Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Tenisové súťaže na Záhorí sú už v plnom prúde

Vzávere apríla a začiatkom mája začali svoje súťaže aj tenisti vo všetkých vekových kategóriách. Zlý vstup mali do sezóny druholigoví mužiTKSenica, ktorí obidva majstrovské zápasy prehrali a nezískali pritom ani jeden zápas.

Lepší vstup mali muži Strojára
Malacky, ktorí vstúpili do sezóny
víťazstvom nad Spojmi Bratislava,
nedarilo sa ani mužom
AŠK Skalica, ktorí takisto dvakrát
prehrali.
MUŽI 2. LIGA ZÁPAD
l 1. kolo: TK Senica - Matchball Bratislava
0:7, Zaťko - Vika 0:6, 3:6, Juráň - Mamojka 0:6,
1:6, Kadlíček - Zeman 2:6, 1:6, Skýpala - Chynoradský
1:6, 1:6, Sládek - Kormyš 4:6, 2:6, Sládek,
Zaťko - Chynoradský, Mamojka 2:6, 6:7, Skýpala,
Juráň - Kormyš, Vika 0:6, 0:6.
l Ďalšie výsledky: Ekonóm BA B - Ateliér Dev.
N. Ves 2:5, Spoje BA - Slovan Galanta 2:5, Draci
Matúškovo - SPU AX-V Nitra 7:0.
l2. kolo: Dev. N. Ves - TK Senica 7:0, O. Ondriáš
- Zaťko 6:1, 6:1, Ma. Žovic - Juráň 6:1, 6:1,
Župančič - Kadlíček 6:1, 6:1, Kurhajec- Skýpala
6:1, 6:1, J. Ondriáš - Rusnák 6:1, 6:1, Mi. Žovic,
Ponc - Kadlíček, Juráň 6:1, 6:1, O. Ondriáš, Župančič
- Skýpala, Rusnák 6:1, 6:1.
l Ďalšie výsledky: SPU AX-V Nitra - Ekonóm
BA 6:1, Galanta - Matúškovo 2:5, Matchball BA
- Spoje BA 5:2.
1. Dev.N.Ves 2 2 0 12:2 4
2. Matchball 2 2 0 12:2 4
3. Matúškovo 2 2 0 12:2 4
4. Galanta 2 1 1 7:7 3
5. SPU Nitra 2 1 1 6:8 3
6. Spoje 2 0 2 4:10 2
7. EkonómBA 2 0 2 3:11 2
8. Senica 2 0 2 0:14 2
Muži I. trieda ZsTZ
l 1. kolo: AŠK Skalica - Galanta B 2:5, Danihel
- Bánczi 4:6, 3:6, Sopúšek - Škoda 3:6, 4:6,
Drozd - Šinkovič 6:1, 6:1, Juřena - Doležal 3:6,
3:6, Zalubil - Bánczi 2:6, 3:6, Zalubil, Juřena -
Škoda, Šinkovič 6:4, 6:3, Sopúšek, Drozd -
Bánczi, Toszegi 5:7, 6:4, 1:6.
l Ďalšie výsledky: Topoľčany B - Ostrov Trenčín
4:3, Matúškovo B - Levice C 5:2, Tlmače B -
Štúrovo 4:3.
l 2. kolo: Ostrov Trenčín - AŠK Skalica 4:3,
Adámi - Danihel 4:6, 6:1, 6:0, Janoška - Sopúšek
6:1, 6:0, Medal - Drozd 0:6, 6:7, Nádašský - Hrbáč
3:6, 6:7, Gonda - Zalubil 6:4, 3:6, 1:6, Gonda,
Nádašský - Sopúšek, Zalubil 6:3, 3:6, 7:6, Janoška,
Galan - Drozd, Sopúšek 6:2, 7:5.
l Ďalšie výsledky: Galanta B - Tlmače B 5:2, Štúrovo
- Matúškovo B 2:5, Levice C - Topoľčany B 3:4.
1. Galanta B 2 2 0 10:4 4
2. Matúškovo B 2 2 0 10:4 4
3. Topoľčany B 2 2 0 8:6 4
4. Trenčín 2 1 1 7:7 3
5. Tlmače B 2 1 1 6:8 3
6. Štúrovo 2 0 2 5:9 2
7. Levice C 2 0 2 5:9 2
8. Skalica 2 0 2 5:9 2
Muži I. trieda BTZ
l 1. kolo: Strojár Malacky - Spoje BA B 5:2,
Kachút - Strelník 6:1, 3:6, 2:6, Šutovský - Dobrovodský
2:6, 3:6, Korbel - Kállay 6:0, 6:0, Lapin
- Berthoty 6:1, 6:2, Morávek - Milata 6:4, 6:1,
Bogdalík, Janko - Kállay, Milata 6:0, 6:1, Korbel,
Lapin - Dobrovodský, Berthoty 7:5, 6:2.
l Ďalšie výsledky: I. Petržalka - Interiér Dev.
N. Ves B 6:1, Return BA - TK Pezinok 6:1, voľno -
ProSet BA.
l 2. kolo: Dev. N. Ves B - Strojár Malacky
nehrali. l Ďalšie výsledky: TK Pezinok - Iskra
Petržalka 1:6, Spoje BA B - ProSet BA 1:6.
1. Petržalka 2 2 0 12:2 4
2. ProSetBA 1 1 0 6:1 2
3. ReturnBA 1 1 0 6:1 2
4. Malacky 1 1 0 5:2 2
5. SpojeBAB 2 0 2 3:11 2
6. Pezinok 2 0 2 2:12 2
7. Dev. N. Ves 1 0 1 1:6 1
Muži II. trieda BTZ
l1. kolo: SOU Bratislava - Strojár Malacky B :
lĎalšie výsledky: BRIA BA - Malinovo 2:5, BEST
BA - Professional BA 4:3, voľno - Slashball BA.
l 2. kolo: Strojár Malacky B - BRIA Bratislava
6:1, Kachút - Osvald 6:0, 6:0, Bogdalík -
Tóth 6:0, 6:0, Čepka - Kramár 6:1, 6:2, Uher -
Dubiny 6:1, 6:2, Húšek - Szalai 2:6, 2:6, Kachút,
Uher - Dubiny, Szalai 6:3, 6:3, Bogdalík, Húšek -
Kramár, Tóth 6:0, 6:3.
l Ďalšie výsledky: Malinovo - BEST BA :, Professional
BA - Slashball BA 5:2, voľno - SOU BA.
1. Professional 2 1 1 8:6 3
2. Malacly B 1 1 0 6:1 2
3. Malinovo 1 1 0 5:2 2
4. BESTBA 1 1 0 4:3 2
5. BRIABA 2 0 2 3:11 2
6. SlashballBA 1 0 1 2:5 1
7.SOUBAešte nehral
Dorastenci I. tr. ZsTF
l 1. kolo: TTK 77 Skalica - Slávia Trnava 0:7,
Strela - Hirner 1:6, 1:6, Veselý - Lukačovič 2:6,
2:6, Machálek - Urban 2:6, 1:6, Zaňát - Vittek
0:6, 2:6, Lapšanský - Hirner 1:6, 1:6, Lapšanský,
Strela - Doležal, Urban 1:6, 5:7, Zaňát, Machálek
- Vittek, Hirner 2:6, 0:6.
l Ďalšie výsledky: SPU AX-V Nitra - Topoľčany
3:4, Ostrov Trenčín- Ostrov- Piešťany 2:5.
l 2. kolo: Piešťany - TTK 77 Skalica 7:0, Mego
- Strela 6:0, 6:0, Kollár - Veselý 6:2, 6:0, Horanský
- Machálek 6:0, 6:0, Hrehorčík - Zaňát
6:1, 6:4, Brtko - Lapšanský 6:1, 6:0, Brtko, Mego
- Lapšanský, Zaňát 6:1, 6:2, Hrehorčík, Kollár -
Machálek, Strela 7:6, 6:4.
l Ďalšie výsledky: Topoľčany - Ostrov Trenčín
5:2, Slávia Trnava - SPU AX-V Nitra 5:2.
1. Piešťany 2 2 0 12:2 4
2. Trnava 2 2 0 12:2 4
3. Topoľčany 2 2 0 9:5 4
4. SPU Nitra 2 0 2 5:9 2
5. Trenčín 2 0 2 4:10 2
6. Skalica 2 0 2 0:14 2
Dorastenky I. tr. ZsTF
l1. kolo: Tenkur Trenčín - TTK 77 Skalica :
Mego - Strela 6:0, 6:0, Strela - Hirner 1:6, 1:6, Veselý
- Lukačovič 2:6, 2:6, Machálek - Urban 2:6,
1:6, Zaňát - Vittek 0:6, 2:6, Lapšanský - Hirner
1:6, 1:6, Lapšanský, Strela - Doležal, Urban 1:6,
5:7, Zaňát, Machálek - Vittek, Hirner 2:6, 0:6.
l Ďalšie výsledky: Piešťany - Zl. Moravce 7:0,
SPU AX-V Nitra - Slávia Trnava 5:2.
l 2. kolo: TTK 77 Skalica - SPU AX-V Nitra
3:4, Krištofíková - Stražancová 6:4, 2:6, 2:6,
Kadlicová - Karaffová 6:0, 6:3, Hránková - Candráková
6:4, 6:2, Schwartzová - Pochabová
6:2,4:6, 3:6, Machálková - Urbanová 2:6, 6:1,
1:6, Machálková, Hránková - Pochabová, Urbanová
6:7, 6:3, 4:6, Schwartzová, Kadlicová -
Candráková, Karaffová 6:4, 6:3.
l Ďalšie výsledky: Slávia Trnava - Piešťany 1:6,
Zl. Moravce - Tenkur Trenčín 7:0.
1. Piešťany 2 2 0 13:1 4
2. Nitra 2 2 0 9:5 4
3. Zl.Moravce 2 1 1 7:7 3
4. Trnava 2 0 2 3:11 2
5. Skalica 1 0 1 3:4 1
6. Trenčín 1 0 1 0:7 1
Dorastenky I. tr. BTF
l 1. kolo: Strojár Malacky - STU Bratislava
2:4, Belešová - Kucharová 0:6, 0:6, Kaizerová -
Unčovská 0:6, 0:6, Konečná - Butkovská 0:6,
0:6, Slovíková - Mészárosová 0:6, 0:6, Belešová,
Slovíková - Kucharová, Unčovská 6:4, 7:5,
Kaizerová, Konečná - Butkovská, Mészárosová
6:3, 6:4.
l Ďalšie výsledky: Slovan BA - Právnik BA 6:1,
Inter A - Inter B 4:3, Pezinok B - Pezinok A :.
l 2. kolo: Právnik Bratislava - Strojár Malacky
7:0, Lacková - Trucová 6:0, 6:0, Prachárová
- Belešová 6:0, 6:2, Mechurová - Konečná
6:0, 6:0, Meravá - Slovíková 6:0, 6:0, Gelingerová
- Budinská 3:6, 6:3, 6:4, Mechurová, Lacková
- Belešová, Slovíková 6:0, 6:0, Prachárová,
Meravá - Budinská, Konečná 6:0, 6:0.
lĎalšie výsledky: STU BA - Pezinok B 6:1, Inter
B - Slovan BA 5:2, Pezinok A - Inter A 2:5.
1. STU Bratislava 2 2 0 10:3 4
2. InterA 2 2 0 9:5 4
3. Inter B 2 1 1 8:6 3
4. PrávnikBA 2 1 1 8:6 3
5. Slovan 2 1 1 8:6 3
6. Malacky 2 0 2 2:11 2
5. PezinokA 1 0 1 2:5 1
6. Pezinok B 1 0 1 1:6 1
I. tr. mladšie žiačky ZsTZ
l 1. kolo: Trnava - Senica 2:5, Kupková - Blažová
6:3, 6:4, Jamrichová - Vicenová 3:3, skreč
Jamrichová, Široká - Kršková 6:3, 6:4, Juráková
- Svedková 6:1, 6:2, Hercegová - Rehušová 6:0,
6:2, Hercegová, Juráková - Kršková, Vicenová
6:0, 6:2, Široká, Kupková - Rehušová, Svedková
6:2, 6:4.
l Ďalšie výsledky: Piešťany A - Piešťany B 7:0,
Topoľčany A - Topoľčany B 5:2.
l 2. kolo: Senica - Piešťany A 0:7, Blažová -
Oravcová 1:6, 1:6, Vicenová - Današová 0:6,
0:6, Kršková - Candráková 3:6, 2:6, Svedková -
Ponechalová 2:6, 1:6, Rehušová - Staníková 1:6,
1:6, Svedková, Rehušová - Staníková, Candráková
2:6, 2:6, Vicenová, Kršková - Ponechalová,
Današová 2:6, 2:6.
l Ďalšie výsledky: Topoľčany B - Trnava 0:7,
Piešťany B - Topoľčany A 3:4.
1. PiešťanyA 2 2 0 14:0 4
2. Sl. Trnava 2 2 0 13:1 4
3. TopoľčanyA 2 2 0 9:5 4
4. Piešťany B 2 0 2 3:11 2
5. Topoľčany B 2 0 2 2:12 2
6. Senica 2 0 2 1:13 2
II. tr. mladšie žiačky ZsTZ
l 1. kolo: Nové Mesto - TTK 77 Skalica 1:5,
Dedíková - Ondrášová 4:6, 0:6, Hunová -
Hotařová 6:3, 6:4, Habšudová - Janotová 3:6,
4:6, Čameková - Horváthová 2:6, 2:6, Habšudová,
Hunová - Horváthová, Janotová 6:7, 0:6,
Čameková, Domianová - Hotařová, Ondrášová
3:6, 0:6, Tenkur Trenčín - TK Senica nehrali,
voľno - AŠK Skalica.
l 2. kolo: TK Senica - AŠK Skalica 6:0, Vicenová
- Sojková 6:0, 6:0, Svedková - Límová 6:0,
6:0, Rehušová - Kubíková 6:1, 6:1, Jablonická -
Plešová 6:2, 6:3, Jablonická, Vicenová - Plešová,
Kubíková 6:0, 6:1, Rehušová, Svedková -
Límová, Sojková 6:0, 6:0, TTK 77 Skalica -
Tenkur Trenčín 6:0, Ondrášová - Jakubesová
6:0, 6:0, Hotařová - Slynková 6:0, 6:1, Janotová
- Cabalová 6:0, 6:0, Horváthová - Bažíková 6:0,
6:0, Ondrášová, Hotařová - Cabalová, Jakubesová
6:0, 6:0, Janotová, Horváthová - Bažíková,
Slynková 6:0, 6:0, voľno - Nové Mesto.
1. TK 77 Skalica 2 2 0 11:1 4
2. TK Senica 1 1 0 6:0 2
3. N.Mesto 1 0 1 1:5 1
4. AŠK Skalica 1 0 1 0:6 1
5. Trenčín 1 0 1 0:6 1
II. tr. mladší žiaci ZsTZ
l 1. kolo: Nemšová - TK Senica 5:1, Krajči -
Valášek 1:6, 0:6, Jančovič - Masaryk 0:6, 3:6,
Gajdoš - Jurka 0:6, 0:6, Piatrik - Macek 0:6, 0:6,
Piatrik, Buška - Jurka, Masaryk 0:6, 0:6, Gajdoš,
Jančovič - Macek, Valášek 0:6, 1:6, Hlohovec
- AŠK Skalica 3:3 (sety 6:7), Čierny - Sojka
1:6, 1:6, Meliš - Kunák 3:6, 0:6, Štofa - Keher 6:3,
3:6, 7:5, Kovarský - Pleša 6:3, 6:1, Čierny, Meliš -
Sojka, Kunák 6:7, 2:6, Štofa, Kovarský - Keher,
Pleša 6:1, 6:1, Trnava - Zelená Voda 6:0.
l 2. kolo: TK Senica - Trnava 5:1, Valášek -
Hrabovský 6:2, 6:2, Masaryk - Zachar 6:0, 6:0,
Jurka - Kvak 6:0, 6:1, Macek - Daniš 6:4, 5:7, 6:0,
Macek, Masaryk - Kvak, Daniš 6:0, 6:3, Jurka, Valášek
- Zachar, Hrabovský 6:0, 6:4, AŠK Skalica -
Nemšová 4:2, Sojka - Buška 0:6, 2:6, Kunák -
Chovančík 6:0, 6:1, Keher - Jančovič 6:3, 7:5, Pleša
- Gajdoš 1:6, 6:4, 7:6, Sojka, Kunák - Gajdoš, Buška
3:6, 4:6, Pleša, Keher - Chovančík, Jančovič
6:4, 6:0, Zelená Voda - Hlohovec 1:5.
1. Senica 2 2 0 12:0 4
2. AŠK Skalica 2 2 0 7:5 4
2. Hlohovec 2 1 1 8:4 3
3. Trnava 2 1 1 6:6 3
5. Nemšová 2 0 2 2:10 2
6. Zelená Voda 2 0 2 1:11 2
II. tr. staršie žiačky BTZ
l 1. kolo: Právnik B - Zohor 4:0, Mihoková -
Mifkovičová 6:3, 3:6, 6:1, Kucháreková - Hurtová
6:1, 6:1, Krajčovičová - Slezáková 6:0, 6:1,
Krajčovičová, Kucháreková - Slezáková, Hurtová
6:2, 6:2, Inter B - STU BA B 0:4.
l 2. kolo: Zohor - Inter B 0:4, Mifkovičová -
Ryšková 0:6, 0:6, Hurtová - Peterčáková 1:6,
0:6, Slezáková - Mrázková 0:6, 1:6, Mifkovičová,
Hurtová - Ryšková, Peterčáková 0:6, 1:6.
STU BA B - Právnik B 3:1.
1. STUBAB 2 2 0 7:1 4
2. Právnik B 2 1 1 5:3 3
3. Inter B 2 1 1 4:4 3
4. Zohor 2 0 2 0:8 2
II. tr. mladšie žiačky BTZ
l 1. kolo: Zohor - Právnik BA C 3:1, Slezáková
- Zemanová 6:1, 6:4, Tančeková - Szabová 6:0,
6:1, Janíková - Kušpálová 2:6, 3:6, Tančeková,
Slezáková - Zemanová, Szabová 6:1, 6:1.
l Ďalšie výsledky: Právnik B - Atlantis BA 1:3,
Dúbravka - STU BA 0:4, Inter B - Pezinok 0:4.
l 2. kolo: Pezinok - Zohor 3:0, družstvo hostí
prišlo na zápas s 50 minutovým meškaním.
Zápas bol skontumovaný (!!!) v prospech domáceho
družstva.
l Ďalšie výsledky: Právnik BA C - Právnik B 0:4,
STU BA - Inter B 4:0, Atlantis BA - Dúbravka 4:0.
1. STUBAB 2 2 0 8:0 4
2. Pezinok 2 2 0 7:0 4
3. Atlantis 2 2 0 7:1 4
4. Právnik B 2 1 1 5:3 3
5. Zohor 2 1 1 3:4 3
6. Právnik C 2 0 2 1:7 2
7. Inter B 2 0 2 0:8 2
8. Dúbravka 2 0 2 0:8 2
JOZEFKOMORNÝ

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  7. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  8. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 40 796
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 38 806
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 12 076
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 113
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 175
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 145
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 466
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 256
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 061
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 957
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto.

Covid si vyžiadal už viac ako štyritisíc obetí.

3 h
Vľavo herci a vpravo fanúšikovia Spartaka Trnava počas predpremiéry predstavenia Futbal alebo Bílý andel v pekle v Divadle Jána Palárika v Trnave.

Herci sa cítili ako na trávniku, pri „ďakovačkách“ nechýbali chorály.

19 h
Ilustračný obrázok

Vedenie sa obracia na Generálnu prokuratúru so žiadosťou o preverenie postupov.

20 h
Minister školstva Branislav Gröhling (SaS).

Pedagogickým zamestnancom sa od januára platy celoplošne nezvýšili.

21 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

22 h

Pozitivita je zatiaľ nízka.

17 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

24 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

17 h

Už ste čítali?