Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

2. liga STARŠÍ
l 3. kolo: Myjava - PVFA 0:2 (0:0),
Dubnica B - Nitra B 5:1, Dun. Streda - FC
ViOn 2:0, Dúbravka - Levice 1:1, Inter B -
Šaľa 3:0, Artmedia B - Púchov 2:1, Lok.
Trnava - Prievidza 3:0, SFM Senec - Slovan
B 2:1, Myjava - PVFA 0:2.l 4. kolo:
Prievidza - Myjava 3:0 (1:0), Levice -
FC ViOn 1:3, Šaľa - Artmedia 1:2, Nitra B -
SFM Senec 2:1, Slovan B - Dun. Streda
1:0, Púchov - Lok. Trnava 2:1, PVFA -
Dubnica B 6:4, ŠKP Dúbravka - Inter B
0:0.
1. PVFA 4 4 0 0 12:6 12
2. FC ViOn 4 3 0 1 11:5 9
3. Prievidza 4 2 1 1 8:6 7
4. Slovan B 4 2 1 1 5:3 7
5. Dun. Streda 4 2 1 1 3:1 7
6. Nitra B 4 2 1 1 5:7 7
7. Dúbravka 4 1 3 0 4:3 6
8. Artmedia B 4 2 0 2 4:5 6
9. Inter B 3 1 2 0 6:3 5
10. Lok. Trnava 4 1 1 2 7:6 4
11. Levice 4 1 1 2 3:5 4
12.SFMSenec 4 1 1 2 3:7 4
13. Púchov 3 1 0 2 4:5 3
14. Dubnica B 4 1 0 3 12:14 3
15. Šaľa 4 0 1 3 2:7 1
16. Myjava 4 0 1 3 0:6 1
2. ligaMLADŠÍ
l 3. kolo: Myjava - PVFA 2:0 (1:0),
Drahoš, Šimo, Dubnica B - Nitra B 0:1,
Dun. Streda - FC ViOn 4:0, Dúbravka -
Levice 2:1, Inter B - Šaľa 6:0, Artmedia B
- Púchov 0:5, Lok. Trnava - Prievidza 1:2,
SFM Senec - Slovan B 0:3. l 4. kolo:
Prievidza - Myjava 2:2 (1:1), g. h. Sládeček
2, Nitra B - SFM Senec 4:0, Levice
- FC ViOn 4:0, Šaľa - Artmedia 0:3, Slovan
B - Dun. Streda 4:0, Púchov - Lok.
Trnava 2:0, PVFA - Dubnica B 3:1, ŠKP
Dúbravka - Inter B 0:1.
1. Púchov 3 3 0 0 11:0 9
1. Inter B 3 3 0 0 11:0 9
3. Artmedia 4 3 0 1 13:6 9
4. Slovan B 4 3 0 1 10:7 9
5. Myjava 4 2 2 0 10:3 8
6. Levice 4 2 1 1 8:4 7
7. Nitra B 4 2 1 1 6:2 7
8. Lok. Trnava 4 2 0 2 5:6 6
9. Dúbravka 4 2 0 2 4:6 6
10. Prievidza 4 1 1 2 4:12 4
11. Dubnica B 4 1 0 3 11:8 3
12. Dun. Streda 4 1 0 3 4:6 3
13. PVFA 4 1 0 3 6:11 3
14.SFMSenec 4 1 0 3 1:11 3
15. FC ViOn 4 1 0 3 5:16 3
16. Šaľa 4 0 1 3 2:13 1
3. liga STARŠÍ
l 4. kolo: Nové Zámky - Senica 1:8
(0:6), g. h. F. Ravas 2, Rácik, Ružička,
Velický, Kessl, Halabrín, I. Štora, J. Bohunice
- Brezová p/Br. 1:0 (0:0), Sereď
- Partizánske 5:1, Hurbanovo - Nemšová
0:0, N. Mesto - Galanta 6:0, Trnava B -
ČFK Nitra 2:0, Vráble - Topoľčany 3:1,
Pov. Bystrica - AS Trenčín B 1:5.
1. Trenčín B 4 4 0 0 19:5 12
2. N. Mesto 4 3 0 1 14:4 9
3. Senica 4 3 0 1 13:4 9
4. Vráble 4 3 0 1 12:11 9
5. Brezová p/B. 4 2 1 1 8:2 7
6. Trnava B 4 2 0 2 6:4 6
7. Sereď 4 2 0 2 11:11 6
8. J. Bohunice 4 2 0 2 4:4 6
9. Topoľčany 4 2 0 2 8:9 6
10. N. Zámky 4 2 0 2 8:14 6
11. Nemšová 4 1 2 1 5:4 5
12. Hurbanovo 4 1 2 1 4:6 5
13. ČFK Nitra 4 1 0 3 6:8 3
14. P. Bystrica 4 1 0 3 3:12 3
15. Partizánske 4 0 1 3 7:15 1
16. Galanta 4 0 0 4 2:17 0
3. liga MLADŠÍ
l 4. kolo: Nové Zámky - Senica 0:2
(0:0), Kratochvíl, B. Daniel, Jasl. Bohunice
- Brezová p/Br. 2:1 (1:0), g. h.
D. Domes, Vráble – Topoľčany 7:0, Sereď
- Partizánske 1:4, Hurbanovo - Nemšová
1:1, Nové Mesto - Galanta 5:1, Trnava
B - ČFK Nitra 1:0, P. Bystrica - AS
Trenčín B 1:0.
1. N. Mesto 4 4 0 0 20:5 12
2. Senica 4 3 1 0 14:3 10
3. Trenčín B 4 3 0 1 13:3 9
4. Trnava B 4 3 0 1 11:3 9
5. P. Bystrica 4 3 0 1 9:4 9
6. ČFK Nitra 4 2 1 1 9:3 7
7. N. Zámky 4 2 1 1 8:5 7
8. Vráble 4 1 2 1 11:6 5
9. Hurbanovo 4 1 1 2 5:7 4
10. Partizánske 4 1 1 2 7:11 4
11. Brezová p/B. 4 1 1 2 4:10 4
12. Galanta 4 0 3 1 5:9 3
13. J. Bohunice 4 1 0 3 5:15 3
14. Topoľčany 4 1 0 3 5:16 3
15. Nemšová 4 0 1 3 5:10 1
16. Sereď 4 0 0 4 2:23 0
4. liga SZ
l 4. kolo: Skalica - Bánovce 0:4
(0:2), Nováky - Boleráz 1:3 (0:3), Vrbové
- D. Vestenice 1:5 (0:4), g. d. Adamec,
Piešťany - Hlohovec 5:0 (2:0), Hrnčiarovce
- Moravany 1:1 (1:0), Kankara - Mitošinka,
Led. Rovne - D. Kočkovce 2:1,
Ilava - Leopoldov 1:1, Tr. Stankovce -
Handlová 1:3.
1. Handlová 4 4 0 0 10:2 12
2. Piešťany 4 3 1 0 22:3 10
3. Boleráz 4 3 1 0 16:5 10
4. Bánovce 4 3 0 1 8:10 9
5. Ilava 4 2 2 0 10:5 8
6. L.Rovne 4 2 2 0 9:7 8
7. Nováky 4 2 0 2 5:8 6
8. Hrnčiarovce 4 1 2 1 6:5 5
9. D.Vestenice 4 1 1 2 6:5 4
10. Tr.Stankovce 4 1 1 2 4:6 4
11. Skalica 4 1 0 3 1:7 3
12. D. Kočkovce 4 1 0 3 3:17 3
13. Moravany 4 0 2 2 2:7 2
14. Hlohovec 4 0 2 2 1:7 2
15. Leopoldov 4 0 1 3 4:9 1
16. Vrbové 4 0 1 3 2:14 1
5. liga Z
l 3. kolo: Gbely - Senica B/Čáčov 1:3
(0:1), Belko - Štora 2, Veis, Trebatice -
Hlboké 1:2 (1:1), g. h. Stančík, Vincek,
Chtelnica - Šaštín 4:2 (0:1), g. h. Marafko
2, Veľké Orvište - Holíč 1:1, g. h.
Žúrek, Jacovce - Mor. Sv. Ján 4:1 (2:1),
Okša 2, L. Zigo, M. Grznár - D. Mračna,
Radošina - Tovarníky 2:2 (0:1), D. Jankovič,
M.Krajčír - Lendvay, Daňovič, V.
Kostoľany - Preseľany 5:0 (2:0), Bojná -
Dolná Krupá 4:3 (3:0), g. d. P. Krajčík 2,
P. Bečka, T. Jančovič.
1. Senica B 3 3 0 0 13:2 9
2. Hlboké 3 2 1 0 8:3 7
3. Tovarníky 3 2 1 0 10:7 7
4. Jacovce 3 2 0 1 14:6 6
5. Chtelnica 3 2 0 1 8:6 6
6. Bojná 3 2 0 1 6:9 6
7. V. Kostoľany 3 1 2 0 9:4 5
8. Radošina 3 1 1 1 9:7 4
9. D. Krupá 3 1 1 1 8:8 4
10. V. Orvište 3 1 1 1 6:7 4
11. Holíč 3 1 1 1 4:9 4
12. Šaštín 3 1 0 2 3:6 3
13. Gbely 3 0 1 2 1:4 1
14. Mor.Sv.Ján 3 0 1 2 2:6 1
15. Trebatice 3 0 0 2 4:9 0
16. Preseľany 3 0 0 3 0:12 0
BFZ BRATISLAVA
3. liga STARŠÍ
l 1. kolo: Gajary - Pezinok 3:0, Dun.
Lužná - Stupava 0:0, Rača - Malacky
1:0, Jarovce - Petržalka 2:1, Králová pri
Senci - Domino 1:1, Ružinov - Dev. N.
Ves 3:0, FK Dúbravka - Artmedia a Svätý
Jur - Vrakuňa nehrali.
l 2. kolo: Dev. N. Ves - Gajary 2:3,
Stupava - Ružinov 2:2, Domino - Rača
1:0, Artmedia - Vrakuňa 8:0, Petržalka -
Dun. Lužná 2:0, Malacky - Jarovce, FK
Dúbravka - Králová pri Senci a Pezinok -
Svätý Jur nehrali.
1. Gajary 2 2 0 0 6:2 6
2. Ružinov 2 1 1 0 5:2 4
3. Domino 2 1 1 0 2:1 4
4. Artmedia 1 1 0 0 8:0 3
5. I. Petržalka 2 1 0 1 3:2 3
6. Jarovce 1 1 0 0 2:1 3
7. Rača 2 1 0 1 1:1 3
8. Stupava 2 0 2 0 2:2 2
9. Králová 1 0 1 0 1:1 1
10. D.Lužná 2 0 1 1 0:2 1
11. Malacky 1 0 0 1 0:1 0
12. Pezinok 1 0 0 1 0:3 0
13. Dev.N.Ves 2 0 0 2 2:6 0
14. Vrakuňa 1 0 0 1 0:8 0
3. ligaMLADŠÍ
l1. kolo: Kostolište - I. Petržalka 1:5,
Králová pri Senci - Domino 0:2, FK Dúbravka
- Artmédia, Lamač - Karl. Ves a
BCT BA - Vrakuňa nehrali, voľno - Vajnory,
Pezinok.
l 2. kolo: Vajnory - Kostolište 4:1,
Artmédia - Vrakuňa 4:2, Karl. Ves - Ružinov
1:7, I. Petržalka - Lamač 1:0, Pezinok
- BCT BA a FK Dúvranka - Králová
pri Senci nehrali, voľno - Dev. N. Ves,
Domino.
1. I.Petržalka 2 2 0 0 6:1 6
2. Ružinov 1 1 0 0 7:1 3
3. Vajnory 1 1 0 0 4:1 3
4. Artmedia 1 1 0 0 4:2 3
5. Domino 1 1 0 0 2:0 3
6. Lamač 1 0 0 1 0:1 0
7. Vrakuňa 1 0 0 1 2:4 0
8. Králová 1 0 0 1 0:2 0
9. Karl.Ves 1 0 0 1 1:7 0
10. Kostolište 2 0 0 2 2:9 0
ObFZ BA vidiek 4. liga
l 1. kolo: Báhoň - Kostolište 2:5, ČSFA
Malacky - Doľany 10:0, Zohor -
Studienka 2:2, Viničné - Veľké Leváre
5:2, Lozorno - Rohožník 2:7, Modra - B.
Pezinok 2:2, Ivanka - Bernolákovo 2:2.
l 2. kolo: Rohožník - Kostolište 2:3,
Studienka - Malacky 2:5, V. Leváre -
Zohor 2:2, Lozorno - Ivanka 0:0, B. Pezinok
- Báhoň 2:1, Doľany - Modra 1:4,
Bernolákovo - Viničné 2:2.
1. ČSFA Malacky 2 2 0 0 15:2 6
2. Kostolište 2 2 0 0 8:4 6
3. Viničné 2 1 1 0 7:4 4
4. Modra 2 1 1 0 6:3 4
5. B. Pezinok 2 1 1 0 4:3 4
6. Rohožník 2 1 0 1 9:5 3
7. Zohor 2 0 2 0 4:4 2
7. Bernolákovo 2 0 2 0 4:4 2
9. Ivanka 2 0 2 0 2:2 2
10. Studienka 2 0 1 1 4:7 1
10. V. Leváre 2 0 1 1 4:7 1
12. Lozorno 2 0 1 1 2:7 1
13. Báhoň 2 0 0 2 3:7 0
14. Doľany 2 0 0 2 1:14 0
5. ligaA
l 1. kolo: Láb - Záhorská Ves 2:4, Závod
- Plavecké Podhradie 1:0, Lamač -
Karl. Ves 4:2, BCT - Jakubov odlož. na 1.9.
l 2. kolo: Plavecké Podhradie - Karl.
Ves 0:4, Jakubov - Lamač 0:4, Záhorská
Ves - BCT 4:3, Závod - Láb 2:2.
l3. kolo: Láb - Plavecké Podhradie :,
BCT - Závod 2:2, Lamač - Záhorská
Ves :, Karl. Ves - Jakubov 14:1.
1. Lamač 2 2 0 0 8:2 6
2. Záh. Ves 2 2 0 0 8:5 6
3. Závod 3 1 2 0 5:4 5
4. Karl. Ves 3 2 0 1 20:5 6
5. Láb 2 0 1 1 4:6 1
6. BCTBA 2 0 1 1 5:6 1
7. Jakubov 2 0 0 2 1:18 0
8. Pl. Podhradie 2 0 0 2 0:5 0
MO SENICA
l 4. kolo: Oreské - Mokrý Háj 3:1
(2:1), g. h. Kubík, Rovensko - Brodské
9:8 (3:5), g. d. Jamriška, Waldecker,
Ochránek a M. Ravas 2, Flamík, Kopčany
- Radošovce 3:0, Smolinské -
Prietrž 7:0, Trnovec - Rybky 6:0
(4:0), Uher, Harský, Šesták, Břoušek,
Šťastný, Mráz, Jablonica - Bor. Mikuláš
4:0 (1:0), Holič 2, Pavlík, vlastný,
Kúty - Unín 3:2, Bor. Sv. Jur - Petr.
Ves 3:0 kont. hostia neprišli.
1. Kopčany 4 4 0 0 17:0 12
2. Bor. Sv. Jur 4 3 1 0 18:6 10
3. Radošovce 4 3 0 1 13:6 9
4. Jablonica 4 3 0 1 9:6 9
5. Smolinské 4 2 1 1 10:3 7
6. Kúty 4 2 0 2 17:9 6
7. Brodské 4 2 0 2 19:18 6
8. Oreské 4 2 0 2 7:8 6
9. B.Mikuláš 4 2 0 2 4:11 6
10. Rovensko 4 2 0 2 12:24 6
11. Trnovec 4 1 1 2 8:4 4
12. Unín 4 1 1 2 8:10 4
13. Mokrý Háj 4 0 2 2 6:14 2
14. Prietrž 4 0 2 2 4:12 2
15. Petr. Ves 4 0 1 3 1:10 1
16. Rybky 4 0 1 3 0:12 1
MO II. trieda
l 4. kolo: Šaštín B - Sekule 3:2 (2:0),
Š. Humence - Pop. Močidlany 4:1, g.
d. Václavek, Šimek, Majer, Pritschardt,
Radimov - Hradište 20:0 (9:0), Medo
7, O. Masaryk 4, Durkoš 3, Pinter 2, J.
Štefek, M. Štefek, R. Foriška, R. Hrtús,
Sobotište - Letničie 1:9 (0:3), g. d. L.
Baláž, Vrádište - Koválov 1:7 (1:6), g.
d. Romančík, Dojč - Rohov 1:3 (1:2), g.
d. F. Miča, voľno - Dubovce.
1. Š.Humence 4 4 0 0 24:8 12
2. Radimov 4 3 0 1 35:9 9
3. Letničie 3 3 0 0 19:1 9
4. Rohov 4 3 0 1 19:11 9
5. Šaštín B 4 3 0 1 16:11 9
6. Sekule 3 2 0 1 23:3 6
7. Koválov 2 2 0 0 10:1 6
8. P.Močidlany 4 2 0 2 10:8 6
9. Dubovce 3 1 0 2 8:7 3
10. Dojč 3 0 0 3 3:14 0
11. Vrádište 4 0 0 4 3:29 0
12. Sobotište 4 0 0 4 1:29 0
13. Hradište 3 0 0 3 0:35 0
1. liga STARŚÍ ZÁPAD
l 3. kolo: Senica - SFM Senec 9:0
(3:0), P. Balážik 3, R. Balážik 2, T. Slovík,
D. Slovík, Guoth, Lorenc, Kostolište
- Nitra 0:1 (0:1), Levice - Myjava 1:1
(0:0), g. h. Holič, Dubnica - Trnava 2:0,
Púchov - AS Trenčín 0:3, PVFA – Slovan
0:1, Prievidza – Inter 0:3.
l 4. kolo: Slovan - Senica 3:2 (3:2), g.
h. J. Kosorín, J. Balážik, Kostolište -
Púchov 1:3, Nitra - Myjava 3:1 (3:0),
g. h. Labuda, Inter - Levice 3:1, SFM Senec
- Prievidza 1:0, Slovan - Senica 3:2,
Trnava - PVFA 4:0, AS Trenčín - Dubnica
3:0.
1. Trenčín 4 4 0 0 10:0 12
2. Slovan 4 3 1 0 8:5 10
3. Trnava 4 3 0 1 15:2 9
4. Nitra 4 3 0 1 14:2 9
5. Inter 4 3 0 1 11:5 9
6. Dubnica 4 2 1 1 9:4 7
7. Prievidza 4 2 0 2 3:4 6
8.SFMSenec 4 2 0 2 3:15 6
9. Senica 4 1 1 2 13:10 4
10. PVFA 4 1 0 3 4:7 3
11. Púchov 4 1 0 3 5:13 3
12. Myjava 4 0 2 2 4:7 2
13. Levice 4 0 1 3 2:16 1
14. Kostolište 4 0 0 4 1:12 0
1. liga MLADŠÍ ZÁPAD
l 3. kolo: Senica - SFM Senec 2:1
(1:0), g. d. Chvál, Mihálik, Kostolište -
Nitra 2:4 (2:2), g. d. F. Lörinczi, J. Parišek,
Levice - Myjava 5:0 (1:0), Dubnica
- Trnava 0:3, Púchov - AS Trenčín 1:2,
PVFA - Slovan 3:0, Prievidza - Inter 1:1.
l 4. kolo: Slovan - Senica 3:0 (1:0),
Kostolište - Púchov 4:2 (2:0), g. d.
Mráz 3, Vajdečka, Nitra - Myjava 8:1
(5:1), g. h. Panchártek, Inter - Levice 3:1,
SFM Senec - Prievidza 2:4, Trnava - PVFA
1:1, AS Trenčín - Dubnica 0:2.
1. Nitra 4 4 0 0 21:4 12
2. Prievidza 4 3 1 0 13:3 10
3. Inter 4 3 1 0 7:3 10
4. Slovan 4 3 0 1 8:4 9
5. PVFA 4 2 1 1 6:2 7
6. Trnava 4 2 1 1 8:5 7
7. Trenčín 4 2 0 2 8:8 6
8. Dubnica 4 2 0 2 6:6 6
9. Senica 4 2 0 2 5:6 6
10. Levice 4 1 0 3 6:10 3
11. Púchov 4 1 0 3 5:9 3
12. Kostolište 4 1 0 3 9:14 3
13.SFMSenec 4 0 0 4 3:11 0
14. Myjava 4 0 0 4 1:21 0
3. liga STARŠÍ STRED
l 2. kolo: Skalica - Dun. Streda B 1:2
(1:1), g. d. Urbánek (11), Senica B - Mor.
Sv. Ján 4:1 (3:1), Nemec 3, Koníček - Juriga,
Holíč - Brezová p/Br. 1:6 (1:3),
Ovečka - Lorenc a Mihok 2, Pašmik, Dolinský,
Vrbové - Hlohovec 2:5, ČFK Nitra
B - Šoporňa 7:0 (3:0), Šamorín - Sereď
1:0 (0:0).
1. Hlohovec 2 2 0 0 11:3 6
2. Brezová 2 2 0 0 9:2 6
3. D. Streda B 2 2 0 0 7:5 6
4. Sereď 2 1 0 1 8:1 3
5. ČFK Nitra B 2 1 0 1 8:3 3
6. Senica B 2 1 0 1 8:6 3
7. Skalica 2 1 0 1 4:2 3
8. Mor.Sv.Ján 2 1 0 1 4:5 3
9. Šamorín 2 1 0 1 1:3 3
10. Vrbové 2 0 0 2 3:8 0
11. Holíč 2 0 0 2 2:12 0
12. Šoporňa 2 0 0 2 0:15 0
3 . liga MLADŠÍ STRED
l 2. kolo: Senica B - Mor. Sv. Ján 3:1
(1:1), Vrábel, Palkovič, Hrúz - Chvátal,
Skalica - Dun. Streda B 3:0 (2:0),
Flamík (11), Baláž, Vávra, Holíč - Brezová
p/Br. 0:3 (0:2), Holič 3, Vrbové -
Hlohovec 0:3 kont, domáci nenastúpili,
ČFK Nitra B - Šoporňa 5:3 (3:2), Šamorín
- Sereď 5:0 (2:0).
1. Senica B 2 2 0 0 11:1 6
2. Skalica 2 2 0 0 7:0 6
3. Hlohovec 2 2 0 0 6:0 6
4. ČFK Nitra B 2 2 0 0 9:5 6
5. Sereď 2 1 0 1 7:5 3
6. Brezová 2 1 0 1 5:4 3
6. Šamorín 2 1 0 1 5:4 3
8. Mor.Sv.Ján 2 1 0 1 4:3 3
9. Holíč 2 0 0 2 0:6 0
9. Vrbové 2 0 0 2 0:6 0
11. Šoporňa 2 0 0 2 3:12 0
12. D. Streda B 2 0 0 2 0:11 0
3. liga STARŠÍ SEVER
l 2. kolo: Myjava B - Beluša 1:1, D.
Vestenice - N. Dubnica 3:0, Handlová -
Šimonovany 5:1, Prievidza B - Púchov B
0:1, Práznovce - Led. Rovne 3:2 (3:1), TTS
Trenčín - Nemšová 1:1, Bánovce - Partizánske
4:1. l Dohrávka: Led. Rovne -
Púchov B 1:0
1. D. Vestenice 2 2 0 0 7:0 6
2. Bánovce 2 2 0 0 8:4 6
3. Myjava B 2 1 1 0 2:1 4
4. N. Dubnica 2 1 0 1 8:4 3
5. Práznovce 1 1 0 0 3:2 3
6. L. Rovne 2 1 0 1 3:3 3
7. Púchov B 2 1 0 1 1:1 3
8. Handlová 2 1 0 1 6:9 3
9. Beluša 1 0 1 0 1:1 1
10. Nemšová 1 0 1 0 1:1 1
11. TTS Trenčín 1 0 1 0 1:1 1
12. Prievidza B 2 0 0 2 3:5 0
13. Šimonovany 2 0 0 2 1:6 0
14. Partizánske 2 0 0 2 1:8 0
3. liga MLADŠÍ SEVER
l 2. kolo: Myjava B - Beluša 6:0, D.
Vestenice - N. Dubnica 2:6, Handlová -
Šimonovany 2:1, Prievidza B - Púchov B
1:2, Práznovce - Led. Rovne 2:1 (0:1),
Krošlák 2. TTS Trenčín - Nemšová 4:0,
Bánovce - Partizánske 7:2. l Dohrávka:
Led. Rovne – Púchov B 2:3.
1. Myjava B 2 2 0 0 9:0 6
2. Bánovce 2 2 0 0 13:5 6
3. N. Dubnica 2 2 0 0 8:3 6
4. Púchov B 2 2 0 0 5:3 6
5. Partizánske 2 1 0 1 12:7 3
6. TTS Trenčín 1 1 0 0 4:0 3
7. Práznovce 1 1 0 0 2:1 3
8. Handlová 2 1 0 1 3:3 3
9. L. Rovne 2 0 0 2 3:5 0
10. Prievidza B 2 0 0 2 4:8 0
11. Šimonovany 2 0 0 2 1:5 0
12. Nemšová 1 0 0 1 0:4 0
13. Beluša 1 0 0 1 0:6 0
14. D. Vestenice 2 0 0 2 2:16 0
KS SŽ ZÁPAD
l 1. kolo: Gbely - Suchá 9:0 (3:0), Bolebruch
3, Machálek 2, Valachovič,
Hrubša, Taláb, vlastný, Zeleneč - Slávia
Trnava 0:6, Hrnčiarovce - Kátlovce 2:0,
Ohrablo 2, Leopoldov - Dechtice 3:2, g.
d. J. Cibulka 3, Drahovce - Trakovice
0:4, J. Krajčovič 3, Kubiš, Kúty - Kľačany
a Moravany - J. Bohunice odložené.
l 2. kolo: Kúty - Zeleneč 4:3 (0:2),
Dechtice - Gbely 0:10 (0:2), Slávia Trnava
- Hrnčiarovce 0:7, Trebatický a
Ohrablo 2, Bardáč, Novanský, Schir,
Kátlovce - Leopoldov 3:0 kont., Kľačany
- J. Bohunice 2:0, Matusňák, Daniš,
Trakovice - Moravany 3:0, Kubiš, Mužila,
Bališ, Suchá n/P. - Drahovce 4:2.
1. Gbely 2 2 0 0 19:0 6
2. Hrnčiarovce 2 2 0 0 9:0 6
3. Trakovice 2 2 0 0 7:0 6
4. Kľačany 1 1 0 0 2:0 3
5. Kúty 1 1 0 0 4:3 3
6. Kátlovce 2 1 0 1 3:2 3
7. Slávia TT 2 1 0 1 6:7 3
8. Leopoldov 2 1 0 1 3:5 3
9. Suchá 2 1 0 1 4:11 3
10. J. Bohunice 1 0 0 1 0:2 0
11. Moravany 1 0 0 1 0:3 0
12. Drahovce 2 0 0 2 2:8 0
13. Zeleneč 2 0 0 2 3:10 0
14. Dechtice 2 0 0 2 2:13 0
ObFZ BA VIDIEK
l Žiaci MA 2. kolo: Malacky - Plav.
Mikuláš 0:0, Studienka - Gajary 0:4, Jakubov
- Kuchyňa 0:8, Lozorno - Láb 1:0,
Rohožník - Jablonové, Malé Leváre -
Suchohrad a Závod - Vysoká nehrali,
voľno - Zohor.
MO SENICA
MO STARŠÍ
l 2.kolo: Hlboké - Senica C 4:1 (3:0),
Pitorák 4 - S. Jánoš, Šaštín - Sekule
5:0, Petr. Ves - Bor. Sv. Jur 4:0 (2:0),
Vymislický a M. Žifčák 2, Brodské -
Kopčany 8:0 (3:0), Chropov - Radošovce
5:0 (2:0), Michalka 2, Janeček,
Winkler, Tokoš, Š. Humence - Bor.
Mikuláš 2:5 (2:2), M. Jakubec, Rehák,
Čáry - Cerová 6:0 (3:0).
1. B.Mikuláš 2 2 0 0 11:4 6
2. Petr.Ves 2 2 0 0 8:2 6
3. Brodské 2 1 1 0 10:2 4
4. Chropov 1 1 0 0 5:0 3
5. Čáry 2 1 0 1 8:4 3
6. Hlboké 1 1 0 0 4:1 3
7. Šaštín 2 1 0 1 7:6 3
8. Š.Humence 2 0 1 1 3:6 1
9. Bor.Sv.Jur 2 0 1 1 1:5 1
10. Radošovce 2 0 1 1 2:7 1
11. Cerová 2 0 1 1 2:8 1
12. Kopčany 2 0 1 1 2:10 1
13. Senica C 1 0 0 1 1:4 0
14. Sekule 1 0 0 1 0:5 0
l Dohrávky: 28.8. Chropov - Hlboké o
16 h, Sekule - Senica C o 17 h.
MO II. tr. STARŠÍ
l 2. kolo: Dojč - Koválov 2:1 (1:1), M.
Mach, R. Línek - T. Pavlík, Sobotište -
Unín 2:2 (1:2), Zelenka, Palkovič - P.
Rehák 2, Gbely B - Lakš. N. Ves 1:5, g.
d. Vančo, Prietrž - SenicaD1:3 (1:3), g.
h. M. Daniel, Kováčik, Návrata, Trnovec
- Pop. Močidlany 4:1 (2:0), Rajnoha
4 - J. Starý, voľno - Jablonica, Stráže.
1. Unín 2 1 1 0 5:2 4
2. Koválov 2 1 0 1 3:3 3
3. Lakš.N.Ves 2 2 0 0 9:1 6
4. Trnovec 1 1 0 0 4:1 3
5. SenicaD 1 1 0 0 3:1 3
6. P.Močidlany 1 0 0 1 1:4 0
7. Gbely B 1 0 0 1 1:5 0
8. Prietrž 1 0 0 1 1:3 0
8. Sobotište 1 0 1 0 2:2 1
10. Dojč 2 1 0 1 2:5 3
11. Stráže 1 0 0 1 1:2 0
12. Jablonica 1 0 0 1 0:3 0
l Dohrávky: 1.9. o 15 h Trnovec -
Prietrž, Pop. Močidlany - Sobotište.
l MO SENICA 2. kolo: Šaštín - Kúty
1:5, g. d. P. Daniel, Brodské - Holíč B
13:0, Mor. Sv. Ján - Senica B/Čáčov
0:28 (0:14), Gbely - Lakš. N. Ves 0:3,
Skalica - Holíč A 5:1 (4:1), Biskupič 3,
Bohunický 2 - Ružička, voľno - B. Mikuláš,
Čáry. l Dohrávka 1. kola: Kúty -
Senica B/Čáčov 0:0.
1. Skalica 2 2 0 0 17:1 6
2. Senica B 2 1 1 0 28:0 4
5. Kúty 2 1 1 0 5:1 4
9. Brodské 2 1 0 1 14:2 3
2. Gbely 2 1 0 1 8:3 3
8. L.N.Ves 1 1 0 0 3:0 3
3. Šaštín 2 1 0 1 8:8 3
4. HolíčA 2 1 0 1 3:6 3
10. B.Mikuláš 1 0 0 1 3:7 0
11. Čáry 1 0 0 1 0:8 0
7. Holíč B 1 0 0 1 0:13 0
12. Mor. Sv. Ján 2 0 0 2 0:40 0
KOMO,KI,HV.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Budovanie zelenej značky
  6. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  7. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 32 846
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 116
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 552
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 111
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 702
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 546
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 557
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 470
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 390
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 307
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto.

V Trnavskom kraji odhalili 210 nových prípadov.

41m
Testovanie Bojnice.

Personál do odberných pracovísk zabezpečilo mesto.

1 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

20 h
Celoplošné testovanie.

Z miest je na tom z hľadiska pozitivity najlepšie Svätý Jur.

16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

22 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

17 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

25. jan

Už ste čítali?