Vo všetkých kategóriách vyhrali
žiaci zo ZŠ na Záhoráckej ulici a
potvrdili predpoklady favorita.
Pochváliť za bojovnosť třeba
všetkých, no predsa len treba
vyzdvihnúť výkony diaľkárov.
631 cm Martina Kocha a 536 cm
ešte len mladšej žiačky Moniky
Baňovičovej. V behu na 1 kilometer
zaujal súboj Martina Nemca
zo Sološnice s Marco Adrianom
Drozdom s vynikajúcimi
časmi 2:57.7 a 2:58.3 min. a víťazstvom
Nemca.
VÝSLEDKY
Mladšie žiačky
l 60 m: 1. Monika Baňovičová, 7.89 sek., 2.
Eliška Chvílová, 8.23, 3. Lucia Kavenčankyová,
8.67, 300m: 1. Monika Baňovičová, 43.45
sek., 2. Palková Petra, 48.48, 3. Lucia Kavenčankyová,
48.51, 600 m: 1. Sekáčová Romana,
všetky ZŠ Záhorácka Malacky, 1:47.70
min., 2. Lesia Slezáková, ZŠ Zohor, 1:59.26, 3.
Reifová Kristína, ZŠ Olšovského Malacky,
2:01.80, výška: 1. Hruščová Veronika, 150
cm, 2. Dacková Dominika, obe ZŠ Záhorácka,
145, 3. Laceková Jana, ZŠ Olšovského, 135,
diaľka: 1. Eliška Chvílová, 460 cm, 2. Veronika
Hruščová, 430, 3. Petra Palková, všetky ZŠ
Záhorácka, 412, hod kriketkou: 1. Mikletičová,
ZŠ Stupava, 46.10 m, 2. Sekáčová Romana,
ZŠ Záhorácka, 42.20 m, 3. Haramiová
Romana, ZŠ Zohor, 41.95, štafeta 4 x 60m:
1. ZŠ Záhorácka, 33.32 sek., 2. ZŠ Olšovského,
36.39, 3. ZŠ Olšovského B, 37.41, 4. Gymn.
8-ročné Malacky, 37.83, 5. ZŠ Sološnica A,
38.39, 6. ZŠ Dérera Malacky, 38.70, 7. ZŠ Sološnica
B, 42.13.
lPoradie škôl: 1. ZŠ Záhorácka Malacky, 70
bodov, 2. ZŠ Olšovského Malacky, 24, 3. ZŠ
Stupava, 18, 4. ZŠ Zohor, 9, 5. ZŠ Štúrova Malacky,
9, 6. Gymn. 8-ročné Malacky, 9, 7. ZŠ
Dérera Malacky, 9, 8. ZŠ Sološnica, 5.
O poradí na 4. až 7. mieste rozhodlo vyššie
umiestnenie jednotlivca.
Mladší žiaci
l 60m: 1. Lukáš Olšovský, ZŠ Sološnica, 7.71
sek., 2. Dušan Rupec, ZŠ Záhorácka, 8.16, 3.
Peter Jurkovič, ZŠ Olšovského, 8.21, 300m: 1.
Marco Adrien Drozda, 41.61, 2. Vašek Ján,
obaja ZŠ Záhorácka, 45.29, 3. Adrien Brian
Wolf, ZŠ Olšovského, 45.48, 1000 m: 1. Marco
Adrien Drozda, ZŠ Záhorácka, 3:14.20
min., 2. Marko Lörinczi, Gymn. 8-ročné,
3:21.86, 3. Pavol Tardík, ZŠ Sološnica, 3:25.01,
výšky: 1. Peter Ondrovič, ZŠ Záhorácka, 150
cm, 2. Šimon Čutka, ZŠ Olšovského, 135, 3.
Peter Gubár, ZŠ Stupava, 135, diaľka: 1. Ján
Vašek, 476 cm, 2. Dušan Rupec, 460, 3. Peter
Ondrovič, všetci ZŠ Záhorácka, 437, hod kriketkou:
1. Kristián Ragas, ZŠ Stupava, 60.85
m, 2. Andrej Pecúch, ZŠ Olšovského, 56.30, 3.
Richard Oslej, ZŠ Jakubov, 55.50, štafeta 4 x
60m: 1. ZŠ Olšovského A, 33.39 sek., 2. ZŠ Záhorácka
A, 33.54, 3. ZŠ Sološnica A, 35.41, 4.
ZŠ Dérera, 36.26, 5. ZŠ Štúrova Malacky,
36.32, 6. ZŠ Olšovského B, 36.48, 7. ZŠ Záhorácka
B, 37.26, 8. Gymn. 8-ročné, 37.54, 9. ZŠ
Sološnica B, 40.80.
l Poradie škôl: 1. ZŠ Záhorácka, 57 bodov,
2. ZŠ Olšovského, 34, 3. ZŠ Sološnica, 18, 4.
Gymn. 8-ročné Malacky, 12, 5. ZŠ Stupava, 11,
6. ZŠ Dérera, 9, 7. ZŠ Jakubov, 8, 8. ZŠ Štúrova,
5.
Staršie žiačky
l 60 m: 1. Monika Baňovičová, 7.73 sek., 2.
Eliška Chvílová, 7.94, 3. Lucia Kavenčankyová,
8.32, 300m: 1. Eliška Chvílová, 42,86 sek.,
2. Claudia Hladíková, 43,29, 3. Monika Kunšteková,
všetky ZŠ Záhorácka, 45.57, 800m:
1. Silvia Lapinová, ZŠ Štúrova, 2:42.70 min., 2.
Romana Sekáčová, ZŠ Záhorácka, 2:42.90, 3.
Darina Kubisová, ZŠ Sološnica, 2:43.60, výška:
1. Veronika Hruščová, 150 cm, 2. Dominika
Dacková, obe ZŠ Záhorácka, 145, 3. Jana
Laceková, ZŠ Olšovského, 135, diaľka: 1.
Monika Baňovičová, 536 cm, 2. Claudia Hladíková,
obe ZŠ Záhorácka, 524, 3. Michaela
Marcinovýchová, ZŠ Olšovského, 490, hod
kriketkou: 1. Ivana Trucová, ZŠ M. Olšovského,
60.20 m, 2. Barbora Brennerová, ZŠ
Lozorno, 55.35, 3. Dominika Osuská, ZŠ Štúrova,
52.40, guľa: 1. Klaudia Tóthová, ZŠ
Stupava, 9.38 m, 2. Veronika Hruščová, ZŠ
Záhorácka, 9.15, 3. Karin Böhmová, ZŠ Štúrova,
9.12, štafeta 4 x 60m: 1. ZŠ Záhorácka A,
31.95 sek., 2. ZŠ Záhorácka B, 33.95, 3. ZŠ Olšovského
A, 34.45, 4. ZŠ Štúrova, 34.73, 5. ZŠ
Stupava, 35.48, 6. ZŠ Lozorno, 35.58, 7. ZŠ Sološnica
A, 36.89, 8. ZŠ Sološnica B, 40.32, 9.
ZŠ Závod, 41.48.
l Poradie škôl: 1. ZŠ Záhorácka, 1068 bodov,
2. ZŠ Olšovského, 735, 3. ZŠ Štúrova,
724, 4. ZŠ Stupava, 658, 5. ZŠ Dérera, 518, 6.
ZŠ Sološnica, 469, 7. ZŠ Závod, 322, 8. ZŠ Gajary,
257, 9. ZŠ Lozorno, 254, 10. ZŠ Rohožník,
168, 11. Gymn. 8-ročné, 88, 12. ZŠ Zohor, 15.
Starší žiaci
l 60 m: 1. Marián Vismek, ZŠ Záhorácka,
6.98 sek., 2. David Skácal, ZŠ Štúrova, 7.54, 3.
Patrik Wolf, ZŠ Záhorácka, 7.59, 300 m: 1.
Koch Martin, ZŠ Záhorácka, 38.16 sek., 2. Kadera
Lukáš, ZŠ Štúrova, 40.83, 3. Drozda
Marco Adrien, ZŠ Záhorácka, 41.32, 1000 m:
1. Martin Nemec, ZŠ Sološnica, 2:57.70 min.,
2. Marco Adrien Drozda, 2:58.30, 3. Marek
Arpáš, obaja ZŠ Záhorácka, 3:04.00, výška:
1. Martin Rybár, ZŠ Štúrova, 168 cm, 2. Erik
Šafránek, ZŠ Olšovského, 163, 3. Filip Škopík,
ZŠ Štúrova, 160, diaľka: 1. Martin Koch, 631
cm, 2. Marián Vismek, obaja ZŠ Záhorácka,
549, 3. Jaroslav Kubíček, ZŠ Štúrova, 532, hod
kriketkou: 1. Ivan Prokeš, ZŠ Stupava, 82.80
m, 2. Adrián Štokinger, ZŠ Sološnica, 80.00,
3. Filip Polák, ZŠ Záhorácka, 77.30, guľa: 1.
Boďo Richard, ZŠ Závod, 12.64 m, 2. Pištelák
Denis, 12.33, 3. Škopík Filip, obaja ZŠ Štúrova,
11.56, štafeta 4 x 60 m: 1. ZŠ Záhorácka A,
29.73 sek., 2. ZŠ Štúrova A, 30.22, 3. ZŠ Sološnica
A, 31.26, 4. ZŠ Olšovského A, 31.48, 5. ZŠ
Stupava A, 31.70, 6. ZŠ Dérera A, 32.26, 7. ZŠ
Lozorno, 33.16, 8. ZŠ Záhorácka B, 33.67, 9. ZŠ
Sološnica B, 33.89, 10. ZŠ Olšovského B,
34.98, 11. RDD Sološnica A, 40.39.
lPoradie škôl: 1. ZŠ Záhorácka, 929 bodov,
2. ZŠ Štúrova, 919, 3. ZŠ Olšovského, 751, 4.
ZŠ Stupava, 730, 5. ZŠ Sološnica, 624, 6. ZŠ
Dérera, 620, 7. RDD Sološnica, 585, 8. ZŠ Lozorno,
445, 9. ZŠ Zohor, 396, 10. ZŠ Závod,
295, 11. ZŠ Jakubov, 289, 12. Gymn. 8-ročné,
233, 13. ZŠ Gajary, 186, 14. ZŠ Záhorská Ves,
173, 15. ZŠ Rohožník, 165, 16. ZŠ Láb, 87.
MÁRIAHÚŠŤAVOVÁ