Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

FUTBALOVÁ MLÁDEŽ

ZsFZ 2. liga starší
l 21. kolo: Myjava - Levice 1:1 (0:0),
g. d. Macánek, Nitra B - Púchov 2:3, Šaľa
- SFM Senec 3:1, N. Zámky - PVFA 0:4,
P. Bystrica - Inter B 0:3, FC Senec - AAC
Trenčín 0:3, Prievidza - ŠKP Dúbravka
1:1, Artmedia B - Dubnica B 0:2.
1. Trenčín 21 15 4 2 52:12 49
2. Levice 21 15 3 3 49:16 48
3. Dubnica B 21 11 4 6 44:20 37
4. Šaľa 21 10 2 9 33:33 32
5.SFMSenec 21 9 5 7 22:24 32
6. Myjava 21 9 3 9 27:29 30
7. Dúbravka 21 9 3 9 23:40 30
8. PVFA 21 8 5 8 35:27 29
9. Prievidza 21 9 2 10 40:39 29
10. Inter B 21 9 1 11 32:47 28
11. Nitra B 21 8 3 10 43:32 27
12. FC Senec 21 8 2 11 29:36 26
13. N. Zámky 21 7 4 10 21:32 25
14. Púchov 21 6 3 12 24:35 21
15. Artmedia B 21 6 2 13 24:41 20
16. P. Bystrica 21 5 2 14 24:59 17
ZsFZ 2. liga mladší
l 21. kolo: Myjava - Levice 1:1 (0:0),
g. d. Vido, Nitra B - Púchov 1:0, Šaľa -
SFM Senec 2:0, N. Zámky - PVFA 0:5, P.
Bystrica - Inter B 0:2, FC Senec - AAC
Trenčín 0:0, Prievidza - ŠKP Dúbravka
2:2, Artmedia B - Dubnica B 1:0. Dohrávka:
Nitra B - SFM Senec 3:2.
1. Nitra B 21 13 4 4 48:24 43
2. Dubnica B 21 14 1 6 48:31 43
3. PVFA 21 13 3 5 46:16 42
4. Trenčín 21 10 8 3 40:20 38
5. Levice 21 11 5 5 43:27 38
6. Artmedia B 21 11 2 8 37:29 35
7. N. Zámky 21 11 2 8 56:50 35
8. Púchov 21 9 7 5 39:25 34
9. Inter B 21 10 3 8 44:32 33
10. Prievidza 21 8 4 9 29:44 28
11. Dúbravka 21 7 5 9 35:32 26
12.SFMSenec 21 6 7 8 27:24 25
13. Myjava 21 5 4 12 17:44 19
14. FC Senec 21 3 4 14 15:46 13
15. P. Bystrica 21 3 3 15 22:53 12
16. Šaľa 21 2 2 17 16:65 8
ZsFZ 3. liga starší
l 20. kolo: Brezová p/Br. - Bánovce
5:0 (2:0), Nídel 2, Kubisa (11), R. Nosko,
Gašpárek, Senica - ČFK Nitra 3:1 (1:0),
g. d. Ružička. N. Hubek, Šimo, Vráble -
Galanta 4:0, Komárno - AS Trenčín B 1:1,
Dun. Streda - Lok. Trnava 3:0, Partizánske
- Chrenová 1:0, Sp. Trnava B - Topoľčany
3:0, N. Mesto - Nemšová 2:3.
lDohrávka: ČFK Nitra - Vráble 1:3.
1. Lok. Trnava 20 18 0 2 61:16 54
2. Trnava B 20 14 3 3 45:17 45
3. Senica 20 14 2 4 62:22 44
4. Dun. Streda 20 13 2 5 65:22 41
5. Brezová 20 10 4 6 36:24 34
6. Topoľčany 20 9 6 5 30:19 33
7. Vráble 20 9 3 8 34:35 30
8. Nové Mesto 20 8 4 8 29:39 28
9. AS Trenčín B 20 7 6 7 38:32 27
10. Bánovce 20 7 4 9 22:41 25
11. Nemšová 20 5 5 10 20:32 20
12. Partizánske 20 6 1 13 26:50 19
13. ČFK Nitra 20 5 3 12 25:39 18
14. Galanta 20 5 2 13 30:55 17
15. Komárno 20 4 2 14 22:62 14
16. Chrenová 20 2 1 17 27:67 7
3. liga mladší
l 20. kolo: Senica - ČFK Nitra 1:0
(1:0), Duga, Brezová p/Br. - Bánovce
1:0 (1:0), Lorenc, Partizánske - Chrenová
0:2, Komárno - AS Trenčín B 1:7, Dun.
Streda - Lok. Trnava 2:2, Trnava B – Topoľčany
1:0, Vráble - Galanta 4:1, N.
Mesto - Nemšová 1:3.
lDohrávka: ČFK Nitra - Vráble 1:1.
1. Trenčín B 20 17 2 1 83:10 53
2. Senica 20 15 2 3 52:13 47
3. Trnava B 20 13 4 3 58:18 43
4. Topoľčany 20 13 3 4 43:21 42
5. L. Trnava 20 12 4 4 70:21 40
6. D. Streda 20 10 4 6 78:37 34
7. Vráble 20 10 3 7 52:31 33
8. Brezová 20 10 1 9 30:35 31
9. Bánovce 20 8 3 9 35:45 27
10. Chrenová 20 8 2 10 39:42 26
11. ČFK Nitra 20 8 1 11 41:47 25
12. Galanta 20 7 0 13 35:47 21
13. Partizánske 20 5 2 13 29:65 17
14. Nemšová 20 4 2 14 35:66 14
15. N. Mesto 20 3 1 16 17:91 10
16. Komárno 20 0 0 20 14:122 0
BFZ 3. liga starší
l 17. kolo: Malacky - Domino 4:3,
Stupava - Vrakuňa 1:3, Gajary - Pezinok
1:2, Rača - Karl. Ves 4:0, FK Dúbravka
- Ružinov 0:3, Dev. N. Ves - I.
Petržalka 2:2, Lamač - Svätý Jur 0:3,
Dun. Lužná - Slovan B 0:9.
l 18. kolo: Vrakuňa - Malacky 0:3,
Karl. Ves - Stupava 1:0, I. Petržalka -
Gajary 4:1, Domino - Dun. Lužná 4:3,
Slovan B - Lamač 8:0, Svätý Jur - Dev. N.
Ves 1:5, Pezinok - FK Dúbravka 2:0, Ružinov
- Rača 0:1.
1. Slovan B 18 14 2 2 102:10 44
2. Rača 18 14 1 3 48:14 43
3. FC Ružinov 18 12 1 5 48:19 37
4. ŠK Malacky 18 12 1 5 58:34 37
5. I. Petržalka 18 11 2 5 38:24 35
6. Domino 18 10 2 6 41:37 32
7. Pezinok 18 9 2 7 30:27 29
8. Svätý Jur 18 7 3 8 42:39 24
9. Stupava 18 7 2 9 32:40 23
10. Dun. Lužná 18 7 1 10 28:46 22
11. Vrakuňa 18 6 2 10 35:43 20
12. Dev. N. Ves 18 5 4 9 25:62 19
13. Gajary 18 5 3 10 22:33 18
14. Karl. Ves 18 5 1 12 24:54 16
15. FK Dúbravka 18 2 4 12 19:49 10
16. Lamač 18 2 1 15 9:70 7
BFZ 3. liga mladší
l 17. kolo: Malacky - Domino 2:0,
Vajnory - Vrakuňa 1:3, Rača - Karl. Ves
1:2, FK Dúbravka - Ružinov 2:4, Spoje -
Pezinok 0:6, Dev. N. Ves - I. Petržalka
0:3, Kalinkovo - BCT BA 2:2.
l 18. kolo: Vrakuňa - Malacky 1:0, Domino
- Kalinkovo 6:0, I. Petržalka - Spoje
3:0 kont., Pezinok - FK Dúbravka 2:2, Ružinov
- Rača 5:0, Karl. Ves - Vajnory 6:0.
1. FC Ružinov 16 13 1 2 48:14 40
2. I. Petržalka 15 12 1 2 64:9 37
3. ŠK Malacky 16 11 1 4 50:13 34
4. Vrakuňa 16 10 3 3 39:9 33
5. Karl. Ves 16 8 3 5 41:21 27
6. Domino 16 7 5 4 32:16 26
7. Pezinok 16 7 3 6 24:18 24
8. FK Dúbravka 16 6 4 6 46:30 22
9. Rača 16 6 4 6 24:26 22
10. BCT 15 6 4 5 34:41 22
11. Vajnory 16 3 0 13 11:41 9
12. Spoje 16 2 1 13 9:52 7
13. Dev. N. Ves 15 2 1 12 5:68 7
14. Kalinkovo 15 1 1 13 10:79 4
ZsFZ 4. liga SZ
l 20. kolo: Skalica - Radošovce 1:1
(1:0), g. d. Blaha, Holíč - Nováky 1:3
(1:2), g. d. Stojka, Hlohovec - D. Vestenice
2:2 (0:0), g. d. Kováč 2, Piešťany -
Leopoldov 6:0 (1:0), Stachura a Zelenay
2, Modrovič, Doktor, Hrnčiarovce - Moravany
3:2 (3:0), g. h. Petruš, Boďo, Ilava
- Handlová 2:1, Tr. Stankovce - Vrbové
1:2 (0:2), g. h. Kurinec, M. Lackovič,
Led. Rovne - Jasl. Bohunice 1:3.
1. Piešťany 20 17 1 2 80:25 52
2. J.Bohunice 20 17 0 3 76:19 51
3. D.Vestenice 18 11 2 5 53:35 35
4. Leopoldov 20 11 2 7 37:28 35
5. Tr.Stankovce 20 11 0 9 47:27 33
6. Nováky 19 9 5 5 38:30 32
7. Hlohovec 20 10 1 9 41:40 31
8. Vrbové 19 7 6 6 41:38 27
9. Ilava 20 9 0 11 31:48 27
10. Hrnčiarovce 20 8 1 11 40:64 25
11. L.Rovne 20 7 1 12 41:54 22
12. Moravany 20 6 2 12 36:51 20
13. Handlová 20 5 4 11 34:52 19
14. Skalica 20 5 4 11 32:51 19
15. Holíč 20 5 2 13 35:57 17
16. Radošovce 20 2 5 13 15:58 11
Dohrávka: Nováky - D. Vestenice.
ZsFZ 5. liga Z
l 20. kolo: Hlboké - Chtelnica 6:0
(2:0), Ondrovič, Chodúr, Urban, Závodný,
S. Otépka, Polakovič, Bojná -
Šaštín 0:1 (0:0), Bor. Mikuláš - Gbely
0:1 (0:0), Solčany - Kúty 1:1 (1:0), g. h.
Denis Libuša, Veľké Kostoľany - Veľké
Orvište 1:2 (0:0), g. h. Strieženec 2, Trebatice
- Tovarníky 0:3 (0:2), Preseľany -
H. Orešany 7:1 (3:0), g. d. Varga 2, Moravanský,
V. Čerňan, Fico, Meluš, Candrák,
Boleráz - Radošina 1:0 (0:0).
Dohrávka: Radošina - V. Kostoľany 1:1
(1:1), g. d. Jankovič.
1. Preseľany 20 12 2 6 45:25 41
2. Boleráz 20 13 1 6 42:17 40
3. Šaštín 20 11 6 3 38:18 39
4. Bojná 20 12 2 6 40:19 38
5. Hlboké 20 10 6 4 35:19 36
6. Gbely 20 10 2 8 38:42 32
7. V. Orvište 20 8 7 5 36:33 31
8. Tovarníky 20 10 1 9 49:48 31
9. Trebatice 20 8 5 7 27:31 29
10. Chtelnica 20 7 6 7 48:37 27
11. V. Kostoľany 20 6 6 8 42:35 24
12. Solčany 20 7 3 10 36:29 24
13. Radošina 20 6 4 10 28:44 22
14. H. Orešany 20 3 5 12 25:70 14
15. Kúty 20 4 1 15 14:53 13
16. B. Mikuláš 20 3 3 14 23:46 12
3. liga starší STRED
l 16. kolo: Senica B - Šoporňa 5:0
(1:0), Hečko 2 (1 z 11), T. Slovík, D. Slovík,
Burian, Brezová p/Br. - Mor. Sv. Ján
0:3, Kadera, Nemec, Hajdin, Holíč - Galanta
1:4 (0:3), Hlohovec - Skalica 2:1
(1:1), Čulák, Šuliman - L. Černek, Vrbové
- Chrenová B 3:2 (0:1), Sereď - D.
Streda B 6:0, Šamorín - Leopoldov 0:1.
1. Galanta 16 14 2 0 69:11 44
2. Skalica 16 12 2 2 54:13 38
3. Leopoldov 16 11 2 3 56:12 35
4. Sereď 16 10 1 5 50:20 31
5. Mor.Sv.Ján 16 10 0 6 68:35 30
6. Hlohovec 16 10 0 6 52:25 30
7. Senica B 16 9 1 6 44:40 28
8. Vrbové 18 7 4 5 26:33 25
9. Chrenová B 16 4 1 11 31:47 13
10. Šamorín 16 4 1 11 19:40 13
11. Holíč 16 3 4 9 19:48 13
12. D. Streda B 16 4 1 11 22:65 13
13. Šoporňa 16 2 1 13 7:77 7
14. Brezová 16 2 0 14 12:63 6
3. liga mladší STRED
16. kolo: Senica B - Šoporňa 8:1 (3:1),
g. d. Ťulák a Mihálik 2, Královič, Filípek,
Chvál, M. Špánka, Brezová p/Br. -
Mor. Sv. Ján 1:1, g. h. Kadlíček, Holíč -
Galanta 0:4 (0:0), Hlohovec - Skalica
7:0 (3:0), Chalány 4, Štipčák, Adamík,
Polakovič, Vrbové - Chrenová B 5:2
(2:2), Sereď - D. Streda B 4:1, Šamorín -
Leopoldov 11:0.
1. Hlohovec 16 15 1 0 90:7 46
2. Senica B 16 12 2 2 53:8 38
3. D. Streda B 16 11 2 3 59:17 35
4. Šamorín 16 11 0 5 63:25 33
5. Galanta 16 9 5 2 37:9 32
6. Vrbové 16 9 2 5 41:34 29
7. Sereď 16 7 1 8 40:32 22
8. Skalica 16 7 1 8 35:36 22
9. Šoporňa 16 4 2 10 16:56 14
10. Mor.Sv.Ján 16 3 4 9 20:42 13
11. Brezová 16 3 4 9 12:55 13
12. Holíč 16 3 1 12 16:56 10
13. Leopoldov 16 2 2 12 11:52 8
14. Chrenová B 16 2 1 13 9:73 7
3. liga starší SEVER
l 16. kolo: Myjava B - TTS Trenčín
1:0, Drahoš, Led. Rovne - N. Mesto 1:0,
Šimonovany - Bánovce 1:3 (1:2), P. Mlatec
(za domácich). Beluša - Púchov B
0:2, Nemšová - N. Dubnica 4:0, Handlová
- P. Bystrica B 0:1, Partizánske -
Prievidza B 0:1.
1. TTS Trenčín 16 13 2 1 47:15 41
2. N. Mesto 16 13 1 2 73:19 40
3. Bánovce 16 10 2 4 47:15 32
4. L. Rovne 16 9 2 5 27:17 29
5. Partizánske 16 9 1 6 44:31 28
6. Púchov B 15 9 0 6 37:22 27
7. Nemšová 16 8 2 6 41:31 26
8. Prievidza B 16 7 2 7 22:33 23
9. Myjava B 15 5 2 8 16:32 17
10. N. Dubnica 16 3 4 9 19:42 13
11. P. Bystrica B 16 3 4 9 16:41 13
12. Šimonovany 16 4 0 12 19:43 12
13. Handlová 16 2 5 9 9:31 11
14. Beluša 16 2 1 13 15:75 7
3. liga mladší SEVER
l 16. kolo: Myjava B - TTS Trenčín
1:6, Led. Rovne - N. Mesto 1:1, Šimonovany
- Bánovce 0:5 (0:2), Beluša - Púchov
B 0:8, Nemšová - N. Dubnica 2:2,
Handlová - P. Bystrica B 4:0, Partizánske
- Prievidza B 4:4
1. Bánovce 16 14 1 1 90:12 43
2. Prievidza B 16 14 1 1 70:18 43
3. N. Mesto 16 11 3 2 39:14 36
4. Partizánske 16 11 2 3 60:23 35
5. TTS Trenčín 16 10 3 3 47:16 33
6. Púchov B 15 7 3 5 42:17 24
7. L. Rovne 16 6 4 6 44:32 22
8. N. Dubnica 16 6 2 8 28:29 20
9. Šimonovany 16 6 1 9 27:48 19
10. Handlová 16 5 2 9 23:28 17
11. Myjava B 15 4 1 10 12:55 13
12. P. Bystrica B 16 3 0 13 11:79 9
13. Beluša 16 2 0 14 11:89 6
14. Nemšová 16 0 1 15 10:54 1
KS SŽ ZÁPAD
l 16. kolo: Suchá - Gbely 0:3 (0:1), Šedivý
2, Bolebruch, Slávia Trnava - Kúty 1:2
(1:1), D. Lukáčik - M. Šulek, K. Mihál,
Moravany - Drahovce 0:5, Kátlovce -
Hrnčiarovce 5:2 (3:0), g. d. A. Pavlík 3, P.
Šimončič, M. Kostolanský, Kľačany - Zeleneč
0:1 (0:0), Bánovec, Smolenice -
Práznovce 1:6, Dechtice - J. Bohunice
3:0.
1. Práznovce 16 11 3 2 64:15 36
2. Drahovce 16 11 2 3 34:17 35
3. Kátlovce 16 11 1 4 57:25 34
4. Moravany 16 9 2 5 38:29 29
5. Zeleneč 16 8 5 3 23:16 29
6. Gbely 16 8 4 4 39:20 28
7. J.Bohunice 16 7 1 8 41:46 22
8. Kľačany 16 6 3 7 25:31 21
9. Kúty 16 6 1 9 37:37 19
10. Dechtice 16 5 4 7 29:33 19
11. Slávia TT 16 4 4 8 24:29 16
12. Hrnčiarovce 16 4 2 10 19:41 14
13. Suchá 16 4 1 11 23:62 13
14. Smolenice 16 1 1 14 6:61 4
MO starší žiaci
16. kolo: Kopčany - Cerová 3:1 (1:1), g. d.
Filip Daniel, Frederik Daniel, L. Kmeťo,
Brodské - Čáčov 1:0 (0:0), D. Mráz, Petr.
Ves - Radošovce 0:10 (0:6), Vanek 4,
Rosa a Božek 2, Zelenka, Kuchárek, Bor.
Mikuláš - Chropov 1:1 (0:0), g. d. L. Michalica,
Mokrý Háj - Čáry 4:0 (1:0), Karas
a Pobuda 2, Šaštín - Sekule : (Lapoš),
Hlboké - Stráže odložené.
1. Šaštín 15 11 3 1 58:15 36
2. Sekule 15 11 2 2 47:7 35
3. Brodské 15 10 1 4 69:29 31
4. Kopčany 15 10 0 5 80:35 30
5. Radošovce 15 9 2 4 76:15 29
6. M.Háj 15 9 2 4 46:15 29
7. Hlboké 15 9 1 5 40:40 28
8. Čáry 15 7 0 8 51:56 21
9. Chropov 15 5 1 9 48:37 16
10. Čáčov 15 5 1 9 28:51 16
11. Cerová 15 4 3 8 26:62 15
12. B.Mikuláš 15 4 2 9 29:49 14
13. Petr.Ves 15 1 1 13 8:112 4
14. Straže 15 0 1 14 6:89 1
II. tr. starší
20. kolo: Trnovec - Unín 3:1 (1:1), Švondra
2, Ravas - Masaryk, Prietrž - Š. Humence
1:6 (0:2), Koválov - Dubovce 0:3
(0:2), T. Milota, T. Vašíček, P. Rehák,
Rovensko - Jablonica odlož. na 10.5.
1. Dubovce 14 14 0 0 98:5 42
2. Trnovec 13 8 2 3 47:23 26
3. Š.Humence 15 8 2 5 40:56 26
4. Rovensko 15 7 2 6 60:45 23
5. Unín 15 7 2 6 18:30 23
6. Bor.Sv.Jur 11 5 3 3 47:21 18
7. Sobotište 15 5 2 8 31:38 17
8. Koválov 15 5 1 9 24:46 16
10. Jablonica 14 4 1 9 18:81 13
9. Prietrž 15 4 3 8 33:41 15
11. Letničie 12 3 2 7 12:23 11
12. P.Močidlany 14 2 4 8 22:41 10
Vrádište sa odhlásilo, jeho výsledky
anulovali.
5. ročníky
lSkupina C: Senica - Lok. Trnava 3:0
(1:0), Hrúz 2, N. Včelka, Piešťany - FC
ViOn 6:4, Topoľčany - Sp. Trnava 1:4,
Nitra - ČFK Nitra hrajú 14.4., voľno - Levice.
1. NitraA 9 8 1 0 45:8 25
2. Senica 10 7 2 1 27:5 23
3. Sp. Trnava 10 7 0 3 62:14 21
4. Levice 8 6 1 1 28:10 19
5. Topoľčany 9 5 0 4 33:14 15
6. Piešťany 9 4 0 5 32:43 12
7. FC ViOn 9 3 0 6 24:26 9
8. L. Trnava 10 2 0 8 25:37 6
9. Hlohovec 9 2 0 7 13:47 6
10. ČFK Nitra 9 0 0 9 4:89 0
Fatranská sa odhlásila zo súťaže.
4. ročníky
lSkupina C: Senica - Lok. Trnava 3:0
(2:0), Adamec, Baumgartner, Stefek,
Piešťany - FC ViOn 3:2, Levice A - Levice
B 8:0, Topoľčany - Sp. Trnava 2:5, Fatranská
- Hlohovec a Nitra - ČFK Nitra
hrajú 14.4.
1. Nitra 11 11 0 0 100:13 33
2. Senica 12 10 0 2 64:12 30
3. L. Trnava 12 9 1 2 74:16 28
4. Sp. Trnava 12 7 1 4 52:26 22
5. Levice 11 6 2 3 53:12 20
6. FC ViOn 11 6 2 3 43:22 20
7. Piešťany 11 6 0 5 43:34 18
8. ČFK Nitra 11 3 1 7 24:50 10
9. Topoľčany 11 2 2 7 35:38 8
10. Levice B 12 2 1 9 25:53 7
11. Hlohovec 10 0 0 10 7:82 0
12. Fatranská 10 0 0 10 2:164 0
3. ročníky
lSkupina C: Senica - Lok. Trnava 8:0
(4:0), Mášik, Burian, Chropovský a
Martišiak 2, Piešťany - FC ViOn 1:8, Levice
A - Levice B 10:2, Topoľčany - Sp.
Trnava 2:1, Nitra - ČFK Nitra hrajú 14.4.,
voľno - Hlohovec.
1. FC ViOn 10 10 0 0 55:8 30
2. Topoľčany 10 8 0 2 64:15 24
3. Sp. Trnava 11 7 0 4 49:15 21
4. Senica 11 7 0 4 45:15 21
5. Levice 10 7 0 3 41:21 21
6. L. Trnava 11 7 0 4 49:31 21
7. ČFK Nitra 10 5 0 5 25:37 15
8. Nitra 10 3 0 7 21:46 9
9. Piešťany 10 2 0 8 17:45 6
10. Levice B 11 1 0 10 17:58 3
11. Hlohovec 10 0 0 10 5:97 0
JOZEFKOMORNÝ,KI,JD

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 34 027
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 035
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 13 889
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 10 228
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 213
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 644
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 971
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 713
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 663
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 600
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto.

V priebehu týždňa urobili policajti v Trnavskom kraji viac ako 3400 dychových skúšok.

17 h

Celkový počet doteraz ukončených laboratórnych PCR testov na Slovensku je viac ako 1,6 milióna.

17 h
Ilustračné foto

Svoj zdravotný stav treba sledovať aj pri miernych klinických príznakoch.

17 h

Počas stredy v piatich odberových miest v Malackách vykonali 2556 testov.

18 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

19 h

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

18 h

Muža našli už bez známok života.

21. jan

Prírodná pamiatka očarí v každom ročnom období.

20. jan

Už ste čítali?