Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

DORAST
1. liga starší
16. kolo: Nitra - Prešov 3:1, Trnava - Podbrezová
1:1, Slovan - Michalovce 1:2, Dubnica - Ružomberok
0:0, Stropkov - B. Bystrica 1:3, Artmedia
- Žilina 0:1, Košice - Z. Moravce 2:3, Trenčín - Inter
6:0.
1. Nitra 16 12 2 2 31:16 38
2. Ružomberok 16 10 2 4 43:17 32
3. Dubnica 16 10 2 4 32:17 32
4. B.Bystrica 16 8 3 5 31:20 27
5. Košice 16 8 3 5 28:21 27
6. Trnava 16 8 2 6 24:25 26
7. Trenčín 16 7 3 6 42:29 24
8. Žilina 16 7 3 6 21:17 24
9. Prešov 16 7 3 6 31:29 24
10. Slovan 16 6 4 6 24:20 22
11. Michalovce 16 6 3 7 26:29 21
12. Inter 16 5 5 6 25:31 20
13. Podbrezová 16 4 4 8 14:19 16
14. FC ViOn 16 3 3 10 15:40 12
15. Stropkov 16 2 4 10 16:42 10
16. Artmedia 16 2 0 14 13:44 6
1. liga mladší
16. kolo: Nitra - Prešov 2:1, Trnava - Podbrezová
0:0, Slovan - Michalovce 3:1, Dubnica - Ružomberok
3:2, Stropkov - B. Bystrica 1:2, Artmedia
- Žilina 0:0, Košice - Z. Moravce 4:0, Trenčín
- Inter 3:2.
1. Nitra 16 11 4 1 37:9 37
2. Košice 16 11 0 5 37:16 33
3. Dubnica 16 8 5 3 28:15 29
4. Slovan 16 8 4 4 34:16 28
5. Žilina 16 9 1 6 27:19 28
6. Prešov 16 8 4 4 23:19 28
7. Trnava 16 7 6 3 23:9 27
8. Trenčín 16 7 5 4 30:15 26
9. Ružomberok 16 7 2 7 33:25 23
10. Inter 16 7 1 8 23:25 22
11. Michalovce 16 7 1 8 21:29 22
12. Podbrezová 16 5 5 6 15:25 20
13. B.Bystrica 16 4 5 7 23:19 17
14. Artmedia 16 2 7 7 7:20 13
15. Stropkov 16 1 2 13 6:45 5
16. FC ViOn 16 0 0 16 3:64 0
2. liga starší
Levice - Dubnica B 3:1, Prievidza - Nitra B 3:2,
Nové Zámky - Šaľa 2:1, SFM Senec - Inter B 1:0,
PVFA - P. Bystrica 6:1, AAC Trenčín - Artmedia B
2:0, FC Senec - Myjava 0:1, Dúbravka - Púchov
3:1.
1. Levice 16 12 2 2 39:10 38
2. AAC Trenčín 16 11 3 2 39:9 36
3. Dubnica B 16 8 4 4 31:13 28
4. Myjava 16 8 2 6 22:19 26
5. SFM Senec 16 7 4 5 17:16 25
6. FC Senec 16 7 2 7 24:22 23
7. PVFA 16 6 4 6 27:22 22
8. Prievidza 16 7 1 8 28:30 22
9. Šaľa 16 7 1 8 26:29 22
10. Nitra B 16 6 3 7 34:24 21
11. Nové Zámky 16 6 3 7 16:22 21
12. Inter B 16 6 1 9 22:40 19
13. Dúbravka 16 6 1 9 16:36 19
14. Artmedia B 16 5 1 10 20:34 16
15. P. Bystrica 16 5 1 10 21:41 16
16. Púchov 16 3 3 10 15:30 12
2. liga mladší
Levice - Dubnica B 3:2, Prievidza - Nitra B 0:6,
Nové Zámky - Šaľa 8:2, SFM Senec - Inter B 3:0,
PVFA - P. Bystrica 3:1, AAC Trenčín - Artmedia B
2:2, FC Senec - Myjava 0:1, Dúbravka - Púchov
0:1.
1. Dubnica B 16 12 0 4 43:23 36
2. Nitra B 16 10 4 2 40:17 34
3. Levice 16 9 4 3 37:21 31
4. PVFA 16 9 3 4 30:12 30
5. Púchov 16 7 7 2 33:16 28
6. AAC Trenčín 16 7 7 2 31:15 28
7. Nové Zámky 16 8 2 6 46:37 26
8. Artmedia B 16 8 2 6 31:24 26
9. Inter B 16 6 3 7 28:27 21
10. Prievidza 16 6 2 8 18:35 20
11. Dúbravka 16 5 4 7 24:23 19
12. SFM Senec 16 4 6 6 20:19 18
13. Myjava 16 5 2 9 14:33 17
14. P. Bystrica 16 3 2 11 19:41 11
15. FC Senec 16 2 3 11 9:35 9
16. Šaľa 16 1 1 14 12:57 4
3. liga starší
15. kolo
Brezová p/Br. - Nemšová 0:0, Vráble - Senica
1:0 (0:0), Komárno - ČFK Nitra 4:7, Chrenová
- Topoľčany 1:3, Partizánske - Lok. Trnava 1:5,
Bánovce - Nové Mesto 2:1, AS Trenčín - Galanta
4:0, Trnava B - Dun. Streda 3:3.
1. L.Trnava 14 13 0 1 44:9 39
2. Trnava B 14 10 3 1 31:9 33
3. Senica 14 10 1 3 47:15 31
4. D.Streda 14 9 1 4 52:19 28
5. Brezová 14 8 3 3 25:14 27
6. Topoľčany 14 7 4 3 21:12 25
7. Vráble 14 6 2 6 24:31 20
8. Trenčín B 14 5 4 5 23:25 19
9. N.Mesto 14 5 4 5 22:29 19
10. ČFK Nitra 14 4 3 7 18:21 15
11. Nemšová 14 3 5 6 14:19 14
12. Partizánske 14 4 1 9 20:35 13
13. Bánovce 14 3 3 8 13:33 12
14. Komárno 14 3 1 10 15:43 10
15. Chrenová 14 2 1 11 23:50 7
16. Galanta 14 1 2 11 16:44 5
3. liga mladší
15. kolo: Brezová p/Br. - Nemšová 3:0 (1:0),
Šebesta 3, Vráble - Senica 1:1 (0:1), g. h. Dóža,
Komárno - ČFK Nitra 0:1, Chrenová - Topoľčany
1:2, Partizánske - Lok. Trnava 0:2, Bánovce - Nové
Mesto 1:5, AS Trenčín - Galanta 3:3, Trnava B
- Dun. Streda 1:1.
1. Trenčín B 14 11 2 1 42:7 35
2. Senica 14 11 1 2 43:10 34
3. Topoľčany 14 9 3 2 30:11 30
4. L.Trnava 14 9 2 3 52:16 29
5. Trnava B 14 8 3 3 47:16 27
6. Brezová 14 8 1 5 23:23 25
7. D.Streda 14 7 3 4 45:26 24
8. Vráble 14 7 1 6 35:22 22
9. Bánovce 14 6 2 6 24:30 20
10. Chrenová 14 6 0 8 30:30 18
11. ČFK Nitra 14 5 0 9 34:39 15
12. Partizánske 14 4 2 8 24:44 14
13. Galanta 14 4 0 10 23:36 12
14. Nemšová 14 3 2 9 28:43 11
15. N.Mesto 14 3 0 11 11:52 9
16. Komárno 14 0 0 14 9:95 0
4. liga SZ
15. kolo: Holíč - Leopoldov 2:1 (1:0), Ravas 2 - Gažo,
Tr. Stankovce - Skalica 9:2 (6:1), g. h. Štiak, Hološka,
Hrnčiarovce - Radošovce 8:0 (5:0), Nováky
- Piešťany 1: 1 (0:0), g. h. Zaťka, Dolné Vestenice
- Handlová 4:1, Hlohovec - J. Bohunice 0:4 (0:1),
Moravany - Vrbové 3:2 (0:0), g. d. Mitošinka,
Šimovič, Boďo, Ilava - Led. Rovne 2:0 (1:0).
ŠTK: Ilava - Piešťany 0:9 kont.
1. J.Bohunice 14 11 0 3 49:14 33
2. Piešťany 14 11 1 2 55:20 34
3. Tr.Stankovce 14 10 0 4 39:17 30
4. D.Vestenice 14 10 0 4 43:27 30
5. Leopoldov 14 8 2 4 29:14 26
6. Nováky 14 6 3 5 21:23 21
7. Hlohovec 14 7 0 7 26:29 21
8. Moravany 14 6 1 7 26:27 19
9. Hrnčiarovce 14 6 1 7 30:38 19
10. L.Rovne 14 5 1 8 33:38 16
11. Vrbové 14 4 4 6 27:32 16
12. Holíč 14 5 0 9 29:40 15
13. Ilava 14 5 0 9 18:38 15
14. Handlová 14 3 4 7 26:38 13
15. Skalica 14 3 3 8 24:41 12
16. Radošovce 14 1 2 11 9:48 5
5. liga Z
15. kolo: Solčany - Borský Mikuláš 4:0 (3:0), Hula
2, Mišuta, Mervard, Chtelnica - Radošina 1:1
(0:0), g. h. Mandúch, Veľké Orvište - Kúty 2:0
(1:0), Kuník 2, Veľké Kostoľany - Gbely 3:0 (1:0),
Hlboké - Tovarníky 3:1 (2:0), Ondrovič, Otépka,
Kubina - J. Jambor, Bojná - Horné Orešany 4:3
(4:1), T. Jančovič st. 2, T. Jančovič ml., Ducký,
Boleráz - Trebatice 2:0 (0:0), Šaštín - Preseľany
1:2 (1:0), g. h. Kopček, Kopec.
1. Šaštín 14 10 1 3 35:16 31
2. Bojná 14 10 1 3 29:11 31
3. Boleráz 14 9 0 5 27:13 27
4. Preseľany 14 8 1 5 24:19 25
5. Gbely 14 7 1 6 31:35 22
6. Chtelnica 14 6 3 5 42:25 21
7. Trebatice 14 6 3 5 18:20 21
8. Hlboké 14 5 5 4 18:17 20
9. V. Orvište 14 5 4 5 25:28 19
10. Tovarníky 14 6 1 7 36:40 19
11. Radošina 14 6 1 7 23:32 19
12. Solčany 14 6 0 8 29:21 18
13. V. Kostoľany 14 5 3 6 30:29 18
14. B. Mikuláš 14 3 2 9 18:28 11
15. H. Orešany 14 3 2 9 22:53 11
16. Kúty 14 3 0 11 10:30 9
ŽIACI
3. liga starší SEVER
Myjava B - Prievidza B 3:0 (2:0), D. Duga 2, Drahoš,
Led. Rovne - Púchov B 2:1, Nová Dubnica
- TTS Trenčín 1:8, Beluša - Partizánske 0:10, Nové
Mesto n/V. - Handlová 5:0, Šimonovany - P.
Bystrica B 0:1, Nemšová - Bánovce n/B. 3:3, g. h.
Štrbavý, Adamička, Sloboda.
1. Trenčín 13 11 2 0 42:12 35
2. N.Mesto 13 11 1 1 65:16 34
3. Bánovce 13 9 2 2 44:12 29
4. Partizánske 13 8 0 5 39:28 24
5. Nemšová 13 7 2 4 35:23 23
6. L.Rovne 13 7 2 4 24:15 23
7. Púchov B 13 7 0 6 30:22 21
8. Prievidza B 13 4 2 7 17:33 14
9. N.Dubnica 13 3 3 7 17:34 12
10. Myjava B 13 3 2 8 14:32 11
11. Handlová 13 2 4 7 8:26 10
12. Šimonovany 13 3 0 10 15:35 9
13. P.Bystrica B 13 2 3 8 9:36 9
14. Beluša 13 2 1 10 15:65 7
3. liga mladší SEVER
Myjava B - Prievidza B 3:0 ((0:0), Hučko 2, Bukovský,
Nová Dubnica - TTS Trenčín 2:2, Beluša
- Partizánske 2:4, Lednické Rovne - Púchov B 0:0,
Nové Mesto n/V. - Handlová 2:0, Šimonovany -
P. Bystrica B 4:0, J. Žiak 2, P. Vančo, M. Lučanský.
Nemšová - Bánovce n/B. 0:7, Dzúrik 3, Martin
Petrík 2, Duchoň, Lathoras.
1. Prievidza B 13 12 0 1 50:13 36
2. Bánovce 13 11 1 1 72:11 34
3. N. Mesto 13 9 2 2 34:13 29
4. Partizánske 13 9 1 3 46:18 28
5. TTS Trenčín 13 8 2 3 34:14 26
6. Púchov B 13 6 2 5 34:17 20
7. L. Rovne 13 6 2 5 41:25 20
8. Šimonovany 13 6 0 7 26:36 18
9. N. Dubnica 13 5 1 7 24:25 16
10. Handlová 13 4 2 7 18:24 14
11. Myjava B 13 4 1 8 11:41 13
12. P. Bystrica B 13 2 0 11 9:66 6
13. Beluša 13 2 0 11 10:70 6
14. Nemšová 13 0 0 13 8:44 0
3. liga starší STRED
12. kolo: Šamorín - Brezová p. Br. 3:1 (3:0), g. h.
Mihok, Skalica - Holíč 5:2 (2:1), Frühauf, Hulka,
Hurban, Černek, Turkovič - Zelenka, Noščák,
Leopoldov - Senica B 3:2 (1:1), g. h. T. Slovík, D.
Slovík, Pov. Bystrica - Myjava B 0:0, Hlohovec -
Vrbové 9:0, Mor. Sv. Ján - Dun. Streda B 9:0 (5:0),
Kadera 5, Kovár 2, Vidovič, Mračna.
13. kolo: Sereď - Mor. Sv. Ján 5:2 (3:0), g. h. Mráz,
A. Šimonovič, Senica B - Chrenová B 5:4 (3:2), g.
d. Frťal a D. Slovík 2, Hečko, Holíč - Leopoldov 2:0
(1:0), Královič, Cigánek, Brezová p/Br. - Skalica
2:7 (0:4), Dolinský, Mihók - L. Černek 3, Urbánek
2, M. Černek, Turkovič, Vrbové - Šamorín 4:1
(3:0), g. d. M. Sabo 2, Šimor, Labuda, Šoporňa -
Hlohovec 0:6, Dun. Streda B - Galanta 0:4.
1. Galanta 13 11 2 0 58:10 35
2. Skalica 13 10 2 1 46:11 32
3. Leopoldov 13 9 1 3 49:10 28
4. Hlohovec 13 9 0 4 49:15 27
5. Sereď 13 8 1 4 34:17 25
6. Mor.Sv.Ján 13 8 0 5 60:31 24
7. Senica B 13 7 1 5 36:34 22
8. Vrbové 13 6 3 4 22:28 21
9. Chrenová B 13 4 0 9 26:40 12
10. Holíč 13 3 3 7 17:41 12
11. Šamorín 13 3 1 9 14:33 10
12. D. Streda B 13 2 1 10 10:58 7
13. Šoporňa 13 2 1 10 6:54 7
14. Brezová 13 1 0 12 7:52 3
3. liga mladší STRED
12. kolo: Šamorín - Brezová p. Br. 5:1 (3:0), g. h.
Gímeš, Skalica - Holíč 7:0 (4:0), Strásky 3, Vojtech,
Šmida, Machálek, Moronga, Leopoldov
- Senica B 0:2 (0:1), Královič 2, Pov. Bystrica -
Myjava B 2:1 (1:1), g. h. Kulíšek, Mor. Sv. Ján - Dun.
Streda B 0:3 (0:1), Hlohovec - Vrbové 8:0.
13. kolo: Sereď - Mor. Sv. Ján 6:0 (3:0), Senica B
- Chrenová B 3:0 kont., Holíč - Leopoldov 2:1 (1:0),
g. d. Noščák 2, Brezová p/Br. - Skalica 1:1 (0:0),
Pašmik - Moronga, Vrbové - Šamorín 3:2 (3:1),
Nosko 2, Konkuš, Šoporňa - Hlohovec 1:8, Dun.
Streda B - Galanta 0:0.
1. Hlohovec 13 12 1 0 76:4 37
2. D. Streda B 13 10 2 1 54:10 32
3. Senica B 13 10 1 2 41:7 31
4. Šamorín 13 10 0 3 48:17 30
5. Galanta 13 8 3 2 32:8 27
6. Vrbové 13 7 1 5 32:29 22
7. Skalica 13 6 1 6 32:27 19
8. Sereď 13 6 0 7 35:27 18
9. Šoporňa 13 3 2 8 11:44 11
10. Mor.Sv.Ján 13 2 3 8 14:37 9
11. Leopoldov 13 2 1 10 8:37 7
12. Holíč 13 2 1 10 12:47 7
13. Chrenová B 13 2 1 10 7:62 7
14. Brezová 13 1 3 9 8:54 6
KS SŽ ZÁPAD
13. kolo: Moravany - Gbely 5:2 (2:2), g. h. Knap,
Bolebruch, Drahovce - Kúty 1:0 (0:0), Smolenice
- Zeleneč 0:2 (0:1), Ilavský 2, Slávia Trnava - J.
Bohunice 2:5 (0:4), g. h. Buchanec 4, Krajčovič,
Suchá n/P - Hrnčiarovce 0:1, Kľačany - Dechtice
2:0 (2:0), J. Ďuriš, Fulír, Práznovce - Kátlovce 2:1
(1:0), g. d. Kučera, Velič.
1. Práznovce 13 9 2 2 53:13 29
2. Kátlovce 13 9 1 3 48.21 28
3. Drahovce 13 9 1 3 27:16 28
4. Moravany 13 8 2 3 36:19 26
5. Gbely 13 6 3 4 32:20 21
6. J.Bohunice 13 7 0 6 39:39 21
7. Zeleneč 13 5 5 3 17:14 20
8. Kľačany 13 5 2 6 20:28 17
9. Slávia TT 13 4 3 6 21:24 15
10. Hrnčiarovce 13 4 2 7 16:29 14
11. Dechtice 13 3 4 6 22:29 13
12. Kúty 13 4 1 8 26:34 13
13. Suchá 13 3 1 9 20:56 10
14. Smolenice 13 1 1 11 5:43 4
PRÍPRAVKY
5. ročník
Skupina C: Nitra A - Hlohovec 9:3.
Tabuľka po jeseni
1. Nitra 9 8 1 0 45:8 25
2. Senica 10 7 2 1 39:5 23
3. Levice 9 7 1 1 37:11 22
4. Sp.Trnava 10 7 0 3 71:13 21
5. Topoľčany 9 6 0 3 44:12 18
6. FC ViOn 9 4 0 5 26:20 12
7. Piešťany 9 4 0 5 31:42 12
8. L.Trnava 10 3 0 7 34:34 9
9. Hlohovec 9 2 0 7 13:47 6
10. ČFK Nitra 10 1 0 9 13:90 3
11. Fatranská 8 0 0 8 7:78 0
4. ročník
Skupina C: Nitra A - Hlohovec 16:0.
1. Nitra 11 11 0 0 100:13 33
2. L.Trnava 11 9 1 1 74:13 28
3. Senica 11 9 0 2 61:12 27
4. FC ViOn 10 6 2 2 41:19 20
5. Sp.Trnava 11 6 1 4 47:24 19
6. Levice 10 5 2 3 45:12 17
7. Piešťany 10 5 0 5 40:32 15
8. ČFK Nitra 11 3 1 7 24:50 10
9. Topoľčany 10 2 2 6 33:33 8
10. Levice B 11 2 1 8 25:45 7
11. Hlohovec 10 0 0 10 7:82 0
12. Fatranská 10 0 0 10 2:164 0
3. ročník
Skupina C: Nitra A - Hlohovec 7:0.
1. FC ViOn 9 9 0 0 47:7 27
2. Topoľčany 9 7 0 2 62:14 21
3. Sp.Trnava 10 7 0 3 48:13 21
4. L.Trnava 10 7 0 3 49:23 21
5. Senica 10 6 0 4 37:15 18
6. Levice 9 6 0 3 31:19 18
7. ČFK Nitra 10 5 0 5 25:37 15
8. Nitra 10 3 0 7 21:46 9
9. Piešťany 9 2 0 7 16:37 6
10. Levice B 10 1 0 9 15:48 3
11. Hlohovec 10 0 0 10 5:97 0
MO SENICA
Dorast 15. kolo: Rovensko - Unín 2:3, g. d. Svatík,
Klasovitý, Mokrý Háj - Trnovec 3:2 (1:1), g. d.
Hazlinger 2, Michalec, Jablonica - Petrova Ves
11:2 (5:0), Búran a Janáček 3, P. Beňa 2, Buchanec,
Vašek, T. Kubisa - Lánik, Janči, Kopčany - Brodské
6:3, g. h. Navrátil, Hladík, Bartal, Čáčov
- Bor. Sv. Jur 5:3 (2:0), g. h. Pečimon 2, T. Kadlic,
Mor. Sv. Ján - Rybky 3:0 kont., hostia vzdali pre
veľkú maródku v družstve, Oreské - Štefanov 3:0
kont., hostia neprišli, voľno - Prietrž.
MO st. žiaci
13. kolo: Bor. Mikuláš - Sekule 0:0, Hlboké - Čáčov
3:1 (0:1), Nistor, Pitorák, Kocourek - Sebo Stanek,
Chropov - Kopčany 2:4 (2:2), g. d. Hrbatý, Papp,
Čáry - Stráže 8:0 (4:0), T. Polák 6, R. Labuda,
D. Kollár, Mokrý Háj - Radošovce 1:0 (0:0), D.
Pobuda, Petr. Ves - Cerová 1:1, M. Janík, Šaštín
- Brodské 5:1.
II.trieda st. žiaci
15. kolo: Jablonica - Unín 2:1, g. d. Badáň 2,
Dubovce - Sobotište 7:0, Koválov - Pop. Močidlany
:, (Dzindzík ml.), Rovensko - Letničie 4:0,
Michalica 2, Zelenák, Flamík (11), Trnovec - Bor.
Sv. Jur 1:1, g. h. T. Štvrtecký, voľno - Prietrž.
Prípravky
11. kolo: Čáčov - Holíč B 5:1, P. Chodúr 2, Kadlíček,
Bartoň, Danek - Staňka,
Radošovce - Skalica B 3:1, Drgon, Černek, Sloboda
- Herák, Šaštín - Lakš. N. Ves 1:4, Orlík,
Smolinský, Adamec, Funtek, Skalica A - Kúty 0:2
(0:1), M. Vrábel 2, Bor. Mikuláš - Holíč A 2:3, g. d.
Jankovič 2, voľno -Gbely.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Päť chýb pri zateplení strechy
  5. Vitajte v postapokalyptickom svete
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 18 440
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 246
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 052
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 671
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 865
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 928
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 605
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 515
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 324
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 301
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

V Holíči má vzniknúť prekladisko kontajnerov za milióny eur

Prácu by v areáli po jeho dobudovaní malo nájsť až 500 ľudí.

Trnavský kraj obnovil cesty na Záhorí

Kraj má v tomto roku na opravu ciest ešte vyčlenených 1,6 milióna eur, z ktorých plánuje obnoviť sedemnásť úsekov ciest II. a III. triedy.

Zrekonštruovaný Dom smútku v Senici už tento týždeň obnoví obrady

Za sedem mesiacov dostal objekt novú strechu, okná, dvere, vynovený bol aj interiér a jeho vybavenie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?