3. LIGA STARŠÍ
29. kolo: Artmedia B - ŠK Malacky 3:1, Domino - Stupava 3:0, Gajary - Dun. Lužná 3:0 kont., Rusovce - Vrakuňa 0:7, Ružinov - FK Dúbravka 5:1, MŠK Petržalka - SFM Senec B 1:1, Pezinok - Rača 2:4, Dev. Nová Ves - Lamač 5:2.
1. Senec B 29 24 4 1 111:17 76
2. Artmedia 29 19 2 8 94:34 59
3. Rača 29 16 6 7 58:29 54
4. FK Dúbravka 29 16 2 11 55:46 50
5. Petržalka 28 15 4 9 56:44 49
6. Domino 29 12 10 7 51:38 46
7. D.N.Ves 29 13 6 10 61:55 45
8. Ružinov 29 13 5 11 55:48 44
9. Vrakuňa 29 12 5 12 59:61 41
10. Malacky 29 12 4 13 71:54 40
11. Gajary 29 11 3 15 41:49 36
12. Stupava 28 10 5 13 54:53 35
13. Pezinok 29 10 5 14 56:71 35
14. D.Lužná 29 8 4 17 39:62 28
15. Lamač 29 6 2 21 39:112 20
16. Rusovce 29 0 1 28 9:136 1
3. LIGA MLADŠÍ
29. kolo: Artmedia B - Malacky 5:1, Gajary - Rovinka 5:1, Vajnory - Vrakuňa 4:5, Ružinov - FK Dúbravka 4:0, MŠK Petržalka - SFM Senec B 4:0, Pezinok - BCT 0:0, Domino - Jarovce 4:1, Karl. Ves - Lamač 10:5.
1. Artmedia B 29 25 1 3 146:19 76
2. Petržalka 29 24 2 3 122:24 74
3. Ružinov 29 20 5 4 81:27 65
4. Malacky 29 18 5 6 96:26 59
5. Senec B 29 18 4 7 100:23 58
6. Domino 29 16 4 9 76:36 52
7. Vrakuňa 29 14 7 8 71:45 49
8. Pezinok 29 10 7 12 42:40 37
9. Gajary 29 11 1 17 36:58 34
10. Karl.Ves 29 10 4 15 50:102 34
11. Dúbravka 29 9 6 14 60:67 33
12. Vajnory 29 10 2 17 80:69 32
13. Jarovce 29 6 6 17 23:60 24
14. Rovinka 29 5 4 20 21:93 19
15. BCT 29 4 3 22 24:157 15
16. Lamač 29 1 1 27 18:200 4
I. trieda BA vidiek
25. kolo: Jakubov - Lozorno 3:1, Veľké Leváre - Viničné 4:1, Studienka - Doľany 2:2, Kostolište - Ivanka p. D. 9:0, Zohor - Báhoň 1:3, Svätý Jur - Modra 10:0, voľno - B. Pezinok.
1. Sv.Jur 23 21 0 2 124:17 63
2. Báhoň 23 16 2 5 62:40 50
3. V.Leváre 23 16 1 6 73:23 49
4. Kostolište 23 12 5 6 51:22 41
5. Modra 23 12 4 7 46:35 40
6. Lozorno 23 11 3 9 40:42 36
7. Viničné 24 10 1 13 45:48 31
8. Jakubov 23 9 1 13 45:65 28
9. Studienka 23 8 3 12 47:68 27
10. Doľany 23 7 3 13 38:71 24
11. Pezinok 23 5 2 16 26:72 17
12. Zohor 23 5 2 16 31:80 17
13. Ivanka 23 4 1 18 26:71 13
II. A trieda BA vidiek
25. kolo: Vysoká - Plavecký Štvrtok 4:0, Rohožník - Závod 1:1, Jablonové - Plavecký Mikuláš 5:1, voľno - Karl. Ves.
1. Rohožník 23 14 4 4 74:49 46
2. Vysoká 24 13 4 7 67:44 43
3. Pl.Štvrtok 23 13 3 7 87:48 42
4. Jablonové 22 10 2 10 48:44 32
5. K.Ves 22 9 2 11 50:63 29
6. Závod 23 7 1 15 32:67 22
7. Pl.Mikuláš 23 6 0 17 47:9018