DORAST
l2. liga starší Z: PVFA - Nitra B 0:2, Levice - P.
Bystrica 4:1, Prievidza - Šaľa 0:2, FC Senec - Nové
Zámky 3:0, Dúbravka - Dubnica B 2:1, Púchov - Inter
B 1:0, SFM Senec - Artmedia B 2:1, AAC Trenčín
- Myjava odložili na 2.4.
1. Levice 18 13 2 3 45:14 41
2.AACTrenčín 17 12 3 2 42:10 39
3. Dubnica B 18 9 4 5 33:15 31
4.SFMSenec 17 8 4 5 19:17 28
5. Šaľa 18 9 1 8 29:29 28
6. FC Senec 18 8 2 8 27:23 26
7. Myjava 16 8 2 6 22:19 26
8. Nitra B 18 7 3 8 37:27 24
9. PVFA 18 6 5 7 28:25 23
10. Dúbravka 18 7 2 9 18:37 23
11. Prievidza 17 7 1 9 28:32 22
12. Nové Zámky 18 6 4 8 16:25 22
13. Inter B 18 7 1 10 25:43 22
14. Artmedia B 18 5 2 11 22:37 17
15. P. Bystrica 17 5 1 11 22:45 16
16. Púchov 18 4 3 11 16:31 15
l 2. liga mladší Z: PVFA - Nitra B 3:0, Levice - P.
Bystrica 2:0, Prievidza - Šaľa 1:1, FC Senec - Nové
Zámky 1:3, Dúbravka - Dubnica B 1:2, Púchov - Inter
B 0:4, SFM Senec - Artmedia B 1:0, AAC Trenčín
- Myjava odložili na 2.4.
1. Dubnica B 18 14 0 4 46:24 42
2. Nitra B 18 11 4 3 44:21 37
3. Levice 18 10 4 4 41:25 34
4. PVFA 18 10 3 5 34:15 33
5. Nové Zámky 18 10 2 6 52:39 32
6. Artmedia B 18 9 2 7 34:26 29
7.AACTrenčín 17 7 7 3 32:19 28
8. Púchov 18 7 7 4 33:21 28
9. Inter B 18 8 3 7 36:29 27
10.SFMSenec 17 5 6 6 21:19 21
11. Prievidza 17 6 3 8 19:36 21
12. Dúbravka 18 5 4 9 26:28 19
13. Myjava 16 5 2 9 14:33 17
14. FC Senec 18 3 3 12 13:38 12
15. P. Bystrica 17 3 2 12 19:43 11
16. Šaľa 18 1 2 15 13:61 5
l 3. liga starší - 17. kolo: Senica - Dun. Streda
1:1 (1:1), g. d. A. Rácik, Lok. Trnava - Brezová
p/B. 3:0 (3:0), Galanta - Partizánske 4:1,
Bánovce - Chrenová 2:1, Topoľčany - Komárno
4:0, Trenčín B - N. Mesto 1:2, Nemšová - Trnava
B 0:2, ČFK Nitra - Vráble odložili pre nespôsobilý
terén na 23.4.
1. L. Trnava 17 16 0 1 56:11 48
2. Trnava B 17 12 3 2 36:13 39
3. Senica 17 11 2 4 52:19 35
4. D.Streda 17 10 2 5 56:21 32
5. Topoľčany 17 9 4 4 30:16 31
6. Brezová 17 9 3 5 29:21 30
7. N.Mesto 17 7 4 6 25:33 25
8. Vráble 16 7 2 7 26:32 23
9. Trenčín B 17 5 5 7 25:29 20
10. Bánovce 17 5 4 8 17:35 19
11. ČFK Nitra 16 5 3 8 22:25 18
12. Nemšová 17 4 5 8 15:23 17
13. Partizánske 17 5 1 11 25:44 16
14. Galanta 17 4 2 11 26:46 14
15. Komárno 17 3 1 13 17:56 10
16. Chrenová 17 2 1 14 25:58 7
l 3. liga mladší - 17. kolo: Senica - Dun.
Streda 3:0 (1:0), Kessl 2, B. Daniel, Lok. Trnava
- Brezová p/B. 6:1 (3:1), g. h. Tománek, Galanta
- Partizánske 1:2, Bánovce - Chrenová 2:2,
Topoľčany - Komárno 4:1, Trenčín B - N. Mesto
10:0, Nemšová - Trnava B 1:4.
1. Trenčín B 17 14 2 1 62:9 44
2. Topoľčany 17 12 3 2 39:14 39
3. L.Trnava 17 12 2 3 67:17 38
4. Senica 17 12 2 3 47:12 38
5. Trnava B 17 10 4 3 53:18 34
6. D.Streda 17 9 3 5 66:31 30
7. Vráble 16 9 1 6 44:24 28
8. Brezová 17 8 1 8 25:32 25
9. Chrenová 17 7 1 9 35:36 22
10. ČFK Nitra 16 7 0 9 37:40 21
11. Bánovce 17 6 3 8 28:42 21
12. Partizánske 17 5 2 10 28:50 17
13. Galanta 17 5 0 12 28:41 15
14. Nemšová 17 3 2 12 31:56 11
15. N.Mesto 17 3 0 14 13:83 9
16. Komárno 17 0 0 17 10:108 0
l 4. liga SZ - 17. kolo: Skalica - Led. Rovne
2:0 (0:0), Vašíček, Štiak, Radošovce - Tr.
Stankovce 2:1 (2:0), g. d. Horecký, Ilčík, Jasl.
Bohunice - Holíč 4:0 (2:0), Moravany - Piešťany
0:2 (0:1), Stachura, Urban (11), Leopoldov -
Ilava 1:2 (0:2), g. d. Vančo, Vrbové - Hlohovec
3:0 (1:0), Handlová - Hrnčiarovce 0:1 (0:1), Nováky
- Dolné Vestenice nehrali.
1. Piešťany 17 14 1 2 67:23 43
2. J.Bohunice 17 14 0 3 67:16 42
3. D.Vestenice 16 11 1 4 50:30 34
4. Tr.Stankovce 17 11 0 6 45:22 33
5. Leopoldov 17 10 2 5 34:19 32
6. Nováky 16 7 5 4 30:27 26
7. Hlohovec 17 8 0 9 33:37 24
8. Hrnčiarovce 17 8 1 8 33:52 22
9. Ilava 17 7 0 10 24:42 21
10. Moravany 17 6 2 9 32:38 20
11. Vrbové 17 4 6 7 30:37 18
12. L.Rovne 17 5 1 11 36:50 16
13. Handlová 17 4 4 9 31:47 16
14. Skalica 17 5 3 9 29:44 15
15. Holíč 17 4 2 11 29:48 14
16. Radošovce 17 2 4 11 13:51 10
l 5. liga Z - 17. kolo: Kúty - Hlboké 0:1 (0:0),
Závodný, Trebatice - Bor. Mikuláš 4:1 (2:1), g.
h. Drápal, Šaštín - Veľké Orvište 0:0, Chtelnica
- Preseľany 3:1 (2:1), g. h. Fico, Horné Orešany
- Solčany 1:1 (1:0), g. h. A. Mišuta (11), Tovarníky
- Boleráz 2:1 (2:0), g. d. Lendvay, Jambor,
Gbely - Bojná nehrali, hostia neprišli, Radošina
- V. Kostoľany nehrali pre terén.
1. Šaštín 17 10 4 3 37:18 34
2. Bojná 16 11 1 4 32:15 34
3. Boleráz 17 11 0 6 36:15 33
4. Preseľany 17 10 1 6 33:23 31
5. Hlboké 17 8 5 4 25:18 29
6. Trebatice 17 8 4 5 27:24 28
7. Chtelnica 17 7 5 5 47:28 26
8. Tovarníky 17 8 1 8 42:44 25
9. V. Orvište 17 6 6 5 31:31 24
10. Gbely 16 7 1 8 32:41 22
11. V. Kostoľany 16 6 3 7 39:31 21
12. Solčany 17 6 2 9 33:27 20
13. Radošina 16 6 2 8 26:38 20
14. Kúty 17 4 0 13 12:40 12
15. H. Orešany 17 3 3 11 23:62 12
16. B. Mikuláš 17 3 2 12 20:40 11
l MO Senica - 16. kolo: Mor. Sv. Ján - Petr.
Ves 5:2 (4:2), D. Bolf 2, J. Knotek, P. Salay, T. Salay
- D. Vaši 2, Kopčany - Bor. Sv. Jur 2:3 (0:1),
Filip, Novák - Š. Kadlic, Valla, vlastný (Bitala),
Prietrž - Rybky 2:2 (1:0), Balciar, K. Hála -
Španka, Smetana, Jablonica - Trnovec 1:2
(0:1), P. Beňa - Martin Uher 2, Mokrý Háj - Unín
4:1 (2:0), M. Duchoslav 3, M. Pukančík - M. Matula,
Rovensko - Oreské 7:0 (4:0), P. Janík 4,
M. Svatík 2, T. Šibal, voľno - Čáčov a Brodské.
l 17. kolo: Bor. Sv. Jur - Brodské 1:5 (0:1), Pečimon
- Hladík 2, Trubiroha, Huliman, Novák,
Petr. Ves - Prietrž 3:5 (2:3), Vaši 2, vlastný - K.
Hála 3, Hutta, M. Horňák, Rybky - Čáčov 2:3
(0:2), Hyža, Petráš - Malík 2, Halabrín, Oreské -
Mokrý Háj 0:1 (0:0), Kuba, Unín - Jablonica 2:1
(2:0), g. d. Tureček, Jurkovič, Trnovec - Mor.
Sv. Ján sa hrá 30.4., voľno - Kopčany, Rovensko.
1. Mor.Sv.Ján 14 14 0 0 86:10 42
2. Čáčov 14 12 1 1 65:24 37
3. Brodské 14 10 0 4 66:38 30
4. Kopčany 14 9 0 5 64:33 27
5. Prietrž 15 8 2 5 50:48 26
6. Bor.Sv.Jur 15 6 2 7 29:39 20
7. Trnovec 14 6 2 6 30:41 20
8. M.Háj 15 6 1 8 27:38 19
9. Unín 15 5 3 7 22:47 18
10. Rybky 15 3 4 8 24:49 13
11. Rovensko 14 3 2 9 25:42 11
12. Oreské 15 2 5 8 22:41 11
13. Jablonica 15 3 2 10 32:55 11
14. P.Ves 15 1 4 10 34:71 7
Cerová odstúpila zo súťaže, Štefanov vylúčili.
l MO SE II. tr. - 14. kolo: Hlboké B - Vrádište
7:0 (1:0), M. Mráz a R. Karas 2, D. Kubina, B.
Vincek, M. Kovačič, Smolinské - Sekule 6:1
(3:0), M. Masár a R. Polák 2, A. Mach, R. Okasa -
D. Kleinedler, Koválov - Pop. Močidlany nehrali.
l 15. kolo: Radimov - Lakš. N. Ves 3:2 (1:1),
Durkoš, Kocák, Valla - Husár, Morávek, Dojč -
Rohov 0:6 (0:3), Sekule - Hlboké B 0:0.
1. Smolinské 12 9 2 1 56:21 29
2. Hlboké B 13 8 3 2 70:17 27
3. Š.Humence 11 7 2 2 29:16 23
4. L.N.Ves 12 7 1 4 37:18 22
5. Sekule 13 6 2 5 51:35 20
6. Koválov 11 6 2 3 40:30 20
7. P.Močidlany 11 5 2 4 37:21 17
8. Radimov 12 5 2 5 33:32 17
9. Vrádište 12 4 2 6 23:35 14
10. Rohov 12 4 0 8 28:37 12
11. Sobotište 11 1 0 10 10:63 3
12. Dojč 12 0 0 12 6:95 0
l 1. liga starší - 15. kolo: Senica - Slovan 1:1
(1:1), g. d. A. Rácik, Myjava - Artmedia 2:1,
Dubnica - Nitra 1:0, Levice - Púchov 4:1, P. Bystrica
- Inter 0:4, SFM Senec – AS Trenčín 0:2,
Trnava - PVFA hrajú 2.4.
1. AS Trenčín 15 11 2 2 36:14 35
2. Dubnica 15 11 2 2 31:11 35
3. Trnava 13 10 1 2 30:9 31
4. Inter 15 8 5 2 29:11 29
5. Nitra 15 8 3 4 31:11 27
6. Levice 15 7 5 3 25:21 26
7. Slovan 14 7 3 4 34:17 24
8. Senica 15 6 2 7 20:24 20
9. Púchov 15 5 2 8 17:21 17
10. Myjava 15 4 3 8 15:19 15
11.SFMSenec 15 3 3 9 8:33 12
12. PVFA 14 2 4 8 6:15 10
13. Artmedia 15 2 1 12 15:43 7
14. P. Bystrica 15 1 0 14 4:52 3
l1. liga mladší - 15. kolo: Senica - Slovan 4:3
(3:2), g. d. J. Kosorín 3, P. Balážik, Myjava -
Artmedia 0:1 (0:1), Dubnica - Nitra 0:2, Levice
- Púchov 0:0, P. Bystrica - Inter 0:0, SFM Senec
- Trenčín 1:3, Trnava - PVFA hrajú 2.4.
1. Nitra 15 12 1 2 57:9 37
2. AS Trenčín 15 11 0 4 39:18 33
3. Trnava 13 10 2 1 39:6 32
4. Dubnica 15 9 4 2 37:8 31
5. Senica 15 10 1 4 44:24 31
6. PVFA 14 9 1 4 22:11 28
7. Slovan 14 7 2 5 28:16 23
8. Inter 15 6 3 6 30:21 21
9. Myjava 15 4 2 9 19:24 14
10. P. Bystrica 15 4 1 10 13:50 13
11.SFMSenec 15 2 4 9 12:26 10
12. Levice 15 2 4 9 9:36 10
13. Púchov 15 2 3 10 6:30 9
14. Artmedia 15 1 0 14 3:79 3
l MO SE II. tr. starší - 16. kolo: Prietrž - Letničie
3:0 (1:0), Mucha 2, Kovár, Rovensko -
Pop. Močidlany 2:2 (1:0), Petrica, Zelenák -
Hladík 2, Koválov - Sobotište 5:0 (3:0), Hyža
a Vanek 2, Macek, Jablonica - Š. Humence 4:4
(3:1), Polák 2, Kulka, Králik - P. Václavek 3, Jakubec,
Dubovce - Unín 6:0 (3:0), Válka a Vašíček
2, Polák, Milota, voľno- Vrádište, Bor. Sv.
Jur, Trnovec.
l 17. kolo: Š. Humence - Dubovce 0:12, Unín
- Koválov 0:0, Sobotište - Rovensko 0:1
(0:0), Pop. Močidlany - Prietrž 1:1 (1:0), Hollý
- Mucha, Letničie - Trnovec nehrali, Bor.
Sv. Jur - Vrádište nehrali, voľno - Jablonica,
1. Dubovce 14 14 0 0 108:6 42
2. Trnovec 12 8 2 2 60:20 26
3. Š.Humence 14 7 3 4 36:50 24
4. Unín 14 7 2 5 25:28 23
5. Bor.Sv.Jur 12 6 3 3 50:21 21
6. Rovensko 14 6 2 6 72:43 20
7. Koválov 14 5 1 8 24:42 16
8. Jablonica 13 5 1 7 30:66 16
9. Prietrž 14 4 3 7 34:42 15
10. Letničie 13 4 2 7 21:25 14
11. Sobotište 14 4 2 8 30:38 14
12. P.Močidlany 14 2 4 8 26:45 10
13. Vrádište 12 2 1 9 24:1147