Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

DORAST
1. LIGA STARŠÍ
l 14. kolo: Artmedia - Trenčín 1:3 (0:1), Žilina
- Nitra 0:0. Inter - Trnava 2:3 (2:1), Prešov - Košice
4:1 (2:0), Podbrezová - Slovan 2:0 (2:0), Z.
Moravce - Dubnica 1:2 (1:1), Michalovce –
Stropkov 3:0 (3:0), Ružomberok - B. Bystrica
0:0.
1. Nitra 14 11 1 2 27:14 34
2. Ružomberok 14 9 1 4 39:17 28
3. Dubnica 14 9 1 4 28:17 28
4. Košice 14 7 3 4 24:17 24
5. Prešov 14 7 3 4 30:25 24
6. Trnava 14 7 1 6 22:24 22
7. B. Bystrica 14 6 3 5 24:19 21
8. Žilina 14 6 3 5 19:14 21
9. Slovan 14 5 4 5 19:18 19
10. Inter 14 5 4 5 24:24 19
11. Trenčín 14 5 3 6 33:28 18
12. Michalovce 14 5 3 6 24:24 18
13. Podbrezová 14 4 3 7 12:16 15
14. Stropkov 14 2 4 8 15:35 10
15. Z. Moravce 14 2 3 9 12:34 9
16. Artmedia 14 2 0 12 13:39 6
1. LIGA MLADŠÍ
l 14. kolo: Artmedia - Trenčín 2:0 (1:0), Žilina
- Nitra 1:2 (0:0), Inter - Trnava 0:4 (0:3),
Prešov - Košice 2:0 (0:0), Podbrezová - Slovan
0:3 (0:0), Z. Moravce - Dubnica 0:4 (0:2), Michalovce
- Stropkov 3:0 (3:0), Ružomberok -
B. Bystrica 1:3 (1:0).
1. Nitra 14 9 4 1 31:7 31
2. Košice 14 9 0 5 30:16 27
3. Trnava 14 7 5 2 23:8 26
4. Prešov 14 7 4 3 21:17 25
5. Žilina 14 8 0 6 25:18 24
6. Trenčín 14 6 5 3 26:11 23
7. Dubnica 14 6 5 3 20:13 23
8. Slovan 14 6 4 4 22:15 22
9. Inter 14 7 1 6 20:18 22
10. Michalovce 14 7 1 6 20:21 22
11. Ružomberok 14 6 2 6 27:21 20
12. Podbrezová 14 5 4 5 15:22 19
13. B. Bystrica 14 3 4 7 20:17 13
14. Artmedia 14 2 5 7 6:19 11
15. Stropkov 14 1 2 11 4:39 5
16. Z. Moravce 14 0 0 14 3:51 0
2. LIGA STARŠÍ
l 14. kolo: Nitra B - N. Zámky 3:1, Myjava -
Šaľa 1:0, ŠKP Dúbravka - Levice 0:2, Púchov -
SFM Senec 0:0, Dubnica B - PVFA 2:0, P. Bystrica
- Prievidza 4:2, Inter B - AAC Trenčín 1:2,
Artmedia B - FC Senec 3:1.
1. Levice 14 10 2 2 35:9 32
2.AACTrenčín 14 9 3 2 34:9 30
3. Dubnica B 14 7 4 3 28:10 25
4. Nitra B 14 6 3 5 30:18 21
5.SFMSenec 13 6 3 4 16:14 21
6. FC Senec 14 6 2 6 21:19 20
7. Myjava 14 6 2 6 18:19 20
8. Šaľa 14 6 1 7 20:27 19
9. Nové Zámky 14 5 3 6 14:18 18
10. PVFA 14 4 4 6 17:20 16
11. Prievidza 14 5 1 8 20:26 16
12. Artmedia B 13 5 1 7 16:24 16
13. P. Bystrica 14 5 1 8 20:32 16
14. Inter B 13 5 1 7 18:33 16
15. Dúbravka 13 5 0 8 13:30 15
16. Púchov 14 3 3 8 14:26 12
2. LIGA MLADŠÍ
l 14. kolo: Myjava - Šaľa 1:0, ŠKP Dúbravka -
Levice 2:2, Púchov - SFM Senec 2:2, Dubnica B
- PVFA 3:0, P. Bystrica - Prievidza 3:1, Nitra B -
N. Zámky 4:1, Inter B - AAC Trenčín 1:1, Artmedia
B - FC Senec 4:0.
1. Dubnica B 14 11 0 3 39:19 33
2. Nitra B 14 8 4 2 32:16 28
3. PVFA 14 8 3 3 27:10 27
4. Levice 14 8 3 3 32:17 27
5.AACTrenčín 14 7 5 2 29:13 26
6. Púchov 14 6 6 2 30:14 24
7. Nové Zámky 14 6 2 6 33:33 20
8. Prievidza 14 6 2 6 18:25 20
9. Artmedia B 13 6 1 6 21:21 19
10. Inter B 13 5 3 5 26:20 18
11. Dúbravka 13 4 4 5 19:18 16
12. Myjava 14 4 2 8 11:28 14
13.SFMSenec 13 2 6 5 13:15 12
14. P. Bystrica 14 3 1 10 18:38 10
15. FC Senec 14 2 3 9 8:32 9
16. Šaľa 14 1 1 12 9:46 4
3. LIGA STARŠÍ
l 12. kolo: Bánovce - Topoľčany 0:2, Galanta
- N. Mesto 4:1, Brezová p/Br. - Dun. Streda
2:1, Komárno – Senica 3:2, Chrenová - ČFK
Nitra 3:1, Vráble - Trnava B 1:3, Partizánske -
Nemšová 1:0, AS Trenčín - Lok. Trnava 1:0.
1. Lok. Trnava 12 11 0 1 39:8 33
2. Trnava B 12 9 2 1 27:8 29
3. Senica 12 9 1 2 44:13 28
4. Brezová 12 8 2 2 24:11 26
5. Dun. Streda 12 8 0 4 41:17 24
6. Topoľčany 12 6 3 3 18:10 21
7. Vráble 12 5 2 5 22:21 17
8. Nové Mesto 12 4 4 4 17:25 16
9. AS Trenčín B 12 4 2 6 17:23 14
10. Nemšová 12 3 4 5 12:17 13
11. Partizánske 12 4 1 7 20:28 13
12. Komárno 12 3 1 8 15:38 10
13. ČFK Nitra 12 2 3 7 12:21 9
14. Bánovce 12 2 3 7 10:27 9
15. Chrenová 12 2 1 9 21:45 7
16. Galanta 12 1 1 10 12:39 4
3. LIGA MLADŠÍ
l 12. kolo: Bánovce - Topoľčany 1:3, Galanta -
N. Mesto 1:3, Brezová p/Br. - Dun. Streda 2:2,
Komárno – Senica 0:4, Chrenová - ČFK Nitra
4:1, Vráble - Trnava B 2:1, Partizánske - Nemšová
1:1, AS Trenčín - Lok. Trnava 2:0.
1. AS Trenčín B 12 10 1 1 38:7 31
2. Senica 12 10 0 2 38:9 30
3. Topoľčany 12 8 2 2 27:10 26
4. Lok. Trnava 12 7 2 3 42:14 23
5. Trnava B 12 7 2 3 38:13 23
6. Brezová 12 7 1 4 20:19 22
7. Vráble 12 7 0 5 33:18 21
8. Dun. Streda 12 6 2 4 39:22 20
9. Chrenová 12 6 0 6 28:22 18
10. Bánovce 12 4 2 6 17:29 14
11. Galanta 12 4 0 8 23:27 12
12. ČFK Nitra 12 4 0 8 27:32 12
13. Partizánske 12 3 2 7 20:39 11
14. Nové Mesto 12 3 0 9 10:44 9
15. Nemšová 12 2 2 8 16:40 8
16. Komárno 12 0 0 12 5:76 0
4. LIGA SEVEROZÁPAD
l 13. kolo: Hrnčiarovce - Skalica 4:3 (0:2), Babic
a Greguš 2 - Lašák, Vašíček, Štiak, Holíč -
Led. Rovne 2:4 (1:2), g. d. Gergel, Hučka, D.
Vestenice - Radošovce 4:1, Vrbové - Piešťany
2:4 (1:2), Lackovič, Kubík - Modrovič 2, Stachura,
Zelenay, Tr. Stankovce - Ilava 6:1, Hlohovec
- Leopoldov 0:2 (0:1), Moravany - J. Bohunice
2:1 (1:1), g. d. Granec, Mitošinka.
1. Piešťany 12 10 0 2 45:19 30
2. J.Bohunice 12 9 0 3 40:13 27
3. D.Vestenice 12 9 0 3 37:22 27
4. Tr.Stankovce 12 8 0 4 28:15 24
5. Leopoldov 12 7 2 3 26:11 23
6. Hlohovec 12 6 0 6 24:24 18
7. Nováky 11 5 2 4 17:19 17
8. L.Rovne 12 5 1 6 33:34 16
9. Hrnčiarovce 12 5 1 6 22:36 16
10. Moravany 12 5 0 7 21:23 15
11. Vrbové 12 3 4 5 23:28 13
12. Holíč 12 4 1 7 29:35 13
13. Handlová 11 3 3 5 22:30 12
14. Ilava 13 3 1 8 16:31 10
15. Skalica 12 2 3 7 19:32 9
16. Radošovce 12 1 2 9 8:38 5
5. LIGA ZÁPAD
l 13. kolo: Radošina - Preseľany 2:4 (0:3),
Varga, Jankovič - Krajčík 2, Fico, Boldiš,
Chtelnica - Gbely 4:5 (1:2), g. h. vaculka 3, polák,
vilček, V. Orvište - Tovarníky 4:1 (1:0), g. h.
J. Jambor, Veľké Kostoľany – H. Orešany 5:2
(3:1), Troják 2, Lesay, Kinči, Lulovič - Sloboda,
Zvonár, Hlboké - Trebatice 1:0 (1:0), Lapšanský,
Šaštín - Kúty 4:1 (1:1), g. d. Cvečka, Bulka,
Petráš, Vrtal,Bojná – B. Mikuláš 2:1 (1:1), g. h.
J. Šedivý.
1. Šaštín 12 9 1 2 31:13 28
2. Bojná 12 9 1 2 25:7 28
3. Gbely 12 7 0 5 28:29 21
4. Preseľany 12 6 1 5 21:18 19
5. Boleráz 11 6 0 5 21:12 18
6. Trebatice 12 5 3 4 17:18 18
7. Radošina 12 6 0 6 21:28 18
8. Chtelnica 12 5 2 5 38:24 17
9. Hlboké 12 4 4 4 14:15 16
10. Tovarníky 12 5 1 6 31:34 16
11. Solčany 11 5 0 6 24:17 15
12. V.Kostoľany 12 4 3 5 24:25 15
13. V.Orvište 12 4 3 5 20:25 15
14. B.Mikuláš 12 3 2 7 18:23 11
15. H.Orešany 12 3 1 8 18:48 10
16. Kúty 12 3 0 9 10:25 9
MO SENICA
l 13. kolo: Mor. Sv. Ján - Bor. Sv. Jur 6:0
(3:0), T. Salay 3, Hladík 2, Modrovič, Oreské -
Trnovec 1:0 (0:0), L. Štefka, Rovensko - Petr.
Ves 5:1 (2:0), g. d. Klasovitý 2, Janík, Vizváry,
Hyža, Mokrý Háj - Rybky 3:4 (2:2), Duchoslav
3 (1 z 11) - Smetana a Španka 2, Prietrž - Brodské
5:0 (3:0), Čáčov - Kopčany 4:0 (0:0), Unín
- Štefanov 3:0 kont., hostia neprišli, voľno -
Jablonica.
1. Mor.Sv.Ján 13 13 0 0 81:8 39
2. Čáčov 12 10 1 1 63:20 31
3. Brodské 12 10 0 2 61:32 30
4. Kopčany 12 8 0 4 56:27 24
5. Bor.Sv.Jur 12 6 2 4 23:26 20
6. Prietrž 13 6 1 6 42:49 19
7. Trnovec 12 5 2 5 27:37 17
8. M.Háj 12 4 1 7 20:30 13
9. Rybky 12 3 3 6 19:40 12
10. Unín 12 3 3 6 17:39 12
11. Oreské 12 2 5 5 21:31 11
12. Štefanov 12 3 0 9 21:35 9
13. Rovensko 12 2 2 8 16:38 8
14. Jablonica 12 2 2 8 17:49 8
15. P.Ves 12 1 4 7 27:50 7
Cerová odstúpila zo súťaže.
MO II. trieda
l 13. kolo: Koválov - Sekule 2:4 (0:0), Sobotište
- P. Močidlany 1:7 (0:4), g. d. Bednár,
Smolinské - Vrádište 4:3 (2:0), g. d. M. Masár
a A. Mach 2, Rohov - Lakš. N. Ves 2:6 (1:2), g.
h. Kravčuk a Husár 2, Biksadský, Haramija,
Hlboké B - Dojč odložené, voľno- Š. Humence
a Radimov.
1. Smolinské 11 8 2 1 50:20 26
2. Š.Humence 11 7 2 2 29:16 23
3. L.N.Ves 11 7 1 3 35:15 22
4. Hlboké B 10 6 2 2 45:17 20
5. Koválov 11 6 2 3 40:30 20
6. Sekule 11 6 1 4 50:29 19
7. P.Močidlany 11 5 2 4 37:21 17
8. Radimov 11 4 2 5 30:30 14
9. Vrádište 11 4 2 5 23:28 14
10. Rohov 11 3 0 8 22:37 9
11. Sobotište 11 1 0 10 10:63 3
12. Dojč 10 0 0 10 6:71 0
ŽIACI
1. LIGA STARŠÍ
l 12. kolo: Nitra - PVFA 2:0, SFM Senec –
Artmedia 1:0, Trnava - Inter 0:1, Senica - Púchov
1:0, P. Bystrica - Levice 0:1, Myjava -
Dubnica 1:2, Trenčín - Slovan 4:3.
1. Trnava 12 9 1 2 25:8 28
2. Nitra 12 8 2 2 29:7 26
3. AS Trenčín 12 8 2 2 30:13 26
4. Dubnica 12 8 2 2 23:9 26
5. Inter 12 6 4 2 23:10 22
6. Levice 12 6 4 2 20:17 22
7. Slovan 12 6 2 4 29:16 20
8. Senica 12 5 0 7 16:21 15
9. Púchov 12 4 2 6 9:16 14
10.SFMSenec 12 3 2 7 7:26 11
11. Myjava 12 2 3 7 12:17 9
12. PVFA 12 2 3 7 5:12 9
13. Artmedia 12 2 1 9 12:34 7
14. P. Bystrica 12 1 0 11 2:36 3
1. LIGA MLADŠÍ
l 12. kolo: Nitra - PVFA 3:1, SFM Senec –
Artmedia 3:0, Trnava - Inter 3:0, Senica - Púchov
6:0, P. Bystrica - Levice 1:0, Myjava -
Dubnica 0:2, Trenčín - Slovan 2:1.
1. Trnava 12 9 2 1 31:6 29
2. Nitra 12 9 1 2 49:8 28
3. Dubnica 12 8 3 1 32:5 27
4. AS Trenčín 12 9 0 3 33:14 27
5. PVFA 12 8 1 3 19:9 25
6. Senica 12 7 1 4 34:20 22
7. Slovan 12 6 2 4 22:11 20
8. Inter 12 5 2 5 25:17 17
9. P. Bystrica 12 4 0 8 13:44 12
10. Myjava 12 3 2 7 17:18 11
11.SFMSenec 12 2 4 6 10:17 10
12. Levice 12 2 2 8 8:32 8
13. Púchov 12 1 2 9 4:29 5
14. Artmedia 12 0 0 12 1:68 0
2. LIGA STARŠÍ
l 13. kolo: FC ViOn - Trnava B 5:1, Piešťany –
Vráble 3:0, Dun. Streda - Komárno 0:0, AS
Trenčín B - Dubnica B 1:0, Šaľa - Nitra B 1:0,
Levice B - Štúrovo 3:4, Topoľčany - Prievidza
0:1, Lok. Trnava - Nové Zámky 1:0.
1. Prievidza 13 10 3 0 42:7 33
2. Nové Zámky 13 10 1 2 38:9 31
3. Šaľa 13 9 3 1 42:5 30
4. Lok. Trnava 13 9 1 3 31:7 28
5. Piešťany 13 8 1 4 24:20 25
6. Nitra B 13 8 0 5 31:19 24
7. Komárno 13 6 2 5 16:15 20
8. Topoľčany 13 5 2 6 23:20 17
9. Dun. Streda 13 4 3 6 17:13 15
10. Levice B 13 4 1 8 21:31 13
11. Vráble 13 4 1 8 15:26 13
12. Dubnica B 13 4 1 8 15:27 13
13. AS Trenčín B 13 4 1 8 16:37 13
14. FC ViOn 13 3 2 8 15:35 11
15. Trnava B 13 3 1 9 31:46 10
16. Štúrovo 13 1 1 11 14:74 4
2. LIGA MLADŠÍ
l 14. kolo: FC ViOn - Trnava B 3:2, Piešťany –
Vráble 3:1, Dun. Streda - Komárno 1:2, AS
Trenčín B - Dubnica B 2:3, Šaľa - Nitra B 1:6,
Levice B - Štúrovo 1:0, Topoľčany - Prievidza
1:2, Lok. Trnava - Nové Zámky 5:0.
1. Nitra B 13 12 0 1 57:10 36
2. Prievidza 13 11 0 2 41:15 33
3. Lok. Trnava 13 10 0 3 45:12 30
4. Topoľčany 13 9 2 2 31:10 29
5. FC ViOn 13 7 4 2 20:11 25
6. Piešťany 13 7 3 3 37:22 24
7. Dubnica B 13 7 2 4 36:27 23
8. Nové Zámky 13 6 3 4 26:29 21
9. Trnava B 13 4 1 8 23:26 13
10. Vráble 13 4 0 9 15:27 12
11. Šaľa 13 4 0 9 23:38 12
12. Levice B 13 4 0 9 15:38 12
13. AS Trenčín B 13 3 2 8 23:38 11
14. Dun. Streda 13 3 1 9 26:44 10
15. Komárno 13 3 0 10 22:37 9
16. Štúrovo 13 1 0 12 5:61 3
3. LIGA SEVER SŽ
l 11. kolo: L. Rovne - P. Bystrica B 4:0, Šimonovany
- Beluša 5:0, Myjava B - Partizánske
1:2 (1:2), Nemšová - Prievidza B 4:0, N. Dubnica
- Púchov B 1:3, Nové Mesto - Bánovce 1:0,
TTS Trenčín - Handlová 2:0.
1. N. Mesto 11 10 1 0 59:14 31
2. TTS Trenčín 11 9 2 0 43:6 29
3. Bánovce 11 8 1 2 39:8 25
4. Nemšová 11 7 1 3 32:17 22
5. Púchov B 11 6 0 5 26:20 18
6. Partizánske 11 6 0 5 26:28 18
7. Led. Rovne 11 5 2 4 20:14 17
8. Prievidza B 11 4 2 5 17:28 14
9. N. Dubnica 11 3 3 5 15:24 12
10. Handlová 11 2 3 6 7:20 9
11. Šimonovany 11 3 0 8 15:31 9
12. Myjava B 11 2 1 8 11:32 7
13. Beluša 11 2 0 9 14:54 6
14. P. Bystrica B 11 1 2 8 8:36 5
3. LIGA SEVER MŽ
l 11. kolo: Led. Rovne - P. Bystrica B 5:0, Šimonovany
- Beluša 10:0, P. Vančo 3, D. Obžera
3, O. Jurík 3, E. Dodok. Myjava B - Partizánske
2:1 (2:0), Baláž. Nemšová - Prievidza B 1:4,
N. Dubnica - Púchov B 1:2, Nové Mesto - Bánovce
1:1, TTS Trenčín - Handlová 3:0.
1. Prievidza B 11 11 0 0 45:7 33
2. Bánovce 11 9 1 1 62:11 28
3. N. Mesto 11 8 1 2 31:12 25
4. TTS Trenčín 11 8 0 3 31:11 24
5. Partizánske 11 7 1 3 38:15 22
6. L. Rovne 11 6 1 4 38:20 19
7. Púchov B 11 5 1 5 30:16 16
8. N. Dubnica 11 5 0 6 22:20 1
9. Šimonovany 11 5 0 6 21:32 15
10. Handlová 11 3 2 6 15:22 11
11. Myjava B 11 3 1 7 7:39 10
12. Beluša 11 2 0 9 8:63 6
13. P. Bystrica B 11 1 0 10 7:61 3
14. Nemšová 11 0 0 11 7:33 0
KS SŽ ZÁPAD
l 11. kolo: Moravany - J. Bohunice 4:3, g. h.
Buchanec 3, Drahovce - Zeleneč 0:0, Smolenice
- Hrnčiarovce 0:3 (0:1), Sl. Trnava - Dechtice
1:2, Suchá n/P. - Kľačany 5:2, Kúty - Kátlovce
0:2, Práznovce - Gbely 3:0 (2:0), Velič 2,
D. Gerhát.
1. Kátlovce 11 8 1 2 44:19 25
2. Práznovce 11 7 2 2 46:12 23
3. Moravany 11 7 1 3 31:17 22
4. Dráhovce 11 7 1 3 27:15 22
5. Gbely 11 6 3 2 29:13 21
6. Zeleneč 11 4 4 3 15:14 16
7. J.Bohunice 11 5 0 6 29:36 15
8. Kľačany 11 4 2 5 18:25 14
9. Kúty 11 4 1 6 26:28 13
10. Dechtice 11 3 4 4 22:25 13
11. Sl.Trnava 11 3 3 5 17:19 12
12. Hrnčiarovce 11 3 2 6 15:27 11
13. Suchá 11 2 1 8 18:55 7
14. Smolenice 11 1 1 9 4:36 4
SENICA - MO starší žiaci
l 11. kolo: Bor. Mikuláš - Cerová 0:1 (0:0),
Slezák, Hlboké - Brodské 1:1 (1:1), Kocourek -
Kosorín, Stráže - Kopčany 0:7 (0:3), Prachár 3,
F. Daniel 2, Lorenc, Kmeťo, Chropov - Radošovce
1:4 (0:2), Holeček - Rosa 3, Mikúš, Čáry -
Sekule 0:1 (0:0), Maxián, Mokrý Háj - Čáčov
5:0 (2:0), Pobuda, Vinkler, Vrablec, Brezina,
Sušenka, Petr. Ves - Šaštín 1:12 (1:4), Vymyslický
- Hladík 4, Maxián a Schlosser 2, Slovák,
Longa, Šághy, Bílý.
1. Sekule 11 9 1 1 38:4 28
2. Kopčany 11 8 0 3 69:18 24
3. Šaštín 11 7 3 1 34:10 24
4. Radošovce 11 7 2 2 56:12 23
5. Brodské 11 7 1 3 48:21 22
6. M.Háj 11 6 2 3 24:12 20
7. Hlboké 11 6 1 4 26:32 19
8. Čáry 11 5 0 6 38:40 15
9. Cerová 11 4 2 5 23:43 14
10. Chropov 11 4 1 6 35:26 13
11. Čáčov 11 3 1 7 25:45 10
12. B.Mikuláš 11 2 1 8 24:48 7
13. Petr.Ves 11 1 0 10 6:92 3
14. Straže 11 0 1 10 6:49 1
MO starší žiaci II. tr.
l 13. kolo: Š. Humence - Sobotište 4:2 (1:1),
Šimek, P. Václavek, K. Václavek, J. Sekáč - Zelenka,
Kadlečík, Jablonica - Pop. Močidlany
3:2 (3:0), g. d. Badáň, Králik, Mihalcsák, Dubovce
- Letničie 5:0 (2:0), Milota, Vašíček,
Válka, Rehák, Polák, Rovensko - Bor. Sv. Jur
5:3 (2:1), Michalica 3, Jamriška 2 - Holenka 2,
T. Štvrtecký, Prietrž - Vrádište 4:6 (0:4), g. d.
Zuščík 2, Scholze, Kovár, voľno - Unín, Koválov,
Trnovec.
Dohrávka 7. kola: Dubovce - Prietrž 3:0 kont.
1. Dubovce 10 10 0 0 76:6 30
2. Trnovec 10 7 1 2 44:18 22
3. Š.Humence 10 7 1 2 29:28 22
4. Unín 10 6 1 3 21:20 19
5. Bor.Sv.Jur 10 5 2 3 44:17 17
6. Sobotište 10 4 2 4 27:20 14
7. Rovensko 11 4 1 6 65:41 13
8. Letničie 10 3 2 5 19:18 11
9. Prietrž 11 3 2 6 27:36 11
10. Koválov 10 3 0 7 17:39 9
11. Jablonica 10 3 0 7 19:58 9
12. P.Močidlany 10 2 2 6 22:33 8
13. Vrádište 10 2 0 8 20:96 6
MO mladší žiaci
l 8. kolo: Čáčov - Gbely 3:6 (2:4), Palkovič,
Halabrín, Vojzola - Machálek 3, Taláb 2, Mihálik,
Brodské - Kúty 10:1 (4:0).
1. Gbely 8 7 1 0 52:15 22
2. Brodské 8 5 0 3 46:38 15
3. Kúty 8 2 1 5 24:32 7
4. Čáčov 8 1 0 7 11:47 3
PRÍPRAVKY
SENICA
l 8. kolo: Holíč B - Skalica B 0:11 (0:6), M.
Biskupič 6, Totka 4, Bohunický, Čáčov - Lakš.
N. Ves 0:3 (0:1), Radošovce - Holíč A 4:2 (1:1),
Drgon 3, Sloboda - Flajžík, Siváček, Šaštín -
Kúty 0:6 (0:4), Gbely - Skalica A 0:15 (0:6),
voľno - B. Mikuláš.
1. Kúty 8 8 0 0 41:7 24
2. SkalicaA 8 7 1 0 69:5 22
3. B.Mikuláš 8 6 1 1 34:10 19
4. Holíč 8 5 0 3 36:16 15
5. L.N.Ves 8 5 0 3 23:16 15
6. Skalica B 8 4 0 4 25:13 12
7. Radošovce 8 4 0 4 28:25 12
8. Šaštín 9 3 0 6 21:39 9
9. Čáčov 8 1 0 7 13:43 3
10. Gbely 9 1 0 8 11:55 3
11. Holíč B 8 0 0 8 2:74 0
5. ROČNÍKY
l Skupina C: FC ViOn - Senica 0:3 (0:1), Gach,
N. Včelka, A. Januška, ČFK Nitra - Levice
0:9, Hlohovec - Piešťany 2:5. L. Trnava - Sp.
Trnava 2:7.
Dohrávky: Topoľčany - FC ViOn 1:0, ČFK Nitra
- Nitra 0:10.
1. Senica 10 7 2 1 39:5 23
2. Nitra 8 7 1 0 36:5 22
3. Levice 8 6 1 1 34:9 19
4. Sp.Trnava 9 6 0 3 58:13 18
5. Topoľčany 9 6 0 3 44:12 18
6. FC ViOn 8 4 0 4 24:17 12
7. L.Trnava 10 3 0 7 34:34 9
8. Piešťany 8 3 0 5 22:40 9
9. Hlohovec 8 2 0 6 10:38 6
10. ČFK Nitra 9 1 0 8 11:81 3
11. Fatranská 7 0 0 7 7:65 0
4. ROČNÍKY
l Skupina C: FC ViOn - Senica 1:5 (1:3), g. h.
Baumgartner 2, Adamec, Fila, Štefek, Fatranská
- Nitra 0:19, ČFK Nitra - Levice 0:5,
Levice B - Topoľčany 1:1, Hlohovec - Piešťany
2:7, Lok. Trnava - Sp. Trnava 2:0.
Dohrávky: Topoľčany - FC ViOn 1:3, ČFK Nitra
- Nitra 0:11.
1. Nitra 10 10 0 0 84:13 30
2. L.Trnava 11 9 1 1 74:13 28
3. Senica 10 8 0 2 52:12 24
4. FC ViOn 9 6 1 2 40:18 19
5. Levice 9 5 1 3 44:11 16
6. Sp. Trnava 10 5 1 4 32:24 16
7. Piešťany 9 4 0 5 32:31 12
8. ČFK Nitra 10 3 1 6 23:42 10
9. Topoľčany 10 2 2 6 33:33 8
10. Levice B 10 2 1 7 25:36 7
11. Hlohovec 9 0 0 9 7:66 0
12. Fatranská 9 0 0 9 2:149 0
3. ROČNÍKY
l Skupina C: FC ViOn - Senica 2:1 (0:1), Bojnanský,
ČFK Nitra - Levice 3:0, Levice B - Topoľčany
1:8, L. Trnava - Sp. Trnava 1:0. Hlohovec
- Piešťany 0:3.
Dohrávky: Topoľčany - FC ViOn 1:2, ČFK Nitra
- Nitra 7:2.
1. FC ViOn 8 8 0 0 43:5 24
2. Topoľčany 9 7 0 2 62:14 21
3. Sp.Trnava 10 7 0 3 48:13 21
4. L.Trnava 10 7 0 3 49:23 21
5. Levice 8 6 0 2 29:15 18
6. Senica 9 5 0 4 34:14 15
7. ČFK Nitra 9 4 0 5 23:36 12
8. Piešťany 8 2 0 6 15:35 6
9. Nitra 9 2 0 7 14:46 6
10. Levice B 9 1 0 8 14:45 3
11. Hlohovec 9 0 0 9 5:90 0
Skupina B
l 5.ročník Myjava - Dubnica B 3:1 (1:0), g. d.
Švancara 3.
l 4.ročník Myjava - Dubnica B 4:0 (2:0), S.
Kňazský, M. Svatík, M. Matušica.
l 3.ročník Myjava - Dubnica B 1:0 (0:0), J.
Žabka.
JOZEFKOMORNÝ,mk, jd, jš,js

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 41 963
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 857
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 079
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 194
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 750
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 652
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 530
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 433
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 417
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 287
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Celoplošné testovanie.

Z miest je na tom z hľadiska pozitivity najlepšie Svätý Jur.

11 h
Ilustračné foto.

Hoci práce mali skončiť pred Vianocami, dodávateľ položil iba prvú vrstvu asfaltu v časti ulice.

14 h
Tím FK Senica.

Do hlavného mesta Turecka odletela výprava Seničanov v nedeľu.

16 h

V nemocnici je momentálne 26 pacientov s koronavírusom, z toho dvaja si vyžadujú napojenie na umelú pľúcnu ventiláciu.

17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

17 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

22 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Už ste čítali?