Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

FUTBALOVÁ MLÁDEŽ

DORAST
2. LIGA STARŠÍ
�� SFM Senec - Myjava 1:0 (1:0), Levice -
Nitra B 2:1, AAC Trenčín - N. Zámky 2:0,
PVFA - Šaľa 2:0, ŠKP Dúbravka - Inter B
1:0, Púchov - Artmedia B 1:2, Prievidza -
FC Senec 5:0. Dubnica B - P. Bystrica 6:1.
Dohrávka: AAC Trenčín - Myjava 4:1.
1. Levice 20 15 2 3 48:15 47
2. Trenčín 20 14 4 2 49:12 46
3. Dubnica B 20 10 4 6 42:20 34
4. SFM Senec 20 9 5 6 21:21 32
5. Šaľa 20 9 2 9 30:32 29
6. Myjava 20 9 2 9 26:28 29
7. Dúbravka 20 9 2 9 22:39 29
8. Prievidza 20 9 1 10 37:38 28
9. Nitra B 20 8 3 9 41:29 27
10. PVFA 20 7 5 8 31:27 26
11. FC Senec 20 8 2 10 29:31 26
12. N. Zámky 20 7 4 9 21:28 25
13. Inter B 20 8 1 11 29:47 25
14. Artmedia B 20 6 2 12 24:39 20
15. Púchov 20 5 3 12 21:33 18
16. P. Bystrica 20 5 2 13 24:56 17
3. LIGA STARŠÍ
�� 19. kolo: Nemšová - Senica 1:4 (1:3),
g. h. Šimo 2 (1 z 11), Procháska (11), N.
Hubek, Galanta - Brezová p/Br. 3:2 (1:2),
g. h. Potúček, Gašpárek, ČFK Nitra
- Dun. Streda 0:3, Bánovce - Komárno
4:1, Chrenová - N. Mesto 0:1, Topoľčany
- Vráble 0:0, Lok. Trnava - Trnava B 3:1,
AS Trenčín B - Partizánske 5:0.
1. L. Trnava 19 18 0 1 61:13 54
2. Trnava B 19 13 3 3 42:17 42
3. Senica 19 13 2 4 59:21 41
4. D. Streda 19 12 2 5 62:22 38
5. Topoľčany 19 9 6 4 30:16 33
6. Brezová 19 9 4 6 31:24 31
7. N. Mesto 19 8 4 7 27:36 28
8. Trenčín B 19 7 5 7 37:31 26
9. Bánovce 19 7 4 8 22:36 25
10. Vráble 18 7 3 8 27:34 24
11. ČFK Nitra 18 5 3 10 23:33 18
12. Nemšová 19 4 5 10 17:30 17
13. Galanta 19 5 2 12 30:51 17
14. Partizánske 19 5 1 13 25:50 16
15. Komárno 19 4 1 14 21:61 13
16. Chrenová 19 2 1 16 27:66 7
3. LIGA MLADŠÍ
�� 19. kolo: Nemšová - Senica 0:1 (0:1),
Duga, Galanta - Brezová p/Br. 3:0 (2:0),
ČFK Nitra - Dun. Streda 3:2, Bánovce
- Komárno 4:1, Chrenová - N. Mesto
2:2, Topoľčany - Vráble 4:2, Lok. Trnava
- Trnava B 0:1, AS Trenčín B - Partizánske
10:0.
1. Trenčín B 19 16 2 1 76:9 50
2. Senica 19 14 2 3 51:13 44
3. Topoľčany 19 13 3 3 43:20 42
4. Trnava B 19 12 4 3 57:18 40
5. L. Trnava 19 12 3 4 68:19 39
6. D. Streda 19 10 3 6 76:35 33
7. Vráble 18 9 2 7 47:29 29
8. Brezová 19 9 1 9 29:35 28
9. Bánovce 19 8 3 8 35:44 27
10. ČFK Nitra 18 8 0 10 40:45 24
11. Chrenová 19 7 2 10 37:42 23
12. Galanta 19 7 0 12 34:43 21
13. Partizánske 19 5 2 12 29:63 17
14. Nemšová 19 3 2 14 32:65 11
15. N. Mesto 19 3 1 15 16:88 10
16. Komárno 19 0 0 19 13:115 0
4. LIGA SZ
�� 19. kolo: Vrbové - Holíč 5:2 (3:1), g. h.
Stojka, Žúrek, Leopoldov - Skalica 2:1
(0:0), g. h. Štiak, Radošovce - Led. Rovne
0:2 (0:1), Jasl. Bohunice - Ilava 4:1 (3:0), g.
d. Vavrinec 2, Gajarský, Velšic, D. Vestenice
- Piešťany 1:3 (0:0), g. h. Stachura,
Urban, Šiška, Moravany - Hlohovec 1:5
(0:3), Handlová - Tr. Stankovce 1:0 (0:0),
Nováky - Hrnčiarovce nenahlásili.
1. Piešťany 19 16 1 2 74:25 49
2. J.Bohunice 19 16 0 3 73:18 48
3. D.Vestenice 18 12 1 5 56:34 37
4. Leopoldov 19 11 2 6 37:22 35
5. Tr.Stankovce 19 11 0 7 46:25 33
6. Hlohovec 19 10 0 9 39:38 30
7. Nováky 17 7 5 5 30:28 26
8. Vrbové 19 6 6 7 40:42 24
9. Ilava 19 8 0 11 29:47 24
10. L.Rovne 19 7 1 11 40:51 22
11. Hrnčiarovce 18 8 1 9 36:57 22
12. Moravany 19 6 2 11 34:48 20
13. Handlová 19 5 4 10 33:50 19
14. Skalica 19 5 3 11 31:50 18
15. Holíč 19 5 2 12 34:54 17
16. Radošovce 19 2 4 13 14:57 10
Dohrávka: Nováky - D. Vestenice.
5. LIGA Z
�� 19. kolo: Gbely - Solčany 1:0 (0:0),
Karas, Kúty - Boleráz 1:4 (1:0), g. d. Navrátil,
Šaštín - Hlboké 0:0, Tovarníky - B.
Mikuláš 4:2 (2:1), g. d. Lendvay 2, Jahoda,
M. Daňovič, Radošina - Bojná 0:0, Veľké
Orvište - Preseľany 1:1 (0:1), g. d. Szabó,
Chtelnica - V. Kostoľany 1:1 (0:1), g. d. Cibrín,
Horné Orešany - Trebatice 0:0.
1. Bojná 19 12 2 5 40:18 38
2. Preseľany 19 11 2 6 38:24 38
3. Boleráz 19 12 1 6 41:17 37
4. Šaštín 19 10 6 3 37:18 36
5. Hlboké 19 9 6 4 29:19 33
6. Trebatice 19 8 5 6 27:28 29
7. Gbely 19 9 2 8 37:42 29
8. V. Orvište 19 7 7 5 34:32 28
9. Tovarníky 19 9 1 9 46:48 28
10. Chtelnica 19 7 6 6 48:31 27
11. V. Kostoľany 18 6 5 7 40:32 23
12. Solčany 19 7 2 10 35:28 23
13. Radošina 18 6 3 9 27:42 21
14. H. Orešany 19 3 5 11 24:63 14
15. B. Mikuláš 19 3 3 13 23:45 12
16. Kúty 19 4 0 15 13:52 12
Dohrávka: Radošina - V. Kostoľany.
MO SENICA
�� 18. kolo: Mor. Sv. Ján - Unín 9:0 (4:0),
T. Salay 2, Hladík, Mach, Mračna, Blažek,
P. Salay, Bolf, Modrovič, Kopčany - Rybky
5:0 (2:0), Vašíček 2, Novák, Filip, Kozány,
Čáčov - Petr. Ves 7:2 (6:0), Ľ. Halabrín 5,
D. Sekáč 2 - Tomša, Buček, Prietrž - Trnovec
3:1 (2:1), Jablonica - Oreské 3:1 (1:1),
Pavlík, Pavlovič, Ochránek - Vávra, Mokrý
Háj - Rovensko 2:1 (1:0), Duchoslav 2
- Hyža.
�� 19. kolo: Petr. Ves - Kopčany 2:3 (2:2),
Vaši, Hrubša - Malík, Vašíček, Kozány,
Rybky - Brodské 1:2 (1:0), Bíreš - Hladík,
Kampuš, Rovensko - Jablonica 0:0, Unín
- Prietrž 1:3 (0:2), g. d. Vymyslický (11),
Trnovec - Čáčov 1:3 (0:1), g. d. M. Mráz,
Oreské - Mor. Sv. Ján 4:3 (0:2), L. Štefka 2,
Vanek, D. Holič - D. Maderič 2, I. Hladík.
Domáci aj s desiatimi hráčmi pripravili
lídrovi prvú stratu v tomto ročníku,
voľno - Bor. Sv. Jur, Mokrý Háj.
1. Mor.Sv.Ján 16 15 0 1 98:14 45
2. Čáčov 16 14 1 1 75:27 43
3. Kopčany 16 11 0 5 72:35 33
4. Brodské 15 11 0 4 68:39 33
5. Prietrž 17 10 2 5 56:50 32
6. M.Háj 16 7 1 8 29:39 22
7. Bor.Sv.Jur 15 6 2 7 29:39 20
8. Trnovec 16 6 2 8 32:47 20
9. Unín 17 5 3 9 23:59 18
10. Jablonica 17 4 3 10 35:56 15
11. Oreské 17 3 5 9 27:47 14
12. Rybky 17 3 4 10 25:56 13
13. Rovensko 16 3 3 10 26:44 12
14. P.Ves 17 1 4 12 38:81 7
Cerová odstúpila zo súťaže, Štefanov bol
vylúčený.
MO SENICA II. TR.
�� 15. kolo: Š. Humence - Radimov
4:0 (2:0), Dobiáš 2, Hlavenka, Portel,
Pop. Močidlany - Smolinské 0:8 (0:2),
M. Masár 3, R. Polák 2, R. Okasa, A.
Okasa, Mach, Vrádište - Rohov 3:0 (1:0),
Krištofík, Sobota, Palkovič, Dojč - Lakš.
N. Ves 4:4 (2:1), Polák 2, Moravčík, Klena
- L. Husár 3, Kravčuk, Sekule - Hlboké B
0:0.
�� 16. kolo: Lakš. N. Ves - Vrádište 2:4,
Rohov - Sekule 1:5, Radimov - Dojč
7:2 (3:2), Pinter 3, Valla a O. Masaryk
2 - Polák, Škrabák, Hlboké B - Pop.
Močidlany 4:0 (2:0), Cintula a Filípek 2,
Sobotište - Š. Humence 1:3 (1:0), L. Baláž
- Hlavenka 2, Rehák.
1. Smolinské 13 10 2 1 64:21 32
2. Hlboké B 14 9 3 2 74:17 30
3. Š.Humence 13 9 2 2 36:17 29
4. Sekule 14 7 2 5 56:35 23
5. L.N.Ves 14 7 2 5 43:26 23
6. Koválov 12 7 2 3 43:30 23
7. Radimov 14 6 2 6 40:38 20
8. Vrádište 14 6 2 6 30:37 20
9. P.Močidlany 14 5 2 7 37:36 17
10. Rohov 14 4 0 10 29:45 12
11. Sobotište 12 1 0 11 11:66 3
12. Dojč 14 0 1 13 12:106 1
ŽIACI
1. LIGA STARŠÍ
�� 17. kolo: Myjava - PVFA 0:0, Senica
- AS Trenčín 0:1 (0:0), Púchov - Nitra 2:1,
Levice - Artmedia 5:0, Dubnica - Inter 1:2,
P. Bystrica - Slovan 0:5, Trnava - SFM Senec
4:2. Dohrávka: AS Trenčín - Myjava
4:1, Trnava - PVFA 1:0.
1. Trenčín 16 12 2 2 37:14 38
2. Trnava 15 12 1 2 35:11 37
3. Inter 17 10 5 2 36:12 35
4. Dubnica 17 11 2 4 33:15 35
5. Nitra 17 9 3 5 36:13 30
6. Slovan 16 9 3 4 42:19 30
7. Levice 17 8 5 4 30:26 29
8. Púchov 17 7 2 8 21:23 23
9. Senica 17 6 2 9 20:27 20
10. Myjava 17 4 4 9 17:22 16
11. PVFA 17 3 5 9 8:16 14
12. Senec 17 3 3 11 10:41 12
13. Artmedia 17 3 1 13 18:49 10
14. P.Bystrica 17 1 0 16 5:60 3
1. LIGA MLADŠÍ
�� 17. kolo: Myjava - PVFA 1:1 (1:0), g. d.
Baranovič, Senica - AS Trenčín 4:2 (1:2),
g. d. J. Kosorín 2, Ventura, P. Balážik,
Púchov - Nitra 0:1, Levice - Artmedia 0:0,
Dubnica - Inter 2:0, P. Bystrica - Slovan
0:2, Trnava - SFM Senec 2:2.
Dohrávka: AS Trenčín - Myjava 2:0,
Trnava - PVFA 0:0.
1. Nitra 17 14 1 2 61:9 43
2. Dubnica 17 11 4 2 42:8 37
3. Senica 17 12 1 4 50:27 37
4. Trnava 15 10 4 1 41:8 34
5. Trenčín 16 11 0 5 41:22 33
6. PVFA 17 9 3 5 24:14 30
7. Slovan 16 8 2 6 31:19 26
8. Inter 17 6 4 7 30:23 22
9. Myjava 17 5 3 9 23:26 18
10. P.Bystrica 17 5 1 11 14:52 16
11. Levice 17 2 6 9 9:36 12
12. Senec 17 2 5 10 14:31 11
13. Púchov 17 2 3 12 6:34 9
14. Artmedia 17 1 1 15 3:80 4
3. LIGA STARŠÍ SEVER
�� Bánovce - Myjava B 0:1, N. Dubnica -
Handlová 1:1, P. Bystrica B - Partizánske
2:2, Púchov B - Šimonovany 5:0, N. Mesto
- Nemšová 5:1, Prievidza B - Beluša 3:0
(1:0), TTS Trenčín - Led. Rovne 2:1.
1. N. Mesto 16 14 1 1 74:18 43
2. TTS Trenčín 15 13 2 0 47:14 41
3. Bánovce 15 9 2 4 44:14 29
4. Partizánske 15 9 1 5 44:30 28
5. L. Rovne 15 8 2 5 26:17 26
6. Púchov B 14 8 0 6 35:22 24
7. Nemšová 15 7 2 6 37:31 23
8. Prievidza B 15 6 2 7 21:33 20
9. N. Dubnica 15 3 4 8 19:38 13
10. Šimonovany 15 4 0 11 18:40 12
11. Myjava B 13 3 2 8 14:32 11
12. Handlová 15 2 5 8 9:30 11
13. P. Bystrica B 15 2 4 9 15:41 10
14. Beluša 15 2 1 12 15:73 7
3. LIGA MLADŠÍ SEVER
�� 14. kolo: Bánovce - Myjava B 8:0,
Dzúrik 3, Marián Petrík 2, Martin Petrík,
Stránsky, Duchoň, N. Dubnica - Handlová
2:0, P. Bystrica B - Partizánske 0:8,
Púchov B - Šimonovany 0:0, N. Mesto
- Nemšová 2:0, Prievidza B - Beluša 9:0,
TTS Trenčín - Led. Rovne 1:1.
1. Prievidza B 15 14 0 1 66:14 42
2. Bánovce 15 13 1 1 85:12 40
3. N. Mesto 15 11 2 2 38:13 35
4. Partizánske 15 11 1 3 56:19 34
5. TTS Trenčín 15 9 3 3 41:15 30
6. Púchov B 14 6 3 5 34:17 21
7. L. Rovne 15 6 3 6 43:31 21
8. N. Dubnica 15 6 1 8 26:27 19
9. Šimonovany 15 6 1 8 27:43 19
10. Handlová 15 4 2 9 19:28 14
11. Myjava B 14 4 1 9 11:49 13
12. P. Bystrica B 15 3 0 12 11:75 9
13. Beluša 15 2 0 13 11:81 6
14. Nemšová 15 0 0 15 8:52 0
3. LIGA STARŠÍ STRED
�� 15. kolo: Skalica - Šamorín 5:0 (0:0),
Hulka 3, Prachár, Šebesta, Chrenová B
- Brezová p/Br. 3:4, Mor. Sv. Ján - Holíč
3:1 (1:1), g. d. Kadera 2, Bordyga, Galanta
- Senica B 4:0 (4:0), Leopoldov - Vrbové
1:1 (0:0), g. d. Zlámala, Dun. Streda B -
Hlohovec 4:0, Šoporňa - Sereď 0:10.
1. Galanta 15 13 2 0 65:10 41
2. Skalica 15 12 2 1 53:11 38
3. Leopoldov 15 10 2 3 55:12 32
4. Sereď 15 9 1 5 44:20 28
5. Mor.Sv.Ján 15 9 0 6 65:35 27
6. Hlohovec 15 9 0 6 50:24 27
7. Senica B 15 8 1 6 39:40 25
8. Vrbové 15 6 4 5 23:31 22
9. Chrenová B 15 4 1 10 29:44 13
10. Šamorín 15 4 1 10 19:39 13
11. Holíč 15 3 4 8 18:44 13
12. D. Streda B 15 4 1 10 22:59 13
13. Šoporňa 15 2 1 12 7:72 7
14. Brezová 15 2 0 13 12:60 6
3. LIGA MLADŠÍ STRED
�� 15. kolo: Skalica - Šamorín 3:1 (2:1), g. d.
Moronga 3, Chrenová B - Brezová p/Br.
0:2, Mor. Sv. Ján - Holíč 5:0 (1:0), Palkovič
3, Sirka, Buček, Galanta - Senica B 0:0,
Leopoldov - Vrbové 3:3 (1:2), g. d. Ajpek,
Jurda, Bobek, Dun. Streda B - Hlohovec
0:2 (0:0), Šoporňa - Sereď 3:0.
1. Hlohovec 15 14 1 0 83:7 43
2. D. Streda B 15 11 2 2 58:13 35
3. Senica B 15 11 2 2 45:7 35
4. Šamorín 15 10 0 5 52:25 30
5. Galanta 15 8 5 2 33:9 29
6. Vrbové 15 8 2 5 36:32 26
7. Skalica 15 7 1 7 35:29 22
8. Sereď 15 6 1 8 36:31 19
9. Šoporňa 15 4 2 9 15:48 14
10. Mor.Sv.Ján 15 3 3 9 19:41 12
11. Brezová 15 3 3 9 11:54 12
12. Holíč 15 3 1 11 16:52 10
13. Leopoldov 15 2 2 11 11:41 8
14. Chrenová B 15 2 1 12 7:68 7
KS SŽ ZÁPAD
�� 15. kolo: Kúty - Smolenice 8:0 (4:0), A.
Polák 4, M. Šulek, D. Daniel, O.Jurkovič,
F. Palkovič, Gbely - Slávia Trnava 0:0,
J. Bohunice - Kľačany 1:1, Hrnčiarovce
- Dechtice 0:3, Zeleneč - Suchá n/P 2:0,
Drahovce - Kátlovce 1:0 (0:0), Práznovce
- Moravany 4:0 (2:0), D. Mikuláš 3, J.
Kučera.
1. Práznovce 15 10 3 2 58:14 33
2. Drahovce 15 10 2 3 29:17 32
3. Kátlovce 15 10 1 4 52:23 31
4. Moravany 15 9 2 4 38:24 29
5. Zeleneč 15 7 5 3 22:16 26
6. Gbely 15 7 4 4 36:20 25
7. J.Bohunice 15 7 1 7 41:43 22
8. Kľačany 15 6 3 6 25:30 21
9. Slávia TT 15 4 4 7 23:27 16
10. Kúty 15 5 1 9 35:36 16
11. Dechtice 15 4 4 7 26:33 16
12. Hrnčiarovce 15 4 2 9 17:36 14
13. Suchá 15 4 1 10 23:59 13
14. Smolenice 15 1 1 13 5:55 4
MO STARŠÍ ŽIACI
14. kolo: Hlboké - Sekule 3:0 (1:0), Kocourek
2, Jakáb, Šaštín - Cerová 7:0 (0:0),
Maxián 3, Nemec 2, Bílý, Slovák, Brodské
- Kopčany 5:1 (3:0), g. h. Kmeťová, Petr.
Ves - Čáčov 0:1 (0:0), Šefčík, Bor. Mikuláš
- Radošovce 1:0, Mokrý Háj - Stráže 17:0,
Čáry - Chropov 3:0 kont..
15. kolo: Čáčov - Šaštín 0:3, Čáry -
Kopčany 1:2 (0:0), g. d. T. Polák, Chropov
- Mokrý Háj 0:4 (0:2), Vodička, Brezina,
Karas, Prokeš, Stráže - Bor. Mikuláš 0:4
(0:1), D. Nesnadný, L. Michalica, P.
Butaš, E. Drinka, Radošovce - Hlboké
6:0 (1:0), Sekule - Petr. Ves 6:0 (4:0),
Cerová - Brodské 1:3 (0:1), Slezák - Gulíšek
2, Knap.
1. Šaštín 15 11 3 1 58:15 36
2. Sekule 15 11 2 2 47:7 35
3. Brodské 15 10 1 4 69:29 31
4. Kopčany 15 10 0 5 80:35 30
5. Radošovce 15 9 2 4 76:15 29
6. M.Háj 15 9 2 4 46:15 29
7. Hlboké 15 9 1 5 40:40 28
8. Čáry 15 7 0 8 51:56 21
9. Chropov 15 5 1 9 48:37 16
10. Čáčov 15 5 1 9 28:51 16
11. Cerová 15 4 3 8 26:62 15
12. B.Mikuláš 15 4 2 9 29:49 14
13. Petr.Ves 15 1 1 13 8:112 4
14. Straže 15 0 1 14 6:89 1
MO STARŠÍ ŽIACI II. TR.
18. kolo: Trnovec - Pop. Močidlany 2:0
(0:0), Machlica, Švondra,
Prietrž - Sobotište 2:3 (1:2), g. h. Gáth 2,
Klačan, Rovensko - Unín 3:0 (2:0), Pánik,
Jamriška, Zelenák, Koválov - Š. Humence
1:4 (1:2), Macek - P. Václavek 2, T. Šimek,
Balažovič, Dubovce - Jablonica 13:0 (4:0),
P. Rehák 5, T. Milota 3, T. Vašíček 2, V.
Válka, S. Milota, M. Hrubša, voľno - Bor.
Sv.Jur, Letničie.
19. kolo: Jablonica - Koválov 0:2 (0:1),
Hyža 2, Unín - Prietrž 2:1 (0:0), g. d. Vanek,
Flamík,
Sobotište - Trnovec 4:0 (2:0), voľno:
Dubovce, P. Močidlany, Letničie, Bor.
Sv. Jur.
1. Dubovce 15 15 0 0 121:6 45
2. Trnovec 13 9 2 2 62:20 29
3. Š.Humence 15 8 3 4 40:51 27
6. Rovensko 15 7 2 6 75:43 23
4. Unín 15 7 2 6 25:31 23
5. Bor.Sv.Jur 12 6 3 3 50:21 21
11. Sobotište 15 5 2 8 33:40 17
7. Koválov 15 5 1 9 25:46 16
8. Jablonica 14 5 1 8 30:79 16
9. Prietrž 15 4 3 8 36:45 15
10. Letničie 13 4 2 7 21:25 14
12. P.Močidlany 15 2 4 9 26:47 10
13. Vrádište 12 2 1 9 24:114 7
Vrádište sa odhlásilo zo súťaže. Jeho
výsledky budú anulované, tabuľka
upravená.
PRÍPRAVKA
12. kolo: Čáčov - Radošovce 0:4 (0:1),
Drgon a Sloboda 2, Skalica B - Kúty 2:5,
Šaštín - Holíč A 5:1 (3:1), P. Daniel 3, M. Danihel
2 - Jurkovič, Gbely - Lakš. N. Ves 6:7,
g. h. Fr. Orlík 6, Smolinský, Bor. Mikuláš
- Holíč B 9:2, Skalica A - Brodské 11:1.
13. kolo: Holíč A - Gbely 4:1 (2:0), g. h.
Šefčík, Čáčov - Skalica B 1:0 (1:0), Bartoň,
Holíč B - Šaštín ( Lapoš ), Radošovce
- B.Mikuláš 1:2 (0:1), D. Štepanovský - Michalica
2, Lakš. N. Ves - Skalica A 1:1 (0:1),
g. d. Fr. Orlík, Brodské - Kúty 1:8, g. h. M.
Vrábel 6, A. Palkovič 2.
1. Kúty 11 11 0 0 53:9 33
2. Skalica A 10 8 1 1 77:9 25
4. B.Mikuláš 11 7 2 2 48:18 23
5. L.N.Ves 11 7 1 3 37:26 22
3. Holíč 11 7 0 4 50:23 21
7. Skalica B 11 4 0 7 30:29 12
6. Radošovce 11 7 0 4 46:26 21
8. Šaštín 11 4 0 7 27:44 12
9. Čáčov 11 2 0 9 18:58 6
10. Gbely 11 1 0 10 17:67 3
11. Holíč B 11 0 0 11 5:99 0
Brodské hrá až od jarnej časti, jeho výsledky
sa do tabuľkynezapočítavajú.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  2. Hygge ako životný štýl
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  2. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  3. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  4. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  5. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Budovanie zelenej značky
  9. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  10. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 21 023
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 20 582
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 17 992
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 647
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 276
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 990
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 514
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 377
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 252
  10. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020 6 834
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto

Môžu tak urobiť nielen cez registračný formulár, ale aj cez infolinku rezortu zdravotníctva.

13 h
Ilustračné foto.

Na úseku Trnava - Bratislava-Nové Mesto nebude premávať 27 osobných vlakov.

13 h
Ilustračné foto

V súvislosti so septembrovým zásahom na Okresnom dopravnom inšpektoráte (ODI) v Malackách vedie policajná inšpekcia trestné stíhanie pre podozrenie zo spáchania trestného činu.

14 h
Ilustračné foto.

Svoj premiérový zásah v drese trenčianskeho áčka si pripísal Lucas Demitra.

15 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

18 h

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

15 h

Naše obce a mestá sa testovania zhostili na jednotku, hoci na prípravu mali len pár dní.

26. jan

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

15 h

Už ste čítali?