Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

DORAST

ZsFZ
2. LIGA STARŠÍ
5. kolo: Myjava - SFM Senec 0:1, Nitra B - Levice 1:2, Nové Zámky - AAC Trenčín 1:1, Šaľa - PVFA 1:2, Inter B - Dúbravka 0:1, P. Bystrica - Dubnica B 1:2, Artmedia B - Púchov 1:2, FC Senec - Prievidza 2:1.
6. kolo: Levice - Myjava 3:0 (2:0), mladší 5:1 (2:0), g.h. Sládeček, Púchov - Nitra B 3:3, PVFA - N. Zámky 0:1, SFM Senec - Šaľa 3:1, AAC Trenčín - FC Senec 3:0, ŠKP Dúbravka - Prievidza 2:1, Dubnica B - Artmedia B 1:2, Inter B - P. Bystrica 4:3.

1. Levice 6 6 0 0 20:2 18
2. SFM Senec 6 4 1 1 10:4 13
3. Dubnica B 6 4 0 2 15:4 12
4. FC Senec 6 4 0 2 10:6 12
5. Trenčín 6 3 1 2 14:7 10
6. PVFA 6 2 3 1 8:5 9
7. Dúbravka 6 3 0 3 7:11 9
8. Púchov 6 2 2 2 9:10 8
9. Artmedia B 6 2 1 3 7:11 7
10. N.Zámky 6 2 1 3 4:8 7
11. Inter B 6 2 1 3 8:17 7
12. Prievidza 6 2 0 4 9:11 6
13. Šaľa 6 2 0 4 7:15 6
14. Nitra B 6 1 2 3 7:9 5
15. Myjava 6 1 1 4 4:11 4
16. P.Bystrica 6 1 1 4 8:16 4

Skryť Vypnúť reklamu

2. LIGA MLADŠÍ
5. kolo: Myjava - SFM Senec 1:0 (1:0), Sedláček, Nitra B - Levice 2:0, Nové Zámky - AAC Trenčín 1:1, Šaľa - PVFA 1:3, Inter B - Dúbravka 3:2, Pov. Bystrica - Dubnica B 2:3, Artmedia B - Púchov 1:1, FC Senec - Prievidza 0:1.
6. kolo: 6. kolo: Levice - Myjava 5:1 (2:0), g. h. Sládeček, Púchov - Nitra B 2:2, SFM Senec - Šaľa 1:0, PVFA - Nové Zámky 1:2, AAC Trenčín - FC Senec 4:0, Dúbravka - Prievidza 0:1, Dubnica B - Artmedia B 2:0, Inter B - P. Bystrica 7:0.

1. PVFA 6 5 0 1 19:4 15
2. Levice 6 5 0 1 17:6 15
3. Trenčín 6 4 2 0 20:5 14
4. Prievidza 6 4 1 1 10:5 13
5. Dubnica B 6 4 0 2 11:10 12
6. Púchov 6 2 4 0 11:5 10
7. N.Zámky 6 3 1 2 14:10 10
8. Inter B 6 3 0 3 16:12 9
9. Nitra B 6 2 3 1 9:11 9
10. Dúbravka 6 2 1 3 11:11 7
11. SFM Senec 6 1 1 4 4:8 4
12. Artmedia B 6 1 1 4 5:10 4
13. FC Senec 6 1 1 4 4:11 4
14. Myjava 6 1 1 4 4:13 4
15. P. Bystrica 6 1 1 4 4:20 4
16. Šaľa 6 0 1 5 3:21 1

Skryť Vypnúť reklamu

3. LIGA STARŠÍ
5. kolo: ČFK Nitra - Senica 1:1 (1:1), g. h. Rácik, Bánovce - Brezová p/Br. 1:1, Galanta - Vráble 2:4, Chrenová - Partizánske 3:5, AS Trenčín B - Komárno 4:1, Lok. Trnava - Dun. Streda 3:0, Topoľčany - Trnava B 0:0, Nemšová - N. Mesto 0:0.
6. kolo: Senica - Lok. Trnava 1:3 (0:1), g. d. Obuch, Brezová - AS Trenčín B 1:0 (0:0), Gál. Vráble - Bánovce 1:0, Komárno - Chrenová 3:1, Dun. Streda - Topoľčany 0:2, Nemšová - ČFK Nitra 1:1, Trnava B - Galanta 3:1, Nové Mesto - Partizánske 3:0.

1. L.Trnava 5 5 0 0 19:4 15
2. Topoľčany 5 3 2 0 6:1 11
3. Senica 5 3 1 1 16:6 10
4. Trnava B 5 3 1 1 10:4 10
5. Trenčín B 5 2 2 1 13:7 8
6. Brezová 5 2 2 1 7:4 8
7. N.Mesto 5 2 2 1 10:10 8
8. Partizánske 5 2 1 2 12:11 7
9. Komárno 5 2 1 2 9:10 7
10. Vráble 5 2 1 2 8:11 7
11. D.Streda 5 2 0 3 6:10 6
12. Bánovce 5 1 1 3 4:10 4
13. Chrenová 5 1 0 4 10:17 3
14. ČFK Nitra 5 0 3 2 2:9 3
15. Nemšová 5 0 2 3 1:8 2
16. Galanta 5 0 1 4 6:17 1
3. LIGA MLADŠÍ
5. kolo: ČFK Nitra - Senica 0:2 (0:1), g. h. Hollý, Rosa, Bánovce - Brezová p/Br. 2:0, Galanta - Vráble 2:1, Chrenová - Partizánske 5:3, Topoľčany - Trnava B 1:1, Lok. Trnava - Dun. Streda 2:2, AS Trenčín B - Komárno 10:0, Nemšová - N. Mesto 2:1.
6. kolo: Senica - Lok. Trnava 2:1 (1:1), g. d. Stančík 2, Brezová - AS Trenčín 0:2 (0:1), Vráble - Bánovce 3:0, Komárno - Chrenová 2:5, Dun. Streda - Topoľčany 2:0, Nemšová - ČFK Nitra 2:5, Trnava B - Galanta 3:1, Nové Mesto - Partizánske 0:3.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Trenčín 5 5 0 0 20:0 15
2. Senica 5 5 0 0 18:2 15
3. Topoľčany 5 3 1 1 9:3 10
4. Trnava B 5 3 1 1 11:7 10
5. Chrenová 5 3 0 2 13:10 9
6. L.Trnava 5 2 1 2 11:8 7
7. Partizánske 5 2 1 2 10:9 7
8. D.Streda 5 2 1 2 8:10 7
9. Bánovce 5 2 1 2 7:9 7
10. Galanta 5 2 0 3 14:11 6
11. Vráble 5 2 0 3 10:10 6
12. ČFK Nitra 5 2 0 3 12:14 6
13. Brezová 5 2 0 3 5:10 6
14. N.Mesto 5 1 0 4 3:12 3
15. Nemšová 5 1 0 4 6:18 3
16. Komárno 5 0 0 5 5:29 0

4. LIGA SEVEROZÁPAD
5. kolo: Radošovce - Skalica 0:1 (0:0), Štiak, Nováky - Holíč 3:2 (0:2), Leopoldov - Piešťany 2:1 (1:1), g. d. Harman 2, Dolné Vestenice - Hlohovec 1:0, Moravany - Hrnčiarovce 3:0 (2:0), Šimovič 2, Boďo, Jasl. Bohunice - Led. Rovne 6:0 (3:0), Vrbové - Tr. Stankovce 2:3 (0:0), g. d. Čáp, Lackovič ml., Handlová - Ilava 3:1.
6. kolo: Holíč - Moravany 3:1 (1:0), g. h. Boďo, Piešťany - Hlohovec 6:0 (3:0), A. Modrovič 4, Tomášik, Zelenay, Leopoldov - Radošovce 5:0 (0:0), Harman 4, Skalica - J. Bohunice 1:5 (1:2), g. d. Štiak, Led. Rovne - Handlová 2:3 (1:2), Ilava - Vrbové 1:3, Tr. Stankovce - Nováky 2:0, Hrnčiarovce - Dolné Vestenice 1:3 (1:2).

1. J.Bohunice 5 4 0 1 18:6 12
2. Piešťany 5 4 0 1 17:6 12
3. Leopoldov 5 4 1 1 11:4 10
4. Tr.Stankovce 4 3 0 1 10:6 9
5. Holíč 5 3 0 2 13:11 9
6. Handlová 5 3 0 2 13:11 9
7. D.Vestenice 5 3 0 2 10:9 9
8. Nováky 5 2 1 2 9:10 7
9. Ilava 5 2 0 3 9:9 6
10. L.Rovne 5 2 0 3 12:14 6
11. Vrbové 5 2 0 3 10:12 6
12. Hlohovec 5 2 0 3 9:11 6
13. Moravany 5 2 0 3 8:11 6
14. Hrnčiarovce 5 1 1 3 4:11 4
15. Skalica 5 1 1 3 5:14 4
16. Radošovce 4 0 0 4 1:15 0

5. LIGA ZÁPAD
5. kolo: Gbely - Bor. Mikuláš 2:1 (0:1), Vilček, Lorenc - Juvel, Šaštín - Bojná 1:0 (1:0), Mošať, Chtelnica - Hlboké 1:1 (0:0), g. h. Sloboda, Kúty - Solčany 0:1 (0:0), Zachara, Horné Orešany - Preseľany 2:2 (2:2), M. Candrák, M. Mocný, Tovarníky - Trebatice 6:1 (1:1), M. Daňovič 3, R. Lendvay 2, E. Jahoda - vlastný (P. Lukáč), Radošina - Boleráz 1:0 (1:0), M. Kováčik, Veľké Orvište - Veľké Kostoľany 2:2 (1:2), g. d. Kohútovič, Mokrýš.
6. kolo: Hlboké - Veľké Orvište 1:1 (1:0), g. d. Urban, Trebatice - Gbely 3:1 (1:1), g. h. Rehák, Bor. Mikuláš - Kúty 1:0 (0:0), Júva, Boleráz - Šaštín 1:2, g. h. Mošať, Brunner, Bojná - Chtelnica 3:1 (0:0), g. d. Mocný, P. Bečka, Markusík, Preseľany - Veľké Kostoľany 2:1 (1:0), g. d. J. Krajčík, I. Kopec, Horné Orešany - Tovarníky 3:1 (2:0), g. h. Jambor, Solčany - Radošina 1:3 (0:0), M. Kohút - Baňák, Pavlovič, Jankovič.

1. Šaštín 5 5 0 0 13:4 15
2. Bojná 5 4 0 1 14:2 12
3. Preseľany 5 3 1 1 11:7 10
4. Solčany 5 3 0 2 14:7 9
5. Radošina 5 3 0 2 8:13 9
6. Chtelnica 5 2 1 2 12:6 7
7. V.Kostoľany 5 2 1 2 13:9 7
8. B.Mikuláš 5 2 1 2 7:5 7
9.Trebatice 5 2 1 2 7:10 7
13. H.Orešany 5 2 1 2 9:14 7
11. Boleráz 5 2 0 3 13:9 6
12. Tovarníky 5 2 0 3 11:15 6
13. Hlboké 5 1 2 2 7:9 5
14. Gbely 5 1 0 4 4:13 3
15. V.Orvište 5 0 2 3 5:18 2
16. Kúty 5 0 0 5 2:10 0

ObFZ SENICA

MO
5. kolo: Petr. Ves - Brodské 3:7 (2:2), Vaši 2, Tomša - Hladík 3, Sedalík 2, Novák, Trubiroha, Rybky - Bor. Sv. Jur 0:1 (0:0), Marek Valla (11), Oreské - Prietrž 2:4 (0:1), L. Štefka, P. Bederka - Hutta 2, Toman, Svatík, Cerová - Štefanov 3:0 (2:0), Uhrínek 2, Ochránek, Trnovec - Kopčany 1:4 (1:1), M. Uher - Vach 2, Malík, Hanečka, Unín - Čáčov 0:5 (0:2), , Rovensko - Mor. Sv. Ján 0:4 (0:2), Hladík 2, D. Modrovič, Bolf, Mokrý Háj - Jablonica 0:0.
6. kolo: Štefanov - Jablonica 4:0 (1:0), L. Kálay 2, Martin Valla, J. Šarközy, Bor. Sv. Jur - Petr.Ves 4:3 (2:0), Šimkovič, P. Maďar, M. Štvrtecký, Filípek- P. Tomša 2, F. Buček, Mor. Sv. Ján - Mokrý Háj 5:0 (3:0), P. Salay, I. Hladík, P. Studenič, D. Modrovič, J. Knotek, Čáčov - Oreské 4:1 (1:1), Halabrín 2, Mráz, J. Chodúr - Perička, Prietrž - Rovensko 2:0 (1:0), Hutta, K.Hála, Kopčany - Unín 7:1 (5:1), Vašíček 3, J. Vach 2, Hanečka, Kozányi - Frühauf, Brodské - Trnovec 8:2 (3:0), g. d. Sedalík a Trubiroha 2, Navrátil, Jakubec, Novák, Knap, Cerová - Rybky 1:1 (0:0), Hlavatý - Kourek.

1. Mor. Sv. Ján 6 6 0 0 42:2 18
2. Kopčany 6 6 0 0 37:6 18
3. Brodské 6 6 0 0 35:12 18
4. Čáčov 6 5 1 0 32:5 16
5. Prietrž 6 4 1 1 21:11 13
6. Bor. Sv. Jur 6 4 0 2 13:14 12
7. Jablonica 6 2 2 2 13:11 8
8. M.Háj 6 2 1 3 6:11 7
9. Štefanov 6 2 0 4 10:11 6
10. Unín 6 2 0 4 6:25 6
11. Rovensko 6 1 1 4 3:13 4
12. Cerová 6 1 1 4 7:22 4
13. Oreské 6 0 2 4 7:22 2
14. Trnovec 6 1 1 4 10:30 1
15. P.Ves 6 0 1 5 11:34 1
16. Rybky 6 0 1 5 6:30 1

MO II. trieda
5. kolo: Vrádište - Radimov 1:1 (1:0), Geršič - Žilínek, Sekule - Dojč 11:0 (5:0), Kleinedler 3, Ježek 2, Skala, Kunštek, Štermenský, Emrich, Sekulský, Somolányi, Pop. Močidlany - Lakš. N. Ves 0:2 (0:1), Š. Humence - Smolinské :, , Sobotište - Koválov 0:7 (0:1), Hurban 4, Š. Brlík, D. Brlík, Kuba, voľno - Rohov, Hlboké B.
6. kolo: Hlboké B - Šaj. Humence 3:0 (1:0), Holenka, Vincek, P. Morávek, Dojč - Pop. Močidlany 1:5 (0:3), g. d. Zifčák, Vrádište - Sekule 1:4 (0:2), J. Toman - Kleinedler 4, Radimov - Koválov 4:4 (3:2), Durkoš 3, Vanek - Ondrejkovič 2, Lanža, Hurban, Smolinské - Sobotište nehrali, hostia neprišli, voľno - Rohov, Lakš. N. Ves.

1. L.N.Ves 5 4 0 1 16:4 12
2. Sekule 6 3 1 2 28:15 10
3. Koválov 4 3 1 0 18:8 10
4. Vrádište 6 3 1 2 14:14 10
5. Š.Humence 5 3 0 2 14:10 9
6. Radimov 6 2 2 2 17:12 8
7. Smolinské 4 2 1 1 13:10 7
8. Hlboké B 4 2 1 1 12:9 7
9. P.Močidlany 6 2 1 3 14:12 7
10. Rohov 4 2 0 2 11:9 6
11. Sobotište 4 0 0 4 2:20 0
12. Dojč 6 0 0 6 3:39 0
JOZEF KOMORNÝ,mk

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  2. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  6. Budovanie zelenej značky
  7. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  8. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 26 238
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 22 189
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 17 066
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 989
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 611
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 388
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 599
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 480
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 313
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 303
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto

Do telocvične strednej školy sa vlámal 25-ročný miestny muž.

3 h
Ilustračné foto.

V Trnavskom kraji odhalili 210 nových prípadov.

7 h
Testovanie Bojnice.

Personál do odberných pracovísk zabezpečilo mesto.

7 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

25. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

23 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Podľa aktuálne nastavených parametrov a údajov len z MOM, zriadených rezortom zdravotníctva, by si v Banskobystrickom kraji zopakovali testovanie v šiestich okresoch.

24 h

Už ste čítali?