Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL
































































































































































































































































2. liga STARŠÍ



l




13. kolo: SFMSenec - Myjava 0:1 (0:1)

,

Bortel, Nitra B - Dúbravka 5:1, Dun. Streda


- Lok. Trnava 1:0, FC ViOn - Artmedia 1:0,


PVFA - Šaľa 6:0, Dubnica B - Levice 0:0,


Prievidza - Púchov 2:1, Slovan B - Inter B

Skryť Vypnúť reklamu


3:2.




l Dohrávka: Myjava - Levice 0:0

.



1. Dun. Streda 13 10 1 2 28:13 31


2. FC ViOn 13 10 1 2 22:9 31


3. Nitra B 13 8 2 3 33:16 26


4. Artmedia 13 8 1 4 26:11 25


5. PVFA 13 7 2 4 31:21 23


6. Myjava 13 6 3 4 15:11 21


7.SFMSenec 13 6 3 4 16:15 21


8. Slovan B 13 5 4 4 18:14 19


9. Dubnica B 13 5 2 6 33:23 17


10. Lok. Trnava 13 5 2 6 27:26 17


11. Prievidza 13 4 4 5 18:22 16


12. Inter B 13 4 2 7 20:24 14


13. Levice 13 3 4 6 8:20 13


14. Dúbravka 13 2 4 7 14:33 10


15. Púchov 13 2 2 9 13:30 8


16. Šaľa 13 0 1 12 5:39 1



2. ligaMLADŠÍ



l




13. kolo: SFM Senec - Myjava 0:0

, Nitra

B - Dúbravka 2:1, Dun. Streda - Lok. Trnava


4:3, FC ViOn - Artmedia 1:3, PVFA -


Šaľa 6:0, Dubnica B - Levice 3:0, Prievidza -


Púchov 0:2, Slovan B - Inter B 1:0.

Skryť Vypnúť reklamu



l




Dohrávka: Myjava - Levice 0:0

.



1. Slovan B 13 12 0 1 28:8 36


2. Artmedia 13 10 2 1 40:11 32


3. Lok. Trnava 13 8 1 4 32:17 25


4. Nitra B 13 8 1 4 26:12 25


5. PVFA 13 8 0 5 29:20 24


6. Dubnica B 13 7 1 5 32:14 22


7. Inter B 13 7 1 5 27:18 22


8. Dun. Streda 13 7 1 5 26:18 22


9. Púchov 13 7 0 6 25:19 21


10. Myjava 13 4 7 2 18:13 19


11.SFMSenec 13 5 1 7 13:27 16


12. Levice 13 4 2 7 14:28 14


13. FC ViOn 13 3 0 10 15:45 9


14. Prievidza 13 2 1 10 13:31 7


15. Dúbravka 13 2 0 11 11:30 6


16. Šaľa 13 0 2 11 7:45 2



3. liga STARŠÍ



l




12. kolo: ČFK Nitra - Senica 0:8 (0:2)

,

Vacula (11), F. Ravas, Tesárik, Velický, Rácik,



Búran, D. Summer, Ružička,




AS Trenčín

B - Brezová p/Br. 1:2 (0:0)




, g. h. Šebesta,

N. Hubek, Topoľčany - Nemšová

Skryť Vypnúť reklamu

6:0, Partizánske - Galanta 4:0, Sereď -


Hurbanovo 3:0, J. Bohunice - Vráble 2:0, P.


Bystrica - N. Zámky 2:1, Trnava B - Nové


Mesto 5:1.




1. Senica 12 10 0 2 33:7 30


2. Brezová p/B. 12 9 2 1 31:6 29


3. AS Trenčín B 12 8 1 3 33:13 25


4. J. Bohunice 12 8 0 4 22:9 24


5. Trnava B 12 7 2 3 26:13 23


6. N. Zámky 12 7 0 5 31:28 21


7. N. Mesto 12 6 0 6 43:21 18


8. Sereď 12 6 0 6 28:37 18


9. P. Bystrica 12 5 1 6 22:25 16


10. ČFK Nitra 12 5 1 6 16:22 16


11. Topoľčany 12 5 0 7 22:20 15


12. Vráble 12 5 0 7 24:29 15


13. Nemšová 12 3 4 5 13:23 13


14. Partizánske 12 2 3 7 19:34 9


15. Hurbanovo 12 1 3 8 11:40 6


16. Galanta 12 0 1 11 6:53 1



3. liga MLADŠÍ



l




12. kolo: ČFK Nitra - Senica 3:3 (0:1)

,

g. h. Sloboda, Holič, D. Štora,




AS Trenčín

B - Brezová p/Br. 4:1 (2:0)




, g. h. Nesnadný,

Topoľčany - Nemšová 1:0, Partizánske


- Galanta 0:1, Sereď - Hurbanovo 2:1, J. Bohunice


- Vráble 4:1, P. Bystrica - N. Zámky


0:0, Trnava B - Nové Mesto 3:0.




1. Trnava B 12 10 1 1 41:7 31


2. AS Trenčín B 12 10 0 2 36:7 30


3. Senica 12 8 2 2 36:13 26


4. ČFK Nitra 12 6 4 2 27:10 22


5. Vráble 12 6 3 3 28:15 21


6. N. Mesto 12 6 2 4 40:21 20


7. N. Zámky 12 5 4 3 25:11 19


8. P. Bystrica 12 5 3 4 19:12 18


9. Brezová p/B. 12 5 1 6 18:23 16


10. Topoľčany 12 5 1 6 15:26 16


11. J. Bohunice 12 5 1 6 17:30 16


12. Galanta 12 3 4 5 19:22 13


13. Nemšová 12 2 2 8 12:25 8


14. Partizánske 12 2 1 9 10:40 7


15. Sereď 12 2 0 10 8:44 6


16. Hurbanovo 12 1 1 10 9:54 4



4. liga SZ



l




12. kolo: Skalica - Tr. Stankovce 0:0

,

Piešťany - Nováky 5:1 (3:1), g. d. Jánošík (11),


Szabó, J. Šiška, M. Zelenay, A. Doktor, Leopoldov


- Moravany 3:0 (0:0), Hlohovec -


D. Vestenice 7:0 (3:0), Ilava - Vrbové 7:1, L.


Rovne - Hrnčiarovce 7:1, D. Kočkovce - Bánovce


2:3, Handlová - Boleráz 1:1.




1. L.Rovne 12 8 4 0 33:15 28


2. Boleráz 12 8 3 1 83:55 27


3. Handlová 12 8 3 1 31:12 27


4. Piešťany 12 8 2 2 55:15 26


5. Hlohovec 12 7 2 3 28:16 23


6. Bánovce 12 6 3 3 28:21 21


7. Moravany 12 5 3 4 33:19 18


8. Skalica 12 5 1 6 12:20 16


9. Nováky 12 4 2 6 16:25 14


10. Tr.Stankovce 12 3 4 5 21:19 13


11. Ilava 12 3 3 6 24:30 12


12. Hrnčiarovce 12 3 2 7 14:35 11


13. Leopoldov 12 3 1 8 12:21 10


14. D.Vestenice 12 2 3 7 19:27 9


15. D. Kočkovce 12 3 0 9 14:45 9


16. Vrbové 12 1 2 9 7:50 5



5. liga Z



l




12. kolo:

Hlboké - Mor. Sv. Ján 5:3

(5:2)




, Daniel a Urban 2, Dujka - F. Salay 3,



Gbely - Radošina 10:2 (4:1)




, g. d. V. Belko

4, P. Vaculka 3, R. Polák 2, J. Dvořák,




Preseľany

- Senica B/Čáčov 0:5 (0:0)




, J.

Chodúr 2, D. Václavek (11), V. Obuch, Halabrín,




Dolná Krupá - Šaštín 1:2




, g. h.

Brunner, Szomolay,




Trebatice - Holíč 5:1

(3:0)




, g. d. Buchel 3, O. Machač, Š. Potúček,

V. Kostoľany - Tovarníky 5:5 (2:0), g.


h. Jahoda 2, Lendvay, Meluš, Jambor, Bojná


- V. Orvište 4:0 (2:0), A. Vyletelka, P.


Krajčík, P. Bečka, M. Mosný, Chtelnica -


Jacovce 5:0, Blaško 2, M. Hrčka, Piačka,


Hlúch.




1. Senica B/Čáčov 12 11 0 1 59:13 33


2. V. Kostoľany 12 7 4 1 37:17 25


3. Tovarníky 12 7 3 2 42:28 24


4. Chtelnica 12 7 1 4 30:23 22


5. Bojná 12 7 1 4 27:23 22


6. Šaštín 12 8 0 4 21:19 22


7. Hlboké 12 6 2 4 23:23 20


8. Jacovce 12 6 1 5 38:23 19


9. Gbely 12 6 1 5 31:19 19


10. D. Krupá 12 5 2 5 30:28 17


11. Trebatice 12 5 1 6 24:24 16


12. Mor.Sv.Ján 12 3 1 8 28:38 10


13. Radošina 12 3 1 8 30:52 10


14. V. Orvište 12 2 2 8 12:39 8


15. Holíč 12 1 2 9 11:41 5


16. Preseľany 12 1 0 11 9:42 3



BFZ



3. LIGA starší



l




10. kolo:

Malacky - Stupava 2:5, Jarovce

- Gajary 0:3,




Artmedia - I. Petržalka

14:1, Domino - D. N. Ves 4:0, FK Dúbravka


- Pezinok 2:2, Kráľová - Vrakuňa 1:1,


Rača - Sv. Jur 4:1, Dun. Lužná - Ružinov 1:3.




1. Artmedia 11 11 0 0 72:5 33


2. FC Ružinov 11 10 1 0 37:8 31


3. Gajary 11 8 1 2 28:8 25


4. Domino 10 6 2 2 19:9 20


5. Rača 10 6 1 3 21:9 19


6. Jarovce 11 5 1 5 20:24 16


7. I. Petržalka 10 5 1 4 16:21 16


8. Vrakuňa 11 4 3 4 17:19 15


9. PŠC Pezinok 10 4 2 4 12:19 14


10. ŠK Malacky 10 4 1 5 12:23 13


11. Kráľová 11 3 3 5 15:23 12


12. Stupava 11 3 3 5 17:28 12


13. FK Dúbravka 11 2 2 7 20:33 8


14. D. N. Ves 10 1 1 8 9:30 4


15. Sv. Jur 11 0 2 9 8:32 2


16. D. Lužná 11 0 2 9 5:37 2



3. LIGA mladší



l




10. kolo: Artmedia - I. Petržalka 2:1,

Vajnory - K. Ves 1:0, Domino - D.N. Ves 3:0


kont., FK Dúbravka - Pezinok 2:2, Kráľová -


Vrakuňa 7:5.




1. Artmedia 9 9 0 0 62:9 27


2. FC Ružinov 9 8 1 0 45:13 25


3. Vrakuňa 10 5 1 4 47:24 16


4. I. Petržalka 8 5 1 2 32:14 16


5. Domino 8 5 1 2 26:17 16


6. K. Ves 9 4 1 4 18:28 13


7. Kráľová 8 4 0 4 23:20 12


8. D. N. Ves 9 3 2 4 10:21 11


9. PŠC Pezinok 10 2 3 5 22:32 9


10. BCT 10 2 1 7 18:50 7


11. Vajnory 8 2 0 6 8:22 6


12. FK Dúbravka 8 1 1 6 11:42 4


13. Kostolište 8 1 0 7 10:40 3



ObFZBAvidiek 4. liga



l




10. kolo:

ČSFA Malacky - Modra 7:2,

Bernolákovo - Studienka 7:3, Viničné –


Kostolište 2:5, Zohor - Báhoň 2:0, Lozorno


- Doľany 6:0, Rohožník - V. Leváre



5:0,




Ivanka pri Bratislave - Baník Pezinok

1:1.




1. ČSFA 9 8 1 0 56:7 25


2. Kostolište 9 8 0 1 42:15 24


3. Rohožník 9 6 2 1 42:16 20


4. B. Pezinok 10 5 2 3 36:20 17


5. Bernolákovo 9 5 2 2 23:17 17


6. Modra 9 4 1 4 29:28 13


7. Lozorno 9 4 1 4 17:19 13


8. Ivanka 9 2 3 4 23:25 9


9. Zohor 9 2 3 4 14:20 9


10. Doľany 9 3 0 6 9:37 9


11. Studienka 10 2 2 6 20:42 8


12. Viničné 9 2 1 6 22:46 7


13. Báhoň 9 2 0 7 14:37 6


14. V. Leváre 9 1 2 6 17:35 5



ObFZBAvidiek 5. ligaA



l




12. kolo: Láb - Lamač 2:7, Závod - Karl.

Ves 2:2, Záh. Ves - Jakubov 4:1.




1. Lamač 10 7 2 1 36:10 23


2. K. Ves 9 7 1 1 59:12 22


3. Z. Ves 10 6 0 4 32:29 18


4. Závod 10 3 3 4 19:28 12


5. Jakubov 10 4 0 6 22:37 12


6. Láb 10 3 1 6 21:43 10


7. BCT 8 2 3 3 14:20 9


8. Pl. Podhradie 9 1 0 8 4:28 3



MO SENICA



l




12. kolo:

Bor. Sv. Jur - Trnovec 3:2

(1:0)




, Š. Kadlic 2, T. Šimkovič - Martin

Uher 2,




Rovensko - Oreské 0:2 (0:0)

,



Petr. Ves - Radošovce 0:7 (0:4)




, Božek 2,

Kudláč, Fila, Pollák, Madák, Čederle,




Smolinské

- Jablonica 4:1 (2:0)




, Bíly 2, R. Polák,

M. Masár - Pavlík,




Kúty - Kopčany

2:0




, Brodské - Prietrž 14:2 ,

Bor. Mikuláš

- Rybky 4:0 (2:0)




, Šedivý 2, Kunák, Morávek,



Unín - Mokrý Háj 0:3 (0:1)




.



1. Kopčany 12 10 0 2 41:15 30


2. Brodské 12 9 1 2 85:39 28


3. Kúty 12 9 0 3 42:18 27


4. Radošovce 12 8 1 3 56:17 25


5. Smolinské 12 8 1 3 39:23 25


6. B. Mikuláš 12 8 0 4 34:25 24


7. Jablonica 12 7 1 4 33:21 22


8. Bor. Sv. Jur 12 6 1 5 31:38 19


9. Trnovec 12 5 1 6 33:28 16


10. Unín 12 4 1 7 30:40 13


11. Oreské 12 3 2 7 18:28 11


12. Rovensko 12 3 2 7 22:53 11


13. Mokrý Háj 12 2 3 7 22:38 9


14. Prietrž 12 2 3 7 15:45 9


15. Rybky 12 1 2 9 9:49 5


16. Petr. Ves 12 1 1 10 18:51 4



MOII. trieda



l




12. kolo: Koválov - Letničie 5:1 (3:0)

,

g. d. Hyža 2, Cintula, Vašek, Ondrčka,




Radimov

- Šaštín B 2:7




, Medo, M. Masaryk -

Bartal 3, Bareš 2, Maxián, Šághy,




Sekule -

Dubovce 3:3 (0:2)




, g. d. Kleinedler, Ježek,

L. Kadera,




Dojč - Vrádište 1:1 (0:0)

, g. d.

Polák (11),




Rohov - Hradište 3:0 (0:0)

.



1. Š.Humence 10 10 0 0 70:19 30


2. Šaštín B 10 8 0 2 57:25 24


3. Rohov 11 7 0 4 38:32 21


4. Letničie 10 6 1 3 46:24 19


5. Koválov 10 6 0 4 33:27 18


6. Sekule 10 5 2 3 52:17 17


7. Radimov 10 5 0 5 55:40 15


8. Dubovce 10 3 1 6 22:28 10


9. P.Močidlany 11 3 1 7 20:31 10


10. Dojč 10 3 1 6 13:38 10


11. Hradište 10 1 1 8 8:73 4


12. Vrádište 10 0 1 9 11:71 1



1. liga ZÁPAD starší



l




12. kolo: Senica - Prievidza 5:1 (4:0)

,

Jakub Kosorín 4, vlastný - Pavkeje,




Kostolište

- SFM Senec 0:1 (0:1)




,

Dubnica -

Myjava 2:0 (0:0)




, Nitra - Trnava 2:1, PVFA

- Levice 4:0, Púchov - Inter 1:0. Trenčín -


Slovan 1:0.




1. Trenčín 12 12 0 0 31:4 36


2. Nitra 12 11 0 1 43:6 33


3. Trnava 12 8 1 3 41:12 25


4. Dubnica 12 7 3 2 33:11 24


5. Slovan 12 7 1 4 25:21 22


6. Senica 12 6 2 4 35:17 20


7. Púchov 12 5 2 5 14:19 17


8. Inter 12 4 2 6 19:19 14


9. PVFA 12 4 1 7 15:20 13


10.SFMSenec 12 4 0 8 5:45 12


11. Prievidza 12 3 0 9 10:22 9


12. Kostolište 12 2 1 9 7:32 7


13. Levice 12 2 1 9 10:43 7


14. Myjava 12 1 2 9 6:23 5



1. liga ZÁPAD mladší



l




12. kolo: Senica - Prievidza 4:2 (3:1)

, L.

Dubec 2, Královič, Mihálik - Zámocký,



Oškrobaný,




Kostolište - SFM Senec 0:4

(0:2)




, Dubnica - Myjava 3:0 (2:0)

, Nitra -

Trnava 2:0, PVFA - Levice 6:0, Púchov - Inter


0:1, Trenčín - Slovan 3:3.




1. Nitra 12 9 2 1 35:6 29


2. Slovan 12 9 2 1 36:12 29


3. Inter 12 8 1 3 19:10 25


4. PVFA 12 7 2 3 24:7 23


5. Senica 12 7 1 4 17:13 22


6. Trenčín 12 6 2 4 24:17 20


7. Trnava 12 6 2 4 22:17 20


8. Dubnica 12 6 0 6 25:18 18


9. Prievidza 12 5 2 5 25:25 17


10. Levice 12 4 2 6 15:30 14


11.SFMSenec 12 3 2 7 18:26 11


12. Púchov 12 2 2 8 10:21 8


13. Kostolište 12 2 0 10 20:43 6


14. Myjava 12 0 0 12 2:47 0



3. liga STRED starší



l




10. kolo: Skalica - Vrbové 1:1 (0:0)

, g.

d. Šebesta,




Brezová p/Br. - Šoporňa 8:0

(5:0)




, Lorenc 3, Mihok 2, Bzdúšek, Dolinský,

Závodný,




Šamorín - Senica B 0:4

(0:2)




, Nemec a Šimek 2,

Mor. Sv. Ján -

ČFK Nitra B 0:4 (0:1)




, Hlohovec - Sereď

2:0 (1:0), Polakovič, Planieta,




Dun. Streda

B - Holíč 3:1




.



1. Hlohovec 10 10 0 0 51:9 30


2. Brezová 10 8 0 2 49:15 24


3. Senica B 10 8 0 2 41:14 24


4. Sereď 10 6 1 3 36:10 19


5. ČFK Nitra B 10 5 1 4 26:21 16


6. Šamorín 10 5 1 4 23:18 16


7. Skalica 10 4 3 3 38:15 15


8. D. Streda B 10 4 0 6 18:31 12


9. Mor.Sv.Ján 10 3 1 6 18:40 10


10. Vrbové 10 1 1 8 7:37 4


11. Holíč 10 1 0 9 8:48 3


12. Šoporňa 10 1 0 9 4:61 3



3 . liga STRED mladší



l




10. kolo:

Brezová p/Br. - Šoporňa 0:2

(0:1)




,

Mor. Sv. Ján - ČFK Nitra B 3:0

(1:0)




, M. Palkovič 3,

Šamorín - Senica B

0:3 (0:2)




, Krč 2, M. Kosorín, Hlohovec - Sereď

4:0 (2:0), Gubala 2, Farkaš, Cáder,




Dun. Streda B - Holíč 6:0




, voľno

- Skalica.



1. Senica B 9 9 0 0 58:2 27


2. Skalica 9 9 0 0 36:5 27


3. Hlohovec 10 8 0 2 39:5 24


4. ČFK Nitra B 9 5 0 4 23:32 15


5. Šamorín 9 4 2 3 23:9 14


6. D. Streda B 10 3 3 4 19:23 12


7. Mor.Sv.Ján 10 3 3 4 15:21 12


8. Sereď 9 3 1 5 12:21 10


9. Šoporňa 9 2 1 6 11:37 7


10. Brezová 10 2 1 7 9:40 7


11. Holíč 9 0 0 9 5:51 0



Vrbové bolo zo súťaže vylúčené.



3. liga SEVER starší



l




10. kolo:

D. Vestenice - Myjava B 3:0

(3:0)




, Beluša - Nemšová 2:3, Šimonovany -

L. Rovne 0:4, N. Dubnica - Púchov B 1:1,


Prievidza B - Handlová 8:0, Partizánske -


Práznovce 0:1 (0:0), M. Galbavý, Bánovce -


TTS Trenčín 4:1.




1. Bánovce 10 10 0 0 39:7 30


2. D. Vestenice 10 9 0 1 33:8 27


3. Prievidza B 10 8 0 2 34:9 24


4. Nemšová 10 5 2 3 20:21 17


5. Beluša 10 5 1 4 25:12 16


6. Púchov B 10 5 1 4 10:10 16


7. Práznovce 10 5 0 5 23:26 15


8. N. Dubnica 10 4 2 4 21:13 14


9. Myjava B 10 4 2 4 14:18 14


10. L. Rovne 10 4 0 6 22:19 12


11. TTS Trenčín 10 3 1 6 19:32 10


12. Partizánske 10 2 1 7 11:22 7


13. Handlová 10 1 0 9 10:50 3


14. Šimonovany 10 0 0 10 2:36 0



3. liga SEVER mladší



l




10. kolo:

D. Vestenice - Myjava B 3:2

(3:0)




, g. h. Viskup 2, Beluša - Nemšová

0:2, Šimonovany - L. Rovne 0.4, N. Dubnica


- Púchov B 2:0, Prievidza B - Handlová


3:1, Partizánske - Práznovce 7:1, Bánovce -


TTS Trenčín 3:2.




1. Bánovce 10 9 1 0 75:9 28


2. Partizánske 10 8 1 1 58:12 25


3. TTS Trenčín 10 7 0 3 35:10 21


4. N. Dubnica 10 6 1 3 38:20 19


5. Handlová 10 5 1 4 28:12 16


6. Prievidza B 10 5 1 4 31:20 16


7. Myjava B 10 5 1 4 21:15 16


8. L. Rovne 10 5 0 5 15:16 15


9. Púchov B 10 3 4 3 14:14 13


10. Nemšová 10 4 1 5 11:29 13


11. Práznovce 10 3 1 6 15:40 10


12. D. Vestenice 10 3 0 7 12:36 9


13. Šimonovany 10 0 1 9 4:56 1


14. Beluša 10 0 1 9 4:72 1



KRAJ ZÁPAD starší



l




10. kolo: Kúty - Suchá 4:0 (2:0)

, D.

Hačunda 2, D. Zemánek, J. Palkovič,




Gbely

- Drahovce 3:0




kont., hostia neprišli,

Slávia Trnava - Dechtice 3:1 (3:1), g. d. Obúlaný,


Karaba, Petráš, Zeleneč - Trakovice


3:3, g. d. Krajčovič, Pavelek, Bánovec, Kľačany


- Kátlovce 3:1 (1:0), Moravčík 2, Blaško


- Orihel, Hrnčiarovce - J. Bohunice 1:3


(1:1), g. h. Kocán 2, Koleno, Leopoldov -


Moravany 2:6 (1:4), Pobjecký, Žemla - Kubrický


3, Stropnický, Bíro, Hrnčiar.




1. Gbely 10 8 1 1 46:8 25


2. Hrnčiarovce 10 8 0 2 50:9 24


3. Kľačany 10 8 0 2 34:9 24


4. Slávia TT 10 7 1 2 27:21 22


5. J. Bohunice 10 6 3 1 36:13 21


6. Kátlovce 10 6 1 3 31:14 19


7. Trakovice 10 4 4 2 24:19 16


8. Zeleneč 10 3 3 4 29:31 12


9. Kúty 10 4 0 6 24:27 12


10. Moravany 10 4 0 6 23:26 12


11. Suchá 10 2 0 8 14:45 6


12. Leopoldov 10 2 0 8 10:59 6


13. Dechtice 10 1 1 8 15:36 4


14. Drahovce 10 0 0 10 5:51 0



BFZ reg. liga starší



l




10. kolo:

ŠKP Dúbravka – ČSFA Malacky

6:1




, Inter – Rača 1:0, Vrakuňa - D.N.

Ves 0:3, Pezinok - Domino 0:1, SFM Senec -


FK Dúbravka 5:0, Slovan - Artmedia 0:3, I.


Petržalka – Ružinov 6:0.




1. Artmedia 10 8 2 0 39:2 26


2. ŠKP Dúbravka 10 7 3 0 56:5 24


3. ČSFA Malacky 10 7 1 2 56:14 22


4.SFMSenec 10 6 3 1 24:10 21


5. Inter 10 7 0 3 14:8 21


6. I. Petržalka 10 6 1 3 31:10 19


7. Domino 10 5 2 3 16:7 17


8. Slovan 10 4 2 4 20:13 14


9. D. N. Ves 10 4 1 5 15:32 13


10. FC Ružinov 10 3 0 7 18:28 9


11. PŠC Pezinok 10 2 1 7 9:23 7


12. FK Dúbravka 10 1 1 8 5:63 4


13. Vrakuňa 10 0 2 8 2:51 2


14. Rača 10 0 1 9 4:43 1



BFZ reg. liga mladší



l




10. kolo:

ŠKP Dúbravka – ČSFA Malacky

6:0




, Inter - Rača 1:1, Vrakuňa - D. N.

Ves 0:0, Pezinok - Domino 0:7, SFM Senec


- FK Dúbravka 3:1, Slovan - Artmedia 3:1, I.


Petržalka – Ružinov 1:1.




1. Slovan 10 10 0 0 63:3 30


2. ŠKP Dúbravka 10 8 1 1 52:12 25


3. Artmedia 10 8 1 1 47:10 25


4. FC Ružinov 10 7 2 1 43:5 23


5. Domino 10 6 3 1 48:9 21


6. Inter 10 5 2 3 30:22 17


7. I. Petržalka 10 4 2 4 21:23 14


8. FK Dúbravka 10 4 0 6 19:34 12


9.SFM Senec 10 3 1 6 27:31 10


10. ČSFA 10 3 1 6 13:32 10


11. Rača 10 2 2 6 7:34 8


12. Vrakuňa 10 1 1 8 5:57 4


13. D. N. Ves 10 0 2 7 3:39 2


14. PŠC Pezinok 10 0 0 10 2:69 0



BFZ divízia starší



l




8. kolo: Kostolište - Kráľová 4:1

, Domino

- Modra 4:1, I. Petržalka - Karl. Ves


4:4, Dun. Lužná - Bernolákovo 6:2.




1. Kostolište 7 5 1 1 28:12 16


2. D. Lužná 8 5 0 3 31:13 15


3. Artmedia 6 4 2 0 15:2 14


4. K. Ves 7 4 2 1 21:11 14


5. Modra 7 4 1 2 17:11 13


6. Bernolákovo 8 3 1 4 21:24 10


7. Domino 7 3 0 4 13:28 9


8. ŠKP Dúbravka 7 2 1 4 14:17 7


9. I. Petržalka 7 2 1 4 17:23 7


10. Kráľová 7 1 2 4 12:17 5


11. Stupava 7 0 1 6 4:35

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 105
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 878
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 064
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 230
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 660
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 307
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 687
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 528
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 248
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 246
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Kultúrne inštitúcie v kraji presúvajú časť svojich aktivít do online priestoru

Zamestnanci kultúrnych inštitúcií budú aj naďalej pripravovať kultúrno – vzdelávací program.

Seničania vonku otočili stav stretnutia a zvíťazili

Oba tímy od začiatku predvádzali skôr bojovný futbal s minimom šancí, hostia sa nedostali v prvom polčase do žiadnej.

FK Senica

Za sobotu pribudlo vyše 3 000 pozitívne testovaných

Nakazení boli identifikovaní klasickou cestou pomocou PCR testov.

Ilustračná fotografia.

Polícia naďalej kontroluje dodržiavanie opatrení

Občanov žiada, aby sa nariadenia nesnažili obchádzať a aby nevymýšľali spôsoby, ako sa reštrikciám vyhnúť.

Policajná kontrola ľudí, ktorí mali byť v karanténe.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?