Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL








































































































































































l




15. kolo: FC ViOn - Myjava 2:1

, Nitra B

- Artmedia 7:1, Dun. Streda - Dubnica B 3:2,


Púchov - Šaľa 2:1, SFM Senec - Levice 0:2,


PVFA - Inter B 3:3, Prievidza - ŠKP Dúbravka


1:0, Slovan B - Lok. Trnava 3:1.




1. Dun. Streda 15 12 1 2 33:16 37


2. FC ViOn 15 11 2 2 24:10 35


3. Nitra B 15 9 2 4 41:19 29


4. Artmedia 15 9 1 5 28:18 28

Skryť Vypnúť reklamu

5. PVFA 15 8 3 4 37:24 27


6. Slovan B 15 6 4 5 21:16 22


7. Prievidza 15 6 4 5 20:22 22


8. Myjava 15 6 3 6 17:15 21


9.SFMSenec 15 6 3 6 16:21 21


10. Dubnica B 15 6 2 7 39:26 20


11. Lok. Trnava 15 5 3 7 28:29 18


12. Inter B 15 5 3 7 25:28 18


13. Levice 15 4 4 7 12:23 16


14. Púchov 15 4 2 9 18:33 14


15. Dúbravka 15 2 4 9 14:37 10


16. Šaľa 15 0 1 14 6:42 1



2. ligaMLADŠÍ



l




15. kolo: FC ViOn - Myjava 3:0

, Nitra

B - Artmedia 2:5, Dun. Streda - Dubnica


B 0:1, Púchov - Šaľa 5:3, SFM Senec


- Levice 1:2, PVFA - Inter B 1:1, Prievidza -


ŠKP Dúbravka 1:1, Slovan B - Lok. Trnava


1:0.




1. Slovan B 15 13 0 2 29:12 39


2. Artmedia 15 12 2 1 49:13 38


3. Dubnica B 15 9 1 5 35:15 28


4. Lok. Trnava 15 9 1 5 34:19 28


5. Nitra B 15 9 1 5 30:17 28

Skryť Vypnúť reklamu

6. PVFA 15 9 1 5 32:21 28


7. Púchov 15 9 0 6 31:22 27


8. Inter B 15 7 2 6 28:21 23


9. Myjava 15 5 7 3 21:16 22


10. Dun. Streda 15 7 1 7 26:22 22


11. Levice 15 5 2 8 16:30 17


12.SFMSenec 15 5 1 9 15:31 16


13. FC ViOn 15 4 0 11 19:47 12


14. Prievidza 15 3 2 10 17:34 11


15. Dúbravka 15 2 1 12 12:33 7


16. Šaľa 15 0 2 13 12:53 2



3. liga STARŠÍ



l




14. kolo:

Partizanske - Brezova 1:2

(1:0)




, Hulmann - Daniel Šebesta 2,

Topoľčany

- Senica 1:0 (0:0)




, Rusinko (11), ČFK

Nitra - N. Zámky 4:0, J. Bohunice - Sereď


1:0, Trnava B - Vráble 3:0, P. Bystrica -


Hurbanovo 5:1, Nemšová - Galanta 2:0,


Trenčín B - N. Mesto 2:0.




1. Brezová p/B. 14 11 2 1 35:7 35


2. Senica 14 10 1 3 33:8 31


3. AS Trenčín B 14 10 1 3 36:13 31


4. Trnava B 14 9 2 3 31:14 29

Skryť Vypnúť reklamu

5. J. Bohunice 14 9 0 5 25:12 27


6. N. Mesto 14 7 0 7 45:24 21


7. N. Zámky 14 7 0 7 31:33 21


8. Topoľčany 14 6 1 7 25:22 19


9. P. Bystrica 14 6 1 7 28:28 19


10. ČFK Nitra 14 6 1 7 20:24 19


11. Nemšová 14 5 4 5 18:25 19


12. Vráble 14 6 0 8 28:34 18


13. Sereď 14 6 0 8 30:42 18


14. Partizánske 14 2 4 8 20:36 10


15. Hurbanovo 14 1 3 10 13:47 6


16. Galanta 14 0 2 12 8:57 2



3. liga MLADŠÍ



l




14. kolo:

Partizanske - Brezova 0:3

(0:1)




, Karas, Lorenc, Salajka,

Topoľčany -

Senica 0:0




, ČFK Nitra - N. Zámky 2:0, J.

Bohunice - Sereď 4:0, Trnava B - Vráble 3:1,


P. Bystrica - Hurbanovo 1:0, Nemšová -


Galanta 1:0, Trenčín B - N. Mesto 6:0.




1. Trnava B 14 12 1 1 47:8 37


2. AS Trenčín B 14 11 1 2 44:9 34


3. Senica 14 9 3 2 40:14 30


4. ČFK Nitra 14 7 4 3 30:12 25


5. Vráble 14 7 3 4 31:19 24


6. P. Bystrica 14 7 3 4 23:12 24


7. Brezová p/B. 14 7 1 6 23:24 22


8. N. Zámky 14 5 5 4 27:15 20


9. N. Mesto 14 6 2 6 40:30 20


10. J. Bohunice 14 6 1 7 23:33 19


11. Topoľčany 14 5 3 6 17:28 18


12. Galanta 14 3 5 6 21:25 14


13. Nemšová 14 4 2 8 16:27 14


14. Partizánske 14 2 1 11 11:47 7


15. Sereď 14 2 0 12 9:50 6


16. Hurbanovo 14 1 1 12 9:58 4



4. liga SZ



l




14. kolo: Skalica - Piešťany 1:1 (1:1)

, g.

d. Blaha, Hlohovec - Bánovce 4:0 (4:0),


Masaryk 2, V. Ďuriš, Broš, Handlová - Moravany


3:2 (1:0), g. h. Mihalík, Špernoga,


Boleráz - Dolné Vestenice 4:0 (3:0), Daniš


3, Procházka, Ilava - Trenč. Stankovce 0:2


(0:1), Led. Rovne - Nováky 4:0 (2:0), Dolné


Kočkovce - Vrbové 2:1 (1:0), Leopoldov -


Hrnčiarovce 0:0.




1. Boleráz 14 10 3 1 90:55 33


2. L.Rovne 14 9 5 0 38:16 32


3. Piešťany 14 9 3 2 59:18 30


4. Handlová 14 9 3 2 35:16 30


5. Hlohovec 14 8 2 4 34:20 26


6. Bánovce 14 7 3 4 30:25 24


7. Moravany 14 6 3 5 39:24 21


8. Skalica 14 5 2 7 13:23 17


9. Tr.Stankovce 14 4 4 6 25:22 16


10. Nováky 14 4 3 7 17:30 15


11. D. Kočkovce 14 5 0 9 20:46 15


12. Ilava 14 3 4 7 25:33 13


13. D.Vestenice 14 3 3 8 21:32 12


14. Hrnčiarovce 14 3 3 8 14:39 12


15. Leopoldov 14 3 2 9 12:23 11


16. Vrbové 14 1 3 10 9:53 6



5. liga Z



l




14. kolo:

Veľké Kostoľany - Šaštín 0:2

(0:1)




, Marafko, Vrtal,

Hlboké - Senica B

0:4 (0:3)




, Vizváry, D. Sekáč, Pípa, J. Chodúr,



Trebatice - Mor. Sv. Ján 5:1 (1:1)




, g.

h. F. Salay,




Gbely - Holíč 7:1 (1:0)

, Belko 3,

Žáček, Lorenc, Vaculka, Dvořák - Múčka,


Jacovce - Radošina 2:4 (2:0), Preseľany -


Dolná Krupá 1:2 (1:0), g. d. M. Candrák,


Bojná - Tovarníky 1:0 (1:0), P. Krajčík,


Chtelnica - Veľké Orvište 3:0 (0:0), M.


Piačka 2, Gula.




1. Senica B 14 13 0 1 68:15 39


2. V. Kostoľany 14 8 4 2 38:19 28


3. Šaštín 14 10 0 4 26:21 28


4. Tovarníky 14 8 3 3 46:31 27


5. Gbely 14 8 1 5 43:22 25


6. Chtelnica 14 8 1 5 34:26 25


7. Bojná 14 8 1 5 28:25 25


8. Jacovce 14 7 1 6 42:27 22


9. D. Krupá 14 6 2 6 34:34 20


10. Hlboké 14 6 2 6 25:30 20


11. Trebatice 14 6 1 7 31:29 19


12. Radošina 14 5 1 8 37:55 16


13. Mor.Sv.Ján 14 3 1 10 29:44 10


14. V. Orvište 14 2 2 10 14:47 8


15. Holíč 14 2 2 10 14:48 8


16. Preseľany 14 1 0 13 10:46 3



BFZ 3. LIGA starší



l




12. kolo:

Artmedia - Malacky 4:0, FK

Dúbravka - Stupava 4:2, Ružinov - Gajary



2:1




, Domino - I. Petržalka 2:1, Kráľová -

Dev. N. Ves 2:1, Rača - Pezinok 1:0, Jarovce -


Vrakuňa 3:5, Dun. Lužná - Sv. Jur 4:0.




1. Artmedia 13 13 0 0 77:5 39


2. FC Ružinov 13 11 1 1 39:10 34


3. Gajary 13 9 1 3 35:13 28


4. Domino 13 8 2 3 23:12 26


5. Rača 12 8 1 3 26:10 25


6. PŠC Pezinok 13 6 2 5 19:22 20


7. I. Petržalka 12 6 1 5 18:23 19


8. Vrakuňa 13 5 3 5 23:26 18


9. Jarovce 13 5 1 7 25:32 16


10. Kráľová 13 4 3 6 18:29 15


11. ŠK Malacky 13 4 1 8 12:29 13


12. Stupava 13 3 3 7 19:33 12


13. FK Dúbravka 13 3 2 8 25:37 11


14. Dev. N. Ves 13 3 1 9 13:33 10


15. Sv. Jur 13 1 2 10 11:38 5


16. Dun. Lužná 13 1 2 10 12:43 5



BFZ 3. LIGA mladší



l




12. kolo: Kostolište - Vrakuňa 0:12

,

Artmedia - Vajnory 5:0, Domino - I. Petržalka


1:2, FK Dúbravka - Karl. Ves 0:2, Kráľová


- Dev. N. Ves 4:1.




1. Artmedia 11 11 0 0 72:11 33


2. FC Ružinov 10 8 1 1 47:18 25


3. I. Petržalka 10 7 1 2 38:15 22


4. Vrakuňa 11 6 1 4 59:24 19


5. K. Ves 11 6 1 4 25:29 19


6. Domino 10 5 1 4 28:24 16


7. Kráľová 10 5 0 5 28:26 15


8. D. N. Ves 11 4 2 5 16:25 14


9. PŠC Pezinok 11 3 3 5 27:33 12


10. BCT 11 3 1 7 22:50 10


11. Vajnory 10 2 0 8 8:31 6


12. FK Dúbravka 10 1 1 8 11:49 4


13. Kostolište 10 1 0 9 10:56 3



ObFZBAvidiek 4. liga



l




12. kolo:

ČSFA Malacky - Kostolište

2:0, Zohor - B. Pezinok 0:2, Ivanka -


Studienka 4:1, Lozorno - Veľké Leváre



3:0, Rohožník - Bernolákovo 2:4,




Modra

- Báhoň 3:3, Viničné - Doľany odlož.




1. ČSFA 11 10 1 0 68:10 31


2. Kostolište 11 9 0 2 45:17 27


3. B. Pezinok 12 7 2 3 47:21 23


4. Bernolákovo 11 7 2 2 32:20 23


5. Rohožník 11 6 2 3 44:23 20


6. Lozorno 11 6 1 4 24:21 19


7. Modra 11 5 2 4 35:31 17


8. Ivanka 11 3 3 5 27:28 12


9. Doľany 10 4 0 6 11:37 12


10. Zohor 11 2 3 6 14:25 9


11. Studienka 12 2 2 8 23:50 8


12. Báhoň 11 2 1 8 20:50 7


13. Viničné 10 2 1 7 23:55 7


14. V. Leváre 11 1 2 8 18:43 5



MO SENICA



l




14. kolo:

Rovensko - Trnovec 0:2

(0:1)




, Švondra, Bílik,

Petr. Ves - Prietrž

1:2 (0:0)




, g. h. Chrpovský, Váňa,

Rybky -

Radošovce 0:5 (0:2)




, R. Kudláč 4, Vanek,



Smolinské - Bor. Sv. Jur 5:1, Kúty - Jablonica



5:1 (2:1)




, g. h. Roman,

Brodské -

Kopčany 2:6 (2:3)




, g. d. Sedalík, Hladík,



Bor. Mikuláš - Mokrý Háj 1:0 (0:0)




, J.

Šedivý,




Unín - Oreské 0:0

.



1. Kopčany 14 12 0 2 53:19 36


2. Kúty 14 11 0 3 49:20 33


3. Radošovce 14 10 1 3 65:17 31


4. Brodské 14 10 1 3 91:48 31


5. Smolinské 14 10 1 3 51:24 31


6. B. Mikuláš 14 9 0 5 35:29 27


7. Jablonica 14 8 1 5 40:28 25


8. Trnovec 14 6 1 7 36:30 19


9. Bor. Sv. Jur 14 6 1 7 34:49 19


10. Unín 14 4 3 7 32:42 15


11. Prietrž 14 3 4 7 19:48 13


12. Mokrý Háj 14 3 3 8 33:40 12


13. Oreské 14 3 3 8 21:32 12


14. Rovensko 14 3 2 9 24:61 11


15. Rybky 14 1 2 11 9:61 5


16. Petr. Ves 14 1 1 12 20:64 4



3. liga SEVER starší



l




12. kolo: Partizánske - Myjava B 3:0

,

Prievidza B - D. Vestenice 0:3, N. Dubnica -


TTS Trenčín 5:2, Šimonovany - Práznovce


1:1, Beluša - Púchov B 0:1, Nemšová - L.


Rovne 1:4, Bánovce - Handlová 4:0.




1. Bánovce 12 12 0 0 44:7 36


2. D. Vestenice 12 11 0 1 40:8 33


3. Prievidza B 12 9 0 3 37:13 27


4. N. Dubnica 12 6 2 4 29:17 20


5. Púchov B 12 6 2 4 12:11 20


6. L. Rovne 12 6 0 6 30:21 18


7. Nemšová 12 5 2 5 22:28 17


8. Beluša 12 5 1 6 26:17 16


9. Práznovce 12 5 1 6 26:30 16


10. Myjava B 12 4 2 6 14:22 14


11. TTS Trenčín 12 4 1 7 23:38 13


12. Partizánske 12 3 1 8 15:24 10


13. Handlová 12 1 0 11 10:58 3


14. Šimonovany 12 0 2 10 4:38 2



3. liga SEVER mladší



l




12. kolo: Partizánske - Myjava B 1:0

,

Prievidza B - D. Vestenice 2:0, N. Dubnica -


TTS Trenčín 1:3, Šimonovany - Práznovce


0:4 (0:3), Marko 2, P. Karvay, Rybák. Beluša


- Púchov B 1:7, Nemšová - L. Rovne 1:1,


Bánovce - Handlová 6:0.




1. Bánovce 12 11 1 0 89:10 34


2. Partizánske 12 9 1 2 60:18 28


3. TTS Trenčín 12 9 0 3 44:12 27


4. N. Dubnica 12 7 1 4 41:23 22


5. Prievidza B 12 7 1 4 36:21 22


6. Handlová 12 6 1 5 34:19 19


7. Púchov B 12 5 4 3 30:15 19


8. L. Rovne 12 6 1 5 27:17 19


9. Myjava B 12 5 1 6 22:24 16


10. Nemšová 12 4 2 6 13:33 14


11. Práznovce 12 4 1 7 19:42 13


12. D. Vestenice 12 3 0 9 13:44 9


13. Šimonovany 12 0 1 11 4:69 1


14. Beluša 12 0 1 11 5:90 1



KRAJ ZÁPAD starší



l




12. kolo: Gbely - J. Bohunice 7:1 (1:0)

,

g. d. Bolebruch 4, Machálek 2, Morbacher,




Kúty - Kátlovce 2:2 (1:2)




, A. Šimek, J. Palkovič

- A. Schild, K. Drobný, Drahovce -


Moravany 1:2 (0:0), M. Bihári (11) - L. Moravčík,


M. Pichler, Zeleneč - Dechtice 1:4


(0:2), g. d. J. Zaoral, Hrnčiarovce - Suchá


6:1 (3:0), Polakovič 2, Schír, Sivák, Ohrablo,


Benkovský - Matúšek, Leopoldov - Trakovice


0:9, Kľačany - Slávia Trnava 0:0.




1. Gbely 12 10 1 1 55:9 31


2. Hrnčiarovce 12 10 0 2 59:12 30


3. Kľačany 12 9 1 2 39:9 28


4. J. Bohunice 12 7 3 2 50:21 24


5. Kátlovce 12 7 2 3 34:16 23


6. Slávia TT 12 7 2 3 27:22 23


7. Trakovice 12 5 4 3 35:22 19


8. Zeleneč 12 4 3 5 34:35 15


9. Moravany 12 5 0 7 25:29 15


10. Kúty 12 4 1 7 26:34 13


11. Dechtice 12 3 1 8 24:37 10


12. Suchá 12 2 0 10 15:55 6


13. Leopoldov 12 2 0 10 11:81 6


14. Drahovce 12 0 0 12 6:58 0



BFZ reg. liga starší



l




12. kolo: Vrakuňa - ČSFA Malacky 0:5

,

ŠKP Dúbravka - Inter 4:1, Pezinok - Rača


3:1, SFM Senec - Dev. N. Ves 2:0, Slovan -


Domino 1:2, MŠK I. Petržalka - FK Dúbravka


7:1, Ružinov - Artmedia 1:4.




1. ŠKP 12 9 3 0 63:6 30


2. Artmedia 12 9 2 1 44:6 29


3. ČSFAMA 12 9 1 2 63:14 28


4. I.Petržalka 12 8 1 3 41:12 25


5.SFMSenec 12 7 4 1 27:11 25


6. Domino 12 6 3 3 19:9 21


7. Inter 12 7 0 5 15:14 21


8. Slovan 12 5 2 5 29:17 17


9.DNV 12 5 1 6 17:35 16


10. Pezinok 12 3 1 8 13:26 10


11. Ružinov 12 3 0 9 19:35 9


12. Rača 12 1 1 10 8:46 4


13. FK Dúbravka 12 1 1 10 8:78 4


14. Vrakuňa 12 0 2 10 2:59 2



BFZ reg. liga mladší



l




12. kolo: Vrakuňa - ČSFA Malacky 2:3

,

ŠKP Dúbravka - Inter 6:0, Pezinok - Rača


0:1, SFM Senec - Dev. N. Ves 3:0, Slovan -


Domino 4:2, MŠK I. Petržalka - FK Dúbravka


2:1, Ružinov - Artmedia 1:0.




1. Slovan 12 12 0 0 74:5 36


2. ŠKP 12 10 1 1 59:12 31


3. Artmedia 12 9 1 2 49:11 28


4. Ružinov 12 8 2 2 44:6 26


5. Domino 12 7 3 2 55:13 24


6. Inter 12 5 3 4 30:28 18


7. I.Petržalka 12 5 2 5 23:26 17


8. ČSFA Malacky 12 4 2 6 16:34 14


9. Rača 12 4 2 6 11:34 14


10.SFMSenec 12 4 1 7 30:36 13


11. FK Dúbravka 12 4 0 8 20:43 12


12.DNV 12 1 2 9 4:42 5


13. Vrakuňa 12 1 1 10 7:63 4


14. Pezinok 12 0 0 12 2:71 0



BFZ divízia starší



l




10. kolo: Kostolište - Modra 4:1 ,

Stupava

- Kráľová 0:4




, Domino - I. Petržalka

3:2, ŠKP Dúbravka - Karl. Ves 1:3, Bernolákovo


- Artmedia B 2:0.




1. Artmedia B 9 7 2 0 23:2 23


2. Karl.Ves 9 6 2 1 28:12 20


3. Kostolište 9 6 1 2 32:17 19


4. Modra 9 5 1 3 20:16 16


5. D.Lužná 9 5 0 4 31:14 15


6. Bernolákovo 10 4 1 5 26:28 13


7. Domino 9 4 0 5 18:35 12


8. ŠKPBA 9 3 1 5 20:21 10


9. Kráľová 9 2 2 5 17:22 8


10. Petržalka 9 2 1 6 20:28 7


11. Stupava 9 0 1 8 4:44 1



BFZ divízia mladší



l




10. kolo:

Kostolište - Modra 7:0, Stupava

- Kráľová 5:0




, ŠKP Dúbravka B -

Karl. Ves 0:3, Dun. Lužná - Svätý Jur 2:3,


Bernolákovo - Artmedia B 0:5.




1. Stupava 9 9 0 0 53:2 27


2. K. Ves 9 9 0 0 44:11 27


3. Kostolište B 10 5 1 4 51:20 16


4. Dúbravka B 9 4 1 4 33:20 13


5. Svätý Jur 9 4 1 4 22:19 13


6. D. Lužná 9 4 0 5 20:30 12


7. Artmedia B 9 3 1 5 17:24 10


8. Domino B 8 3 1 4 13:42 10


9. Modra 9 1 4 4 13:22 7


10. Kráľová 8 2 1 5 15:30 7


11. Bernolákovo 9 0 0 9 11:72 0



Žiaci SZVA1



l




11. kolo: Kuchyňa - Malacky 7:2, Gajary -

Suchohrad 3:0 kont., Jablonové - Zohor


2:1, Pl. Mikuláš - Láb 2:4, Rohožník - Vysoká


3:0 kont., Studienka - Závod 2:5, Jakubov


- Lozorno 4:1.




1. Gajary 11 11 0 0 43:2 33


2. Kuchyňa 11 10 1 0 63:12 31


3. Závod 12 9 0 3 56:17 27


4. Láb 11 7 0 4 30:18 21


5. Rohožník 11 6 2 3 30:14 20


6. Zohor 11 6 0 5 26:22 18


7. Jablonové 11 6 0 5 19:23 18


8. Lozorno 12 5 1 6 14:29 16


9.Vysoká 11 4 0 7 18:36 12


10. Malacky 12 3 1 8 24:56 10


11. Studienka 10 3 0 7 14:33 9


12. Suchohrad 11 2 0 9 8:36 6


13. Pl. Mikuláš 11 1 2 8 19:29 5


14. Jakubov 11 1 1 9 10:47 4



MOSENICA



MOSTARŠÍ



l




12. kolo: Hlboké - Brodské 5:1 (1:1)

, Jakab

3, Krchňavý 2 - Vlado Daniel,




Chropov

- Cerová 5:2 (1:0)




, g. h. Kuchta 2,

Kopčany

- Š. Humence 3:4 (3:2)




, g. d. Filip Daniel

2, Zubalík,




Bor. Sv. Jur - Senica C 0:2

(0:0)




, F. Nídel, E. Michálek,

Radošovce -

Petr. Ves 8:0 (4:0)




, Rosa 4, Heindl 2, Kudláč,

Mach,




Čáry - Šaštín 0:8 (0:2)

, voľno -

Bor. Mikuláš.




1. B. Mikuláš 11 9 1 1 46:14 28


2. Senica C 11 9 1 1 36:14 28


3. Chropov 11 8 2 1 52:13 26


4. Radošovce 11 7 2 2 46:16 23


5. Hlboké 12 6 1 5 41:28 19


6. Šaštín 11 6 0 5 37:34 18


7. Brodské 11 5 2 4 30:22 17


8. Š.Humence 11 4 1 6 22:25 13


9. Cerová 11 3 1 7 23:42 10


10. Petr.Ves 11 3 0 8 17:43 9


11. Kopčany 11 2 1 8 27:57 7


12. Čáry 11 2 0 9 13:53 6


13. Bor.Sv.Jur 11 1 2 8 6:35 5



Sekule sa odhlásili, jeho výsledky anulovali.



MO II. tr. STARŠÍ



l




12. kolo:

Pop. Močidlany - Gbely B 2:2

(2:0)




, Tokošová, Chvála - Taláb 2,

Prietrž

- Sobotište 3:6 (1:3)




, g. d. Gašparík 2, Kravárik,



Trnovec - Jablonica 4:2 (2:2)




, Rajnoha

2, Kopálek, Sloboda - Kolenyák, Badáň,




Unín - Dojč 4:0 (0:0)




,

Lakš. N. Ves -

Senica D 1:3 (1:1)




, Orlík - Chvál 2, Halabrín,



voľno




- Koválov, Stráže.



1. Unín 10 8 2 0 49:9 26


2. Sobotište 10 8 1 1 30:11 25


3. Lakš.N.Ves 10 6 2 2 32:16 20


4. Jablonica 10 6 0 4 57:26 18


5. Stráže 10 5 1 4 20:27 16


6. Trnovec 10 5 0 5 37:32 15


7. Gbely B 10 4 2 4 19:27 14


8. Koválov 10 4 0 6 13:21 12


9. Dojč 11 3 0 8 21:43 9


10. SenicaD 10 3 0 7 13:42 9


11. Prietrž 11 2 1 8 23:51 7


12. P.Močidlany 10 1 3 6 11:20 6



MOSENICA



l




12. kolo: Holíč A - Gbely 0:3 (0:0)

, Šefčík

3,




Čáry - Šaštín 1:11 (0:4)

, D. Havel - A.

Daniš a P. Daniel 3, Formánek 2, Š. Daniel,



Šedivý, D. Stanický,




Bor. Mikuláš - Kúty

1:4 (0:3)




, g. d. Hladík,

Mor. Sv. Ján -

Brodské 5:2 (3:0)




, g. d. A. Velický 5,

Lakš.

N. Ves - Senica B 2:3 (0:0)




, g. h. Serdahely

2, Burian,




voľno

- Skalica, Holíč B.



1. Šaštín 10 8 1 1 53:20 25


2. Kúty 10 7 2 1 34:13 23


3. Skalica 10 7 1 2 69:12 22


4. Gbely 10 7 0 3 46:24 21


5. Senica B 10 6 2 2 52:15 20


6. Lakš.N.Ves 10 5 1 4 35:23 16


7. HolíčA 11 4 3 4 24:24 15


8. Brodské 10 4 0 6 39:34 12


9. B.Mikuláš 10 3 0 7 22:27 9


10. Mor. Sv. Ján 10 2 2 6 28:71 8


11. Čáry 11 2 0 9 14:70 6


12. Holíč B 10 0 0 10 2:85 0



5.ROČNÍKY



l




Skupina C - dohrávky:

Senica - Fatranská

7:1 (3:0)




, Martin Adamec, Denis

Baumgartner a Peter Fila po 2, Vladimír


Jánošík, Nitra A - Sereď 6:0.




1. NitraA 9 9 0 0 53:3 27


2. Sp. Trnava 9 8 0 1 38:8 24


3. Senica 9 6 1 2 40:9 19


4. Lok. Trnava 9 6 1 2 34:10 19


5. FC ViOn 9 5 0 4 19:19 15


6. Sereď 9 4 0 5 21:30 12


7. Topoľčany 9 2 0 7 7:25 6


8. Piešťany 9 2 0 7 19:40 6


9. Fatranská 9 2 0 7 11:41 6


10. Hlohovec 9 0 0 9 3:60 0



4.ROČNÍKY



l




Skupina C - dohrávky:

Senica - Fatranská

6:0 (4:0)




, Martin Mášik a Dominik

Martišiak po 2, Martin Burian, Patrik


Januška, Nitra A - Sereď 3:1.




1. Senica 9 8 0 1 37:7 24


2. NitraA 9 8 0 1 31:8 24


3. FC ViOn 9 7 0 2 23:13 21


4. Sp. Trnava 9 6 0 3 35:16 18


5. Lok. Trnava 9 5 0 4 42:17 15


6. Topoľčany 9 5 0 4 39:20 15


7. Fatranská 9 3 0 6 16:31 9


8. Sereď 9 1 1 7 13:41 4


9. Hlohovec 9 1 0 8 15:62 3


10. Piešťany 9 0 1 8 10:46 1



3.ROČNÍKY



l




Skupina C - dohrávky:

Senica - Fatranská

7:0 (4:0)




, Ondrej Bohun, Jakub

Krakovský a Šimon Mach po 2, Lukáš Šurek,


Nitra A - Sereď 4:2.




1. NitraA 8 8 0 0 66:3 24


2. Sereď 8 6 0 2 49:16 18


3. Senica 8 4 3 1 31:25 15


4. FC ViOn 8 3 3 2 21:19 12


5. Sp. Trnava 8 3 1 4 19:28 10


6. Lok. Trnava 8 2 3 3 17:22 9


7. Topoľčany 8 2 3 3 19:27 9


8. Piešťany 8 1 1 6 20:42 4


9. Fatranská 8 0 0 8 3:63 0



BFZ sk. A1



l




8. kolo: Kostolište - Artmedia 0:1

, Dev.

N. Ves - Slovan 0:0, PVFA - Karl. Ves 6:1, SFM


Senec - Inter 1:0, FC Ružinov - BCT BA 1:2.




1. PVFA 9 7 0 2 32:8 21


2.SFMSenec 9 7 0 2 21:8 21


3. Slovan 9 6 1 2 30:17 19


4. Artmedia 9 6 1 2 19:8 19


5. Kostolište 9 5 1 3 26:16 16


6. BCT 9 3 1 5 11:23 10


7. Inter 9 2 3 4 16:21 9


8. D. N. Ves 9 2 3 4 8:15 9


9. FC Ružinov 9 1 2 6 4:14 5


10. K. Ves 9 0 0 9 5:42 0



BFZ sk.A2



l




8. kolo: PŠC Pezinok - Stupava 2:4

,

ŠKP Dúbravka - Lamač 0:3, Pod. Biskupice


- Rača 0:2.




1. Lamač 8 7 1 0 28:0 22


2. ŠKP Dúbravka 8 6 1 1 29:8 19


3. Domino 7 5 1 1 29:6 16


4. P. Biskupice 8 3 1 4 16:31 10


5. I. Petržalka 7 3 0 4 8:14 9


6. Vrakuňa 8 3 0 5 14:30 9


7. Stupava 8 2 1 5 13:22 7


8. PŠC Pezinok 8 2 0 6 14:31 6


9. Rača 8 1 1 6 6:15 4



BFZ sk. B1



l




8. kolo:

Žolík Malacky - BCT Bratislava

2:5




, FK Dúbravka - Slovan 1:9, PVFA -

Karl. Ves 1:9, SFM Senec - Inter 3:2, FC Ružinov


- Artmedia 0:0.




1. K. Ves 9 9 0 0 64:20 27


2. Slovan 9 7 0 2 67:21 21


3. Inter 9 7 0 2 47:18 21


4. PVFA 9 6 0 3 76:21 18


5.SFMSenec B 9 6 0 3 34:23 18


6. Artmedia 9 3 1 5 20:41 10


7. FK Dúbravka 9 3 0 6 18:48 9


8. FC Ružinov 9 1 2 6 17:35 5


9. BCT 9 1 0 8 14:93 3


10. Žolík Malacky 9 0 1 8 7:44 1



BFZ sk.B2


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Zelená Bratislava
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 431
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 795
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 046
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 023
  5. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 893
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 11 253
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 476
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 727
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 623
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 586
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Vonkajšie terasy pred gastropodnikmi zostanú v prevádzke aj v zime

Mesto Trnava umožní prevádzku exteriérových terás reštaurácií, kaviarní a podobných podnikov aj v zimných mesiacoch.

Gastronómia prežíva ťažké časy.

Na Slovensku pribudlo 2 581 prípadov nákazy koronavírusom

Pred poslancami Národnej rady SR to povedal predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO), ktorý dnes požiadal o vystúpenie v pléne.

Ilustračné foto.

Holíč prijme finančnú výpomoc štátu vo výške 239.000 eur

Mesto Holíč prijme v súvislosti s výpadkom dane z príjmov fyzických osôb v dôsledku pandémie nového koronavírusu finančnú výpomoc štátu vo výške 239.000 eur.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Ľudia stoja v radoch pred odbernými miestami

Odberové miestnosti sa otvorili o ôsmej hodine ráno.

Už ste čítali?