Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Súťaže riadené Oblastným futbalovým zväzom Senica

MO
5. KOLO
Cerová - Šaštín 1:0 (0:0), Miro Tomek. V prvej časti boli hráči Šaštína lepší, no dve šance nevyužili a Strapko trafil tyč. Po prestávke to bolo naopak. Tyč trafil Vanek a Miro Tomek krásnou strelou z 25 m rozhodol. Rybky - Letničie 3:0 (2:0), Miro Petrúfka 2, Martin Petrúfka. Petrúfkovci pripravili doterajšiemu prekvapeniu súťaže prvú prehru. Sekule - Brodské 1:2 (0:2), Kunštek - G. Knap, Rychtárik. Pop. Močidlany - Kopčany 3:1 (1:0), Gregúrek 2, D. Krchňavý (11) -. Prvých bodov sa konečne dočkali aj Pop. Močidlany. Unín - Holíč 1:1 (1:1), M. Mach - Singhofer. M. Mach nepremenil penaltu, no napravil to krásnou strelou do šibenice, ktorou vyrovnal na 1:1. Oreské - Hlboké 3:0 (3:0), M. Baláž, A. Ferík, Regásek. Hlboké doteraz nedostalo ani jeden gól, no Oreské ho rozstrieľalo rozdielom triedy. Šaj. Humence - Radošovce 2:1 (1:0), R. Burian, L. Matula - P. Kubík. Dubovce - Koválov 3:2 (2:0), Karnoš 2, Mikúš - Veselý, Vach (11). Za 15 minút bolo 2:0. Po prestávke zvýšil Mikuš na 3:0, no po dvoch góloch hostí a vylúčení Karnoša sa domáci ešte obávali o výsledok.

6. KOLO
Šaštín - Koválov
3:2 (1:1)
Góly: Slovák 2, Smolinský - Tokoš, Maca
V dramatickom stretnutí videli diváci prevahu domáceho mužstva, ktoré malo ale smolu pri zakončení. Strelecké pokusy tesne míňali bránu hostí. Prvý gól dosiahol Slovák strelou zdiaľky v 23. min. Hostia sa spoliehali na rýchle protiútoky, z ktorých do polčasu jeden využili zásluhou Tokoša, keď zblízka prekonal domáceho brankára. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil. Bol to opäť Slovák, ktorý krížnou strelou v 56. min. dostal domácich znova do vedenia. Po chybe hráčov Šaštína v strede poľa Koválov vyrovnal v 72. min. po rýchlom protiútoku Vacom. Domáci ale predsa len v 89. min. po rohovom kope hlavičkou Smolinského strhli víťazstvo na svoju stranu. Zápas bol celkovo nervózny, k čomu svojimi chybnými verdiktami na obidve strany prispel aj hlavný rozhodca. Ten udelil 4 žlté a 2 červené karty(1:1).R. Mlčúch, Šteflík. (Peter Vrtalík)

Hlboké - Šaj. Humence
4:1 (1:0)
Góly: Vaca 2, Mindek, Malárik - Stašek.
Hral sa zápas dobrej úrovne. Obidve mužstvá zvolili vyčkávaciu taktiku, hralo sa viacej do šírky. Domácim rozhodca neuznal prvý gól pre údajný ofsajd, ale gól Mindeka v 38. min. už platil. V druhej časti domáci Vaca pridal ďalšie dva góly v 68. a 73. min. Hosťujúci Stašek znížil v 82. min., ale skóre uzavrel v 84. min. Malárik. R Hurbánek, Bednár. (Palo Žák)

Kopčany - Unín
1:1 (1:0)
Góly: Benkovič - Krempa.
Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom mali navrch domáci, ktorí nastrelili 3 žrde a veľa príležitostí nevyužili. V druhom polčase mali viac z hry hostia z Unína, ktorí zaslúžene vyrovnali 5 minút pred koncom zápasu. Domáci Marek Veselý navyše za stavu 1:1 trafil štvrtýkrát žrď hosťujúcej brány. R. Mikúš, Španka. (Radek Malík)

Brodské - Pop. Močidlany
1:0 (0:0)
Gól: Barkóci
Tento zápas sa vyznačoval bojovnosťou a nemal vyloženého favorita. Domáci svoje futbalové umenie podložili veľmi obetavým výkonom, za ktorý si jednogólové víťazstvo zaslúžili. Jediný gól dosiahol Barkóci v 55. minúte. R. Tokoš, Dung. (Bohuš Hnát)

Radošovce - Dubovce
3:0 (2:0)
Góly: Kubík 2, Hanzlíček.
V derby už museli domáci bodovať a tomu aj prispôsobili hru. Už od začiatku mali tlak ktorý aj korunovali gólmi. 8 min. zachraňoval Ivánek pred Pekarom, keď po jeho vhadziovaní si obrana hostí dala takmer vlastný gól, keď lopta skončila na tyčke. V 32. min. pohrozili hostia Križánkom, no udrelo na druhej strane, keď z protiútoku otvoril skóre Hanzlíček - 1:0. O dve minúty už bolo 2:0, keď Pekar ďalším dlhým autom pripravil šancu Kubíkovi - 2:0. Strlec druhého gólu mal ešte jednu šancu, no proti bol Ivánek.
Po prestávke sa hostia viac osmelili, no to bolo málo na prekonanie K. Václava. Ivánek vychytal isté góly Hanzlíčkovi i Flajžíkovi, no v 78. min. bol bezmocný po strele Kubíka, ktorému pripravil šancu Polák. Ako sa ukázalo, bol to posledný gól v stretnutí. Hostia nesklamali, no na domácich to nestačilo. R Dzindzík ml., Petráš. (Karol Vajda)

Holíč - Oreské
3:0 (1:0)
Góly: Jaborník 2, Blatnický.
V úvode sa hralo medzi 16 - kami, prvú šancu Blahu brankár hostí ešte bravúrne zneškodnil. Prevahu domácich zúžitkoval v 26. min. kedy Blatnický po centri Bradáča hlavou otvoril skóre - 1:0. Hostia mali ojedinelé príležitosti, no obrana domácich stála na pevných nohách. Po prestávke v 47. min. Blatnický pálil tesne vedľa. V 55. min. strelu Blahu vyrazil brankár na roh, po ktorom Jaborník hlavou zvýšil na 2:0. V 61. min. center Bradáča poslal do siete Jaborník po tretíkrát. Holíč už umnou hrou nepustil hostí pred svoju bránu. 150 div. Lapoš, Daniš. (Domanský)

Letničie - Sekule
1:1 (0:0)
Góly: M. Konečný - V. Hujsa.
Vo vyrovnanom si obe mužstvá vypracovali niekoľko už šancí v prvom polčase. Prvú hostí zneškodnil brankár Majda a úspešný nebol ani pri dvoch možnostiach Rampáček, ked z druhej trafil brvno. Po prestávke začali lepšie domáci a v 54. min. dal Konečný ich vedúci gól. Z vedenia sa však dlho netešili. Po rohu vyrovnal Hujsa hlavou na 1:1. Potom sa už len dohrávalo, keď nikto nechcel riskovať stratu bodu. R Pišoja. Prelec. (Jaro Vaculka)

Cerová - Rybky
1:1 (1:0)
Góly: Vanek - F. Hutta.
Zápas sa hral medzi 16 - kami. Domáci mali v prvom polčase výhodu dvoch pokutových kopov. Prvý Škojec nepremenil, z druhej za ruku už Vanek dostal domácich do vedenia. Hosťom sa v druhom polčase podarilo vyrovnať Fridom Huttom a stav sa už nezmenil. Otočka, Drúžek. (Bohuš Drímal)

5. KOLO
Mokrý Háj - Jablonica 5:1 (3:0), Rampáček, Surový, Martinusík, Hazlinger, Mikula - Černák. V súboji vedúcich mužstiev začali domáci tlakom a v úvodných 20 minútach zo štyroch šancí dve využili Rampáčkom a Surovým. Potom aj hostia mali možnosť skórovať, no Ďuriš s Búranom neuspeli a tak opäť udreli domáci Martinusíkom - 3:0. Po prestávke to bol vyrovnaný futbal. Najskôr skóroval Hazlinger na 4:0 a až potom hostia korigovali Černákom. Na konečných 5:1 dal v 88. min. Mikula.
Stráže - Prietrž 1:0 (1:0), M. Konečný. Vrádište - Radimov 4:1 (1:1), Jurčík, Danajka, Vlk, Lašák - Smaženka. Po vyrovnanom polčase Vrádište svojho súpera po prestávke „zválcovalo“. Trnovec - Kúty B 3:1 (2:0), T. Uher 2, R. Uher - T. Dominik. Čáry - Lakš. N. Ves 1:4 (0:1), J. Vizváry - Cintula, Winkler, D. Valla, J. Marek, ČK 1:0 (M. Kollár). Domáci trafili až keď prehrávali 0:3. Stále sa spamätávajú z vypadnutia, len aby sa nespamätávali príliš dlho. Chropov - Rohov 4:2 (0:1), P. Orth 2, Zaňát, Černek - Lukáš Blanárik, I. Čech. Rohov dvakrát vyhrával, no body brali domáci. Dojč - Smolinské 0:1 (0:0), Maderič, ČK 0:2 (Beňa, Kafka). Domácim nepomohlo ani dvojnásobné oslabenie Smolinského.

6. KOLO
Rohov - Stráže
4:2 (3:0)
Góly: Lukáš Blanárik 4 - Buzay, vlastný (Mi. Blanárik).
Rohov: Ravas- Barčák, Ďurica, Sabo. Pa. Ivánek, Horný, Čech, Pe. Ivánek, Vl. Brdečka, Šojec, Lu. Blanárik (Mi. Blanárik, Vi. Brdečka, Ma. Blanárik), tréner A. Job.
Stráže: Jarošinec- Kozánek, I. Letko, L. Letko, Antálek, Buzay, M. Daniel, Hurban, M. Konečný, P. Daniel, O. Daniel (Majerník, M. Letko, V. Daniel), tréner V. Buzay.
V stretnutí malo v prvom polčase prevahu mužstvo Rohova, ktorú aj tromi gólmi Lukáša Blanárika využilo. Trafil v 8. min. po prihrávke Čecha, v 28. min. po centri Vl. Brdečku a v 41. min. po centri Petra Ivánka uzavrel svoj hetrik - 3:0. Hostia mali šance P. Danielom, ktorý trafil brvno Ravasovej brány a Viktor Buzay netrafil bránu.
Druhý polčas vyšiel lepšie hosťom, keď v 50. min. znížil Buzay na 3:1. V 52. min. Ravas kryl šancu Buzaya a o chvíľu aj delovku P. Daniela. V 62. min. po prihrávke Škojeca obišiel Blanárik troch hráčov Stráží a zvýšil na 4:1. Hostia svoju nemohúcnosť dokázali v 65. min, keď nevyužili nepriamy kop z 9 m. V 72. a 73. min. hosťujúci Kozánek nastrelil tyč a hlavičkoval vedľa. Hostia sa dočkali v 76. min., kedy po centri M. Daniela si dal vlastenca Mi. Blanárik - 4:2. Zvýšiť mohli ešte Vl. Brdečka a opäť Lu. Blanárik, ktorý z trovch šancí trafil ešte brvno Diváci videli zaujímavý zápas, R Bednár, Hurbánek. (Karol Vajda)

Kúty B - Čáry
4:3 (2:2)
Góly: T. Dominik a Mik. Štiftner 2 – M. Chovanec, M. Pribila, J. Vizváry.
Vo vyrovnanom, no nervóznom stretnutí viedli hostia už 0:2 a zdalo sa, že kráčajú k prvým bodov v tomto ročníku. Lenže ešte do prestávky znížil z penalty Dominik a Miki Štiftner vyrovnal na 2:2. Po prestávke sa Kúty ujali dokonca vedenia, no po góle Vizváryho bolo 3:3. Remízový zápas rozhodli obaja domáci strelci v 88. min., kedy po akcii Štiftnera rozhodol Dominik - 4:3. R Cabadaj, Drúžek. (Jozef Fekete)

Radimov - Jablonica
1:7 (1:3)
Góly: A. Foriška - Zajonc 3, Búran 2, Černák, P. Beňa.
Domáci po troch víťazstvách v prvých zápasoch ďalšie tri „zbabrali“ a ťahajú opačnú sériu. V tabuľke tak klesajú na miesta, na ktoré boli v minulých sezónach zvyknutí. Víťazstvo hostí je úplne zaslúžené. R Rehák, Cabadaj. (Jozef Žilínek)

Smolinské - Mokrý Háj
2:2 (0:1)
Góly: Rampáček (11 m), Kurc - Maderič (11).
V zápase sa zrodila zaslúžená deľba bodov, keď v prvej časti boli lepší domáci, v druhej zase hostia. R. Macháček, Zabadal. (Jozef Došek)

Prietrž - Dojč
1:3 (0:1)
Góly: Ľ. Mikulka - M. Vajda, Kozárek, Čech.
Domáci sa nedokázali presadiť proti tvrdej, často až na hranici únosnosti hrajúcej hosťujúcej obrane. Hoci mali domáci prevahu, tlačili a v 70. min. vyrovnali, hostia dvomi gólmi v poslednej päťminútovke získali tri body. R Polakovič. (Dušan Mikulka)

Lakš. N. Ves - Chropov
4:0 (2:0)
Góly: D. Valla (11), Winkler, S. Malík, Marek.
Do 30. min. sa hral vyrovnaný zápas, až kým neišli domáci do vedenia po evidentnej ruke v šestnástke hostí. Odvtedy hráči L. N. Vsi prevzali iniciatívu a stretnutie doviedli do jednoznačného konca. R. Dzindzík st. , Prelec. (Tibor Velický)

Vrádište - Trnovec
0:1 (0:1)
Góly: M. Uher.
Už z prvého útoku a z prvej strely na bránu sa hostia ujali v 3. min. vedenia gólom M. Uhera - 0:1. V ďalšom priebehu mali domáci permanentný tlak, no vyrovnania sa nedočkali. R laik Gogola, keď sa delegovaní rozhodcovia nedostavili. (Vlado Vlk st.)

13. KOLO
Kunov - Holíč B 1:3 (0:1), Potreský - Irša 2, Nečas. Domáci nastúpili iba desiati a od dvojcifernej prehry ich zachránil výborný brankár Bíba a zbrklosť strelcov hostí. Smrdáky - Štefanov 0:1 (0:0), R. Šarközy. Prekvapenie na účet domácich. Kátov - Podbranč 4:0 (1:0), Patinka, Šebesta, Janeček, Rehák. Po jednoznačnom priebehu jednoznačné víťazstvo. Osuské - Rovensko 2:2, nedohrané. Hostia odišli z ihriska na protest proti rozhodovaniu domáceho rozhodcu - laika. Hradište - Častkov odložené, voľno - Bor. Sv. Jur, Sobotište.

5. KOLO
Kunov - Hradište
1:3 (0:1)
Góly: Perička (11) - M. Kršteník, Fukna, Kovačiný.
Domáci spočiatku nevyužili dobré gólové príležitosti. Za stavu 0:0 vidli po vzájomnej potyčke ČK domáci Vajda a hosťujúci J. Kršteníka. Vedenia sa ujali hostia, no po prestávke po faule brankára Raka vyrovnal z penalty Perička. V závere už bola prevaha jasne na strane hostí, ktorí ju vyjadrili ďalšími dvomi gólmi, keď ďalšie šance pri vabanku domácich nezúžitkovali. R Prelec, Dzindzík st. (Stano Sopúch)

Smrdáky - Kátov
0:1 (0:1)
Gól: Smolen.
Diváci videli spočiatku vyrovnaný zápas s miernou prevahou domáceho mužstva. Domáci gól aj dali, no ten neplatil pre ofsajd. Naopak, hostia sa po rýchlom protiútoku ujali vedenia Smolenom - 0:1. Od tohto momentu sa hralo už len na jednu bránu, keď hostia sa len bránili a domáci márne dobíjali ich bránu. Hoci sa Kátov dostával na súperovu polovičku len sporadicky, nakoniec si odviezol tri body. R Španka. (Lukáš Ventura)
Podbranč - Rovensko
2:1 (2:0)
Góly: Barkóci, L. Jankových - K. Vajda.
Vo vyrovnanom stretnutí boli domáci o trošku lepší v prvom polčase, hostia zase po prestávke. Dobre rozhodoval laik Miro Kubina z Rovenska. (Jozef Barkóci)

MO starší žiaci
3. kolo: Cerová - Kopčany 0:11 (0:4), Prachar a Kmeťo 3, Martin Lorenc 2, F. Daniel, Blažek, Zeman, Sekule - Šaštín 0:2 (0:1), Nemec, Hladík, Radošovce - Petrova Ves 15:0 (6:0), F. Vanek 7, P. Mikula 5, Zelenka 2, Hakl, Stráže - Hlboké 1:3 (1:1), E. Daniel - Gál 2, Kocourek, Chropov - Bor. Mikuláš 8:6 (6:3), Bezúch, Mikúš, Holeček a Hrbatý 2 - Pleisner 4, Hladík 2, Čáry - Mokrý Háj 2:4 (2:0), R. Labuda, T. Polák - P. Labuda 2, Karas, Ivánek, Čáčov - Brodské 0:9 (0:2), D. Knap 5, Kosorín 3, Antálek.
4. kolo: Bor. Mikuláš - Čáry 2:4 (0:0), g. d. Pleisner 2, Hlboké - Chropov 2:1 (1:0), Kocourek 2 (1 z 11) - Mikúš, Kopčany - Mokrý Háj 0:1 (0:0), Petr. Ves - Stráže 2:1 (2:0), g. d. Vépy 2, Šaštín - Radošovce 1:1 (1:1), g. d. Nemec, Brodské - Sekule 0:3 (0:1), Bolf 2, Kunštek (11), Cerová - Čáčov 4:4 (3:2), Ambra a Slezák 2 - Trimel, Baláž, Michálek, Stanek.
MO starší žiaci II. tr.
5. kolo: Letničie - Bor. Sv. Jur 0:0, Pop. Močidlany - Vrádište 4:6 (1:3), M. Tokošová, Starý, Rybecký, Baláž - Vogl 3, Žák, Kondla, Romančík, Unín - Trnovec 1:5 (0:2), P. Rehák - Karlubík, Rajnoha, Hatala, Ožvoldík, Ravas, Š. Humence - Prietrž 2:3 (1:2), Juráš, Jakubec- Zuštík 2, Michalička, Jablonica - Rovensko 1:9 (1:3), Kolenyak - Michalica, Jamriška a Martiš 2, Pánik, Flamík, Čermák, Dubovce - Koválov 6:0 (3:0), T. Milota a P. Rehák 2, M. Sukupčák, D. Polák, voľno - Sobotište.
6. kolo: Rovensko - Dubovce 2:4, Prietrž - Jablonica 5:0 (5:0), Slezák, Zuščík, Kovár, Mudroch, Trnovec - Š. Humence 0:2 (0:2), Vrádište - Sobotište 2:6 (0:3), g. h. Gáth 4, Zelenka 2, Bor. Sv. Jur - Pop. Močidlany 5:3, g. d. T. Štvrtecký 3, R. Celláry 2, voľno - Koválov, Unín, Letničie.

MO mladší žiaci
1. kolo: Kúty - Gbely 4:10 (3:3), g. h. M. Mihálik a Taláb 3, Machálek 2, D. Lukáč, Sekereš, Brodské - Čáčov 14:0 (6:0).

PRÍPRAVKA
1. kolo: Kúty - Skalica B 3:1 (3:1), Vávra 3 - Biskupič, Lakš. N. Ves - Gbely 5:2 (1:0), Suchovský a Orlík 2, Poliak - Pukančík, Šefčík, Holíč A - Šaštín 4:3 (1:1), Flajžík a Jurkovič 2 - P. Daniel 2, Hrozen, Holíč B - Bor. Mikuláš 0:10 (0:6), Michalica a Hladík 4, Jankovič, Gašpárek, Radošovce - Čáčov 6:1 (4:1), Drgoň 3, Žúrek, A. Štepanovský, D. Štepanovský - Kadlíček, voľno - Skalica A.
2. kolo: Skalica B - Čáčov 3:0 (2:0), Biskupič 2, Totka, Šaštín - Holíč B 7:0, P. Daniel 4, Weis 2, Šedivý, Skalica A - Lakš. N. Ves 7:0 (5:0), T. Mareš 3, R. Daniel 2, L. Mareš, Šváb, Bor. Mikuláš - Radošovce 4:1 (0:1), Hladík 2, Michalica, Jankovič - Drgoň, Gbely - Holíč A 0:7 (0:4), voľno - Kúty.

8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Zelená Bratislava
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Seničania vonku otočili stav stretnutia a zvíťazili

Oba tímy od začiatku predvádzali skôr bojovný futbal s minimom šancí, hostia sa nedostali v prvom polčase do žiadnej.