3. liga západ
Gabčíkovo - Myjava
2:0 (2:0)
Góly: Varga, Kozmér.
Úvod patril domácim a zaslúžene sa ujali vedenia, keď odcentroval z ľavej strany Kozmér na vzdialenejšiu žrď, kde osamotený Varga pohodlne zasunul loptu do prázdnej bránky. Výpady hostí končili väčšinou pred šestnástkou. V 20. min. mieril v dobrej pozícii vedľa K. Csicsay. Aktívny Kozmér sa onedlho opäť presadil a strelou k pravej tyči prekonal gólmana Solničku – 2:0. Na opačnej strane spálil v 40. min. tutovku zblízka Buček. V druhom polčase sa už viac-menej dohrávalo, Gabčíkovo kontrolovalo svoje vedenie. Myjava sa snažila o kontaktný gól, ale bezúspešne. Hostia podali sympatický výkon, no zaknihovali si prvú prehru.
Ďalšie výsledky: N.Zámky - Domaniža 5:3, Partizánske - Pov. Bystrica 3:3, ČFK Nitra - ZTS Dubnica B 0:0, J. Bohunice - Neded 3:1, V. Ludince - D. Vestenice 2:1, Galanta - Šamorín 0:0, Led. Rovne - Štúrovo 5:4.

Pov. Bystrica - Myjava
1:0 (0:0)
Gól: 59. Hrnčík.
V prvom polčase mali domáci viacero gólových šancí, ale dva Vaštíkove pokusy Solnička chytil, Hrnčík a Nemček bránu netrafili. Hlavička Červienku letela tesne vedľa. O výhre Bystričanov rozhodol po hodine hry hlavičkou Hrnčík.

4. liga Severozápad
Po tretíkrát v krátkej dobe sa stretli Senica so Skalicou a v týchto zápasoch sa zrodili tri rozporuplné výsledky. Kým v Skalici padalo vždy dosť gólov („majstrák“ 1:4 pre Senicu, pohár 4:0 pre Skalicu), v Senici sa zrodila bezgólová remíza, ktorá však spravodlivo vyjadrila pomer síl na ihrisku.
SENICA - SKALICA 0:0
Pred 300 divákmi R Tabak. ŽK 2:4.
Senica: Šraga - Ferik, Hrebíček, T. Bajan, Mihok, Nestarec (Šúrek), Hílek, Truska, Ličko (Jurcsik), Joniak (Starych), Sekáč, tréner Peter Varsík.
Skalica: Tolla (Martinovský) - Kucharič, B. Šefčík, I. Šefčík (Štepanovský), Sprušanský, Jánošík, Bellay, Kubík, Brezina, L. Bajan, Púdelka (Šenk), tréner Zdenek Pardubský.
Do Senice k okresnému derby prišiel líder tabuľky a tak sa aj k stretnutiu postavil. Od začiatku začal aktívne a patrila mu úvodná štvrťhodinka. V nej veľkú šancu Brezinovi zlikvidoval Šraga a o chvíľu zaváhal v sľubnej šanci Jánošík. V ďalšom priebehu zaváhali Igor Šefčík a Sprušanský. Postupne sa hra začala vyrovnávať. Prvú šancu domácich mal Jozef Joniak, no jeho nebezpečnú hlavičku vyrazil Tolla na roh. V 33. min. po priamom kope Joniaka sa domáci dožadovali penalty po ruke L. Bajana stojaceho v múri. Penalta by to bola prísna, no ruka Bajana bola poriadne vysoko.
Po prestávke sa aj trošku priostrilo, no nevybočilo to z rámca únosnosti. Hra sa odvíjala zväčša medzi šestnástkami. Viac aktivity bolo na kopačkách domácich, ani jedno mužstvo si však vyloženú šancu nevypracovalo. Kým v prvom polčase „úradoval“ Lukáš Bajan v drese hostí, v závere mal dva nádejné pokusy v domácom drese jeho brat Tomáš, no ani hlavička, ani strela ľavačkou sa neujali. Stretnutie sa nakoniec dohrávalo vo vlažnom tempe a obidve mužstvá boli v stretnutí s minimom šancí na obidvoch stranách s bodom spokojné. Nepríjemným momentom zápasu bolo zranenie brankára hostí Tollu, keď röntgen potvrdil zlomeninu kľúčnej kosti.
POVEDALI PO ZÁPASE
Peter Varsík, tréner Senice: Skalica nemala čo stratiť. Dokázala eliminovať našich kľúčových hráčov Hílka a Sekáča. Stretnutie bolo vyrovnané, aj čo sa týka šancí. Hra väčšinou prebiehala medzi 16 - kami. Škoda, že sme nedokázali využiť zranenie súperovho brankára. Výborná obrana hostí však naše štandartné situácie likvidovala. Skalica potvrdila, že nie nadarmo bola v čele tabuľky.
Zdenek Pardubský, tréner Skalice: Škoda, že sme z počiatočného tlaku nevyužili ani jednu z troch šancí. Postupne sa však hra vyrovnala a po prestávke boli domáci snaživejší s väčšou snahou po víťazstve. Remíza je spravodlivým vyjadrením diania na ihrisku.
Ďalšie výsledky: Piešťany - Ludanice 0:2 (0:1), Bližňák, Candrák, Bošany - Šimonovany 0:0, N. Pravno - Solčany 0:3 (0:1), L. Michalík, I. Michalík, Bulák, Kanianka - Bánovce 7:4 (4:1), Mar. Petráš, Kurbel a Drozd 2, Šúšol - Jamrich 2, Zajac, Sidor, N. Dubnica - Hrnčiarovce 3:1 (2:1), Góly: Maník 2, Ruman - Polakovič, Tr. Stankovce - Chynorany 7:0 (3:0), Sedláček 4, Kowalík 3, Častkovce - Borčice 3:1 (1:0), g. d. Pa. Kostelán 2, Maras.
MAROŠ MESÍČEK

4. liga SZ
Kanianka - Senica
2:3 (1:0)
Góly: Šúšol, Hvolka - Joniak, Jurcsik, Bajan.
V Kanianke sa hral vyrovnaný futbal, od začiatku so vzruchom pred obidvoma bránami. Vedenia sa ujali domáci v 10. min, keď sa po rohu presadil Šúšol. Hosťom vyšiel nástup do druhého polčasu, keď za šesť minút otočili výsledok. Domáci ešte stihli v 60. min Hvolkom z priameho kopu vyrovnať, no hostia po rýchlom protiútoku v 78. min strhli vedenie definitívne na svoju stranu.
Senica: Šraga - Ferík, Hrebíček, Bajan, Mihók, Nestarec, Hílek, Truska, Jurcsik, Joniak, Sekáč (Varga, Líčko). Pred 250 div. R Kvašaj. J. Kobulda

Skalica - Bošany
7:2 (4:1)
Góly: Bajan 4 (1 z 11), Štepanovský, Brezina, B. Šefčík, - Šesták 2.
Domáci mali po celý čas hernú prevahu a prejavilo sa to aj na skóre. Už v 3. min po osi Šenk – Bajan vystrelil Štepanovský a bolo 1:0. O dve minúty po centri I. Šefčíka skóroval Brezina. Po chybe domáceho brankára znížil Šesták. V 41. min po kope z rohu upravil hlavou B. Šefčík na 3:1. Pri odchode do šatní zvýšil prudkou strelou z 20 m Bajan. Oslabení hostia nastúpili do druhého polčasu s defenzívnymi úlohami, ale Skalica už v 54. min zvýšila na 5:1. S chuťou hrajúci Bajan upravil po priamom kope na 6:1. Hostia korigovali po chybe obrany znova Šestákom. Posledné slovo mal Bajan, keď z pokutového kopu upravil na 7:2.
Skalica: Martinovský – Kucharič, B. Šefčík, I. Šefčík (71. Urbánek), Sprušanský, Jánošík, Bellay (78. Janeček), Šenk (70. Púdelka), Štepanovský, Bajan, Brezina. Pred 200 div. R Pucher. ČK 0:2 (Kontúr, Hodál. MIROSLAV MACA

Ďalšie výsledky: Hrnčiarovce – Častkovce 3:2 (2:1), Novanský 2 z 11, Polakovič - Maraz, Gažo (11), Ludanice - N. Dubnica 5:0 (2:0), Dobiáš a Rybnikár 2, Ondruš, Bánovce - Borčice 0:5 (0:2), S. Turza 2, J. Decký, Staňo, vlasný (Božik), Solčany - Tr. Stankovce 1:1 (0:1), Illaš - Ježík, Chynorany - Piešťany 4:3 (2:2), Masný 3, Vrábel - Bartošek 2, Adamovič, Šimonovany – N. Pravno 1:0 nedohrané pre inzultáciu rozhodcu hráčom hostí.

ČK 2:0 (Krošlák, Michalica).
Hostia povzbudení svojimi predchádzajúcimi výsledkami začali stretnutie nebojácne a už v 4. min po chybnej rozohrávke domácich sa mohli ujať vedenia. V 9. min zahrávali hostia rohový kop a po trme-vrme sa ujali vedenia gólom Heseka. Hostia pokračovali vo svojej nátlakovej hre, čoho výsledkom bol gól v 28. min. V 38. min mali domáci jedinečnú možnosť znížiť, ale Koníček sám voči brankárovi nedal. Naopak hostia ihneď z protiútoku Vavrušom zvýšili na 0:3. Po obrátke hneď v 48. min sa nechal zbytočne vylúčiť domáci Krošlák a to bola voda na mlyn hostí. V 60. min fauloval domáci Michalica v pokutovom území hráča hostí, rozhodca odpískal pokutový kop, ukázal domácemu hráčovi žltú kartu a ihneď aj červenú. Od tohto momentu bolo na ihrisku iba jedno mužstvo a hostia svoje ďalšie šance dokázali využiť.
Čáčov: Steiner - M. Hlavenka, Krošlák, Koníček (Bilka), Chocholáček, Kukliš, Krč, Kollár (V.Hlavenka), Filuš (Tománek), Velický, Michalica
Jalšové: Gábriš - Hudek (Pavlovič), Hnilka, Páleník, Krajčovič, Paulovič, Vavruš, Wesolovsky (Lukáč), Chalány, Hesek, Vavruš

Petr. Ves - V. Kostoľany
1:2 (0:0)
Góly: 77. Matula st. - 46. Kadlíček, 60. Hanzel
V I. polčase sa okrem dvoch nevyužitých šancí, po jednej na každej strane, nič podstatného neodohralo a tak rozhodnutie priniesol až II. polčas. Domáci nezvládli vstup do neho a po niekoľkých sekundách prehrávali gólom Kadlíčka 0:1, ktorý šiel úplne sám na bránku Petrovej Vsi. Hostia potom po priamom kope pridali ďalší gól, domáci už iba stihli znížiť Matulom gólom priamo z rohového kopu.
Petr. Ves: Lánik - Vanek, Kumpan, I. Juriga (Pivák), Jar. Juriga, Pet. Pochylý, Matula st., Krbica (Černý), Huťťa, Morvay, Húšťava
V. Kostoľany: Skripčák - Maco, Mário Horváth (Durný), Modrovič, Šupa, Greguš, Kubiš, Martin Horváth, Mikuš, Porubský (Hanzel), Kadlíček

Radošina – Kúty 1:0 (1:0)
Gól: 9. Jozef Piršel
ČK: 3 (Štifner, Palkovič, Pe. Škoda – všetci Kúty)
Sebavedomí hostia sa netajili, že prišli prinajmenšom pre bod. Narazili na kvalitnú a nedarilo sa im prekvapiť súpera. V 9. min Jozef Piršel prebehol cez obrancov, obišiel aj brankára a zasunul loptu do brány. Nakoľko sa hosťom hra nedarila, tak si našli objekt, ktorým bola rozhodkyňa. Tá im do 30. min tolerovala verbálne útoky, aby v 32. min vylúčila z hry Martina Štifnera. V 2. polčase hra nemala nič spoločné s futbalom a objektom hostí sa znova stala rozhnodkyňa, ktorá nemohla trpieť urážky a hru opustil Palkovič. Za podobný priestupok z hry odišiel v 55. min aj Škoda. Počas celého zápasu hostia neohrozili bránu a po oslabení už len vykopávali loptu. Domáci prekvapivo nevedeli nájsť na oslabeného súpera zbraň. Sólovali a už sa nezmohli na žiadnu gólovú šancu. Diváci opúšťali štadión sklamaní. Rozhodoval: Michaela Pupáková, počet divákov: 240
Radošina: Klačanský - Ďaďan, Bartošek (Mikláš), Rosival, Oravec, Klas (Dósa), Beňovič, Varga, Kovačik, Jozef Piršel, Juraj Piršel
Kúty: Pavol Škoda - Mihál (MarekValla), Ősterreich, Šimek (Palkovič), Smolinský, Peter Škoda, Kubo, Štifner, Ralbovský, Antálek, Michal Valla (Hirásek)

Trebatice - Gbely
3:2 (0:1)
Góly: 50. Bogora, 78. Herceg, 86. M. Žilka - 23. a 65. Mihal.
Domáci nastúpili s už uzdravenými hráčmi i s posilami, ktoré do mužstva prišli na hosťovanie. Hostia začali obetavo, v 23. min sa dostali do vedenia Mihalom, no v II. polčase domáci vyrovnali a napriek ďalšiemu gólu hostí, snažili sa strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Najprv vyrovnali krásnou strelou Hercega, aby Žilkom pečatili svoje víťazstvo. To ich však stálo červenú kartu, ktorú dostal strele víťazného gólu za stiahnutie si dresu po predchádzajúcej žltej karte. Napriek oslabeniu už domáci v záverečných minútach víťazstvo proti silnému súperovi udržali.
Trebatice: Valovič - Hečko (Mihálek), Surovčík, M. Žilka, Bílik, Seitler, Herceg, Bondra, Zatovič, Bogora, Kusý
Gbely: Janík - Mir. Mihal, Šebesta, Eisner, Ambra, Vl. Daniel, Rozboril, Péči, Kudláč, Pet. Mihal, Zajíček

Mor. Sv. Ján - Prašice
2:1 (0:1)
Góly: 56. a 70. Hájek - 14. Šmatlák.
Boli to hostia, ktorí prekvapili domácich už v závere prvej štvrťhodiny vedúcim gólom Šmatláka po rýchlom protiútoku. Domáci sa snažili o vyrovnanie, no trápila ich slabá efektivita streľby a to i napriek tomu, že v druhom polčase za zvýšeného tlaku strelili Hájekom dva dôležité góly, znamenajúce víťazstvo.
Mor. Sv. Ján: Šimek - Hajdin, Ježek, Zajíc, Vávra, Salay, Stupavský, Hájek, Varga, Hrica, Koporec (Kánsky, Kudlička)
Prašice: Sláma - Krasula, Baláž, Pikna, E. Ďurík, Vaňovič, Janega, Šmotlák, Grznár, Streďanský, V. Ďurík (Máliš, Paluš)

Bor. Mikuláš - Krakovany
2:1 (1:1)
Góly: 7. Walner, 82. Macek - 2. T. Balcír.
Hostia sa už v 2. min dostali prekvapujúco do vedenia strelcom Balcírom, ale radosť im netrvala dlho. Už v 7. min Walner vyrovnal a začalo sa odznova. Dlho na jednej i druhej strane dominovali nevyužité šance, najmä Sokolova v 51. min a Balcírova v 65. min si pýtali gól. Rozhodnutie nakoniec prišlo v 82. min, aby potom domáci hru i výsledok držali vo svojich rukách.
B. Mikuláš: Cigánek - Sokol, Kassay, Cák, T. Vanek, Brinka, Fuksa, R. Hlavenka, Macek, Walner, Malík
Krakovaný: Bondra - Duchoň (Sedlák), Pekarčík, Bejdák, Kikta, Kališ, Feranec, Hlaváč, Ilenčík (Pavlovič), Balcír, Strelecký

Ďalšie výsledky: Hlohovec - Jacovce 4:2 (0:2), Reho (11), vlastný (Jančovič), Srnka, Strapko - Strapko 2, Dvorníky - Tovarníky 4:1 (3:1), Krajinčák 2, Greč, Cabadaj - Goga.

Predohrávané 5. KOLO
Gbely – Borský Mikuláš
4:0 (2:0)
Góly: 34. Péči (11), 37. M. Eisner, 57. Májek, 88. P. Mihal.
Kúty – Čáčov
3:2 (2:0)
Góly: M. Mihal, Michal Valla, Antálek – Kukliš 2.
Jalšové - Petrova Ves
6:0 (1:0)
Góly: R. Vavruš, M. Krajčovič, Wesolovsky, Hesek, M. Pavlovič.
V. Kostoľany – Mor. Sv. Ján
2:3 (0:0)
Góly: Kadlíček 2 – Varga 2, Hrica. ČK 0:1 (Škrabák)
Ďalšie výsledky: Dvorníky – Hlohovec 4:2 (2:1), Knížat 2, Herceg, Greč – Reho, Kiss, Tovarníky – Trebatice 1:1 (0:1), F. Goga – Macháč, Krakovany – Radošina 1:1 (0:1), T. Balcír – Jozef Piršel, Prašice – Jacovce 3:2 (3:0), M. Janega 2, E. Ďurík – Mišina, Zigo.

1. Jalšové 5 5 0 0 25:2 15
2. Dvorníky 5 4 1 0 16:6 13
3. Kúty 5 4 0 1 8:3 12
4. Hlohovec 5 4 0 1 13:8 12
5. Radošina 5 3 2 0 9:4 11
6. Gbely 5 3 0 2 17:8 9
7. B.Mikuláš 5 3 0 2 6:7 9
8. Morav.Sv.Ján 5 3 0 2 9:12 9