SLOVENSKÁ LIGA
Turnaj Global Extra
Master Západ v P. Bystrici
l 3. turnaj: 1. Oto Zmelík, Karl. Ves, 2434 bodov,
2. Marek Polák, Bratislava, 2026, .. 9.
Braňo Filípek, Senica, 916, ..25. Ivan Bezdek,
Senica, 511, ..33. Alica Fialová, Malacky, 409,
34. Petr Petr, Malacky, 405, ..49. Pavol Tomaníček,
Senica, 307, 50. Zdenka Emrichová,
Sekule, 306, 51. Stano Emrich, Sekule, 304,
..65. Mária Nemčovičová, Malacky, 205, 66.
Štefan Pribyla, Sekule, 204, 67. Peter Májovský,
Sekule, 204, 68. Ľuboš Ondruš, 204, 69.
Vlastimil Toman, Senica, 203, 70. Eliška Emrichová,
Sekule, 202, 71. Richard Skala, Sekule,
200 bodov. Štartovalo 128 šípkarov.
l Celkové poradie: 1. Oto Zmelík, Karl. Ves,
15362 bodov, 2. Milan Štefaňák, Prešov,
12004, 3. Miloš Bédy, Nitra, 10548. Zo šípkarov
zo Záhoria je najvyššie Braňo Filípek na
126. mieste s 1586 b., na 143. mieste je Zdenka
Emrichová zo Sekúl s 1244 b. a Alica Fialová
je na 145. mieste s 116 b. Do prvej dvojstovky
sa ešte dostali Mária Nmemčovičová (Malacky),
Stano Emrich a Pavel Pavlík (obaja
Sekule), Jaro Šlahor, Pavol Tomaníček a Ivan
Bezdek (všetci Senica). V rebríčku je 673 šípkarov.
ZÁHORÁCKA LIGA
l 7. kolo: DC Sekule - DC KON-RAD Malacky
6:12, DC 61 Senica A - DC 61 Senica B
11:7, voľno - DC Fighters Sekule.
1. Malacky 6 6 0 0 69:39 18
2. SenicaA 5 4 0 1 60:30 12
3. Senica B 6 2 0 4 47:61 6
4. Fighters Sekele 5 1 0 4 36:54 3
5.DCSekule 6 1 0 5 40:68 3
O POHÁR MALACIEK
l 5. ročník - 25. kolo: 1. P. Petr, 150, 2. I. Fajták,
110, 3. M. Chamraz, 80, 4. A. Fialová, 60,
5. I. Belica, 40, 6. V. Havlík, 40, 7. M. Nemčovičová,
30, 8. P. Cvečka, 30.
l26. kolo: 1. A. Fialová, 150, 2. P. Petr, 110, 3.
V. Havlík, 80, 4. V. Mrzena, 60, 5. I. Sedlák,
40, 6. P. Škvaridlo, 40, 7. R. Eliášová, 30, 8. I.
Belica, 30.
lCelkové poradie -TOP15: 1. Petr Petr, 2100
bodov, 2. Ivan Sedlák, 1640, 3. Alica Fialová,
1580, 4. Martin Chamraz, 1370, 5. Michal
Kráľ, 950, 6. Vladimír Havlík, 940, 7. Mária
Nemčovičová, 680, 8. Peter Cvečka, 590, 9.
Romana Eliášová, 520, 10. Andrea Stašková,
500, 11. Štefan Richweis, 470, 12. Ivan Fajták,
400, 13. Zdenek Ruider, 380, 14. Peter Šulo,
240, 15. Andrej Hóz, 200.
SENICA 1. LIGA
l 10. kolo: Huk - Kubečka body 2:4 (skóre
5:7), Štora - Čuvalová 2:4 (5:7), Toman - Bugan
3:3 (6:6), Šlahor - Ondrejkovič 6:0 (11:1),
Tomaníček - Kovár 6:0 (12:0), Filípek - Horvát
4:2 (8:4), Valachovič - Drinka 6:0 (10:2), Ušiak
- Kukliš 2:4 (4:8).
SENICA 2. LIGA
l 10. kolo: P. Špany - Malík 5:1 (9:3), Pšurný -
Banda 1:5 (3:9), Seemannová - Mareček 0:6
(1:11), Sova - Toman 2:4 (4:8), Janíková - Žilinek
4:2 (8:4), Bezdek - J. Závodný 6:0 (10:2),
Jesenský - M. Špany 1:5 (3:9), Ľ. Závodný -
Hostinský 3:3 (6:6).
MATOMI HOLÍČ
l 1. ročník - 12. kolo: 1. D. Chytil, 120, 2. I.
Dvorecký, 80, 3. E. Dvorecký, 50, 4. E. Bakoš,
30, 5. P. Kapánek, 20, 6. P. Juráček, 20.
l 13. kolo: 1. P. Juráček, 120, 2. M. Barczi, 80,
3. I. Dvorecký, 50, 4. D. Chytil, 30, 5. E. Dvorecký,
20, 6. M. Smaženka, 20.
l Celkové poradie: 1. Erik Bakoš, 990, 2.
Ivan Dvorecký, 710, 3. Milan Barczi, 640, 4.
Marek Chavík, 590, 5. Eugen Dvorecký, 500,
6. Peter Juráček, 410, 7. Dušan Chytil, 360, 8.
Kamil Lorenc, 220, 9. Pavol Kapánek, 200, 10.
Marián Poláček, 150, 11. Milan Smaženka,
130, 12. Marián Havel, 130, 13. Imrich Haluzický,
110, 14. Pavol Gazda, 90, 15. Stanislav
Šulák, 40, 16. Lukáš Papula, 30.
O POHÁR SEKÚL
l 2. ročník - 25. kolo: 1. P. Pavlík, 150, 2. M.
Sláviková, 110, 3. M. Kovačócy, 80, 4. Z. Emrichová,
60, 5. P. Májovský, 40, 6. S. Emrich,
40, 7. D. Maxián, 30, 8. P. Šulo, 34.
l 26. kolo: 1. S. Emrich, 150, 2. P. Pavlík, 110,
3. Z. Emrichová, 80, 4. P. Májovský, 60, 5. M.
Kovačócy, 40, 6. M. Vrábelová, 40, 7. A. Galčíková,
30, 8. M. Sláviková, 30.
l Celkové poradie - TOP 15: 1. Pavel Pavlík,
3050, 2. Stanislav Emrich, 2510, 3. Mário
Benkovič, 1950, 4. Ľuboš Ondruš, 1200, 5.
Štefan Pribyla, 1010, 6. Zdenka Emrichová,
940, 7. David Maxián, 720, 8. Andrea Galčíková,
670, 9. Mária Sláviková, 660, 10. Peter
Májovský, 660, 11. Blažej Papánek, 600, 12.
Marika Vrábelová, 540, 13. Olinka Kmoníčková,
400, 14. Kristína Kmoníčková, 400, 15.
Richard Skala, 370.
Juniorská LIGA SEKULE
l 2. ročník - 25. kolo: 1. J. Maxián, 120, 2. O.
Šulo, 80, 3. E. Emrichová, 50, 4. S. Chmelíková,
30, 5. M. Móro, 20, 6. J. Matejovič, 20.
l 26. kolo: 1. J. Maxián, 150, 2. M. Móro, 110,
3. S. Chmelíková, 80, 4. E. Emrichová, 60, 5.
O. Šulo, 40, 7. T. Šulová, 30, 8. J. Matejovič,
30.
l Celkové poradie: 1. Jakub Maxián, 2920, 2.
Richard Skala, 1510, 3. Eliška Emrichová,
1280, 4. Ondrej Šulo, 940, 5. Tomáš Libuša,
850, 6. Simona Hricová, 750, 7. Nikola Eckertová,
740, 8. Tatiana Šulová, 670, 9. Marko
Móro, 650, 10. Diana Kleinedlerová, 640, 11.
Soňa Chmelíková, 560, 12. Jakub Matejovič,
360, 13. Petra Hladíková, 220, 14. Simona Kujanová,
190, 15. Sára Eckerová, 170.
ČÁČOV
l 9. kolo: 1. P. Tomaníček, 500, 2. J. Bartoň,
310, 3. M. Matula, 250, 4. Ľ. Auxt, 220, 5. J.
Čuvalová, 190, 6. S. Miča, 190, 7. J. Sadloň,
160, 8. Š. Vach, 160, 9. P. Bílik, 130, 10. M.
Bartoň, 130, 11. I. Kalay, 130, 12. S. Matula,
130, 13. P. Vašek, 115, 14. R. Pšurný, 115, 15. B.
Vach, 115, 16. B. Orthová, 110, 17. D. Obcovič,
110, 18. D. Bílik, 100, 19. V. Toman, 100.
l Celkové poradie: 1. Pavol Tomaníček,
2550, 2. Ján Bartoň, 2220, 3. Janka Čuvalová,
1940, 4. Miro Bartoň, 1920, 5. Ľuboš
Auxt,1820, 6. Dežo Obcovič, 1600, 7. Milan
Matula, 1355, 8. Rudolf Pšurný, 1300, 9. Peter
Bílik, 1190, 10. Tomáš Tóth, 970, 11. Beata
Orthová, 920, 12. Štefan Vach, 820, 13. Peter
Vašek, 655, 14. Ján Sadloň, 550, 15. Vlasto
Toman, 550, 16. Lukáš Vašek, 530, 17. Anton
Bílik, 450, 18. Bohuš Vach, 245, 19. Slávo Miča,
190, 20. Stano Matula, 130, 21. Igor Kalay,
130.
DOJČ
l 11. kolo: 1. P. Tomaníček, 1050, 2. Ľ. Závodný,
750, 3. J. Mareček, 700, 4. Ľ. Otočka,
550, 5. P. Toman, 450, 6. J. Ušiak, 400, 7. V.
Grác, 400, 8. M. Ušiak, 350, 9. P. Jesenský,
350, 10. Ľ. Auxt, 300, 11. M. Škára, 300, 12. L.
Štora, 300.
l Celkové poradie - TOP 8: 1. Ľuboš Závodný,
7500, 2. Pavol Tomaníček, 6550, 3. Vlado
Grác, 6000, 4. Ľudovít Otočka, 5850, 5. Ján
Ušiak, 5550, 6. Lukáš Štora, 4950, 7. Ľuboš
Auxt, 4050, 8. Martin Škára,2750.