2. liga starší
24. kolo: Inter B - Myjava 0:0, Inter B -
Myjava 0:0, P. Bystrica - Nitra B 3:3, Púchov
- N. Zámky 2:1, Levice - FC Senec
2:0, Dubnica B - Šaľa 3:1, SFM Senec -
Prievidza 1:3, PVFA - AAC Trenčín 1:3,
Dúbravka - Artmedia B 1:2.
1. AAC Trenčín 24 18 4 2 64:16 58
2. Levice 24 17 4 3 54:18 55
3. Dubnica B 24 12 4 8 49:31 40
4. PVFA 24 10 5 9 42:30 35
5. Myjava 24 10 5 9 31:30 35
6. Šaľa 24 11 2 11 35:37 35
7. Nitra B 24 10 4 10 58:37 34
8.SFMSenec 24 9 7 8 24:28 34
9. Dúbravka 24 10 3 11 28:46 33
10. Prievidza 24 10 2 12 43:48 32
11. Artmedia B 24 9 2 13 33:45 29
12. Inter B 24 9 2 13 34:55 29
13. FC Senec 24 8 3 13 29:41 27
14. N. Zámky 24 7 6 11 25:37 27
15. Púchov 24 7 4 13 26:37 25
16. P. Bystrica 24 5 3 16 29:68 18
2. liga mladší
24. kolo: Inter B - Myjava 3:0 (1:0), P.
Bystrica - Nitra B 0:4, Púchov - N. Zámky
7:2, Levice - FC Senec 1:0, Dubnica B -
Šaľa 1:0,SFMSenec - Prievidza 1:0, PVFA
- AAC Trenčín 1:1, ŠKP Dúbravka - Artmedia
B 1:1.
1. Nitra B 24 16 4 4 54:24 52
2. Dubnica B 24 15 2 7 49:32 47
3. PVFA 24 14 4 6 48:19 46
4. Levice 24 13 6 5 47:29 45
5. Trenčín 24 11 10 3 45:24 43
6. Artmedia B 24 13 3 8 45:31 42
7. Púchov 24 11 7 6 52:28 40
8. Inter B 24 11 3 10 47:35 36
9. N. Zámky 24 11 2 11 60:63 35
10. Prievidza 24 9 5 10 32:46 32
11.SFMSenec 24 8 7 9 32:26 31
12. Dúbravka 24 8 6 10 43:38 30
13. Myjava 24 5 5 14 17:53 20
14. FC Senec 24 4 4 16 16:48 16
15. P. Bystrica 24 3 3 18 25:67 12
16. Šaľa 24 3 3 18 18:67 12
3. liga starší
23. kolo: Galanta - Senica 3:2 (1:1), g. h.
N. Hubek, Rácik, Partizánske - Brezová
p/Br. 3:0 (2:0), Lok. Trnava - ČFK Nitra
5:0, Topoľčany - Nemšová 1:0, Bánovce
- Dun. Streda 0:5, Trenčín B - Trnava B
1:3, Chrenová - Vráble 2:2, Komárno - N.
Mesto 4:1.
24. kolo: Brezová p/Br. - Komárno 4:2
(1:1), g. d. Šimko, Šebesta, Kubina,
vlastný, 24. kolo: Dun. Streda - Trenčín
B 4:1, ČFK Nitra - Topoľčany 1:0, Nemšová
- Galanta 2:0, Trnava B - Chrenová
13:0, Vráble - Partizánske 4:0, N.
Mesto - Lok. Trnava 0:0. Senica - Bánovce
hrajú 8.5.
1. L. Trnava 24 20 2 2 72:18 62
2. Trnava B 24 18 3 3 67:18 57
3. D. Streda 24 16 2 6 78:30 50
4. Senica 23 15 2 6 69:31 47
5. Brezová 24 12 5 7 43:31 41
6. Topoľčany 24 11 6 7 37:24 39
7. Vráble 24 11 4 9 44:40 37
8. N. Mesto 24 10 5 9 39:44 35
9. AS Trenčín B 24 8 6 10 43:42 30
10. Nemšová 24 7 6 11 24:34 27
11. Bánovce 23 7 4 12 23:54 25
12. Partizánske 24 7 1 16 30:61 22
13. ČFK Nitra 24 6 3 15 26:50 21
14. Galanta 24 6 2 16 35:64 20
15. Komárno 24 6 2 16 32:72 20
16. Chrenová 24 3 3 18 35:84 12
3. liga mladší
23. kolo: Galanta - Senica 1:2 (0:1), g. h.
Tomek, Fr. Ravas, Partizánske - Brezová
p/Br. 0:2 (0:2), Štefka, Lorenc, Lok.
Trnava - ČFK Nitra 3:0, Topoľčany -
Nemšová 1:0, Bánovce - Dun. Streda
1:5, Trenčín B - Trnava B 3:0, Chrenová -
Vráble 1:2, Komárno - N. Mesto 2:1.
24. kolo: Brezová p/Br. - Komárno 3:1
(2:1), g. d. Tománek 3, Dun. Streda -
Trenčín B 5:0, ČFK Nitra - Topoľčany 1:0,
Nemšová - Galanta 2:1, Trnava B -
Chrenová 1:0, v 5. min. pre nízky počet
hráčov hostí ukončené, Vráble - Partizánske
10:2, N. Mesto - Lok. Trnava 2:4.
Senica - Bánovce hrajú 8.5.
1. AS Trenčín B 24 20 2 2 94:17 62
2. Senica 23 17 2 4 57:17 53
3. L. Trnava 24 16 4 4 80:24 52
4. Trnava B 24 16 4 4 68:21 52
5. D. Streda 24 14 4 6 94:39 46
6. Topoľčany 24 14 3 7 46:27 45
7. Brezová 24 13 1 10 39:43 40
8. Vráble 24 12 3 9 67:39 39
9. ČFK Nitra 24 10 1 13 47:54 31
10. Bánovce 23 9 3 11 39:54 30
11. Chrenová 24 9 2 13 43:51 29
12. Galanta 24 7 0 17 37:59 21
13. Partizánske 24 6 3 15 37:79 21
14. Nemšová 24 5 2 17 38:72 17
15. N. Mesto 24 4 1 19 23:103 13
16. Komárno 24 1 1 22 20:130 4
4. liga SZ
23. kolo: Vrbové - Skalica 0:0, Hlohovec
- Holíč 2:0 (0:0), Fabián, Ďuriš, J. Bohunice
- Radošovce 3:0 (2:0), Gajarský,
Velšic, Bohunický, Moravany - Ilava 2:2
(1:1), g. d. Kirka 2, Hrnčiarovce - Piešťany
1:6 (0:3), g. h. Stachura 3, Zelenay 2,
Geschwandtner, Handlová - Leopoldov
2:2, Nováky - Led. Rovne 4:2 (2:2), D.
Vestenice - Tr. Stankovce 3:2 (0:1).
24. kolo: Skalica - Nováky 2:1 (2:1), g. d.
Pekar, Jakúbek, Holíč - Hrnčiarovce 1:1
(0:0), Dutko - Jánošík, Radošovce -
Handlová 4:0 (1:0), Čederle 2, Huťťa, M.
Valla, Piešťany - J. Bohunice 3:4 (2:1), Zelenay
3 - Chudý 2, Nemček, Vavrinek,
Leopoldov - Vrbové 2:0 (0:0), Kopún,
Harman, Led. Rovne - Moravany 2:2
(2:2), g. h. Šimovič, Pánik, Tr. Stankovce
- Hlohovec 4:0 (3:0), Ilava - D. Vestenice
1:0 (0:0).
1. Piešťany 24 20 1 3 92:31 61
2. J.Bohunice 24 21 0 3 88:22 63
3. D.Vestenice 22 13 3 6 61:40 42
4. Leopoldov 24 13 3 8 45:36 42
5. Nováky 23 11 5 7 47:41 38
6. Tr.Stankovce 24 13 0 11 59:34 39
7. Hlohovec 24 11 1 12 47:53 34
8. Vrbové 23 8 7 8 44:43 31
9. Ilava 24 11 1 12 40:54 34
10. L.Rovne 24 9 2 13 50:62 29
11. Hrnčiarovce 24 9 2 13 49:77 29
12. Moravany 24 7 4 13 47:60 25
13. Skalica 24 7 5 12 38:53 26
14. Handlová 24 5 5 14 38:65 20
15. Holíč 24 5 4 15 39:68 19
16. Radošovce 24 3 5 16 21:66 14
Dohrávka: D. Vestenice - Vrbové, Nováky
- D. Vestenice.
5. liga Z
23. kolo: Hlboké - Preseľany 1:0 (1:0),
Sládek, Gbely - Tovarníky 9:0 (6:0), Lorenc
4, Karas 2, Vilček, Vaculka, Polák,
Kúty - Horné Orešany 7:0 (4:0), Dominik
Libuša 2, Denis Libuša, Navrátil, J.
Valachovič, M. Polák, M.Šefčovič (11),
Šaštín - Bor. Mikuláš 2:0 (1:0), Radošina
- Trebatice 5:2 (3:0), Kováčik, Baňák,
Kusý, Plekanec, Pavlovič, Chtelnica -
Solčany 6:2 (3:1), g. h. T. Zachara, Beko,
Veľké Orvište - Boleráz 0:2 (0:1), Veľké
Kostoľany - Bojná 4:0.
24. kolo: Preseľany - Gbely 3:0 kont.,
hostia neprišli, Trebatice - Šaštín 0:2,
Tovarníky - Kúty 1:0 (1:0), Meluš, Bor.
Mikuláš - Chtelnica 0:1 (0:1), Bojná - Hlboké
1:0 (0:0), T. Jančovič (11), Solčany -
Veľké Orvište 0:2 (0:2), Hrdina, Šiška, H.
Orešany - Radošina 3:2 (1:1), g. h. Kováčik
2, Boleráz - V. Kostoľany 2:0.
ŠTK - 21. kolo: Gbely - Trebatice obaja
0:3 kont.
1. Boleráz 24 17 1 6 52:17 52
2. Šaštín 24 13 6 5 42:21 45
3. Preseľany 24 13 3 8 49:29 42
4. Hlboké 24 12 6 6 40:23 42
5. Bojná 24 13 2 9 43:27 41
6. V. Orvište 24 11 7 6 41:36 40
7. Tovarníky 24 12 2 10 54:59 38
8. Chtelnica 24 10 6 8 58:45 36
9. Gbely 24 11 3 10 49:50 36
10. Trebatice 24 9 5 10 31:41 32
11. V. Kostoľany 24 8 6 10 49:40 30
12. Radošina 24 8 4 12 40:51 28
13. Solčany 24 8 3 13 39:41 27
14. Kúty 24 6 1 17 25:56 19
15. H. Orešany 24 4 6 14 31:84 18
16. B. Mikuláš 24 4 3 17 25:52 15
MO SENICA
22. kolo: Bor. Sv. Jur - Trnovec 2:2 (1:2),
Valla 2 (1 z 11) - Martin Uher, Tokoš, Mor.
Sv. Ján - Jablonica 8:1 (3:1), Modrovič 3, I.
Hladík 2, D. Bolf, Knotek, T. Salay - R.
Daniel, Čáčov - Rovensko 5:1 (2:1), Halabrín
3, Vrablic 2 - Janík, Brodské - Unín
11:2 (6:1), Marek Novák 7, M. Sedalík 2, A.
Knap, E. Bartal -M. Ovečka 2, Kopčany -
Oreské 3:0 (0:0), Fúrik, Novák, Kozány,
Prietrž - Mokrý Háj 3:1 (0:1), Hála, Hutta,
Chocholáček - Ivánek.
23. kolo: Jablonica - Prietrž 7:1, Mokrý
Háj - Čáčov 0:7, Halabrín 4, Omasta 2,
Sekáč, Rovensko - Kopčany 1:6 (0:1), g.
d. Jablonický, Oreské - Brodské 2:5 (1:3),
J. Bederka 2 - Trubiroha, Hladík, Novák,
Sedalík, Michalovský, Petr. Ves - Rybky
6:1 (4:1), Vaši 4, F. Buček, Tomša - Gondič,
Trnovec - Mor. Sv. Ján 2:7 (2:4), J.
Knotek 3, D. Bolf, M. Blažek, T. Salay, I.
Hladík, Unín - Bor. Sv. Jur 3:0 kont.,
hostia neprišli.
24. kolo: Bor. Sv. Jur - Oreské 5:0 (4:0),
Mucha 2, P. Maďar, Pečimon, T. Kadlic,
Prietrž - Mor. Sv. Ján 1:3 (1:0), g. h. D.
Bolf, T. Mračna, J. Knotek, Čáčov - Jablonica
5:0, Halabrín 4, Vrablic, Rybky -
Trnovec 1:4, Smetana - Palík, Bílik,
Uher, Šťastný, Brodské - Rovensko 13:1,
g. h. Ravas, Kopčany - Mokrý Háj 9:1, g.
d. Kozány 4, J. Pekarovič 2, Malík, Novák,
Vašíček, voľno - Unín, Petr. Ves.
1. Mor.Sv.Ján 21 20 0 1 124:22 60
2. Čáčov 21 18 2 1 97:32 56
3. Brodské 20 15 0 5 113:50 45
4. Kopčany 21 15 0 6 94:41 45
5. Prietrž 22 12 2 8 65:64 38
6. Bor.Sv.Jur 20 8 3 9 43:48 27
7. Trnovec 21 8 3 10 48:64 27
8. Unín 21 7 4 10 33:74 25
9. M.Háj 21 7 1 13 34:68 22
10. Jablonica 21 6 3 12 48:71 21
11. Rovensko 21 4 3 14 33:72 15
12. Oreské 22 3 5 14 31:65 14
13. Rybky 20 3 4 13 27:40 13
14. P.Ves 20 3 4 13 48:97 13
Cerová odstúpila zo súťaže, Štefanov
bol vylúčený.
MO SENICA II. trieda
19. kolo: Hlboké B - Sobotište 7:0, Mráz
3, Válka, Zuzčák, Cintula, Valjent, Radimov
- Sekule 3:3, Durkoš, Valla, O.
Masaryk - Kleinedler 2, Štermenský,
Vrádište - Pop. Močidlany 1:3, Palkovič -
Tokoš 2, Novák, Rohov - Š. Humence
5:3, g, h, Hlavenka 2, Levák, Smolinské -
Koválov 1:2, g. h. Hurban 2.
1. Smolinské 15 12 2 1 74:23 38
2. Hlboké B 16 10 3 3 83:25 33
3. Sekule 17 9 3 5 74:42 30
4. Koválov 15 11 2 3 58:33 35
5. Š.Humence 17 10 2 5 51:30 32
6. L.N.Ves 16 8 2 6 49:31 26
7. Radimov 18 8 3 7 52:48 27
8. Vrádište 17 7 2 8 38:46 23
9. P.Močidlany 17 7 2 8 43:41 23
10. Rohov 16 5 0 11 35:50 15
11. Sobotište 16 1 0 15 14:91 3
12. Dojč 16 0 1 15 13:121 1
1. liga starší
Nitra - Senica 4:0 (1:0), Trnava - Myjava
3:1 (0:1), g. h. Jorík, Trenčín - Levice 5:0,
PVFA - Dubnica 1:1, Slovan - Púchov 2:2,
Artmedia - Inter 0:3, SFM Senec - Pov.
Bystrica 4:1.
1. AS Trenčín 20 16 2 2 47:16 50
2. Trnava 20 16 1 3 47:16 49
3. Inter 20 13 5 2 43:14 44
4. Dubnica 20 12 4 4 37:16 40
5. Slovan 20 10 4 6 48:28 34
6. Nitra 20 10 3 7 41:17 33
7. Levice 20 9 5 6 34:34 32
8. Púchov 20 7 3 10 24:28 24
9. Senica 20 6 2 12 20:36 20
10. Myjava 20 5 4 11 20:26 19
11. PVFA 20 4 6 10 12:19 18
12.SFMSenec 20 5 3 12 16:44 18
13. Artmedia 20 4 2 14 19:52 14
14. P. Bystrica 20 1 0 19 6:68 3
1. liga mladší
Nitra - Senica 2:3 (1:1), g. h. J. Kosorín 2,
vlastný. V jarnej časti senické nádeje
kráčajú od víťazstva k víťazstvu. Majú
ich na svojom konte sedem a presne
toľko sa hralo aj zápasov. K vedúcej Nitre
sa priblížili už na tri body. Trnava -
Myjava 0:0, Trenčín - Levice 3:0, Trnava
- Myjava 0:0, PVFA - Dubnica 2:0, Slovan
- Púchov 5:1, Artmedia - Inter 2:0,
SFM Senec - P. Bystrica 3:1.
Dohrávka: SFM Senec - Senica 1:3 (0:2),
g. h. P. Balážik, J. Kosorín, Venturta.
1. Nitra 20 16 1 3 68:13 49
2. Senica 20 15 1 4 60:31 46
3. AS Trenčín 20 13 2 5 56:27 41
4. Dubnica 20 11 6 3 44:12 39
5. Trnava 20 11 6 3 48:19 39
6. PVFA 20 12 3 5 35:15 39
7. Slovan 20 9 4 7 40:26 31
8. Inter 20 7 4 9 33:28 25
9. Myjava 20 6 5 9 25:26 23
10. P. Bystrica 20 5 1 14 19:71 16
11.SFMSenec 20 3 5 12 18:37 14
12. Levice 20 2 7 11 10:43 13
13. Púchov 20 3 3 14 9:41 12
14. Artmedia 20 2 2 16 6:82 8
2. liga starší
Piešťany - Nitra B 1:2, FC ViOn - Prievidza
1:5, Trenčín B - Šaľa 3:0, Vráble -
Dubnica B 1:0, Dun. Streda - Topoľčany
1:1, LeviceB-N. Zámky 0:1, Lok. Trnava -
Štúrovo 2:1, Trnava B - Komárno - nehralo
sa, domáci nenastúpili.
1. Prievidza 23 18 4 1 67:12 58
2. Nové Zámky 23 17 3 3 57:16 54
3. Šaľa 23 16 4 3 69:16 52
4. Lok. Trnava 23 16 2 5 55:16 50
5. Nitra B 23 12 3 8 58:35 39
6. Komárno 23 10 3 10 32:34 33
7. Piešťany 23 10 3 10 32:38 33
8. AS Trenčín B 23 9 1 13 35:55 28
9. Dun. Streda 23 7 6 10 35:33 27
10. Levice B 23 8 3 12 34:47 27
11. Topoľčany 23 7 5 11 33:40 26
12. Vráble 24 8 2 14 28:44 26
13. FC ViOn 23 7 4 12 35:56 25
14. Trnava B 22 7 3 12 45:59 24
15. Dubnica B 23 6 2 15 24:47 20
16. Štúrovo 23 1 2 20 19:110 5
2. liga mladší
Piešťany - Nitra B 0:1, FC ViOn - Prievidza
1:0, Trenčín B - Šaľa 3:1, Vráble -
Dubnica B 2:2, Dun. Streda - Topoľčany
0:1, Levice B - N. Zámky 0:4, Trnava B -
Komárno 3:0, Lok. Trnava - Štúrovo
12:0.
1. Nitra B 23 20 0 3 99:17 60
2. Lok. Trnava 23 19 1 3 88:12 58
3. Prievidza 23 18 2 3 72:21 56
4. Topoľčany 23 15 4 4 42:14 49
5. FC ViOn 23 12 7 4 39:18 43
6. Nové Zámky 23 12 6 5 49:39 42
7. Dubnica B 23 12 4 7 55:41 40
8. Piešťany 23 10 5 8 47:36 35
9. AS Trenčín B 23 8 2 13 43:61 26
10. Dun. Streda 23 8 1 14 46:62 25
11. Šaľa 23 8 1 14 34:55 25
12. Vráble 24 6 2 16 24:60 20
13. Levice B 23 6 2 15 22:64 20
14. Trnava B 23 5 2 16 33:43 17
15. Komárno 24 5 1 18 33:75 16
16. Štúrovo 23 1 0 22 9:117 3
3. liga starší Sever
Nemšová - Myjava B 4:0, N. Dubnica -
Šimonovany 8:2, Led. Rovne - Handlová
1:2, N. Mesto - Beluša 12:0, Púchov B -
Prievidza B 0:2, TTS Trenčín - Partizánske
3:2.
Dohrávka 14. kola: Myjava B - Púchov B
0:0.
1. Trenčín 19 16 2 1 55:18 50
2. N. Mesto 19 16 1 2 96:22 49
3. Bánovce 18 12 2 4 55:17 38
4. Nemšová 19 11 2 6 55:32 35
5. L. Rovne 19 10 2 7 30:20 32
6. Púchov B 19 9 2 8 39:27 29
7. Partizánske 19 9 2 8 48:39 29
8. Prievidza B 19 8 2 9 25:37 26
9. Myjava B 19 6 3 10 23:40 21
10. P. Bystrica B 18 5 4 9 19:41 19
11. Handlová 19 4 5 10 14:42 17
12. N. Dubnica 19 4 4 11 27:52 16
13. Šimonovany 19 4 0 15 24:62 12
14. Beluša 19 2 1 16 17:93 7
3. liga mladší Sever
Nemšová - Myjava B 4:0, N. Dubnica -
Šimonovany 2:1, Led. Rovne - Handlová
5:0, N. Mesto - Beluša 6:1, Púchov B -
Prievidza B 1:0, TTS Trenčín - Partizánske
2:3, Bánovce - P. Bystrica B odložené
na 14. 5.
Dohrávka: Myjava B - Púchov B 2:0.
1. Bánovce 18 16 1 1 104:13 49
2. Prievidza B 19 16 1 2 83:20 49
3. N. Mesto 19 14 3 2 60:18 45
4. Trenčín 19 12 3 4 57:19 39
5. Partizánske 19 12 3 4 65:29 39
6. Púchov B 19 9 4 6 45:20 31
7. L. Rovne 19 9 4 6 57:35 31
8. N. Dubnica 19 8 2 9 36:34 26
9. Šimonovany 19 6 1 12 31:59 19
10. Handlová 19 5 3 11 25:37 18
11. Myjava B 19 5 1 13 14:74 16
12. P. Bystrica B 18 3 0 15 11:90 9
13. Beluša 19 2 0 17 12:110 6
14. Nemšová 19 1 2 16 17:59 5
3. liga starší Stred
19. kolo: Senica B - Hlohovec 2:1 (1:0), g.
d. Lánik, T. Slovík, Mor. Sv. Ján - Skalica
1:2 (1:1), Kadera - Hulka, Prachár, Dun.
Streda B - Brezová p/Br. 1:2 (1:1), g. h. Lorenc,
Bzdúšek, Sereď - Holíč 0:5, Šoporňa
- Vrbové 0:3, Chrenová B - Leopoldov
0:4 (0:2), Kolóny a Zlámala 2, Galanta -
Šamorín 3:0.
1. Galanta 19 17 2 0 82:13 53
2. Skalica 19 14 3 2 61:17 45
3. Leopoldov 19 12 4 3 60:13 40
4. Mor.Sv.Ján 19 11 1 7 72:39 34
5. Hlohovec 19 11 1 7 55:29 34
6. Sereď 19 11 1 7 53:27 34
7. Senica B 19 10 1 8 47:46 31
8. Vrbové 19 7 4 8 28:41 25
9. Holíč 19 5 5 9 25:48 20
10. D. Streda B 19 5 2 12 26:68 17
11. Šamorín 19 4 3 12 23:47 15
12. Brezová 19 5 0 14 23:67 15
13. Chrenová B 19 4 2 13 36:58 14
14. Šoporňa 19 2 1 16 8:86 7
3. liga mladší Stred
19. kolo: Senica B - Hlohovec 0:1 (0:0),
Mor. Sv. Ján - Skalica 1:2 (1:1), L. Kadlíček
- Klein, Ščerbák,
Sereď - Holíč 3:0, Šoporňa - Vrbové 3:0
kont.,
Dun. Streda B - Brezová p/Br. 5:0 (4:0),
Chrenová B - Leopoldov 1:1 (0:1), g. h.
Kollár, Galanta - Šamorín 2:1.
1. Hlohovec 19 18 1 0 103:8 55
2. D. Streda B 19 14 2 3 70:18 44
3. Senica B 19 13 2 4 57:12 41
4. Galanta 19 12 5 2 51:11 41
5. Šamorín 19 13 0 6 72:28 39
6. Skalica 19 10 1 8 61:38 31
7. Vrbové 19 9 2 8 41:52 29
8. Sereď 19 8 1 10 45:39 25
9. Šoporňa 19 7 2 10 24:57 23
10. Mor.Sv.Ján 19 4 4 11 29:49 16
11. Brezová 19 3 4 12 13:65 13
12. Holíč 19 3 1 15 17:67 10
13. Leopoldov 19 2 3 14 13:69 9
14. Chrenová B 19 2 2 15 10:93 8
KS SŽ ZÁPAD
19. kolo: Gbely - Hrnčiarovce 4:1 (2:0), g.
d. knap 2, morbacher, bolebruch- Masár,
Kúty - Dechtice 6:1 (3:1), g. d. M. Šulek
a A. Polák 2, K. Mihál, L. Daniel, Moravany
- Slávia Trnava 1:1, Zeleneč - J.
Bohunice 3:3, g. h. Buchanec 2, Rybanský,
Drahovce - Suchá n/P. 12:1 (7:1), g. d.
Tzuro 3, Rusnák, Hargaš a Biháry 2, Rapavý,
Majtan, Herák, Smolenice - Kátlovce
0:11 (0:4), Práznovce - Kľačany 5:3.
1. Práznovce 19 14 3 2 77:18 45
2. Drahovce 19 14 2 3 56:18 44
3. Kátlovce 19 13 1 5 74:29 40
4. Gbely 19 11 4 4 53:23 37
5. Moravany 19 11 3 5 48:31 36
6. Zeleneč 19 9 7 3 27:19 34
7. J.Bohunice 19 8 2 9 47:55 26
8. Kúty 19 8 1 10 45:39 25
9. Kľačany 19 6 3 10 28:43 21
10. Dechtice 19 5 4 10 32:44 19
11. Slávia TT 19 4 5 10 25:37 17
12. Suchá 19 5 1 13 25:79 16
13. Hrnčiarovce 19 4 3 12 21:48 15
14. Smolenice 19 1 1 17 6:84 4
MO SE starší žiaci
19. kolo: Bor. Mikuláš - Kopčany 1:2 (0:1),
L. Petrík, Mokrý Háj - Hlboké 3:1, Brezina,
Janeček, Pobuda, Čáry - Petr. Ves
5:6 (4:4), g. d. T. Polák 2, D. Kollár, A. Baláž,
M. Litschauer, Chropov - Šaštín 1:5
(0:2), g. d. T. Mikúš, Stráže - Brodské
0:5 (0:5), Radošovce - Cerová 12:0 (6:0),
Božek a Vanek 5, Rosa, Kuchárek, Sekule
- Čáčov 6:1 (4:0), Maxián 3 (1 z 11), Ondriska
2, Švoňavský - Stanek.
20. kolo: Hlboké - Bor. Mikuláš 2:0 (1:0),
Zríni, Kocourek, Sekule - Kopčany 0:2
(0:1), Cerová - Stráže 14:0 (8:0), Brodské
- Chropov 2:0, D. Knap, V. Daniel, Šaštín
- Čáry 6:1 (2:1), g. h. T. Polák, Petr.
Ves - Mokrý Háj 1:3 (0:2), M. Žifčák (11) -
Winkler, P. Pobuda, Brezina, Čáčov -
Radošovce 1:6 (1:2), Baláž - Božek, Rosa
a Vanek 2.
1. Šaštín 20 14 4 2 81:21 46
2. Radošovce 20 14 2 4 106:16 44
3. M.Háj 20 14 2 4 61:19 44
4. Brodské 19 13 2 5 80:33 41
5. Sekule 20 12 4 4 58:16 40
6. Kopčany 20 13 0 7 91:45 39
7. Hlboké 19 12 1 6 60:47 37
8. Čáry 20 8 0 12 65:81 24
9. Čáčov 20 7 1 12 40:68 22
10. Cerová 20 6 3 11 44:83 21
11. Chropov 20 6 2 12 51:54 20
12. B.Mikuláš 20 4 3 13 33:60 15
13. Petr.Ves 20 3 1 16 21:132 10
14. Straže 18 0 1 17 9:111 1
Dohrávka: Hlboké - Stráže.
II. tr. starší
23. kolo: Koválov - Prietrž 1:2 (:), Unín -
Bor. Sv. Jur 2:0, Rehák 2, Pop. Močidlany
- Letničie 3:1 (1:0), g. d. Rybecký, Novák,
Masaryk, Dubovce - Trnovec odlož.
na 17.5.
24. kolo: Letničie - Sobotište 3:2 (0:0),
Riška, Šarközy, Tomša - Gáth, Klačan,
Trnovec - Koválov 6:0 (3:0), Sloboda a
Rajnoha 2, Machlica, Kopálek, Bor. Sv.
Jur - Š. Humence 3:2, g. h. Šimek 2,
Prietrž - Rovensko 2:4 (1:1), Mucha 2 -
Flamík 2, Zelenák, Čermák.
1. Dubovce 17 16 1 0 111:5 49
2. Trnovec 17 11 2 4 63:36 35
3. Š.Humence 18 10 2 6 59:60 32
4. Rovensko 18 9 2 7 71:59 29
5. Bor.Sv.Jur 16 8 3 5 59:32 27
6. Unín 17 8 2 7 21:33 26
7. Prietrž 20 6 4 10 40:53 22
8. Sobotište 17 5 2 10 35:44 17
9. P.Močidlany 16 4 4 8 29:43 16
10. Koválov 19 5 1 13 27:64 16
11. Letničie 15 4 2 9 17:33 14
12. Jablonica 16 4 1 11 20:90 13
Dohrávka: Rovensko - Jablonica 10.5.
Vrádište sa odhlásilo, jeho výsledky
anulovali.
MO SE mladší žiaci
13. kolo: Kúty - Gbely 3:0 kont., hostia
neprišli, Brodské - Čáčov 6:1 (2:0).
1. Gbely 13 10 1 2 67:26 31
2. Brodské 13 7 0 6 60:60 21
3. Kúty 13 5 1 7 39:39 16
4. Čáčov 13 3 0 10 23:64 9
Divízia BFZ ml. žiaci
13. kolo: Rohožník - PVFA 1:9, FK Dúbravka
- Domino 0:1, K. Ves - ŠKP Dúbravka
4:2, Artmedia B - Lamač 1:1, Kráľová
- Dev. N. Ves 0:6, Dun. Lužná - Svätý
Jur 2:1.
1. Dev. N. Ves 13 12 1 0 59:3 37
2. PVFA 13 11 1 1 87:4 34
3. Domino 13 9 2 2 54:7 29
4. FK Dúbravka 13 8 0 5 47:17 24
5. Karl. Ves 13 8 0 5 49:36 24
6. Dúbravka B 13 7 1 5 48:20 22
7. Lamač 13 5 2 6 19:43 17
8. Svätý Jur 13 4 1 8 26:43 13
9. Artmedia B 13 3 3 7 17:47 12
10. Dun. Lužná 13 3 1 9 15:57 10
11.MŠKKráľová 13 1 0 12 11:63 3
12. Rohožník 13 1 0 12 9:101 3
ObFZ BA mesto
I. trieda ml. žiaci
11. kolo: Stupava - I. Petržalka B 3:0,
Spoje - Kostolište 0:0, Karl. Ves -
Dev. N. Ves 0:4, BCT - Rusovce 0:6,
Domino - Slov. Grob 8:1.
5. ročník
Skupina C: 15. kolo: Topoľčany - Levice
1:3, L. Trnava - Nitra A 1:3, FC ViOn - ČFK
Nitra 3:0, Sp. Trnava - Piešťany 10:2,
voľno - Senica, Hlohovec.
16. kolo: Levice - FK Senica 0:3 (0:1), M.
Kosorín, A. Januška, Krč, Piešťany - Topoľčany
4:2, Hlohovec - L. Trnava 1:7,
Nitra A - Sp. Trnava hrajú 5.5., voľno -
ČFK Nitra a FC ViOn.
Dohrávky: Senica - Topoľčany 5:2 (3:1),
g. d. Krč 3, N. Včelka, A. Januška, FC Vi-
On - Nitra A 0:1.
1. FC Nitra A 12 11 1 0 62:9 34
2. Senica 13 10 2 1 38:7 32
3. Levice 13 10 1 2 43:17 31
4. Sp. Trnava 13 8 0 5 74:23 24
5. Topoľčany 13 5 0 8 38:29 15
6. FC ViOn 12 5 0 7 30:27 15
7. Piešťany 12 5 0 7 41:60 15
8. Lok. Trnava 14 4 0 10 39:49 12
9. Hlohovec 12 3 0 9 17:57 9
10. ČFK Nitra 12 0 0 12 4:108 0
4. ročník
15. kolo: Senica - Fatranská 21:0 (11:0),
Baumgartner 7, Štefek a Adamec 4, Fila
a D. Štepanovský 2, A. Štepanovský,
Hološka, Lok. Trnava - Nitra A 1:4, Topoľčany
- Levice 1:6, Levice B - Hlohovec
5:0, FC ViOn - ČFK Nitra 6:2, Sp. Trnava
- Piešťany 8:4.
16. kolo: Levice - FK Senica 3:3 (2:1), g. h.
Baumgartner 2, Štefek, ČFK Nitra - Levice
B 1:8, Piešťany - Topoľčany 7:4,
Hlohovec - Lok. Trnava 0:11, Nitra A - Sp.
Trnava a Fatranská - FC ViOn hrajú 5.5.
Dohrávky: Senica - Topoľčany 3:0 (0:0),
Baumgartner, Štefek, D. Štepanovský,
Fatranská - ČFK Nitra 1:7, Nitra A - Levice
B 6:0.
1. FC Nitra A 15 15 0 0 131:17 45
2. Senica 16 13 1 2 93:19 40
3. Lok. Trnava 16 11 2 3 93:21 35
4. Sp. Trnava 15 9 1 5 66:35 28
5. FC ViOn 14 8 2 4 58:33 26
6. Levice 15 7 4 4 63:19 25
7. Piešťany 15 7 0 8 56:55 21
8. Levice B 16 5 1 10 41:62 16
9. ČFK Nitra 16 5 1 10 36:81 16
10. Topoľčany 15 3 2 10 46:54 11
11. Hlohovec 15 1 0 14 15:107 3
12. Fatranská 14 0 0 14 4:199 0
3. ročník
Skupina C:
15. kolo: FC ViOn - ČFK Nitra 3:0, Lok.
Trnava - Nitra A 1:0, Topoľčany - Levice
0:1, Levice B - Hlohovec 2:4, Sp. Trnava -
Piešťany 6:1, voľno - Senica.
16. kolo: Levice - FK Senica 0:2 (0:1), Mášik,
Perička,ČFK Nitra - Levice B 3:1,
Piešťany - Topoľčany 0:4, Hlohovec -
Lok. Trnava 0:10, Nitra A - Sp. Trnava
hrajú 5.5., voľno - FC ViOn.
Dohrávky: Senica - Topoľčany 3:1 (2:1),
g. d. Burian, P. Januška, Mášik.Nitra A -
Levice B 13:2.
1. FC ViOn 13 12 0 1 66:10 36
2. Lok. Trnava 15 11 0 4 68:35 33
3. Topoľčany 14 10 0 4 77:20 30
4. Senica 14 10 0 4 51:16 30
5. Sp. Trnava 14 9 0 5 60:18 27
6. Levice 15 8 0 7 46:37 24
7. ČFK Nitra 14 7 0 7 35:48 21
8. FC Nitra A 14 6 0 8 42:51 18
9. Piešťany 14 2 0 12 20:60 6
10. Levice B 15 2 0 13 23:81 6
11. Hlohovec 14 1 0 13 10:122 3
PRÍPRAVKA SE
17. kolo: Holíč A - Lakš. N. Ves 4:2 (2:2),
Žúrek, Ferenčík, Flajžík, Piváček - Smolinský,
Cigánek, Holíč B - Brodské 0:8
(0:2), Čáčov - Skalica A 0:7 (0:2), Kovárik
5, L. Mareš, Šváb, Šaštín - Skalica B 4:2
(2:0), g. h. Biskupič 2, Radošovce - Kúty
0:6 (0:1), Vrábel 3, Valúšek, Smolinský,
Palkovič, Bor. Mikuláš - Gbely 4:1, g. h.
Mihálik.
Dohrávka: Skalica A - Radošovce 7:2, T.
Mareš 4, Kovárik 2, Herák - Černek,
Hulka.
1. Kúty 16 16 0 0 91:10 48
2. SkalicaA 16 13 2 1 121:13 41
3. B.Mikuláš 16 11 2 3 73:28 35
4. HolíčA 16 10 0 6 63:38 30
5. Radošovce 16 10 0 6 61:47 30
6. L.N.Ves 16 8 3 5 44:39 27
7. Šaštín 16 8 0 8 49:56 24
8. Skalica B 16 5 1 10 42:39 16
9. Gbely 16 3 0 13 32:86 9
10. Čáčov 16 3 0 13 25:85 9
11. Brodské 6 1 0 5 15:35 3
12. Holíč B 16 0 0 16 6:146 0
Brodské hrá až od jarnejčasti.