,
Dun. Lužná B - Pezinok G 12:6, Pezinok E -
Vinosady B 14:4.
l
5. kolo:
Pezinok G - Stupava B 0:18,
Pezinok E - Malacky C :
, Slov. Grob B -
Blatné C 17:1, Mostex B - Trnávka 14:4, Vinosady
B - Pezinok F :, Blatné B - Dun.
Lužná B :.
1. Pezinok E 8 8 0 0 122:22 24
2. Mostex B 5 5 0 0 73:17 15
3. Slov. Grob B 5 4 0 1 75:15 13
4. Stupava B 5 3 1 1 62:28 12
5. PezinokG 9 1 1 7 35:127 12
6. Blatné B 5 3 0 2 48:42 11
7. Blatné C 6 2 0 4 42:66 10
8. Trnávka 5 2 0 3 41:49 9
9. Vinosady B 4 2 1 1 36:36 9
10. Pezinok F 8 0 1 7 21:123 9
11. Dun.Lužná B 4 2 0 2 40:32 8
12. Malacky C 4 0 0 4 17:55 4
Žiaci 2. liga
l
2. kolo: Holíč - Bricon Trnava 4:6
, b.
d. A. Dohnálek 2, S. Palkovič a Mário Bartal
1,
Holíč - Senica 6:4
, A. Dohnálek a
Mário Bartal 2.5, S. Palkovič 1 - J. Bella 3, V.
Kufel 1,
Holíč - Skalica 9:1
, A. Dohnálek
3.5, S. Palkovič 3, Mário Bartal 2.5 - D. Rybár
1,
Skalica - Senica 3:7
, D. Rybár 2, L.
Hotařová 1- J. Bella 3.5, V. Kufel 2, P. Halaš
1.5,
Skalica - Bricon Trnava 0:10
.
1. kolo bolo preložené na 30.11.2008.
1. Holíč 3 2 0 1 19:11 7
2. Bricon TT 2 2 0 0 16:4 6
3. Senica 2 1 0 1 11:9 4
4. Skalica 3 0 0 3 4:26 3
Veľká Mača a Galanta ešte nehrali.
Žiaci 3. liga B
l
3. kolo: Studienka - Mor. Sv. Ján 8:2
,
O. Písečný 3, A. Písečný a A. Bayer 2.5 - S.
Brečka 2,
Lozorno - Senica B 6:4
, K. Kovanič
3.5, R. Stríbrnský 2.5 -M. Sopóci 2, F.
Jurča a T. Šrámek 1,
voľno
- Bor. Mikuláš.
l
4. kolo: Senica B - Bor. Mikuláš 8:2
,
M. Sopóci 3.5, F. Jurča 2.5, D. Rehák a T.
Šrámek 1 -M. Morávek 2,
Studienka - Lozorno
4:6
, O. Písečný 2, A. Písečný a A.
Bayer 1 - R. Stríbrnský 3.5, K. Kovanič 2.5,
voľno
- Mor. Sv. Ján.
1. Lozorno 3 3 0 0 22:8 9
2. Senica B 4 2 0 2 22:18 8
3. Studienka 3 2 0 1 18:12 7
4. Mor.Sv.Ján 3 0 1 2 11:19 4
5. B.Mikuláš 3 0 1 2 7:23 4
HOLÍČ V TELEVÍZII
Úspešní extraligoví stolní
tenisti Stavoimpexu Holíč
sa predstavia celej Slovenskej
športovej verejnosti.
Súboj zrejme dvoch momentálne
najlepších mužstiev
na Slovensku bude v utorok
4. novembra od 17. hod. vysielať
STV3.