1. liga
l 7. kolo: Lok. Trnava - ŠK Senica 4:4, b. h.
Tibenský, Kovačócy, Šarmír, P. Vach, Škápiková,
Fiderický, P. Havlíček a J. Beran 0.5.
lĎalšie výsledky: Budmerice - Hlohovec B
4.5:3.5, KSC Komárno - Slovan BA B 2.5:5.5,
Doprastav BA - Slovan BA C 4:4, Pov. Bystrica
- Prievidza 1.5:6.5, Dubnica - Trenčín 2.5:5.5.
1. Trenčín 7 5 1 1 34.5 16
2. Budmerice 7 5 1 1 32.5 16
3. Prievidza 7 5 1 1 32.5 16
4. Doprastav 7 4 2 1 39.5 14
5. Slovan C 7 4 1 2 31.0 13
6. Slovan B 7 4 1 2 31.0 13
7. Senica 7 2 1 4 25.0 7
8. Dubnica 7 2 1 4 24.5 7
9. L.Trnava 7 1 3 3 25.5 6
10. Hlohovec B 7 1 1 5 23.5 4
11. P.Bystrica 7 1 1 5 21.0 4
12. Komárno 7 1 0 6 15.5 3
2. liga sk. A2
V dôležitom stretnutí druhého
mužstva tabuľky s lídrom by sa
v prípade víťazstva dostali šachisti
Osuského do čela tabuľky
a posilnili by si svoje postupové
ambície do 1. ligy. Lepšie
sa však na tot stretnutie pripravili
hráči Galanty a po jednoznačnom
víťazstve urobili
dôležitý krok k postupu.
l 7. kolo: Osuské - Galanta 1:7, b. d. M. Pagerka
a F. Polášek 0.5, Gaša, Hečko, Rasťo
Diviak, T. Perička, P. Hanzlúvka a Čajka 0.
l Ďalšie výsledky: Hlohovec C - Piešťany
2.5:5.5, Doprastav BA D - Doprastav BA B 3:5,
Doprastav BA C - Dev. N. Ves 5.5:2.5, Dopravný
podnik BA - Dun. Streda B 3:5, Slávia
STU BA - Pezinok 0.5:7.5.
1. Galanta 7 7 0 0 46.0 21
2. Osuské 7 5 1 1 32.0 16
3. D.Streda B 7 5 1 1 30.0 16
4.DPBA 7 4 1 2 27.5 13
5. Doprastav C 7 4 0 3 30.0 12
6. Pezinok 7 3 1 3 32.0 10
7. Piešťany 7 3 0 4 26.0 9
8. Slávia STU 7 2 2 3 27.0 8
9. Doprastav B 7 2 1 4 26.0 7
10. DoprastavD 7 2 0 5 25.0 6
11. Hlohovec C 7 1 1 5 19.5 4
12. Dev.N.Ves 7 0 0 7 15.0 0
3. liga sk. A2
l 6. kolo: Osuské B - Piešťany B 4:4, b. d.
Rudo Diviak a Škápik 1, M. Pagerka, T. Perička,
P. Hanzlúvka a Lukáš Karlík 0.5, Čajka a
O. Danada 0, Holíč - Gbely 4:4, I. Horák, Jozefovič
a Bilovský 1, Kovárik a Hruboš 0.5, M.
Šefčík, Ľ. Hušek a M. Zlámal 0 - M. Pribila, F.
Zajíček a P. Kastler 1, G. Pribila a Brunovský
0.5, R. Ambros, B. Kocák a J. Vach 0, Skalica -
Senica B 3:5, J. Hudáček, I. Kubiš a M. Londin
1, P. Strakáč, Z. Vogl, I. Vépy, M. Hrubša a J.
Harašta 0 - P. Vach, J. Zíšek, Martin Pálka, M.
Fiderický a P. Havlíček 1, R. Šebesta, Miro
Pálka a Škápiková 0.
l Ďalšie výsledky: Cífer - Or. Potôň 7:1, Modranka
- Trnava B 2:6, V. Meder - Gabčíkovo 9:9.
1. Trnava B 6 5 1 0 33.0 16
2. Holíč 6 4 1 1 25.5 13
3. Cífer 6 4 0 2 31.0 12
4. Skalica 6 4 0 2 27.5 12
5. Modranka 6 4 0 2 24.5 12
6. Gbely 6 3 1 2 26.0 10
7. Piešťany B 6 2 2 2 23.5 8
8. Osuské B 6 2 1 3 23.5 7
9. Senica B 6 2 0 4 21.0 6
10. Gabčíkovo 5 1 0 4 17.5 3
11. V.Meder 5 1 0 4 14.0 3
12. O. Potôň 6 0 0 6 13.0 0
3. liga sk. B 2
l 6. kolo: Beluša - Myjava 7:1, b. h. J. Hirmajer
a V. Otépka 0.5, M. Blatnický, P. Lukáč,
R. Solovič, M. Feranec, M. Durec a J. Stachovič
0.
l Ďalšie výsledky: Handlová - Bojnice
3.5:4.5, Lehota p/Vt. - P. Bystrica B 4.5:3.5,
Dubnica C - Nové Mesto n/V 4.5:3.5, Partizánske
B - Prievidza C 5.5:2.5. Trenčín C - Pov. Podhradie
6.5:1.5.
1. Beluša 6 6 0 0 33.0 18
2. Trenčín C 6 4 0 2 29.0 12
3. Handlová 6 3 1 2 27.0 10
4. Dubnica C 6 3 1 2 22.0 10
5. P.Bystrica B 6 3 0 3 26.5 9
6. Partizanske B 6 3 0 3 25.5 9
7. Prievidza C 6 3 0 3 25.0 9
8. Bojnice 6 3 0 3 24.5 9
9. Myjava 6 2 2 2 23.0 8
10. P.Podhradie 6 1 1 4 18.5 4
11. Lehota p/Vt. 6 1 1 4 15.0 4
12. N.Mesto 6 0 2 4 19.0 2
4. liga sk. A21
l 7. kolo: Skalica C - Smolenice 4:1, b. d. I.
Vépy, J. Harašta, V. Haraštová a O. Čech 1, M.
Drábek 0, Dragon Senica - Piešťany C
2.5:2.5, b. d. J. Barcaj a T. Bendžela 1, M. Lánik
0.5, Martin Pálka a R. Tokoš 0, CVČ Senica
- Vrbové B 3.5:1.5, b. d. Rudo Diviak, O.
Danada a S. Pagerka 1, T. Čajka 0.5, R. Nemečkay
0, Chtelnica - Skalica B 2:3, b. h. I.
Kubiš, J. Vach a M. Leška 1, M. Hrubša a J. Danihel
1, Vrbové - Hlohovec D 1.5:3.5, Trnava
C - Osuské C odložené na 2.2.
1. Skalica C 7 5 0 2 19.5 15
2. Skalica B 7 4 2 1 21.5 14
3. Trnava C 6 4 2 0 19.5 14
4.CVČSenica 7 4 0 3 20.5 12
5. Dragon 7 3 2 2 17.5 11
6. HlohovecD 7 3 2 2 17.5 11
7. Chtelnica 7 3 0 4 17.0 9
8. Osuské C 6 3 0 3 13.0 9
9. Smolenice 7 2 2 3 15.0 8
10. Vrbové 7 2 0 5 16.0 6
11. Piešťany C 7 1 1 5 15.5 4
12. Vrbové B 7 1 1 5 13.0 4
5. liga Senica - Skalica
l6. kolo: ŠtefanovA - SkalicaD2.5:2.5, Ľ.
Hušek a K. Klimeš 1, M. Hruboš 0.5, P. Mihálik
a D. Klučka 0 - M. Drábek a P. Berger 1, M. Harašta
0.5, M. Dávidík a O. Čech 0, Kopčany -
CVČ Brezová 3:2, Ľ. Bollo a J. Cerovský 1, O.
Kovárik a M. Cerovský 0.5, L. Dubecký 0 - J.
Peričková 1, P. Perička a B. Bôžik 0.5, M. Gálik
a K. Blažková 0, Štefanov B - Gym. Šaštín-
Stráže 2:3, L. Klimešová a R. Vrba 1, R. Tomašovič,
P. Tomašovič a L. Černá 0 - O. Máčalka,
B. Húska a J. Šiškovič 1, M. Drška a M.
Hurban 0, CVČ Senica C - Slovákia Senica
3:2, S. Pagerka, M. Jozéfek a M. Očko 1, T.
Danada a F. Havel 0 - R. Vašek a M. Rehák 1,
M. Sukopčák, R. Kotvan a M. Vach st. 0, Skalica
E - CVČ Senica B 3:2, J. Danihel, M.
Baumgartner a P. Pekar 1, M. Leška a B. Bartoš
0 - R. Nemečkay a M. Nemečkayová 1, D.
Tököly, L. Nemečkay a D. Nemečkay 0.
1.CVČSE C 6 5 0 1 18.0 15
2. Kopčany 5 4 1 0 17.0 13
3. Šaštín 4 3 0 1 12.5 9
4. Skalica E 6 2 2 2 16.0 8
5. SkalicaD 6 2 2 2 13.0 8
6. Štefanov 4 2 1 1 11.0 7
7. Slovákia 6 2 0 4 15.0 6
8.CVČSE B 6 1 2 3 14.0 5
9. Brezová 5 1 1 3 10.0 4
10. Štefanov B 6 0 1 5 8.51