Pondelok, 5. december, 2022 | Meniny má Oto

FUTBALOVÁ MLÁDEŽ

2. LIGA STARŠÍ
l 30. kolo: Myjava - Nové Zámky 2:0
(1:0), Podmajerský, Zguriš, Nitra B - FC
Senec 4:0, Púchov - Levice 2:0, ŠKP
Dúbravka - Šaľa 4:2, P. Bystrica - AAC
Trenčín 1:3. Dubnica B - SFM Senec 2:2,
Artmedia B - Prievidza 1:0, Inter B - PVFA
0:3.
1. Trenčín 30 23 4 3 83:21 73
2. Levice 30 19 5 6 64:24 62
3. PVFA 30 15 5 10 62:35 50
4. Dubnica B 30 14 7 9 59:40 49
5. Nitra B 30 14 5 11 70:45 47
6. Myjava 30 12 7 11 38:35 43
7. Šaľa 30 13 4 13 42:46 43
8.SFMSenec 30 10 10 10 32:43 40
9. Dúbravka 30 12 4 14 37:65 40
10. Artmedia B 30 11 4 15 40:53 37
11. Prievidza 30 11 3 16 49:60 36
12. FC Senec 30 10 6 14 35:49 36
13. Inter B 30 11 3 16 44:66 36
14. Púchov 30 10 4 16 36:48 34
15. N. Zámky 30 9 6 15 43:51 33
16. P. Bystrica 30 5 5 20 33:86 20
2. LIGA MLADŠÍ
l 30. kolo: Myjava - Nové Zámky 5:0
(4:0), Banda 2, Sládeček, Klein, Samek,
Nitra B - FC Senec 3:0, Púchov - Levice
3:1, ŠKP Dúbravka - Šaľa 3:0, P. Bystrica
- AAC Trenčín 1:3. Dubnica B - SFM Senec
1:3. Artmedia B - Prievidza 6:0. Inter
B - PVFA 1:3
.
1. Nitra B 30 20 6 4 73:30 66
2. Artmedia B 30 18 4 8 74:37 58
3. Púchov 30 16 8 6 74:33 56
4.AACTrenčín 30 15 11 4 58:32 56
5. Dubnica B 30 17 3 10 58:44 54
6. PVFA 30 15 6 9 54:28 51
7. Inter B 30 15 4 11 65:42 49
8. Levice 30 13 8 9 51:39 47
9. Dúbravka 30 12 6 12 57:43 42
10.SFMSenec 30 11 9 10 41:33 42
11. Nové Zámky 30 12 4 14 72:88 40
12. Prievidza 30 9 7 14 35:66 34
13. Myjava 30 6 7 17 23:70 25
14. P. Bystrica 30 5 5 20 33:76 20
15. FC Senec 30 4 4 22 17:64 16
16. Šaľa 30 4 4 22 23:83 16
3. LIGA STARŠÍ
l 30. kolo: Senica - Vráble 3:1 (2:1), g. d.
Ružička, Šimo, Rácik, Nemšová - Brezová
1:1 (1:1), g. h. Zubálik, Galanta - AS
Trenčín B 2:6, ČFK Nitra - Komárno 6:4,
Dun. Streda - Trnava B 1:0, Lok. Trnava -
Partizánske 2:3, N. Mesto - Bánovce 5:2,
Topoľčany - Chrenová 3:0 kont., hostia
neprišli.
1. L. Trnava 30 24 3 3 91:23 75
2. Trnava B 30 22 4 4 81:22 70
3. D. Streda 30 21 3 6 93:31 66
4. Senica 30 20 4 6 97:38 64
5. Topoľčany 30 15 7 8 50:30 52
6. Brezová 30 13 9 8 49:37 48
7. Vráble 30 13 6 11 53:49 45
8. N. Mesto 30 12 5 13 50:58 41
9. Nemšová 30 10 8 12 36:46 38
10. Trenčín B 30 10 7 13 61:58 37
11. Galanta 30 10 2 18 48:78 32
12. ČFK Nitra 30 8 3 19 41:71 27
13. Partizánske 30 8 2 20 37:76 26
14. Bánovce 30 7 4 19 31:85 25
15. Komárno 30 7 2 21 40:89 23
16. Chrenová 30 4 3 23 43:110 15
3. LIGA MLADŠÍ
l 30. kolo: Senica - Vráble 7:0 (1:0), D.
Štora, Dóža a F. Ravas 2, Kratochvíl,
Nemšová - Brezová 0:0, Galanta - AS
Trenčín B 2:2, ČFK Nitra - Komárno 3:2,
Dun. Streda - Trnava B 0:6, Lok. Trnava
- Partizánske 8:1, N. Mesto - Bánovce
5:2, Topoľčany - Chrenová 3:0 kont.,
hostia neprišli
.
1. Trenčín B 30 24 3 3 114:26 75
2. Senica 30 23 2 5 93:21 71
3. L. Trnava 30 22 4 4 111:30 70
4. Trnava B 30 21 5 4 93:23 68
5. D. Streda 30 18 5 7 114:50 59
6. Topoľčany 30 17 3 10 55:39 54
7. Vráble 30 14 5 11 80:55 47
8. Brezová 30 14 2 14 45:60 44
9. ČFK Nitra 30 14 1 15 57:63 43
10. Bánovce 30 10 4 16 49:76 34
11. Chrenová 30 10 2 18 47:75 32
12. Galanta 30 9 2 19 47:72 29
13. Partizánske 30 8 3 19 42:101 27
14. Nemšová 30 5 3 22 41:85 18
15. N. Mesto 30 5 1 24 32:121 16
16. Komárno 30 3 1 26 32:155 10
4. LIGA SEVEROZÁPAD
l 30. kolo: Skalica - Tr. Stankovce 1:3
(1:0), g. d. Jakúbek, Leopoldov - Holíč 5:1
(1:0), g. d. Harman a Šťastný 2, Vančo,
Radošovce - Hrnčiarovce 0:4 (0:1), J.
Bohunice - Hlohovec 7:1 (3:1), g. d. Gajarský
a Nemček 2, Machovič, Vavrinec,
Grígel, Piešťany - Nováky 9:0 (4:0), Zelenaj
4, Tomášik a Mikloška 2, Šiška,
Handlová - D. Vestenice 1:3 (1:0), Led.
Rovne - Ilava 1:2, Vrbové - Moravany
predohrali (4:2).
1. J.Bohunice 30 27 0 3 123:27 81
2. Piešťany 30 25 2 3 123:36 77
3. D.Vestenice 30 18 4 8 87:52 58
4. Leopoldov 30 17 3 10 64:45 54
5. Tr.Stankovce 30 17 0 13 82:44 51
6. Nováky 30 14 6 10 58:62 48
7. Vrbové 30 12 7 11 69:65 43
8. Hlohovec 30 14 1 15 56:69 43
9. Ilava 30 14 1 15 52:65 43
10. Hrnčiarovce 30 12 2 16 64:90 38
11. L.Rovne 30 11 2 17 60:83 35
12. Skalica 30 9 7 14 45:60 34
13. Moravany 30 9 5 16 66:80 32
14. Handlová 30 5 6 19 41:93 21
15. Holíč 30 5 4 21 44:97 19
16. Radošovce 30 3 6 21 28:94 15
5. LIGA ZÁPAD
l 30. kolo: Kúty - Veľké Orvište 3:0
(2:0), J. Pavelka, Denis Libuša, Dominik
Libuša, Tovarníky - Hlboké 3:1 (1:0), M.
Daňovič, Jurík, Jambor - Sládek, Radošina
- Chtelnica 6:2 (3:1), Horné Orešany
- Bojná 3:1 (1:0), g. d. Brázdovič 2,
Geschwandtner, Trebatice - Boleráz
0:0, Bor. Mikuláš - Solčany, Preseľany -
Šaštín aj Gbely - Veľké Kostoľany 3:0
kont., hostia neprišli.
1. Boleráz 30 21 3 6 72:19 66
2. Šaštín 30 16 7 7 53:30 55
3. Preseľany 30 16 4 10 57:39 52
4. Hlboké 30 15 6 9 58:30 51
5. Chtelnica 30 14 6 10 73:59 48
6. V. Orvište 30 13 9 8 49:46 48
7. Bojná 30 14 5 11 49:36 47
8. Tovarníky 30 14 4 12 69:79 46
9. Gbely 30 13 5 12 59:56 44
10. V. Kostoľany30 9 8 13 59:50 38
11. Radošina 30 11 5 14 64:64 38
12. Trebatice 30 9 9 12 37:51 36
13. Solčany 30 10 4 16 44:48 34
14. H. Orešany 30 7 6 17 44:94 27
15. Kúty 30 8 1 21 31:72 25
16. B. Mikuláš 30 5 4 21 31:82 19
MO ObFZ SENICA
l 30. kolo: Bor. Sv. Jur - Čáčov 1:6 (1:2),
g. h. Halabrín 5, Mikulčík, Rybky - Mor.
Sv. Ján 3:2 (1:2), Thebery, Španka, Kondič
- Bolf, Knotek, Petr. Ves - Jablonica
1:6 (1:3 ), g. d. Tomša, Trnovec - Mokrý
Háj 4:2, g. h. Duchoslav, Rehák, Brodské
- Kopčany 1:4 (0:3), g. d. Novák,
Unín - Rovensko 3:0 kont., hostia popredu
vzdali, voľno - Prietrž, Oreské.
1. Mor.Sv.Ján 26 23 1 2 143:29 70
2. Čáčov 26 21 4 1 119:39 67
3. Kopčany 26 17 2 7 113:56 53
4. Brodské 26 17 0 9 127:74 51
5. Prietrž 26 13 2 11 71:82 41
8. Trnovec 26 12 3 11 63:71 39
6. Unín 26 11 5 10 52:79 38
8. Jablonica 26 10 4 12 71:78 34
9. Bor.Sv.Jur 26 9 3 14 56:72 30
10. Mokrý Háj 26 8 2 16 56:90 26
12. Rovensko 26 6 4 16 40:80 22
11. Oreské 26 5 5 16 38:73 20
13. Rybky 26 4 7 15 39:89 19
14. Petr. Ves 26 3 4 19 53:126 13
Cerová odstúpila zo súťaže, Štefanov bol
vylúčený.
MO ObFZ SENICA II. TRIEDA
l 26. kolo: Pop. Močidlany - Sobotište
4:2 (3:0), M. Tokoš 3, Vaculka- baláž,
petrák, Sekule - Koválov 0:3 (0:2), Vrádište
- Smolinské 0:4 (0:1), Masár 3,
Okasa, Dojč - Hlboké B 5:4 (1:1), Serafín
2, Ušiak, Hrebenár, Komorník, Lakš. N.
Ves - Rohov 2:2 (2:0), Husár 2, voľno -
Š.Humence, Radimov.
1. Smolinské 22 17 3 2 102:29 54
2. Koválov 22 17 2 3 93:34 53
3. Sekule 22 13 3 6 90:48 42
4. Š.Humence 22 13 2 7 74:44 41
5. Hlboké B 22 12 4 6 97:39 40
6. Radimov 22 9 4 9 59:59 31
7. L.N.Ves 22 9 3 10 60:50 30
8. P.Močidlany 22 9 3 10 51:48 30
9. Vrádište 22 8 2 12 48:73 26
10. Rohov 22 7 1 14 46:70 22
11. Sobotište 22 2 1 19 27:124 7
12. Dojč 22 1 2 19 25:154 5
SFZ 1. LIGA STARŠÍ
l26. kolo: Myjava - Púchov 2:0 (1:0), Jorík,
Holič, Nitra - Levice 3:0, P. Bystrica -
Dubnica 0:2, Trnava - Artmedia 4:0,
SFM Senec - Slovan 0:1, Trenčín - PVFA
0:0, Senica - Inter predohrali (1:1).
1. AS Trenčín 26 21 3 2 58:16 66
2. Trnava 26 19 3 4 59:22 60
3. Inter 26 16 6 4 51:19 54
4. Dubnica 26 14 7 5 44:21 49
5. Slovan 26 13 5 8 60:34 44
6. Nitra 26 12 6 8 60:22 42
7. Levice 26 11 6 9 45:48 39
8. Myjava 26 8 7 11 34:28 31
9. Púchov 26 9 4 13 32:37 31
10. Senica 26 7 6 13 27:41 27
11. PVFA 26 5 8 13 18:30 23
12.SFMSenec 26 6 4 16 22:54 22
13. Artmedia 26 5 4 17 24:71 19
14. P. Bystrica 26 1 1 24 7:98 4
SFZ 1. LIGA MLADŠÍ
l 26. kolo: Myjava - Púchov 4:0 (2:0),
Baranovič, Dobrovodský, Nikodém,
Smolíček, Nitra - Levice 7:0, Myjava -
Púchov 4:0, P. Bystrica - Dubnica 0:5,
Trnava - Artmedia 3:0, SFM Senec - Slovan
0:4, Trenčín - PVFA 1:5, Senica - Inter
predohrali (3:0).
1. Nitra 26 21 1 4 95:16 64
2. Senica 26 20 2 4 73:33 62
3. Dubnica 26 16 6 4 63:19 54
4. Trnava 26 16 6 4 65:23 54
5. AS Trenčín 26 15 2 9 61:38 47
6. PVFA 26 14 5 7 42:20 47
7. Slovan 26 13 5 8 50:30 44
8. Inter 26 10 5 11 41:33 35
9. Myjava 26 9 4 13 34:38 31
10.SFMSenec 26 4 5 17 20:51 17
11. Levice 26 3 8 15 14:60 17
12. Púchov 26 4 4 18 11:52 16
13. P. Bystrica 26 5 1 20 21:95 16
14. Artmedia 26 3 4 19 8:90 13
ZsFZ 3. liga STRED STARŠÍ
l 26. kolo: Chrenová B - Senica B 1:7
(1:4), Vígh - D. Slovík a Hečko 2, T. Slovík,
Madák, R. Balážik, Skalica - Brezová
14:0 (5:0), Hurban a Prachár 5,
Frühauf 2, Šenk, L. Černek, Mor. Sv. Ján
- Sereď 3:2 (2:1), J. Kadera 2, G. Palkovič -
J. Morong, M. Kollár, Leopoldov - Holíč
6:0, Šamorín - Vrbové 2:1 (2:0), Göndör,
Szabo, Hlohovec - Šoporňa 14:0 (3:0),
Galanta - D. Streda B 8:0 (5:0), Mikuš 4,
Lancz, Modrovics, Kalocsai, Noga.
Dohrávka: Brezová - Šamorín 3:1, g. h.
Štifter.
1. Galanta 26 24 2 0 120:19 74
2. Skalica 26 20 3 3 101:22 63
3. Leopoldov 26 17 4 5 86:21 55
4. Hlohovec 26 16 2 8 101:43 50
5. Mor.Sv.Ján 26 14 1 11 91:62 43
6. Senica B 26 14 1 11 65:60 43
7. Sereď 26 13 3 10 69:38 42
8. Vrbové 26 9 5 12 39:59 32
9. Šamorín 26 8 4 14 39:56 28
10. Holíč 26 6 7 13 30:65 25
11. Brezová 26 8 1 17 34:97 25
12. Chrenová B 26 6 2 18 54:94 20
13. D. Streda B 26 6 2 18 35:101 20
14. Šoporňa 26 2 1 23 10:137 7
ZsFZ 3. LIGA STRED MLADŠÍ
l 26. kolo: Chrenová B - Senica B 2:5
(2:3), Bača, Maťašovský - Mihálik 2, Královič,
Chvál, Konečný, Skalica - Brezová
6:0 (3:0), Moronga 3, Klein, Baláž, L.
Mareš, Mor. Sv. Ján - Sereď 2:2 (1:1), M.
Palkovič, A. Hajdin - P. Bodlák 2, Leopoldov
- Holíč 0:2, Šamorín - Vrbové
13:0 (8:0), Csejtey 4, Mikuš 3, Pinte 2,
Derzsi, Davida, Rigó, Csiba, Hlohovec -
Šoporňa 14:0 (6:0), Galanta - Dun. Streda
B 0:2 (0:2), Bazsó, Bénes.
Dohrávka: Brezová - Šamorín 1:0.
1. Hlohovec 26 25 1 0 160:11 76
2. D. Streda B 26 20 3 3 103:21 63
3. Senica B 26 19 2 5 92:16 59
4. Šamorín 26 17 0 9 103:39 51
5. Galanta 26 15 5 6 74:20 50
6. Skalica 26 15 1 10 78:49 46
7. Sereď 26 13 2 11 74:47 41
8. Šoporňa 26 11 1 14 39:87 34
9. Vrbové 26 9 4 13 42:96 31
10. Mor.Sv.Ján 26 7 4 15 42:72 25
11. Brezová 26 5 5 16 17:83 20
12. Holíč 26 4 2 20 18:83 14
13. Leopoldov 26 2 3 21 14:96 9
14. Chrenová B 26 2 3 21 18:154 9
ZsFZ 3. LIGA SEVER STARŠÍ
l 26. kolo: Prievidza B - Myjava B 1:6,
Handlová - N. Mesto 1:3, P. Bystrica B -
Šimonovany 1:3, Púchov B - L. Rovne
3:3, Partizánske - Beluša 8:1, TTS Trenčín
- N. Dubnica 5:0, Bánovce - Nemšová
3:1.
1. N. Mesto 26 23 1 2 124:26 70
2. TTS Trenčín 26 21 3 2 78:29 66
3. Bánovce 26 17 2 7 85:29 53
4. L. Rovne 26 15 3 8 47:27 48
5. Nemšová 26 14 3 9 77:51 45
6. Partizánske 26 13 2 11 69:52 41
7. N. Dubnica 26 10 4 12 43:63 34
8. Púchov B 26 10 3 13 52:43 33
9. Myjava B 26 10 3 13 45:55 33
10. Prievidza B 26 8 3 15 31:70 27
11. Šimonovany 26 8 0 18 40:79 24
12. Handlová 26 5 5 16 24:72 20
13. P. Bystrica B 26 5 5 16 28:77 20
14. Beluša 26 4 1 21 33:118 13
ZsFZ 3. LIGA SEVER MLADŠÍ
l 26. kolo: Prievidza B - Myjava B 0:4,
Handlová - N. Mesto 0:4, P. Bystrica B -
Šimonovany 0:9, Púchov B - L. Rovne
0:3, Partizánske - Beluša 4:0, TTS Trenčín
- N. Dubnica 2:2, Bánovce - Nemšová
11:0.
1. Bánovce 26 23 1 2 150:16 70
2. Prievidza B 26 21 1 4100:29 64
3. N. Mesto 26 18 4 4 80:25 58
4. Partizánske 26 17 3 6 93:37 54
5. L. Rovne 26 16 4 6 77:41 52
6. TTS Trenčín 26 15 4 7 68:36 49
7. Púchov B 26 12 5 9 53:28 41
8. N. Dubnica 26 10 3 13 50:58 33
9. Šimonovany 26 10 1 15 54:71 31
10. Myjava B 26 8 2 16 27:87 26
11. Handlová 26 6 3 17 27:59 21
12. Nemšová 26 3 2 21 23:84 11
13. P. Bystrica B 26 3 1 22 14:130 10
14. Beluša 26 3 0 23 17:132 9
KS SŽ ZÁPAD
l26. kolo: Kúty - Drahovce 1:4 (1:1), g. d.
K. Mihál, Gbely - Moravany 3:0 kont.,
hostia neprišli, J. Bohunice - Slávia Trnava
8:1, Kátlovce - Práznovce 3:2, g. d.
A. Pavlík 2, P. Šimončič, Zeleneč - Smolenice
1:0 (1:0), Hrnčiarovce - Suchá n/P.
2:1, Dechtice - Kľačany 3:3.
1. Práznovce 26 19 4 3 106:26 61
2. Drahovce 26 19 3 4 79:25 60
3. Kátlovce 26 18 1 7 95:39 55
4. Moravany 26 16 3 7 60:38 51
5. Gbely 26 14 5 7 67:36 47
6. Zeleneč 26 12 7 7 33:30 43
7. J. Bohunice 26 12 2 12 66:74 38
8. Kľačany 26 10 4 12 42:54 34
9. Dechtice 26 8 6 12 48:55 30
10. Kúty 26 9 2 15 54:59 29
11. Hrnčiarovce 26 6 6 14 37:62 24
12. Suchá 26 7 1 18 33:98 22
13. Slávia TT 26 4 5 17 30:73 17
14. Smolenice 26 2 3 21 12:93 9
5. ročník ZsFZ sk. C
l Skupina C: Lok. Trnava - Topoľčany
5:2, FC ViOn - Levice 1:2, Hlohovec - Nitra
1:3, ČFK Nitra - Piešťany hrajú 16.6.,
voľno - Sp. Trnava a Senica.
Dohrávka: Sp. Trnava - Lok. Trnava 5:1.
1. FC Nitra 18 17 1 0 82:12 52
2. Senica 18 14 2 2 64:11 44
3. Levice 18 14 1 3 61:25 43
4. Sp. Trnava 18 12 0 6 102:27 36
5. FC ViOn 18 8 0 10 40:36 24
6. Topoľčany 18 7 0 11 52:40 21
7. L. Trnava 18 6 0 12 53:60 18
8. Piešťany 17 6 0 11 51:85 18
9. Hlohovec 18 3 0 15 23:94 9
10. ČFK Nitra 17 0 0 17 5:143 0
4. ročník ZsFZ sk. C
l Skupina C: Levice B - Senica 1:2
(1:0), g. h. Baumgartner 2, Hlohovec -
Nitra 0:14, Lok. Trnava - Topoľčany 5:2,
FC ViOn - Levice 1:7, ČFK Nitra - Piešťany
a Fatranská - Sp. Trnava hrajú 16.6.
Dohrávky: Nitra A - Fatranská 17:0, Sp.
Trnava - Lok. Trnava 4:1.
1. FC Nitra 22 21 1 0 189:26 64
2. Senica 22 18 1 3 126:26 55
3. Lok. Trnava 22 16 2 4 137:28 50
4. Sp. Trnava 21 13 2 6 91:42 41
5. FC ViOn 22 13 2 7 81:55 41
6. Levice 21 12 4 5 132:27 40
7. Piešťany 21 9 0 12 92:86 27
8. Topoľčany 21 6 2 13 60:80 20
9. Levice B 22 6 1 15 56:79 19
10. ČFK Nitra 21 5 1 15 40:131 16
11. Hlohovec 21 1 0 20 17:158 3
12. Fatranská 20 0 0 20 6:289 0
3. ročník ZsFZ sk. C
l Skupina C: Levice B - Senica 0:8
(0:2), Martišiak 3, Perička 2, Chropovský,
Ma. Hnilica, P. Januška, Hlohovec -
Nitra 2:4, Lok. Trnava - Topoľčany 3:3,
ČFK Nitra - Piešťany hrajú 16.6., voľno -
Sp. Trnava, Levice a FC ViOn.
Dohrávka: Sp. Trnava - Lok. Trnava 0:1.
1. FC ViOn 20 16 2 2 87:13 50
2. Senica 20 14 2 4 81:20 44
3. Lok. Trnava 20 14 2 4 81:39 44
4. Topoľčany 21 13 2 6 103:36 41
5. Levice 20 13 1 6 65:34 40
6. Sp. Trnava 20 13 0 7 88:25 39
7. FC Nitra 20 8 2 10 54:65 26
8. ČFK Nitra 19 7 1 11 37:66 22
9. Piešťany 19 3 0 16 29:87 9
10. Levice B 21 2 0 19 28:128 6
11. Hlohovec 20 1 0 19 16:1563

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Najčítanejšie na My Záhorie

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pozor na predvianočné online podvody, takto nakúpite bezpečne
  2. Ako sa dostať k darčeku výhodnejšie? Skúste túto možnosť.
  3. Ikonický projekt Metropolis vyhral CIJ Awards
  4. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce?
  5. Darujte predplatné a získate poukaz v hodnote 10 € do Panta Rhei
  6. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý
  7. Deti cestujú do exotiky zadarmo
  8. Predaj osobných automobilov Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
  1. Nepotrebné telefóny pomáhajú na Vianoce deťom a rodinám v núdzi
  2. Tisíc líp aj pre včely od slovenskej prezidentky
  3. Changes to the System of Remedies
  4. How to succeed when acquiring a business in Slovakia
  5. Nová éra stavieb začína teraz
  6. Pozor na predvianočné online podvody, takto nakúpite bezpečne
  7. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý
  8. Deti cestujú do exotiky zadarmo
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 15 016
  2. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 7 536
  3. Po pohlavnom styku by sa ženy mali čo najskôr vymočiť. Muži nie 6 871
  4. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 3 030
  5. Deti cestujú do exotiky zadarmo 2 396
  6. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého 2 395
  7. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 2 264
  8. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 2 058

Blogy SME

  1. Rudolfa Vallová: Keď odchádzajú talentovaní mladí ľudia...
  2. Štefan Vidlár: Alea iacta est
  3. Peter Maroncik: Ekomarxistickí odborníci
  4. ASEKOL SK: Pozrieš – triediš! jedinečné ponožky, ktoré učia triediť odpad
  5. Rastislav Puchala: Zrušme konečne Vianoce!
  6. Štefan Vidlár: Reklama
  7. Pavol Kéri: Liptovský polmaratón
  8. Milan Buno: 7 knižných tipov: Ďalšia žena, čo verí, že je múdrejšia ako muži...
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 241 214
  2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 6 633
  3. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 4 532
  4. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 569
  5. Jana Melišová: V závoji hmly 3 518
  6. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 2 892
  7. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 544
  8. Café Európa: Čo sa môžeme naučiť od starších demokracií v právach LGBTI+ komunity? 2 047
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  3. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  4. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  5. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  6. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  7. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Policajti odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách na základe získaných informácií z operatívno-pátracej činnosti vykonali za účasti


TASR 40m

Pri útoku na parkovisku v Skalici, ktorý sa udial v noci na piatok (2. 12.), sa zranili dve osoby.


TASR 1 h
Alexandra so svojimi dvomi dcérkami.

Za dva roky nazbierala 150 sviečok, ich cena sa môže vyšplhať na tisíce eur.


3 h

Aktuálne vydanie je už v predaji.


6 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

  1. Rudolfa Vallová: Keď odchádzajú talentovaní mladí ľudia...
  2. Štefan Vidlár: Alea iacta est
  3. Peter Maroncik: Ekomarxistickí odborníci
  4. ASEKOL SK: Pozrieš – triediš! jedinečné ponožky, ktoré učia triediť odpad
  5. Rastislav Puchala: Zrušme konečne Vianoce!
  6. Štefan Vidlár: Reklama
  7. Pavol Kéri: Liptovský polmaratón
  8. Milan Buno: 7 knižných tipov: Ďalšia žena, čo verí, že je múdrejšia ako muži...
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 241 214
  2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 6 633
  3. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 4 532
  4. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 569
  5. Jana Melišová: V závoji hmly 3 518
  6. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 2 892
  7. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 544
  8. Café Európa: Čo sa môžeme naučiť od starších demokracií v právach LGBTI+ komunity? 2 047
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  3. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  4. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  5. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  6. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  7. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu