2. liga sk. A2
l 3. kolo: Osuské - Doprastav BA D 5:3, b. d.
Likavský, Polášek, Rasťo Diviak a Čajka 1, T. Perička
0.5, Gaša, Hečko a Blažková 0.
l Ďalšie výsledky: Hlohovec C - Doprastav BA
C 3:5, Dopravný podnik BA - Doprastav BA B
4.5:3.5, Slávia STU BA - Dev. N. Ves 7:1, Pezinok
- Piešťany 6:2, Dun. Streda B - Galanta 2.5:5.5.
l 4. kolo: Osuské - Doprastav BA C 5:3, b. d.
Likavský, Hečko a P. Hanzlúvka 1, Rasťo Diviak
a T. Perička 0.5, Polášek, Blažková a Lukáš Karlík
0.
l Ďalšie výsledky: Hlohovec C - Doprastav BA
D 4.5:3.5, Dopravný podnik BA - Dev. N. Ves
5.5:2.5, Slávia STU BA - Doprastav BA B 4:4, Pezinok
- Galanta 1:7, Dun. Streda B - Piešťany
4.5:3.5.
1. Galanta 4 4 0 0 27.5 12
2.DPBA 4 4 0 0 19.5 12
3. Osuské 4 3 1 0 18.5 10
4. Slávia STU 4 2 1 1 19.0 7
5. D.Streda B 4 2 1 1 15.5 7
6. Piešťany 4 2 0 2 14.5 6
7. Hlohovec C 4 1 1 2 15.0 4
8. Pezinok 4 1 1 2 14.5 4
9. Doprastav C 4 1 0 3 15.0 3
10. DoprastavD 4 1 0 3 14.0 3
11. Doprastav B 4 1 0 3 12.0 3
12. Dev.N.Ves 4 0 0 4 7.0 0
3. liga sk. A2
l 2. kolo: Veľký Meder - Osuské B 5:3, b. h.
M. Pagerka 1, Hečko, Rasťo Diviak, P. Hanzlúvka
a Škápik 0.5, Orechová Potôň - Skalica
3.5:4.5, b. h. Strakáč, Vogl, Vépy a J. Harašta
1, Kubiš 0.5, Gabčíkovo - Holíč 3.5:4.5,
b. h. M. Šefčík, Bilovský a Hruboš 1, Kovárik,
Jozefovič a Hušek 0.5, Trnava B - Senica B
5.5:2.5, Miro Pálka 1, Šebesta, Zíšek a Fiderický
0.5, Piešťany B - Gbely 3:5, Zajíček a Kastler
1, G. Pribila, M. Pribila, Kocák, J. Vach, Brunovský
a Papánek 0.5, Cífer - Modranka 6.5:1.5.
1. Trnava B 2 2 0 0 10.0 6
2. Skalica 2 2 0 0 9.0 6
3. Holíč 2 2 0 0 9.0 6
4. Cífer 2 1 0 1 9.5 3
5. Senica B 2 1 0 1 9.5 3
6. V.Meder 2 1 0 1 8.5 3
7. Gbely 2 1 0 1 8.5 3
8. Osuské B 2 1 0 1 8.0 3
9. Modranka 2 1 0 1 6.0 3
10. Gabčíkovo 2 0 0 2 7.0 0
11. O. Potôň 2 0 0 2 7.0 0
12. Piešťany B 2 0 0 2 4.0 0
4. liga sk. A 11
l 2. kolo: Láb - Lokomotíva 4:4, b. d. Kahánek,
Hruboš a Júza 1, T. Chabada a Havlík 0.5.
l Ďalšie výsledky: KSN - Doprastav G 2:6,
Modra C - Slovan E 5.5:2.5, UKSUP - Apollo 3:5,
Ružinov - Pezinok C 6.5:1.5, Pezinok B - Svätý
Jur 5:3, Strelec BA C - Senec 3:5.
1. Ružinov 2 2 0 0 12.0 6
2. DoprastavG 2 2 0 0 11.0 6
3. Senec 2 2 0 0 10.5 6
4. Pezinok B 2 2 0 0 10.0 6
5. Apollo B 2 2 0 0 9.5 6
6. Modra C 2 1 0 1 9.0 3
7. Strelec C 2 1 0 1 8.0 3
8.UKSUP 2 1 0 1 9.0 3
9. Lokomotíva 2 0 1 1 7.0 1
10. Láb 2 0 1 1 6.5 1
11. Svätý Jur 2 0 0 2 5.5 0
12. Slovan E 2 0 0 2 5.5 0
11.KSN 2 0 0 2 5.0 0
12. Pezinok C 2 0 0 5 4.5 0
4. liga sk. A21
l 2. kolo: Osuské C - CVČ Senica 0:5, R. Nemečkay,
Nemečkayová, S. Pagerka, M. Jozéfek
a T. Danada 1, Chtelnica - Dragon Senica 2:3,
b. h. Lánik a Bendžela 1, R. Tokoš a J. Barcaj 0.5,
Vrbové - Skalica C 3.5:1.5, b. h. I. Vépy 1, M.
Harašta 0.5, Skalica B - Smolenice 2.5:2.5, b.
d. Danihel 1, M. Hrubša, Salášek a Bartoš 0.5,
Hlohovec D - Trnava C 2.5:2.5, Vrbové B - Piešťany
C 3:2.
l 3. kolo: Piešťany C - Osuské C 1.5:3.5, b. h.
P. Perička, Peričková a Bôžik 1, Škápik 0.5, Trnava
C - Skalica B 2.5:2.5, b. h. Bartoš 1, J. Vach,
Hrubša a Danihel 0.5, Skalica C - Hlohovec
D 3.5:1.5, b. d. Brísudová, Zlámal aM. Harašta
1, Haraštová 0.5, Dragon Senica - Vrbové
3:2, b. d. Martin Pálka, R. Tokoš a Lánik 1,
CVČ Senica - Chtelnica 1.5:3.5, b. d.O. Danada,
R. Nemečkay a M. Jozéfek 0.5, Smolenice -
Vrbové B 3:2.
1. Dragon 3 3 0 0 9.5 9
2. Skalica C 3 2 0 1 8.5 6
3. Osuské C 3 2 0 1 7.5 6
4. Skalica B 3 1 2 0 8.5 5
5. Smolenice 3 1 2 0 8.0 5
6. Trnava C 3 1 2 0 8.0 5
7.CVČSenica 3 1 0 2 8.0 3
8. Vrbové 3 1 0 2 7.5 3
9. Chtelnica 3 1 0 2 7.0 3
10. Vrbové B 3 1 0 2 6.5 3
11. HlohovecD 3 0 2 1 6.5 2
12. Piešťany C 3 0 0 3 5.0 0
5. liga Senica - Skalica
l 2. kolo: CVČ Brezová - Slovákia Senica
1.5:3.5, Peričková 1, P. Perička 0.5 - Sukopčák,
Rehák a Vašek 1, R. Tokoš 0.5, Skalica D - CVČ
Senica B 0.5:4.5, Čech 0.5 -M. Nemečkayová,
R. Nemečkay, L. Nemečkay aD. Nemečkay 1, Š.
Nemečkay 0.5, Kopčany - Skalica E 2.5:2.5,
Kovárik a Dubecký 1, Damborský 0.5 - Danihel a
Kubík 1, Geher 0.5, Štefanov B - CVČ Senica C
0.5:4.5, Tomašovič 0.5 - O. Danada, S. Pagerka,
T. Danada a Mudroch 1, M. Jozéfek 0.5, Štefanov
A - Šaštín nehrali.
1.CVČSE B 2 1 1 0 7.0 4
2. Kopčany 2 1 1 0 6.5 4
3. Slovákia 2 1 0 1 5.5 3
4.CVČSE C 2 1 0 1 5.5 3
5. Šaštín 1 1 0 0 3.0 3
6. Štefanov 1 1 0 0 3.0 3
7. Skalica E 2 0 2 0 5.0 2
8. Brezová 2 0 1 1 4.0 1
9. SkalicaD 2 0 1 1 3.0 1
10. Štefanov B 2 0 0 2 2.5 0
5. liga A 12
l 1. kolo: Budmerice B - Láb B 1.5:3.5, b. h.
Fúsek, Jančar a Dufek 1, Merka 0.5.
l Ďalšie výsledky: Pezinok E - Ivánka 1:4, Senec
C - Pezinok D 1:4, Tomášov - Senec B 1:4,
Modra D - Igram 3.5:1.5.
JOZEFKOMORNÝ
MAJSTROVSTVÁ OKRESU
Divadelná sála Gymnázia Jána
Boscu v Šaštíne-Strážach sa stala
miestom organizovania majstrovstiev
okresu Senica v šachu
žiakov základných a stredných
škôl. V tomto príjemnom, komornom
prostredí zasadlo za šachovnice
42 mladých šachistov,
z čoho bolo 9 dievčat. Najmladšou
účastníčkou turnaja bola iba
6 - ročná Michaela Trojková zo
ZŠ Senica na Sadovej ulici.
Priebeh turnaja aktívne a pozorne
koordinovali šachoví odborníci
Rudolf Diviak a Marek
Šefčík. Hralo sa švajčiarskym
systémom na 7 kôl. Jedno kolo
trvalo 2 krát 15 minút. Najlepší
dvaja z každej kategórie budú
reprezentovať školu i náš okres
na Majstrovstvách trnavského
kraja v Hlohovci, s možnosťou
vybojovať si účasť na školských
majstrovstvách Slovenska.
Výsledky
Základné školy – chlapci: 1.
Martin Pagerka, II. ZŠ Senica, 6.5
bodu, 2. Slavomír Pagerka, 6 b., 3.
Martin Mudroch, obaja Gym. L.
Novomeského Senica, 5 b., dievčatá:
1. Monika Nemečkayová,
III. ZŠ Senica, 4.5 bodu, 2. Gabriela
Klimešová, 4.5 b., 3. Lucia Černá,
obe ZŠ sMŠ Štefanov, 2 b.
Stredné školy – chlapci: 1. Michal
Gono, 5.5 bodu, 2. Filip Bašovský,
4 b., 3. Ján Benedek,
všetci Gym. Jána Boscu Šaštín-
Stráže, 4 b., dievčatá: 1. Veronika
Brisudová, 5 b., 2. Jana Peričková,
obe Obchodná akadémia
Senica, 4.5 b.
Víťazom a postupujúcim blahoželáme
a držíme palce v ďalších
postupových kolách školských
športových súťaží. Poďakovanie
patrí organizátorom z
Gymnázia Jána Boscu v Šaštíne-
Strážach, ktorí vytvorili príjemné
šachové prostredie a všetkým,
ktorí sa pričinili o pokojný
a nerušený priebeh tohto športového
podujatia.
IVANLAJDA