Víťazi
V podledných dvoch kolách sa víťazstva dočkali Ferdinand Korman zo Šaštína, ktorého, podobne ako aj dvoch ďalších sme museli žrebovať z viacerých kandidátov. V 13. kole bol G. Mihálik jediným, ktorý uhádol 8 zápasov a tak sa žrebovalo iba o ďalšie dve ceny.
12. kolo: 300,- Sk Ferdinand Korman, Šaštín, 100,- Sk Milan Snoha Kúty a Oto Ivánek Kopčany.
13. kolo: 300,- Sk Gabriel Mihálik, Kúty, 100,- Sk Jozef Bednár, Myjava a Peter Prachár, Bor. Sv. Jur.
CELKOVÉ PORADIE
86 bodov - Jaroslav Kríž, Unín.
84 - Stano Kubica, Kúty.
83 - Pavol Hyža, Hlboké.
80 - Michal Stanický, Šaštín, Milan Točík, Senica.
78 - Miro Buchta, Skalica, Miro Matula, Senica, Martin Šeba, Unín.
77 - Pavol Blanárik, Hradište p/Vr., Marián Brichta, Veľké Leváre, Miro Miča, Sobotište, Dušan Stanický, Šaštín.
76 - Jozef Bednár Myjava, František Nemšovský, P. Močidlany.
75 - Pavel Horňák, Šaštín.
74 - Peter Rusinko, Unín,
73 - Mária Ovečková, Unín, Ferdinand Korman, Šaštín, Bystrík Ondruš, Skalica, Milan Snoha, Kúty, Dušan Vaculka, Unín.
71 - Peter Baránek, Bor. Mikuláš, Filip Bartal, Šaštín, Tomáš Cvečka, Stráže, Rasťo Holický, Prietrž.
70 - Štefan Havel, Radošovce, Ľubomír Násada, Gbely, Jakub Vlček, Holíč.
69 - Zdenek Bilovský, Prietržka, Ján Chocholáček, Chropov, Erik Kleinedler, Kúty, Marek Matula, Unín, Peter Rehák, Stráže, Alex Sekulský, Sekule, Michal Vrábel, Letničie.
68 - Jozef Celléry, Senica, Peter Kovár, Prietrž, Peter Prachar, Bor. Sv. Jur, Milan Túbl, Kopčany.
67 - Vilo Kadlečík, Senica, Milan Vrba, Letničie.
66 - Martin Cák, Bor. Mikuláš, Milan Holický, Prietrž, Ľuboš Holič, Prietrž, Marcel Mihál, Kúty, František Rybár, Bor. Sv. Jur.
65 - Peter Slezák, Š. Humence.
64 - Mária Hyžová, Hlboké, Jaroslav Kulíšek, Prietrž.
63 - Tomáš Bednár, Podbranč, Peter Sloboda, Skalica.
62 - Jozef Irša, Holíč, Robert Maceovič, Lakš. N. Ves.
61 - Michal Pobjecký, Šaštín, Jana Vetešková, Prievaly.
58 - Ladislav Kyselica, Bratislava.
54 - Ján Mudroch, Holíč, Peter Orgoň, Senica.
51 - Otto Ivánek, Kopčany, Gabriel Mihálik, Kúty.
50 - Andrej Sopúšek, Unín.
47 - Štefan Balúch st., Cerová-Lieskové.
46 - Štefan Balúch ml., Cerová-Lieskové.
45 - Pavol Otrísal, Senica.
40 - Štefan Poláček, Rybky.
39 - Vlado Winkler, Holíč.
37 - Ján Kwašnewsky, Holíč, Rado Michalička, Hradište.
35 - Aladár Bartal, Šaštín.
29 - Ján Zajíc, Bor. Sv. Jur.
27 - Filip Kučera, Šaštín.
26 - Gabriela Sekulská, Sekule.
20 - Peter Jánoš, Senica.
17 - Peter Hujsa, Malé Leváre.
16 - Dário Hujsa, Malé Leváre, Ivan Karnoš, Holíč, Jozef Májovský, Mor. Sv. Ján.
14 - Peter Šeba, Unín.
13 - Ivan Karnoš, Holíč.
12 - Jozef Bareš, Šaštín, Ján Bucha, Skalica, Milan Kovalovský, Skalica.
11 - Marián Bednár, Senica, Samuel Hrubša Senica, Filip Jurča, Prietrž.
10 - Fero Kubík, Koválov, Eva Novanská, Holíč.
9 - Tomáš Krcha.
7 - Ivan Konečný, Zhorská Ves, Peter Mráz, Kúty.
5 - Ján Húšek, Mor. Sv. Ján, Jakub Maxián, Sekule, Tomáš Krcha.
4 - Silvio Hujsa, Malé Leváre, Peter Kudláč, Vieska.
3 - Jozef Bederka, Oreské, Jozef Jurčík, Skalica.
2 - Róbert Horňák,Kopčany.