Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie súťaží Bratislavského futbalového zväzu

III. liga BFZ
1. kolo 12.8. o 17 h
Bernolákovo – Jablonec
Blatné – Sv. Jur
Dun.Lužná – Lozorno
Čunovo – Lamač
I.Petržalka – Ružinov
Malacky – Stupava
Grinava – Trnávka

2. kolo 19.9. o 17 h
Jablonec – Trnávka
Stupava – Grinava
Ružinov – Malacky
Lamač – I.Petržalka
Lozorno – Čunovo
Sv. Jur – Dun.Lužná
Bernolákovo – Blatné

3. kolo 26.8. o 17 h
Blatné – Jablonec
D.Lužná – Bernolákovo
Čunovo – Sv. Jur
I.Petržalka – Lozorno
Malacky – Lamač
Grinava – Ružinov
Trnávka – Stupava

4. kolo 2.9. o 16.30 h
Jablonec – Stupava
Ružinov – Trnávka
Lamač – Grinava
Lozorno – Malacky
Sv. Jur – I.Petržalka
Bernolákovo – Čunovo
Blatné – Dun.Lužná

Skryť Vypnúť reklamu

5. kolo 9.9. o 16.30 h
Dun.Lužná – Jablonec
Čunovo – Blatné
Petržalka-Bernolákovo
Malacky – Sv. Jur
Grinava – Lozorno
Trnávka – Lamač
Stupava – Ružinov

6. kolo 16.9. o 16.30 h
Jablonec – Ružinov
Lamač – Stupava
Lozorno – Trnávka
Sv. Jur – Grinava
Bernolákovo – Malacky
Blatné – I.Petržalka
Dun.Lužná – Čunovo

7. kolo 23.9. o 16 h
Čunovo – Jablonec
Petržalka – D.Lužná
Malacky – Blatné
Grinava – Bernolákovo
Trnávka – Sv. Jur
Stupava – Lozorno
Ružinov – Lamač

8. kolo 30.9. o 16 h
Jablonec – Lamač
Lozorno – Ružinov
Sv. Jur – Stupava
Bernolákovo – Trnávka
Blatné – Grinava
Dun.Lužná – Malacky
Čunovo – I.Petržalka

9. kolo 7.10. o 15.30 h
I.Petržalka – Jablonec
Malacky – Čunovo
Grinava – Dun.Lužná
Trnávka – Blatné
Stupava – Bernolákovo
Ružinov – Sv. Jur
Lamač – Lozorno

Skryť Vypnúť reklamu

10. kolo 14.10. o 15.30 h
Jablonec – Lozorno
Sv. Jur – Lamač
Bernolákovo – Ružinov
Blatné – Stupava
Dun.Lužná – Trnávka
Čunovo – Grinava
I.Petržalka – Malacky

11. kolo 21.10. o 15 h
Malacky – Jablonec
Grinava – I.Petržalka
Trnávka – Čunovo
Stupava – Dun.Lužná
Ružinov – Blatné
Lamač – Bernolákovo
Lozorno – Sv. Jur

12. kolo 28.10. o 14 h
Jablonec – Sv. Jur
Bernolákovo – Lozorno
Blatné – Lamač
Dun.Lužná – Ružinov
Čunovo – Stupava
I.Petržalka – Trnávka
Malacky – Grinava

13. kolo 4.11. o 13.30 h
Grinava – Jablonec
Trnávka – Malacky
Stupava – I.Petržalka
Ružinov – Čunovo
Lamač – Dun.Lužná
Lozorno – Blatné
Sv. Jur – Bernolákovo

IV. liga Obfz ba vidiek
1. kolo 12.8. o 17 h
Jakubov – Kostolište
Viničné – Pl. Štvrtok
V. Leváre – Zohor
Záh. Ves – Jablonové
Dubová – Studienka
Gajary – Sl. Grob
Rohožník – Limbach

Skryť Vypnúť reklamu

2. kolo 19.9. o 17 h
Kostolište – Limbach
Sl. Grob – Rohožník
Studienka – Gajary
Jablonové – Dubová
Zohor – Záh. Ves
Pl. Štvrtok – V. Leváre
Jakubov – Viničné

3. kolo 26.8. o 17 h
Viničné – Kostolište
V. Leváre – Jakubov
Záh. Ves – Pl. Štvrtok
Dubová – Zohor
Gajary – Jablonové
Rohožník – Studienka
Limbach – Sl. Grob

4. kolo 2.9. o 16.30 h
Kostolište – Sl. Grob
Studienka – Limbach
Jablonové – Rohožník
Zohor – Gajary
Pl. Štvrtok – Dubová
Jakubov – Záh. Ves
Viničné – V. Leváre

5. kolo 9.9. o 16.30 h
V. Leváre – Kostolište
Záh. Ves – Viničné
Dubová - Jakubov
Gajary – Pl. Štvrtok
Rohožník – Zohor
Limbach – Jablonové
Sl. Grob – Studienka

6. kolo 16.9. o 16.30 h
Kostolište – Studienka
Jablonové – Sl. Grob
Zohor – Limbach
Pl. Štvrtok – Rohožník
Jakubov – Gajary
Viničné – Dubová
V. Leváre – Záh. Ves

7. kolo 23.9. o 16 h
Záh. Ves – Kostolište
Dubová – V. Leváre
Gajary – Viničné
Rohožník – Jakubov
Limbach – Pl. Štvrtok
Sl. Grob – Zohor
Studienka – Jablonové

8. kolo 30.9. o 16 h
Kostolište – Jablonové
Zohor – Studienka
Pl. Štvrtok – Sl. Grob
Jakubov – Limbach
Viničné – Rohožník
V. Leváre – Gajary
Záh. Ves – Dubová

9. kolo 7.10. o 15.30 h
Dubová – Kostolište
Gajary – Záh. Ves
Rohožník – V. Leváre
Limbach – Viničné
Sl. Grob – Jakubov
Studienka – Pl. Štvrtok
Jablonové – Zohor

10. kolo 14.10. o 15.30 h
Kostolište – Zohor
Pl. Štvrtok – Jablonové
Jakubov – Studienka
Viničné – Sl. Grob
V. Leváre – Limbach
Záh. Ves – Rohožník
Dubová – Gajary

11. kolo 21.10. o 15 h
Gajary – Kostolište
Rohožník – Dubová
Limbach – Záh. Ves
Sl. Grob – V. Leváre
Studienka – Viničné
Jablonové – Jakubov
Zohor – Pl. Štvrtok

12. kolo 28.10. o 14 h
Kostolište – Pl. Štvrtok
Jakubov – Zohor
Viničné – Jablonové
V. Leváre – Studienka
Záh. Ves – Sl. Grob
Dubová – Limbach
Gajary – Rohožník

13. kolo 4.11. o 13.30 h
Rohožník – Kostolište
Limbach – Gajary
Sl. Grob – Dubová
Studienka – Záh. Ves
Jablonové – V. Leváre
Zohor – Viničné
Pl. Štvrtok – Jakubov

V. liga obfz ba vidiek
1. kolo 12.8. o 17 h
N.Dedinka – Pl.Mikuláš
Budmerice – Závod
B. Pezinok – Hr. Šúr
Modra – Častá
Láb – Šenkvice
Pl.Podhradie – Ivánka
Igram – Dolany

2. kolo 19.9. o 17 h
Pl.Mikuláš – Dolany
Ivánka – Igram
Šenkvic – Pl.Podhradie
Častá – Láb
Hr. Šúr – Modra
Závod – B. Pezinok
N.Dedinka – Budmerice

3. kolo 26.8. o 17 h
Budmerice – Pl.Mikuláš
B. Pezinok – N.Dedinka
Modra – Závod
Láb – Hr. Šúr
Pl.Podhradie – Častá
Igram – Šenkvice
Dolany – Ivánka

4. kolo 2.9. o 16.30 h
Pl.Mikuláš – Ivánka
Šenkvice – Dolany
Častá – Igram
Hr. Šúr – Pl.Podhradie
Závod – Láb
N.Dedinka – Modra
Budmerice – B.Pezinok

5. kolo 9.9. o 16.30 h
B. Pezinok – Pl.Mikuláš
Modra – Budmerice
Láb - N.Dedinka
Pl.Podhradie – Závod
Igram – Hr. Šúr
Dolany – Častá
Ivánka – Šenkvice

6. kolo 16.9. o 16.30 h
Pl.Mikuláš – Šenkvice
Častá – Ivánka
Hr. Šúr – Dolany
Závod – Igram
N.Dedinka–Pl.Podhradie
Budmerice – Láb
B. Pezinok – Modra

7. kolo 23.9. o 16 h
Modra – Pl.Mikuláš
Láb – B. Pezinok
Pl.Podhradie–Budmerice
Igram – N.Dedinka
Dolany – Závod
Ivánka – Hr. Šúr
Šenkvice – Častá

8. kolo 30.9. o 16 h
Pl.Mikuláš – Častá
Hr. Šúr – Šenkvice
Závod – Ivánka
N.Dedinka – Dolany
Budmerice – Igram
Pezinok – Pl.Podhradie
Modra – Láb

9. kolo 7.10. o 15.30 h
Láb – Pl.Mikuláš
Pl.Podhradie – Modra
Igram – B. Pezinok
Dolany – Budmerice
Ivánka – N.Dedinka
Šenkvice – Závod
Častá – Hr. Šúr

10. kolo 14.10. o 15.30 h
Pl.Mikuláš – Hr. Šúr
Závod – Častá
N.Dedinka – Šenkvice
Budmerice – Ivánka
B. Pezinok – Dolany
Modra – Igram
Láb – Pl.Podhradie

11. kolo 21.10. o 15 h
Pl.Podhradie–Pl.Mikuláš
Igram – Láb
Dolany – Modra
Ivánka – B. Pezinok
Šenkvice – Budmerice
Častá – N.Dedinka
Hr. Šúr – Závod

12. kolo 28.10. o 14 h
Pl.Mikuláš – Závod
N.Dedinka – Hr. Šúr
Budmerice – Častá
B. Pezinok – Šenkvice
Modra – Ivánka
Láb – Dolany
Pl.Podhradie–Igram

13. kolo 4.11. o 13.30 h
Igram – Pl.Mikuláš
Dolany – Pl.Podhradie
Ivánka – Láb
Šenkvice – Modra
Častá – B. Pezinok
Hr. Šúr – Budmerice
Závod – N.Dedinka

3. LIGA STARší dorast BFZ
1. kolo 11./12.8. 17 h
Domino – Vrakuňa
Malacky – Slovan B
D. Lužná – Sv. Jur
Lamač – I. Petržalka
Dev.N.Ves – Pezinok
Gajary – Ružinov
FK Dúbravka – K. Ves
Rača – Stupava

2. kolo 18./19.8. 17 h
Vrakuňa – Stupava
K. Ves – Rača
Ružinov – FK Dúbravka
Pezinok – Gajary
I. Petržalka – D. N. Ves,
Sv. Jur – Lamač
Slovan B – D. Lužná
Domino – Malacky

3. kolo 25./26.8. 17 h
Malacky – Vrakuňa
D. Lužná – Domino
Lamač – Slovan B
D. N. Ves – Sv. Jur
Gajary – I. Petržalka
FK Dúbravka – Pezinok
Rača – Ružinov
Stupava – K. Ves

4. kolo 1./2.9. 16.30 h
Vrakuňa – K. Ves
FC Ružinov – Stupava
Pezinok – Rača
Petržalka – FK Dúbravka
Sv. Jur – Gajary
Slovan B – D. N. Ves
Domino – Lamač
Malacky – D. Lužná

14. kolo str 5.9. 17 h
Vrakuňa – Slovan B
Domino – Sv. Jur
Malacky – I. Petržalka
D. Lužná – Pezinok
Lamač – Ružinov
D. N. Ves – K. Ves
Gajary – Stupava
FK Dúbravka – Rača
5. kolo 8./9.9. 16.30 h
D. Lužná – Vrakuňa
Lamač – Malacky
D. N. Ves – Domino
Gajary – Slovan B
FK Dúbravka – Sv. Jur
Rača – I. Petržalka
Stupava – Pezinok
K. Ves – Ružinov

6. kolo 15./16.9. 16.30 h
Vrakuňa – FC Ružinov
Pezinok – K. Ves
I. Petržalka – Stupava
Sv. Jur – Rača
Slovan B – FK Dúbravka
Domino – Gajary
Malacky – D. N. Ves
D. Lužná – Lamač

15. kolo str 19.9. 16.30 h
Rača – Vrakuňa
Stupava – FK Dúbravka
K. Ves – Gajary
Ružinov – D. N. Ves
Pezinok – Lamač
I. Petržalka – D. Lužná
Sv. Jur – Malacky,
Slovan B – Domino

7. kolo 22./23.9. 16 h
Lamač – Vrakuňa
D. N. Ves – D. Lužná
Gajary – Malacky
FK Dúbravka – Domino
Rača – Slovan B
Stupava – Sv. Jur
K. Ves – I. Petržalka
Ružinov – Pezinok

8. kolo 29./30.9. 16 h
Vrakuňa – Pezinok
I. Petržalka – FC Ružinov
Sv. Jur – K. Ves
Slovan B – Stupava
Domino – Rača
Malacky – FK Dúbravka
D. Lužná – Gajary
Lamač – D. N. Ves
9. kolo 6./7.10. 15.30 h
D. N. Ves – Vrakuňa
Gajary – Lamač
FK Dúbravka – D. Lužná
Rača – Malacky
Stupava – Domino
K. Ves – Slovan B
FC Ružinov – Sv. Jur
Pezinok – I. Petržalka

10. kolo 13./14.10. 15.30 h
Vrakuňa – I. Petržalka
Sv. Jur – Pezinok
Slovan B – Ružinov
Domino – K. Ves
Malacky – Stupava
D. Lužná – Rača
Lamač – FK Dúbravka
D. N. Ves – Gajary

11. kolo 20./21.10. 15 h
Gajary – Vrakuňa
FK Dúbravka – D.N.Ves
Rača – Lamač
Stupava – D. Lužná
K. Ves – Malacky
Ružinov – Domino
Pezinok – Slovan B
I. Petržalka – Sv. Jur

12. kolo 27./28.10. 14 h
Vrakuňa – Sv. Jur
Slovan B – I. Petržalka
Domino – Pezinok
Malacky – Ružinov
D. Lužná – K. Ves
Lamač – Stupava
D. N. Ves – Rača
Gajary – FK Dúbravka

13. kolo 3./4.11. 13.30 h
FK Dúbravka – Vrakuňa
Rača – Gajary
Stupava – D. N. Ves
K. Ves – Lamač
Ružinov – D. Lužná
Pezinok – Malacky
I. Petržalka – Domino
Sv. Jur – Slovan B

4. liga dorast
1. kolo 11./12.8. o 17 h
Jakubov – Kostolište
Viničné – Zohor
V. Leváre – Lozorno
Modra – Kráľová
B. Pezinok – Studienka
Báhoň – Ivanka
Rohožník – Doľany

2. kolo 18./19.9. o 17 h
Kostolište – Doľany
Ivanka – Rohožník
Studienka – Báhoň
Kráľová – B. Pezinok
Lozorno – Modra
Zohor – V. Leváre
Jakubov – Viničné

3. kolo 25./26.8. o 17 h
Viničné – Kostolište
V. Leváre – Jakubov
Modra – Zohor
B. Pezinok – Lozorno
Báhoň – Kráľová
Rohožník – Studienka
Doľany – Ivanka

4. kolo 1./2.9. o 16.30 h
Kostolište – Ivanka
Studienka – Doľany
Kráľová – Rohožník
Lozorno – Báhoň
Zohor – B. Pezinok
Jakubov – Modra
Viničné – V. Leváre

5. kolo 8./9.9. o 16.30 h
V. Leváre – Kostolište
Modra – Viničné
B. Pezinok – Jakubov
Báhoň – Zohor
Rohožník – Lozorno
Doľany – Kráľová
Ivanka – Studienka

6. kolo 15./16.9. o 16.30 h
Kostolište – Studienka
Kráľová – Ivanka
Lozorno – Doľany
Zohor – Rohožník
Jakubov – Báhoň
Viničné – B. Pezinok
V. Leváre – Modra

7. kolo 22./23.9. o 16 h
Modra – Kostolište
B. Pezinok – V. Leváre
Báhoň – Viničné
Rohožník – Jakubov
Zohor – Doľany
Ivanka – Lozorno
Studienka – Kráľová

8. kolo 29./30.9. o 16 h
Kostolište – Kráľová
Lozorno – Studienka
Zohor – Ivanka
Jakubov – Doľany
Viničné – Rohožník
V. Leváre – Báhoň
Modra – B. Pezinok

9. kolo 6./7.10. o 15.30 h
B. Pezinok – Kostolište
Báhoň – Modra
Rohožník – V. Leváre
Doľany – Viničné
Ivanka – Jakubov
Studienka – Zohor
Kráľová – Lozorno

10. kolo 13./14.10. o 15.30
Kostolište – Lozorno
Zohor – Kráľová
Jakubov – Studienka
Viničné – Ivanka
V. Leváre – Doľany
Modra – Rohožník
B. Pezinok – Báhoň

11. kolo 20./21.10. o 15 h
Báhoň – Kostolište
Rohožník – B. Pezinok
Doľany – Modra
Ivanka – V. Leváre
Studienka – Viničné
Kráľová – Jakubov
Lozorno – Zohor

12. kolo 27./28.10. o 14 h
Kostolište – Zohor
Jakubov – Lozorno
Viničné – Kráľová
V. Leváre – Studienka
Modra – Ivanka
B. Pezinok – Doľany
Báhoň – Rohožník

13. kolo 3./4.11. o 13.30 h
Rohožník – Kostolište
Doľany – Báhoň
Ivanka – B. Pezinok
Studienka – Modra
Kráľová – V. Leváre
Lozorno – Viničné
Zohor – Jakubov

5. liga dorast
1. kolo 18./19.8. 17 h
ČSFA Malacky–Pl. Mikuláš
Jablonové – Závod
voľno – Vysoká
2. kolo 25./26.8. 17 h
Vysoká – Závod
Pl. Mikuláš – Jablonové
voľno – ČSFA Malacky
3. kolo 1./2.9. 16.30 h
ČSFA Malacky – Vysoká
Závod – Pl. Mikuláš
voľno - Jablonové
4. kolo 8./9.9. 16.30 h
Vysoká – Pl. Mikuláš
ČSFA Malacky–Jablonové
voľno – Závod
5. kolo 15./16.9. 16.30 h
Jablonové – Vysoká
Závod – ČSFA Malacky
voľno - Pl. Mikuláš
6. kolo 22./23.9. 16 h
Pl.Mikuláš–ČSFA Malacky
Závod – Jablonové
voľno - Vysoká
7. kolo 29./30.9. 16 h
Závod – Vysoká
Jablonové – Pl. Mikuláš
voľno - ČSFA Malacky
8. kolo 6./7.10. 15.30 h
Vysoká – ČSFA Malacky
Pl. Mikuláš – Závod
voľno – Jablonové
9. kolo 13./14.10. 15.30 h
Pl. Mikuláš – Vysoká
Jablonové–ČSFA Malacky
voľno - Závod
10. kolo 20./21.10. 15 h
Vysoká – Jablonové
ČSFA Malacky – Závod
voľno – Pl. Mikuláš

VI. liga obfz ba vidiek - a
1. kolo 12.8. o 17 h
Suchohrad – Kaplná
Miloslavov – Most
Vištuk – Sološnica
Hamuliakovo–Kuchyňa
Borinka – M. Leváre
Čataj – Pernek
Vysoká – voľno

2. kolo 19.9. o 17 h
Kaplná – voľno
Pernek – Vysoká
M. Leváre – Čataj
Kuchyňa – Borinka
Sološnica–Hamuliakovo
Most – Vištuk
Suchohrad–Miloslavov

3. kolo 26.8. o 17 h
Miloslavov – Kaplná
Vištuk – Suchohrad
Hamuliakovo – Most
Borinka – Sološnica
Čataj – Kuchyňa
Vysoká – M. Leváre
voľno – Pernek

4. kolo 2.9. o 16.30 h
Kaplná – Pernek
M. Leváre – voľno
Kuchyňa – Vysoká
Sološnica – Čataj
Most – Borinka
Suchohrad–Hamuliakovo
Miloslavov – Vištuk

5. kolo 9.9. o 16.30 h
Vištuk – Kaplná
Hamuliakovo–Miloslavov
Borinka - Suchohrad
Čataj – Most
Vysoká – Sološnica
voľno – Kuchyňa
Pernek – M. Leváre

6. kolo 16.9. o 16.30 h
Kaplná – M. Leváre
Kuchyňa – Pernek
Sološnica – voľno
Most – Vysoká
Suchohrad – Čataj
Miloslavov – Borinka
Vištuk – Hamuliakovo

7. kolo 23.9. o 16 h
Hamuliakovo – Kaplná
Borinka – Vištuk
Čataj – Miloslavov
Vysoká – Suchohrad
voľno – Most
Pernek – Sološnica
M. Leváre – Kuchyňa

8. kolo 30.9. o 16 h
Kaplná – Kuchyňa
Sološnica – M. Leváre
Most – Pernek
Suchohrad – voľno
Miloslavov – Vysoká
Vištuk – Čataj
Hamuliakovo – Borinka

9. kolo 7.10. o 15.30 h
Borinka – Kaplná
Čataj – Hamuliakovo
Vysoká – Vištuk
voľno – Miloslavov
Pernek – Suchohrad
M. Leváre – Most
Kuchyňa – Sološnica

10. kolo 14.10. o 15.30 h
Kaplná – Sološnica
Most – Kuchyňa
Suchohrad – M. Leváre
Miloslavov – Pernek
Vištuk – voľno
Hamuliakovo – Vysoká
Borinka – Čataj

11. kolo 21.10. o 15 h
Čataj – Kaplná
Vysoká – Borinka
voľno – Hamuliakovo
Pernek – Vištuk
M. Leváre – Miloslavov
Kuchyňa – Suchohrad
Sološnica – Most

12. kolo 28.10. o 14 h
Kaplná – Most
Suchohrad – Sološnica
Miloslavov – Kuchyňa
Vištuk – M. Leváre
Hamuliakovo – Pernek
Borinka – voľno
Čataj – Vysoká

13. kolo 4.11. o 13.30 h
Vysoká – Kaplná
voľno – Čataj
Pernek – Borinka
M.Leváre–Hamuliakovo
Kuchyňa – Vištuk
Sološnica – Miloslavov
Most – Suchohrad

3. liga mladší dorast
1. kolo 11./12.8. 17 h
Malacky – BCT
2. kolo 18./19.8. 17 h
Domino – Malacky
3. kolo 25./26.8. 17 h
Malacky – Vrakuňa
4. kolo 1./2.9. 16.30 h
Malacky – Kalinkovo
14. kolo str 5.9. 17 h
Malacky – Vajnory
5. kolo 8./9.9. 16.30 h
Lamač – Malacky
6. kolo 15./16.9. 16.30 h
Malacky – D. N. Ves
15. kolo str 19.9. 16.30 h
Sv. Jur – Malacky
7. kolo 22./23.9. 16 h
Spoje – Malacky
8. kolo 29./30.9. 16 h
Malacky – FK Dúbravka
9. kolo 6./7.10. 15.30 h
Rača – Malacky
10. kolo 13./14.10. 15.30 h
Malacky – Vajnory
11. kolo 20./21.10. 15 h
K. Ves – Malacky
12. kolo 27./28.10. 14 h
Malacky – Ružinov
13. kolo 3./4.11. 13.30 h
Pezinok –Malacky

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  7. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  8. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 40 841
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 38 845
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 12 133
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 094
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 183
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 150
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 476
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 266
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 070
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 964
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto.

Covid si vyžiadal už viac ako štyritisíc obetí.

3 h
Vľavo herci a vpravo fanúšikovia Spartaka Trnava počas predpremiéry predstavenia Futbal alebo Bílý andel v pekle v Divadle Jána Palárika v Trnave.

Herci sa cítili ako na trávniku, pri „ďakovačkách“ nechýbali chorály.

19 h
Ilustračný obrázok

Vedenie sa obracia na Generálnu prokuratúru so žiadosťou o preverenie postupov.

20 h
Minister školstva Branislav Gröhling (SaS).

Pedagogickým zamestnancom sa od januára platy celoplošne nezvýšili.

22 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

22 h

Pozitivita je zatiaľ nízka.

18 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

23. jan

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

17 h

Už ste čítali?