Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky

FUTBALOVÁ MLÁDEŽ

lo: Šaľa - Myjava 2:1 (1:1), g. h.
vlastný, N. Zámky - Nitra B 5:1, Levice - ŠKP
Dúbravka 4:0, FC Senec - Artmedia B 1:1,
SFM Senec - Púchov 1:6, PVFA - Dubnica B
3:2, AAC Trenčín - Inter B 4:0, Prievidza - P.
Bystrica 4:1.
1.AACTrenčín 29 22 4 3 80:20 70
2. Levice 29 19 5 5 64:22 62
3. Dubnica B 29 14 6 9 57:38 48
4. PVFA 29 14 5 10 59:35 47
5. Nitra B 29 13 5 11 66:45 44
6. Šaľa 29 13 4 12 40:42 43
7. Myjava 29 11 7 11 36:35 40
8.SFMSenec 29 10 9 10 30:41 39
9. Dúbravka 29 11 4 14 33:63 37
10. Prievidza 29 11 3 15 49:59 36
11. FC Senec 29 10 6 13 35:45 36
12. Inter B 29 11 3 15 44:63 36
13. Artmedia B 29 10 4 15 39:53 34
14. Nové Zámky 29 9 6 14 43:49 33
15. Púchov 29 9 4 16 34:48 31
16. P. Bystrica 29 5 5 19 32:83 20
2. LIGA MLADŠÍ
l 29. kolo: Šaľa - Myjava 0:0, N. Zámky
- Nitra B 3:3, Levice - ŠKP Dúbravka 1:2, FC
Senec - Artmedia B 0:4, SFM Senec - Púchov
2:2, PVFA - Dubnica B 0:1, AAC Trenčín
- Inter B 2:2, Prievidza - P. Bystrica 1:2.
1. Nitra B 29 19 6 4 70:30 63
2. Artmedia B 29 17 4 8 68:37 55
3. Dubnica B 29 17 3 9 57:41 54
4. Púchov 29 15 8 6 71:32 53
5.AACTrenčín 29 14 11 4 55:31 53
6. Inter B 29 15 4 10 64:39 49
7. PVFA 29 14 6 9 51:27 48
8. Levice 29 13 8 8 50:36 47
9. Nové Zámky 29 12 4 13 72:83 40
10. Dúbravka 29 11 6 12 54:43 39
11.SFMSenec 29 10 9 10 38:32 39
12. Prievidza 29 9 7 13 35:60 34
13. Myjava 29 5 7 17 18:70 22
14. P. Bystrica 29 5 5 19 32:73 20
15. FC Senec 29 4 4 21 17:61 16
16. Šaľa 29 4 4 21 23:80 16
3. LIGA STARŠÍ
l 29. kolo: Brezová p/B. - Senica 0:0,
(hosťujúci J. Procháska nedal penaltu),
Vráble - Dun. Streda 1:1, Komárno - Nemšová
4:0, Partizánske - ČFK Nitra 2:1,
Chrenová - Lok. Trnava 1:6, AS Trenčín B -
Topoľčany 1:2, Bánovce - Galanta 2:3, Trnava
B - N. Mesto 2:1.
1. Lok. Trnava 29 24 3 2 89:20 75
2. Trnava B 29 22 4 3 81:21 70
3. Dun. Streda 29 20 3 6 92:31 63
4. Senica 29 19 4 6 94:37 61
5. Topoľčany 29 14 7 8 47:30 49
6. Brezová 29 13 8 8 48:36 47
7. Vráble 29 13 6 10 52:46 45
8. Nové Mesto 29 11 5 13 45:56 38
9. Nemšová 29 10 7 12 35:45 37
10. AS Trenčín B 29 9 7 13 55:56 34
11. Galanta 29 10 2 17 46:72 32
12. Bánovce 29 7 4 18 29:80 25
13. ČFK Nitra 29 7 3 19 35:67 24
14. Partizánske 29 7 2 20 34:74 23
15. Komárno 29 7 2 20 36:83 23
16. Chrenová 29 4 3 22 43:107 15
3. LIGA MLADŠÍ
l 29. kolo: Brezová p/B. - Senica 0:5
(0:3), Tomek 2, F. Ravas, Dóža, Kessl,
Vráble - Dun. Streda 2:2, Komárno - Nemšová
3:1, Partizánske - ČFK Nitra 2:0,
Chrenová - Lok. Trnava 2:5, AS Trenčín B -
Topoľčany 7:0, Bánovce - Galanta 3:3, Trnava
B - N. Mesto 3:1.
1. Trenčín B 29 24 2 3 112:24 74
2. Senica 29 22 2 5 86:21 68
3. L. Trnava 29 21 4 4 103:29 67
4. Trnava B 29 20 5 4 87:23 65
5. D. Streda 29 18 5 6 114:44 59
6. Topoľčany 29 16 3 10 52:39 51
7. Vráble 29 14 5 10 80:48 47
8. Brezová 29 14 1 14 45:60 43
9. ČFK Nitra 29 13 1 15 54:61 40
10. Bánovce 29 10 4 15 47:71 34
11. Chrenová 29 10 2 17 47:72 32
12. Galanta 29 9 1 19 45:70 28
13. Partizánske 29 8 3 18 41:93 27
14. Nemšová 29 5 2 22 41:85 17
15. N. Mesto 29 4 1 24 27:119 13
16. Komárno 29 3 1 25 30:152 10
4. LIGA SEVEROZÁPAD
l 29. kolo: Holíč - Skalica 0:1 (0:0), Biháry,
Hlohovec - Radošovce 3:2 (1:0), g.
h. M. Valla 2, Ilava - Piešťany 1:2, Moravany
- Handlová 8:1, D. Vestenice - J. Bohunice
2:5, Hrnčiarovce - Leopoldov 1:2, Nováky
- Vrbové 3:2, Tr. Stankovce - Led. Rovne
6:1.l Predohrávka 30. kola: Vrbové - Moravany
4:2.
1. J.Bohunice 29 26 0 3 116:26 78
2. Piešťany 29 24 2 3 114:36 74
3. D.Vestenice 29 17 4 8 84:51 55
4. Leopoldov 29 16 3 10 59:44 51
5. Tr.Stankovce 29 16 0 13 79:43 48
6. Nováky 29 14 6 9 58:53 48
7. Vrbové 30 12 7 11 69:65 43
8. Hlohovec 29 14 1 14 55:62 43
9. Ilava 29 13 1 15 50:64 40
10. L.Rovne 29 11 2 16 59:81 35
11. Hrnčiarovce 29 11 2 16 60:90 35
12. Skalica 29 9 7 13 44:57 34
13. Moravany 30 9 5 16 66:80 32
14. Handlová 29 5 6 18 40:90 21
15. Holíč 29 5 4 20 43:92 19
16. Radošovce 29 3 6 20 28:90 15
5. LIGA ZÁPAD
l 29. kolo: V. Orvište - Gbely 0:3 (0:1),
P. Vaculka 2, R. Polák, Hlboké - H. Orešany
3:1 (1:1), g. d. Chodúr 2, Kovačič, Boleráz
- Bor. Mikuláš 9:1 (3:1), g. h. D.
Obuch, Solčany - Preseľany 3:0 (3:0), Bojná
- Trebatice 2:2 (0:1), g. h. T. Jankovič st.
2, V. Kostoľany - Tovarníky 2:2 (0:2), g. h.
Jahoda, Meluš, Chtelnica - Kúty aj Šaštín
- Radošina 3:0 kont., hostia neprišli.
1. Boleráz 29 21 2 6 72:19 65
2. Šaštín 29 16 7 6 53:26 55
3. Hlboké 29 15 6 8 57:27 51
4. Preseľany 29 15 4 10 54:39 49
5. Chtelnica 29 14 6 9 71:53 48
6. V. Orvište 29 13 9 7 49:43 48
7. Bojná 29 14 5 10 48:33 47
8. Tovarníky 29 13 4 12 66:78 43
9. Gbely 29 12 5 12 56:56 41
10. V. Kostoľany 29 9 8 12 59:47 38
11. Radošina 29 10 5 14 58:62 35
12. Trebatice 29 9 8 12 37:51 35
13. Solčany 29 10 4 15 44:45 34
14. H. Orešany 29 6 6 17 41:93 24
15. Kúty 29 7 1 21 28:72 22
16. B. Mikuláš 29 4 4 21 28:82 16
MO ObFZ SENICA
l 29. kolo: Oreské - Unín 0:3 (0:1), Hoferka
2, Ovečka, Jablonica - Rybky 6:0
(4:0), Benek a Holič 2, Roman, Pavlík,
Mokrý Háj - Petr. Ves 8:1 (5:0), Danovič
5, Pukančík, Rehák, Macek (11) - Malčík,
Rovensko - Trnovec 1:2 (1:0), Hyža - Šesták,
Uher, Prietrž - Bor. Sv. Jur aj Čáčov -
Brodské 3:0 kont. hostia neprišli, voľno -
Mor.Sv.Ján, Kopčany.
1. Mor.Sv.Ján 25 23 1 1 141:26 70
2. Čáčov 25 20 4 1 113:38 64
4. Brodské 25 17 0 8 126:70 51
3. Kopčany 25 16 2 7 109:55 50
5. Prietrž 26 13 2 11 71:82 41
8. Trnovec 25 11 3 11 59:69 36
6. Unín 25 10 5 10 49:79 35
7. Bor.Sv.Jur 25 9 3 13 52:66 30
9. Jablonica 25 9 4 12 66:77 31
10. Mokrý Háj 25 8 2 15 54:86 26
12. Rovensko 25 6 4 15 40:77 22
11. Oreské 26 5 5 16 38:73 20
13. Rybky 25 3 7 15 36:88 16
14. Petr. Ves 25 3 4 18 52:120 13
Cerová odstúpila zo súťaže, Štefanov bol
vylúčený.
MO ObFZ SENICA II. TRIEDA
l 25. kolo: Koválov - Vrádište 12:0
(5:0), Sobotište - Sekule 1:9 (1:3), g. d.
Baláž, Hlboké B - Lakš. N. Ves, Smolinské
- Dojč aj Š. Humence - P. Močidlany
3:0 kont., hostia neprišli, voľno - Radimov,
Rohov.
1. Smolinské 21 16 3 2 98:29 51
2. Koválov 21 16 2 3 90:34 50
3. Sekule 21 13 3 5 90:45 42
4. Š.Humence 22 13 2 7 74:44 41
5. Hlboké B 21 12 4 5 93:34 40
6. L.N.Ves 21 9 2 10 58:48 29
7. Radimov 21 8 4 9 55:58 28
8. Vrádište 21 8 2 11 48:69 26
9. P.Močidlany 20 7 3 10 44:46 24
10. Rohov 20 7 0 13 43:64 21
11. Sobotište 21 2 1 18 25:120 7
12. Dojč 20 0 2 18 20:147 2
BFZ 3. LIGA STARŠÍ
l 26. kolo: ŠK Malacky - Karlová Ves
1:1, Vrakuňa - Gajary 1:2, Dunajská
Lužná - Stupava 0:2, Dev. N. Ves - FK
Dúbravka 2:2, Lamač - Rača 1:3, Domino -
Ružinov 1:4, Slovan B - PŠC Pezinok 7:0,
Svätý Jur - Iskra Petržalka 1:0.
1. Slovan B 28 23 2 3 145:17 71
2. Rača 28 21 1 6 67:20 64
3. ŠK Malacky 28 20 3 5 84:38 63
4. FC Ružinov 28 19 3 6 76:33 60
5. Pezinok 28 15 3 10 61:48 48
6. I. Petržalka 28 14 4 10 56:38 46
7. Gajary 28 13 3 12 49:45 42
8. Domino 28 13 3 12 54:55 42
9. Sv. Jur 28 10 4 14 53:57 34
10. Vrakuňa 28 9 4 15 53:65 31
11. Stupava 28 9 3 16 41:66 30
12. D. Lužná 28 8 4 16 32:75 28
13. FK Dúbravka 28 7 6 15 37:67 27
14. D. N. Ves 28 6 7 15 33:93 25
15. K. Ves 28 6 3 19 36:83 21
16. Lamač 28 2 5 21 20:97 11
BFZ 3. LIGA MLADŠÍ
l 26. kolo: ŠK Malacky - Karlová Ves
2:2, Dev. N. Ves - FK Dúbravka 0:5, Domino
- FC Ružinov 0:3, BCT Bratislava - PŠC
Pezinok 1:5.
1. FC Ružinov 21 16 3 2 72:17 51
2. I. Petržalka 20 14 2 4 69:20 44
3. Vrakuňa 21 12 4 5 40:18 40
4. K. Ves 22 11 5 6 68:35 38
5. ŠK Malacky 20 10 5 5 46:20 35
6. FK Dúbravka 21 8 6 7 48:37 30
7. Domino 20 7 6 7 27:27 27
8. Rača 21 7 5 9 26:32 26
9. Pezinok 20 7 3 10 26:32 24
10. BCT 21 6 3 12 33:71 21
11. Vajnory 21 3 1 17 16:61 10
12. D. N. Ves 20 1 1 18 7:108 4
4. liga ObFZ BA vidiek
l 24. kolo: Kostolište - Báhoň 1:1, B. Pezinok
- Rohožník 1:2, Modra - Doľany 6:0,
Veľ.Leváre - Ivánka p.D. 5:2, Viničné - Studienka
2:3, Jakubov - Kráľová p.S. 1:7, Zohor
- Lozorno 0:0.
1. Kráľová p.S. 24 18 3 3 98:26 57
2. Rohožník 24 17 1 6 110:38 52
3. Modra 24 17 1 6 70:37 52
4. Báhoň 24 15 1 8 81:41 46
5. Kostolište 24 13 4 7 67:54 43
6. Lozorno 24 11 3 10 47:44 36
7. Studienka 24 11 1 12 55:59 34
8. B. Pezinok 24 9 5 10 60:48 32
9. Veľ.Leváre 24 10 2 12 61:79 32
10. Viničné 24 8 2 14 70:79 26
11. Zohor 24 7 5 12 56:67 26
12. Ivánka p.D. 24 7 3 14 45:79 24
13. Doľany 24 6 1 17 35:96 19
14. Jakubov 24 3 0 21 20:128 9
SFZ 1. LIGA STARŠÍ
l 25. kolo: Púchov - Senica 2:1 (1:0), g.
h. D. Štora, Dubnica - Myjava 1:1 (0:1), g.
h. Hornák, PVFA - Nitra 4:1, Levice - P. Bystrica
6:0, Inter - Trnava 3:1, Slovan - AS
Trenčín 0:1, Artmedia - SFM Senec 3:2.
l Predohrávka: Senica - Inter 1:1 (1:1), g.
d. B. Matuský.
1. AS Trenčín 25 21 2 2 58:16 65
2. Trnava 25 18 3 4 55:22 57
3. Inter 26 16 6 4 51:19 54
4. Dubnica 25 13 7 5 42:21 46
5. Slovan 25 12 5 8 59:34 41
6. Nitra 25 11 6 8 57:22 39
7. Levice 25 11 6 8 45:45 39
8. Púchov 25 9 4 12 32:35 31
9. Myjava 25 7 7 11 32:28 28
10. Senica 26 7 6 13 27:41 27
11. PVFA 25 5 7 13 18:30 22
12.SFMSenec 25 6 4 15 22:53 22
13. Artmedia 25 5 4 16 24:67 19
14. P. Bystrica 25 1 1 23 7:96 4
SFZ 1. LIGA MLADŠÍ
l 25. kolo: Púchov - Senica 0:2 (0:0),
Ventura, J. Kosorín, Dubnica - Myjava
4:2 (1:1), g. h. Baranovič, Smolíček, PVFA -
Nitra 0:2, Levice - P. Bystrica 3:2, Inter -
Trnava 1:1, Slovan - Trenčín 2:0, Artmedia -
SFM Senec 1:0.l Predohrávka: Senica -
Inter 3:0 (2:0), J. Kosorín, Ventura.
1. Senica 26 20 2 4 73:33 62
2. Nitra 25 20 1 4 88:16 61
3. Dubnica 25 15 6 4 58:19 51
4. Trnava 25 15 6 4 62:23 51
5. AS Trenčín 25 15 2 8 60:33 47
6. PVFA 25 13 5 7 37:19 44
7. Slovan 25 12 5 8 46:30 41
8. Inter 26 10 5 11 41:33 35
9. Myjava 25 8 4 13 30:38 28
10.SFMSenec 25 4 5 16 20:47 17
11. Levice 25 3 8 14 14:53 17
12. Púchov 25 4 4 17 11:48 16
13. P. Bystrica 25 5 1 19 21:90 16
14. Artmedia 25 3 4 18 8:87 13
ZsFZ 3. liga STRED STARŠÍ
l 25. kolo: Senica B - Leopoldov 1:0
(1:0), Sokol, Holíč - Skalica 0:4 (0:3),
Prachár 3, Hurban, Dun. Streda B - Mor.
Sv. Ján 4:3 (2:1), g. h. Šimonovič 2, D.
Mračna, Vrbové - Hlohovec 2:4, Sereď -
Chrenová B 7:1 (3:0), Šoporňa - Galanta 0:9
(0:8), Brezová p/Br. - Šamorín hrajú 11.6.
1. Galanta 25 23 2 0 112:19 71
2. Skalica 25 19 3 3 87:22 60
3. Leopoldov 25 16 4 5 80:21 52
4. Hlohovec 25 15 2 8 87:43 47
5. Mor.Sv.Ján 25 13 1 11 88:60 40
6. Sereď 25 13 3 9 67:35 42
7. Senica B 25 13 1 11 58:59 40
8. Vrbové 25 9 5 11 38:57 32
9. Šamorín 24 7 4 13 36:52 25
10. Holíč 25 6 7 12 30:59 25
11. Brezová 24 7 1 16 31:82 22
12. Chrenová B 25 6 2 17 53:87 20
13. D. Streda B 25 6 2 17 35:93 20
14. Šoporňa 25 2 1 22 10:123 7
ZsFZ 3. LIGA STRED MLADŠÍ
l 25. kolo: Senica B - Leopoldov 7:1
(4:0), g. d. Portáš 3, Chvál, Otrísal, Vizváry,
M. Kosorín, Holíč - Skalica 0:2 (0:0),
Vávra, Klein, Dun. Streda B - Mor. Sv.
Ján 5:0 (3:0), Vrbové - Hlohovec 0:6, Sereď
- Chrenová B 10:0, Šoporňa - Galanta
2:1, Brezová p/Br. - Šamorín hrajú 11.6.
1. Hlohovec 25 24 1 0 146:11 73
2. D. Streda B 25 19 3 3 101:21 60
3. Senica B 25 18 2 5 87:14 56
4. Galanta 25 15 5 5 74:18 50
5. Šamorín 24 16 0 8 90:38 48
6. Skalica 25 14 1 10 72:49 43
7. Sereď 25 13 1 11 72:45 40
8. Šoporňa 25 11 1 13 39:73 34
9. Vrbové 25 9 4 12 42:83 31
10. Mor.Sv.Ján 25 7 3 15 40:70 24
11. Brezová 24 4 5 15 16:77 17
12. Holíč 25 3 2 20 16:83 11
13. Leopoldov 25 2 3 20 14:94 9
14. Chrenová B 25 2 3 20 16:149 9
ZsFZ 3. LIGA SEVERSTARŠÍ
l 25. kolo: Myjava B - P. Bystrica B 3:0
(0:0), Holič 2, Duga, N. Dubnica - Bánovce
1:0, Led. Rovne - Prievidza B 5:0, Šimonovany
- Partizánske 1:3, Beluša - Handlová
3:4, N. Mesto - TTS Trenčín 8:1, Nemšová
- Púchov B 2:1.
1. N. Mesto 25 22 1 2 121:25 67
2. Trenčín 25 20 3 2 73:29 63
3. Bánovce 25 16 2 7 82:28 50
4. L. Rovne 25 15 2 8 44:24 47
5. Nemšová 25 14 3 8 76:48 45
6. Partizánske 25 12 2 11 61:51 38
7. N. Dubnica 25 10 4 11 43:58 34
8. Púchov B 25 10 2 13 49:40 32
9. Myjava B 25 9 3 13 39:54 30
10. Prievidza B 25 8 3 14 30:64 27
11. Šimonovany 25 7 0 18 37:78 21
12. Handlová 25 5 5 15 23:69 20
13. P. Bystrica B 25 5 5 15 27:74 20
14. Beluša 25 4 1 20 32:110 13
ZsFZ 3. LIGA SEVER MLADŠÍ
l 25. kolo: Myjava B - P. Bystrica B 1:1
(0:0), g. d. Panchártek, N. Dubnica - Bánovce
0:6, Led. Rovne - Prievidza B 3:2,
Šimonovany - Partizánske 0:4, Beluša -
Handlová 0:1, N. Mesto - TTS Trenčín 5:0,
Nemšová - Púchov B 0:1.
1. Bánovce 25 22 1 2 139:16 67
2. Prievidza B 25 21 1 3 100:25 64
3. N. Mesto 25 17 4 4 76:25 55
4. Partizánske 25 16 3 6 89:37 51
5. L. Rovne 25 15 4 6 74:41 49
6. TTS Trenčín 25 15 3 7 66:34 48
7. Púchov B 25 12 5 8 53:25 41
8. N. Dubnica 25 10 2 13 48:56 32
9. Šimonovany 25 9 1 15 45:71 28
10. Myjava B 25 7 2 16 23:87 23
11. Handlová 25 6 3 16 27:55 21
12. Nemšová 25 3 2 20 23:73 11
13. P. Bystrica B 25 3 1 21 14:121 10
14. Beluša 25 3 0 22 17:128 9
KS SŽ ZÁPAD
l 25. kolo: Drahovce - Gbely 2:1 (1:1), g.
h. Knap, Práznovce - Kúty 6:0 (2:0), Moravany
- Zeleneč 2:0, Kľačany - Kátlovce 2:0,
dechtice - Suchá 3:1, Slávia Trnava - Hrnčiarovce
0:9, Smolenice - J. Bohunice 1:4.
1. Práznovce 25 19 4 2 104:23 61
2. Drahovce 25 18 3 4 75:24 57
3. Kátlovce 25 18 1 6 94:35 55
4. Moravany 25 16 3 6 60:35 51
5. Gbely 25 13 5 7 64:36 44
6. Zeleneč 25 11 7 7 32:30 40
7. J. Bohunice 25 11 2 12 58:73 35
8. Kľačany 25 10 3 12 39:51 33
9. Dechtice 25 8 5 12 45:52 29
10. Kúty 25 8 2 15 51:57 26
11. Suchá 25 7 1 17 32:96 22
12. Slávia TT 25 5 5 15 32:63 20
13. Hrnčiarovce 25 5 6 14 35:61 21
14. Smolenice 25 1 3 21 10:95 6
BFZ REG.LIGA STARŠÍ
l 24. kolo: ŠK Malacky - ČSFA Malacky
0:3, Pezinok - Kostolište 0:6, ŠKP Dúbravka
- Inter Bratislava 0:2, Iskra Petržalka
- Vrakuňa 2:0, Slovan Bratislava - Rača
18:1, SFM Senec - FC Ružinov 1:1, Slovan
Modra - FC Senec 1:1.
1. Kostolište 24 23 1 0 152:16 70
2. Slovan B 24 18 3 3 97:29 57
3. Inter B 24 18 2 4 101:14 56
4. ČSFA Malacky24 18 2 4 103:22 56
5. FC Ružinov 24 15 4 5 82:33 49
6. Vrakuňa 24 12 2 10 54:45 38
7. DúbravkaA 24 11 2 11 48:41 35
8. I. PetržalkaA 24 10 4 10 31:25 34
9.SFMSenec B 24 6 3 15 32:105 21
10. FC Senec 24 6 3 15 29:105 21
11. PŠC Pezinok 24 5 1 18 21:93 16
12. ŠK Malacky 24 4 3 17 19:87 15
13. Modra 24 3 1 20 18:77 10
14. Rača 24 3 1 20 20:115 10
BFZ REG. LIGA MLADŠÍ
l 24. kolo: ŠK Malacky - ČSFA Malacky
0:13, Pezinok - Kostolište 0:7, ŠKP Dúbravka
- Inter 2:2, I. Petržalka - Vrakuňa 0:3,
Slovan - Rača 7:1, SFM Senec - Ružinov 2:3,
Modra - FC Senec 5:5.
1. Kostolište 24 23 1 0 147:9 70
2.SFMSenec B 24 15 5 4 82:20 50
4. FC Ružinov 24 16 0 8 78:34 48
3. Inter B 24 14 5 5 96:24 47
5. ČSFA 24 15 2 7 79:40 47
6. Vrakuňa 24 14 3 7 88:34 45
7. DúbravkaA 24 10 7 7 55:32 37
8. FC Senec 24 11 3 10 63:63 36
9. Slovan B 24 10 4 10 63:39 34
10. I. Petržalka 24 7 5 12 35:51 26
11. Rača 24 4 2 18 20:92 14
12. PŠC Pezinok 24 4 2 18 25:114 14
13. Modra 24 2 5 17 19:84 11
14. ŠK Malacky 24 1 0 23 12:226 3
BFZ DIVÍZIA STARŠÍ
l 20. kolo: Rohožník - ŠKP Dúbravka
0:13, Domino - Artmedia B 3:2, Kráľová -
Karlová Ves 2:1, Dunajská Lužná - FK Dúbravka
4:3, PVFA - Lamač 3:0 kont., Svätý
Jur - Dev. N. Ves 1:1.
1. PVFA 20 15 3 2 78:17 48
2. D. N. Ves 20 14 4 2 54:10 46
3. Domino 20 13 3 4 83:25 42
4. Sv. Jur 20 12 2 6 68:28 38
5. FK Dúbravka 20 12 1 7 58:28 37
6. Artmedia B 20 11 3 6 75:28 36
7. Dúbravka B 20 8 1 11 56:49 25
8. Kráľová 20 8 1 11 43:62 25
9. D. Lužná 20 5 4 11 43:52 19
10. K. Ves 20 5 3 12 30:55 18
11. Lamač 20 3 1 16 17:75 10
12. Rohožník 20 1 0 19 14:190 3
BFZ DIVÍZIA MLADŚÍ
l 20. kolo: Rohožník - ŠKP Dúbravka
0:9, Domino - Artmedia B 4:2, Kráľová -
Karl. Ves 0:7, Dun. Lužná - FK Dúbravka
4:0, PVFA - Lamač 3:0 kont., Svätý Jur -
Dev. N. Ves 0:12.
1. PVFA 20 16 3 1 116:7 51
2. D. N. Ves 20 16 2 2 79:9 50
3. Domino 20 15 2 3 84:12 47
4. K. Ves 20 14 1 5 80:38 43
5. FK Dúbravka 20 11 2 7 57:29 35
6. Dúbravka B 20 10 3 7 70:30 33
7. Artmedia B 20 7 3 10 46:67 24
8. Sv. Jur 20 6 2 12 36:75 20
9. D. Lužná 20 5 3 12 30:78 18
10. Lamač 20 5 2 13 22:65 17
11. Kráľová 20 2 1 17 28:92 7
12. Rohožník 20 1 0 19 9:155 3
MO ObFZ SENICA STARŠÍ,
l 26. kolo: Čáčov - Hlboké 1:3 (1:0), Šefčík
- Zríni, Novák, Kocourek, Kopčany -
Chropov 5:2 (2:0), g. d. Filip Daniel 3,
Kmeťo 2, Stráže - Čáry 2:3 (1:2), g. h. M.
Litschauer 2, P. Morávek, Radošovce -
Mokrý Háj 3:0 (1:0), Božek 2, Vanek, Sekule
- Bor. Mikuláš 3:0 (2:0), Ondriska 2,
M. Mračna, Cerová - Petr. Ves 1:3 (0:2),
Slezák - Mešťánek, Žifčák, Pospíšil, Brodské
- Šaštín 2:4.
1. Radošovce 26 20 2 4 163:18 62
2. Šaštín 26 19 5 2 110:29 62
3. M.Háj 26 17 3 6 77:32 54
4. Brodské 26 17 2 7 97:43 53
5. Sekule 26 16 3 7 75:30 51
6. Hlboké 26 16 2 8 81:58 50
7. Kopčany 26 15 0 11 123:68 45
8. Čáčov 26 10 1 15 60:83 31
9. Cerová 26 9 3 14 61:105 30
10. Čáry 26 9 0 17 76:113 27
11. Chropov 26 8 2 16 66:74 26
12. B.Mikuláš 26 6 3 17 47:75 21
13. Petr.Ves 26 6 1 19 33:157 19
14. Straže 26 0 1 25 14:198 1
ObFZ SENICA II. TR. STARŠÍ
l 30. kolo: Unín - Jablonica 3:1 (0:1), g.
d. Frederik Flamík 3, Sobotište - Dubovce
0:7 (0:4), P. Močidlany - Koválov 2:1
(1:1), Rybecký, vlastný - Lanža, Letničie -
Rovensko 7:2 (2:1), P. Smolinský 4, Macek
2, F. Riška - Flamík, Jamriška, Bor. Sv.
Jur - Trnovec 1:0 nedohrané, voľno -
Š.Humence, Prietrž.
1. Dubovce 22 20 2 0 140:8 62
2. Š.Humence 22 13 2 7 77:66 41
3. Bor.Sv.Jur 21 12 4 5 77:40 40
4. Trnovec 21 12 2 7 70:58 38
5. Rovensko 22 11 2 8 97:71 35
6. Unín 22 11 2 9 31:43 35
7. P.Močidlany 22 8 4 10 43:58 28
8. Letničie 22 8 2 12 38:52 26
9. Prietrž 22 6 4 12 42:61 22
10. Koválov 22 6 1 15 38:68 19
11. Sobotište 22 5 2 15 36:63 17
12. Jablonica 22 5 1 16 29:130 16
Vrádište sa odhlásilo, jeho výsledky anulovali.
MO ObFZ SENICA MLADŠÍ
l18. kolo: Čáčov - Kúty 6:2, g. d. Jarábek,
Jánoš a Vojzola 2, Brodské - Gbely 6:4.
1. Gbely 18 14 1 3 82:35 43
2. Brodské 18 8 1 9 67:86 25
3. Kúty 18 6 2 10 60:56 20
4. Čáčov 18 6 0 12 42:74 18
ObFZ BA mesto I. tr. MLADŠÍ
l 18. kolo: Stupava - BCT 8:0, Kostolište
- Dev. N. Ves 4:2, Rusovce - Domino
3:4, Karlova Ves - Slovenský Grob 9:2, Spoje
- I. Petržalka B 4:1.
1. Domino 18 13 2 3 86:21 41
2. Stupava 18 11 4 3 47:16 37
3. Spoje 17 11 1 5 40:29 34
4. D. N. Ves 17 10 3 5 38:28 33
5. I. Petržalka 17 9 1 8 40:44 28
6. Kostolište 17 7 2 8 43:39 23
7. K. Ves 17 6 1 10 37:63 19
8. Rusovce 18 5 2 11 48:42 17
9. BCT 18 3 3 12 18:59 12
10. Sl. Grob 18 3 1 14 30:89 10
5. ročník ZsFZ sk. C
lSkupina C: Senica - FC ViOn 2:0 (0:0),
A. Januška, Krč, Levice - ČFK Nitra 6:1,
Piešťany - Hlohovec 6:2, Sp. Trnava - Lok.
Trnava hrajú 12.6., voľno - Topoľčany a
Nitra A.l Dohrávky: ČFK Nitra - Senica
0:11 (0:5), Krč 3, M. Kosorín a N. Včelka 2,
A. Januška, M. Ravas, Baláž, vlastný, Nitra
A - Piešťany 5:1.
1. FC NitraA 17 16 1 0 79:11 49
2. Senica 18 14 2 2 64:11 44
3. Levice 17 13 1 3 59:24 40
4. Sp. Trnava 17 11 0 6 97:26 33
5. FC ViOn 17 8 0 9 39:34 24
6. Topoľčany 17 7 0 10 50:35 21
7. Piešťany 17 6 0 11 51:85 18
8. Lok. Trnava 16 5 0 11 47:53 15
9. Hlohovec 17 3 0 14 22:91 9
10. ČFK Nitra 17 0 0 17 5:143 0
4. ročník ZsFZ sk. C
lSkupina C: Senica - FC ViOn 3:0 kont.,
hostia nepricestovali, Levice - ČFK Nitra
13:1, Topoľčany - Levice B 4:2, Piešťany -
Hlohovec 12:0. Nitra A - Fatranská hrajú
9.6., Sp. Trnava - Lok. Trnava hrajú 12.6.
l Dohrávky: ČFK Nitra - Senica 1:12
(0:6), g. h. Baumgartner 3, Adamec 2, Mikúšek,
O. Černek, Fila, Štefek, Kovalovský,
2 vlastné, Nitra - Piešťany 5:3, Sp. Trnava -
FC ViOn 1:2, Fatranská - L. Trnava 0:15.
1. FC NitraA 20 19 1 0 158:26 58
2. Senica 21 17 1 3 124:25 52
3. Lok. Trnava 20 15 2 3 131:22 47
4. FC ViOn 21 13 2 6 80:48 41
5. Sp. Trnava 20 12 2 6 87:41 38
6. Levice 20 11 4 5 125:26 37
7. Piešťany 21 9 0 12 92:86 27
8. Topoľčany 20 6 2 12 58:75 20
9. Levice B 21 6 1 14 55:77 19
10. ČFK Nitra 21 5 1 15 40:131 16
11. Hlohovec 20 1 0 19 17:144 3
12. Fatranská 19 0 0 19 6:272 0
3. ročník ZsFZ sk. C
l Skupina C: Senica - FC ViOn 1:1 (1:0),
g. d. Mášik, Levice - ČFK Nitra 4:0, Topoľčany
- Levice B 9:2, Piešťany - Hlohovec 3:1,
Sp. Trnava - L. Trnava hrajú 12.6., voľno -
Nitra A.l Dohrávky: ČFK Nitra - Senica
1:1 (0:1), g. h. Perička, Nitra - Piešťany 3:1,
ViOn - Topoľčany 2:0, ViOn - Levice 0:1.
1. FC ViOn 20 16 2 2 87:13 50
2. Senica 19 13 2 4 73:20 41
3. Topoľčany 20 13 1 6 100:33 40
4. Lok. Trnava 18 13 1 4 77:36 40
5. Levice 20 13 1 6 65:34 40
6. Sp. Trnava 19 13 0 6 88:24 39
7. FC NitraA 19 7 2 10 50:63 23
8. ČFK Nitra 19 7 1 11 37:66 22
9. Piešťany 19 3 0 16 29:87 9
10. Levice B 20 2 0 18 28:120 6
11. Hlohovec 19 1 0 18 14:152 3
PRÍPRAVKA MO SE
l 21. kolo: Holíč B - Čáčov 1:1, g. d. Michalovič,
Holíč A - Bor. Mikuláš 4:3, g. d.
Piváček 2, Jašša, Kondek, Skalica B - Radošovce
2:2 (2:1), Biskupič, Totka - Černek
2, Lakš. N. Ves - Šaštín 5:2 (3:1), g. d.
Orlík a Adamec 2, Pikálková, Gbely -
Brodské 5:0 (3:0), Macánek 3, Šefčík 2,
Kúty - Skalica A 5:0, M. Vrábel 4, A. Palkovič.
1. Kúty 21 21 0 0 118:12 63
2. SkalicaA 21 17 2 2 143:23 53
3. HolíčA 21 14 1 6 82:43 43
4. L.N.Ves 21 12 3 6 68:45 39
5. Radošovce 21 12 2 7 80:54 38
6. B.Mikuláš 21 11 3 7 83:47 36
7. Šaštín 21 10 0 11 69:79 30
8. Skalica B 21 6 2 13 52:52 20
9. Gbely 21 5 0 16 45:105 15
10. Čáčov 21 3 1 17 27:109 10
11. Brodské 11 2 1 8 28:60 7
12. Holíč B 21 0 1 20 9:175 1
Brodské hralo iba jarnú časť.
l Priateľský zápas: Brodské - Čáry 6:5
(2:0), g. h. V. Polák , R. Suchánek, D. Havel.
BFZ PRÍPRAVKA B2
l18. kolo: Stupava - Inter 1:4, Vrakuňa -
Domino 0:3, D. N. Ves - Ivanka 4:1, ŠKP
Dúbravka - Artmedia 1:3, BCT - FC Senec
7:3.
1. D. N. Ves 18 12 2 4 74:20 38
2. Inter 18 11 1 6 75:40 34
3. Stupava 18 11 1 6 53:45 34
4. Domino 18 9 5 4 50:36 32
5. BCT 18 9 0 9 52:67 27
6. FC Senec 18 8 2 8 48:53 26
7. Artmedia 18 7 2 9 31:34 23
8. ŠKP Dúbravka 18 5 4 9 32:40 19
9. Ivanka 18 5 2 11 27:52 17
10. Vrakuňa 18 2 3 13 22:77 9
Niké Premiér Cup
l 2. kolo: Cerová - Senica 0:10 (0:4),
Čáry - Kopčany 3:5 (3:1), P. Havel, V. Polák,
M. Litschauer - Zubalík a Kmeťo2,
Kmeťová.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Crème de la crème po slovensky
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 28 491
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 952
  3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 741
  4. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 7 469
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 6 453
  6. Po Slovensku na motorke 6 433
  7. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 304
  8. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 5 151
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 4 329
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 4 264
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Dobré správy z MY

V tomto článku nájdete: Cukrovku úspešne liečia bez liekov. Obnovujú viac ako storočný zámok. Dva tipy na výlety s deťmi, nádherné fotky, ktoré dobyli svet a mnoho iného ;)


9 h

Covid automat pustí len 30 percent kapacity kúpaliska.


19 h
Elektrické kolobežky Bolt v Bratislave.

Ľudia majú obavy z bezpečnosti na chodníkoch.


18. jún

Muž zo Senice je stále nezvestný.


18. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?