Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

2. liga STARŠÍ
l 12. kolo: Myjava - Dubnica B 1:0 (1:0),
Vido, Šaľa - Nitra B 1:3, Levice - Prievidza
2:1, Artmedia - D. Streda 3:1, Inter B - FC Vi-
On 2:0, Lok. Trnava - SFM Senec 2:4, Dúbravka
- Slovan B 2:2, Púchov - PVFA 2:2.
1. Dun. Streda 12 9 1 2 27:13 28
2. FC ViOn 12 9 1 2 21:9 28
3. Artmedia 12 8 1 3 26:10 25
4. Nitra B 12 7 2 3 28:15 23
5.SFMSenec 12 6 3 3 16:14 21
6. PVFA 12 6 2 4 25:21 20
7. Myjava 11 5 2 4 14:11 17
8. Lok. Trnava 12 5 2 5 27:25 17
9. Dubnica B 12 5 1 6 33:23 16
10. Slovan B 12 4 4 4 15:12 16
11. Inter B 12 4 2 6 18:21 14
12. Prievidza 12 3 4 5 16:21 13
13. Levice 11 3 2 6 8:20 11
14. Dúbravka 12 2 4 6 13:28 10
15. Púchov 12 2 2 8 12:28 8
16. Šaľa 12 0 1 11 5:33 1
2. ligaMLADŠÍ
l12. kolo: Myjava - Dubnica B 0:0, Šaľa -
Nitra B 1:2, Levice - Prievidza 1:0, Artmedia
- Dun. Streda 0:0, Inter B - FC ViOn 2:1,
Lok. Trnava - SFM Senec 5:1, Dúbravka -
Slovan B 0:1, Púchov - PVFA 1:2.
1. Slovan B 12 11 0 1 27:8 33
2. Artmedia 12 9 2 1 37:10 29
3. Lok. Trnava 12 8 1 3 29:13 25
4. Nitra B 12 7 1 4 24:11 22
5. Inter B 12 7 1 4 27:17 22
6. PVFA 12 7 0 5 23:20 21
7. Dubnica B 12 6 1 5 29:14 19
8. Dun. Streda 12 6 1 5 22:15 19
9. Púchov 12 6 0 6 23:19 18
10. Myjava 11 4 5 2 18:13 17
11.SFMSenec 12 5 0 7 13:27 15
12. Levice 11 4 1 6 14:25 13
13. FC ViOn 12 3 0 9 14:42 9
14. Prievidza 12 2 1 9 13:29 7
15. Dúbravka 12 2 0 10 10:28 6
16. Šaľa 12 0 2 10 7:39 2
3. liga STARŠÍ
l11. kolo:Brezová p/Br. - Pov. Bystrica
7:0 (0:0), N. Hubek 3, Hyža, Smolíček,
Šefčík, Šebesta, Senica - AS Trenčín B 1:0
(0:0),M. Ružička, N. Zámky - Trnava B 1:3,
Galanta - ČFK Nitra 0:2, Topoľčany - J. Bohunice
1:2, Hurbanovo - Vráble 1:3, N. Mesto
- Sereď 11:1, Nemšová - Partizánske 1:1.
1. Senica 11 9 0 2 25:7 27
2. Brezová p/B. 11 8 2 1 29:5 26
3. AS Trenčín B 11 8 1 2 32:11 25
4. J. Bohunice 11 7 0 4 20:9 21
5. N. Zámky 11 7 0 4 30:26 21
6. Trnava B 11 6 2 3 21:12 20
7. N. Mesto 11 6 0 5 42:16 18
8. ČFK Nitra 11 5 1 5 16:14 16
9. Vráble 11 5 0 6 24:27 15
10. Sereď 11 5 0 6 25:37 15
11. P. Bystrica 11 4 1 6 20:24 13
12. Nemšová 11 3 4 4 13:17 13
13. Topoľčany 11 4 0 7 16:20 12
14. Partizánske 11 1 3 7 15:34 6
15. Hurbanovo 11 1 3 7 11:37 6
16. Galanta 11 0 1 10 6:49 1
3. liga MLADŠÍ
l11. kolo: Brezová p/Br. - Pov. Bystrica
3:1 (0:0), g. d. Tománek, Hlúch, Lorenc,
Senica - AS Trenčín B 1:3 (0:1), g. d. Černek,
N. Zámky - Trnava B 1:1, Galanta - ČFK
Nitra 0:2, Topoľčany - J. Bohunice 3:0,
Hurbanovo - Vráble 0:4, Nové Mesto - Sereď
3:0, Nemšová - Partizánske 0:1.
1. Trnava B 11 9 1 1 38:7 28
2. AS Trenčín B 11 9 0 2 32:6 27
3. Senica 11 8 1 2 33:10 25
4. ČFK Nitra 11 6 3 2 24:7 21
5. Vráble 11 6 3 2 27:11 21
6. N. Mesto 11 6 2 3 40:18 20
7. N. Zámky 11 5 3 3 25:11 18
8. P. Bystrica 11 5 2 4 19:12 17
9. Brezová p/B. 11 5 1 5 17:19 16
10. Topoľčany 11 4 1 6 14:26 13
11. J. Bohunice 11 4 1 6 13:29 13
12. Galanta 11 2 4 5 18:22 10
13. Nemšová 11 2 2 7 12:24 8
14. Partizánske 11 2 1 8 10:39 7
15. Hurbanovo 11 1 1 9 8:52 4
16. Sereď 11 1 0 10 6:43 3
4. liga SZ
l 11. kolo: Handlová - Skalica 4:1 (2:1),
g. h. Húlka, Dol. Vestenice - Leopoldov 1:2
(1:1), g. h. Polák, Ondriga, Boleráz - Hlohovec
1:2 (0:2), g. h. Krajčo, Majerník, Vrbové
- Piešťany 0:8 (0:3), Bánovce - Led. Rovne
0:3 (0:1), Zieba, Prekop, Mikšík, Moravany
- D. Kočkovce 7:0 (0:0), Boďo 3, Mihalík a
Vojtela 2, Nováky - Tr. Stankovce 2:1, Hrnčiarovce
- Ilava 3:1.
1. Boleráz 11 8 2 1 82:54 26
2. Handlová 11 8 2 1 30:11 26
3. L.Rovne 11 7 4 0 26:14 25
4. Piešťany 11 7 2 2 50:14 23
5. Hlohovec 11 6 2 3 21:16 20
6. Moravany 11 5 3 3 33:16 18
7. Bánovce 11 5 3 3 25:19 18
8. Skalica 11 5 0 6 12:20 15
9. Nováky 11 4 2 5 15:20 14
10. Tr.Stankovce 11 3 3 5 21:19 12
11. Hrnčiarovce 11 3 2 6 13:28 11
12. D.Vestenice 11 2 3 6 19:20 9
13. Ilava 11 2 3 6 17:29 9
14. D. Kočkovce 11 3 0 8 12:42 9
15. Leopoldov 11 2 1 8 9:21 7
16. Vrbové 11 1 2 8 6:43 5
5. liga Z
l11. kolo: Šaštín - Senica B 0:4 (0:2), I.
Štora, Halabrín, Chodúr, Pípa, Jacovce -
Gbely 1:2 (1:0), D. Rusnák - M. Žáček, M
Knap, Mor. Sv. Ján - Dolná Krupá 1:2
(0:1), g. d. F. Salay, Holíč - V. Kostoľany
0:2 (0:0), Tovarníky - Hlboké 5:0 (1:0),
Lendvay 2, Jahoda, Meluš, Roman Kotlár,
Chtelnica - Preseľany 4:0 1:0), Bašnák, Bolla,
Magnus, M. Piačka, V. Orvište - Trebatice
1:1, Radošina - Bojná 3:2 (1:1), D. Jankovič
2, Pavlovič - Vyletelka 2.
1. Senica B 11 10 0 1 54:13 30
2. V. Kostoľany 11 7 3 1 32:12 24
3. Tovarníky 11 7 2 2 37:23 23
4. Jacovce 11 6 1 4 38:18 19
5. Chtelnica 11 6 1 4 25:23 19
6. Šaštín 11 7 0 4 19:18 19
7. Bojná 11 6 1 4 23:23 19
8. D. Krupá 11 5 2 4 29:26 17
9. Hlboké 11 5 2 4 18:20 17
10. Gbely 11 5 1 5 21:17 16
11. Trebatice 11 4 1 6 19:23 13
12. Mor.Sv.Ján 11 3 1 7 25:33 10
13. Radošina 11 3 1 7 28:42 10
14. V. Orvište 11 2 2 7 12:35 8
15. Holíč 11 1 2 8 10:36 5
16. Preseľany 11 1 0 10 9:37 3
BFZ
3. LIGA starší
l9. kolo: Stupava - I. Petržalka 2:1, Gajary
- Rača 0:0, Dun. Lužná - Artmedia
0:6, Ružinov - Jarovce 4:0, Svätý Jur - Kráľová
1:3, Vrakuňa - FK Dúbravka 1:1.
1. Artmedia 9 9 0 0 52:4 27
2. Ružinov 9 8 1 0 32:7 25
3. Gajary 9 6 1 2 23:7 19
4. Rača 9 5 1 3 17:8 16
3. I.Petržalka 9 5 1 3 15:7 16
6. Domino 8 4 2 2 12:8 14
7. Vrakuňa 9 4 2 3 15:16 14
8. Pezinok 8 4 1 3 10:15 13
9. Kr.pri Senci 9 3 2 4 14:21 11
10. Jarovce 8 3 1 4 11:16 10
11. Malacky 7 3 1 3 5:13 10
12. Stupava 9 2 3 4 11:22 9
13. FK Dúbravka 9 2 1 6 17:28 7
14. Sv.Jur 9 0 2 7 7:22 2
15. D.Lužná 9 0 2 7 2:29 2
16. Dev. N. Ves 8 0 1 7 4:24 1
3. LIGA mladší
l 9. kolo: Ružinov - Kostolište 8:0, BCT
- Kráľová 1:5, Vrakuňa - FK Dúbravka 9:0,
Dev. N. Ves - Vajnory 2:0, Karl. Ves - I.
Petržalka 3:3, Pezinok - Domino 3:2.
1. Ružinov 8 7 1 0 40:11 22
2. Artmedia 7 7 0 0 50:7 21
3. Vrakuňa 9 5 1 3 42:17 16
4. I.Petržalka 7 5 1 1 31:12 16
5.DNV 8 3 2 3 10:18 11
6. Domino 6 3 1 2 17:15 10
7. K.Ves 7 3 1 3 13:24 10
8. Pezinok 8 2 2 4 18:25 8
9. BCT 9 2 1 6 17:40 7
10. Kr.pri Senci 6 2 0 4 14:15 6
11. Vajnory 6 1 0 5 7:20 3
12. FK Dúbravka 6 1 0 5 7:34 3
13. Kostolište 7 1 0 6 7:35 3
ObFZBAvidiek 4. liga
l9. kolo: Modra - Zohor 0:3 kont., Kostolište
- Ivanka pri Br. 8:0, B. Pezinok -
Lozorno 4:0, Studienka - Veľké Leváre
3:3, Báhoň - Viničné 8:2, Doľany - Bernolákovo
0:1.
1. ČSFA 7 7 0 0 47:3 21
2. Kostolište 8 7 0 1 37:13 21
3. Rohožník 7 5 1 1 35:14 16
4. B. Pezinok 9 5 1 3 35:19 16
5. Bernolákovo 8 4 2 2 16:14 14
6. Modra 8 4 1 3 27:21 13
7. Lozorno 8 3 1 4 11:19 10
8. Doľany 8 3 0 5 9:31 9
9. Ivanka 8 2 2 4 22:24 8
10. Studienka 9 2 2 5 17:35 8
11. Viničné 8 2 1 5 20:41 7
12. Zohor 8 1 3 4 12:20 6
13. Báhoň 8 2 0 6 14:35 6
14. V. Leváre 8 1 2 5 17:30 5
MO SENICA
l10. kolo: Bor. Sv. Jur - Oreské 3:1 (2:1),
Š. Kadlic, Pečimon, Hrica - Štefka, Rovensko
- Mokrý Háj 3:3 (2:1), M. Surový 2, T.
Bednár - Tokoš, Pokovič, Hurban, Unín -
Rybky 4:2 (3:0), g. d. Hoferka, Rusinko,
Hyža, Matula - Bartoň 2, Smolinské - Trnovec
5:3 (2:3), R. Polák 2, A. Mach, L.
Konečný, M. Masár - M. Mráz, Martin
Uher, P. Valla, Jablonica - Kopčany 1:5
(0:3), M. Pavlík - T. Kozány 2, M. Vach, Š.
Fúrik, M. Hílek, Brodské - Radošovce 3:3
(2:1),M. Bartal, M. Sedalík, G. Trubiroha -
P. Božek 3, Petr. Ves - Bor. Mikuláš 1:4
(1:1), J. Chudý - J. Šedivý 2, J. Ondriska, P.
Haramia, Kúty - Prietrž 3:0 kont.
l 11. kolo: Oreské - Kúty 1:3 (1:1), g. h.
Mihál, Valachovič, Ondriska, Rybky -
Petr. Ves 6:3 (4:2), Bartoň 3, Pánek 2, M.
Klačanský - Pospíšil 2, Hrubša (11), Bor.
Mikuláš - Smolinské 3:0 (3:0), Šedivý 2,
Haramija, ČK 1:0 (Drápal), Radošovce -
Unín 3:1 (2:1), g. d. Božek 2, Smoleňák,
Mokrý Háj - Brodské 3:5 (1:2), Prietrž -
Rovensko 2:1 (1:1), g. d. Váňa, Maca,
Kopčany - Bor. Sv. Jur 7:0 (4:0), Kozány
3, Vach a Brunovský 2, Trnovec - Jablonica
3:1 (1:1), g. d. Bílik 2, Otava.
1. Kopčany 11 10 0 1 41:13 30
2. Brodské 11 8 1 2 71:37 25
3. Kúty 11 8 0 3 40:18 24
4. Radošovce 11 7 1 3 49:17 22
5. Jablonica 11 7 1 3 32:17 22
6. Smolinské 11 7 1 3 35:22 22
7. B. Mikuláš 11 7 0 4 30:25 21
8. Trnovec 11 5 1 5 31:25 16
9. Bor. Sv. Jur 11 5 1 5 28:36 16
10. Unín 11 4 1 6 30:37 13
11. Rovensko 11 3 2 6 22:51 11
12. Prietrž 11 2 3 6 13:31 9
13. Oreské 11 2 2 7 16:28 8
14. Mokrý Háj 11 1 3 7 19:38 6
15. Rybky 11 1 2 8 9:45 5
16. Petr. Ves 11 1 1 9 18:44 4
MOII. trieda
l 11. kolo: Letničie - Sekule 1:1 (1:0), Polák
- Kadera, Dubovce - Rohov 5:2 (0:2),
g. h. Ďurica, P. Mesíček, Hradište - Pop.
Močidlany 4:4 (1:4), Kachlík 3 (1 z 11), Gregor
- Rybecký, Šimek, Tokoš, Novák, Vrádište
- Šaštín B 3:9 (2:4), g. d. Šimon 2,
Adamovský, Koválov - Radimov 3:0
kont., hostia neprišli.
1. Š.Humence 10 10 0 0 70:19 30
2. Letničie 9 6 1 2 45:19 19
3. Šaštín B 9 7 0 2 50:23 21
4. Rohov 10 6 0 4 35:32 18
5. Sekule 9 5 1 3 49:14 16
6. Radimov 9 5 0 4 53:33 15
7. Koválov 9 5 0 4 28:26 15
8. Dojč 9 3 0 6 12:37 9
9. Dubovce 8 3 0 5 17:22 9
10. P.Močidlany 10 2 1 7 17:29 7
11. Hradište 9 1 1 7 8:70 4
12. Vrádište 9 0 0 9 10:70 0
Sobotište sa odhlásilo, jeho výsledky anulovali.
1. liga ZÁPAD starší
l11. kolo: Senica - Nitra 0:1 (0:1), Šmehýl,
Myjava - Púchov 0:1 (0:0), Inter -
Kostolište 1:1 (1:0), Levice - Dubnica 1:6,
Prievidza - PVFA 1:2, SFM Senec - AS Trenčín
0:1, Slovan - Trnava 1:3.
1. Trenčín 11 11 0 0 30:4 33
2. Nitra 11 10 0 1 41:5 30
3. Trnava 11 8 1 2 40:10 25
4. Slovan 11 7 1 3 25:20 22
5. Dubnica 11 6 3 2 31:11 21
6. Senica 11 5 2 4 30:16 17
7. Inter 11 4 2 5 19:18 14
8. Púchov 11 4 2 5 13:19 14
9. PVFA 11 3 1 7 11:20 10
10. Prievidza 11 3 0 8 9:17 9
11.SFMSenec 11 3 0 8 4:45 9
12. Kostolište 11 2 1 8 7:31 7
13. Levice 11 2 1 8 10:39 7
14. Myjava 11 1 2 8 6:21 5
1. liga ZÁPAD mladší
l 11. kolo: Senica - Nitra 0:0, Myjava -
Púchov 0:2 (0:1), Inter - Kostolište 4:2
(3:0),M. Lörinczi, S. Mráz, Levice - Dubnica
2:1, Prievidza - PVFA 0:4, SFM Senec - AS
Trenčín 2:3, Slovan - Trnava 4:0.
1. Slovan 11 9 1 1 33:9 28
2. Nitra 11 8 2 1 33:6 26
3. Inter 11 7 1 3 18:10 22
4. PVFA 11 6 2 3 18:7 20
5. Trnava 11 6 2 3 22:15 20
6. Trenčín 11 6 1 4 21:14 19
7. Senica 11 6 1 4 13:11 19
8. Prievidza 11 5 2 4 23:21 17
9. Dubnica 11 5 0 6 22:18 15
10. Levice 11 4 2 5 15:24 14
11. Púchov 11 2 2 7 10:20 8
12.SFMSenec 11 2 2 7 14:26 8
13. Kostolište 11 2 0 9 20:39 6
14. Myjava 11 0 0 11 2:44 0
3. liga STRED starší
l 9. kolo: Vrbové - Senica B 0:2 (0:0),
Nemec, Šimek, Holíč - Skalica 0:7 (0:4),
Zemánek 2, Štítny, Šebesta, M. Černek,
Frühauf, Klein, Brezová p/Br. - Šamorín
4:1 (3:0), g. d. Lorenc 2, Mihok, Krásny,
Sereď - Mor. Sv. Ján 6:1 (4:0), g. h. O,
Nemec, Šoporňa - Hlohovec 0:6 (0:1), ČFK
Nitra B - Dun. Streda B 3:2.
1. Hlohovec 9 9 0 0 49:9 27
2. Brezová 9 7 0 2 41:15 21
3. Senica B 9 7 0 2 37:14 21
4. Sereď 9 6 1 2 36:8 19
5. Šamorín 9 5 1 3 23:14 16
6. Skalica 9 4 2 3 37:14 14
7. ČFK Nitra B 9 4 1 4 22:21 13
8. Mor.Sv.Ján 9 3 1 5 18:36 10
9. D. Streda B 9 3 0 6 15:30 9
10. Vrbové 9 1 0 8 6:36 3
11. Holíč 9 1 0 8 7:45 3
12. Šoporňa 9 1 0 8 4:53 3
3 . liga STRED mladší
l9. kolo: Holíč - Skalica 0:8 (0:4), Vávra
a Privrel 3, Šmída, Flamík, Sereď - Mor.
Sv. Ján 1:0 (1:0), Brezová p/Br. - Šamorín
0:2 (0:0), Šoporňa - Hlohovec 0:5
(0:1), ČFK Nitra B - D. Streda B 3:2, voľno -
Senica.
1. Skalica 9 9 0 0 36:5 27
2. Senica B 8 8 0 0 55:2 24
3. Hlohovec 9 7 0 2 35:5 21
4. ČFK Nitra B 8 5 0 3 23:29 15
5. Šamorín 8 4 2 2 23:6 14
6. Sereď 8 3 1 4 12:17 10
7. Mor.Sv.Ján 9 2 3 4 12:21 9
8. D. Streda B 9 2 3 4 13:23 9
9. Brezová 9 2 1 6 9:38 7
10. Šoporňa 8 1 1 6 9:37 4
11. Holíč 8 0 0 8 5:45 0
Vrbové bolo zo súťaže vylúčené.
3. liga SEVER starší
l 9. kolo: Myjava B - Handlová 2:1 (1:1),
g. d. Durec, Smolíček, Púchov B - Partizánske
1:0, Led. Rovne - N. Dubnica 1:3, Nemšová
- Šimonovany 3:0 kont., hostia neprišli,
Beluša - Prievidza B 1:2, Práznovce -
Bánovce 0:5, TTS Trenčín - D. Vestenice 2:4.
l Dohrávka 8. kola: Prievidza B - Myjava
B 6:0 (4:0).
1. Bánovce 9 9 0 0 35:6 27
2. D. Vestenice 9 8 0 1 30:8 24
3. Prievidza B 9 7 0 2 26:9 21
4. Beluša 9 5 1 3 23:9 16
5. Púchov B 9 5 0 4 9:9 15
6. Myjava B 9 4 2 3 14:15 14
7. Nemšová 9 4 2 3 17:19 14
8. N. Dubnica 9 4 1 4 20:12 13
9. Práznovce 9 4 0 5 22:26 12
10. TTS Trenčín 9 3 1 5 18:28 10
11. L. Rovne 9 3 0 6 18:19 9
12. Partizánske 9 2 1 6 11:21 7
13. Handlová 9 1 0 8 10:42 3
14. Šimonovany 9 0 0 9 2:32 0
3. liga STRED mladší
l 9. kolo: Myjava B - Handlová 1:0
(0:0), Žabka, Púchov B - Partizánske 1:1,
Led. Rovne - N. Dubnica 2:0, Nemšová -
Šimonovany 3:0 kont., hostia neprišli, Beluša
- Prievidza B 0:6, Práznovce - Bánovce
1:12, TTS Trenčín - D. Vestenice 4:0.
l Dohrávka 8. kola: Prievidza B - Myjava
B 4:0 (1:0).
1. Bánovce 9 8 1 0 72:7 25
2. Partizánske 9 7 1 1 51:11 22
3. TTS Trenčín 9 7 0 2 33:7 21
4. Handlová 9 5 1 3 27:9 16
5. N. Dubnica 9 5 1 3 36:20 16
6. Myjava B 9 5 1 3 19:12 16
7. Prievidza B 9 4 1 4 28:19 13
8. Púchov B 9 3 4 2 14:12 13
9. L. Rovne 9 4 0 5 11:16 12
10. Práznovce 9 3 1 5 14:33 10
11. Nemšová 9 3 1 5 9:29 10
12. D. Vestenice 9 2 0 7 9:34 6
13. Šimonovany 9 0 1 8 4:52 1
14. Beluša 9 0 1 8 4:70 1
KRAJ ZÁPAD starší
l 9. kolo: Gbely - Kľačany 1:0 (0:0), M.
Lukáč, Trakovice - Kúty 3:2 (3:1), g. h. D.
Hačunda, J. Palkovič, Moravany - Hrnčiarovce
1:4 (0:3), Valach (11) - Sivák 2, Schír, Polakovič,
Suchá - Slávia Trnava 1:2, Dechtice -
Kátlovce 1:4 (0:0) Jankovič - Jančovič 2,
Schild, Drobný, Drahovce - Leopoldov 0:3
(0:2), J. Pobjecký 3, J. Bohunice - Zeleneč 3:3.
1. Hrnčiarovce 9 8 0 1 49:6 24
2. Gbely 9 7 1 1 43:8 22
3. Kľačany 9 7 0 2 31:8 21
4. Kátlovce 9 6 1 2 30:11 19
5. Slávia TT 9 6 1 2 24:20 19
6. J. Bohunice 9 5 3 1 33:12 18
7. Trakovice 9 4 3 2 21:16 15
8. Zeleneč 9 3 2 4 26:28 11
9. Kúty 9 3 0 6 20:27 9
10. Moravany 9 3 0 6 17:24 9
11. Suchá 9 2 0 7 14:41 6
12. Leopoldov 9 2 0 7 8:53 6
13. Dechtice 9 1 1 7 14:33 4
14. Drahovce 9 0 0 9 5:48 0
BFZ reg. liga starší
l 9. kolo: Rača - ČSFA Malacky 0:12, I.
Petržalka - ŠKP Dúbravka 0:2, Ružinov
-Slovan 0:3, Artmedia - SFM Senec 1:1, FK
Dúbravka - Pezinok 2:4, Domino - Vrakuňa
4:0.
1. Artmedia 9 7 2 0 36:2 23
2. ČSFA 9 7 1 1 55:8 22
3. ŠKP 9 6 3 0 50:4 21
4.SFMSenec 9 5 3 1 19:10 18
5. Inter B 9 6 0 3 13:8 18
6. I.Petržalka 9 5 1 3 25:10 16
7. Slovan 9 4 2 3 20:10 14
8. Domino 9 4 2 3 15:7 14
9.DNV 9 3 1 5 12:32 10
10. Ružinov 9 3 0 6 18:22 9
11. Pezinok 9 2 1 6 9:22 7
12. FK Dúbravka 9 1 1 7 5:58 4
13. Vrakuňa 9 0 2 7 2:48 2
14. Rača 9 0 1 8 4:42 1
BFZ reg. liga mladší
l 9. kolo: Rača - ČSFA Malacky 1:0, I.
Petržalka - ŠKP Dúbravka 2:8, Ružinov -
Slovan 0:3, Artmedia - SFM Senec 2:1, FK
Dúbravka - Pezinok 9:0, Domino - Vrakuňa
6:0, Dev. N. Ves – Inter B 2:4.
1. Slovan 9 9 0 0 60:2 27
2. Artmedia 9 8 1 0 46:7 25
3. Ružinov 9 7 1 1 42:4 22
4. ŠKP 9 7 1 1 46:12 22
5. Domino 9 5 3 1 41:9 18
6. Inter 9 5 1 3 29:21 16
7. I.Petržalka 9 4 1 4 20:22 13
8. FK Dúbravka 9 4 0 5 18:31 12
9. ČSFA Malacky 9 3 1 5 13:26 10
10.SFMSenec 9 2 1 6 24:30 7
11 . Rača 9 2 1 6 6:33 7
12. Vrakuňa 9 1 0 8 5:57 3
13. Dev. N. Ves 9 0 1 8 3:39 1
14. Pezinok 9 0 0 9 2:62 0
BFZ divízia starší
l 7. kolo: Bernolákovo - Stupava 7:1,
Dunajská Lužná - Domino 5:0, Artmedia B
- ŠKP Dúbravka 1:0, Kráľová pri Senci - I.
Petržalka 2:3, Karlova Ves - Modra 3:1.
1. Artmedia B 6 4 2 0 15:2 14
2. Kostolište 6 4 1 1 24:11 13
3. K. Ves 6 4 1 1 17:7 13
4. Modra 6 4 1 4 17:9 13
5. D. Lužná 7 4 0 3 25:11 12
6. Bernolákovo 7 3 1 3 21:19 10
7. ŠKP Dúbravka 7 2 1 4 14:17 7
8. I. Petržalka 6 2 0 4 13:19 6
9. Domino 6 2 0 4 9:27 6
10. Kráľová 6 1 2 3 11:13 5
11. Stupava 7 0 1 6 4:35 1
BFZ divízia mladší
l 7. kolo: Bernolákovo - Stupava 1:16,
Dunajská Lužná - Domino 2:1, Artmedia B -
ŠKP Dúbravka 2:0, Svätý Jur - Kostolište
4:1, Kráľová pri Senci - MŠK Iskra Petržalka
1:3, Karlova Ves - Modra 4:2.
1. Stupava 7 7 0 0 41:2 21
2. K. Ves 7 7 0 0 36:9 21
3. D. Lužná 7 4 0 3 12:22 12
4. Kostolište 7 3 1 3 37:15 10
5. ŠKP Dúbravka 7 3 1 3 27:17 10
6. Svätý Jur 7 3 1 3 18:13 10
7. I. Petržalka 7 3 0 4 14:14 9
8. Kráľová 6 2 1 3 16:17 7
9. Artmedia B 7 2 1 4 12:18 7
10. Modra 7 1 3 3 12:13 6
11. Domino 6 2 0 4 9:41 6
12. Bernolákovo 7 0 0 7 7:60 0
Žiaci SZVA1
l 9. kolo: Gajary - Láb 0:0, Jablonové -
Vysoká 4:2, Pl. Mikuláš - Závod 1:3, Rohožník
- Lozorno 1:2.
1. Gajary 7 6 1 0 24:1 19
2. Kuchyňa 6 6 0 0 40:6 18
3. Závod 9 6 0 3 45:15 18
4. Lozorno 9 5 1 3 12:17 16
5. Láb 8 4 1 3 22:12 13
6. Rohožník 7 4 1 2 18:8 13
7. Zohor 6 4 0 2 18:11 12
8. Jablonové 7 4 0 3 14:14 12
9. Vysoká 9 3 0 6 14:30 9
10. Malacky 8 2 1 5 17:43 7
11. Studienka 7 2 0 5 11:26 6
12. Pl. Mikuláš 7 1 2 4 14:14 5
13. Suchohrad 6 1 0 5 5:23 3
14. Jakubov 8 0 1 7 6:40 1
MO SENICA
MO STARŠÍ
l9. kolo: Bor. Sv. Jur - Hlboké 1:0 (0:0),
Blažek, Bor. Mikuláš - Čáry 8:1 (4:0), g.
h. Litschauer, Senica C - Radošovce 1:0
(0:0), Jarábek, Šaštín - Chropov 1:2
(0:1), J. Herda - R. Tokoš 2, Š. Humence -
Brodské 4:0 (3:0), Krč 3, Tóth, Petr. Ves -
Cerová 3:0 kont., hostia neprišli, voľno -
Kopčany.
1. B. Mikuláš 9 7 1 1 38:12 22
2. Chropov 8 6 2 0 39:9 20
3. Senica C 8 6 1 1 22:11 19
4. Hlboké 9 5 1 3 34:20 16
5. Radošovce 8 4 2 2 29:13 14
6. Šaštín 8 4 0 4 22:25 12
7. Brodské 8 3 2 3 23:14 11
8. Petr.Ves 8 3 0 5 15:25 9
9. Š.Humence 8 2 1 5 15:18 7
10. Cerová 8 2 1 5 16:33 7
11. Kopčany 8 2 1 5 18:39 7
12. Čáry 9 2 0 7 13:42 6
13. Bor. Sv. Jur 9 1 2 6 5:28 5
Sekule sa odhlásili, jeho výsledky anulovali.
MO II. tr. STARŠÍ
l9. kolo: Dojč - Sobotište 2:4 (2:2), g. d.
E. Černoch 2, Senica D - Pop. Močidlany
2:1 (1:1), Vojzola 2, Gbely B - Jablonica
3:0 (3:0), Machálek 2, D. Lukáč, Stráže -
Trnovec 2:0 (1:0), Pelcner, Polák, Lakš.
N. Ves - Prietrž 7:0 (2:0), R. Adamec 3,
Orlík, R. Suchovský, E. Filípek, Maderič,
voľno - Unín, Koválov.
1. Sobotište 7 6 1 0 21:5 19
2. Unín 7 5 2 0 35:8 17
3. Lakš.N.Ves 8 5 2 1 29:13 17
4. Stráže 8 5 0 3 19:22 15
5. Jablonica 7 4 0 3 43:19 12
6. Gbely B 6 4 0 2 13:10 12
7. Koválov 8 3 0 5 10:18 9
8. Prietrž 6 2 0 4 14:22 6
9. Dojč 8 2 0 6 17:28 6
10. Trnovec 7 2 0 5 13:28 6
11. SenicaD 8 2 0 6 10:36 6
12. P.Močidlany 7 1 1 5 8:16 4
Dohrávka: Prietrž - Gbely B.
MOSENICA
l 9. kolo: Bor. Mikuláš - Čáry 2:0 (1:0),
Šaštín - Skalica 1:1 (0:0), P. Daniel - M.
Biskupič, Senica B - Holíč A 1:1 (0:0), P.
Chodúr - Michalovič, Lakš. N. Ves - Mor.
Sv. Ján 2:2 (1:1), Kúty - Holíč B 8:0, voľno
- Gbely, Brodské.
l Dohrávky: Skalica - Senica B 0:2
(0:0), Černek, Toman, Holíč B - Bor. Mikuláš
0:8.
1. Skalica 9 7 1 1 66:8 22
2. Šaštín 7 5 1 1 28:16 16
3. HolíčA 8 4 2 2 20:16 14
4. Kúty 6 4 1 1 23:10 13
5. Lakš.N.Ves 7 4 1 2 29:18 13
6. Brodské 8 4 0 4 35:20 12
7. Senica B 7 3 2 2 43:13 11
8. Gbely 6 3 0 3 25:17 9
9. B.Mikuláš 7 2 0 5 17:18 6
10. Čáry 9 2 0 7 12:49 6
11. Mor. Sv. Ján 7 1 2 4 20:61 5
12. Holíč B 8 0 0 8 2:74 0
Dohrávky: Mor. Sv. Ján - Gbely, Holíč A -
Kúty 16.10.
5.ROČNÍKY
lSkupina C - 7. kolo: Topoľčany - Senica
0:3 (0:1), Fila, Baumgartner, Jánošík,
Hlohovec - Sereď 1:5, Piešťany - FC ViOn
0:2, Lok. Trnava - Fatranská 6:2, Nitra A -
Sp. Trnava hrajú 13. 10. Dohrávky: Sereď -
Lok. Trnava 0:5.
1. Sp. Trnava 6 6 0 0 31:4 18
2. Senica 7 5 0 2 32:7 15
3. NitraA 5 5 0 0 23:2 15
4. Lok. Trnava 7 5 0 2 29:9 15
5. FC ViOn 7 4 0 3 15:15 12
6. Sereď 7 3 0 4 17:23 9
7. Topoľčany 7 2 0 5 7:17 6
8. Fatranská 6 2 0 4 8:21 6
9. Piešťany 7 1 0 6 9:37 3
10. Hlohovec 7 0 0 7 3:39 0
l Skupina A - 9. kolo: Partizánske -
Spartak Myjava 0:4, Sekela, Caltík, Koníček,
Šarudi. Dohrávka 8.kola: Myjava -
Dubnica 0:0.
4.ROČNÍKY
lSkupina C - 7. kolo: Topoľčany - Senica
1:2 (0:1), g. h. P. Januška, Martišiak,
Hlohovec - Sereď 2:5, Piešťany - FC ViOn
2:4, Lok. Trnava - Fatranská 3:1, Nitra A -
Sp. Trnava hrajú 13. 10. Dohrávka: Sereď -
Lok. Trnava 0:4.
1. Senica 7 6 0 1 29:6 18
2. Lok. Trnava 7 5 0 2 39:12 15
3. Topoľčany 7 5 0 2 39:14 15
4. FC ViOn 7 5 0 2 19:11 15
5. NitraA 5 4 0 1 18:5 12
6. Sp. Trnava 6 4 0 2 21:11 12
7. Fatranská 6 2 0 4 9:20 6
8. Sereď 7 1 1 5 10:32 4
9. Piešťany 7 0 1 6 10:34 1
10. Hlohovec 7 0 0 7 11:60 0
l Skupina A - 9. kolo: Partizánske -
Spartak Myjava 3:1, g. h. Brezina. Dohrávka
8.kola: Myjava - Dubnica 1:2, g. d.
Žabka.
3.ROČNÍKY
lSkupina C - 7. kolo: Topoľčany - Senica
2:2 (2:1), g. h. Bohun 2, Piešťany - FC
ViOn 1:5, Lok. Trnava - Fatranská 9:0, Nitra
A - Sp. Trnava hrajú 13. 10. Sereď mala
voľno. Dohrávky: Sereď - Lok. Trnava 7:0.
1. NitraA 5 5 0 0 41:1 15
2. Sereď 6 5 0 1 40:12 15
3. Senica 6 3 2 1 22:23 11
4. FC ViOn 6 3 1 2 18:16 10
5. Topoľčany 6 2 2 2 16:22 8
6. Lok. Trnava 6 2 1 3 13:18 7
7. Sp. Trnava 5 2 0 3 14:17 6
8. Piešťany 7 1 0 6 19:41 3
9. Fatranská 5 0 0 5 3:36 0
lSkupina A - 9. kolo: Partizánske - Spartak
Myjava 0:3, Foltín, Osuský, vlastný.
Dohrávka 8. kola: Myjava - Dubnica 0:6.
BFZ Prípravka C
l 5. kolo: SFM - Žolík 1:1, Ružinov - PVFA
3:1, BCT - Dev. N. Ves 1:3, Rohožník - Hamuliakovo
11:1, Artmedia - ČSFA 10:0, Inter
- Stupava 9:1, Karl. Ves - Slovan 0:6.
1. Rohožník 5 5 0 0 66:3 15
2. Slovan 5 4 0 1 35:7 12
3. Artmedia 5 4 0 1 28:8 12
4. Inter 5 4 0 1 14:8 12
5.SFM 5 3 1 1 14:7 10
6. Žolík 5 3 1 1 13:6 10
7. Ružinov 5 3 0 2 26:14 9
8. PVFA 5 3 0 2 17:6 9
9.DNV 5 2 0 3 7:16 6
10. ČSFA 5 2 0 3 19:29 6
11. Hamuliakovo 5 1 0 4 19:26 3
12. K.Ves 5 1 0 4 6:21 3
13. Rača 4 1 0 3 5:26 3
14. ZŠ Kalinčiak. 4 1 0 3 23:45 3
15. Stupava 5 1 0 4 8:32 3
16. BCT 5 0 0 5 4:50 0
KOMO,KI,JD,HV

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  2. Hygge ako životný štýl
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  1. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  2. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  3. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  5. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  6. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  7. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  8. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  9. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  10. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 514
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 19 315
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 249
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí 8 892
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 293
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 964
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 598
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 361
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 196
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 064
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Vo viacerých krajinách sveta sú školy zatvorené.

Deti by sa učili od pondelka do štvrtka v škole a tri dni by ostali doma.

1 h

Nový vinohrad bude s rozlohou približne 22 hektárov v lokalite Novosady dolné.

2 h
Ilustračné foto.

Aktuálne je zaočkovaných osôb viac ako sto tisíc ľudí.

4 h
Urgentný príjem.

Hrozilo, že by viac ako 80-tisíc obyvateľov regiónu Záhoria bolo odkázaných na prevoz až do Bratislavy.

5 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

26. jan

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

22 h

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

22 h

Naše obce a mestá sa testovania zhostili na jednotku, hoci na prípravu mali len pár dní.

26. jan

Už ste čítali?