Streda, 7. december, 2022 | Meniny má Ambróz

TENISOVÉ SÚŤAŽE

Majstrovské tenisové súťaže
majú krátku sezónu.
Maximálne sedem zápasov
a dosť. Ba niektoré súťaže
aj päť. Sezóna 2008 už nenávratne
patrí minulosti.
Prinášame výsledky posledného
kola a kompletné
tabuľky sezóny 2008 všetkých
družstiev, ktoré hrajú
majstrovské súťaže.
1. liga ženy
7. kolo: AŠK Skalica - Spoje BA 6:1,
Blahová - Heribanová 0:6, 0:6, Šefčíková
- Milatová 5:7, 6:3, 6:2, Valachovičová
- Pavúková 6:1, 6:0, Segiňová - Erdélyiová
6:1, 6:3, Kubová - Mašková 6:0,
6:2, Šefčíková, Valachovičová - Mašková,
Pavúková 6:0, 6:1, Kubová, Segiňová
- Milatová, Heribanová 4:6, 6:1, 6:3.
Trnava - TK 77 Skalica 2:5, Bareková -
Kadlicová 4:6, 2:6, Debnárová - Krištofíková
5:7, 7:5, 5:7, Chovanová - Schwartzová
5:7, 3:6, Uríčková - Machálková
6:4, 1:6, 1:6, Repčíková - Šrámková
4:6, 7:6, 6:7, Repčíková, Chovanová -
Krištofíková, Schwartzová 6:4, 6:3,
Debnárová, Bareková - Kadlicová,
Šrámková 7:6, 6:3.
Žilina - Levice 7:0, Pezinok - Martin 4:1.
1. Žilina 7 7 0 40:8 14
4. TK 77 Skalica 7 4 3 31:18 11
2. AŠK Skalica 7 5 2 30:19 12
3. Pezinok 7 5 2 24:23 12
5. Martin 7 3 4 21:26 10
7. Levice 7 2 5 16:33 9
6. SpojeBA 7 2 5 16:33 9
8. Slávia Trnava 7 0 7 16:33 7
Muži 2. liga Západ
7. kolo: Slovan Galanta - TK Senica
7:0, Škoda - Zaťko 6:2, 6:3, Černák - Juráň
7:5, 6:1, Doležal - Sališ 6:1, 6:1, Bánczi
- Skýpala 6:1, 6:0, Tóth - Sládek 6:1, 6:3,
Tóth, Bánczi - Juráň, Zaťko 6:1, 6:0, Doležal,
Černák - Skýpala, Sládek 7:5, 6:4.
Ďalšie výsledky: Ekonóm BA B - Draci
Matúškovo 1:6, Matchball BA - Ateliér
Dev. N. Ves 4:3, SPU AX-V Nitra - Spoje
BA 4:3.
1. Matúškovo 7 7 0 39:10 14
2. Dev.N.Ves 7 5 2 29:20 12
3. SPU Nitra 7 5 2 27:22 12
4. Galanta 7 4 3 29:20 11
5. Matchball 7 4 3 31:18 11
6. Spoje 7 2 5 25:24 9
7. EkonómBA 7 1 6 15:34 8
8. Senica 7 0 7 1:48 7
Muži I. trieda ZsTZ
7. kolo: Štúrovo - AŠK Skalica 3:4,
Mészáros - Čarský 6:3, 3:6, 6:1, Bogdányi
- Sopúšek 6:2, 6:2, Szilágyi - Drozd
1:6, 2:6, Babindai - Hrbáč 2:6, 1:6, Nagy -
Zalubil 1:6, 1:6, Mészáros, Petrech - Zalubil,
Hrbáč 3:6, 3:6, Babindai, Piaček -
Čarský, Sopúšek 7:5, 6:1.
Ďalšie výsledky: Rafuta Levice C - Tlmače
B 3:4, Topoľčany B - Draci Matúškovo B
3:4, Slovan Galanta B - Ostrov Trenčín 3:4.
1. Matúškovo B 7 7 0 34:15 14
2. Levice C 7 4 3 27:22 11
3. Topoľčany B 7 4 3 26:23 11
4. Trenčín 7 4 3 27:22 11
5. Galanta B 7 4 3 25:24 11
6. Tlmače B 7 3 4 19:30 10
7. Skalica 7 2 5 21:28 9
8. Štúrovo 7 0 7 17:32 7
Muži I. trieda BTZ
7. kolo: ProSet BA - Strojár Malacky
1:6, Hudzík - Morávek 2:6, 3:6, Gašpar -
Janko 4:6, 1:6, Hasaj - Lapin 2:6, 2:6,
Kvasnička - 2:6, 3:6, Nižňanský - Bogdalík
6:7, 7:6, 4:6, Hudzík, Gašpar - Korbel,
Lapin 4:6, 3:6, Hasaj, Kvasnička - Bogdalík,
Janko 6:2, 6:4.
Ďalšie výsledky: Interiér Dev. N. Ves B -
Return Bratislava 1:6, Spoje BA B - Iskra
Petržalka 3:4, voľno - TK Pezinok.
1. Malacky 6 6 0 35:7 12
2. ReturnBA 6 5 1 27:15 11
3. ProSetBA 6 4 2 28:14 10
4. Petržalka 6 3 3 22:20 9
5. Dev. N. Ves 6 2 4 13:29 8
6. SpojeBAB 6 1 5 19:23 7
7. Pezinok 6 0 6 3:39 6
Muži II. trieda BTZ
7. kolo: Strojár Malacky B - Slashball
BA 3:4, Konvalina - Brondoš 6:3, 6:3, Húšek
- Baršovský 1:6, 1:6, Uher - Marhanský
1:6, 6:7, Kachút - Gürtler 6:7, 6:7, Pazdera
- Marcin 6:2, 6:2, Kachút, Húšek -
Baršovský, Marhanský 4:6, 6:7, Uher,
Konvalina - Brondoš, Gürtler 6:4, 6:3.
Ďalšie výsledky: Professional BA - Malinovo
2:5, BRIA Bratislava - SOU Bratislava
1:6, voľno - BEST BA.
1. BESTBA 6 6 0 33:9 12
2. Professional 6 4 2 27:15 10
3. SlashballBA 6 4 2 24:18 10
4. Malinovo 6 3 3 21:21 9
5.SOUBA 6 2 4 18:24 8
6. Malacky 6 2 4 19:23 8
7. BRIABA 6 0 6 5:37 6
Muži II. trieda ZsTZ
7. kolo: TK Zlaté Moravce - AŠK Skalica
B 6:1, Mikláš - Mikula 6:4, 6:3, Kapolka
- Kukliš 6:2, 6:0, Dudáš - Brisuda
6:3, 6:3, Novota - Karlík 6:0, 6:0, Valkovič
- Hanzalík 6:2, 6:0, Mikláš, Kapolka -
Kukliš, Karlík 5:7, 6:1, 7:6, Dudáš, Jakubovič
- Hanzalík, Brisuda 6:7, 6:2, 4:6.
Ďalšie výsledky: Sereď - Matúškovo D
2:5, Hanaka Zl. Moravce - Horné Sŕnie
2:5, Tr. Teplice - Bošany 5:2.
1. MatúškovoD 7 7 0 45:4 14
2. Tr. Teplice 7 6 1 32:17 13
3. TK Zl. Moravce 7 5 2 31:18 12
4. Bošany 7 3 4 19:30 10
5. H.Sŕnie 7 2 5 21:28 9
6. Sereď 7 2 5 21:28 9
7. AŠK Skalica B 7 2 5 16:33 9
8. Hanaka 7 1 6 11:38 8
Dorastenci I. tr. ZsTF
5. kolo: SPU Nitra - TTK 77 Skalica 7:0,
Demeš - Strela 6:1, 7:5, Kráľ - Veselý 6:1,
6:2, Čurný - Machálek 6:1, 6:3, Staššík -
Zaňát 6:0, 6:0, Lahučký - Lapšanský
6:0, 6:1, Lahučký, Staššík - Zaňát, Lapšanský
6:2, 6:0, Demeš, Škrla - Strela,
Veselý 6:3, 6:4.
Ďalšie výsledky: Piešťany - Topoľčany
6:1, Slávia Trnava - Ostrov Trenčín 5:2.
1. Piešťany 5 4 1 25:10 9
2. Trnava 5 4 1 24:11 9
3. Topoľčany 5 4 1 20:15 9
4. Trenčín 5 2 3 17:18 7
5. SPU Nitra 5 1 4 15:20 6
6. Skalica 5 0 5 4:31 5
Dorastenci II. tr. ZsTF
5. kolo: TK Senica - Slávia Trnava B
5:1, Juráň - Polák 6:4, 6:4, Zaťko - Ugor
4:6, 6:2, 6:4, Skýpala - Šimon 6:2, 6:4, P.
Rusnák - Gabriel 6:1, 6:0, P. Rusnák,
Skýpala - Ugor, Polák 6:0, 6:2, Sova,
Nemrava - Gabriel, Šimon 1:6, 1:6, AŠK
Skalica - Sereď 4:2, Horák - Bobál 6:1,
5:7, 3:6, Brisuda - Kayser 6:4, 6:0, 6:4,
Karlík - Lukáčik 6:2, 6:2, Sopúšek - Kubica
4:6, 6:4, 6:4, Karlík, Brisuda - Kayser,
Bobál 6:3, 6:2, Horák, Kukliš - Kubica,
Lukáčik 3:6, 3:6, voľno - Tr. Teplice.
1. Senica 4 4 0 21:3 8
2. Trnava B 4 3 1 16:8 7
3. AŠK Skalica 4 2 2 12:12 6
4. Sereď 4 1 3 10:14 5
5. Tr.Teplice 4 0 4 1:23 3
Dorastenky I. tr. ZsTF
5. kolo: Slávia Trnava - TTK 77 Skalica
2:5, Bareková - Šrámková 3:6, 0:6,
Debnárová - Kadlicová 4:6, 1:6, Uríčková
- Hránková 0:6, 3:6, Repčíková -
Schwartzová 4:6, 4:6, Slováková - Machálková
6:7, 2:6, Repčíková, Debnárová
- Schwartzová, Hránková 7:5, 6:4,
Bareková, Uríčková - Schwartzová,
Kadlicová 6:4, 6:3.
Ďalšie výsledky: Hanaka Zl. Moravce -
SPU AX-V Nitra 3:4, Tenkur Trenčín -
Piešťany 0:7.
1. Piešťany 5 5 0 31:2 10
2. Nitra 5 4 1 21:14 9
3. Skalica 5 3 2 17:16 8
4. Trnava 5 2 3 15:20 7
5. Zl.Moravce 5 1 4 16:19 6
6. Trenčín 5 0 5 3:32 5
Dorastenky I. tr. BTF
7. kolo: Strojár Malacky - Slovan BA
2:5, Budinská - Jůrová 0:6, 0:6, Slovíková
- Mečířová 0:6, 0:6, Konečná - Zlochová
6:4, 2:6, 6:3, Belešová - Popluhárová 0:6,
0:6, Trucová - Petrisková 2:6, 2:6, Konečná,
Belešová - Mečířová, Popluhárová
0:6, 0:6, Budinská, Slovíková - Zlochová,
Petrisková 6:4, 3:6, 6:4. Ďalšie výsledky:
Právnik BA - Inter A 0:7, Inter B - Pezinok
B 7:0, Pezinok A - STU BA 1:6.
1. STUBA 7 6 1 33:14 13
2. Inter B 7 5 2 34:15 12
3. InterA 7 5 2 36:13 12
4. Slovan 7 5 2 28:20 12
5. PrávnikBA 7 3 4 22:27 10
6. PezinokA 7 3 4 24:25 10
7. Pezinok B 7 1 6 12:37 8
8. Malacky 7 0 7 5:43 7
Dorastenky II. tr. ZsTF
5. kolo: TK 77 Skalica - Leopoldov 4:2,
Horváthová - Kocianová 6:0, 6:1, Tomšová
- Orihelová 6:2, 6:4, Vakulová -
Kaiserová 3:6, 6:3, 0:6, Šrámková - Tačovská
6:7, 6:1, 6:3, Šrámková, Vakulová
- Tačovská, Kaiserová 4:6, 5:7, Horváthová,
Tomšová - Orihelová, Klčová
6:1, 6:2, AŠK Skalica - Slávia Trnava B
6:0, voľno - Častkov.
1. Slávia Trnava B 4 3 1 16:8 7
2. TK 77 Skalica B 4 3 1 16:8 7
3. Leopoldov 4 2 2 13:11 6
4. Častkov 4 1 3 7:17 5
5. AŠK Skalica 4 1 3 8:16 5
II. tr. ml. žiaci ZsTZ
5. kolo: Zelená Voda - TK Senica 0:6,
Masarik - Valášek 1:6, 1:6, Habšuda -
Masaryk 0:6, 0:6, Heldes - Jurka 0:6,
0:6, Šidla - Macek 0:6, 0:6, Heldes, Šidla
- Jurka, Macek 2:6, 0:6, Habšuda, Matušovič
- Masaryk, Valášek 1:6, 1:6, AŠK
Skalica - TA NET Trnava 6:0, Nemšová
- Hlohovec 4:2.
1. Senica 5 5 0 28:2 10
2. AŠK Skalica 5 4 1 17:13 9
3. Nemšová 5 3 2 15:15 8
4. Trnava 5 2 3 14:16 6
5. Hlohovec 5 1 4 12:18 6
6. Zelená Voda 5 0 5 4:26 5
II. tr. st. žiačky BTZ
3. kolo: STU BA B - Zohor 4:0, Košanová
- Šenkárová 6:0, 6:0, Vasiľková - Mifkovičová
6:1, 6:1, Vršková - Hurtová 6:0,
6:0, Košanová, Vršková - Mifkovičová,
Hurtová 6:0, 6:2, Právnik B - Inter B 4:0.
1. STUBAB 3 3 0 11:1 6
2. Právnik B 3 2 1 9:3 5
3. Inter B 3 1 2 4:8 4
4. Zohor 3 0 3 0:12 3
Semifinále: STU BA B - Zohor 4:0, Košanová
- Mifkovičová 6:0, 6:1, Vršková -
Hurtová 6:0, 6:0, Česneková - Slezáková
6:1, 6:0, Česneková, Vršková - Slezáková,
Hurtová 6:0, 6:0, Právnik B - Inter
B 4:0, o 3. miesto: Inter B - Zohor 3:1,
Maximová - Slezáková 2:6, 6:2, 3:6, Peterčáková
- Hurtová 6:2, 6:2, Ryšková -
Mifkovičová 6:0, 6:0, Peterčáková,
Ryšková - Mifkovičová, Hurtová 6:2,
6:3, finále: STU BA B - Právnik B 3:1.
I. tr. ml. žiačky ZsTZ
5. kolo: Senica - Topoľčany A 3:4, Blažová
- Palcátová 1:6, 2:6, Vicenová -
Grznárová 3:6, 2:6, Kršková - Mihalíková
2:6, 6:4, 4:6, Svedková - Kopčeková
6:3, 6:1, Rehušová - Folkmanová 6:2,
6:4, Svedková, Rehušová - Grznárová,
Kopčeková 6:1, 6:3, Vicenová, Kršková -
Palcátová, Mihalíková 1:6, 6:7.
Ďalšie výsledky: Piešťany A - Slávia Trnava
1:6, Topoľčany B - Piešťany B 4:3.
1. Trnava 5 5 0 33:2 10
2. PiešťanyA 5 4 1 27:8 9
3. TopoľčanyA 5 3 2 14:21 8
4. Senica 5 2 3 13:22 7
5. Topoľčany B 5 1 4 10:25 6
6. Piešťany B 5 0 5 8:27 5
II. tr. ml. žiačky ZsTZ
5. kolo: TTK 77 Skalica - Nemšová 3:3
(sety 6:6, gamy 44:53), Klimešová - Pavlovičová
4:6, 2:6, Hránková - Švorcová
1:6, 0:6, Baumannová - Štefánková 6:4,
7:6, Hránková, Klimešová - Šebíková,
Micháliková 0:6, 0:6, Šubová, Baumannová
- Štefánková, Švorcová 6:1, 6:4,
Tenkur Trenčín - TK Senica B 4:2, Kopuncová
- Planková 6:4, 6:0, Bažíková -
Švárna 6:0, 6:1, Jakubesová - Trusková
6:1, 5:7, 4:6, Slynková - Rusnáková 6:3,
2:6, 5:7, Slynková, Kopuncová - Švárna,
Planková 6:1, 6:4, Bažíková, Jakubesová
- Trusková, Rusnáková 7:6, 6:3, AŠK
Skalica - Partizánske 1:5, Mišová - A.
Mráziková 0:6, 0:6, Kočková -M. Mráziková
4:6, 6:1, 6:7, Klementisová - Oravcová
6:3, 4:6, 1:6, Michálková - Ďurišová
6:3, 3:6, 3:6, Klementisová, Kočková - A.
Mráziková, Oravcová 6:2, 6:1, Michálková,
Mišová - M. Mráziková, Ďurišová
0:6, 0:6.
1. Nemšová 5 5 0 20:10 10
2. Trenčín 5 4 1 18:12 9
3. Partizánske 5 3 2 16:14 8
4. Senica B 5 2 3 15:15 7
5. TK 77 Skalica 5 1 4 14:14 6
6. AŠK Skalica 5 0 5 5:23 5
II. tr. ml. žiačky BTZ
7. kolo: Právnik BA B - Zohor 3:1, Repaská
- Petríková 6:4, 6:3, Sojková -
Tančeková 6:0, 6:3, Peigerová - Slezáková
2:6, 1:6, Peigerová, Sojková - Slezáková,
Tančeková 7:6, 3:6, 6:0.
Ďalšie výsledky: Pezinok - Dúbravka
0:4, STU BA B - Atlantis BA 1:3, Právnik
BA C - Inter B 2:2 (sety 5:4).
1. Atlantis 7 7 0 26:2 14
2. STUBAB 7 5 2 22:6 12
3. Právnik B 7 5 2 20:8 12
4. Zohor 7 4 3 13:14 11
5. Dúbravka 7 3 4 13:15 10
6. Právnik C 7 2 5 7:21 9
7. Pezinok 7 2 5 8:19 9
8. Inter B 7 0 7 2:26 7
Turnaje mládeže
TJ STU Trnava - usporiadala
v závere júna turnaj mladších
žiakov triedy D. Finále
bolo záležitosťou dvojice
hráčov TK Senica Roba
Masaryka a Mirka Jurku.
Zápas odohrali v búrlivej
atmosfére, Masaryk v rozhodujúcom
treťom sete
prehrával už 0:5, no nakoniec
sa z víťazstva tešil on,
keď dokázal otočil na 7:5.
TK Senica - usporiadal začiatkom
júla turnaj mladších
žiakov triedy C. V kategórii
dievčat dvojhru vyhrala
Ondrášová z TK 77
Skalica pred Palcátovou z
Topoľčan. Spoločné 3.
miesto obsadili porazené
semifinalistky, domáca Vicenová
a Grznárová z Topoľčan.
Vo štvorhre vyhrali
Dedíková, Kosmálová pred
Tomaschekovou a Súdnou,
tretie boli dvojice Šubová,
Baumanová (TTK 77 Skalica)
a Kupková, Palcátová.
Medzi chlapcami vyhral
Javorka z Piešťan pred
Pecňom z Bratislavy. Tretí
bol domáci Jurka, ktorý
spolu s Javorkom vyhrali
štvorhru. Tretí skončil takisto
domáci Masaryk s
Habrmanom.
ŠK Oceán Častkov - usporiadal
začiatkom júla turnaj
mladších žiakov. V dvojhre
chlapcov bolo poradie: 1.
Macek, 2. Jurka, 3. Valášek,
štvorhru vyhrali Masaryk s
Jurkom pred Valáškom s
Mackom (všetci Senica).
Kristína Kozáková (na foto)
z TK Senica sa zúčastnila
dvoch turnajov v minitenise
a naplno v nich ukázala
svoj talent, keď obidva vyhrala.
Najskôr v Michalovciach
a potom aj medzinárodný
v Kyjove (ČR).
Rasťo Škojec, ďalšia nádej
senického tenisu štartoval
na turnaji v Nitre, kde ostal
tesne pred bránami finále,
no získal bronz zatretie
miesto.
JOZEFKOMORNÝ

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Najčítanejšie na My Záhorie

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vianočný darček na celý život. Darujte návod k vlastnému telu
  2. Aby na Vianoce nič nechýbalo
  3. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
  4. Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2023: Keď história opäť ožíva
  5. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  6. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
  7. Píše analytik Martiška: Čo prinesie rok 2023 v ekonomike?
  8. Predaj osobných automobilov Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
  1. Auto do 14-tisíc už nekúpite. Zvážte radšej prenájom
  2. Aby na Vianoce nič nechýbalo
  3. Helenky prichádzajú na svetlo sveta s ďalšími novými bytmi
  4. Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2023: Keď história opäť ožíva
  5. Vianočný darček na celý život. Darujte návod k vlastnému telu
  6. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
  7. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  8. Šariš ľuďom pomáha regiónu už takmer 20 rokov
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 15 690
  2. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 7 605
  3. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 5 860
  4. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 4 979
  5. Deti cestujú do exotiky zadarmo 4 275
  6. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME 3 475
  7. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME 3 210
  8. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 3 094

Blogy SME

  1. Anna Miľanová: Zlatoň obyčajný ( Cetonia aurata )... 2022
  2. Miroslav Haviar: A čo takto kráľovstvo?
  3. Vladimír Čuchran: Takový schody do nebe... (na košický magistrát)
  4. Štefan Vidlár: Skaza vojny
  5. Irena Šimuneková: Fotohrátky 17.
  6. Anton Kaiser: Druhá adventná nedeľa
  7. Peter Maroncik: Riaditeľské kvóty pre ženy nie sú teda diskrimináciou?
  8. Ján Valchár: Veľké problémy malého Macka Pú. Intro.
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 33 713
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 12 390
  3. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 7 394
  4. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 326
  5. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 932
  6. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 2 844
  7. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 241
  8. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 168
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  4. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

v Skalici sa zišlo vyše 50 odborníkov z celého Slovenska.

Najnovšie poznatky z oblasti ortopédie boli ústrednou témou a predmetom odborného sympózia, ktoré sa uskutočnilo vo Fakultnej nemocnici Agel Skalica.


TASR 7 h

Regionálne noviny MY organizujú už niekoľko rokov advetné podujatie Slovensko spieva koledy, ktoré v predvianočnom čase spája obyvateľov našej krajiny.


9 h
Momentka zo zápasu Nitra - Gbely

Gbelom po jeseni patrí jedenáste miesto tabuľky.


23 h

Zavedené boli aj viaceré nové spoje.


TASR 6. dec

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vladimír Gajdičiar sa úmyselne skrýva.


6. dec

Z kolektívnych zmlúv už vypustili dodatky.


5. dec

Jeho návrat ešte pred týždňom vraj nepripadal do úvahy.


21 h

Jedna z najväčších atrakcií v Banskobystrickom kraji ožije tradičnou zimnou akciou.


6. dec

Blogy SME

  1. Anna Miľanová: Zlatoň obyčajný ( Cetonia aurata )... 2022
  2. Miroslav Haviar: A čo takto kráľovstvo?
  3. Vladimír Čuchran: Takový schody do nebe... (na košický magistrát)
  4. Štefan Vidlár: Skaza vojny
  5. Irena Šimuneková: Fotohrátky 17.
  6. Anton Kaiser: Druhá adventná nedeľa
  7. Peter Maroncik: Riaditeľské kvóty pre ženy nie sú teda diskrimináciou?
  8. Ján Valchár: Veľké problémy malého Macka Pú. Intro.
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 33 713
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 12 390
  3. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 7 394
  4. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 326
  5. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 932
  6. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 2 844
  7. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 241
  8. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 168
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  4. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu