Okolo ôsmej hodiny, keď malo samotné vystúpenie začať, to v priestoroch šport caffé vyzeralo, že o podobné vystúpenie nebude absolútny záujem. To sa ale behom pätnástich minút zmenilo, a tak mohli chalani z Crazy teamu predviesť ukážky zo svojho umenia na poli break dancu.
Prítomným návštevníkom predviedli v krátkom ale „nadupanom“ programe doslova uragán cvikov, freezingov, točenia sa na chrbte, hlave, jednej ruke ... Stručne povedané, krátky program, ktorý predviedli jednotliví členovia súboru, a to menovite Sebastián Zburín alias Reptile, Marek Malár (Shorty), Marián Holenka (Crazy eM), a Radovan Gál (Frosty), mal v sebe dynamiku i tvorivú invenciu. Hlavne že, tanečníci sa dokázali okamžite prispôsobiť stiesneným priestorom a predviedli skutočnú tanečnú lahôdku, i keď v takomto prípade sa o tanci hovorí v úvodzovkách.
Po vystúpení Crazy Teamu dostal slovo a mikrofón Marián Holenka, ktorý pre zmenu používa pre svoje rapové úlety prezývku GRINCH. Obecenstvo, ktoré ho vlastne do tej chvíle ani ako rapera nepoznalo, ostalo prekvapené, keď spustil takpovediac guľometnou paľbou prvý track.
Ako sám počas vystúpenia priznal, nie je ešte až tak zdatný v rapovaní na momentálny nápad, čiže free style, a tak napriek tomuto skoro až handicapu si vystrihol naživo dve ukážky i z tohto raperského umenia. Až na jedno maličké zaváhanie zvládol túto odnož rapu vcelku úspešne.
O spokojnosti prítomných divákov so samostatným koncertom svedčili i vytiahnuté mobilné telefóny v ich rukách a poznámky typu: to keď pustím po prázdninách na intri, tak kámošky puknú závisťou.
A spokojný boli i organizátori akcie, pretože si predbežne dohodli s chalanmi Crazy Teamu ďalší termín ich vystúpenia, ale už vo väčších priestoroch. Aby vynikla i skupinová choreografia, ktorú chalani predviedli vzhľadom ku stiesneným priestorom iba náznakovo.
Text a foto: eMHart agency