Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

DORAST
2. liga STARŠÍ
l 1. kolo: Myjava - Slovan BA B 0:0, Šaľa
- Levice 0:1, ŠKP Dúbravka - Púchov 2:1,
Inter BA B - Prievidza 3:3, Artmedia BA -
PVFA 0:1, Lok. Trnava - Nitra B 1:1, Dubnica
- Zl. Moravce 2:4, SFM Senec - Dun.
Streda 0:0. l 2. kolo: Nitra B - Myjava
1:0 (0:0), Levice - Dun. Streda 0:1, FC Vi-
On - SFM Senec 4:0, Šaľa - ŠKP Dúbravka
1:1, PVFA - Lok. Trnava 3:2, Prievidza -
Artmedia 2:0, Slovan B - Dubnica B 3:1,
Púchov - Inter B odložené.
1. FC ViOn 2 2 0 0 8:2 6
2. PVFA 2 2 0 0 4:2 6
3. Prievidza 2 1 1 0 5:3 4
4. Slovan B 2 1 1 0 3:1 4
5. Dúbravka 2 1 1 0 3:2 4
6. Nitra B 2 1 1 0 2:1 4
7. Dun. Streda 2 1 1 0 1:0 4
8. Levice 2 1 0 1 1:1 3
9. Inter B 1 0 1 0 3:3 1
10. Lok. Trnava 2 0 1 1 3:4 1
11. Šaľa 2 0 1 1 1:2 1
12. Myjava 2 0 1 1 0:1 1
13.SFMSenec 2 0 1 1 0:4 1
14. Púchov 1 0 0 1 1:2 0
15. Artmedia B 2 0 0 2 0:3 0
16. Dubnica B 2 0 0 2 3:7 0
2. liga MLADŠÍ
l 1. kolo: Myjava - Slovan BA B 5:0
(4:0), M. Sládeček 3, Jastrab, Jorík, Šaľa -
Levice 2:2, ŠKP Dúbravka - Púchov 0:4,
Inter BA B - Prievidza 4:0, Artmedia BA -
PVFA 5:1, Lok. Trnava - Nitra B 1:0, Dubnica
- Zl. Moravce 8:0, SFM Senec - Dun.
Streda 1:0. l 2. kolo: Nitra B - Myjava
1:1 (1:0), g. h. Onder, Levice - Dun. Streda
1:0, FC ViOn - SFM Senec 4:0, Šaľa -
ŠKP Dúbravka 0:2, PVFA - Lok. Trnava
2:3, Prievidza - Artmedia 0:5, Slovan B -
Dubnica B 3:2, Púchov - Inter B odložené.
1. Artmedia 2 2 0 0 10:1 6
2. Lok. Trnava 2 2 0 0 4:2 6
3. Myjava 2 1 1 0 6:1 4
4. Levice 2 1 1 0 3:2 4
5. Dubnica B 2 1 0 1 10:4 3
6. Púchov 1 1 0 0 4:0 3
Inter B 1 1 0 0 4:0 3
8. Dúbravka 2 1 0 1 2:4 3
9. FC ViOn 2 1 0 1 5:8 3
10.SFMSenec 2 1 0 1 1:4 3
11. Slovan B 2 1 0 1 3:7 3
12. Nitra B 2 0 1 1 1:2 1
13. Šaľa 2 0 1 1 2:4 1
14. Dun. Streda 2 0 0 2 0:2 0
15. PVFA 2 0 0 2 3:8 0
16. Prievidza 2 0 0 2 0:9 0
3. liga STARŠÍ
l 3. kolo: Senica - Brezová 0:2 (0:1),
Kubisa (11), Zubálik, Topoľčany - Hurbanovo
3:0, Partizánske - Vráble 4:5, ČFK
Nitra - Sereď 4:0, Galanta - N. Zámky 2:3,
Nemšová - N. Mesto 3:1, Trenčín B - Trnava
B 3:1, P. Bystrica - J. Bohunice 2:1.
1. AS Trenčín B 3 3 0 0 14:4 9
2. Brezová p/B. 3 2 1 0 8:1 7
3. N. Mesto 3 2 0 1 8:4 6
4. Senica 3 2 0 1 5:3 6
5. Topoľčany 3 2 0 1 7:6 6
N. Zámky 3 2 0 1 7:6 6
7. Vráble 3 2 0 1 9:10 6
8. Nemšová 3 1 1 1 5:4 4
9. Hurbanovo 3 1 1 1 4:6 4
10. ČFK Nitra 3 1 0 2 6:6 3
11. Trnava B 3 1 0 2 4:4 3
12. J. Bohunice 3 1 0 2 3:4 3
13. Sereď 3 1 0 2 6:10 3
14. P. Bystrica 3 1 0 2 2:7 3
15. Partizánske 3 0 1 2 6:10 1
16. Galanta 3 0 0 3 2:11 0
3. liga MLADŠÍ
l 3. kolo: Senica - Brezová 6:0 (1:0),
D. Štora 3, Kratochvíl, Vilímek, B. Matuský,
Topoľčany - Hurbanovo 4:1, Partizánske
- Vráble 1:1, ČFK Nitra - Sereď
6:0, Galanta - N. Zámky 2:2, Nemšová -
Nové Mesto 3:4, AS Trenčín B - Trnava B
3:1, P. Bystrica - J. Bohunice 2:1.
1. N. Mesto 3 3 0 0 15:4 9
2. Trenčín B 3 3 0 0 13:2 9
3. Senica 3 2 1 0 12:3 7
4. ČFK Nitra 3 2 1 0 9:2 7
5. N. Zámky 3 2 1 0 8:3 7
6. Trnava B 3 2 0 1 10:3 6
7. P. Bystrica 3 2 0 1 8:4 6
8. Brezová 3 1 1 1 3:8 4
9. Galanta 3 0 3 0 4:4 3
10. Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 3
11. Topoľčany 3 1 0 2 5:9 3
12. Vráble 3 0 2 1 4:6 2
13. Partizánske 3 0 1 2 3:10 1
14. Nemšová 3 0 0 3 4:9 0
15. J. Bohunice 3 0 0 3 3:14 0
16. Sereď 3 0 0 3 1:19 0
4. liga SZ
l 3. kolo: Led. Rovne - Skalica 1:0
(0:0), Košík, Hlohovec - Tr. Stankovce
0:0, Boleráz - Vrbové 7:1 (4:1), g. d. J.
Chudý 3, Procházka 2, J. Daniš, Jurák, D.
Kočkovce - Ilava 1:4 (0:1), Rosina - Gulač
3, Červený, Leopoldov - Piešťany 0:3
(0:1), Moravany - Bánovce 1:5 (0:2), g. d.
Mitošinka, Handlová - Nováky 3:0,
Dolné Vestenice - Hrnčiarovce 0:2.
1. Handlová 3 3 0 0 7:1 9
2. Piešťany 3 2 1 0 17:3 7
3. Boleráz 3 2 1 0 13:4 7
4. Ilava 3 2 1 0 9:4 7
5. Bánovce 3 2 0 1 8:6 6
6. Nováky 3 2 0 1 4:5 6
7. L.Rovne 3 1 2 0 7:6 5
8. Hrnčiarovce 3 1 1 1 5:4 4
9. Tr.Stankovce 3 1 1 1 3:3 4
10. Skalica 3 1 0 2 1:3 3
11. D. Kočkovce 3 1 0 2 2:15 3
12. Hlohovec 3 0 2 1 1:2 2
13. D.Vestenice 3 0 1 2 1:4 1
14. Moravany 3 0 1 2 1:6 1
15. Vrbové 3 0 1 2 1:9 1
16. Leopoldov 3 0 0 3 3:8 0
5. liga Z
l 3. kolo: Gbely - Senica B/Čáčov 1:3
(0:1), Belko - Štora 2, Veis, Trebatice -
Hlboké 1:2 (1:1), g. h. Stančík, Vincek,
Chtelnica - Šaštín 4:2 (0:1), g. h. Marafko
2, Veľké Orvište - Holíč 1:1, g. h.
Žúrek, Jacovce - Mor. Sv. Ján 4:1 (2:1),
Okša 2, L. Zigo, M. Grznár - D. Mračna,
Radošina - Tovarníky 2:2 (0:1), D. Jankovič,
M.Krajčír - Lendvay, Daňovič, V.
Kostoľany - Preseľany 5:0 (2:0), Bojná -
Dolná Krupá 4:3 (3:0), g. d. P. Krajčík 2,
P. Bečka, T. Jančovič.
1. Senica B 3 3 0 0 13:2 9
2. Hlboké 3 2 1 0 8:3 7
3. Tovarníky 3 2 1 0 10:7 7
4. Jacovce 3 2 0 1 14:6 6
5. Chtelnica 3 2 0 1 8:6 6
6. Bojná 3 2 0 1 6:9 6
7. V. Kostoľany 3 1 2 0 9:4 5
8. Radošina 3 1 1 1 9:7 4
9. D. Krupá 3 1 1 1 8:8 4
10. V. Orvište 3 1 1 1 6:7 4
11. Holíč 3 1 1 1 4:9 4
12. Šaštín 3 1 0 2 3:6 3
13. Gbely 3 0 1 2 1:4 1
14. Mor.Sv.Ján 3 0 1 2 2:6 1
15. Trebatice 3 0 0 2 4:9 0
16. Preseľany 3 0 0 3 0:12 0
MO SENICA
l 3. kolo: Rovensko - Smolinské 1:0
(0:0), M. Jmariška, Petrova Ves - Jablonica
0:2 (0:1), Pavlík, Ochránek,
Rybky - Kopčany 0:3 (0:1), Brunovský,
Kozány, Fúrik, Brodské - Kúty 5:3, g. d.
Novák 2, Sedalík, Hladík, G. Trubiroha,
Unín - Bor. Sv. Jur 3:3 (0:2), g. h. Pečimon
2, Š. Kadlic, Bor. Mikuláš - Trnovec
1:0 (0:0), Radošovce - Oreské 4:1
(0:1), g. d. Vanek, Čederle, Madák, Mikúš
- Perička, Mokrý Háj - Prietrž 3:3,
Rehák, Kubík, Čech - Toman 2, Váňa.
1. Kopčany 3 3 0 0 14:0 9
2. Radošovce 3 3 0 0 13:3 9
3. Bor.Sv.Jur 3 2 1 0 15:6 7
4. Brodské 3 2 0 1 11:9 6
5. Jablonica 3 2 0 1 5:6 6
6. B.Mikuláš 3 2 0 1 4:7 6
7. Smolinské 3 1 1 1 3:3 4
8. Unín 3 1 1 1 6:7 4
9. Kúty 3 1 0 2 14:7 3
10. Oreské 3 1 0 2 4:7 3
11. Rovensko 3 1 0 2 3:16 3
12. Prietrž 3 0 2 1 4:5 2
13. Mokrý Háj 3 0 2 1 5:11 2
14. Trnovec 3 0 1 2 2:4 1
15. Petr. Ves 3 0 1 2 1:7 1
16. Rybky 3 0 1 2 0:6 1
MO II. trieda
l 3. kolo: Š. Humence - Radimov 7:4
(4:3), Hlavenka 3, Šimek, Matula, Gregor,
P. Václavek, Dubovce - Hradište
7:0 (3:0), Sekule - Vrádište 11:0 (7:0),
Kleinedler 7, Štermenský, Somolányi,
Sekulský, Emrich, Rohov - Šaštín B 1:8
(0:4), g. h. Hladík 3, Bartal 2, Brunner,
Maxián, Šághy, Pop. Močidlany - Dojč
5:1 (3:1), J. Rybecký 3, M. Tokoš, Balát -
Šišolák, Koválov - Sobotište 3:0
kont., voľno - Letničie.
1. Š.Humence 3 3 0 0 20:7 9
2. Sekule 2 2 0 0 21:0 6
3. Letničie 2 2 0 0 10:0 6
4. Rohov 3 2 0 1 16:10 6
5. Radimov 3 2 0 1 15:9 6
6. P.Močidlany 3 2 0 1 9:4 6
7. Šaštín B 3 2 0 1 13:9 6
8. Koválov 1 1 0 0 3:0 3
9. Dubovce 3 1 0 2 8:7 3
10. Dojč 2 0 0 2 2:11 0
11. Hradište 2 0 0 2 0:15 0
12. Vrádište 3 0 0 3 2:22 0
13. Sobotište 3 0 0 3 0:20 0
ŽIACI
1. liga STARŚÍ ZÁPAD
l1. kolo: Senica - Myjava 2:2 (0:1), T.
Slovík, J. Kosorín - Duga (11), Hucovič,
Kostolište - Trnava 0:5 (0:0), Trenčín
- Nitra 1:0 0:0, Púchov - Slovan BA 2:3
(2:2), Dubnica - SFM Senec 6:0 (2:0),
PVFA - Inter BA 4:0 (1:0), Prievidza - Levice
2:0 (0:0).l 2. kolo: Inter - Senica
5:0 (2:0), Myjava - Prievidza 0:1
(0:0), AS Trenčín - Kostolište 3:0
(2:0), Mazaň, Ranko, Bednárik, Nitra -
Levice 10:0, SFM Senec - PVFA 2:0, Slovan
- Dubnica 1:1, Trnava - Púchov 6:0.
1. Trnava 2 2 0 0 11:0 6
2. Trenčín 2 2 0 0 4:0 6
3. Prievidza 2 2 0 0 3:0 6
4. Dubnica 2 1 1 0 7:1 4
5. Slovan 2 1 1 0 4:3 4
6. Nitra 2 1 0 1 10:1 3
7. PVFA 2 1 0 1 4:2 3
8. Inter 2 1 0 1 5:4 3
9.SFMSenec 2 1 0 1 2:6 3
10. Myjava 2 0 1 1 2:3 1
11. Senica 2 0 1 1 2:7 1
12. Púchov 2 0 0 2 2:9 0
13. Kostolište 2 0 0 2 0:8 0
14. Levice 2 0 0 2 0:12 0
1. liga MLADŠÍ ZÁPAD
l 1. kolo: Senica - Myjava 2:0 (1:0),
Chvál, Dubec, Kostolište - Spartak
Trnava 2:3 (2:0), Mraz, Sloboda - Planeta,
Papay, Obetajček Trenčín - Nitra
1:4 (0:2), Púchov - Slovan BA 0:2 (0:0),
Dubnica - SFM Senec 3:0 (2:0), PVFA -
Inter BA 0:1 (0:1), Prievidza - Levice 2:0
(1:0).
l 2. kolo: Inter - Senica 2:1 (1:0), g. h.
M. Mihálik, Myjava - Prievidza 0:6
(0:4), AS Trenčín - Kostolište 5:1
(2:0), g. h. Sloboda, Nitra - Levice 5:0,
SFM Senec - PVFA 0:2, Slovan - Dubnica
3:1, Trnava - Púchov 1:2.
1. Nitra 2 2 0 0 9:1 6
2. Prievidza 2 2 0 0 8:0 6
3. Slovan 2 2 0 0 5:1 6
4. Inter 2 2 0 0 3:1 6
5. Trenčín 2 1 0 1 6:5 3
6. Dubnica 2 1 0 1 4:3 3
7. Senica 2 1 0 1 3:2 3
8. PVFA 2 1 0 1 2:1 3
9. Trnava 2 1 0 1 4:4 3
10. Púchov 2 1 0 1 2:3 3
11. Kostolište 2 0 0 2 3:8 0
12.SFMSenec 2 0 0 2 0:5 0
13. Levice 2 0 0 2 0:7 0
14. Myjava 2 0 0 2 0:8 0
3. liga STARŠÍ STRED
l 1. kolo: Skalica - Šamorín 3:0 (1:0),
Zemánek 2, Frühauf, Dun. Streda B -
Senica B 5:4 (4:2), g. h. ventura, Vachula,
Nemec, vlastný, Brezová p/Br. -
ČFK Nitra B 3:1 (1:0), g. d. Mihók 2, Lorenc,
Mor. Sv. Ján - Vrbové 3:1 (0:0),
g. d. Juriga 2, A. Hajdin, Hlohovec - Holíč
6:1 (2:0), Šoporňa - Sereď 0:8.
3 . liga MLADŠÍ STRED
l 1. kolo: Skalica - Šamorín 4:0 (3:0),
Vávra, Privrel, Kovárik, Pecha, Dun.
Streda B - Senica B 0:8 (0:4), M. Kosorín
3, Hrúz 2, Palkovič, Krč, Vrábel, Brezová
p/Br. - ČFK Nitra B 2:4 (0:3), g.
d. Holič 2, Šoporňa - Sereď 0:7, Mor.
Sv. Ján - Vrbové a Hlohovec - Holíč
3:0 kont., hostia neprišli.
3. liga SEVER
l 2. kolo: Nitra B - Myjava starší 1:0
(0:0), mladší 1:1 (1:0), g. h. Onder.
KS SŽ ZÁPAD
l 1. kolo: Gbely - Suchá 9:0 (3:0), Bolebruch
3, Machálek 2, Valachovič,
Hrubša, Taláb, vlastný, Kúty - Kľačany
nehrali pre nespôsobilý terén.
MO SENICA STARŠÍ
l 1. kolo: Kopčany - Cerová 2:2 (1:2),
g. d. Blažek, Zubalík, Bor. Sv. Jur - Š.
Humence 1:1, g. d. Celláry, Bor. Mikuláš
- Šaštín 6:2 (4:1), g. h. Herda, Mošať,
Čáry - Petr. Ves 2:4 (0:1), V. Polák,
M. Morávek - Vépy, Kehér, Vymislický,
vlastný, Radošovce - Brodské 2:2
(2:0), Perička, Štepanovský - Daniel 2,
Chropov - Hlboké nehrali, voľno - Senica
C.
MO SE II. tr. STARŠÍ
l 1. kolo: Unín - Jablonica 3:0 (2:0),
Šiška, Polakovič, Rehák, Koválov -
Stráže 2:1 (1:0), T. Pavlík, F. Pagáč - E.
Polák, Trnovec - Prietrž a Pop. Močidlany
- Sobotište nehrali, Lakš. N. Ves
- Dojč 4:0 (2:0), R. Adamec 2, Orlíková,
L. Bilka, voľno - Gbely B, Senica D.
PÍPRAVKA
lMOSENICA 1. kolo: Čáry - Gbely 0:8
(0:5), Lánik, Pukančík, Šefčík a Mihálik
2, Bor. Mikuláš - Šaštín 3:7 (0:5), Ruchovanský
2, K. Gašpárek - Š. Daniel a
Daniš 2, D Stanický, P. Daniel, Formánek,
Brodské - Holíč A 1:2 (1:1), g. d. P.
Jakubec, Skalica - Mor. Sv. Ján 12:0
(10:0), Biskupič a Totka 4, O. Černek 2,
Bernát, Janota, Kúty - Senica Bnehrali.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 406
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 050
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 845
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 216
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 775
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 689
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 540
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 439
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 437
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 294
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Celoplošné testovanie.

Z miest je na tom z hľadiska pozitivity najlepšie Svätý Jur.

6 h
Ilustračné foto.

Hoci práce mali skončiť pred Vianocami, dodávateľ položil iba prvú vrstvu asfaltu v časti ulice.

8 h
Tím FK Senica.

Do hlavného mesta Turecka odletela výprava Seničanov v nedeľu.

11 h

V nemocnici je momentálne 26 pacientov s koronavírusom, z toho dvaja si vyžadujú napojenie na umelú pľúcnu ventiláciu.

12 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

11 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

16 h

Už ste čítali?