Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

FUTBALOVÁ MLÁDEŽ

DORAST
l 28. kolo: ŠKP Dúbravka - Myjava 2:1
(0:1), g. h. Sládek, Nitra B - Šaľa 2:0, Levice
- SFM Senec 1:1, Artmedia B - N. Zámky 3:2,
P. Bystrica - FC Senec 1:2, Púchov - PVFA
0:3, Inter B - Prievidza 4:1, Dubnica B - AAC
Trenčín 2:1.
1.AACTrenčín 28 21 4 3 76:20 67
2. Levice 28 18 5 5 60:22 59
3. Dubnica B 28 14 6 8 55:35 48
4. Nitra B 28 13 5 10 65:40 44
5. PVFA 28 13 5 10 56:33 44
6. Myjava 28 11 7 10 35:33 40
7. Šaľa 28 12 4 12 38:41 40
8.SFMSenec 28 10 9 9 29:35 39
9. Dúbravka 28 11 4 13 33:59 37
10. Inter B 28 11 3 14 44:59 36
11. FC Senec 28 10 5 13 34:44 35
12. Prievidza 28 10 3 15 45:58 33
13. Artmedia B 28 10 3 15 38:52 33
14. Nové Zámky 28 8 6 14 38:48 30
15. Púchov 28 8 4 16 28:47 28
16. P. Bystrica 28 5 5 18 31:79 20
2. LIGA MLADŠÍ
l 28. kolo: ŠKP Dúbravka - Myjava 6:0
(2:0), Nitra B - Šaľa 5:0, Levice - SFM Senec
1:2, Artmedia B - N. Zámky 7:1, P. Bystrica
- FC Senec 1:0, Púchov - PVFA 4:1, Inter
B - Prievidza 4:0, Dubnica B - AAC
Trenčín 1:3.
1. Nitra B 28 19 5 4 67:27 62
2. Púchov 28 15 7 6 69:30 52
3. Artmedia B 28 16 4 8 64:37 52
4.AACTrenčín 28 14 10 4 53:29 52
5. Dubnica B 28 16 3 9 56:41 51
6. PVFA 28 14 6 8 51:26 48
7. Inter B 28 15 3 10 62:37 48
8. Levice 28 13 8 7 49:34 47
9. N. Zámky 28 12 3 13 69:80 39
10.SFMSenec 28 10 8 10 36:30 38
11. Dúbravka 28 10 6 12 52:42 36
12. Prievidza 28 9 7 12 34:58 34
13. Myjava 28 5 6 17 18:70 21
14. P. Bystrica 28 4 5 19 30:72 17
15. FC Senec 28 4 4 20 17:57 16
16. Šaľa 28 4 3 21 23:80 15
3. LIGA STARŠÍ
l 28. kolo: Senica - Komárno 1:0 (0:0),
N. Hubek, Dun. Streda - Brezová p/Br.
2:0 (1:0), ČFK Nitra - Chrenová 2:5, N.
Mesto - Galanta 3:1, Topoľčany - Bánovce
5:1, Trnava B - Vráble 3:0, Lok. Trnava - AS
Trenčín B 4:1, Nemšová - Partizánske 3:2.
1. Lok. Trnava 28 23 3 2 83:19 72
2. Trnava B 28 21 4 3 79:20 67
3. Dun. Streda 28 20 2 6 91:30 62
4. Senica 28 19 3 6 94:37 60
5. Topoľčany 28 13 7 8 45:29 46
6. Brezová 28 13 7 8 48:36 46
7. Vráble 28 13 5 10 51:45 44
8. Nové Mesto 28 11 5 12 44:54 38
9. Nemšová 28 10 7 11 35:41 37
10. AS Trenčín B 28 9 7 12 54:54 34
11. Galanta 28 9 2 17 43:70 29
12. Bánovce 28 7 4 17 27:77 25
13. ČFK Nitra 28 7 3 18 34:65 24
14. Partizánske 28 6 2 20 32:73 20
15. Komárno 28 6 2 20 32:83 20
16. Chrenová 28 4 3 21 42:101 15
3. LIGA MLADŠÍ
l 28. kolo: Senica - Komárno 7:0 (3:0),
Dóža 2, Tomek, Khúla, B. Daniel, Velický,
F. Ravas, Dun. Streda - Brezová p/Br.
4:1 (1:1), g. h. Lorenc, ČFK Nitra - Chrenová
1:0, N. Mesto - Galanta 1:2, Topoľčany -
Bánovce 2:1, Trnava B - Vráble 1:1, Lok. Trnava
- AS Trenčín B 4:2, Nemšová - Partizánske
0:1.
1. AS Trenčín B 28 23 2 3 105:24 71
2. Senica 28 21 2 5 81:21 65
3. L. Trnava 28 20 4 4 98:27 64
4. Trnava B 28 19 5 4 84:22 62
5. D. Streda 28 18 4 6 112:42 58
6. Topoľčany 28 16 3 9 52:32 51
7. Vráble 28 14 4 10 78:46 46
8. Brezová 28 14 1 13 45:55 43
9. ČFK Nitra 28 13 1 14 54:59 40
10. Bánovce 28 10 3 15 44:68 33
11. Chrenová 28 10 2 16 45:67 32
12. Galanta 28 9 0 19 42:67 27
13. Partizánske 28 7 3 18 39:93 24
14. Nemšová 28 5 2 21 40:82 17
15. N. Mesto 28 4 1 23 26:116 13
16. Komárno 28 2 1 25 27:151 7
4. LIGA SEVEROZÁPAD
l 28. kolo: Skalica - Hrnčiarovce 3:0
(3:0), Hološka, Jakúbek, Turkovič, Radošovce
- D. Vestenice 1:3 (0:1), g. d. Huťťa,
Led. Rovne - Holíč 5:1 (3:1), J. Bohunice
- Moravany 7:0 (4:0), Machovič a Nemček
2, Gajarský, Krivánek, Vavrinec,
Piešťany - Vrbové 2:2 (0:1), g. d. Mikloška,
Zelenay, Leopoldov - Hlohovec 4:0 (2:0),
Harman 2, Šťastný, Polák, Ilava - Tr. Stankovce
2:1 (2:1), Handlová - Nováky 1:1 (1:0).
1. J.Bohunice 28 25 0 3 111:24 75
2. Piešťany 28 23 2 3 112:35 71
3. D.Vestenice 28 17 4 7 82:46 55
4. Leopoldov 28 15 3 10 57:43 48
5. Tr.Stankovce 28 15 0 13 73:42 45
6. Nováky 28 13 6 9 55:51 45
7. Vrbové 28 11 7 10 63:60 40
8. Hlohovec 28 13 1 14 52:60 40
9. Ilava 28 13 1 14 49:62 40
10. L.Rovne 28 11 2 15 58:75 35
11. Hrnčiarovce 28 11 2 15 59:88 35
12. Skalica 28 8 7 13 43:57 31
13. Moravany 28 8 5 15 56:75 29
14. Handlová 28 5 6 17 39:82 21
15. Holíč 28 5 4 19 43:91 19
16. Radošovce 28 3 6 19 26:87 15
5. LIGA ZÁPAD
l 28. kolo: Trebatice - Hlboké 1:2 (0:1),
g. d. Bohunčák, Kúty - Šaštín 1:3 (0:1), g.
d. D. Sofka, Bor. Mikuláš - Bojná 1:1
(0:0), g. d. Línek, Gbely - Chtelnica 0:1
(0:0), Hrčka, Tovarníky - V. Orvište 2:2
(0:1), g. h. Strieženec, Kuník, Solčany - Boleráz
1:1, H. Orešany - V. Kostoľany 2:1, Preseľany
- Radošina 2:1.
1. Boleráz 28 20 2 6 63:18 62
2. Šaštín 28 15 7 6 50:26 52
3. Preseľany 28 15 4 9 54:36 49
4. Hlboké 28 14 6 8 54:26 48
5. V. Orvište 28 13 9 6 49:40 48
6. Bojná 28 14 4 10 46:31 46
7. Chtelnica 28 13 6 9 68:53 45
8. Tovarníky 28 13 3 12 64:76 42
9. Gbely 28 11 5 12 53:56 38
10. V. Kostoľany 28 9 7 12 57:45 37
11. Radošina 28 10 5 13 58:59 35
12. Trebatice 28 9 7 12 35:49 34
13. Solčany 28 9 4 15 41:45 31
14. H. Orešany 28 6 6 16 40:90 24
15. Kúty 28 7 1 20 28:69 22
16. B. Mikuláš 28 4 4 20 27:73 16
MO ObFZ SENICA
l 28. kolo: Petr. Ves - Rovensko 2:4
(0:3), g. h. Hyža 3, Šibal, Rybky - Mokrý
Háj 3:3 (0:1), Kondič 3 - Ivánek 2, Pukančík,
Trnovec - Oreské 4:0 (1:0), Martin
Uher 2, P. Tokoš, Břoušek, Kopčany - Čáčov
4:4 (1:2), g. d. J. Pekarovič 2, Fúrik,
Pražienka - Halabrín 2, Vach, Mikulčík,
Bor. Sv. Jur - Mor. Sv. Ján 0:7 (0:4), Knotek,
F. Salay a D. Bolf 2, I. Hladík, Brodské
- Prietrž 3:0 kont., hostia neprišli, voľno -
Unín, Jablonica.
1. Mor.Sv.Ján 25 23 1 1 141:26 70
2. Čáčov 24 19 4 1 110:38 61
4. Brodské 24 17 0 7 126:67 51
3. Kopčany 24 16 2 7 109:55 50
5. Prietrž 25 12 2 11 68:82 38
8. Trnovec 24 10 3 11 57:68 33
6. Unín 24 9 5 10 46:79 32
7. Bor.Sv.Jur 24 9 3 12 52:63 30
9. Jablonica 24 8 4 12 60:77 28
10. Mokrý Háj 24 7 2 15 46:85 23
12. Rovensko 24 6 4 14 39:75 22
11. Oreské 25 5 5 15 38:70 20
13. Rybky 24 3 7 14 36:82 16
14. Petr. Ves 24 3 4 17 51:112 13
Cerová odstúpila zo súťaže, Štefanov bol
vylúčený.
MO ObFZ SENICA II. TRIEDA
l 24. kolo: Sekule - Š. Humence 3:2
(2:2), g. d. Kleinedler 2 (1 z 11), Kunštek (11),
Vrádište - Sobotište 9:0 (3:0), Sobota a
Palkovič 4, strož, Dojč - Koválov 0:13,
Lakš. N. Ves - Smolinské 0:4 (0:0), Rohov
- Hlboké B 3:0 kont, hostia neprišli.
Voľno - Radimov, P. Močidlany.
1. Smolinské 20 15 3 2 95:29 48
2. Koválov 20 15 2 3 78:34 47
3. Sekule 20 12 3 5 81:44 39
4. Š.Humence 21 12 2 7 71:44 38
5. Hlboké B 20 11 4 5 90:34 37
6. L.N.Ves 20 9 2 9 58:45 29
7. Radimov 21 8 4 9 55:58 28
8. Vrádište 20 8 2 10 48:57 26
9. P.Močidlany 19 7 3 9 44:43 24
10. Rohov 20 7 0 13 43:64 21
11. Sobotište 20 2 1 17 24:111 7
12. Dojč 19 0 2 17 20:144 2
BFZ 3. LIGA STARŠÍ
l 25. kolo: Stupava - Malacky 1:4, g. h.
Hýll 2, Illaš, Miženko, Gajary -Dev. N.
Ves 2:1, I. Petržalka - Vrakuňa 1:1, Pezinok
-Sv. Jur 3:1, Ružinov - Slovan B 0:5, Karl.
Ves -Domino 4:0, Rača - Dun. Lužná 1:0,
FK Dúbravka - Lamač 2:0.
1. Slovan B 26 22 2 2 138:13 68
2. ŠK Malacky 26 19 2 5 81:36 59
3. Rača 26 19 1 6 61:18 58
4. FC Ružinov 26 17 3 6 66:30 54
5. I. Petržalka 26 14 4 8 55:35 46
6. Pezinok 26 14 3 9 57:38 45
7. Domino 26 12 3 11 49:51 39
8. Gajary 26 10 3 13 38:45 33
8. Sv. Jur 26 9 4 13 51:55 31
10. Vrakuňa 26 9 4 13 51:60 31
11. D. Lužná 26 8 4 14 33:66 28
12. Stupava 26 8 3 15 39:62 27
13. D. N. Ves 26 6 6 14 29:85 24
14. FK Dúbravka 26 6 5 15 31:65 23
15. K. Ves 26 6 2 18 33:79 20
16. Lamač 26 2 5 19 16:90 11
BFZ 3. LIGA MLADŠÍ
l 25. kolo: Vajnory - Malacky 0:2, g. h.
Kovács 2, I. Petržalka - Vrakuňa 2:0, Ružinov
- BCT 8:0, K. Ves - Domino 2:2.
1. FC Ružinov 19 14 3 2 58:17 45
2. I. Petržalka 20 14 2 4 69:20 44
3. K. Ves 21 11 4 6 66:33 37
4. Vrakuňa 20 11 4 5 39:18 37
5. ŠK Malacky 19 10 4 5 44:18 34
6. FK Dúbravka 19 7 5 7 42:36 26
7. Rača 20 7 5 8 26:31 26
8. Domino 18 6 6 6 24:24 24
9. Pezinok 19 6 3 10 21:31 21
10. BCT 19 6 3 10 32:63 21
11. Vajnory 20 3 0 17 15:60 9
12. D. N. Ves 18 1 1 16 7:92 4
4. liga ObFZ BA vidiek
l 23. kolo: Lozorno - Kostolište 2:0, Kráľová
- Zohor 2:0, Studienka - Jakubov 3:1,
Rohožník - Modra 2:3, Ivánka - Viničné 2:6,
Báhoň - B. Pezinok 5:1, Doľany - Veľké Leváre
3:0 kont.
1. Kráľová 23 17 3 3 91:25 54
2. Rohožník 23 16 1 6 108:37 49
3. Modra 23 16 1 6 64:37 49
4. Báhoň 23 14 0 9 71:42 42
5. Kostolište 23 13 3 7 60:44 42
6. Lozorno 23 11 2 10 47:44 35
7. B. Pezinok 23 9 5 9 59:46 32
8. Veľ.Leváre 23 10 2 11 56:69 32
9. Studienka 23 10 1 12 52:57 31
10. Viničné 23 8 2 13 68:76 26
11. Zohor 23 7 4 12 56:67 25
12. Ivánka 23 7 3 13 43:74 24
13. Doľany 23 6 1 16 35:90 19
14. Jakubov 23 3 0 20 19:121 9
SFZ 1. LIGA ŽIAČKY
l14. kolo: Slovan - Láb 2:0 (0:0), Ivánka
pri Dunaji - Nové Zámky 4:5, voľno - Šaľa,
Trnava.
Konečná tabuľka
1. Slovan 10 10 0 0 54:0 30
2. Trnava 10 6 1 3 21:20 19
3. Láb 10 6 0 4 18:7 18
4. N. Zámky 10 4 1 5 17:34 13
5. Šaľa 10 3 0 7 11:25 9
6. Ivánka 10 0 0 10 10:45 0
M. Dvorníky a Chrenová sa odhlásil zo súťaže.
Do finálového miniturnaja Ligy žiačok
8.6. v Cinobani postúpil Slovan.
SFZ 1. LIGA STARŠÍ
l 24. kolo: Senica - Dubnica 1:1 (0:1), g.
d. B. Matuský, Myjava - Levice 7:1 (3:0),
Hornák 2, Janso, Jorík, Duga, Hladík, Bartal,
Nitra - P. Bystrica 14:0, SFM Senec - Inter
2:0, PVFA - Slovan 2:4, Trnava - Púchov
2:1, Trenčín - Artmedia 5:0.
lDohrávka: Nitra - Myjava 0:0.
1. AS Trenčín 24 20 2 2 57:16 62
2. Trnava 24 18 3 3 54:19 57
3. Inter 24 15 5 4 47:17 50
4. Dubnica 24 13 6 5 41:20 45
5. Slovan 24 12 5 7 59:33 41
6. Nitra 24 11 6 7 56:18 39
7. Levice 24 10 6 8 39:45 36
8. Púchov 24 8 4 12 30:34 28
9. Myjava 24 7 6 11 31:27 27
10. Senica 24 7 5 12 25:38 26
11.SFMSenec 24 6 4 14 20:50 22
12. PVFA 24 4 7 13 14:29 19
13. Artmedia 24 4 4 16 21:65 16
14. P. Bystrica 24 1 1 22 7:90 4
SFZ 1. LIGA MLADŠÍ
l 24. kolo: Senica - Dubnica 4:1 (1:1), g.
d. Ťulák 2, Ventura (11), J. Kosorín, Myjava
- Levice 2:0 (2:0), Pavol Sivák, Durec, Nitra
- P. Bystrica 10:0, SFM Senec - Inter 0:3.
PVFA - Slovan 0:1, Trnava - Púchov 3:1,
Trenčín - Artmedia 2:0.
lDohrávka: Nitra - Myjava 4:0 (2:0).
1. Nitra 24 19 1 4 86:16 58
2. Senica 24 18 2 4 68:33 56
3. Trnava 24 15 5 4 61:22 50
4. Dubnica 24 14 6 4 54:17 48
5. AS Trenčín 24 15 2 7 60:31 47
6. PVFA 24 13 5 6 37:17 44
7. Slovan 24 11 5 8 44:30 38
8. Inter 24 10 4 10 40:29 34
9. Myjava 24 8 4 12 28:34 28
10.SFMSenec 24 4 5 15 20:46 17
11. Púchov 24 4 4 16 11:46 16
12. P. Bystrica 24 5 1 18 19:87 16
13. Levice 24 2 8 14 11:51 14
14. Artmedia 24 2 4 18 7:87 10
ZsFZ 3. liga SEVER STARŠÍ
l 24. kolo: Partizánske - Myjava B 5:3
(2:1), g. h. Jorík 2, Kučerák, Beluša - Šimonovany
4:0, Handlová - TTS Trenčín 0:6,
Púchov B - N. Dubnica 1:3, P. Bystrica B - L.
Rovne 0:2, Prievidza B - Nemšová 3:3, Bánovce
- N. Mesto 0:2.
1. N. Mesto 24 21 1 2 113:24 64
2. TTS Trenčín 24 20 3 1 72:21 63
3. Bánovce 24 16 2 6 82:27 50
4. L. Rovne 24 14 2 8 39:24 44
5. Nemšová 24 13 3 8 74:47 42
6. Partizánske 24 11 2 11 58:50 35
7. Púchov B 24 10 2 12 48:38 32
8. N. Dubnica 24 9 4 11 42:58 31
9. Myjava B 24 8 3 13 36:54 27
10. Prievidza B 24 8 3 13 30:59 27
11. Šimonovany 24 7 0 17 36:75 21
12. P. Bystrica B 24 5 5 14 27:71 20
13. Handlová 24 4 5 15 19:66 17
14. Beluša 24 4 1 19 29:106 13
ZsFZ 3. LIGA SEVER MLADŠÍ
l 24. kolo: Partizánske - Myjava B 5:2
(5:0), g. h. Baranovič 2, Beluša - Šimonovany
3:0 kont. hostia neprišli, Handlová -
TTS Trenčín 0:4, Púchov B - N. Dubnica 3:1,
P. Bystrica B - L. Rovne 0:3, Prievidza B -
Nemšová 3:1, Bánovce - N. Mesto 2:1.
1. Bánovce 24 21 1 2 133:16 64
2. Prievidza B 24 21 1 2 98:22 64
3. N. Mesto 24 16 4 4 71:25 52
4. Partizánske 24 15 3 6 85:37 48
5. TTS Trenčín 24 15 3 6 66:29 48
6. L. Rovne 24 14 4 6 71:39 46
7. Púchov B 24 11 5 8 52:25 38
8. N. Dubnica 24 10 2 12 48:50 32
9. Šimonovany 24 9 1 14 45:67 28
10. Myjava B 24 7 1 16 22:86 22
11. Handlová 24 5 3 16 26:55 18
12. Nemšová 24 3 2 19 23:72 11
13. P. Bystrica B 24 3 0 21 13:120 9
14. Beluša 24 3 0 21 17:127 9
ZsFZ 3. LIGA STARŠÍ STRED
l 24. kolo: Skalica - Senica B 5:0 (4:0),
Hurban a Šenk 2, Prachár, Vrbové - Brezová
p/Br. 1:4 (1:2), g. d. Sabo, Šamorín -
Holíč 2:3 (2:2), g. h. Hesek 3, Mor. Sv. Ján
- Šoporňa 3:0 kont. hostia neprišli, Hlohovec
- Galanta 5:6, Leopoldov - Sereď 2:1
(2:0), g. d. Kolóny, Gergič, Chrenová B -
Dun. Streda B 5:2.
1. Galanta 24 22 2 0 103:19 68
2. Skalica 24 18 3 3 83:22 57
3. Leopoldov 24 16 4 4 80:20 52
4. Hlohovec 24 14 2 8 83:41 44
5. Mor.Sv.Ján 24 13 1 10 85:56 40
6. Sereď 24 12 3 9 60:34 39
7. Senica B 24 12 1 11 57:59 37
8. Vrbové 24 9 5 10 36:53 32
9. Šamorín 24 7 4 13 36:52 25
10. Holíč 24 6 7 11 30:55 25
11. Brezová 24 7 1 16 31:82 22
12. Chrenová B 24 6 2 16 52:80 20
13. D. Streda B 24 5 2 17 31:90 17
14. Šoporňa 24 2 1 21 10:114 7
ZsFZ 3. LIGA MLADŠÍ STRED
l 24. kolo: Skalica - Senica B 1:0 (1:0),
Vávra, Vrbové - Brezová p/Br. 0:0, Šamorín
- Holíč 5:0 (2:0), Mor. Sv. Ján -
Šoporňa 3:0 kont. hostia neprišli, Hlohovec
- Galanta 3:1 (2:0), g. d. Petrek 2, Chalány,
Leopoldov - Sereď 0:4 (0:1), Chrenová
B - Dun. Streda B 0:0.
1. Hlohovec 24 23 1 0 140:11 70
2. D. Streda B 24 18 3 3 96:21 57
3. Senica B 24 17 2 5 80:13 53
4. Galanta 24 15 5 4 73:16 50
5. Šamorín 24 16 0 8 90:38 48
6. Skalica 24 13 1 10 70:49 40
7. Sereď 24 12 1 11 62:45 37
8. Šoporňa 24 10 1 13 37:72 31
9. Vrbové 24 9 4 11 42:77 31
10. Mor.Sv.Ján 24 7 3 14 40:65 24
11. Brezová 24 4 5 15 16:77 17
12. Holíč 24 3 2 19 16:81 11
13. Leopoldov 24 2 3 19 13:87 9
14. Chrenová B 24 2 3 19 16:139 9
KS SŽ ZÁPAD
l 24. kolo: Kátlovce - Kúty 2:1 (0:0), g.
h. A. Polák, Gbely - Práznovce 2:2 (2:1),
Bolebruch, Šedivý - Kučera, I. Karvay, J.
Bohunice - Moravany 0:1 (0:1), Hrnčiarovce
- Smolenice 0:0, Zeleneč - Drahovce 2:0
(1:0), Bánovec 2, Kľačany - Suchá n/P. 4:1,
Dechtice - Slávia Trnava 4:2.
1. Práznovce 24 18 4 2 98:23 58
2. Drahovce 24 17 3 4 73:23 54
3. Kátlovce 24 18 1 5 94:33 55
4. Moravany 24 15 3 6 58:35 48
5. Gbely 24 13 5 6 63:34 44
6. Zeleneč 24 11 7 6 32:28 40
7. J. Bohunice 24 10 2 12 54:72 32
8. Kľačany 24 9 3 12 37:51 30
9. Kúty 24 8 2 14 51:51 26
10. Dechtice 24 7 5 12 42:51 26
11. Suchá 24 7 1 16 31:93 22
12. Slávia TT 24 5 5 14 32:54 20
13. Hrnčiarovce 24 4 6 14 26:61 18
14. Smolenice 24 1 3 20 9:91 6
BFZ REG.LIGA STARŠÍ
l 23. kolo:FC Senec - ŠK Malacky 3:0,
ČSFA Malacky - ŠKP Dúbravka 4:1, Kostolište
- Slovan 3:1, Ružinov - Modra 4:0,
Rača - SFM Senec 2:2, Vrakuňa - Pezinok
2:3, Inter - I. Petržalka 4:1.
1. Kostolište 23 22 1 0 146:16 67
2. Inter B 23 17 2 4 99:14 53
3. ČSFA Malacky 23 17 2 4 100:22 53
4. Slovan B 23 16 3 4 78:31 51
5. FC Ružinov 23 14 3 6 80:36 45
6. Vrakuňa 23 12 2 9 54:43 38
7. ŠKP Dúbravka 23 11 2 10 48:39 35
8. I. Petržalka 23 8 4 11 26:28 28
9. Modra 23 9 0 14 37:61 27
10. FC Senec 23 6 2 15 28:104 20
11. ŠK Malacky 23 4 3 16 18:84 15
12.SFMSenec B 23 4 2 17 25:108 14
13. PŠC Pezinok 23 4 1 18 18:93 13
14. Rača 23 3 1 19 19:97 10
BFZ REG. LIGA MLADŠÍ
l 23. kolo: Kostolište - Slovan 5:0, ČSFA
Malacky - ŠKP 2:3, FC Senec - ŠK Malacky
3:0 kont., Ružinov - Modra 12:0, Rača
-SFM Senec 0:6, Vrakuňa - Pezinok 6:1,
Inter - I. Petržalka 7:0.
1. Kostolište 23 22 1 0 140:9 67
2.SFMSenec B 23 15 5 3 80:17 50
3. Inter B 23 14 4 5 94:22 46
4. FC Ružinov 23 15 0 8 75:32 45
5. ČSFA Malacky 23 14 2 7 66:40 44
6. Vrakuňa 23 13 3 7 85:34 42
7. ŠKP Dúbravka 23 10 6 7 53:30 36
8. FC Senec 23 11 2 10 58:58 35
9. Slovan B 23 9 4 10 56:38 31
10. I. Petržalka 23 7 5 11 35:48 26
11. Rača 23 4 2 17 19:85 14
12. PŠC Pezinok 23 4 2 17 25:107 14
13. Modra 23 2 4 17 14:79 10
14. ŠK Malacky 23 1 0 22 12:213 3
DIVÍZIA STARŠÍ
l 19. kolo: FK Dúbravka - Rohožník 3:0
kont., D. N. Ves - Domino 0:0, Lamač - Sv.
Jur 0:3 kont., ŠKP Dúbravka - PVFA 0:4, K.
Ves - D. Lužná 1:2, Artmedia B - Kráľová 4:1.
1. PVFA 19 14 3 2 75:17 45
2. D. N. Ves 19 14 3 2 53:9 45
3. Domino 19 12 3 4 80:23 39
4. Sv. Jur 19 12 1 6 67:27 37
5. FK Dúbravka 19 12 1 6 55:24 37
6. Artmedia B 19 11 3 5 73:25 36
7. Dúbravka B 19 7 1 11 43:49 22
8. Kráľová 19 7 1 11 41:61 22
9. K. Ves 19 5 3 11 29:53 18
10. D. Lužná 19 4 4 11 39:49 16
11. Lamač 19 3 1 15 17:72 10
12. Rohožník 19 1 0 18 14:177 3
Divízia ml. žiaci
l 19. kolo: FK Dúbravka - Rohožník 3:0
kont., D. N. Ves - Domino 1:0, Lamač - Sv.
Jur 1:2, ŠKP Dúbravka - PVFA 1:4, K. Ves - D.
Lužná 2:1, Artmedia B - Kráľová 2:1.
1. PVFA 19 15 3 1 113:7 48
3. D. N. Ves 19 15 2 2 67:9 47
2. Domino 19 14 2 3 80:10 44
4. K. Ves 19 13 1 5 73:38 40
5. FK Dúbravka 19 11 2 6 57:25 35
6. Dúbravka B 19 9 3 7 61:30 30
7. Artmedia B 19 7 3 9 44:63 24
8. Sv. Jur 19 6 2 11 36:63 20
9. Lamač 19 5 2 12 22:62 17
10. D. Lužná 19 4 3 12 26:78 15
11. Kráľová 19 2 1 16 28:85 7
12. Rohožník 19 1 0 18 9:146 3
MO ObFZ SENICA STARŠÍ,
l25. kolo: Hlboké - Cerová 7:1 (3:0), Kocourek
3, Novák, G. Kuba, Jakáb, Mráz -
Herceg, Šaštín - Kopčany 7:0 (6:0),
Petr. Ves - Brodské 0:5 (0:3), B. Mikuláš
- Čáčov 4:2 (3:2), g. h. Šefčík 2, Mokrý
Háj - Sekule 4:2 (2:1), g. d. Winkler a P.
Pobuda 2, Čáry - Radošovce 0:14 (0:5),
Vanek 5, Božek 5, Rosa 4, Chropov - Stráže
3:0 kont., hostia neprišli.
1. Radošovce 25 19 2 4 160:18 59
2. Šaštín 25 18 5 2 106:27 59
3. M.Háj 25 17 3 5 77:29 54
4. Brodské 25 17 2 6 95:39 53
5. Sekule 25 15 3 7 72:30 48
6. Hlboké 25 15 2 8 78:57 47
7. Kopčany 25 14 0 11 118:66 42
8. Čáčov 25 10 1 14 59:80 31
9. Cerová 25 9 3 1360:102 30
10. Chropov 25 8 2 15 64:69 26
11. Čáry 25 8 0 17 73:111 24
12. B.Mikuláš 25 6 3 16 47:72 21
13. Petr.Ves 25 5 1 19 30:156 16
14. Straže 25 0 1 24 12:195 1
ObFZ SENICA II. TR. STARŠÍ
l 29. kolo: Prietrž - Bor. Sv. Jur 1:3 (1:2),
Koválov - Letničie 9:0, Dubovce - P.
Močidlany 5:0 (1:0), Jablonica - Sobotište
4:1, Š. Humence - Unín 7:1, g. d.
Václavek 3, Sekáč a Balažovič 2. Voľno -
Rovensko, Trnovec.
1. Dubovce 21 19 2 0 133:8 59
2. Š.Humence 22 13 2 7 77:66 41
3. Bor.Sv.Jur 21 12 4 5 77:40 40
4. Trnovec 21 12 2 7 70:58 38
5. Rovensko 21 11 2 8 95:64 35
6. Unín 21 10 2 9 28:42 32
7. P.Močidlany 21 7 4 10 41:57 25
8. Letničie 21 7 2 12 31:50 23
9. Prietrž 22 6 4 12 42:61 22
11. Koválov 21 6 1 14 37:66 19
10. Sobotište 21 5 2 14 36:56 17
12. Jablonica 21 5 1 15 28:127 16
Vrádište sa odhlásilo, jeho výsledky anulovali.
MO ObFZ SENICA MLADŠÍ
l 17. kolo: Gbely - Čáčov 2:1 (2:0), Machálek
2 - Jarábek, Kúty - Brodské 15:0
(9:0), T. Polák 4, T. Balga, M. Pelikán a D.
Hačunda 2, Šimek, A. Šimon, P. Létal, E.
Kurina, D. Zemánek.
1. Gbely 17 14 1 2 78:29 43
2. Brodské 17 7 1 9 61:82 22
3. Kúty 17 6 2 9 58:50 20
4. Čáčov 17 5 0 12 36:72 15
ObFZ BA mesto I. tr. mladší
l17. kolo: I. Petržalka B - Kostolište 1:1,
Domino - Stupava 1:1, D. N. Ves - Rusovce
3:2, Sl. Grob - Spoje 1:2, BCT - K. Ves 0:3.
1. Domino 17 12 2 3 82:18 38
2. Stupava 17 10 4 3 39:16 34
3. D. N. Ves 17 10 3 4 36:24 33
4. Spoje 16 10 1 5 36:28 31
5. Kostolište 17 8 2 7 51:37 26
6. I. Petržalka 16 7 1 8 31:41 22
7. Rusovce 17 5 2 10 45:38 17
8. K. Ves 16 5 1 10 28:61 16
9. BCT 17 3 3 11 18:51 12
10. Sl. Grob 16 3 1 12 28:80 10
5. ročník ZsFZ sk. C
l Skupina C: FC ViOn - Topoľčany 2:0,
Hlohovec - Levice 1:5, ČFK Nitra - Senica
a Nitra A - Piešťany 2.6., voľno - L. Trnava a
Sp. Trnava. Dohrávka: Topoľčany - ČFK
Nitra 5:0.
1. FC NitraA 16 15 1 0 74:10 46
2. Senica 16 12 2 2 51:11 38
3. Levice 16 12 1 3 53:23 37
4. Sp. Trnava 17 11 0 6 97:26 33
5. FC ViOn 16 8 0 8 39:32 24
6. Topoľčany 17 7 0 10 50:35 21
7. Lok. Trnava 16 5 0 11 47:53 15
8. Piešťany 15 5 0 10 44:78 15
9. Hlohovec 16 3 0 13 20:85 9
10. ČFK Nitra 15 0 0 15 4:126 0
4. ročník ZsFZ sk. C
l Skupina C: FC ViOn - Topoľčany 4:1,
Hlohovec - Levice 0:8, Levice B - Sp. Trnava
0:3, ČFK Nitra - Senica a Fatranská -
Lok. Trnava 2.6., Nitra A - Piešťany 4.6.
Dohrávky: Topoľčany - ČFK Nitra 2:0, Hlohovec
- Topoľčany 2:5.
1. FC NitraA 19 18 1 0 153:23 55
2. Senica 19 15 1 3 109:24 46
3. Lok. Trnava 19 14 2 3 116:22 44
4. Sp. Trnava 19 12 2 5 86:39 38
5. FC ViOn 19 12 2 5 78:44 38
6. Levice 19 10 4 5 112:25 34
7. Piešťany 19 8 0 11 77:81 24
8. Levice B 20 6 1 13 53:73 19
9. Topoľčany 19 5 2 12 54:73 17
10. ČFK Nitra 19 5 1 13 38:106 16
11. Hlohovec 19 1 0 18 17:132 3
12. Fatranská 18 0 0 18 6:257 0
3. ročník ZsFZ sk. C
lSkupina C: Hlohovec - Levice 1:5, Levice
B - Sp. Trnava 1:7, ČFK Nitra - Senica a
Nitra A - Piešťany 2.6., FC ViOn - Topoľčany
4.6., voiľno - Lok. Trnava.
Dohrávka: Topoľčany - ČFK Nitra 6:1.
1. FC ViOn 17 15 1 1 84:11 46
2. Lok. Trnava 18 13 1 4 77:36 40
3. Sp. Trnava 19 13 0 6 88:24 39
4. Senica 17 13 0 4 71:18 39
5. Topoľčany 18 12 1 5 91:29 37
6. Levice 18 11 1 6 60:34 34
7. ČFK Nitra 17 7 0 10 36:61 21
8. FC NitraA 18 6 2 10 47:62 20
9. Piešťany 17 2 0 15 25:83 6
10. Levice B 19 2 0 17 26:111 6
11. Hlohovec 18 1 0 17 13:149 3
PRÍPRAVKA MO SE
l21. kolo: Skalica A - Skalica B 4:1 (1:0),
L. Mareš 2, Kovárik, Fiala - Bohunický,
Gbely - Kúty 0:7 (0:2), Vrábel 2, Zemánek,
Vávra, Kuník, Jurica, Palkovič, Brodské
- Šaštín 2:11 (1:7), g. d. Baláž, Kouba,
Radošovce - Holíč B 9:1 (3:1), Drgon 6,
Černek 2, Hulka - Michalovič, Čáčov - Holíč
A 0:4 (0:1), Bor. Mikuláš - Lakš. N.
Ves 2:6 (0:1), Michalica 2 - Poliak a Orlík 2,
Suchovský, Smolinský.
1. Kúty 20 20 0 0 113:12 60
2. SkalicaA 20 17 2 1 143:18 53
3. HolíčA 20 13 1 6 78:40 40
4. Radošovce 20 12 1 7 78:52 37
5. B.Mikuláš 20 11 3 6 80:43 36
6. L.N.Ves 20 11 3 6 63:43 36
7. Šaštín 20 10 0 10 67:74 30
8. Skalica B 20 6 1 13 50:50 19
9. Gbely 20 4 0 1640:105 12
10. Čáčov 20 3 0 17 26:108 9
11. Brodské 10 2 1 7 28:55 7
12. Holíč B 20 0 0 20 8:174 0
Brodské hrá až od jarnej časti.
Prípravka B1
l17. kolo: Karl. Ves - PVFA 1:2, FC Ružinov
- FK Dúbravka 2:3, Žolík Malacky - Hamuliakovo
15:0, Slovan BA - Kalinčiakova 6:4.
1.SFMSenec 16 15 0 1109:20 45
2. Žolík 13 1 3 108:28 40
3. Slovan 17 12 1 4 101:36 37
4. PVFA 17 11 0 6 109:47 33
5. K. Ves 17 9 2 6 54:37 29
6. FK Dúbravka 17 8 3 6 65:62 27
7. FC Ružinov 17 4 4 9 42:50 16
8. Kalinčiakova 17 4 1 1248:104 13
9. Hamuliakovo 17 2 0 15 14:124 6
10. D. Lužná 16 0 0 16 6:148 0
Prípravka B2
l 17. kolo: Artmedia - Stupava 2:3,FC
Senec - Vrakuňa 3:3, Inter - BCT 15:0
Ivanka - ŠKP Dúbravka 1:2, Domino -
Dev. N. Ves 1:3.
1. D. N. Ves 17 11 2 4 70:19 35
2. Stupava 17 11 1 5 52:41 34
4. Inter 17 10 1 6 71:39 31
3. Domino 17 8 5 4 47:36 29
5. FC Senec 17 8 2 7 45:46 26
6. BCT 17 8 0 9 45:64 24
7. Artmedia 17 6 2 9 28:33 20
9. ŠKP Dúbravka 17 5 4 8 31:37 19
8. Ivanka 17 5 2 10 26:48 17
10. Vrakuňa 17 2 3 12 22:74 9
Prípravka C
l 17. kolo: ČSFA Malacky - SFM Senec 2:5,
FC Ružinov - Stupava 0:0, Žolík Malacky -
Rohožník 3:6, Slovan - Spoje 3:3, Karl. Ves -
PVFA 4:3,
1. Rohožník 17 15 1 1 129:20 46
2. K. Ves 17 13 2 2 130:29 41
3. Slovan 17 11 1 5 116:34 34
4. PVFA 17 11 0 6 114:40 33
5. ČSFA Malacky 17 9 1 7 58:57 28
6.SFMSenec 17 5 2 10 39:85 17
7. Spoje 17 5 2 10 43:95 17
8. Žolík Malacky 17 5 1 11 59:76 16
9. FC Ružinov 17 3 1 13 20:130 10
10. Stupava 17 1 1 15 11:159 4
Niké Premiér Cup
l Dohrávka 1. kola: Kopčany -Kúty

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Päť chýb pri zateplení strechy
  5. Vitajte v postapokalyptickom svete
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 18 913
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 233
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 038
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 673
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 864
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 931
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 607
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 520
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 302
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 290
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

V Holíči má vzniknúť prekladisko kontajnerov za milióny eur

Prácu by v areáli po jeho dobudovaní malo nájsť až 500 ľudí.

Trnavský kraj obnovil cesty na Záhorí

Kraj má v tomto roku na opravu ciest ešte vyčlenených 1,6 milióna eur, z ktorých plánuje obnoviť sedemnásť úsekov ciest II. a III. triedy.

Zrekonštruovaný Dom smútku v Senici už tento týždeň obnoví obrady

Za sedem mesiacov dostal objekt novú strechu, okná, dvere, vynovený bol aj interiér a jeho vybavenie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?