Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

FUTBALOVÁ MLÁDEŽ

ZsFZ 2. liga starší
l 22. kolo: Púchov - Myjava 0:0, Dubnica
B - Nitra B 1:6, Levice - Šaľa 1:0, SFM Senec
- N. Zámky 1:1, ŠKP Dúbravka - P. Bystrica
1:0, PVFA - FC Senec 3:0, AAC Trenčín
- Prievidza 5:0, Inter B - Artmedia B 1:2.
l23. kolo: Myjava - Dubnica B 4:1 (3:0),
g. d. Geschwandtner 3, vlastný, Nitra B -
Inter B 6:1, N. Zámky - Levice 2:2, Šaľa - Púchov
1:0, FC Senec - SFM Senec 0:0, AAC
Trenčín - Dúbravka 4:3, Prievidza - PVFA
0:3, Artmedia B - P. Bystrica 5:2.
1. Trenčín 23 17 4 2 61:15 55
2. Levice 23 16 4 3 52:18 52
3. Dubnica B 23 11 4 8 46:30 37
4. PVFA 23 10 5 8 41:27 35
5. Šaľa 23 11 2 10 34:34 35
6. Myjava 23 10 4 9 31:30 34
7.SFMSenec 23 9 7 7 23:25 34
8. Nitra B 23 10 3 10 55:34 33
9. Dúbravka 23 10 3 10 27:44 33
10. Prievidza 23 9 2 12 40:47 29
11. Inter B 23 9 1 13 34:55 28
12. FC Senec 23 8 3 12 29:39 27
13. N. Zámky 23 7 6 10 24:35 27
14. Artmedia B 23 8 2 13 31:44 26
15. Púchov 23 6 4 13 24:36 22
16. P. Bystrica 23 5 2 16 26:65 17
ZsFZ 2. liga mladší
l 23. kolo: Myjava - Dubnica B 0:0, Nitra
B - Inter B 1:0, N. Zámky - Levice 1:2, Šaľa
- Púchov 1:0, FC Senec - SFM Senec 1:0,
AAC Trenčín - Dúbravka 3:2, Prievidza -
PVFA 2:0, Artmedia B - P. Bystrica 5:1.
1. Nitra B 22 14 4 4 48:23 46
2. PVFA 23 14 3 6 47:18 45
3. Dubnica B 23 14 2 7 48:32 44
4. Trenčín 23 11 9 3 44:23 42
5. Levice 23 12 6 5 46:29 42
6. Artmedia B 23 13 2 8 44:30 41
7. Púchov 23 10 7 6 45:26 37
8. N. Zámky 23 11 2 10 58:56 35
9. Inter B 23 10 3 10 44:35 33
10. Prievidza 22 9 5 8 31:43 32
11. Dúbravka 23 8 5 10 42:37 29
12.SFMSenec 23 7 7 9 31:26 28
13. Myjava 23 5 5 13 17:50 20
14. FC Senec 23 4 4 15 16:47 16
15. P. Bystrica 23 3 3 17 25:63 12
16. Šaľa 23 3 3 17 18:66 12
3. liga starší
l22. kolo: Senica - Topoľčany 4:1 (1:0),
g. d. Šimo 2, Rácik, N. Hubek, Brezová -
Chrenová 1:1 (1:0), V. Kutlák, D. Streda -
Galanta 4:2, Komárno - Partizánske 3:0,
N. Mesto - ČFK Nitra 5:0, Vráble - Trenčín
B 1:2, Nemšová - L. Trnava 1:1, Sp. Trnava B
- Bánovce 5:0.
1. L. Trnava 22 19 1 2 67:18 58
2. Trnava B 22 16 3 3 51:17 51
3. Senica 22 15 2 5 67:28 47
4. D. Streda 22 14 2 6 69:29 44
5. Brezová 22 11 5 6 39:26 38
6. Topoľčany 22 10 6 6 36:23 36
7. N. Mesto 22 10 4 8 38:40 34
8. Vráble 22 10 3 9 38:38 33
9. AS Trenčín B 22 8 6 8 41:35 30
10. Bánovce 22 7 4 11 23:49 25
11. Nemšová 22 6 6 10 22:33 24
12. Partizánske 22 6 1 15 27:57 19
13. ČFK Nitra 22 5 3 14 25:45 18
14. Galanta 22 5 2 15 32:60 17
15. Komárno 22 5 2 15 26:67 17
16. Chrenová 22 3 2 17 33:69 11
ZsFZ 3. liga mladší
l22. kolo: Senica - Topoľčany 2:1 (0:0),
g. d. Fr. Ravas 2 (1 z 11),Brezová p/Br. -
Chrenová 3:1 (2:0), J. Tománek 3, Dun.
Streda - Galanta 3:0, Komárno - Partizánske
2:2, N. Mesto - ČFK Nitra 3:2, Vráble -
AS Trenčín B 1:2, Nemšová - Lok. Trnava
0:1, Trnava B - Bánovce 2:0.
1. Trenčín B 22 19 2 1 91:12 59
2. Senica 22 16 2 4 55:16 50
3. Trnava B 22 15 4 3 65:18 49
4. L. Trnava 22 14 4 4 73:22 46
5. Topoľčany 22 13 3 6 45:26 42
6. D. Streda 22 12 4 6 84:38 40
7. Brezová 22 11 1 10 34:42 34
8. Vráble 22 10 3 9 55:36 33
9. Bánovce 22 9 3 10 38:49 30
10. Chrenová 22 9 2 11 42:46 29
11. ČFK Nitra 22 9 1 12 46:51 28
12. Galanta 22 7 0 15 35:55 21
13. Partizánske 22 6 3 13 35:67 21
14. Nemšová 22 4 2 16 36:70 14
15. N. Mesto 22 4 1 17 20:97 13
16. Komárno 22 0 1 21 17:126 1
ZsFZ 4. liga SZ
l22. kolo: Holíč -D. Vestenice 2:2 (0:1),
D. Stojka 2, Piešťany - Radošovce 1:0
(1:0), Skalica - Handlová 4:0 (1:0), Vašíček
2, Lašák, Buchta, Leopoldov - J. Bohunice
0:4, Hrnčiarovce - Hlohovec 7:3, Tr.
Stankovce - Moravany 4:1, Ilava - Nováky
5:1, L. Rovne - Vrbové 2:0.
1. Piešťany 22 19 1 2 83:26 58
2. J.Bohunice 22 19 0 3 81:19 57
3. D.Vestenice 20 12 3 5 58:37 39
4. Leopoldov 22 12 2 8 41:34 38
5. Tr.Stankovce 22 12 0 10 53:31 36
6. Nováky 21 10 5 6 42:37 35
7. Hlohovec 22 10 1 11 45:49 31
8. Vrbové 21 8 6 7 44:41 30
9. Ilava 22 10 0 12 37:52 30
10. L.Rovne 22 9 1 12 46:56 28
11. Hrnčiarovce 22 9 1 12 47:70 28
12. Moravany 22 7 2 13 43:56 23
13. Skalica 22 6 4 12 36:52 22
14. Handlová 22 5 4 13 36:59 19
15. Holíč 22 5 3 14 38:65 18
16. Radošovce 22 2 5 15 17:63 11
Dohrávka: Nováky - D. Vestenice.
ZsFZ 5. liga Z
l 22. kolo: Hlboké - V. Kostoľany 3:1
(1:0), g. d. Chodúr 3, B. Mikuláš - Radošina
2:1 (0:0), g. d. Obuch 2, H. Orešany -
Gbely 2:2 (0:2), g. h. Rehák, Vaculka,
Solčany - Šaštín 1:0, Trebatice - Kúty
2:0 (1:0), Bojná - V. Orvište 0:1, Boleráz -
Chtelnica 4:0, Preseľany - Tovarníky 1:1.
1. Boleráz 22 15 1 6 48:17 46
2. Preseľany 22 12 3 7 46:28 39
3. Hlboké 22 11 6 5 39:22 39
4. Šaštín 22 11 6 5 38:21 39
5. Bojná 22 12 2 8 42:23 38
6. V. Orvište 22 10 7 5 39:34 37
7. Gbely 22 11 3 8 43:44 36
8. Tovarníky 22 11 2 9 53:50 35
9. Trebatice 22 9 5 8 29:34 32
10. Chtelnica 22 8 6 8 51:43 30
11. V. Kostoľany 22 7 6 9 45:38 27
12. Solčany 22 8 3 11 37:33 27
13. Radošina 22 7 4 11 33:46 25
14. Kúty 22 5 1 16 16:55 16
15. B. Mikuláš 22 4 3 15 25:49 15
16. H. Orešany 22 3 6 13 28:75 15
BFZ 3. liga starší
20. kolo: Malacky - Lamač 1:1, Slovan B -
Gajary 4:1, Pezinok - Stupava 3:1, Vrakuňa
- D. Lužná 3:3, Domino - Dev. N. Ves
4:0, Svätý Jur - FK Dúbravka 0:1, I. Petržalka
- Rača 0:1, Ružinov - Karl. Ves 1:0.
1. Slovan B 20 16 2 2 111:11 50
2. Rača 20 16 1 3 50:14 49
3. FC Ružinov 20 13 2 5 49:19 41
4. ŠK Malacky 20 13 2 5 64:35 41
5. Petržalka 20 11 3 6 40:27 36
6. Domino 20 11 3 6 45:35 36
7. Pezinok 20 10 2 8 33:29 32
8. Sv. Jur 20 7 3 10 42:43 24
9. Vrakuňa 20 7 3 10 39:46 24
10. Stupava 20 7 3 10 33:43 24
11. Dun. Lužná 20 7 2 11 28:53 23
12. Gajary 20 6 3 11 26:37 21
13. Dev. N. Ves 20 5 4 11 25:71 19
14. Karl. Ves 20 5 1 14 24:56 16
15. Dúbravka 20 3 5 12 22:51 14
16. Lamač 20 2 3 15 11:72 9
BFZ 3. liga mladší
20. kolo: Vrakuňa - Kalinkovo 3:0 kont.,
Domino - Dev. N. Ves 1:0, BCT - Spoje 3:0
kont., I. Petržalka - Rača 3:0, Pezinok -
Vajnory 3:1, Ružinov - Karl. Ves 7:1.
1. FC Ružinov 18 15 1 2 58:15 46
2. Petržalka 17 13 1 3 68:12 40
3. ŠK Malacky 17 12 1 4 58:14 37
4. Vrakuňa 18 11 3 4 44:13 36
5. Karl. Ves 18 9 3 6 46:30 30
6. Domino 17 8 5 4 33:16 29
7. BCT 17 8 4 5 40:42 28
8. Pezinok 18 8 3 7 27:21 27
9. Dúbravka 17 7 4 6 49:31 25
10. Rača 18 7 4 7 26:29 25
11. Vajnory 18 3 0 15 12:47 9
12. Spoje 17 2 1 14 9:55 7
13. Dev. N. Ves 17 2 1 14 6:72 7
14. Kalinkovo 17 1 1 15 11:90 4
Sv. Jur a Lamač odstúpili zo súťaže.
ObFZ BA vidiek 4. liga
18. kolo: Kostolište - V. Leváre 8:2, Jakubov
- B. Pezinok 1:5, Zohor - Báhoň
1:2, Lozorno - Rohožník 0:3, Viničné -
Modra 4:2, Kráľová - Doľany 6:1.
1. Báhoň 18 14 0 4 73:26 42
2. Rohožník 18 13 1 4 83:28 40
3. Kráľová 18 12 3 3 71:18 39
4. Kostolište 18 12 2 4 60:40 38
5. Modra 18 12 1 5 45:26 37
6. V. Leváre 18 9 2 7 54:56 29
7. B. Pezinok 18 7 3 8 46:38 24
8. Lozorno 18 7 2 9 30:39 23
9. Ivanka 17 6 3 8 30:54 21
10. Studienka 17 6 1 10 37:45 19
11. Viničné 18 6 1 11 48:61 19
12. Zohor 18 4 4 10 43:52 16
13. Doľany 18 4 1 13 27:71 13
14. Jakubov 18 1 0 17 13:106 3
1. liga starší žiaci
l 18. kolo: SFM Senec - Senica 2:0
(1:0), AS Trenčín - Myjava 1:0, Nitra -
Trnava 0:2, Slovan - Levice 3:2, Inter -
Púchov 2:1, PVFA - P. Bystrica 3:0, Artmedia
- Dubnica 0:0.
Dohrávka: Trenčín - Trnava 3:2.
l 19. kolo: Myjava - SFM Senec 2:0
(0:0), Jorík, Duga, Senica - Trnava 0:3
(0:2), Inter - Nitra 2:1, Levice - PVFA 2:0,
Púchov - Artmedia 0:1, Dubnica - Slovan
3:0, P. Bystrica - AS Trenčín 0:1.
Dohrávka: Slovan - Trnava 1:2.
1. Trenčín 19 15 2 2 42:16 47
2. Trnava 19 15 1 3 44:15 46
3. Inter 19 12 5 2 40:14 41
4. Dubnica 19 12 3 4 36:15 39
5. Slovan 19 10 3 6 46:26 33
6. Levice 19 9 5 5 34:29 32
7. Nitra 19 9 3 7 37:17 30
8. Púchov 19 7 2 10 22:26 23
9. Senica 19 6 2 11 20:32 20
10. Myjava 19 5 4 10 19:23 19
11. PVFA 19 4 5 10 11:18 17
12. Senec 19 4 3 12 12:43 15
13. Artmedia 19 4 2 13 19:49 14
14. P. Bystrica 19 1 0 18 5:64 3
1. liga mladší
l 18. kolo: SFM Senec - Senica pre chorobu
odlož. na 30.4., AS Trenčín - Myjava
0:0, Nitra - Trnava 3:0, Slovan - Levice 1:1,
Inter - Púchov 2:1, PVFA - P. Bystrica 6:1,
Artmedia - Dubnica 1:1.
Dohrávka: Trenčín - Trnava 2:2.
l19. kolo Myjava - Senec 2:0 (1:0), Dobrovodský,
Smolíček, Senica - Trnava 4:1
(2:0), J. Kosorín a Šimek 2 - Chynoradský,
Inter - Nitra 1:2, Levice - PVFA 0:3, Púchov -
Artmedia 1:0, Dubnica - Slovan 1:1, P. Bystrica
- AS Trenčín 3:10.
Dohrávka: Slovan - Trnava 2:4.
1. Nitra 19 16 1 2 66:10 49
2. Senica 18 13 1 4 54:28 40
3. Dubnica 19 11 6 2 44:10 39
4. Trnava 19 11 5 3 48:19 38
5. Trenčín 19 12 2 5 53:27 38
6. PVFA 19 11 3 5 33:15 36
7. Slovan 19 8 4 7 35:25 28
8. Inter 19 7 4 8 33:26 25
9. Myjava 19 6 4 9 25:26 22
10. P. Bystrica 19 5 1 13 18:68 16
11. Levice 19 2 7 10 10:40 13
12. Púchov 19 3 3 13 8:36 12
13. Senec 18 2 5 11 14:33 11
14. Artmedia 19 1 2 16 4:82 5
3. liga starší Sever
l 18. kolo: Myjava B - N. Dubnica 6:0
(3:0), Spál 4, Hudcovič 2, L. Rovne - Nemšová
0:1, Šimonovany - N. Mesto 2:7
(1:3), M. Bujna, P. Mlatec. Beluša - TTS
Trenčín 0:1, P. Bystrica B - Púchov B 1:0,
Handlová - Prievidza B 2:1, Partizánske -
Bánovce 0:3.
1. Trenčín 18 15 2 1 52:16 47
2. N. Mesto 18 15 1 2 84:22 46
3. Bánovce 18 12 2 4 55:17 38
4. Nemšová 18 10 2 6 51:32 32
5. L. Rovne 18 10 2 6 29:18 32
6. Partizánske 18 9 2 7 46:36 29
7. Púchov B 17 9 1 7 39:25 28
8. Prievidza B 18 7 2 9 23:37 23
9. Myjava B 17 6 2 9 23:36 20
10. P. Bystrica B 18 5 4 9 19:41 19
11. Handlová 18 3 5 10 12:41 14
12. N. Dubnica 18 3 4 11 19:50 13
13. Šimonovany 18 4 0 14 22:54 12
14. Beluša 18 2 1 15 17:81 7
3. liga mladší Sever
l 18. kolo: Myjava B - N. Dubnica 0:5
(0:3), L. Rovne - Nemšová 4:2, Šimonovany
-N. Mesto 3:5, Beluša - TTS Trenčín 0:4,
P. Bystrica B - Púchov B 0:1, Handlová -
Prievidza B 1:3, Partizánske - Bánovce 1:3.
1. Bánovce 18 16 1 1 104:13 49
2. Prievidza B 18 16 1 1 83:19 49
3. N. Mesto 18 13 3 2 54:17 42
4. TTS Trenčín 18 12 3 3 55:16 39
5. Partizánske 18 11 3 4 62:27 36
6. Púchov B 17 8 4 5 44:18 28
7. L. Rovne 18 8 4 6 52:35 28
8. N. Dubnica 18 7 2 9 34:33 23
9. Šimonovany 18 6 1 11 30:57 19
10. Handlová 18 5 3 10 25:32 18
11. Myjava B 17 4 1 12 12:70 13
12. P. Bystrica B 18 3 0 15 11:90 9
13. Beluša 18 2 0 16 11:104 6
14. Nemšová 18 0 2 16 13:59 2
3. liga starší Stred
17. kolo: Mor. Sv. Ján - Vrbové 1:0, D.
Mračna, Leopoldov - Skalica 0:0, Dun.
Streda B - Senica B 3:1, g. h. Hečko, Galanta
- Brezová p/Br. 5:0, Šoporňa -
Holíč 0:1, g. h. Oliva, Sereď - Hlohovec
1:2, Chrenová B - Šamorín 2:2.
18. kolo: Skalica - Chrenová B 5:3 (3:2),
Prachár 4, Šebesta, Senica B - Sereď 0:2
(0:1), Holíč - Dun. Streda B 0:0, Šamorín
- Mor. Sv. Ján 2:2 (1:1), g. h. Kadera 2, Brezová
- Šoporňa 6:1 (1:0), g. d. Čáp 2, Mihok,
Krásny, Hegeduš, Horňáček, Hlohovec
- Leopoldov 1:1, Vrbové - Galanta 2:5.
1. Galanta 18 16 2 0 79:13 50
2. Skalica 18 13 3 2 59:16 42
3. Leopoldov 18 11 4 3 57:13 37
4. Mor.Sv.Ján 18 11 1 6 71:37 34
5. Sereď 18 11 1 6 53:22 34
6. Hlohovec 18 11 1 6 55:27 34
7. Senica B 18 9 1 8 45:45 28
8. Vrbové 18 7 4 7 28:39 25
9. Holíč 18 4 5 9 20:48 17
10. D. Streda B 18 5 2 11 25:66 17
11. Šamorín 18 4 3 11 23:44 15
12. Chrenová B 18 4 2 12 36:54 14
13. Brezová 18 3 0 15 18:69 9
14. Šoporňa 18 2 1 15 8:84 7
3. liga mladší Stred
l 17. kolo: Mor. Sv. Ján - Vrbové 7:0, Fodor,
Buček a Rusňák 2, Kadlíček, nedohrané
pre malý počet hráčov hostí, Leopoldov
- Skalica 1:8, g. h. Klein 4, Moronga
2, Strásky, Ščerbák, Dun. Streda B
- SenicaB 2:1, g. h. Nemec, Šoporňa - Holíč
4:1, g. h. Mordych, Galanta - Brezová
p/Br. 4:1, g. h. Fiala, Sereď - Hlohovec 1:4,
Chrenová B - Šamorín 0:3.
l 18. kolo: Skalica - Chrenová B 16:0
(11:0), Klein 5, Šmida, Strásky, Hrušecký a
Khúla 2, Privrel, Baláž, Vávra, Senica B -
Sereď 3:1 (1:1), g. d. Mihálik, Dubec, Konečný
(11), Holíč - Dun. Streda B 0:4
(0:3), Šamorín - Mor. Sv. Ján 5:1 (3:0), g.
h. Palkovič, Brezová - Šoporňa 0:1 (0:0),
Hlohovec - Leopoldov 8:0 (0:0), Vrbové -
Galanta 0:8.
1. Hlohovec 18 17 1 0 102:8 52
2. D. Streda B 18 13 2 3 65:18 41
3. Senica B 18 13 2 3 57:11 41
4. Šamorín 18 13 0 5 71:26 39
5. Galanta 18 11 5 2 49:10 38
6. Vrbové 18 9 2 7 41:49 29
7. Skalica 18 9 1 8 59:37 28
8. Sereď 18 7 1 10 42:39 22
9. Šoporňa 18 6 2 10 21:57 20
10. Mor.Sv.Ján 18 4 4 10 28:47 16
11. Brezová 18 3 4 11 13:60 13
12. Holíč 18 3 1 14 17:64 10
13. Leopoldov 18 2 2 14 12:68 8
14. Chrenová B 18 2 1 15 9:92 7
KS SŽ ZÁPAD
l 17. kolo: Gbely - Kľačany 5:0, Bolebruch
2, Cao, Mikeš, J. Šedivý, Kúty - Suchá
n/P. 0:1, Moravany - Kátlovce 3:1, Zeleneč
- Dechtice 1:0, Drahovce - Smolenice 6:0, J.
Bohunice - Hrnčiarovce 2:1, Práznovce -
Slávia Trnava 3:0.
l 18. kolo: Kľačany - Kúty 0:2, g. h. A.
Polák 2, Dechtice - Gbely 2:4 (1:1), g. H.
Brezovský 2, Knap, Morbacher, Smolenice
- Moravany 0:6 (0:6), Kátlovce - J. Bohunice
5:1, Slávia Trnava - Drahovce 0:4, Suchá
- Práznovce 0:5, Hrnčiarovce - Zeleneč 0:0
.
1. Práznovce 18 13 3 2 72:15 42
2. Drahovce 18 13 2 3 44:17 41
3. Kátlovce 18 12 1 5 63:29 37
4. Moravany 18 11 2 5 47:30 35
5. Gbely 18 10 4 4 48:22 34
6. Zeleneč 18 9 6 3 24:16 33
7. J.Bohunice 18 8 1 9 44:52 25
8. Kúty 18 7 1 10 39:38 22
9. Kľačany 18 6 3 9 25:38 21
10. Dechtice 18 5 4 9 31:38 19
11. Slávia TT 18 4 4 10 24:36 16
12. Suchá 18 5 1 12 24:67 16
13. Hrnčiarovce 18 4 3 11 20:43 15
14. Smolenice 18 1 1 16 6:73 4
Reg. liga st. žiaci
18. kolo: FC Senec - Kostolište 2:5, ČSFA
Malacky - Vrakuňa 2:1, ŠK Malacky - Inter
0:10, ŠKP Dúbravka - Slovan 1:2, SFM
Senec - PŠC Pezinok 5:1, Modra - I. Petržalka
3:0, Ružinov -Rača 5:0.
1. Kostolište 17 17 0 0 120:12 51
2. ČSFA Malacky 17 14 0 3 68:13 42
3. Inter B 17 12 2 3 82:11 38
4. Slovan B 17 12 2 3 64:24 38
5. Vrakuňa 17 10 2 5 39:27 32
6. FC Ružinov 17 9 2 6 60:33 29
7. ŠKP Dúbravka 17 9 1 7 39:29 28
8. Modra 17 7 0 10 28:45 21
9. Petržalka 17 5 3 9 14:19 18
10. ŠK Malacky 17 3 3 11 10:59 12
11. Pezinok 17 3 1 13 12:72 10
12. FC Senec 17 3 1 13 18:81 10
13.SFMSenec B 17 3 1 13 20:89 10
14. Rača 17 3 0 14 13:73 9
Reg. liga ml. žiaci
l 18. kolo: FC Senec - Kostolište 1:3, ŠK
Malacky - Inter 0:15, ČSFA Malacky -
Vrakuňa 0:4, ŠKP Dúbravka - Slovan 5:1,
SFM Senec - PŠC Pezinok 7:0, Modra - I.
Petržalka 1:1, Ružinov -Rača 7:0.
1. Kostolište 17 16 1 0 99:9 49
2.SFMSenec B 17 12 4 1 55:10 40
3. Inter B 17 10 3 4 73:20 33
4. ČSFA Malacky 17 10 2 5 49:28 32
5. FC Ružinov 17 10 0 7 44:29 30
6. Vrakuňa 17 9 2 6 57:27 29
7. Slovan B 17 8 3 6 50:24 27
8. ŠKP Dúbravka 17 7 6 4 37:18 27
9. FC Senec 17 7 2 8 36:45 23
10. Petržalka 17 5 4 8 27:28 19
11. Pezinok 17 3 2 12 21:79 11
12. Rača 17 3 1 13 14:68 10
13. Modra 17 2 2 13 13:43 8
14. ŠK Malacky 17 1 0 16 12:159 3
Divízia st. žiaci
l 14. kolo: Domino - Rohožník 20:1, PVFA
- Dun. Lužná 1:0, Sv. Jur - Kráľová 7:0,
Dev. N. Ves - Artmedia B 1:0, Lamač - Karl.
Ves 2:3, ŠKP Dúbravka - FK Dúbravka 2:4.
1. PVFA 14 11 2 1 60:14 35
2. Dev. N. Ves 14 11 2 1 46:5 35
3. Svätý Jur 14 10 1 3 59:18 31
4. Domino 14 9 2 3 66:18 29
5. FK Dúbravka 14 9 1 4 45:20 28
6. Artmedia B 14 7 2 5 51:20 23
7. Kráľová 14 5 1 8 30:42 16
8. Karl. Ves 14 4 2 8 21:46 14
9. ŠKP Dúbrav.B 14 4 1 9 30:36 13
10. Dun. Lužná 14 2 3 9 22:42 9
11. Lamač 14 2 1 11 13:59 7
12. Rohožník 14 1 0 13 12:135 3
Divízia ml. žiaci
l 14. kolo: Domino - Rohožník 6:0, PVFA
- Dun. Lužná 2:2, Sv. Jur - Kráľová 5:4,
Dev. N. Ves -Artmedia B 3:0, Lamač - Karl.
Ves 0:5, ŠKP Dúbravka - FK Dúbravka 2:2.
1. Dev. N. Ves 14 13 1 0 62:3 40
2. PVFA 14 11 2 1 89:6 35
3. Domino 14 10 2 2 60:7 32
4. Karl. Ves 14 9 0 5 54:36 27
5. FK Dúbravka 14 8 1 5 49:19 25
6. ŠKP Dúbrav.B 14 7 2 5 50:22 23
7. Lamač 14 5 2 7 19:48 17
8. Svätý Jur 14 5 1 8 31:47 16
9. Artmedia B 14 3 3 8 17:50 12
10. Dun. Lužná 14 3 2 9 17:59 11
11. Kráľová 14 1 0 13 15:68 3
12. Rohožník 14 1 0 13 9:107 3
ObFZ BA mesto
l I. trieda mladší - 12. kolo: Kostolište -
Karl. Ves 1:4, Dev. N. Ves - Stupava 0:3,
Rusovce - Spoje 1:1, I. Petržalka B - Domino
2:4, Sl. Grob - BCT 4:0.
1. Domino 12 11 1 0 71:10 34
2. Stupava 12 7 3 2 25:13 24
3. Kostolište 12 7 1 4 42:23 22
4. Dev. N. Ves 12 6 3 3 26:17 21
5. Spoje 12 5 2 5 25:25 17
6. Rusovce 12 5 1 6 39:26 16
7. Petržalka 12 5 0 7 22:36 15
8. BCT 12 3 2 7 15:39 11
9. Karl. Ves 12 2 1 9 20:51 7
10. Slov. Grob 12 2 0 10 22:67 6
MO SE starší žiaci
18. kolo: Kopčany - Čáčov 3:5 (1:1), g. d.
Filip Daniel 2, Fred. Daniel, Cerová - Sekule
2:1 (2:0), Hercegh, Závadský - Matejkovič,
Brodské - Radošovce 0:1 (0:1),
Božek, Šaštín - Stráže 11:2, Petr. Ves -
Chropov 0:1 (0:1), Mikúš, Bor. Mikuláš -
Mokrý Háj 1:2 (0:1), g. D. Butaš, Hlboké -
Čáry 8:4 (4:0), g. h. T. Polák 3, D. Kollár.
1. Šaštín 18 12 4 2 70:19 40
2. Sekule 18 11 4 3 52:13 37
3. Radošovce 18 12 2 4 88:15 38
4. Brodské 18 11 2 5 73:33 35
5. M.Háj 18 12 2 4 55:17 38
6. Hlboké 17 11 1 5 57:44 34
7. Kopčany 18 11 0 7 87:44 33
8. Čáry 18 8 0 10 59:69 24
9. Čáčov 18 7 1 10 38:56 22
10. Chropov 18 6 2 10 50:47 20
11. B.Mikuláš 18 4 3 11 32:56 15
12. Cerová 18 5 3 10 30:71 18
13. Petr.Ves 17 1 1 15 8:123 4
14. Straže 16 0 1 15 8:100 1
Dohrávka: Hlboké - Stráže.
MO SE II. tr. starší
21. kolo: Bor. Sv. Jur - Sobotište 3:2, g. d.
T. Štvrtecký 3, Trnovec - Jablonica 7:1
(2:1), g. d. Rajnoha 3, Švondra 2, Sloboda,
M. Pochylý,
Rovensko - Koválov 7:2 (2:0), Guoth 4,
Zelenák 3 - Macek, Vanek, Prietrž - Dubovce
0:0, voľno - Unín, Š. Humence,
Pop. Močidlany, Letničie.
1. Dubovce 17 16 1 0 111:5 49
2. Trnovec 16 10 2 4 57:36 32
3. Š.Humence 17 10 2 5 57:57 32
4. Rovensko 17 8 2 7 67:57 26
5. Bor.Sv.Jur 14 7 3 4 56:28 24
6. Unín 16 7 2 7 19:33 23
7. Prietrž 18 5 4 9 36:48 19
8. Sobotište 16 5 2 9 33:41 17
9. Koválov 17 5 1 11 26:56 16
10. P.Močidlany 15 3 4 8 26:42 13
11. Jablonica 16 4 1 11 20:90 13
12. Letničie 13 3 2 8 13:28 11
Dohrávka: Rovensko - Jablonica 10.5.
Vrádište sa odhlásilo, jeho výsledky
anulovali.
MO SE mladší
l 12. kolo: Čáčov - Kúty 2:1, g. h. E.
Kurina, Brodské - Gbely 6:0.
1. Gbely 12 10 1 1 67:23 31
2. Brodské 12 6 0 6 54:59 18
3. Kúty 12 4 1 7 36:39 13
4. Čáčov 12 3 0 9 22:58 9
5. ROČNÍKY
lSkupina C: Hlohovec - ViOn 0:3, Levice -
Sp. Trnava 4:2, Piešťany - L. Trnava 3:5, Senica
- Topoľčany 28.4., voľno - ČFK Nitra a
FC Nitra. Dohrávka: L. Trnava - Levice 1:5.
1. FC Nitra 10 9 1 0 58:8 28
2. Levice 11 9 1 1 40:13 28
3. Senica 11 8 2 1 30:5 26
4. Sp. Trnava 12 7 0 5 64:21 21
5. Topoľčany 10 5 0 5 33:17 15
6. FC ViOn 10 4 0 6 27:26 12
7. Piešťany 10 4 0 6 35:48 12
8. Lok. Trnava 12 3 0 9 31:45 9
9. Hlohovec 11 3 0 8 16:50 9
10. ČFK Nitra 11 0 0 11 4:105 0
4. ROČNÍKY
l Skupina C: Hlohovec - FC ViOn 3:6,
Piešťany - L. Trnava 0:6, Levice - Sp. Trnava
0:2. Fatranská - ČFK Nitra, Nitra A - Levice
B a Senica - Topoľčany hrajú 28.4.
Dohrávky: Topoľčany - Fatranská 6:0. L.
Trnava - Levice 1:1.
1. FC NitraA 13 13 0 0 121:16 39
2. Senica 13 11 0 2 69:16 33
3. Lok. Trnava 14 10 2 2 81:17 32
4. Sp. Trnava 14 8 1 5 58:31 25
5. FC ViOn 13 7 2 4 52:31 23
6. Levice 13 6 3 4 54:15 21
7. Piešťany 13 6 0 7 45:43 18
8. ČFK Nitra 13 4 1 8 26:66 13
9. Topoľčany 12 3 2 7 41:38 11
10. Levice B 13 3 1 9 28:55 10
11. Hlohovec 13 1 0 12 15:91 3
12. Fatranská 12 0 0 12 3:174 0
3. ROČNÍKY
l Skupina C: Hlohovec - FC ViOn 1:8 (0:5),
Levice - Sp. Trnava 1:5 (1:2), Piešťany - Lok.
Trnava 2:4 (1:2). Nitra A - Levice B a Senica -
Topoľčany hrajú 28. 4. ČFK Nitra mal voľno.
Dohrávka: L. Trnava - Levice 4:2 (0:2).
1. FC ViOn 12 11 0 1 63:10 33
2. Lok. Trnava 13 9 0 4 57:35 27
3. Topoľčany 10 8 0 2 64:15 24
4. Sp. Trnava 13 8 0 5 54:17 24
5. Senica 12 8 0 4 46:15 24
6. Levice 12 7 0 5 44:30 21
7. ČFK Nitra 12 6 0 6 32:44 18
8. FC NitraA 12 5 0 7 29:48 15
9. Piešťany 12 2 0 10 19:50 6
10. Levice B 12 2 0 10 18:58 6
11. Hlohovec 12 0 0 12 6:110 0
Prípravka A1
14. kolo: FC Ružinov - Kostolište 1:5, Karl.
Ves - Slovan 0:10, Inter - Domino 5:0.
1. Slovan 14 14 0 0 92:1 42
2. Kostolište 14 12 0 2 98:14 36
3. Inter 14 11 0 3 54:21 33
4. PVFA 13 10 0 3 35:9 30
5.SFM Senec 13 7 0 6 34:31 21
6. ŠKP Dúbravka 13 6 2 5 32:29 20
7. Karl. Ves 14 5 1 8 35:53 16
8. FC Ružinov 14 5 0 9 24:48 15
9. Artmedia 13 4 0 9 12:43 12
10. Domino 14 4 0 10 15:51 12
11. FC Senec 13 1 1 11 13:65 4
12. Dev. N. Ves 13 0 0 13 4:83 0
Prípravka B1
12. kolo: FC Ružinov - Žolík Malacky 1:5,
PVFA - FK Dúbravka 11:2, SFM Senec - Hamuliakovo
8:0, Dun. Lužná - Slovan 1:13.
1.SFMSenec 12 11 0 1 86:13 33
2. Žolík Malacky 12 10 0 2 71:20 30
3. Slovan 12 9 1 2 76:20 28
4. Karl. Ves 11 6 1 4 42:29 19
5. PVFA 12 6 0 6 64:40 18
6. Dúbravka 12 5 2 5 46:48 17
7. FC Ružinov 12 3 3 6 25:36 12
8. Kalinčiakova 11 3 1 7 33:67 10
9. Hamuliakovo 12 2 0 10 9:78 6
10. Dun. Lužná 12 0 0 12 6:107 0
Prípravka B2
12. kolo: Vrakuňa - Stupava 0:4, BCT -
ŠKP Dúbravka 2:0, Artmedia - Ivanka 3:1.
1. Domino 11 8 3 0 38:13 27
2. Stupava 12 8 1 3 39:26 25
3. FC Senec 11 7 0 4 36:20 21
4. BCT 12 7 0 5 37:30 21
5. Dev. N. Ves 11 5 2 4 24:17 17
6. Dúbravka 12 4 2 6 21:25 14
7. Inter 11 4 1 6 33:33 13
8. Artmedia 12 3 2 7 15:23 11
9. Ivanka 12 3 2 7 19:37 11
10. Vrakuňa 12 2 1 9 12:50 7
Prípravka C
12. kolo: PVFA - Stupava 19:0, SFM Senec
- Rohožník 1:4, ČSFA Malacky - Slovan
0:12, FC Ružinov - Žolík Malacky 3:1.
1. Rohožník 11 10 1 0 89:12 31
2. Slovan 12 9 0 3 89:22 27
3. PVFA 12 9 0 3 89:25 27
4. Karl. Ves 11 7 2 2 89:18 23
5. ČSFA Malacky 11 7 1 3 41:33 22
6. Spoje 11 4 1 6 21:56 13
7. FC Ružinov 12 3 0 9 18:94 9
8.SFMSenec 12 2 2 8 20:63 8
9. Žolík Malacky 12 2 1 9 25:56 7
10. Stupava 12 1 0 11 9:110 3
PRÍPRAVKA SE
l 16. kolo: Skalica B - Lakš. N. Ves 1:1
(1:1), Totka - E. Cigánek, Brodské - Holíč
A 3:5, Kúty - Holíč B 13:0,M. Vrábel 5, D.
Smolinský a A. Vávra 2, A. Palkovič, T. Valúšek,
A. Sofka, D. Valachovič, Gbely - Čáčov
4:3 (3:0), J. Goga 2, Macánek, Valachovič,
Šaštín - Bor. Mikuláš 5:4 (1:3),
Daniel 2, Šedivý, Hrozen, Danihel - Jankovič
3, vlastný, Skalica A - Radošovce odlož.
na 28.4.
1. Kúty 15 15 0 0 85:10 45
2. SkalicaA 14 11 2 1 107:11 35
3. B.Mikuláš 14 9 2 3 66:26 29
4. Radošovce 14 9 0 5 59:34 27
5. HolíčA 15 9 0 6 59:36 27
6. L.N.Ves 15 8 3 4 42:35 27
7. Šaštín 15 7 0 8 45:54 21
8. Skalica B 14 5 1 8 39:32 16
9. Gbely 15 3 0 13 31:82 9
10. Čáčov 15 3 0 12 25:78 9
11. Brodské 5 0 0 5 7:35 0
12. Holíč B 15 0 0 15 6:138 0
Brodské hrá až od jarnejčasti.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Aká je chémia vôní
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  8. Aká je chémia vôní
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 32 188
  2. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 16 537
  3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 028
  4. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 12 544
  5. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 9 715
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 9 117
  7. Aká je chémia vôní 8 697
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 548
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 369
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 122
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Polícia dáva stopku násiliu na ženách

Informuje o tiesňovej linke, kde tento problém môžu občania hlásiť.

Pre nepriaznivé počasie nebude vysiata plánovaná výmera ozimín

Na porovnanie, v roku 2018 bolo podľa neho po 47. kalendárnom týždni pozberaných 95 % výmery jesenných plodín, v roku 2019 to bolo 90 %, v aktuálnom roku bolo k 25. novembru pozberaných iba 78 % výmery hlavných plodín jesenného zberu.

Krajniak: Nepretestované deti by mali pokračovať v dištančnom vzdelávaní

Systém výučby by sa podľa neho dal nastaviť aj tak, aby sa hodina realizovala prezenčne aj dištančne zároveň.

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak.

Pfizer nevie, kedy by do SR mali prísť prvé dodávky vakcíny proti COVID-19

Očkovanie bude dobrovoľné a bez doplatku pre pacienta.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Starostka Kuneradu čelila odvolávaniu. Referendum nebolo platné

Kavecká podala oznámenie na Generálnu prokuratúru pre podozrenie zo spáchania trestného činu ohovárania a poškodzovania cudzích práv.

V Kysuckom Novom Meste majú unikátny adventný veniec

Ide pravdepodobne o najväčší adventný veniec v Žilinskom kraji. Jeho výška je až 3,5 metra. Na jeho výzdobe pracovalo osem ľudí počas niekoľkých týždňov.

AKTUALIZOVANÉ o 20.14 - doplnené o vyjadrenie Arriva Nitra

Nitra vybrala nového dopravcu, Arriva v súťaži neuspela

Dvaja neúspešní účastníci súťaže môžu podať námietky.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

Už ste čítali?