Utorok, 22. jún, 2021 | Meniny má PaulínaKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

DORAST
1. liga starší
16. kolo: Nitra - Prešov 3:1, Trnava - Podbrezová
1:1, Slovan - Michalovce 1:2, Dubnica - Ružomberok
0:0, Stropkov - B. Bystrica 1:3, Artmedia
- Žilina 0:1, Košice - Z. Moravce 2:3, Trenčín - Inter
6:0.
1. Nitra 16 12 2 2 31:16 38
2. Ružomberok 16 10 2 4 43:17 32
3. Dubnica 16 10 2 4 32:17 32
4. B.Bystrica 16 8 3 5 31:20 27
5. Košice 16 8 3 5 28:21 27
6. Trnava 16 8 2 6 24:25 26
7. Trenčín 16 7 3 6 42:29 24
8. Žilina 16 7 3 6 21:17 24
9. Prešov 16 7 3 6 31:29 24
10. Slovan 16 6 4 6 24:20 22
11. Michalovce 16 6 3 7 26:29 21
12. Inter 16 5 5 6 25:31 20
13. Podbrezová 16 4 4 8 14:19 16
14. FC ViOn 16 3 3 10 15:40 12
15. Stropkov 16 2 4 10 16:42 10
16. Artmedia 16 2 0 14 13:44 6
1. liga mladší
16. kolo: Nitra - Prešov 2:1, Trnava - Podbrezová
0:0, Slovan - Michalovce 3:1, Dubnica - Ružomberok
3:2, Stropkov - B. Bystrica 1:2, Artmedia
- Žilina 0:0, Košice - Z. Moravce 4:0, Trenčín
- Inter 3:2.
1. Nitra 16 11 4 1 37:9 37
2. Košice 16 11 0 5 37:16 33
3. Dubnica 16 8 5 3 28:15 29
4. Slovan 16 8 4 4 34:16 28
5. Žilina 16 9 1 6 27:19 28
6. Prešov 16 8 4 4 23:19 28
7. Trnava 16 7 6 3 23:9 27
8. Trenčín 16 7 5 4 30:15 26
9. Ružomberok 16 7 2 7 33:25 23
10. Inter 16 7 1 8 23:25 22
11. Michalovce 16 7 1 8 21:29 22
12. Podbrezová 16 5 5 6 15:25 20
13. B.Bystrica 16 4 5 7 23:19 17
14. Artmedia 16 2 7 7 7:20 13
15. Stropkov 16 1 2 13 6:45 5
16. FC ViOn 16 0 0 16 3:64 0
2. liga starší
Levice - Dubnica B 3:1, Prievidza - Nitra B 3:2,
Nové Zámky - Šaľa 2:1, SFM Senec - Inter B 1:0,
PVFA - P. Bystrica 6:1, AAC Trenčín - Artmedia B
2:0, FC Senec - Myjava 0:1, Dúbravka - Púchov
3:1.
1. Levice 16 12 2 2 39:10 38
2. AAC Trenčín 16 11 3 2 39:9 36
3. Dubnica B 16 8 4 4 31:13 28
4. Myjava 16 8 2 6 22:19 26
5. SFM Senec 16 7 4 5 17:16 25
6. FC Senec 16 7 2 7 24:22 23
7. PVFA 16 6 4 6 27:22 22
8. Prievidza 16 7 1 8 28:30 22
9. Šaľa 16 7 1 8 26:29 22
10. Nitra B 16 6 3 7 34:24 21
11. Nové Zámky 16 6 3 7 16:22 21
12. Inter B 16 6 1 9 22:40 19
13. Dúbravka 16 6 1 9 16:36 19
14. Artmedia B 16 5 1 10 20:34 16
15. P. Bystrica 16 5 1 10 21:41 16
16. Púchov 16 3 3 10 15:30 12
2. liga mladší
Levice - Dubnica B 3:2, Prievidza - Nitra B 0:6,
Nové Zámky - Šaľa 8:2, SFM Senec - Inter B 3:0,
PVFA - P. Bystrica 3:1, AAC Trenčín - Artmedia B
2:2, FC Senec - Myjava 0:1, Dúbravka - Púchov
0:1.
1. Dubnica B 16 12 0 4 43:23 36
2. Nitra B 16 10 4 2 40:17 34
3. Levice 16 9 4 3 37:21 31
4. PVFA 16 9 3 4 30:12 30
5. Púchov 16 7 7 2 33:16 28
6. AAC Trenčín 16 7 7 2 31:15 28
7. Nové Zámky 16 8 2 6 46:37 26
8. Artmedia B 16 8 2 6 31:24 26
9. Inter B 16 6 3 7 28:27 21
10. Prievidza 16 6 2 8 18:35 20
11. Dúbravka 16 5 4 7 24:23 19
12. SFM Senec 16 4 6 6 20:19 18
13. Myjava 16 5 2 9 14:33 17
14. P. Bystrica 16 3 2 11 19:41 11
15. FC Senec 16 2 3 11 9:35 9
16. Šaľa 16 1 1 14 12:57 4
3. liga starší
15. kolo
Brezová p/Br. - Nemšová 0:0, Vráble - Senica
1:0 (0:0), Komárno - ČFK Nitra 4:7, Chrenová
- Topoľčany 1:3, Partizánske - Lok. Trnava 1:5,
Bánovce - Nové Mesto 2:1, AS Trenčín - Galanta
4:0, Trnava B - Dun. Streda 3:3.
1. L.Trnava 14 13 0 1 44:9 39
2. Trnava B 14 10 3 1 31:9 33
3. Senica 14 10 1 3 47:15 31
4. D.Streda 14 9 1 4 52:19 28
5. Brezová 14 8 3 3 25:14 27
6. Topoľčany 14 7 4 3 21:12 25
7. Vráble 14 6 2 6 24:31 20
8. Trenčín B 14 5 4 5 23:25 19
9. N.Mesto 14 5 4 5 22:29 19
10. ČFK Nitra 14 4 3 7 18:21 15
11. Nemšová 14 3 5 6 14:19 14
12. Partizánske 14 4 1 9 20:35 13
13. Bánovce 14 3 3 8 13:33 12
14. Komárno 14 3 1 10 15:43 10
15. Chrenová 14 2 1 11 23:50 7
16. Galanta 14 1 2 11 16:44 5
3. liga mladší
15. kolo: Brezová p/Br. - Nemšová 3:0 (1:0),
Šebesta 3, Vráble - Senica 1:1 (0:1), g. h. Dóža,
Komárno - ČFK Nitra 0:1, Chrenová - Topoľčany
1:2, Partizánske - Lok. Trnava 0:2, Bánovce - Nové
Mesto 1:5, AS Trenčín - Galanta 3:3, Trnava B
- Dun. Streda 1:1.
1. Trenčín B 14 11 2 1 42:7 35
2. Senica 14 11 1 2 43:10 34
3. Topoľčany 14 9 3 2 30:11 30
4. L.Trnava 14 9 2 3 52:16 29
5. Trnava B 14 8 3 3 47:16 27
6. Brezová 14 8 1 5 23:23 25
7. D.Streda 14 7 3 4 45:26 24
8. Vráble 14 7 1 6 35:22 22
9. Bánovce 14 6 2 6 24:30 20
10. Chrenová 14 6 0 8 30:30 18
11. ČFK Nitra 14 5 0 9 34:39 15
12. Partizánske 14 4 2 8 24:44 14
13. Galanta 14 4 0 10 23:36 12
14. Nemšová 14 3 2 9 28:43 11
15. N.Mesto 14 3 0 11 11:52 9
16. Komárno 14 0 0 14 9:95 0
4. liga SZ
15. kolo: Holíč - Leopoldov 2:1 (1:0), Ravas 2 - Gažo,
Tr. Stankovce - Skalica 9:2 (6:1), g. h. Štiak, Hološka,
Hrnčiarovce - Radošovce 8:0 (5:0), Nováky
- Piešťany 1: 1 (0:0), g. h. Zaťka, Dolné Vestenice
- Handlová 4:1, Hlohovec - J. Bohunice 0:4 (0:1),
Moravany - Vrbové 3:2 (0:0), g. d. Mitošinka,
Šimovič, Boďo, Ilava - Led. Rovne 2:0 (1:0).
ŠTK: Ilava - Piešťany 0:9 kont.
1. J.Bohunice 14 11 0 3 49:14 33
2. Piešťany 14 11 1 2 55:20 34
3. Tr.Stankovce 14 10 0 4 39:17 30
4. D.Vestenice 14 10 0 4 43:27 30
5. Leopoldov 14 8 2 4 29:14 26
6. Nováky 14 6 3 5 21:23 21
7. Hlohovec 14 7 0 7 26:29 21
8. Moravany 14 6 1 7 26:27 19
9. Hrnčiarovce 14 6 1 7 30:38 19
10. L.Rovne 14 5 1 8 33:38 16
11. Vrbové 14 4 4 6 27:32 16
12. Holíč 14 5 0 9 29:40 15
13. Ilava 14 5 0 9 18:38 15
14. Handlová 14 3 4 7 26:38 13
15. Skalica 14 3 3 8 24:41 12
16. Radošovce 14 1 2 11 9:48 5
5. liga Z
15. kolo: Solčany - Borský Mikuláš 4:0 (3:0), Hula
2, Mišuta, Mervard, Chtelnica - Radošina 1:1
(0:0), g. h. Mandúch, Veľké Orvište - Kúty 2:0
(1:0), Kuník 2, Veľké Kostoľany - Gbely 3:0 (1:0),
Hlboké - Tovarníky 3:1 (2:0), Ondrovič, Otépka,
Kubina - J. Jambor, Bojná - Horné Orešany 4:3
(4:1), T. Jančovič st. 2, T. Jančovič ml., Ducký,
Boleráz - Trebatice 2:0 (0:0), Šaštín - Preseľany
1:2 (1:0), g. h. Kopček, Kopec.
1. Šaštín 14 10 1 3 35:16 31
2. Bojná 14 10 1 3 29:11 31
3. Boleráz 14 9 0 5 27:13 27
4. Preseľany 14 8 1 5 24:19 25
5. Gbely 14 7 1 6 31:35 22
6. Chtelnica 14 6 3 5 42:25 21
7. Trebatice 14 6 3 5 18:20 21
8. Hlboké 14 5 5 4 18:17 20
9. V. Orvište 14 5 4 5 25:28 19
10. Tovarníky 14 6 1 7 36:40 19
11. Radošina 14 6 1 7 23:32 19
12. Solčany 14 6 0 8 29:21 18
13. V. Kostoľany 14 5 3 6 30:29 18
14. B. Mikuláš 14 3 2 9 18:28 11
15. H. Orešany 14 3 2 9 22:53 11
16. Kúty 14 3 0 11 10:30 9
ŽIACI
3. liga starší SEVER
Myjava B - Prievidza B 3:0 (2:0), D. Duga 2, Drahoš,
Led. Rovne - Púchov B 2:1, Nová Dubnica
- TTS Trenčín 1:8, Beluša - Partizánske 0:10, Nové
Mesto n/V. - Handlová 5:0, Šimonovany - P.
Bystrica B 0:1, Nemšová - Bánovce n/B. 3:3, g. h.
Štrbavý, Adamička, Sloboda.
1. Trenčín 13 11 2 0 42:12 35
2. N.Mesto 13 11 1 1 65:16 34
3. Bánovce 13 9 2 2 44:12 29
4. Partizánske 13 8 0 5 39:28 24
5. Nemšová 13 7 2 4 35:23 23
6. L.Rovne 13 7 2 4 24:15 23
7. Púchov B 13 7 0 6 30:22 21
8. Prievidza B 13 4 2 7 17:33 14
9. N.Dubnica 13 3 3 7 17:34 12
10. Myjava B 13 3 2 8 14:32 11
11. Handlová 13 2 4 7 8:26 10
12. Šimonovany 13 3 0 10 15:35 9
13. P.Bystrica B 13 2 3 8 9:36 9
14. Beluša 13 2 1 10 15:65 7
3. liga mladší SEVER
Myjava B - Prievidza B 3:0 ((0:0), Hučko 2, Bukovský,
Nová Dubnica - TTS Trenčín 2:2, Beluša
- Partizánske 2:4, Lednické Rovne - Púchov B 0:0,
Nové Mesto n/V. - Handlová 2:0, Šimonovany -
P. Bystrica B 4:0, J. Žiak 2, P. Vančo, M. Lučanský.
Nemšová - Bánovce n/B. 0:7, Dzúrik 3, Martin
Petrík 2, Duchoň, Lathoras.
1. Prievidza B 13 12 0 1 50:13 36
2. Bánovce 13 11 1 1 72:11 34
3. N. Mesto 13 9 2 2 34:13 29
4. Partizánske 13 9 1 3 46:18 28
5. TTS Trenčín 13 8 2 3 34:14 26
6. Púchov B 13 6 2 5 34:17 20
7. L. Rovne 13 6 2 5 41:25 20
8. Šimonovany 13 6 0 7 26:36 18
9. N. Dubnica 13 5 1 7 24:25 16
10. Handlová 13 4 2 7 18:24 14
11. Myjava B 13 4 1 8 11:41 13
12. P. Bystrica B 13 2 0 11 9:66 6
13. Beluša 13 2 0 11 10:70 6
14. Nemšová 13 0 0 13 8:44 0
3. liga starší STRED
12. kolo: Šamorín - Brezová p. Br. 3:1 (3:0), g. h.
Mihok, Skalica - Holíč 5:2 (2:1), Frühauf, Hulka,
Hurban, Černek, Turkovič - Zelenka, Noščák,
Leopoldov - Senica B 3:2 (1:1), g. h. T. Slovík, D.
Slovík, Pov. Bystrica - Myjava B 0:0, Hlohovec -
Vrbové 9:0, Mor. Sv. Ján - Dun. Streda B 9:0 (5:0),
Kadera 5, Kovár 2, Vidovič, Mračna.
13. kolo: Sereď - Mor. Sv. Ján 5:2 (3:0), g. h. Mráz,
A. Šimonovič, Senica B - Chrenová B 5:4 (3:2), g.
d. Frťal a D. Slovík 2, Hečko, Holíč - Leopoldov 2:0
(1:0), Královič, Cigánek, Brezová p/Br. - Skalica
2:7 (0:4), Dolinský, Mihók - L. Černek 3, Urbánek
2, M. Černek, Turkovič, Vrbové - Šamorín 4:1
(3:0), g. d. M. Sabo 2, Šimor, Labuda, Šoporňa -
Hlohovec 0:6, Dun. Streda B - Galanta 0:4.
1. Galanta 13 11 2 0 58:10 35
2. Skalica 13 10 2 1 46:11 32
3. Leopoldov 13 9 1 3 49:10 28
4. Hlohovec 13 9 0 4 49:15 27
5. Sereď 13 8 1 4 34:17 25
6. Mor.Sv.Ján 13 8 0 5 60:31 24
7. Senica B 13 7 1 5 36:34 22
8. Vrbové 13 6 3 4 22:28 21
9. Chrenová B 13 4 0 9 26:40 12
10. Holíč 13 3 3 7 17:41 12
11. Šamorín 13 3 1 9 14:33 10
12. D. Streda B 13 2 1 10 10:58 7
13. Šoporňa 13 2 1 10 6:54 7
14. Brezová 13 1 0 12 7:52 3
3. liga mladší STRED
12. kolo: Šamorín - Brezová p. Br. 5:1 (3:0), g. h.
Gímeš, Skalica - Holíč 7:0 (4:0), Strásky 3, Vojtech,
Šmida, Machálek, Moronga, Leopoldov
- Senica B 0:2 (0:1), Královič 2, Pov. Bystrica -
Myjava B 2:1 (1:1), g. h. Kulíšek, Mor. Sv. Ján - Dun.
Streda B 0:3 (0:1), Hlohovec - Vrbové 8:0.
13. kolo: Sereď - Mor. Sv. Ján 6:0 (3:0), Senica B
- Chrenová B 3:0 kont., Holíč - Leopoldov 2:1 (1:0),
g. d. Noščák 2, Brezová p/Br. - Skalica 1:1 (0:0),
Pašmik - Moronga, Vrbové - Šamorín 3:2 (3:1),
Nosko 2, Konkuš, Šoporňa - Hlohovec 1:8, Dun.
Streda B - Galanta 0:0.
1. Hlohovec 13 12 1 0 76:4 37
2. D. Streda B 13 10 2 1 54:10 32
3. Senica B 13 10 1 2 41:7 31
4. Šamorín 13 10 0 3 48:17 30
5. Galanta 13 8 3 2 32:8 27
6. Vrbové 13 7 1 5 32:29 22
7. Skalica 13 6 1 6 32:27 19
8. Sereď 13 6 0 7 35:27 18
9. Šoporňa 13 3 2 8 11:44 11
10. Mor.Sv.Ján 13 2 3 8 14:37 9
11. Leopoldov 13 2 1 10 8:37 7
12. Holíč 13 2 1 10 12:47 7
13. Chrenová B 13 2 1 10 7:62 7
14. Brezová 13 1 3 9 8:54 6
KS SŽ ZÁPAD
13. kolo: Moravany - Gbely 5:2 (2:2), g. h. Knap,
Bolebruch, Drahovce - Kúty 1:0 (0:0), Smolenice
- Zeleneč 0:2 (0:1), Ilavský 2, Slávia Trnava - J.
Bohunice 2:5 (0:4), g. h. Buchanec 4, Krajčovič,
Suchá n/P - Hrnčiarovce 0:1, Kľačany - Dechtice
2:0 (2:0), J. Ďuriš, Fulír, Práznovce - Kátlovce 2:1
(1:0), g. d. Kučera, Velič.
1. Práznovce 13 9 2 2 53:13 29
2. Kátlovce 13 9 1 3 48.21 28
3. Drahovce 13 9 1 3 27:16 28
4. Moravany 13 8 2 3 36:19 26
5. Gbely 13 6 3 4 32:20 21
6. J.Bohunice 13 7 0 6 39:39 21
7. Zeleneč 13 5 5 3 17:14 20
8. Kľačany 13 5 2 6 20:28 17
9. Slávia TT 13 4 3 6 21:24 15
10. Hrnčiarovce 13 4 2 7 16:29 14
11. Dechtice 13 3 4 6 22:29 13
12. Kúty 13 4 1 8 26:34 13
13. Suchá 13 3 1 9 20:56 10
14. Smolenice 13 1 1 11 5:43 4
PRÍPRAVKY
5. ročník
Skupina C: Nitra A - Hlohovec 9:3.
Tabuľka po jeseni
1. Nitra 9 8 1 0 45:8 25
2. Senica 10 7 2 1 39:5 23
3. Levice 9 7 1 1 37:11 22
4. Sp.Trnava 10 7 0 3 71:13 21
5. Topoľčany 9 6 0 3 44:12 18
6. FC ViOn 9 4 0 5 26:20 12
7. Piešťany 9 4 0 5 31:42 12
8. L.Trnava 10 3 0 7 34:34 9
9. Hlohovec 9 2 0 7 13:47 6
10. ČFK Nitra 10 1 0 9 13:90 3
11. Fatranská 8 0 0 8 7:78 0
4. ročník
Skupina C: Nitra A - Hlohovec 16:0.
1. Nitra 11 11 0 0 100:13 33
2. L.Trnava 11 9 1 1 74:13 28
3. Senica 11 9 0 2 61:12 27
4. FC ViOn 10 6 2 2 41:19 20
5. Sp.Trnava 11 6 1 4 47:24 19
6. Levice 10 5 2 3 45:12 17
7. Piešťany 10 5 0 5 40:32 15
8. ČFK Nitra 11 3 1 7 24:50 10
9. Topoľčany 10 2 2 6 33:33 8
10. Levice B 11 2 1 8 25:45 7
11. Hlohovec 10 0 0 10 7:82 0
12. Fatranská 10 0 0 10 2:164 0
3. ročník
Skupina C: Nitra A - Hlohovec 7:0.
1. FC ViOn 9 9 0 0 47:7 27
2. Topoľčany 9 7 0 2 62:14 21
3. Sp.Trnava 10 7 0 3 48:13 21
4. L.Trnava 10 7 0 3 49:23 21
5. Senica 10 6 0 4 37:15 18
6. Levice 9 6 0 3 31:19 18
7. ČFK Nitra 10 5 0 5 25:37 15
8. Nitra 10 3 0 7 21:46 9
9. Piešťany 9 2 0 7 16:37 6
10. Levice B 10 1 0 9 15:48 3
11. Hlohovec 10 0 0 10 5:97 0
MO SENICA
Dorast 15. kolo: Rovensko - Unín 2:3, g. d. Svatík,
Klasovitý, Mokrý Háj - Trnovec 3:2 (1:1), g. d.
Hazlinger 2, Michalec, Jablonica - Petrova Ves
11:2 (5:0), Búran a Janáček 3, P. Beňa 2, Buchanec,
Vašek, T. Kubisa - Lánik, Janči, Kopčany - Brodské
6:3, g. h. Navrátil, Hladík, Bartal, Čáčov
- Bor. Sv. Jur 5:3 (2:0), g. h. Pečimon 2, T. Kadlic,
Mor. Sv. Ján - Rybky 3:0 kont., hostia vzdali pre
veľkú maródku v družstve, Oreské - Štefanov 3:0
kont., hostia neprišli, voľno - Prietrž.
MO st. žiaci
13. kolo: Bor. Mikuláš - Sekule 0:0, Hlboké - Čáčov
3:1 (0:1), Nistor, Pitorák, Kocourek - Sebo Stanek,
Chropov - Kopčany 2:4 (2:2), g. d. Hrbatý, Papp,
Čáry - Stráže 8:0 (4:0), T. Polák 6, R. Labuda,
D. Kollár, Mokrý Háj - Radošovce 1:0 (0:0), D.
Pobuda, Petr. Ves - Cerová 1:1, M. Janík, Šaštín
- Brodské 5:1.
II.trieda st. žiaci
15. kolo: Jablonica - Unín 2:1, g. d. Badáň 2,
Dubovce - Sobotište 7:0, Koválov - Pop. Močidlany
:, (Dzindzík ml.), Rovensko - Letničie 4:0,
Michalica 2, Zelenák, Flamík (11), Trnovec - Bor.
Sv. Jur 1:1, g. h. T. Štvrtecký, voľno - Prietrž.
Prípravky
11. kolo: Čáčov - Holíč B 5:1, P. Chodúr 2, Kadlíček,
Bartoň, Danek - Staňka,
Radošovce - Skalica B 3:1, Drgon, Černek, Sloboda
- Herák, Šaštín - Lakš. N. Ves 1:4, Orlík,
Smolinský, Adamec, Funtek, Skalica A - Kúty 0:2
(0:1), M. Vrábel 2, Bor. Mikuláš - Holíč A 2:3, g. d.
Jankovič 2, voľno -Gbely.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  2. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  3. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  4. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  6. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  7. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  8. Recyklovať PET fľaše a plechovky môžu už aj obyvatelia Krupiny
  9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  10. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  1. Recyklovať PET fľaše a plechovky môžu už aj obyvatelia Krupiny
  2. V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj
  3. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  4. 3 veci, s ktorými zvládnete horúčavy v byte
  5. Spoločnosť ASBIS uvádza na európske trhy novinku
  6. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  7. V BILLA pokračuje Doba slovenská
  8. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  9. Legislative intention - recodification of the corporate law
  10. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  1. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 9 016
  2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 584
  3. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 8 235
  4. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 7 288
  5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 721
  6. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 4 973
  7. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 3 757
  8. Crème de la crème po slovensky 3 249
  9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 2 777
  10. Po Slovensku na motorke 2 211
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Novú cyklotrasu posvätil kňaz.

Šaštín- Mesto Šaštín-Stráže odovzdalo do užívania novú cyklotrasu o celkovej dĺžke 3,5 kilometra. Informovalo o tom mesto na webovej stránke.


TASR 7 h
Škody na majetku sú veľké.

Obcou na Záhorí sa prehnala smršť. Starý kostol náporu vody odolal.


9 h
Kunovská priehrada.

Mestské kúpalisko v Senici je otvorené od 12. júna, na Kunovskej priehrade začali sezónu uplynulý víkend.


TASR 11 h
Žatva bola v Kátlovciach kedysi veľkou udalosťou.

Redakcie týždenníkov MY sa rozhodli uverejňovať unikátny seriál o živote v bývalom Československu.


14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pre búrku padali aj stromy.


14 h

Američania skupujú drevo v celej Európe, výsledkom je cena, ktorá likviduje slovenský drevospracujúci priemysel.


21. jún

Obcou na Záhorí sa prehnala smršť. Starý kostol náporu vody odolal.


9 h

Na lúkach v obci Bolešov v Trenčianskom kraji uhynulo 67 kusov hovädzieho dobytka.


TASR 7 h

Už ste čítali?