Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

TENISOVÉ SÚŤAŽE

1. LIGA ŽENY
6. kolo: Trnava - AŠK Skalica 3:4, Debnárová -
Jankovičová 6:0, 6:0, Chovanová - Šefčíková
2:6, 2:6, Uríčková - Valachovičová 4:6, 6:3, 2:6,
Repčíková - Segiňová 6:7, 1:6, Slováková - Kubová
5:7, 1:6, Chovanová, Uríčková - Valachovičová,
Šefčíková 6:4, 6:1, Debnárová, Repčíková
- Kubová, Jankovičová 7:6, 6:2.
TK 77 Skalica - Žilina 2:5, Kadlicová - Stanová
4:6, 5:7, Krištofíková - Vojčináková 1:6, 1:6,
Schwartzová - Kuricová 6:4, 1:6, 7:6, Machálková
- Blašková 6:3, 6:3, Šrámková - Hojčková
1:6, 1:6, Hránková, Machálková - Hojčková,
Blašková 2:6, 0:6, Kadlicová, Šrámková - Kuricová,
Stanová 3:6, 6:4, 4:6.
Levice - Pezinok 2:5, Martin - Spoje BA 4:3.
1. Žilina 6 6 0 33:9 12
2. AŠK Skalica 6 4 2 24:18 10
3. Pezinok 6 4 2 20:22 10
4. TK 77 Skalica 6 3 3 26:16 9
5. Martin 6 3 3 20:22 9
6. SpojeBA 6 2 4 15:27 8
7. Levice 6 2 4 16:26 8
8. Slávia Trnava 6 0 6 14:28 6
MUŽI 2. LIGA ZÁPAD
6. kolo: TK Senica - SPU AX-V Nitra 0:7, Juráň
- Demeš 1:6, 3:6, Kadlíček - Čurný 1:6, 2:6, Skýpala
- Urban 2:6, 0:6, P. Rusnák - Staššík 1:6,
2:6, Štefík - Lahučký 2:6, 2:6, Kadlíček, Juráň -
Lahučký, Staššík 1:6, 1:6, Skýpala, P. Rusnák -
Demeš, Urban 3:6, 4:6.
Ďalšie výsledky: Spoje BA - Draci Matúškovo
3:4, Matchball BA - Ekonóm BA B 7:0, Ateliér
Dev. N. Ves - Slovan Galanta 4:3.
1. Matúškovo 6 6 0 33:9 12
2. Dev.N.Ves 6 5 1 26:16 11
3. SPU Nitra 6 4 2 23:19 10
4. Galanta 6 3 3 22:20 9
5. Matchball 6 3 3 27:15 9
6. Spoje 6 2 4 22:20 8
7. EkonómBA 6 1 5 14:28 7
8. Senica 6 0 6 1:41 6
Muži I. trieda ZsTZ
6. kolo: AŠK Skalica - Rafuta Levice C 3:4, Ferencz
- Tomčík 6:2, 6:1, Sopúšek - Štarke 3:6,
0:6, Drozd - Lamper 1:6, 2:6, Hrbáč - Mikle 6:3,
6:4, Zalubil - Mišík 4:6, 3:6, Zalubil, Hrbáč - Mišík,
Mikle 6:2, 5:7, 7:5, Drozd, Ferencz - Lamper,
Štarke 0:6, 0:6.
Ďalšie výsledky: Ostrov Trenčín - Draci Matúškovo
B 3:4, Tlmače B - Topoľčany B 4:3, Slovan
Galanta B - Štúrovo :.
1. Matúškovo B 6 6 0 30:12 12
2. Topoľčany B 6 4 2 23:19 10
3. Levice C 6 4 2 24:18 10
4. Trenčín 6 3 3 23:19 9
5. Galanta B 5 3 2 17:18 8
6. Tlmače B 6 2 4 15:27 8
7. Skalica 6 1 5 17:25 7
8. Štúrovo 5 0 5 12:23 5
Muži I. trieda BTZ
6 kolo: Return Bratislava - Spoje BA B 4:3, TK
Pezinok - Interiér Dev. N. Ves B 0:7, Iskra Petržalka
- ProSet BA 2:5, voľno - Strojár Malacky.
1. Malacky 5 5 0 29:6 10
2. ProSetBA 5 4 1 27:8 9
3. ReturnBA 5 4 1 21:14 9
4. Petržalka 5 2 3 18:17 7
5. Dev. N. Ves 5 2 3 12:23 7
6. SpojeBAB 5 1 4 16:19 6
7. Pezinok 6 0 6 3:39 6
Muži II. trieda BTZ
6. kolo: BEST BA - Strojár Malacky B 7:0, Bačík
- Veruzáb 6:2, 6:2, Kráľ - Sabol 6:1, 6:2, Vaš -
Pazdera 6:1, 6:2, Havel - Uher 6:2, 6:2, Kiss - Húšek
6:0, 6:1, Kiss, Ružička - Pazdera, Húšek 6:3,
6:1, Vaš, Bačík - Sabol, Veruzáb 7:5, 6:2.
Ďalšie výsledky: Malinovo - SOU Bratislava 5:2,
Slashball BA - BRIA Bratislava 6:1, voľno - Professional
BA.
1. BESTBA 6 6 0 33:9 12
2. Professional 4 3 1 21:7 7
3. SlashballBA 4 2 2 16:12 6
4. Malinovo 4 2 2 13:15 6
5. Malacky B 3 2 1 11:10 5
6. BRIABA 5 0 5 4:31 5
7.SOUBA 4 0 4 7:21 4
Muži II. trieda ZsTZ
5. kolo: Sereď - AŠK Skalica B 3:4, Balog - Horák
5:7, 4:6, Pazúr - Pekar 6:3, 6:3, Lukáčik -
Dobročan 6:2, 6:4, Grunert - Karlík 6:3, 4:6, 3:6,
Kubica - Čarský 2:6, 2:6, Lukáčik, Pazúr - Čarský,
Horák 5:7, 2:6, Kubica, Grunert - Dobročan,
Pekar 6:2, 6:2.
Ďalšie výsledky: Hanaka Zl. Moravce - TK Zl.
Moravce 1:6, Tr. Teplice - Matúškovo D 1:6, Bošany
- Horné Sŕnie 5:2.
6. kolo: AŠK Skalica B - Bošany 2:5, Mikula - J.
Srnka 2:6, 2:6, Kukliš - Miškeje 0:6, 3:6, Brisuda
- Belica 6:3, 7:5, Karlík - P. Srnka 3:6, 1:6, Danihel
- Jakubík 6:2, 1:6, 5:7, Danihel, Brisuda - Belica,
Miškeje 6:7, 6:4, 7:6, Kukliš, Mikula - P. Srnka, J.
Srnka 0:6, 0:6.
l Ďalšie výsledky: TK Zl. Moravce - Sereď 6:1,
Matúškovo D - Hanaka Zl. Moravce 7:0, Horné
Sŕnie - Tr. Teplice 3:4.
1. MatúškovoD 6 6 0 40:2 12
2. Tr. Teplice 5 4 1 23:12 9
3. TK Zl. Moravce 5 4 1 22:13 9
4. Bošany 6 3 3 17:25 9
5. Sereď 5 1 4 12:23 6
6. Hanaka 4 1 3 8:20 5
7. H.Sŕnie 5 0 5 11:24 5
8. AŠK Skalica B 4 1 3 7:21 5
Dorastenci I. tr. ZsTF
l 4. kolo: Topoľčany - TTK 77 Skalica 5:2,
Grznár - Strela 6:4, 6:4, Prokop - Veselý 6:0,
6:0, Uhlár - J. Machálek 6:0, 6:0, Kapusta - Zaňát
6:2, 6:0, Páleník - Lapšanský 0:6, 0:6,
Uhlár, Kapusta - Lapšanský, Strela 4:6, 4:6,
Prokop, Grznár - Zaňát, P. Michálek 6:4, 6:4.
Ostrov Trenčín - SPU AX-V Nitra 6:1.
1. Topoľčany 5 4 1 20:15 9
2. Piešťany 4 4 0 23:5 8
3. Trenčín 4 2 2 15:13 6
4. Trnava 3 2 1 14:7 5
5. SPU Nitra 4 0 4 8:20 4
6. Skalica 4 0 4 4:24 4
Dorastenci II. tr. ZsTF
l 4. kolo: TK Senica - Slávia Trnava B 5:1,
Juráň - Polák 6:4, 6:4, Zaťko - Ugor 4:6, 6:2,
6:4, Skýpala - Šimon 6:2, 6:4, P. Rusnák - Gabriel
6:1, 6:0, P. Rusnák, Skýpala - Ugor, Polák
6:0, 6:2, Nemrava, Sova - Gabriel, Šimon 1:6,
1:6, AŠK Skalica - Sereď 4:2, Horák - Bobál
6:1, 5:7, 3:6, Brisuda - Kayser 6:4, 6:0, Karlík -
Lukáčik 6:2, 6:2, Sopúšek - Kubica 4:6, 6:4, 6:4,
Karlík, Brisuda - Kayser, Bobál 6:3, 6:2, Horák,
Kukliš - Kubica, Lukáčik 3:6, 3:6, voľno - Trenč.
Teplice.
1. Senica 4 4 0 21:3 8
2. Trnava B 4 3 1 16:8 7
3. AŠK Skalica 4 2 2 12:12 6
4. Sereď 4 1 3 10:14 5
5. Tr.Teplice 4 0 4 1:23 3
Dorastenky I. tr. ZsTF
l 5. kolo: Slávia Trnava - TTK 77 Skalica 2:5,
Bareková - Šrámková 3:6, 0:6, Debnárová - Kadlicová
4:6, 1:6, Uríčková - Hránková 0:6, 3:6, Repčíková
- Schwartzová 4:6, 4:6, Slováková - Machálková
6:7, 2:6, Repčíková, Debnárová -
Hránková, Schwartzová 7:5, 6:4, Bareková,
Uríčková - Machálková, Kadlicová 6:4, 6:3.
l Ďalšie výsledky: Hanaka Zl. Moravce - SPU
AX-V Nitra 3:4, Tenkur Trenčín - Piešťany 0:7.
1. Piešťany 5 5 0 31:2 10
2. Nitra 5 4 1 21:14 9
3. Skalica 5 3 2 17:16 8
4. Trnava 5 2 3 15:20 7
5. Zl.Moravce 5 1 4 16:19 6
6. Trenčín 5 0 5 3:32 5
Dorastenky I. tr. BTF
l 6. kolo: Inter A - Strojár Malacky 7:0, Ondrušová
- Belešová 6:1, 6:0, Pondušová - Kaizerová
6:1, 6:0, Peterčáková - Konečná 6:1, 6:0,
Voščeková - Slovíková 6:0, 6:0, Mihalovičová -
Budinská 6:2, 6:0, Ondrušová, Pondušová -
Kaizerová, Belešová 7:6, 6:0, Voščeková, Peterčáková
- Konečná, Budinská 6:3, 6:2.
l Ďalšie výsledky: STU BA - Slovan BA 2:4, Pezinok
B - Právnik BA 0:7, Pezinok A - Inter B 2:5.
1. STU Bratislava 6 5 1 27:13 11
2. Inter B 6 4 2 27:15 10
3. InterA 6 4 2 29:13 10
4. Slovan 6 4 2 23:18 10
5. PrávnikBA 6 3 3 22:20 9
6. PezinokA 6 3 3 23:19 9
7. Pezinok B 6 1 5 12:30 7
8. Malacky 6 0 6 3:38 6
Dorastenky II. tr. ZsTF
l 4. kolo: Častkov - TK 77 Skalica 1:5, Jablonická
- Janotová 6:2, 6:1, Fábiková - Horváthová
2:6, 0:6, Barcajová - Tomšová 4:6, 0:6, Petrlová
- Vakulová 4:6, 6:1, 5:7, Kaiserová, Tačovská
- Petrlová, Fábiková 6:2, 6:2, Jablonická,
Fábiková - Horváthová Janotová 4:6, 6:2, 3:6,
Barcajová, Petrlová - Vakulová, Tomšová 5:7,
2:6, Leopoldov - AŠK Skalica 6:0, Klčová - Bíla
6:0, 6:0, Orihelová - Límová 6:0, 6:2, Kaiserová
- Kubíková 6:2, 6:0, Tačovská - Cemperová 6:0,
6:0, Tačovská, Klčová - Límová, Kubíková 6:3,
6:4, Kaiserová, Orihelová - Cemperová, Bíla 6:1,
6:0, voľno - Slávia Trnava B.
1. Slávia Trnava B 3 3 0 16:2 6
2. TK 77 Skalica B 3 2 1 12:6 5
3. Leopoldov 3 2 1 11:7 5
4. Častkov 4 1 3 7:17 5
5. AŠK Skalica 3 0 3 2:16 3
II. tr. staršie žiačky BTZ
l Semifinále: STU BA B - Zohor 4:0, Košanová
- Mifkovičová 6:0, 6:1, Vršková - Hurtová
6:0, 6:0, Česneková - Slezáková 6:1, 6:0, Česneková,
Vršková - Slezáková, Hurtová 6:0, 6:0,
Právnik B - Inter B 4:0,l o 3. miesto: Inter B -
Zohor 3:1, Maximová - Slezáková 2:6, 6:2, 3:6,
Peterčáková - Hurtová 6:2, 6:2, Ryšková - Mifkovičová
6:0, 6:0, Peterčáková, Ryšková - Mifkovičová,
Hurtová 6:2, 6:3,lfinále: STU BA B -
Právnik B 3:1.
I. tr. mladšie žiačky ZsTZ
l5. kolo: Senica - TopoľčanyA3:4, Blažová -
Palcátová 1:6, 2:6, Vicenová - Grznárová 3:6,
2:6, Kršková - Mihalíková 2:6, 6:4, 4:6, Svedková
- Kopčeková 6:3, 6:1, Rehušová - Folkmanová
6:2, 6:4, Svedková, Rehušová - Grznárová,
Kopčeková 6:1, 6:3, Vicenová, Kršková - Palcátová,
Mihalíková 1:6, 6:7.
l Piešťany A - Trnava 1:6, Topoľčany A - Piešťany
B 4:3.
1. Sl. Trnava 5 5 0 33:2 10
2. PiešťanyA 5 4 1 27:8 9
3. TopoľčanyA 5 3 2 14:12 8
4. Senica 5 2 3 13:22 7
5. Topoľčany B 5 1 4 10:25 6
6. Piešťany B 5 0 5 8:27 5
II. tr. mladšie žiačky ZsTZ
l 5. kolo: TTK 77 Skalica - Nemšová 3:3 (sety
6:6, lopty 44:53), Klimešová - Pavlovičová 4:6,
2:6, Hránková - Švorcová 1:6, 0:6, Šubová - Micháliková
6:2, 6:0, Hránková, Klimešová - Šebíková,
Micháliková 0:6, 0:6, Šubová, Baumannová
- Štefánková, Švorcová 6:1, 6:4.
AŠK Skalica - Partizánske 1:5, Mišová - Mráziková
0:6, 0:6, Kočková - Mráziková 4:6, 6:1,
6:7, Klementisová - Oravcová 6:3, 4:6, 1:6, Michálková
- Ďurišová 6:3, 3:6, 3:6, Klementisová,
Kočková - Mráziková, Oravcová 6:2, 6:1, Michálková,
Mišová - Mráziková, Ďurišová 0:6,
0:6.
Tenkur Trenčín - TK Senica :,
1. Nemšová 5 5 0 20:10 10
2. Partizánske 5 3 2 16:14 8
3. Trenčín 4 3 1 14:10 7
4. Senica B 4 2 2 13:11 6
5. TK 77 Skalica 5 1 4 14:14 6
6. AŠK Skalica 5 0 5 5:23 5
II. tr. mladší žiaci ZsTZ
l 4. kolo: TK Senica - Hlohovec 4:2, Moravanský
- Čierny 6:1, 7:5, Valášek - Meliš 6:3, 6:2,
Jurka - Štofa 6:0, 6:0, Macek - Kovarský 6:1, 2:6,
4:6, Macek, Jurka - Meliš, Čierny 6:1, 6:0, Valášek,
Moravanský - Kovarský, Štofa 2:6, 3:6.
Zelená Voda - AŠK Skalica 2:4, Masarik - Sojka
6:4, 0:6, 6:2, Matušovič - Kunák 2:5, skreč
Matušovič, Heldes - Keher 4:6, 0:6, Šidla - Pleša
6:7, 6:3, 3:6, Šidla, Habšuda - Keher, Pleša 1:6,
2:6, Masarik, Heldes - Sojka, Kunák 6:2, 6:3.
Trnava - Nemšová 2:4.
1. Senica 4 4 0 22:2 8
2. AŠK Skalica 4 3 1 11:13 7
3. Nemšová 4 2 2 11:13 6
4. Trnava 4 2 2 14:10 6
5. Hlohovec 4 1 3 10:14 5
6. Zelená Voda 4 0 4 4:20 4
II. tr. mladšie žiačky BTZ
l6. kolo: Inter B - Zohor 0:4, Vrbová - Janíková
1:6, 1:6, Mokrá - Tančeková 0:6, 0:6, Gajdošová
- Slezáková 0:6, 0:6, Mokrá, Gajdošová - Slezáková,
Janíková 4:6, 3:6.l Ďalšie výsledky: STU
BA B - Právnik B 3:1, Atlantis BA - Pezinok 4:0,
Dúbravka - Právnik BA C 3:1.
1. Atlantis 6 6 0 23:1 12
2. STUBAB 6 5 1 21:3 11
3. Právnik B 6 4 2 17:7 10
4. Zohor 6 4 2 12:11 10
5. Dúbravka 6 2 4 9:15 8
6. Pezinok 6 2 4 8:15 8
7. Právnik C 6 1 5 5:19 7
8. Inter B 6 0 6 0:246

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Vitajte v postapokalyptickom svete
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  1. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  2. Vitajte v postapokalyptickom svete
  3. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. Päť chýb pri zateplení strechy
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  9. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  10. Bezbariérové vozidlo
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 917
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 889
  3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 14 540
  4. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 631
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 692
  6. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 11 092
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 581
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 551
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 363
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 128
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Zrekonštruovaný Dom smútku v Senici už tento týždeň obnoví obrady

Za sedem mesiacov dostal objekt novú strechu, okná, dvere, vynovený bol aj interiér a jeho vybavenie.

Situácia v nemocniciach začína byť veľmi zlá, hovorí Naď

Testovanie je podľa Jaroslava Naďa jediná vec, ktorá môže Slovensko zachrániť pred lockdownom.

Minister obrany SR Jaroslav Naď.

Začali rekonštruovať rozbitú cestu v Malackách

Cesta po rekonštrukcii nebude mať chodník, čo viacero obyvateľov vníma negatívne.

Ulica J. Kubinu

Prebieha sčítavanie bytov a domov v kraji

Súbežne so sčítaním bytov a domov sa pripravuje sčítanie obyvateľov, ktoré príde na rad budúci rok.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?