K piatemu duelu stretnutia Gabčíkovo
- Kúty nastupoval domáci
Tibor Lichtblau a Dušan Janči,
hráč Kútov. To ešte netušili, k
akej tragédii sa schyľuje. Počas
stretnutia domáci, 57- ročný hráč,
pre nevoľnosť skolaboval a nepomohlo
mu už ani okamžité intenzívne
oživovanie. Obidve stretnutia,
druholigové Gabčíkovo - Kúty
i treťoligové Gabčíkovo B - Petrová
Ves, ktoré sa takisto hralo na
vedlajších stoloch, boli prerušené
a už sa nedohrávali. O ich osude
rozhodne ŠTK.
2. liga
l 17. kolo: Špačince - Holíč B 6:11, b. h. Melek
a Bednár 4, Labáth 2, Skala 1, Piešťany - Hlohovec
8:9, Majcichov - Veľká Mača 8:9, Trh. Hradská
- Padáň 8:9, Gabčíkovo - Kúty nedohrané,
voľno - Maco Trnava.
1. Holíč B 16 15 1 212:60 46
2. Padáň 16 12 4 141:131 40
3. V.Mača 15 9 6 126:129 33
4. T.Hradská 16 8 8 131:141 32
5. Piešťany 15 8 7 133:122 31
6. Hlohovec 15 7 8 114:141 29
7. Kúty 15 6 9 124:131 27
8. Špačince 15 6 9 124:131 27
9. Gabčíkovo 15 6 9 114:141 27
10.Maco 15 5 10 114:141 25
11. Majcichov 15 2 13 95:160 18
Bricon Trnava sa odhlásil zo súťaže.
Majcichov má 1 kont. prehru = 0 bodov.
3. liga
l 17. kolo: Galanta B - Holíč C 1:16, b. h.
Chmelík 4.5, Halouzka a Vépy 4, Skala 3.5, Senica
- H. Orešany 3:14, b. d. P. Šebesta, Kapsa
a Š. Šebesta 1, Špačince B - Sládkovičovo B
7:10, Dobrá Voda - Trstice 8:9, Piešťany B - Maco
Trnava B 10:7, Gabčíkovo B - Petrova Ves
nedohrané.
1. H.Orešany 17 15 2 213:76 47
2. Holíč C 17 14 3 200:89 45
3. D.Voda 17 13 4 193:96 43
4. Trstice 16 11 5 161:111 38
5.MacoB 17 8 9 119:170 33
6. Gabčíkovo B 16 8 8 140:132 32
7. Galanta B 17 6 11 123:166 29
8. Petr.Ves 16 6 10 122:150 28
9. Senica 17 5 12 133:156 27
10. Sládkovičovo B 17 5 12 107:182 27
11. Piešťany B 17 5 12 79:210 27
12. Špačince B 16 4 12 110:162 24
Dohrávka: Trstice - Špačince B.
4. liga
l 17. kolo: Skalica - Senica B 14:3, b. h. D. Rybár
4.5, M. Tomša 3.5, T. Pekar a R. Chanečka 3
- I. Blaha ľ, T. Daniš 1, Unín - Bor. Sv. Jur 11:6,
V. Malík 4, R. Kubina 3, Z. Pekar a Š. Vaculka 2 -
J. Sedláček a P. Ozábal 2.5, V. Mračna 1, Galanta
C - Kúty B 2:15, b. h. T. Valla a V. Šimek st.
4.5, V. Šimek ml. a A. Palkovič 3, Buková - Hlohovec
C 11:6, Hlohovec B - Majcichov B 10:7,
Veľké Úľany - Šintava 10:7.
1. Skalica 17 14 3 208:81 45
2. Kúty B 16 13 3 179:93 42
3. Buková 17 13 4 149:140 41
4. V.Úľany 17 11 6 172:117 39
5. Majcichov B 17 11 6 160:129 39
6. Hlohovec C 17 8 9 137:152 33
7. Hlohovec B 17 7 10 140:149 31
8. Šintava 16 6 10 109:163 28
9. Senica B 17 5 12 135:155 27
10. Galanta C 17 5 12 108:181 27
11. Unín 17 4 13 108:182 25
12. Bor.Sv.Jur 17 4 13 113:176 25
Buková má 2 kont. prehry = 0 bodov.
Dohrávka: Kúty B - Šintava 28.2.
5. liga
l 16. kolo: Skalica C - Skalica B 8:10, Metelička
a R. Pekar 4 - Janičkovič, Lacho, Tlachačová
a Vizváry 2.5, Štefanov - Holíč D :, Studienka A
- Senica C 17:1, F. Biksadský, M. Biksadský a
Šlosár 4.5, Stúpal 3.5 - Blaha 1, Kúty C - Unín B
12:6, Šimkovič a Malík 3.5. Bartal 3, Lánik 2-
Mach 2.5, Iglár 2, Buček 1.5, Rohožník - Studienka
B 15:3, voľno - Bor. Sv. Jur B.
1. Skalica B 15 15 0 0 189:81 45
2. Rohožník 16 13 1 2 179:109 43
3. Kúty C 15 12 1 2 177:93 40
4. Studienka 15 12 0 3 212:58 39
5. Unín B 16 8 0 8 141:147 32
6. HolíčD 14 7 0 7 124:128 28
7. Senica C 16 5 0 11 115:173 26
8. Studienka B 16 4 1 11 108:18025
9. Skalica C 16 3 1 12 125:163 23
10. B.Sv.Jur B 15 3 0 12 75:195 21
11. Štefanov 14 0 0 14 67:185 14
Žiaci 2. liga
l Turnaj v Trnave 4. kolo: Bricon Trnava -
Senica 9:1, b. h. P. Kadlečík 1, Piešťany - Skalica
6:4, b. h. D. Metelička a D. Pekar 1.5, M.
Svoboda 1, Piešťany - Senica 6:4, b. h. P. Kadlečík
a J. Bella 1.5, P. Halaš 1, Bricon Trnava -
Skalica 10:0.
1. Bricon B 7 7 0 0 63:7 21
2. Piešťany 7 4 0 3 34:36 15
3. V.Mača 5 4 0 1 32:18 13
4. Skalica 7 1 1 5 23:47 10
5. V.Úľany 5 2 0 3 19:31 9
6. Senica 7 0 1 6 19:51 8
Žiaci 3. liga B
l 7. kolo: Senica B - Skalica B 10:0, Truban
3.5, Čajka 3, Kufel 2.5, Jurča 1, Unín - Kúty 1:9,
Mlčúch a Míšaný 0.5 – Bartal, Palkovič a L. Lánik
3, Bor. Mikuláš - Studienka 0:10, Šťastný
3.5, Pavlák 3, Písečný 2.5, Stúpal 1.
l8. kolo: Studienka - Senica B 4:6, Šťastný a
Pavlák 1.5, Písečný 1 - Kufel a Truban 3, Skalica
B - Unín 9:1, Kubányi a Svoboda 3, Ravas 2,
Chabeň 1 - Mlčúch a Míšaný 0.5, Kúty - Bor.
Mikuláš 10:0, Bartal a Palkovič 3.5, L. Lánik 3.
1. Kúty 8 8 0 0 73:7 24
2. Studienka 8 5 1 2 56:24 19
3. Senica B 8 5 1 2 47:33 19
4. B.Mikuláš 8 3 0 5 38:42 14
5. Skalica B 8 1 1 6 19:61 11
6. Unín 8 0 1 7 7:73 9