2. liga
l 13. kolo: Padáň - Holíč B 9:8, b. h. Melek a
Bednár 3, Labáth a Luknár 1, Kúty - Maco Trnava
10:7, b. h. Kucharič 4, Baláž 3, Tančibok 2,
Valla 1, Špačince - Majcichov 12:5, Trh. Hradská
- Piešťany 9:8, Gabčíkovo - Veľká Mača 6:11,
voľno - Hlohovec.
1. Holíč B 12 11 1 159:45 34
2. Padáň 12 8 4 102:102 28
3. T.Hradská 12 7 5 104:100 26
4. V.Mača 12 7 5 104:100 26
5. Piešťany 12 6 6 101:103 24
6. Kúty 12 6 6 105:99 24
7. Gabčíkovo 12 5 7 94:110 22
8. Špačince 11 5 6 90:97 21
9.Maco 12 4 8 89:115 20
10. Hlohovec 11 4 7 81:106 19
11. Majcichov 12 2 10 76:128 15
Bricon Trnava sa odhlásil zo súťaže.
Majcichov má 1 kont. prehru = 0 bodov.
3. liga
l 13. kolo: Senica - Piešťany B 16:1, b. d. Mega
4.5, Kapsa a Blaha 4, Š. Šebesta 3.5, Galanta
B - Petrova Ves 3:14, b. h. Kopča 4.5, Jurovatý
4, M. Beťko 3.5, Bolebruch 2, Holíč C - Trstice
10:7, b. d. Chmelík 4, Skala 2.5, Halouzka 2, Jurík
1.5, Dobrá Voda - Maco Trnava B 15:2, H.
Orešany - Sládkovičovo B 15:2, Špačince B -
Gabčíkovo B 9:8.
1. H.Orešany 13 12 1 162:59 37
2. Holíč C 13 11 2 161:60 35
3. D.Voda 13 10 3 150:71 33
4.MacoB 13 8 5 99:122 29
5. Trstice 13 8 5 132:89 29
6. Gabčíkovo B 13 7 6 115:106 27
7. Galanta B 13 6 7 106:115 25
8. Petr.Ves 13 5 8 100:121 23
9. Senica 13 5 8 109:112 23
10. Špačince B 13 3 10 85:136 19
11. Piešťany B 13 2 11 45:176 17
12. Sládkovičovo B 13 1 12 62:159 15
4. liga
l 13. kolo: Skalica - Hlohovec B 11:6, b. d.
Chanečka 4, T. Pekar 3, Rybár a Tomša 2, Unín
- Buková 7:10, b. h. Z. Pekar 3, R. Kubina 2.5, V.
Malík 1.5, Bor. Sv. Jur - Senica B 4:13, Uher 1.5,
Sedláček a Mračna 1, Štvrtecký 0.5 - A. Lazorčák
a D. Šebesta 4, T. Daniš 3, Petrák 2, Majcichov
B - Galanta C 14:3, Veľké Úľany - Hlohovec
C 10:7, Kúty B - Šintava odložené.
1. Skalica 13 11 2 160:61 35
2. Majcichov B 13 10 3 130:91 33
3. Kúty B 12 9 3 131:73 30
4. Buková 13 9 4 108:113 29
5. V.Úľany 13 8 5 136:85 29
6. Hlohovec C 13 7 6 107:114 27
7. Hlohovec B 13 6 7 108:113 25
8. Senica B 13 4 9 102:119 21
9. Galanta C 13 4 9 82:139 21
10. Šintava 12 4 8 80:124 20
11. Unín 13 3 10 83:138 19
12. Bor.Sv.Jur 13 2 11 82:139 17
Buková má 2 kont. prehry = 0 bodov.
5. liga
l 12. kolo: Holíč D - Skalica C 10:8, Skalica B -
Senica C 15:3, Štefanov - Unín B 5:13, Kúty C -
Studienka B 14:4, Bor. Sv. Jur B - Rohožník 5:13,
voľno - Studienka A.
1. Skalica B 12 12 0 0 156:60 36
2. Rohožník 12 11 0 1 144:72 34
3. Kúty C 11 9 0 2 132:66 29
4. Studienka 11 8 0 3 144:54 27
5. Unín B 12 7 0 5 108:10826
6. HolíčD 12 6 0 6 108:10824
7. Studienka B 12 3 1 8 82:134 19
8. Senica C 12 3 0 9 85:131 18
9. B.Sv.Jur B 12 3 0 9 66:150 18
10. Skalica C 12 2 1 9 89:127 17
11. Štefanov 12 0 0 12 56:160 12
Žiaci 3. liga B
l 6. kolo: Studienka - Skalica B 10:0, Kúty -
Senica B 9:1, Bor. Mikuláš - Unín 10:0.
1. Kúty 6 6 0 0 54:6 18
2. Studienka 6 4 1 1 42:18 15
3. Senica B 6 3 1 2 31:29 13
4. B.Mikuláš 6 3 0 3 38:22 12
5. Skalica B 6 0 1 5 10:50 7
6. Unín 6 0 1 5 5:55 7
Víťazom Martin Kucharič
Stolnotenisový turnaj v Kútoch
sa stal korisťou Martina Kuchariča,
ktorý vo finále zdolal presvedčivi
Vladimíra Šimka st. 3:0.
Výsledky
Dvojhra - štvrťfinále: Baláž -
Šimkovič 3:0, Valla - Kucharič
0:3, Tančibok - Sedláček 3:0, Kožuch
- Šimek st. 3:2, semifinále:
Baláž - Kucharič 0:3, Tančibok -
Šimek st. 0:3, finále: KucharičŠimek
st. 3:0.
Štvorhra - štvrťfinále: Baláž,
Sedláček- O. Lánik, M. Štvrtecký
3:0, Šimkovič, Šefčovič- Tančibok,
Kožuch 0:3, Šimek st., Šimek
ml.- Palkovič, Malík 3:1,
Bartal st., Bartal ml.- Kucharič,
Valla 0:3, semifinále: Baláž, Sedláček
- Tančibok, Kožuch 1:3,
Šimek st., Šimek ml.- Kucharič,
Valla 0:3, o 3. miesto: Baláž, Sedláček
- Šimek st., Šimek ml. 0:3,
finále: Tančibok, Kožuch - Kucharič,
Valla 2:3.
Neregistrovaní - semifinále:
Bartal ml. - Húšťava 3:0, O. Lánik
- L. Lánik 3:0, o 3. miesto:
Húšťava - L. Lánik 3:1, finále:
Bartal ml. - O. Lánik3:0.