Stupava získala povinné tri body v Svätom Jure

Svätý Jur - Stupava
0:1 (0:0)
Gól: Kostka.
Pred 100 divákmi rozhodoval Špaček.
Stupava: Schwarz - Kostka, Bednár, Pešl (Husák), Slotík, L. Hodulík, Janis, Tužimský, M. Hodulík, Polomský, Vadel, tréner Milan Hrica.
Hra v prvom polčase prebiehala v ospalom tempe. Hostia mali svoju šancu už v 2. minúte, ale Kostka prestrelil. V II. polčase začali hostia aktívnejšie, začo boli odmenení gólom Kostku v 52. minúte. V ďalšom priebehu stretnutia hostia hru kontrolovali a zaslúžene si odvážajú 3 body. (Oravec)

Dun. Lužná - Malacky
2:1 (1:1)
Góly: Gavula, Kšiňan - Haring.
Pred 300 divákmi rozhodoval Čmiko.
Malacky: Preiss - Sedláček, Kalanka, Blažek, Hoffmann (Knébl), Varga, Višváder, Hujsa, Kovár (T.Čikoš), Haring, Režný, tréner Jozef Čikoš.
Malačania odhrali v Dunajskej Lužnej vyrovnané stretnutie. Domáci sa ujali vedenia v 6. minúte Gavulom, načo hostia odpovedali v 11. minúte vyrovnávajúcim gólom Haringa. Po prestávke sa ujali domáci vedenia gólom Kšiňana v 53. minúte. V závere zápasu Malačania Kovár a Hujsa svoje sóla na brankára nedokázali premeniť a tak sa na výsledku už nič nezmenilo. Malačania boli kandidátovi na postup viac než vyrovnaným súperom. (Hlavatý)

Lozorno - Ružinov
0:2 (0:1)
Góly: Timkovič 2.
Pred 260 divákmi rozhodoval Hádek. ČK 0:1 (Pichňa).

Ďalšie výsledky: Jablonec - Lamač 0:0, Bernolákovo - Trnávka 1:1, Blatné - Grinava 2:2, Čunovo - Petržalka 0:2.
Dohrávka 7. kola: Trnávka - Svätý Jur 2:1.

4. liga BFZ
8. kolo: Veľké Leváre - Gajary 1:1 (1:1), Daniel - Bohdalík, Zohor - Studienka 1:1 (0:0), Polák - Melichar, Kostolište - Jablonové 4:2, Plavecký Štvrtok - Slov. Grob 3:1 (2:0), g. d. Martinka (11), Zajíc, Zužič, Viničné - Rohožník 6:0 (2:0), Záhorská Ves - Dubová 1:0 (0:0), Danihel, Jakubov - Limbach 2:1.

5.liga BFZ
8. kolo: Plavecký Mikuláš - Častá 1:0 (0:0), Mikulka, Závod - Ivánka 2:2 (2:0), g. d. Šíp, Andrla, B. Pezinok - Plavecké Podhradie 5:0 (4:0), Hrubý Šúr - Šenkvice 3:1, Nová Dedinka - Doľany 2:0, Budmerice - Igram 3:1, Modra - Láb 3:0 kont. (hostia nepricestovali).

6.liga BFZ
8. kolo: Most - Malé Leváre 1:2 (1:0), g. h. Martinka 2, Kaplná - Kuchyňa 1:3, Suchohrad - Pernek 1:1, Vištuk - Borinka 3:3, Hamuliakovo - Vysoká 1:2, Miloslavov - Čataj 4:1, voľno - Sološnica.

Pohár BFZ
Muži 1. kolo: Plavecký Štvrtok - ŠK Malacky 1:1, na pok. kopy 8:7, Lozorno - Stupava 2:1, Réca - Jablonec 1:1, na p. k. 4:1, Vrakuňa - Blatné 1:2, Bernolákovo - I. Petržalka 1:2, Rusovce - FC Ružinov 0:6, Čunovo - Dun. Lužná 3:3, na p. k. 2:4, Dev. N. Ves - Lamač 0:1.
Dorast 1. kolo: Gajary - ŠK Malacky 0:5, Stupava - Dev. N. Ves 5:2, Lamač - FK Dúbravka 3:1, K. Ves - Domino 4:1, Rača - Slovan B 1:2, PŠC Pezinok -Svätý Jur 3:1, Dun. Lužná - Vrakuňa 2:1, FC Ružinov - I. Petržalka 3:0.

5. liga sever
10. kolo
V. Uherce - Brezová p/Br.
0:2 (0:1)
Góly: Pavlovič (11 m), Beňa.
Zápas sa zo strany hostí viedol v krásnej ofenzívnej hre, na ktorú obrana domácich ani zďaleka nestačila a domáci podľahli pod tlakom hostí za stavu 0:2. Počet divákov: 300
V. Uherce: Radosa - Kováčik, Hubka, Svrček, Štálnik, Jaurek, Cifrík, Zeleník, Kráľ, Kováč, Bučko.
Brezová: Fišan - Dobrovodský, Šido, Miča, Pavlovič, Šarudi, Pavlík, Šebo, Kavecký, Šimek, Beňa.

Ďalšie výsledky: Ladce - H. Poruba 1:0 (0:0), Prečín - Tr. Jastrabie 1:1 (0:1), Nováky - Nová Ves n/V. 1:3 (1:0), Kamenec p/Vt. - V. Bielice 0:2 (0:1), Podolie - Púchov B 6:2 (5:2), Selec - Oslany 3:0 (1:0), Kočovce - Zem. Kostoľany 3:0 (0:0).

MUŽI
1. kolo: Plav. Štvrtok - ŠK Malacky 1:1, na pok. kopy 8:7, Lozorno - Stupava 2:1, Réca - Jablonec 1:1, na p. k. 4:1, Vrakuňa - Blatné 1:2, Bernolákovo - I. Petržalka 1:2, Rusovce - FC Ružinov 0:6, Čunovo - Dun. Lužná 3:3, na p. k. 2:4, Dev. N. Ves - Lamač 0:1.
DORAST
1. kolo: Gajary - ŠK Malacky 0:5, Stupava - Devinska Nová Ves 5:2, Lamač - FK Dúbravka 3:1, Karlova Ves - Domino 4:1, Rača - Slovan B 1:2, PŠC Pezinok -Svätý Jur 3:1, Dunajská Lužná - Vrakuňa 2:1, FC Ružinov - I. Petržalka 3:0.

Turnaj amatérov pre BFZ
Počas uplynulého víkendu sa na ihriskách v Tomášove a Dunajskej Lužnej uskutočnil futbalový turnaj dospelých, na ktorom si sily zmerali štyri regionálne výbery zväzov. Víťazom turnaja sa stal výber Bratislavského futbalového zväzu, ktorý bude reprezentovať Slovensko v kvalifikácii UEFA. Zaujímavosťou je, že iba jeden zápas mal víťaza v riadnom hracom čase.
Výsledky
Semifinále: SsFZ – ZsFZ 0:0, na pok. kopy 4:3, BFZ – VsFZ 1:0 (0:0).
Stretnutie o 3. miesto: ZsFZ – VsFZ 2:2 (1:2), g. d. Öszi, Gerši, na pok. kopy 4:3.
Finále: BFZ – SsFZ 1:1 (0:0), na pok. kopy 4:3.
Konečné poradie: 1. BFZ, 2. SsFZ, 3. ZsFZ, 4. VsFZ.
Vo výbere Západoslovenského futbalového zväzu sa predstavil aj brankár Spartaka Myjava Peter Solnička. JURAJ DANO

1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  3. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 3 866

Bude sa Senica po poslednom kole tešiť? Nemusí jej stačiť ani bod a môže jej stačiť i prehra.

Jediný gól strelili v druhom polčase. Gólovú prestrelku zažili v Žiline.