Joma extraliga
Levice - FC Patrik Senica
2:1 (1:0)
lGóly: Pleva, M. Kubala - Pavlovič.
V šlágri 13. kola zvíťazili špeditéri z
Levíc nad FC Patrik Senica 2:1. V
levickej športovej hale bolo na vystúpenie
druhého mužstva tabuľky
zvedavých úctyhodných 1200
futsalových nadšencov a videli
druhú prehru Senice v aktuálnej
sezóne. Hosťom nepomohol ani
26. gól ich kanoniera Pavloviča,
pretože v domácom drese mierili
do čierneho Pleva a Kubala. Zaváhanie
Senice využila Dubnica, ktorá
poskočila vďaka väčšiemu počtu
odohraných stretnutí na 1. miesto.
lĎalšie výsledky 13. kolo: Pinerola Bratislava -
Karpatia Bratislava 3:2, Dubnica - Barabéri Bratislava
6:5, Žilina - Mima Trnava 2:3.
1. Dubnica 12 9 1 2 66:45 28
2. Slov-matic 11 8 2 1 66:19 26
3. Senica 11 8 1 2 52:25 25
4. Levice 11 6 2 3 50:30 20
5. Košice 10 5 2 3 50:31 17
6. Pinerola 12 5 2 5 37:53 17
7.Mima 12 4 0 8 39:61 12
8. Karpátia 12 3 2 7 35:53 11
9. Barabéri 12 2 2 8 22:44 8
10.Poprad 10 2 1 7 33:57 7
11. Žilina 11 2 1 8 24:56 7
Malacký pohár
lDohrávky 1. kola: Šachový krúžok - Tipsport
2:5, Foltýn, Beňa - Lím 2, Slotík, P. Nerád, Sloboda,
Haky - Nafta juniori 6:3, Červenka a Horváth
2, Jurkovič, Kožuch - Išunin, Pavlíček, Lapin.
l Program 2. kola - 22.12. od 13. hod. v každú celú
hodinu: Studienka - FC Pub, Plavecký Štvrtok -
Malacky st. dor., Závod - Abstinenti, Gajary - Malacky
ml. dor., Fortuna - ŠK Juh, Veľké Leváre -
Buldoci, Malé Leváre - Šachový krúžok, Nafta
juniori - Tipsport.
3. kolo sa hrá 25.12., 4. kolo 29.12. s predohrávkou
Haky - Malé Leváre 26.12., 5. kolo sa hrá
30.12. Začiatky hracích dní sú vždy od 13. hodiny.
Senica 1. liga
l5. kolo: Senstav Alfavária Senica - FC Patrik
Senica B 3:5 (1:3), Salay, R. Kollár, Gabriel - Beňa
2, L. Bajan, Strapko, Šarudi, 1. FC Aluplast Senica
- Slovmetal Senica 2:3 (0:2), Plánka ml., Tesárik
- P. Tokoš, T. Bajan, M. Tokoš, FC Korlát
Cerová - Bučo Senica 5:9 (2:6), B. Tomek 3, R.
Búzek, Juráň - Miro Šefčík 4, Vavrovič a Surovka
2, vlastný (B. Tomek), Kúty - Sokol Bor. Mikuláš
5:2 (2:0), Ľ. Ralbovský, Jakubec, Miro Smolinský,
Michal Valla, J. Ralbovský - R. Malík 2, CNN Senica
-MÄS-COMVictory team 1:12 (1:3), Chodúr -
Marek Škoda a Križan 3, P. Mihál a F. Húšťava 2,
Antálek, M. Mihál, FC Stein Senica - NAD Ress
Senica 1:9 (1:6), Hanzlíček - M. Kavecký 3, Šimo a
R. Sekáč 2, Mihók, J. Jakubovič, Pneuservis
ROJT Senica - Jednota Tango 86 Senica 2:2
(0:1), L. Varga, Kumančík - Štora ml., Knap, Pánske
odevy Laco Senica - FK ZIPP Skalica 3:6
(0:3), R. Daniel, V. Rehák, Korontály - B. Ševčík 3,
Šenk, A. Vašíček. Nemec, Dandy Rovensko - Alchem
Senica 2:3 (0:1), Černák, Kubina - Šurik 2,
Ryčovský, Moby dick Senica - Panthers Senica
1:0 (1:0), V. Rehák.
1. Jednota Tango 5 4 1 0 39:10 13
2. FC Patrik B 5 4 0 1 26:9 12
3. Kúty 5 4 0 1 26:15 12
4. Victory team 5 3 1 1 22:8 10
5. Laco Senica 5 3 0 2 18:15 9
6. ZIPP Skalica 5 3 0 2 23:22 9
7. Alchem Senica 5 3 0 2 14:13 9
8. Senstav 5 2 2 1 17:13 8
9.NADRess 5 2 1 2 29:21 7
10. Panthers 5 2 1 2 17:12 7
11. Rovensko 5 2 1 2 18:15 7
12. B. Mikuláš 5 2 1 2 20:19 7
13. Bučo Senica 5 2 1 2 21:23 7
14. Slovmetal 5 2 0 3 10:15 6
15. Cerová 5 2 0 3 21:29 6
16. ROJT 5 1 2 2 10:11 5
17.CNNSenica 5 1 1 3 7:25 4
18.Mobydick 5 1 0 4 7:19 3
19. Aluplast 5 1 0 4 19:41 3
20. Stein Senica 5 0 0 5 10:39 0
Senica 2. liga
l 5. kolo: Jablonica - Krokodíl Čáčov 3:2 (1:1),
Michal Škoda 3 - Zich, Edo Hesek, Pneuservis
ROJT B Senica - Multichem Senica 3:5 (1:1),
Mindek 2, Kováč - Černek ml. 2, M. Tomek, Vittek,
J. Procháska, VKS Elto Kunov - Beno Š.
Humence 1:11 (0:6), Lukáš Blanárik - T. Velický
5, Hlavenka 3, Červenka, J. Burian, Harnoš, 1.
SFC Canária team Malacky - FSC Delphi Senica
13:0 (6:0), Michalovič 5, Žužič 3, Grujbár 2,
I. Malý, M. Zajíc, Lukáček, Dandy Rovensko B -
Schäffer&SIS 7:6 (4:3), Kadlíček, V. Krátky, Surový,
T. Vašica, Svatík, A. Šefčík, Starych - V. Mach
3, Dudáš, Winter, Nikodém, Warriors Club
61 - Koválov 4:3 (2:0), Rado Velický 2, Hrubša,
Janík - Kubík, Vach, Labaš ml.
1. Canária team 5 4 0 1 41:8 12
2. Jablonica 5 3 1 1 19:21 10
3. Š. Humence 5 3 0 2 28:14 9
4. Warriors 5 3 0 2 18:13 9
5. Schäffer&SIS 5 3 0 2 29:25 9
6. Rovensko B 5 3 0 2 27:24 9
7. Multichem 5 3 0 2 23:21 9
8. Delphi Senica 5 2 1 2 21:29 7
9. Koválov 5 2 0 3 17:20 6
10. ROJT B 5 2 0 3 13:17 6
11. Kunov 5 1 0 4 10:33 3
12. Krokodíl 5 0 0 5 7:29 0
Holíč 1. liga
l6. kolo: Trnovec - Dubovce 4:2, Hlaváč a R.
Uher 2 - Huťťa 2, Unín - Depo 1:9, Masaryk -
Lorenc 4, Karas 2, Bolebruch, Očkaj, Vrba, Lunes
- Radimov 14:1, M. Nečas 6, L. Nečas, J.
Nečas a R. Mráz 2, Brožek, Z. Pekar - Solárik,
Mirex - Bílý balet 6:3, Nagy a Bilický 2, Blaha,
Irša - Novosad 2, L. Jankovič, Oreské -RAR5:1,
Bezúch, Cingel, Šrámek, P. Kliment, L. Kralovič
- Richman, Eissmann - Klub AZ 6:3, Hlúpik 3,
M. Švrček 2, Ovečka - Pobuda 2, Bellay.
1. Mirex 6 5 0 1 21:15 15
2. Oreské 6 4 2 0 30:22 14
3. Lunes 6 4 1 1 51:19 13
4. Dubovce 6 4 1 1 29:17 13
5. Eissmann 6 3 0 3 34:31 9
6. Klub AZ 6 3 0 3 28:29 9
7. Bílý balet 6 3 0 3 18:22 9
8.RAR 6 3 0 3 18:30 9
9. Trnovec 6 2 1 3 22:29 7
10. Depo 6 2 0 4 27:23 6
11. Unín 6 0 1 5 15:32 1
12. Radimov 6 0 0 6 13:37 0