Led. Rovne - Myjava
1:1 (0:1)

Góly: 90. Václavík – 27. Černáček (11 m).
Myjava: Solnička - Viselka, Černáček, Žák, Pekník, Červienka, Coufalík, Eliáš, Vanák, Bruško (90. Oríšek), Kumančík. Tréner R. Madunický.
Zápas začal obojstranne opatrne, prvú šancu malo hosťujúci Vanák, ale hlavičkoval vedľa- Priamy kop Martinku vyrazil Solnička a Mišún hlavičkoval tesne vedľa,V 27. min nariadil rozhodca pokutový kop v prospech hostí a Černáček nezaváhal. V 35. min Vanák zdiaľky trafil brvno. Snaha sklárov zmenu skóre nepriniesla. V 50. min Červeného strelu Solnička vyrazil a o chvíľu pokus Ľ. Šeba bol nepresný. Pred Žákom zachránil Minarech a v 88. min Vavruš zblízka mieril do rúk hosťujúceho brankára. O zaslúženú remízu sa po Kristínovej prihrávke zaslúžil Václavík. Sklárom sa ani na tretí domáci pokus nepodarilo zdolať Myjavu. Rozhodoval F. Farkaš, 150 divákov, ŽK: Martinka, Pekník, Červienka.

Ďalšie výsledky: Nové Zámky - Pov. Bystrica 1:1 (1:1), Dolné Vestenice - Jasl. Bohunice 1:1 (0:1), ČFK Nitra - MŠO Štúrovo 5:2 (2:1), Galanta - Partizánske 5:2 (2:0), Neded - Šamorín 0:1 (0:1), V. Ludince - Gabčíkovo 2:0 (1:0), Dubnica B - Domaniža 2:2 (1:2).

4. liga severozápad
Chynorany - Senica
1:4 (1:2)
Góly: 27. Hvišč - 22., 64. a 73. Hílek, 37. Starych.
Senica: Šraga - D. Ferík, Hrebíček, Bajan, Starych (79. Varga), Nestarec, Hílek (84. Ličko), Truska, Surový, Jurcsik, Sekáč, tréner Varsík.
Prvý zápas sa očakával zo strany fanúšikov s určitým očakávaným zlepšenej hry zo strany domácich. Úvod k tomu aj nasvedčoval, keď mali loptu viac na svojich kopačkách. Už v 6. min. Hvišč dostal ideálnu prihrávku z uhla malého vápna strieľa vedľa prázdnej brány do opačnej tyče. Hostia pohrozili v 13. min., hlavičkou stópera T. Bajana. V 15. min. hostia kopali rohový kop a Jurczik hlavičkoval do rúk Mikulu. O minútu nato mal vyloženú šancu domáci Vrábel a zoči-voči brankárovi mu strieľa iba do nôh. V 21. min. opäť pekná akcia domácich, keď z hranice veľkého vápna dáva vedľa brány Hvišč. Z čista jasna sa v 22. min. rútili štyria hosťujúci hráči na dvoch domácich obrancov a Sekáčovu strelu Mikula neudržal a Hílek pohodlne zasunul - 0:1. V 27. min. bolo vyrovnané, keď Hvišč sa oprel do strely a z hranice šestnástky vymietol ľavý kút gólmana Šragu - 1:1. V 36. min. vypálil z uhla Candrák a gólman hostí vytlačil na roh. Na ukazovateli skóre bolo v 37. min. už 1:2, keď po hrúbke domácej obrany Starych nekompromisne dáva druhý gól hostí. Domáci oplácali a robustný brankár hostí sa v 44. min. vyznamenal, keď strelu Hvišča reflexívne vyrazil. Aj po obrátke sa hral otvorený futbal z oboch strán. V 59. min. prudký prízemný center do šestnástky hostí Candrák z voleja dáva nad. Hostia od tohto okamihu vyvinuli väčší tlak a využili ďalšiu hrúbku obrany a Hílek pohodlne po kope z rohu dáva tretí gól hostí. Záver zápasu ovládli hostia a v 73. min. dáva hetrikom opäť Hílek, zvyšuje na 1:4, a tak sa skončil zápas, ktorý sa čakal zo strany domácich fanúšikov, že to nebude také jednoznačne pre hostí. Rozhodoval Németh. ŽK: Parkan - Starych, počet divákov: 260.

Šimonovany - Skalica
0:4 (0:1)
Góly: L. Bajan a Kubík 2.
Skalica: Tolla - Kucharič, B. Šefčík, I. Šefčík, Urbánek, Bellay, M. Brezina, T. Kubík, Sprušanský, L. Bajan, Púdelka ( Ritomský, Janeček).
Domáce Šimonovany nastúpili do novej sezóny z omladeným kádrom a ambíciou uspieť hneď v prvom zápase. Od úvodu sa hral vyrovnaný futbal v podaní oboch celkov, v koncovke však boli úspešnejší hostia, ktorí v prvom polčase vsietili aj jeden gól. V druhom dejstve ovládli hostia hru a hlavne stred pola. Výsledkom prevahy bolia až tri góly v sieti Šimonovian. Skalica si v prvom kole od svojho súpera odviezla nielen tri body, ale aj aktívne skóre.

Hrnčiarovce - Nitr. Pravno
1:1 (0:0)
Góly: Kurinec - Milo Jamrich.
Domáci mali už v prvom polčase územnú prevahu. V 12. min po rohu minul hlavou Adámek. Po prihrávke Gašparíka trafil Boskovič len do nôh brankára. V 30. min Cíferského strelu vytlačil Pročka na spojnicu. Prvý gól padol v 63. min po centri, na ktorý si najlepšie nabehol Kurinec. Vyrovnávajúci gól prišiel desať minút pred koncom riadneho hracieho času. Po prihrávke Štepana bol presný Miroslav.
Ďalšie výsledky: Bánovce - N. Dubnica 5:3 (2:1), Ludanice - Bošany 4:1 (1:1), Solčany - Kanianka 1:1 (1:0), Častkovce - Piešťany 2:0 (1:0), Borčice - Tr. Stankovce 2:2 (2:0).

Majstrovstvá okresu Trnava
Dospelí
2. kolo: Cífer - Chtelnica 6:2 (3:1), Tibenský 2, Lanák, Kupkovič, Rusnák, Krajčovič - Piešťanský, Gába, Smolenice - Siladice 4:1 (1:0), Nídel, Lančarič (vlast.), Slezák, Kulíšek - Mesároš, Drahovce - Špačince 1:1 (0:1), Brezovský - Mitošinka, Suchá n/P. - Horné Otrokovce 2:1 (1:0), Martišovič, Drahnovský - Kusý, Ostrov - Zavar 5:2 (1:1) Borovský 2, Kabát, Miklovič, Svetovík - Bartovič 2, Ratnovce - Bučany 0:0, Brestovany - Horné Orešany 0:0, Zvončín - Dolná Krupá 1:1 (1:1), Sekely - Kubus.

Dorast
Výsledky 2. kola: Slávia Trnava - Trakovice 2:3, Siladice - Modranka 4:5, Drahovce - Špačince 5:2, Zeleneč - Krakovany 1:2, Križovany - Zavar 1:3, Dechtice - Suchá nad Parnou 2:4, Smolenice - Kátlovce 2:0, Šúrovce - Dolná Krupá 2:8.

Góly: 21., 40., 48, a 49. Koníček, 90+ Kollár, 90+ Filuš – 63. Šišmič
Prvý polčas úvodného ligového stretnutia sa niesol v Čáčove v znamení otvoreného futbalu s peknou kombinačnou hrou, čo vyhovovalo ako domácim , tak aj bývalému štvrtoligistovi. Strelecké kopačky v tomto stretnutí však obul domáci Koníček, ktorý v 21. min po vysunutí Filušom obišiel aj brankára hostí a otvoril skóre stretnutia. Po žrdi Kňazoviča mali dve príležitosti hostia, no boli to opäť domáci, čo v 40. min po akcii Michalicu opäť Koníčkom pridali svoj druhý gól, aby tento hneď po polčase pridal ďalšie dva góly. Malé zaváhanie stálo domácich v 63. min čisté konto a Šišmič dal ich čestný úspech. Záver opäť patril Čáčovu, najprv Kollár a potom Filuš v nadstavenom čase stihli pridať ďalšie dva góly a pričinili sa o výborný vstup domácich do súťaže.
ČÁČOV: B. Valjent – M. Hlavenka, Kňazovič, Koníček, Bobek, Kukliš, Krč (Velický), Chocholáčik (Šurik), Filuš, Kollár, Michalica (Bilka)
TOVÁRNIKY: Fico – Žitavský, Daňovič, Uškovič (Fráter), Vaško, Martinka (Lipovský), Šišmič, Pavlovič (Bystriansky), Hajaský, Faránek, Hacko

Hlohovec - Veľké Kostoľany
2:0 (0:0)
Góly: 59. Srnka, 72. Strapko
Domáci mali pred stretnutím síce problém so zostavou, ale tá sa ukázala ako zbytočná. Domáci mali nakoniec celozápasovú prevahu a to i napriek hustému dažďu v priebehu I. polčasu. Najmä dve šance Srnku a jedna Loskota si pýtali záznam do streleckej agendy. Nakoniec góly prišli v II. polčase, kedy domáci stupňovali tlak a najmä dvadsaťminútovka, počas ktorej padli oba góly, potešila prítomných 350 divákov, ktorí aplaudovali nielen rozhodujúcemu voleju Strapka, ale celkovému výkonu domácich, ktorý bol na úvod súťaže nádejný.
HLOHOVEC: Malý – Moravanský, Šudý, Kiss, Gregor, Strapko, Loskot, Krajčo, Vdovjak, Magulic, Srnka (Bališ, Latečka, Gula)
V. KOSTOĽANY: Jamrich – Kohút, Maco, Modrovič, Šupa, Michalčík, Kubiš, Horváth, Brezovan, Gula, Kadlíček (Kolár, Hyrák, Žažo)

Petrova Ves - Gbely
0:2 (0:0)
Góly: 83. Švrček, 89. P. Mihal
Tri stovky divákov videli záhorácke derby stretnutie, ktoré po strelecky vyrovnanom I. polčase nakoniec lepšie vyšlo hosťom. Tí na seba upozornili už v 27. min únikom P. Mihala, ktorý bravúrne zneškodnil Lánik i strelou Májeka v 30. min, ktorá trela brvno. Domáci sekundovali hlavičkou M. Pochylého, ale na góly prišiel čas až v II. polčase. Úspešný bol striedajúci Švrček v 83. min, ktorý angličákom dostal hostí do vedenia, aby potom pred koncom prízemnou strelo upravil výsledok P. Mihal. Domáci ľutovali veľkej šance, keď Pivák nedosiahol na center Pat. Pochylého a stretnutie by sa možno vyvíjalo inak.
P. VES: Lánik – Vanek, Kumpan, M. Pochylý, Jar. Juriga, Pat. Pochylý, Húščava, Křižan, Huťťa, Morvay, Pivák (Škápik)
GBELY: Janík – Mir. Mihal, Kollár, Šebesta, Daniel (Križan), Mackura, Rozboril, Májek, Kudláč (M. Eisner), Pet. Mihal, Zajíček, (Švrček)

Mor. Sv. Ján - Krakovany
2:1 (0:0)
Góly: 60. a 68. Varga - 81. Balcír
ČK 1:1 (Vávra - Hlaváč).
Stretnutie, do ktorého domáci nastúpili s novými tvárami, malo dobré tempo. Obe mužstvá striedali protiútoky a už od začiatku mali viac šancí domáci. Lenže strelecky sa prejavili až v II. polčase zásluhou novej akvizície Vargu. Po vedení 2:0 domáci zbytočne pripustili na ihrisko nervozitu, na ktorú najprv doplatil Hlaváč v drese hostí, potom ale aj domáci Vávra a hostia nakoniec znižovali na gólový rozdiel pohotovým Balcírom.
M. Sv. JÁN: Šimek – Salay, M. Ježek, Zajíc, Vávra, Varga, Stupavský, Hájek, Marek Koporec, Hrica, Kánsky (Michal Koporec, Kudlička)
KRAKOVANY: Bondra – Duchoň, Pekarčík, Bejdák, Kikta, Feranec, Žák, Ilenčík, Kališ, Balcír, Strecký (Sedlák, Hlaváč)

Borský Mikuláš – Trebatice
1:0 (0:0)
Gól: 78. Liška (11)
ČK 1:0 (Fuksa)
Nováčik súťaže zohral so skúseným celkom hostí vyrovnané stretnutie, ktorého jediným nedostatkom bolo málo šancí. Domáci sa snažili viac o útočnú hru, ktorá im priniesla výsledok v podobe faulu hostí vo vlastnom trestnom území, z ktorého jediný a víťazný gól zaznamenal Liška. Červená karta domáceho Fuksa prišla po druhej žltej
B. MIKULÁŠ: Michálek - Sokol, Kassay, Fuksa, Vanek, Drinka (Cák), Morávek (Walner), Liška, Macek, Drápal, Malík.
TREBATICE: Valovič – Hečko, Surovčík), Žilka (Ostrenka), Bondra, Seitler, Herceg, Zatovič (Žilka), Jakubička, Kusý (Tokoš)

Jacovce - Kúty
0:2 (0:0)
Góly: 45. M. Smolinský, 75. Valla
Družstvo zaplatilo nováčikovskú daň. Tím mal niekoľko šancí, ktoré zostali nevyužité. Zápas bol dobrý, ihrisko bolo na dobrej úrovni. Taktiež mal zápas dobrú návštevnosť. Prvý gól vsietil v 45. minúte hráč hostí Smolinský. V 75. minúte zvýšil vedenie hostí na 0:2 hráč Valla.
JACOVCE: Božik - Martinček, Ladický, Jankech, Uhrík, Bajzík, Junas, Švec, Naštický, Jančovič, Mičina
KÚTY: Škoda - Kubo, Ősterreich, Mihál, Smolinský, Valko, Valla, Ralbovský, Antálek, Hyránek.

Prašice - Jalšové
0:3 (0:0)
Góly: 54. Páleník, 64. Chaláni, 89. Mário Pavlovič
Domáci sa od úvodu pustili do súpera. Hostia však ukázali svoju kvalitu a držali hru v strede poľa a domácich na dištanc. V závere polčasu sa nepodarilo streliť domácim gól z čistých šancí, čo sa im aj vypomstilo. Hostia sa v 54. minúte ujali vedenia. Domáci zvýšili aktivitu ale napriek tomu sa podarilo hosťujúcemu mužstvu streliť druhý gól. V závere sa už dohrávalo a konečný výsledok upravil Pavlovič na 0:3. Rozhodoval: Majerich, počet divákov:250
PRAŠICE: Sláma - Pikna, E. Ďurík, Delič, Krasula (67. Martinček), Šmatlák (85. Paluš), Janega, Kišac (67. Lacika), Grznár, Streďanský, V. Ďurík
JALŠOVÉ: Gábriš – Martin Pavlovič (Matej Pavlovič), Hnilka (Tomáš Pavlovič), Páleník, Krajčovič, Čagánek, P. Pavlovič, Weselovský, Chaláni, Hesek, Máro Pavlovič.

Radošina - Dvorníky
2:2 (0:1)
Góly: 51. Kováčik, 85. Rosíval - 43. Brestovanský, 80. vlastný (Ďaďan).
Na klzkom teréne sa od začiatku zápasu začalo hrať kvalitné futbalové stretnutie, v ktorom bolo plno zvratov aj vďaka pokutovým kopom a jednom vlastnom góle domáceho Ďaďana.
- jdk -

5. liga sever
2. kolo
Brezová p/B – Nová Ves n/V. 2:1 (1:0)
Góly: Milan Pavlovič 2 – Marcel Némethy
Početná divácka kulisa prišla v očakávaní dobrého zápasu aj vzhľadom k tomu, že obidve mužstvá nastúpili s novými kvalitnými posilami. Domáci sa s chuťou pustili do súpera, výsledkom čoho bol rýchly gól už v 5. min. zásluhou prudkej a presnej hlavičky Pavloviča po rohovom kope. Po góle sa hra čiastočne vyrovnala, ale ďalšie šance mali opäť domáci – dvakrát neprekonal brankára hostí Michalička. Ďalšie šance boli po strele Stanislava Šarudiho, hlavičke Beňu nad, taktiež hlavička Šeba v 44. min. mierila nad bránu. Aj hostia boli nebezpeční a domácich viackrát podržal brankár Andrej Fišan. Domáci mali výrazný tlak celý prvý polčas, ale vyťažili len jeden gól. V druhom polčase po spočiatku pokojnejšom tempe mali príležitosti znovu domáci, ale hostia, ktorí boli stále nebezpečnejší, v 59. min. vyrovnali. Jambor využil chybu domácej obrany a jeho center premenil M. Némethy – 1:1. Potom hostia ožili, Fišan zneškodnil šancu Jambora a vzápätí krásne vyrazil ďalšiu strelu. Potom dvakrát skúšal šťastie z priamych kopov i z hry Pavlovič, ale ešte nedal. V rozpätí 73. až 80. min. rozhodca vylúčil troch hráčov hostí – Stančíka, Gúčika a Rojka. Z priameho kopu po druhom vylúčení sa už Pavlovič nemýlil a prudkou strelou dostal domácich v 78. min. do vedenia. Ale hráči Novej Vsi sa nevzdávali ani v početnom oslabení a až do konca boli nebezpeční. Domáci ale víťazstvo udržali a pripísali si prvé tri body.
Rozhodoval Mráz z Čárov ( Túbl, Sluk ), delegát Kamil Španihel. ŽK 1 – 3, ČK 0 – 3.
Zostava Brezovej: Fišan – Miča, Pavlovič, Dobrovodský, Šido – Michalička, S. Šarudi, Šimek, Pavlík – Šebo, Beňa. Striedali: Beňo, Duška, Nosko.
ĽUBOŠ BARBÍRIK

Ďalšie výsledky: Prečín - Selec 3:0 (1:0), Tr. Jastrabie - Púchov B 5:1 (2:1), Kočovce - Podolie 5:1 (4:1), Z. Kostoľany - H. Poruba 3:1 (2:0), Kamenec p/Vt. - Oslany 0:2 (0:1), V. Bielice - Nováky 1:0 (1:0), V. Uherce - Ladce1:2.