Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

FUTBALOVÁ MLÁDEŽ

lo: Šaľa - Myjava 2:1 (1:1), g. h.
vlastný, N. Zámky - Nitra B 5:1, Levice - ŠKP
Dúbravka 4:0, FC Senec - Artmedia B 1:1,
SFM Senec - Púchov 1:6, PVFA - Dubnica B
3:2, AAC Trenčín - Inter B 4:0, Prievidza - P.
Bystrica 4:1.
1.AACTrenčín 29 22 4 3 80:20 70
2. Levice 29 19 5 5 64:22 62
3. Dubnica B 29 14 6 9 57:38 48
4. PVFA 29 14 5 10 59:35 47
5. Nitra B 29 13 5 11 66:45 44
6. Šaľa 29 13 4 12 40:42 43
7. Myjava 29 11 7 11 36:35 40
8.SFMSenec 29 10 9 10 30:41 39
9. Dúbravka 29 11 4 14 33:63 37
10. Prievidza 29 11 3 15 49:59 36
11. FC Senec 29 10 6 13 35:45 36
12. Inter B 29 11 3 15 44:63 36
13. Artmedia B 29 10 4 15 39:53 34
14. Nové Zámky 29 9 6 14 43:49 33
15. Púchov 29 9 4 16 34:48 31
16. P. Bystrica 29 5 5 19 32:83 20
2. LIGA MLADŠÍ
l 29. kolo: Šaľa - Myjava 0:0, N. Zámky
- Nitra B 3:3, Levice - ŠKP Dúbravka 1:2, FC
Senec - Artmedia B 0:4, SFM Senec - Púchov
2:2, PVFA - Dubnica B 0:1, AAC Trenčín
- Inter B 2:2, Prievidza - P. Bystrica 1:2.
1. Nitra B 29 19 6 4 70:30 63
2. Artmedia B 29 17 4 8 68:37 55
3. Dubnica B 29 17 3 9 57:41 54
4. Púchov 29 15 8 6 71:32 53
5.AACTrenčín 29 14 11 4 55:31 53
6. Inter B 29 15 4 10 64:39 49
7. PVFA 29 14 6 9 51:27 48
8. Levice 29 13 8 8 50:36 47
9. Nové Zámky 29 12 4 13 72:83 40
10. Dúbravka 29 11 6 12 54:43 39
11.SFMSenec 29 10 9 10 38:32 39
12. Prievidza 29 9 7 13 35:60 34
13. Myjava 29 5 7 17 18:70 22
14. P. Bystrica 29 5 5 19 32:73 20
15. FC Senec 29 4 4 21 17:61 16
16. Šaľa 29 4 4 21 23:80 16
3. LIGA STARŠÍ
l 29. kolo: Brezová p/B. - Senica 0:0,
(hosťujúci J. Procháska nedal penaltu),
Vráble - Dun. Streda 1:1, Komárno - Nemšová
4:0, Partizánske - ČFK Nitra 2:1,
Chrenová - Lok. Trnava 1:6, AS Trenčín B -
Topoľčany 1:2, Bánovce - Galanta 2:3, Trnava
B - N. Mesto 2:1.
1. Lok. Trnava 29 24 3 2 89:20 75
2. Trnava B 29 22 4 3 81:21 70
3. Dun. Streda 29 20 3 6 92:31 63
4. Senica 29 19 4 6 94:37 61
5. Topoľčany 29 14 7 8 47:30 49
6. Brezová 29 13 8 8 48:36 47
7. Vráble 29 13 6 10 52:46 45
8. Nové Mesto 29 11 5 13 45:56 38
9. Nemšová 29 10 7 12 35:45 37
10. AS Trenčín B 29 9 7 13 55:56 34
11. Galanta 29 10 2 17 46:72 32
12. Bánovce 29 7 4 18 29:80 25
13. ČFK Nitra 29 7 3 19 35:67 24
14. Partizánske 29 7 2 20 34:74 23
15. Komárno 29 7 2 20 36:83 23
16. Chrenová 29 4 3 22 43:107 15
3. LIGA MLADŠÍ
l 29. kolo: Brezová p/B. - Senica 0:5
(0:3), Tomek 2, F. Ravas, Dóža, Kessl,
Vráble - Dun. Streda 2:2, Komárno - Nemšová
3:1, Partizánske - ČFK Nitra 2:0,
Chrenová - Lok. Trnava 2:5, AS Trenčín B -
Topoľčany 7:0, Bánovce - Galanta 3:3, Trnava
B - N. Mesto 3:1.
1. Trenčín B 29 24 2 3 112:24 74
2. Senica 29 22 2 5 86:21 68
3. L. Trnava 29 21 4 4 103:29 67
4. Trnava B 29 20 5 4 87:23 65
5. D. Streda 29 18 5 6 114:44 59
6. Topoľčany 29 16 3 10 52:39 51
7. Vráble 29 14 5 10 80:48 47
8. Brezová 29 14 1 14 45:60 43
9. ČFK Nitra 29 13 1 15 54:61 40
10. Bánovce 29 10 4 15 47:71 34
11. Chrenová 29 10 2 17 47:72 32
12. Galanta 29 9 1 19 45:70 28
13. Partizánske 29 8 3 18 41:93 27
14. Nemšová 29 5 2 22 41:85 17
15. N. Mesto 29 4 1 24 27:119 13
16. Komárno 29 3 1 25 30:152 10
4. LIGA SEVEROZÁPAD
l 29. kolo: Holíč - Skalica 0:1 (0:0), Biháry,
Hlohovec - Radošovce 3:2 (1:0), g.
h. M. Valla 2, Ilava - Piešťany 1:2, Moravany
- Handlová 8:1, D. Vestenice - J. Bohunice
2:5, Hrnčiarovce - Leopoldov 1:2, Nováky
- Vrbové 3:2, Tr. Stankovce - Led. Rovne
6:1.l Predohrávka 30. kola: Vrbové - Moravany
4:2.
1. J.Bohunice 29 26 0 3 116:26 78
2. Piešťany 29 24 2 3 114:36 74
3. D.Vestenice 29 17 4 8 84:51 55
4. Leopoldov 29 16 3 10 59:44 51
5. Tr.Stankovce 29 16 0 13 79:43 48
6. Nováky 29 14 6 9 58:53 48
7. Vrbové 30 12 7 11 69:65 43
8. Hlohovec 29 14 1 14 55:62 43
9. Ilava 29 13 1 15 50:64 40
10. L.Rovne 29 11 2 16 59:81 35
11. Hrnčiarovce 29 11 2 16 60:90 35
12. Skalica 29 9 7 13 44:57 34
13. Moravany 30 9 5 16 66:80 32
14. Handlová 29 5 6 18 40:90 21
15. Holíč 29 5 4 20 43:92 19
16. Radošovce 29 3 6 20 28:90 15
5. LIGA ZÁPAD
l 29. kolo: V. Orvište - Gbely 0:3 (0:1),
P. Vaculka 2, R. Polák, Hlboké - H. Orešany
3:1 (1:1), g. d. Chodúr 2, Kovačič, Boleráz
- Bor. Mikuláš 9:1 (3:1), g. h. D.
Obuch, Solčany - Preseľany 3:0 (3:0), Bojná
- Trebatice 2:2 (0:1), g. h. T. Jankovič st.
2, V. Kostoľany - Tovarníky 2:2 (0:2), g. h.
Jahoda, Meluš, Chtelnica - Kúty aj Šaštín
- Radošina 3:0 kont., hostia neprišli.
1. Boleráz 29 21 2 6 72:19 65
2. Šaštín 29 16 7 6 53:26 55
3. Hlboké 29 15 6 8 57:27 51
4. Preseľany 29 15 4 10 54:39 49
5. Chtelnica 29 14 6 9 71:53 48
6. V. Orvište 29 13 9 7 49:43 48
7. Bojná 29 14 5 10 48:33 47
8. Tovarníky 29 13 4 12 66:78 43
9. Gbely 29 12 5 12 56:56 41
10. V. Kostoľany 29 9 8 12 59:47 38
11. Radošina 29 10 5 14 58:62 35
12. Trebatice 29 9 8 12 37:51 35
13. Solčany 29 10 4 15 44:45 34
14. H. Orešany 29 6 6 17 41:93 24
15. Kúty 29 7 1 21 28:72 22
16. B. Mikuláš 29 4 4 21 28:82 16
MO ObFZ SENICA
l 29. kolo: Oreské - Unín 0:3 (0:1), Hoferka
2, Ovečka, Jablonica - Rybky 6:0
(4:0), Benek a Holič 2, Roman, Pavlík,
Mokrý Háj - Petr. Ves 8:1 (5:0), Danovič
5, Pukančík, Rehák, Macek (11) - Malčík,
Rovensko - Trnovec 1:2 (1:0), Hyža - Šesták,
Uher, Prietrž - Bor. Sv. Jur aj Čáčov -
Brodské 3:0 kont. hostia neprišli, voľno -
Mor.Sv.Ján, Kopčany.
1. Mor.Sv.Ján 25 23 1 1 141:26 70
2. Čáčov 25 20 4 1 113:38 64
4. Brodské 25 17 0 8 126:70 51
3. Kopčany 25 16 2 7 109:55 50
5. Prietrž 26 13 2 11 71:82 41
8. Trnovec 25 11 3 11 59:69 36
6. Unín 25 10 5 10 49:79 35
7. Bor.Sv.Jur 25 9 3 13 52:66 30
9. Jablonica 25 9 4 12 66:77 31
10. Mokrý Háj 25 8 2 15 54:86 26
12. Rovensko 25 6 4 15 40:77 22
11. Oreské 26 5 5 16 38:73 20
13. Rybky 25 3 7 15 36:88 16
14. Petr. Ves 25 3 4 18 52:120 13
Cerová odstúpila zo súťaže, Štefanov bol
vylúčený.
MO ObFZ SENICA II. TRIEDA
l 25. kolo: Koválov - Vrádište 12:0
(5:0), Sobotište - Sekule 1:9 (1:3), g. d.
Baláž, Hlboké B - Lakš. N. Ves, Smolinské
- Dojč aj Š. Humence - P. Močidlany
3:0 kont., hostia neprišli, voľno - Radimov,
Rohov.
1. Smolinské 21 16 3 2 98:29 51
2. Koválov 21 16 2 3 90:34 50
3. Sekule 21 13 3 5 90:45 42
4. Š.Humence 22 13 2 7 74:44 41
5. Hlboké B 21 12 4 5 93:34 40
6. L.N.Ves 21 9 2 10 58:48 29
7. Radimov 21 8 4 9 55:58 28
8. Vrádište 21 8 2 11 48:69 26
9. P.Močidlany 20 7 3 10 44:46 24
10. Rohov 20 7 0 13 43:64 21
11. Sobotište 21 2 1 18 25:120 7
12. Dojč 20 0 2 18 20:147 2
BFZ 3. LIGA STARŠÍ
l 26. kolo: ŠK Malacky - Karlová Ves
1:1, Vrakuňa - Gajary 1:2, Dunajská
Lužná - Stupava 0:2, Dev. N. Ves - FK
Dúbravka 2:2, Lamač - Rača 1:3, Domino -
Ružinov 1:4, Slovan B - PŠC Pezinok 7:0,
Svätý Jur - Iskra Petržalka 1:0.
1. Slovan B 28 23 2 3 145:17 71
2. Rača 28 21 1 6 67:20 64
3. ŠK Malacky 28 20 3 5 84:38 63
4. FC Ružinov 28 19 3 6 76:33 60
5. Pezinok 28 15 3 10 61:48 48
6. I. Petržalka 28 14 4 10 56:38 46
7. Gajary 28 13 3 12 49:45 42
8. Domino 28 13 3 12 54:55 42
9. Sv. Jur 28 10 4 14 53:57 34
10. Vrakuňa 28 9 4 15 53:65 31
11. Stupava 28 9 3 16 41:66 30
12. D. Lužná 28 8 4 16 32:75 28
13. FK Dúbravka 28 7 6 15 37:67 27
14. D. N. Ves 28 6 7 15 33:93 25
15. K. Ves 28 6 3 19 36:83 21
16. Lamač 28 2 5 21 20:97 11
BFZ 3. LIGA MLADŠÍ
l 26. kolo: ŠK Malacky - Karlová Ves
2:2, Dev. N. Ves - FK Dúbravka 0:5, Domino
- FC Ružinov 0:3, BCT Bratislava - PŠC
Pezinok 1:5.
1. FC Ružinov 21 16 3 2 72:17 51
2. I. Petržalka 20 14 2 4 69:20 44
3. Vrakuňa 21 12 4 5 40:18 40
4. K. Ves 22 11 5 6 68:35 38
5. ŠK Malacky 20 10 5 5 46:20 35
6. FK Dúbravka 21 8 6 7 48:37 30
7. Domino 20 7 6 7 27:27 27
8. Rača 21 7 5 9 26:32 26
9. Pezinok 20 7 3 10 26:32 24
10. BCT 21 6 3 12 33:71 21
11. Vajnory 21 3 1 17 16:61 10
12. D. N. Ves 20 1 1 18 7:108 4
4. liga ObFZ BA vidiek
l 24. kolo: Kostolište - Báhoň 1:1, B. Pezinok
- Rohožník 1:2, Modra - Doľany 6:0,
Veľ.Leváre - Ivánka p.D. 5:2, Viničné - Studienka
2:3, Jakubov - Kráľová p.S. 1:7, Zohor
- Lozorno 0:0.
1. Kráľová p.S. 24 18 3 3 98:26 57
2. Rohožník 24 17 1 6 110:38 52
3. Modra 24 17 1 6 70:37 52
4. Báhoň 24 15 1 8 81:41 46
5. Kostolište 24 13 4 7 67:54 43
6. Lozorno 24 11 3 10 47:44 36
7. Studienka 24 11 1 12 55:59 34
8. B. Pezinok 24 9 5 10 60:48 32
9. Veľ.Leváre 24 10 2 12 61:79 32
10. Viničné 24 8 2 14 70:79 26
11. Zohor 24 7 5 12 56:67 26
12. Ivánka p.D. 24 7 3 14 45:79 24
13. Doľany 24 6 1 17 35:96 19
14. Jakubov 24 3 0 21 20:128 9
SFZ 1. LIGA STARŠÍ
l 25. kolo: Púchov - Senica 2:1 (1:0), g.
h. D. Štora, Dubnica - Myjava 1:1 (0:1), g.
h. Hornák, PVFA - Nitra 4:1, Levice - P. Bystrica
6:0, Inter - Trnava 3:1, Slovan - AS
Trenčín 0:1, Artmedia - SFM Senec 3:2.
l Predohrávka: Senica - Inter 1:1 (1:1), g.
d. B. Matuský.
1. AS Trenčín 25 21 2 2 58:16 65
2. Trnava 25 18 3 4 55:22 57
3. Inter 26 16 6 4 51:19 54
4. Dubnica 25 13 7 5 42:21 46
5. Slovan 25 12 5 8 59:34 41
6. Nitra 25 11 6 8 57:22 39
7. Levice 25 11 6 8 45:45 39
8. Púchov 25 9 4 12 32:35 31
9. Myjava 25 7 7 11 32:28 28
10. Senica 26 7 6 13 27:41 27
11. PVFA 25 5 7 13 18:30 22
12.SFMSenec 25 6 4 15 22:53 22
13. Artmedia 25 5 4 16 24:67 19
14. P. Bystrica 25 1 1 23 7:96 4
SFZ 1. LIGA MLADŠÍ
l 25. kolo: Púchov - Senica 0:2 (0:0),
Ventura, J. Kosorín, Dubnica - Myjava
4:2 (1:1), g. h. Baranovič, Smolíček, PVFA -
Nitra 0:2, Levice - P. Bystrica 3:2, Inter -
Trnava 1:1, Slovan - Trenčín 2:0, Artmedia -
SFM Senec 1:0.l Predohrávka: Senica -
Inter 3:0 (2:0), J. Kosorín, Ventura.
1. Senica 26 20 2 4 73:33 62
2. Nitra 25 20 1 4 88:16 61
3. Dubnica 25 15 6 4 58:19 51
4. Trnava 25 15 6 4 62:23 51
5. AS Trenčín 25 15 2 8 60:33 47
6. PVFA 25 13 5 7 37:19 44
7. Slovan 25 12 5 8 46:30 41
8. Inter 26 10 5 11 41:33 35
9. Myjava 25 8 4 13 30:38 28
10.SFMSenec 25 4 5 16 20:47 17
11. Levice 25 3 8 14 14:53 17
12. Púchov 25 4 4 17 11:48 16
13. P. Bystrica 25 5 1 19 21:90 16
14. Artmedia 25 3 4 18 8:87 13
ZsFZ 3. liga STRED STARŠÍ
l 25. kolo: Senica B - Leopoldov 1:0
(1:0), Sokol, Holíč - Skalica 0:4 (0:3),
Prachár 3, Hurban, Dun. Streda B - Mor.
Sv. Ján 4:3 (2:1), g. h. Šimonovič 2, D.
Mračna, Vrbové - Hlohovec 2:4, Sereď -
Chrenová B 7:1 (3:0), Šoporňa - Galanta 0:9
(0:8), Brezová p/Br. - Šamorín hrajú 11.6.
1. Galanta 25 23 2 0 112:19 71
2. Skalica 25 19 3 3 87:22 60
3. Leopoldov 25 16 4 5 80:21 52
4. Hlohovec 25 15 2 8 87:43 47
5. Mor.Sv.Ján 25 13 1 11 88:60 40
6. Sereď 25 13 3 9 67:35 42
7. Senica B 25 13 1 11 58:59 40
8. Vrbové 25 9 5 11 38:57 32
9. Šamorín 24 7 4 13 36:52 25
10. Holíč 25 6 7 12 30:59 25
11. Brezová 24 7 1 16 31:82 22
12. Chrenová B 25 6 2 17 53:87 20
13. D. Streda B 25 6 2 17 35:93 20
14. Šoporňa 25 2 1 22 10:123 7
ZsFZ 3. LIGA STRED MLADŠÍ
l 25. kolo: Senica B - Leopoldov 7:1
(4:0), g. d. Portáš 3, Chvál, Otrísal, Vizváry,
M. Kosorín, Holíč - Skalica 0:2 (0:0),
Vávra, Klein, Dun. Streda B - Mor. Sv.
Ján 5:0 (3:0), Vrbové - Hlohovec 0:6, Sereď
- Chrenová B 10:0, Šoporňa - Galanta
2:1, Brezová p/Br. - Šamorín hrajú 11.6.
1. Hlohovec 25 24 1 0 146:11 73
2. D. Streda B 25 19 3 3 101:21 60
3. Senica B 25 18 2 5 87:14 56
4. Galanta 25 15 5 5 74:18 50
5. Šamorín 24 16 0 8 90:38 48
6. Skalica 25 14 1 10 72:49 43
7. Sereď 25 13 1 11 72:45 40
8. Šoporňa 25 11 1 13 39:73 34
9. Vrbové 25 9 4 12 42:83 31
10. Mor.Sv.Ján 25 7 3 15 40:70 24
11. Brezová 24 4 5 15 16:77 17
12. Holíč 25 3 2 20 16:83 11
13. Leopoldov 25 2 3 20 14:94 9
14. Chrenová B 25 2 3 20 16:149 9
ZsFZ 3. LIGA SEVERSTARŠÍ
l 25. kolo: Myjava B - P. Bystrica B 3:0
(0:0), Holič 2, Duga, N. Dubnica - Bánovce
1:0, Led. Rovne - Prievidza B 5:0, Šimonovany
- Partizánske 1:3, Beluša - Handlová
3:4, N. Mesto - TTS Trenčín 8:1, Nemšová
- Púchov B 2:1.
1. N. Mesto 25 22 1 2 121:25 67
2. Trenčín 25 20 3 2 73:29 63
3. Bánovce 25 16 2 7 82:28 50
4. L. Rovne 25 15 2 8 44:24 47
5. Nemšová 25 14 3 8 76:48 45
6. Partizánske 25 12 2 11 61:51 38
7. N. Dubnica 25 10 4 11 43:58 34
8. Púchov B 25 10 2 13 49:40 32
9. Myjava B 25 9 3 13 39:54 30
10. Prievidza B 25 8 3 14 30:64 27
11. Šimonovany 25 7 0 18 37:78 21
12. Handlová 25 5 5 15 23:69 20
13. P. Bystrica B 25 5 5 15 27:74 20
14. Beluša 25 4 1 20 32:110 13
ZsFZ 3. LIGA SEVER MLADŠÍ
l 25. kolo: Myjava B - P. Bystrica B 1:1
(0:0), g. d. Panchártek, N. Dubnica - Bánovce
0:6, Led. Rovne - Prievidza B 3:2,
Šimonovany - Partizánske 0:4, Beluša -
Handlová 0:1, N. Mesto - TTS Trenčín 5:0,
Nemšová - Púchov B 0:1.
1. Bánovce 25 22 1 2 139:16 67
2. Prievidza B 25 21 1 3 100:25 64
3. N. Mesto 25 17 4 4 76:25 55
4. Partizánske 25 16 3 6 89:37 51
5. L. Rovne 25 15 4 6 74:41 49
6. TTS Trenčín 25 15 3 7 66:34 48
7. Púchov B 25 12 5 8 53:25 41
8. N. Dubnica 25 10 2 13 48:56 32
9. Šimonovany 25 9 1 15 45:71 28
10. Myjava B 25 7 2 16 23:87 23
11. Handlová 25 6 3 16 27:55 21
12. Nemšová 25 3 2 20 23:73 11
13. P. Bystrica B 25 3 1 21 14:121 10
14. Beluša 25 3 0 22 17:128 9
KS SŽ ZÁPAD
l 25. kolo: Drahovce - Gbely 2:1 (1:1), g.
h. Knap, Práznovce - Kúty 6:0 (2:0), Moravany
- Zeleneč 2:0, Kľačany - Kátlovce 2:0,
dechtice - Suchá 3:1, Slávia Trnava - Hrnčiarovce
0:9, Smolenice - J. Bohunice 1:4.
1. Práznovce 25 19 4 2 104:23 61
2. Drahovce 25 18 3 4 75:24 57
3. Kátlovce 25 18 1 6 94:35 55
4. Moravany 25 16 3 6 60:35 51
5. Gbely 25 13 5 7 64:36 44
6. Zeleneč 25 11 7 7 32:30 40
7. J. Bohunice 25 11 2 12 58:73 35
8. Kľačany 25 10 3 12 39:51 33
9. Dechtice 25 8 5 12 45:52 29
10. Kúty 25 8 2 15 51:57 26
11. Suchá 25 7 1 17 32:96 22
12. Slávia TT 25 5 5 15 32:63 20
13. Hrnčiarovce 25 5 6 14 35:61 21
14. Smolenice 25 1 3 21 10:95 6
BFZ REG.LIGA STARŠÍ
l 24. kolo: ŠK Malacky - ČSFA Malacky
0:3, Pezinok - Kostolište 0:6, ŠKP Dúbravka
- Inter Bratislava 0:2, Iskra Petržalka
- Vrakuňa 2:0, Slovan Bratislava - Rača
18:1, SFM Senec - FC Ružinov 1:1, Slovan
Modra - FC Senec 1:1.
1. Kostolište 24 23 1 0 152:16 70
2. Slovan B 24 18 3 3 97:29 57
3. Inter B 24 18 2 4 101:14 56
4. ČSFA Malacky24 18 2 4 103:22 56
5. FC Ružinov 24 15 4 5 82:33 49
6. Vrakuňa 24 12 2 10 54:45 38
7. DúbravkaA 24 11 2 11 48:41 35
8. I. PetržalkaA 24 10 4 10 31:25 34
9.SFMSenec B 24 6 3 15 32:105 21
10. FC Senec 24 6 3 15 29:105 21
11. PŠC Pezinok 24 5 1 18 21:93 16
12. ŠK Malacky 24 4 3 17 19:87 15
13. Modra 24 3 1 20 18:77 10
14. Rača 24 3 1 20 20:115 10
BFZ REG. LIGA MLADŠÍ
l 24. kolo: ŠK Malacky - ČSFA Malacky
0:13, Pezinok - Kostolište 0:7, ŠKP Dúbravka
- Inter 2:2, I. Petržalka - Vrakuňa 0:3,
Slovan - Rača 7:1, SFM Senec - Ružinov 2:3,
Modra - FC Senec 5:5.
1. Kostolište 24 23 1 0 147:9 70
2.SFMSenec B 24 15 5 4 82:20 50
4. FC Ružinov 24 16 0 8 78:34 48
3. Inter B 24 14 5 5 96:24 47
5. ČSFA 24 15 2 7 79:40 47
6. Vrakuňa 24 14 3 7 88:34 45
7. DúbravkaA 24 10 7 7 55:32 37
8. FC Senec 24 11 3 10 63:63 36
9. Slovan B 24 10 4 10 63:39 34
10. I. Petržalka 24 7 5 12 35:51 26
11. Rača 24 4 2 18 20:92 14
12. PŠC Pezinok 24 4 2 18 25:114 14
13. Modra 24 2 5 17 19:84 11
14. ŠK Malacky 24 1 0 23 12:226 3
BFZ DIVÍZIA STARŠÍ
l 20. kolo: Rohožník - ŠKP Dúbravka
0:13, Domino - Artmedia B 3:2, Kráľová -
Karlová Ves 2:1, Dunajská Lužná - FK Dúbravka
4:3, PVFA - Lamač 3:0 kont., Svätý
Jur - Dev. N. Ves 1:1.
1. PVFA 20 15 3 2 78:17 48
2. D. N. Ves 20 14 4 2 54:10 46
3. Domino 20 13 3 4 83:25 42
4. Sv. Jur 20 12 2 6 68:28 38
5. FK Dúbravka 20 12 1 7 58:28 37
6. Artmedia B 20 11 3 6 75:28 36
7. Dúbravka B 20 8 1 11 56:49 25
8. Kráľová 20 8 1 11 43:62 25
9. D. Lužná 20 5 4 11 43:52 19
10. K. Ves 20 5 3 12 30:55 18
11. Lamač 20 3 1 16 17:75 10
12. Rohožník 20 1 0 19 14:190 3
BFZ DIVÍZIA MLADŚÍ
l 20. kolo: Rohožník - ŠKP Dúbravka
0:9, Domino - Artmedia B 4:2, Kráľová -
Karl. Ves 0:7, Dun. Lužná - FK Dúbravka
4:0, PVFA - Lamač 3:0 kont., Svätý Jur -
Dev. N. Ves 0:12.
1. PVFA 20 16 3 1 116:7 51
2. D. N. Ves 20 16 2 2 79:9 50
3. Domino 20 15 2 3 84:12 47
4. K. Ves 20 14 1 5 80:38 43
5. FK Dúbravka 20 11 2 7 57:29 35
6. Dúbravka B 20 10 3 7 70:30 33
7. Artmedia B 20 7 3 10 46:67 24
8. Sv. Jur 20 6 2 12 36:75 20
9. D. Lužná 20 5 3 12 30:78 18
10. Lamač 20 5 2 13 22:65 17
11. Kráľová 20 2 1 17 28:92 7
12. Rohožník 20 1 0 19 9:155 3
MO ObFZ SENICA STARŠÍ,
l 26. kolo: Čáčov - Hlboké 1:3 (1:0), Šefčík
- Zríni, Novák, Kocourek, Kopčany -
Chropov 5:2 (2:0), g. d. Filip Daniel 3,
Kmeťo 2, Stráže - Čáry 2:3 (1:2), g. h. M.
Litschauer 2, P. Morávek, Radošovce -
Mokrý Háj 3:0 (1:0), Božek 2, Vanek, Sekule
- Bor. Mikuláš 3:0 (2:0), Ondriska 2,
M. Mračna, Cerová - Petr. Ves 1:3 (0:2),
Slezák - Mešťánek, Žifčák, Pospíšil, Brodské
- Šaštín 2:4.
1. Radošovce 26 20 2 4 163:18 62
2. Šaštín 26 19 5 2 110:29 62
3. M.Háj 26 17 3 6 77:32 54
4. Brodské 26 17 2 7 97:43 53
5. Sekule 26 16 3 7 75:30 51
6. Hlboké 26 16 2 8 81:58 50
7. Kopčany 26 15 0 11 123:68 45
8. Čáčov 26 10 1 15 60:83 31
9. Cerová 26 9 3 14 61:105 30
10. Čáry 26 9 0 17 76:113 27
11. Chropov 26 8 2 16 66:74 26
12. B.Mikuláš 26 6 3 17 47:75 21
13. Petr.Ves 26 6 1 19 33:157 19
14. Straže 26 0 1 25 14:198 1
ObFZ SENICA II. TR. STARŠÍ
l 30. kolo: Unín - Jablonica 3:1 (0:1), g.
d. Frederik Flamík 3, Sobotište - Dubovce
0:7 (0:4), P. Močidlany - Koválov 2:1
(1:1), Rybecký, vlastný - Lanža, Letničie -
Rovensko 7:2 (2:1), P. Smolinský 4, Macek
2, F. Riška - Flamík, Jamriška, Bor. Sv.
Jur - Trnovec 1:0 nedohrané, voľno -
Š.Humence, Prietrž.
1. Dubovce 22 20 2 0 140:8 62
2. Š.Humence 22 13 2 7 77:66 41
3. Bor.Sv.Jur 21 12 4 5 77:40 40
4. Trnovec 21 12 2 7 70:58 38
5. Rovensko 22 11 2 8 97:71 35
6. Unín 22 11 2 9 31:43 35
7. P.Močidlany 22 8 4 10 43:58 28
8. Letničie 22 8 2 12 38:52 26
9. Prietrž 22 6 4 12 42:61 22
10. Koválov 22 6 1 15 38:68 19
11. Sobotište 22 5 2 15 36:63 17
12. Jablonica 22 5 1 16 29:130 16
Vrádište sa odhlásilo, jeho výsledky anulovali.
MO ObFZ SENICA MLADŠÍ
l18. kolo: Čáčov - Kúty 6:2, g. d. Jarábek,
Jánoš a Vojzola 2, Brodské - Gbely 6:4.
1. Gbely 18 14 1 3 82:35 43
2. Brodské 18 8 1 9 67:86 25
3. Kúty 18 6 2 10 60:56 20
4. Čáčov 18 6 0 12 42:74 18
ObFZ BA mesto I. tr. MLADŠÍ
l 18. kolo: Stupava - BCT 8:0, Kostolište
- Dev. N. Ves 4:2, Rusovce - Domino
3:4, Karlova Ves - Slovenský Grob 9:2, Spoje
- I. Petržalka B 4:1.
1. Domino 18 13 2 3 86:21 41
2. Stupava 18 11 4 3 47:16 37
3. Spoje 17 11 1 5 40:29 34
4. D. N. Ves 17 10 3 5 38:28 33
5. I. Petržalka 17 9 1 8 40:44 28
6. Kostolište 17 7 2 8 43:39 23
7. K. Ves 17 6 1 10 37:63 19
8. Rusovce 18 5 2 11 48:42 17
9. BCT 18 3 3 12 18:59 12
10. Sl. Grob 18 3 1 14 30:89 10
5. ročník ZsFZ sk. C
lSkupina C: Senica - FC ViOn 2:0 (0:0),
A. Januška, Krč, Levice - ČFK Nitra 6:1,
Piešťany - Hlohovec 6:2, Sp. Trnava - Lok.
Trnava hrajú 12.6., voľno - Topoľčany a
Nitra A.l Dohrávky: ČFK Nitra - Senica
0:11 (0:5), Krč 3, M. Kosorín a N. Včelka 2,
A. Januška, M. Ravas, Baláž, vlastný, Nitra
A - Piešťany 5:1.
1. FC NitraA 17 16 1 0 79:11 49
2. Senica 18 14 2 2 64:11 44
3. Levice 17 13 1 3 59:24 40
4. Sp. Trnava 17 11 0 6 97:26 33
5. FC ViOn 17 8 0 9 39:34 24
6. Topoľčany 17 7 0 10 50:35 21
7. Piešťany 17 6 0 11 51:85 18
8. Lok. Trnava 16 5 0 11 47:53 15
9. Hlohovec 17 3 0 14 22:91 9
10. ČFK Nitra 17 0 0 17 5:143 0
4. ročník ZsFZ sk. C
lSkupina C: Senica - FC ViOn 3:0 kont.,
hostia nepricestovali, Levice - ČFK Nitra
13:1, Topoľčany - Levice B 4:2, Piešťany -
Hlohovec 12:0. Nitra A - Fatranská hrajú
9.6., Sp. Trnava - Lok. Trnava hrajú 12.6.
l Dohrávky: ČFK Nitra - Senica 1:12
(0:6), g. h. Baumgartner 3, Adamec 2, Mikúšek,
O. Černek, Fila, Štefek, Kovalovský,
2 vlastné, Nitra - Piešťany 5:3, Sp. Trnava -
FC ViOn 1:2, Fatranská - L. Trnava 0:15.
1. FC NitraA 20 19 1 0 158:26 58
2. Senica 21 17 1 3 124:25 52
3. Lok. Trnava 20 15 2 3 131:22 47
4. FC ViOn 21 13 2 6 80:48 41
5. Sp. Trnava 20 12 2 6 87:41 38
6. Levice 20 11 4 5 125:26 37
7. Piešťany 21 9 0 12 92:86 27
8. Topoľčany 20 6 2 12 58:75 20
9. Levice B 21 6 1 14 55:77 19
10. ČFK Nitra 21 5 1 15 40:131 16
11. Hlohovec 20 1 0 19 17:144 3
12. Fatranská 19 0 0 19 6:272 0
3. ročník ZsFZ sk. C
l Skupina C: Senica - FC ViOn 1:1 (1:0),
g. d. Mášik, Levice - ČFK Nitra 4:0, Topoľčany
- Levice B 9:2, Piešťany - Hlohovec 3:1,
Sp. Trnava - L. Trnava hrajú 12.6., voľno -
Nitra A.l Dohrávky: ČFK Nitra - Senica
1:1 (0:1), g. h. Perička, Nitra - Piešťany 3:1,
ViOn - Topoľčany 2:0, ViOn - Levice 0:1.
1. FC ViOn 20 16 2 2 87:13 50
2. Senica 19 13 2 4 73:20 41
3. Topoľčany 20 13 1 6 100:33 40
4. Lok. Trnava 18 13 1 4 77:36 40
5. Levice 20 13 1 6 65:34 40
6. Sp. Trnava 19 13 0 6 88:24 39
7. FC NitraA 19 7 2 10 50:63 23
8. ČFK Nitra 19 7 1 11 37:66 22
9. Piešťany 19 3 0 16 29:87 9
10. Levice B 20 2 0 18 28:120 6
11. Hlohovec 19 1 0 18 14:152 3
PRÍPRAVKA MO SE
l 21. kolo: Holíč B - Čáčov 1:1, g. d. Michalovič,
Holíč A - Bor. Mikuláš 4:3, g. d.
Piváček 2, Jašša, Kondek, Skalica B - Radošovce
2:2 (2:1), Biskupič, Totka - Černek
2, Lakš. N. Ves - Šaštín 5:2 (3:1), g. d.
Orlík a Adamec 2, Pikálková, Gbely -
Brodské 5:0 (3:0), Macánek 3, Šefčík 2,
Kúty - Skalica A 5:0, M. Vrábel 4, A. Palkovič.
1. Kúty 21 21 0 0 118:12 63
2. SkalicaA 21 17 2 2 143:23 53
3. HolíčA 21 14 1 6 82:43 43
4. L.N.Ves 21 12 3 6 68:45 39
5. Radošovce 21 12 2 7 80:54 38
6. B.Mikuláš 21 11 3 7 83:47 36
7. Šaštín 21 10 0 11 69:79 30
8. Skalica B 21 6 2 13 52:52 20
9. Gbely 21 5 0 16 45:105 15
10. Čáčov 21 3 1 17 27:109 10
11. Brodské 11 2 1 8 28:60 7
12. Holíč B 21 0 1 20 9:175 1
Brodské hralo iba jarnú časť.
l Priateľský zápas: Brodské - Čáry 6:5
(2:0), g. h. V. Polák , R. Suchánek, D. Havel.
BFZ PRÍPRAVKA B2
l18. kolo: Stupava - Inter 1:4, Vrakuňa -
Domino 0:3, D. N. Ves - Ivanka 4:1, ŠKP
Dúbravka - Artmedia 1:3, BCT - FC Senec
7:3.
1. D. N. Ves 18 12 2 4 74:20 38
2. Inter 18 11 1 6 75:40 34
3. Stupava 18 11 1 6 53:45 34
4. Domino 18 9 5 4 50:36 32
5. BCT 18 9 0 9 52:67 27
6. FC Senec 18 8 2 8 48:53 26
7. Artmedia 18 7 2 9 31:34 23
8. ŠKP Dúbravka 18 5 4 9 32:40 19
9. Ivanka 18 5 2 11 27:52 17
10. Vrakuňa 18 2 3 13 22:77 9
Niké Premiér Cup
l 2. kolo: Cerová - Senica 0:10 (0:4),
Čáry - Kopčany 3:5 (3:1), P. Havel, V. Polák,
M. Litschauer - Zubalík a Kmeťo2,
Kmeťová.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  6. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  7. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  9. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  10. Pomáhajte čítaním
  1. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  2. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  3. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  6. Škola môže vyzerať aj inak!
  7. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  8. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  9. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  10. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 34 029
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 191
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 601
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 182
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 618
  6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 827
  7. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 11 627
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 432
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 571
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 549
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Komora vyzýva vládu, aby zvážila celoplošné testovanie

Za legitímne považuje rozhodnutie lekárov, ktorí sa rozhodnú nepridať sa k pomoci.

V noci boli protidrogové razie na viacerých miestach

Bližšie informácie polícia poskytne neskôr.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Rezort práce plánuje postaviť dva domy pre detský domov

Vyplýva to zo zverejnených informácií vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Už ste čítali?