Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNNÍCKY FUTBAL


1. LIGA STARŠÍ
12. kolo: Trenčín - Trnava 2:3 (0:1), Olej, Marušinec (11 m) - Mikovič, Rehák, Guldan, Artmedia - Nitra 1:3, Žilina - Košice 2:0, Inter - Slovan 0:0, Prešov - Dubnica 0:1, Podbrezová - Stropkov 0:2, Z. Moravce - B. Bystrica 1:5, Michalovce - Ružomberok hrajú 10.11.

1. Nitra 11 10 0 1 24:11 30
2. Dubnica 12 7 1 4 23:15 22
3. Ružomberok 11 7 0 4 28:15 21
4. Košice 11 6 2 3 21:12 20
5. Žilina 12 6 2 4 19:13 20
6. Prešov 12 6 2 4 24:22 20
7. Inter 12 5 4 3 21:19 19
8. B.Bystrica 12 5 2 5 23:19 17
9. Slovan 11 5 2 4 17:14 17
10. Trnava 12 5 1 6 18:22 16
11. Trenčín 12 4 3 5 28:24 15
12. Michalovce 11 4 3 4 20:21 15
13. Podbrezová 12 3 3 6 9:13 12
14. Z.Moravce 12 2 2 8 10:31 8
15. Artmedia 12 2 0 10 11:27 6
16. Stropkov 11 1 3 7 13:31 6

Skryť Vypnúť reklamu

2. LIGA STARŠÍ
12. kolo: Nitra B - Myjava 3:1, P. Bystrica - N. Zámky 1:0, Levice - PVFA 4:1, Artmedia B - Šaľa 2:1, Púchov - AAC Trenčín 0:4, Dubnica B - Prievidza 2:0, Inter B - FC Senec 3:1, ŠKP Dúbravka - SFM Senec odložili na 10. 11.

1. Levice 12 9 2 1 32:7 29
2. Trenčín 12 8 2 2 32:8 26
3. Dubnica B 12 6 3 3 26:10 21
4. Šaľa 12 6 0 6 19:25 18
5. Nitra B 12 5 2 5 26:16 17
6. FC Senec 12 5 2 5 17:15 17
7. SFM Senec 11 5 2 4 14:13 17
8. Inter B 11 5 1 5 15:26 16
9. N.Zámky 12 4 3 5 10:13 15
10. Dúbravka 11 5 0 6 13:25 15
11. Myjava 12 4 2 6 14:19 14
12. PVFA 12 3 4 5 14:18 13
13. Prievidza 12 4 1 7 13:20 13
14. Artmedia B 11 4 1 6 11:20 13
15. P.Bystrica 12 4 1 7 15:27 13
16. Púchov 12 3 2 7 14:23 11

2. LIGA MLADŠÍ
12. kolo: Nitra B - Myjava 5:0, P. Bystrica - N. Zámky 1:3, Levice - PVFA 0:0, Artmedia B - Šaľa 1:0, Púchov - AAC Trenčín 0:1, Dubnica B - Prievidza 5:1, Inter B - FC Senec 4:0, ŠKP Dúbravka - SFM Senec odložilil.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Dubnica B 12 9 0 3 34:18 27
2. PVFA 12 8 2 2 27:7 26
3. AAC Trenčín 12 7 4 1 27:10 25
4. Levice 12 8 1 3 29:14 25
5. Púchov 12 6 4 2 28:12 22
6. Nitra B 12 6 4 2 24:14 22
7. Prievidza 12 6 1 5 16:21 19
8. Nové Zámky 12 5 2 5 28:27 17
9. Inter B 11 5 1 5 24:18 16
10. Artmedia B 11 5 1 5 15:17 16
11. Dúbravka 11 4 3 4 17:15 15
12. SFM Senec 11 2 4 5 10:12 10
13. Myjava 12 2 2 8 9:28 8
14. P. Bystrica 12 2 1 9 13:34 7
15. FC Senec 12 1 3 8 5:26 6
16. Šaľa 12 1 1 10 8:41 4

3. LIGA STARŠÍ
11. kolo: Brezová p/Br. - Vráble 4:3 (0:0), g. d. Gál 3, Gašpárek, Chrenová - Senica 2:8 (1:4), g. h. Šimo 4, Rácik, Vach (11), Kitta, Procháska, Komárno - Trnava B 0:4, Partizánske - Dun. Streda 2:5, Bánovce - ČFK Nitra 4:0, Galanta - Lok. Trnava 0:3, Topoľčany - N. Mesto 1:1, AS Trenčín B - Nemšová 0:2.

Skryť Vypnúť reklamu

1. L.Trnava 10 10 0 0 36:7 30
2. Senica 10 8 1 1 36:8 25
3. Trnava B 10 7 2 1 22:7 23
4. Brezová 10 7 2 1 22:8 23
5. D.Streda 10 7 0 3 30:15 21
6. Vráble 10 5 1 4 20:17 16
7. Topoľčany 10 4 3 3 10:9 15
8. N.Mesto 10 4 3 3 15:20 15
9. Nemšová 10 3 3 4 10:14 12
10. Trenčín B 10 3 2 5 15:18 11
11. Partizánske 10 3 1 6 17:22 10
12. Bánovce 10 2 3 5 10:22 9
13. Komárno 10 2 1 7 12:26 7
14. ČFK Nitra 10 1 3 6 6:17 6
15. Chrenová 10 1 0 9 16:42 3
16. Galanta 10 0 1 9 7:32 1

3. LIGA MLADŠÍ
11. kolo: Brezová p/Br. - Vráble 4:2 (3:1), g. d. Milčík, Hrdlička, Šebesta, Netsch, Chrenová - Senica 0:2 (0:1), Holič, Stančík, Komárno - Trnava B 0:7, Partizánske - Dun. Streda 1:8, Bánovce - ČFK Nitra 2:0, Galanta - Lok. Trnava 0:3, Topoľčany - N. Mesto 4:0, AS Trenčín B - Nemšová 4:1.

1. Trenčín B 10 8 1 1 32:6 25
2. Senica 10 8 0 2 26:9 24
3. Brezová 10 7 0 3 18:12 21
4. L.Trnava 10 6 2 2 37:12 20
5. Trnava B 10 6 2 2 32:11 20
6. Topoľčany 10 6 2 2 20:7 20
7. D.Streda 10 5 1 4 25:20 16
8. Vráble 10 5 0 5 27:17 15
9. Bánovce 10 4 2 4 16:21 14
10. ČFK Nitra 10 4 0 6 25:24 12
11. Galanta 10 4 0 6 20:20 12
12. Chrenová 10 4 0 6 18:20 12
13. Partizánske 10 3 1 6 19:30 10
14. Nemšová 10 2 1 7 14:33 7
15. N.Mesto 10 2 0 8 7:39 6
16. Komárno 10 0 0 10 5:60 0

4. LIGA SEVEROZÁPAD
11. kolo: Dolné Vestenice - Skalica 4:2 (3:0), g. h. Krakovský, Lašák, Holíč - Tr. Stankovce 0:1 (0:1), Vrbové - Jasl. Bohunice 3:0, Handlová - Piešťany 3:7 (0:1), g. h. Zelenay 3, Modrovič 2, Urban, Hauser, Nováky - Radošovce 1:0 (1:0), Hrnčiarovce - Ilava 2:0 (2:0), Babic, Molnár, Hlohovec - Led. Rovne 3:1 (1:0), g. d. Nitran, Majerník, Kondač, Moravany - Leopoldov 1:2.
Dohrávka: Jasl. Bohunice - Leopoldov 2:1, g. d. Chudý 2.

1. J.Bohunice 10 8 0 2 36:11 24
2. Piešťany 10 8 0 2 38:16 24
3. D.Vestenice 10 7 0 3 31:20 21
4. Tr.Stankovce 10 7 0 3 21:11 21
5. Leopoldov 10 6 2 2 23:9 20
6. Nováky 10 5 2 3 17:16 17
7. Hlohovec 10 5 0 5 20:20 15
8. L.Rovne 10 4 1 5 26:28 13
9. Moravany 10 4 0 6 19:20 12
10. Vrbové 10 3 3 4 19:22 12
11. Holíč 10 4 0 6 25:29 12
12. Handlová 10 3 2 5 20:28 11
13. Hrnčiarovce 10 3 1 6 14:30 10
14. Skalica 10 2 3 5 14:24 9
15. Ilava 10 3 0 7 13:23 9
16. Radošovce 10 0 2 8 5:34 2

5. LIGA ZÁPAD
11. kolo: Radošina - Gbely 2:1 (1:1), Kusý, Plekanec - S. Rehák, Chtelnica - Horné Orešany 10:1 (6:1), g. d. Cibrín 4, Hrčka 3, Blažko, Kičina, Vozár, Veľké Orvište - Trebatice 1:0 (0:0), R. Vavrinec, V. Kostoľany - Borský Mikuláš 2:0 (2:0), Hlboké - Solčany 2:0 (1:0), Bojná - Boleráz 1:0 (1:0), T. Jančovič, Kúty - Preseľany 2:1 (1:0), M. Škoda, Šefčovič (11) - Fico, Šaštín - Tovarníky 7:2 (3:1), g. h. J. Jambor, Aliu.

1. Šaštín 10 8 1 1 27:11 25
2. Bojná 10 7 1 2 21:6 22
3. Boleráz 10 6 0 4 20:10 18
4. Radošina 10 6 0 4 19:23 18
5. Trebatice 10 5 2 3 15:15 17
6. Chtelnica 10 5 1 4 32:17 16
7. Solčany 10 5 0 5 24:15 15
8. Tovarníky 10 5 0 5 28:28 15
9. Gbely 10 5 0 5 22:25 15
10. Preseľany 10 4 1 5 15:15 13
11. Hlboké 10 3 3 4 11:13 12
12. V.Kostoľany 10 3 2 5 17:21 11
13. B.Mikuláš 10 3 1 6 15:19 10
14. H.Orešany 10 3 1 6 15:38 10
15. V.Orvište 10 2 3 5 11:23 9
16. Kúty 10 2 0 8 8:21 6
MO SENICA
11. kolo: Mor. Sv. Ján - Kopčany 4:1 (3:0), g. d. D. Modrovič, Hladík, Vávra, F. Salay, Oreské - Rybky 1:1, Mokrý Háj - Bor. Sv. Jur 1:2 (0:1), Duchoslav - Pečimon, P. Maďar, Unín - Petr. Ves 2:2 (1:1), g. h. Hrubša F. Laník, Jablonica - Brodské 2:8 (0:2), g. h. Trubiroha a Novák 3, Hladík, Kováč, Prietrž - Čáčov 5:7, Hutta 3, Chvála, Hála - Halabrín 5, Sekáč, Malík, Trnovec - Štefanov 3:0 kont., hostia neprišli, voľno - Rovensko.
Cerová odhlásila dorast zo súťaže. Jej výsledky budú anulované, tabuľka upravená.

1. Mor.Sv.Ján 11 11 0 0 69:5 33
2. Brodské 11 11 0 0 60:22 33
3. Čáčov 11 9 1 1 57:19 28
4. Kopčany 11 8 0 3 58:22 24
5. Bor.Sv.Jur 11 6 2 3 21:20 20
6. Prietrž 11 5 1 5 35:41 16
7. M.Háj 11 4 1 6 17:26 13
8. Unín 11 3 3 5 19:33 12
9. Trnovec 11 4 2 5 22:37 14
10. Štefanov 11 3 0 8 19:27 9
11. Oreské 11 2 4 5 21:29 10
12. P.Ves 11 2 3 6 28:44 9
13. Jablonica 11 2 2 7 17:44 8
14. Rybky 11 2 3 6 14:36 9
16. Rovensko 10 1 1 8 9:35 4

MO II. TRIEDA
11. kolo:
Š. Humence - Sekule 4:1 (2:0), g. d. Banyas, Ušiak, Hlavenka, Matula,
Koválov - Dojč 12:0 (4:0), Lanža 3, Ondrejkovič, Hurban a Krč 2, Kuba, Hasák, Vanek, Sobotište - Vrádište 1:4 (1:2), g. d. M. Svitek, Smolinské - Lakš. N. Ves 2:1, Hlboké B - Rohov 6:0 (3:0), Vincek a Karas 2, Nedoma (11), Valjent, voľno - Radimov, P.Močidlany

1. Š.Humence 10 7 1 2 29:16 22
2. Hlboké B 9 6 2 1 44:13 20
3. Smolinské 9 6 2 1 32:16 20
4. Koválov 9 5 2 2 36:25 17
5. L.N.Ves 9 5 1 3 25:12 16
6. Vrádište 9 4 2 3 19:22 14
7. Sekule 9 4 1 4 38:26 13
8. P.Močidlany 9 4 1 4 30:19 13
9. Radimov 10 3 2 5 25:29 11
10. Rohov 9 3 0 6 19:26 9
11. Sobotište 9 1 0 8 8:48 3
12. Dojč 9 0 0 9 5:57 0

1. LIGA STARŠÍ
10. kolo: Senica - Levice 3:4 (2:1), g. d. R. Balážik 2, Kratochvíl, Myjava - Pov. Bystrica 6:0 (1:0), Jorík 2, Spál, Tomka, Janso, Duga, Nitra - Slovan 2:1, PVFA - Artmedia 1:0, SFM Senec - Púchov 2:1, Trnava - Dubnica 1:1, AS Trenčín - Inter 1:1.

1. Trnava 10 8 1 1 21:7 25
2. Trenčín 10 6 2 2 22:9 20
3. Dubnica 10 6 2 2 20:8 20
4. Nitra 9 5 2 2 13:7 17
5. Slovan 9 5 1 3 23:10 16
6. Levice 10 4 4 2 16:16 16
7. Inter 9 4 3 2 15:8 15
8. Púchov 10 4 2 4 9:11 14
9. Senica 10 4 0 6 15:20 12
10. Myjava 10 2 3 5 10:12 9
11. PVFA 10 2 3 5 5:9 9
12. Senec 10 2 2 6 6:21 8
13. Artmedia 9 2 1 6 11:20 7
14. P.Bystrica 10 1 0 9 2:30 3

1. LIGA MLADŠÍ
10. kolo: Senica - Levice 2:1 (0:0), g. d. Nemec, Ventura (11), Myjava - Pov. Bystrica 5:0 (1:0), Hučko a Kubica 2, M. Durec, Nitra - Slovan 3:0, PVFA - Artmedia 5:0, SFM Senec - Púchov 0:0, Trnava - Dubnica 0:0, AS Trenčín - Inter 2:1.
1. Trnava 10 7 2 1 25:6 23
2. PVFA 10 7 1 2 16:5 22
3. Dubnica 10 6 3 1 28:5 21
4. Trenčín 10 7 0 3 21:13 21
5. Nitra 9 6 1 2 26:7 19
6. Senica 10 6 1 3 28:18 19
7. Slovan 8 5 1 2 17:6 16
8. Inter 9 4 1 4 22:12 13
9. Myjava 10 3 1 6 17:16 10
10. P.Bystrica 10 3 0 7 12:34 9
11. SFM Senec 10 1 4 5 6:15 7
12. Levice 10 2 1 7 8:31 7
13. Púchov 10 1 2 7 4:20 5
14. Artmedia 8 0 0 8 1:43 0

2. LIGA STARŠÍ
11. kolo: Trenčín B - Nitra B 0:5, FC ViOn - Dubnica 1:0, Dun. Streda - Nové Zámky 1:2, Vráble - Štúrovo 4:4, Šaľa - Topoľčany 0:0, Piešťany - Komárno 0:2, Levice B - Trnava B 5:4, Lok. Trnava - Prievidza 0:1.
1. Prievidza 11 9 2 0 41:7 29
2. N.Zámky 11 9 1 1 32:8 28
3. Šaľa 11 8 2 1 41:5 26
4. Nitra B 11 8 0 3 30:15 24
5. L.Trnava 11 7 1 3 27:6 22
6. Piešťany 11 6 1 4 19:20 19
7. Komárno 11 5 1 5 14:14 16
8. D.Streda 11 4 2 5 17:12 14
9. Topoľčany 11 4 2 5 15:18 14
10. Levice B 11 4 1 6 18:24 13
11. Trnava B 11 3 1 7 30:39 10
12. Vráble 11 3 1 7 12:23 10
13. Dubnica B 11 3 1 7 14:26 10
14. Trenčín B 11 3 1 7 15:31 10
15. FC ViOn 11 2 2 7 9:32 8
16. Štúrovo 11 0 1 10 9:63 1

2. LIGA MLADŠÍ
10. kolo: AS Trenčín B - Nitra B 0:1, FC ViOn - Dubnica 3:2, Dun. Streda - Nové Zámky 5:5, Vráble - Štúrovo 3:0, Šaľa - Topoľčany 0:2, Piešťany - Komárno 4:2, Levice B - Trnava B 0:3, Lok. Trnava - Prievidza 3:0.
1. Nitra B 11 10 0 1 49:9 30
2. L.Trnava 11 9 0 2 40:10 27
3. Prievidza 11 9 0 2 35:13 27
4. Topoľčany 11 8 2 1 21:8 26
5. N.Zámky 11 6 2 3 23:21 20
6. FC ViOn 11 5 4 2 15:8 19
7. Piešťany 11 5 3 3 32:21 18
8. Dubnica B 11 5 2 4 30:24 17
9. Trnava B 11 4 1 6 21:21 13
10. Šaľa 11 4 0 7 21:28 12
11. Vráble 11 4 0 7 14:22 12
12. Trenčín B 11 3 1 7 18:32 10
13. D.Streda 11 3 1 7 24:39 10
14. Komárno 11 2 0 9 19:34 6
15. Levice B 11 2 0 9 12:38 6
16. Štúrovo 11 1 0 10 5:51 3

3. LIGA STARŠÍ STRED
11. kolo: Senica B - Vrbové 0:0, Dun. Streda B - Skalica 0:7 (0:4), Hulka a Frühauf 2, Turkovič, L. Černek, Šebesta, Holíč - Brezová p/Br. 3:0 (1:0), Královič 2, Ovečka, Mor. Sv. Ján - Hlohovec 3:2 (2:1), g. d. Bolf 2, Kadera, Šoporňa - Leopoldov 0:11 (0:6), Kolóny 6, Kollár 4, Zachar, Sereď - Šamorín 3:0, Galanta - Chrenová B 7:1.

1. Skalica 9 8 1 0 34:5 25
2. Galanta 9 7 2 0 40:9 23
3. Leopoldov 9 7 1 1 39:3 22
4. Mor.Sv.Ján 9 6 0 3 44:22 18
5. Hlohovec 9 6 0 3 32:11 18
6. Sereď 9 6 0 3 25:13 18
7. Vrbové 9 4 2 3 15:18 14
8. Senica B 9 4 1 4 24:25 13
9. Holíč 9 2 1 6 11:34 7
10. D.Streda 9 2 1 6 9:35 7
11. Šoporňa 9 2 1 6 6:34 7
12. Šamorín 9 2 0 7 6:24 6
13. Chrenová 9 1 0 8 13:33 3
14. Brezová 9 1 0 8 4:37 3

3. LIGA MLADŠÍ STRED
11. kolo: Senica B - Vrbové 2:0 (2:0), A. Rýzek, Dubec, Dun. Streda B - Skalica 2:0 (1:0), Holíč - Brezová p/Br. 1:2 (1:1), g. d. Hatala, Mor. Sv. Ján - Hlohovec 0:6, Šoporňa - Leopoldov 2:0, Sereď - Šamorín 2:3, Galanta - Chrenová B 6:0.

1. Hlohovec 9 9 0 0 51:2 27
2. D.Streda 9 7 1 1 42:10 22
3. Senica B 9 7 1 1 32:6 22
4. Galanta 9 7 0 2 25:6 21
5. Šamorín 9 7 0 2 31:13 21
6. Skalica 9 5 0 4 24:14 15
7. Vrbové 9 4 1 4 23:19 13
8. Mor.Sv.Ján 9 2 1 6 13:27 7
9. Leopoldov 9 2 1 6 7:26 7
10. Šoporňa 9 2 1 6 8:31 7
11. Chrenová 9 2 1 6 7:48 7
12. Sereď 9 2 0 7 14:27 6
13. Holíč 9 1 1 7 10:26 4
14. Brezová 9 1 2 6 6:38 5

KS SŽ ZÁPAD
11. kolo: Gbely - Kátlovce 5:1 (2:0), g. d. Bolebruch 3, Macánek, J. Šedivý, Kúty - Zeleneč 3:0, Šulek, Mihál, Baláž, Moravany - Dechtice 2:2, Drahovce - Hrnčiarovce 2:1, Smolenice - Kľačany 1:2 (1:2), g. d. Tománek, Slávia Trnava - Suchá n/P. 2:2, Práznovce - J. Bohunice 6:1 (1:0), J. Kučera 2, D. Mikuláš 2, Velič, I. Karvay.
1. Dráhovce 9 7 0 2 27:13 21
2. Gbely 9 6 2 1 28:9 20
3. Práznovce 9 6 1 2 42:11 19
4. Kátlovce 9 6 1 2 39:18 19
5. Moravany 9 6 1 2 27:13 19
6. Zeleneč 9 4 2 3 14:13 14
7. Sl.Trnava 9 3 3 3 16:14 12
8. Kúty 9 4 0 5 25:25 12
9. J.Bohunice 9 4 0 5 24:32 12
10. Kľačany 9 3 2 4 13:20 11
11. Dechtice 9 1 4 4 18:24 7
12. Hrnčiarovce 9 1 2 6 11:27 5
13. Smolenice 9 1 1 7 4:31 4
14. Suchá 9 1 1 7 12:50 4

PRÍPRAVKY MK
5. ROČNÍKY
Skupina C: Senica - Nitra 1:1 (1:0), g. d. Krč, Lok. Trnava - FC ViOn 2:4, Sp. Trnava - ČFK Nitra 16:0, Levice - Piešťany 4:2, Topoľčany - Hlohovec hrajú 8. 10., voľno - Fatranská.
Dohrávky: Levice - Fatranská 9:1, Nitra - Topoľčany 2:0.
1. Senica 7 4 2 1 26:4 14
2. Levice 5 4 1 0 19:6 13
3. FC Nitra A 5 4 1 0 14:3 13
4. Sp. Trnava 7 4 0 3 45:9 12
5. Topoľčany 6 4 0 2 28:10 12
6. FC ViOn 5 4 0 1 22:7 12
7. Lok. Trnava 8 2 0 6 23:27 6
8. Piešťany 5 1 0 4 10:25 3
9. Hlohovec 4 1 0 3 4:23 3
10. ČFK Nitra 5 1 0 4 11:41 3
11. Fatranská 5 0 0 5 4:51 0

4. ROČNÍKY
Skupina C: Senica - Nitra 1:3 (0:1), g. d. Baumgartner, Levice B - Fatranská 17:0, L. Trnava - FC ViOn 3:3, Sp. Trnava - ČFK Nitra 4:1, Levice - Piešťany 2:1, Topoľčany - Hlohovec hrajú 8. 10.
Dohrávky: Levice - Fatranská 19:0, Nitra - Topoľčany 7:0.
1. L.Trnava 8 6 1 1 44:13 19
2. Nitra 6 6 0 0 44:9 18
3. Senica 7 5 0 2 33:11 15
4. FC ViOn 6 4 1 1 33:12 13
5. Sp.Trnava 7 4 1 2 28:18 13
6. Levice 6 3 1 2 33:7 10
7. ČFK Nitra 6 3 0 3 20:21 9
8. Levice B 7 2 0 5 23:26 6
9. Piešťany 6 2 0 4 13:23 6
10. Topoľčany 6 1 0 5 24:26 3
11. Hlohovec 5 0 0 5 5:37 0
12. Fatranská 6 0 0 6 2:99 0

3. ROČNÍKY
Skupina C: Senica - Nitra 3:0 (2:0), P. Janúška 2, Burian, L. Trnava - FC ViOn 2:3, Sp. Trnava - ČFK Nitra 5:0, Levice - Piešťany 2:0, Topoľčany - Hlohovec hrajú 8.10., voľno - Levice B.
Dohrávka: Nitra - Topoľčany 1:8.
1. Sp.Trnava 7 6 0 1 43:9 18
2. FC ViOn 5 5 0 0 36:3 15
3. L.Trnava 8 5 0 3 39:22 15
4. Topoľčany 5 4 0 1 29:11 12
5. Levice 5 4 0 1 17:11 12
6. Senica 6 3 0 3 16:12 9
7. ČFK Nitra 5 2 0 3 13:22 6
8. Levice B 6 1 0 5 12:23 3
9. Piešťany 6 1 0 5 12:31 3
10. Nitra 6 1 0 5 7:36 3
11. Hlohovec 5 0 0 5 5:49 0

3.ročník Nováky - Myjava 1:16 (0:8), g. h. Dedík 5, Žabka 4, Gálik a Zmek 2, Tomič, Hornák, Tomašech.
4.ročník Nováky - Myjava 1:2 (1:1), g. h. Kňazský 2.

MO SENICA
STARŠÍ ŽIACI
9. kolo: Bor. Mikuláš - Šaštín 0:0, Hlboké - Petr. Ves 6:0 (5:0), Kocourek 3, Jakáb 2, Mráz, Radošovce - Kopčany 6:3 (4:1), Vanek 4, Rosa, Krutý - Prachár 2, Marek Lorenc, Stráže - Sekule 0:3 (0:3), D. Bolf 2, J. Maxián, Chropov - Čáčov 3:2 (2:0), g. d. Mikúš 2, M. Štepanovský, Čáry - Cerová 4:3 (1:2), g. d. D. Lorenc a R. Labuda 2, Mokrý Háj - Brodské 1:2 (1:1), Karas - D. Knap 2.
1. Sekule 9 7 1 1 35:3 22
2. Kopčany 9 6 0 3 56:18 18
3. Brodské 9 6 0 3 39:20 18
4. Šaštín 9 5 3 1 20:9 18
5. Hlboké 9 6 0 3 25:29 18
6. Radošovce 9 5 2 2 44:11 17
7. M.Háj 9 5 2 2 17:9 17
8. Čáry 9 5 0 4 36:36 15
9. Chropov 9 4 1 4 33:20 13
10. Cerová 9 2 2 5 19:41 8
11. B.Mikuláš 9 2 1 6 24:39 7
12. Čáčov 9 2 1 6 22:38 7
13. Petr.Ves 9 1 0 8 5:74 3
14. Straže 9 0 1 8 6:34 1

MO STARŠÍ ŽIACI II. TR.
11. kolo: Unín - Pop. Močidlany 1:0 (0:0), Šiška, Dubovce - Bor. Sv. Jur 4:2, Milota, Válka, Polák, Hrubša - T. Štvrtecký 2, Prietrž - Trnovec 5:5 (3:2), g. h. Rajnoha 3, Karlubík, Švondra, Koválov - Vrádište 3:0 kont., hostia neprišli, voľno - Sobotište, Jablonica, Rovensko. Š. Humence - Letničie (3:2) bolo predohrané.

1. Dubovce 8 8 0 0 68:6 24
2. Trnovec 10 7 1 2 44:18 22
3. Š.Humence 8 6 0 2 21:22 18
4. Unín 9 5 1 3 19:20 16
5. Bor.Sv.Jur 8 4 2 2 34:12 14
6. Sobotište 8 4 2 2 25:14 14
7. Letničie 8 3 2 3 19:12 11
8. Prietrž 9 3 2 4 23:27 11
9. Koválov 9 3 0 6 17:32 9
10. Rovensko 9 2 1 6 37:37 7
11. P.Močidlany 8 2 1 5 16:26 7
12. Jablonica 8 1 0 7 15:56 3
13. Vrádište 8 1 0 7 13:69 3

MO MLADŠÍ ŽIACI
6. kolo: Čáčov - Kúty 2:0 (1:0), D. Vojzola, J. Palkovič, Brodské - Gbely 2:13 (0:5), Šimek, Daniel - Machálek a M. Mihálik 3, Taláb a S. Nemec 2, Fráner, M. Lukáč, D. Lukáč.
Prípravný zápas: Brodské - Čáry 9:5, g. h. D. Kollár 3, M. Morávek 2.
1. Gbely 6 6 0 0 45:11 18
2. Brodské 6 3 0 3 26:36 9
3. Kúty 6 2 0 4 22:21 6
4. Čáčov 6 1 0 5 7:32 3

PRÍPRAVKY MO
7. kolo: Holíč A - Skalica B 4:0, Lakš. N. Ves - Holíč B 6:1, Čáčov - Kúty 0:10 (0:5), M. Vrábel 4, A. Palkovič 3, J. Šimek, T. Valúšek, D. Smolinský, Šaštín - Gbely 3:1 (2:0), g. h. Šefčík, Bor. Mikuláš - Skalica A 2:2, g. h. L. Mareš, T. Mareš, voľno - Radošovce.
1. B.Mikuláš 7 6 1 0 34:6 19
2. Kúty 6 6 0 0 31:7 18
3. Skalica A 6 5 1 0 44:5 16
4. Holíč 6 4 0 2 21:12 12
5. Radošovce 6 3 0 3 24:19 9
6. L.N.Ves 6 3 0 3 16:16 9
7. Šaštín 7 3 0 4 21:23 9
8. Skalica B 6 2 0 4 12:13 6
9. Čáčov 7 1 0 6 13:40 3
10. Gbely 7 1 0 6 11:38 3
11. Holíč B 6 0 0 6 2:50 0
Jozef Komorný,
mk, jš,js

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Hygge ako životný štýl
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  2. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  3. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  4. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  5. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Budovanie zelenej značky
  9. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  10. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 21 025
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 20 881
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 17 591
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 644
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 255
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 989
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 438
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 303
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020 7 231
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 144
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto

Môžu tak urobiť nielen cez registračný formulár, ale aj cez infolinku rezortu zdravotníctva.

5 h
Ilustračné foto.

Na úseku Trnava - Bratislava-Nové Mesto nebude premávať 27 osobných vlakov.

6 h
Ilustračné foto

V súvislosti so septembrovým zásahom na Okresnom dopravnom inšpektoráte (ODI) v Malackách vedie policajná inšpekcia trestné stíhanie pre podozrenie zo spáchania trestného činu.

6 h
Ilustračné foto.

Svoj premiérový zásah v drese trenčianskeho áčka si pripísal Lucas Demitra.

7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

11 h

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

25. jan

Naše obce a mestá sa testovania zhostili na jednotku, hoci na prípravu mali len pár dní.

17 h

Už ste čítali?