Holíčska sálová liga
Víťazstvom s Dubovcami sa Eissmann dostal
do čela a na malú chvíľku bol majstrom. Svojim
víťazstvom však zobral akúkoľvek šancu na titul
pre Lunes i Oreské. Už v ďalšom stretnutí
však po presvedčivom víťazstve s R.A.R. získal
majstrovský titul MIREX HOLÍČ. Lunes prehrou
s Unínom a ponúkol šancu na 3. miesto
pre Oreské, ktoré ju však nevyužilo, keďže prehralo
c Clubom AZ.
Poďakovanie patrí rozhodcom Richmanovi,
Jobekovi, Petrovičovi a Olivovi, ktorí Holíčsku
ligu rozhodovali.
l 11. kolo: Eissmann - Dubovce 6:4, L. Švrček
3, M. Švrček 2, Gründling - Huťťa 2, Juríček, Mikula,
Mirex - R.A.R. 6:1, Irša 2, Bilický, Blaha,
Nagy, Gabriel - Rybnikár, Bílý balet - Depo 1:1,
Kuba - Vrba, Unín - Lunes 6:3, Malík 3, Mihál,
Masaryk, Mach - J. Nečas 2, Madák, Oreské -
Club AZ 4:7, Kliment, Cingel, Kubík, Baláž -
Chrenka a Pobuda 2, J. Zamboj st., J. Zamboj
ml., Škojec, voľno - Trnovec.
1. Mirex 10 7 1 2 41:28 22
2. Eissmann 10 7 0 3 57:39 21
3. Lunes 10 5 2 3 67:42 17
4. Oreské 10 5 2 3 46:48 17
5. Club AZ 10 6 1 3 45:42 18
6. Bílý balet 10 5 1 4 36:27 16
7. Dubovce 10 4 2 4 41:37 14
8. Trnovec 10 3 1 6 35:54 10
9. Depo 10 2 3 5 42:37 9
10.RAR 10 2 0 8 25:59 6
11. Unín 10 2 1 7 27:49 7
Radimov bol zo súťaže vylúčený.
Senická 1. liga
l 11. kolo: Cerová - MÄS-COM Victory team
6:6 (3:2), R. Búzek a B. Tomek 3 - M. Križan a F.
Húšťava 2, E. Húšťava, O. Neoveský, Kúty - 1.
FC Aluplast 7:4 (3:2), D. Jakubec 3, Ľ. Ralbovský
2, J. Ralbovský, L. Kubo - T. Vacula 2, J. Vizváry,
P. Kovár, FC Stein - Senstav 3:3 (1:2), L.
Bojanovský, T. Polák, M. Tokoš - V. Stašek, J.
Bobek, M. Kňazovič, Pneuservis ROJT Senica
- CNN Senica 1:1 (1:0), P. Kováč - Ľ. Chodúr,
Rovensko - Slovmetal 1:0 (0:0), V. Krátky,
Mobydick - Bučo 0:4 (0:1), M. Šefčík 2, R. Petrák,
J. Gálik, Panthers - Sokol Bor. Mikuláš
5:0 kont., Alchem - NAD Ress 4:4 (0:1), P.
Orgoník 3, V. Karas - I. Michalica a M. Kavecký
2, FK ZIPP Skalica - Jednota Senica 2:6 (0:2),
B. Ševčík, P. Štepanovský - V. Rehák a M. Štetina
2, T. Knap, I. Štora ml., voľno - Laco.
1. Jednota Tango 11 8 2 1 62:23 26
2. Kúty 10 8 0 2 59:34 24
3. Panthers 11 7 1 3 42:20 22
4. Senstav 10 5 5 0 39:22 20
5. Dandy Rovensko 11 6 2 3 47:31 20
6. ZIPP Skalica 11 6 0 5 44:45 18
7.NADRess 11 5 2 4 51:46 17
8. Slovmetal 10 5 1 4 34:27 16
9. Laco Senica 10 5 1 4 33:38 16
10. B. Mikuláš 11 4 3 4 36:41 15
11. Victory team 10 4 2 4 40:28 14
12. Cerová 10 4 2 4 48:52 14
13. Pneuservis ROJT 10 3 4 3 24:18 13
14. Bučo Senica 10 4 1 5 39:38 13
15. Alchem Senica 11 4 1 6 32:42 13
16.CNNSenica 10 2 3 5 25:47 9
17. Aluplast 10 2 0 8 34:68 6
18.Mobydick 11 1 1 9 14:41 4
19. Stein Senica 10 0 1 9 21:63 1
FC Patrik B sa odhlásil, jeho výsledky anulovali.
Senická 2. liga
l 9. kolo: VKS Elto Kunov - Jablonica 1:10
(0:4), P. Ondrovič - R. Nestarec 4, Michal Škoda
a Ľ. Zajonc 2, P. Beňa, A. Malík, 1. SFC Canária
team Malacky - Dandy Rovensko B 7:1
(3:0), P. Danihel, I. Malý a M. Žužič 2, V. Lukáček
- V. Krátky, Pneuservis ROJT Senica B -
Schäffer&SIS Senica 0:5 (0:1), V. Mach 3, B.
Wágner 2, Dragons Koválov - Krokodíl Čáčov
4:2 (2:1), V. Labaš ml. 2, R. Provazník, D.
Kubík - P. Chocholáček 2, Warriors Club 61
Senica - Multichem Senica 4:3 (1:1), P. Smíkal,
S. Hrubša, R. Havel, vlastný (M. Vittek) -
M. Černek ml. 2, J. Procháska, FSC Delphi Senica
- Beno Š. Humence 2:2 (0:1), R. Čmarada,
M. Petrák - T. Velický 2.
1. Canária team 9 8 0 1 64:18 24
2. Jablonica 9 6 1 2 38:31 19
3. Š. Humence 9 5 1 3 45:27 16
4. Schäffer&SIS 9 5 1 3 45:33 16
5. Warriors 9 5 1 3 39:27 16
6. Rovensko B 9 5 0 4 50:42 15
7. Multichem 9 5 0 4 45:39 15
8. ROJT B 9 4 0 5 22:29 12
9. Delphi Senica 9 3 2 4 34:49 11
10. Koválov 9 3 0 6 29:43 9
11. Krokodíl 9 1 0 8 18:43 3
12. Kunov 9 1 0 8 20:69 3
Brezovská liga
l 3. kola: Ani cukrík ani bombón - FC Hradište 8:3,
Bukovec - Kamikadze 0:3, Polianka - Drink team
6:4, FC Trafika - G-Force 1:4, Bacardi - 1. FCK 5:3.
l 4. kola: Ani cukrík ani bombón - Polianka 4:4,
Bacardi - Kamikadze 5:0, Bukovec - FC Trafika 3:4,
1. FCK - Drink team 5:3, FC Hradište - G-Force 9:3.
l 5. kola: Kamikadze - Ani cukrík ani bombón 4:4,
FC Hradište - Bukovec 6:5, G-Force - 1. FCK 5:4,
Drink team - Bacardi 3:8, Polianka - FC Trafika 2:4.
1. Bacardi 5 4 0 1 35:16 12
2. Kamikadze 5 3 1 1 20:11 10
3. Polianka 5 3 1 1 29:21 10
4. 1. FCK 5 3 0 2 23:13 9
5. Hradište 5 3 0 2 24:28 9
6. Ani cukrík 5 2 2 1 25:20 8
7. G-Force 5 2 0 3 17:28 6
8. FC Trafika 5 2 0 3 14:28 6
9. Bukovec 5 1 0 4 19:25 3
10. Drink team 5 0 0 5 12:35 0
JOZEFKOMORNÝ