2. liga ženy
Lehnice - Senica
22:41 (12:25), Záhoran: Kudlová, Auxtová - Krčová 1, Drinková, Vaškovičová 2, Kadlečíková 8, M. Ličková 8, Hasíková 8, Kolibecká 8, Mičová 2, Rišková 4, tréner Milan Lalák.
Hádzaná 2. liga muži 4. kolo
Prvá prehra Dubnice
Strojár Malacky - Spartak Dubnica 29:22 (17:10, Lehota – Stupava 23:19, Piešťany B – Šaľa 22:24, Vajnory – ŠKP C 22:37, Cífer – HC DAC D. Streda 27:23, DAC D. Streda mala voľno.
1. ŠKP C 4 4 0 0 124:87 8
2. Malacky 4 4 0 0 117:89 8
3. HC DAC 4 3 0 1 116:92 6
4. Cífer 4 3 0 1 104:100 6
5. Lehota 3 2 0 1 68:56 4
6. Dubnica 3 2 0 1 77:68 4
7. Šaľa 4 2 0 2 85:99 4
8. Stupava 3 0 0 3 61:73 0
9. DAC 3 0 0 3 61:82 0
10. Vajnory 4 0 0 4 92:123 0
11. Piešťany B 4 0 0 4 94:130 0
V sobotu 13. 10. hostí Dubnica doma Lehotu pod Vtáčnikom. (jš)
2. liga st. dorast
1. kolo: Dubnica - Malacky 17:25 (10:8) a 14:25 (7:8), Cífer - Dun. Streda 20:21, voľno - Martin, Pezinok.
2. kolo: Malacky - Martin 30:11, Cífer - Dubnica 12:20 a 15:18, voľno - Pezinok, D. Streda.
1. Malacky 3 3 0 0 80:42 6
2. D.Streda 1 1 0 0 21:20 2
3. Dubnica 2 1 0 1 37:37 2
4. Dubnica 2 1 0 1 32:40 2
5. Pezinok 0 0 0 0 0:0 0
6. Cífer 3 0 0 3 47:59 0
7. Martin 1 0 0 1 11:30 0
I. liga st. dorky
Staršie dorastenky
Michalovce - Senica
32:34 (17:17)
Záhoran: Bartoňová, Hazuchová - Kubinová 8, Jurkovičová 4, Nosková 5, Janšáková, Záškvarová 7, Pavešicová 5, Petráková, Chrastinová 5, Zajíčková, trénerka Dáša Morávková.
Predohrávka: VRANOV – SENICA 37:51 (22:25), Senica: Bartoňová, Hazuchová – Kubinová 7, Jurkovičová 10, Nosková 10, Janšáková, Záškvarová 14, Pavešicová 4, Petráková 2, Chrastinová 4, Zajíčková, trénerka Dáša Morávková.
Ďalšie výsledky: Šaľa - Prešov 21:24, Vranov - Inter 22:21, B. Bystrica - ŠKP Ba 8:27, Michalovce - Senica 32:34. UDHK Nitra, Partizánske, Bytča a Senec mali voľno. Predohrávky: Michalovce – Inter 34:19, Vranov – Senica 37:51.
1. Senica 6 6 0 0 256:175 12
2. UDHK Nitra 5 5 0 0 152:124 10
3. ŠKP Ba 4 3 0 1 105:68 6
4. Partizánske 3 3 0 0 94:66 6
5. Michalovce 4 2 0 2 123:107 4
6. Prešov 4 2 0 2 86:84 4
7. Vranov 6 2 0 4 149:209 4
8. Bytča 3 1 0 2 84:87 2
9. Šaľa 3 0 0 3 83:98 0
10. Senec 3 0 0 3 71:95 0
11. Inter 4 0 0 4 80:117 0
12. B. Bystrica 3 0 0 3 44:97 0
I. liga ml. dorky
Michalovce - Senica
25:20 (14:10)
Záhoran: Bartoňová, Sedláčková - Morávková, Halabrínová, Vizváryová, Šibalová 2, Ťuláková 1, Malíková, Šišoláková 5, Petráková, Zajíčková 6, Janšáková 6, trénerka Dáša Morávková.
Predohrávka: VRANOV – SENICA 22:24 (11:10), Senica: Bartoňová, Sedláčková – Morávková, Halabrínová, Vizváryová, Šibalová 4, Ťuláková 1, Malíková, Šišoláková, Petráková 5, Zajíčková 9, Janšáková 5, trénerka Dáša Morávková.
Brezová - Slávia Partizánske 27:21 (12:10), Brezová: Petríková, Balajová - Kováčiková 8, Jozefáková 2, Kapičáková 2, Bellová 6, Bilčíková, Holkovičová 4, Jastrábová 3, Sapárová, Svobodová, Sadáková, Ožvoldíková 2, tréner Milan Bella.
Ďalšie výsledky: Šaľa - R. Sobota 31:22, Vranov - Sereď 25:28, Trenčín - Močenok 37:36, Brezová - Partizánske 27:21, B. Bystrica - ŠKP Ba 11:36, Michalovce - Senica 25:20, Šurany a Bytča mali voľno. Predohrávky: Michalovce - Sereď 39:23, Vranov - Senica 22:24.
1. ŠKP Ba 5 5 0 0 176:81 10
2. Trenčín 4 4 0 0 117:77 8
3. Šurany 4 4 0 0 104:71 8
4. Senica 6 4 0 2 165:145 8
5. Bytča 4 3 0 1 137:100 6
6. Michalovce 5 3 0 2 129:112 6
7. Sereď 5 3 0 2 119:140 6
8. Brezová 4 2 0 2 92:91 4
9. Šaľa 5 2 0 3 127:135 4
10. Močenok 5 1 0 4 151:166 2
11. R. Sobota 5 1 0 4 112:143 2
12. B. Bystrica 4 1 0 3 56:120 2
13. Vranov 6 0 0 6 133:184 0
14. Partizánske 4 0 0 4 72:125 0
Modra odstúpila zosúťaže.