30. kolo
Unín - Kopčany
1:0 (0:0)
Gól: Mikuláš Mach ( 11 m)
Stretnutie malo dobrú úroveň, bolo bojovné zásluhou obidvoch kolektívov, ale viacej šancí na strelenie gólu si vytvorili domáci, ktorým po zásluhe patria všetky tri body. R: Otočka, Deák. (Marián Ovečka)
Oreské - Šaj. Humence
8:1 (4:1)
Góly: Ferík 4, A. Baláž 2, Mikúš, Bakič - R. Búzek (11).
Zápas bol jednostrannou záležitosťou domáceho mužstva, o čom svedčí aj výsledok. Okrem množstva gólov najmä v prvom polčase domáci nepremenili ešte 6 vyložených šancí. Stretnutie, na ktoré prišlo 150 divákov, bolo poznamenané pokojným tempom, nakoľko prakticky o nič nešlo. R Lapoš, Tokoš. (Štefan Štefka)
Dubovce - Sekule
1:1 (0:1)
Góly: za domácich M. Madák.
Domáci nastúpili po hodovej zábave a v prvom polčase na svojho súpera nestačili. Sekule sa aj ujali vedenia. Po prestávke sa hra vyrovnala a po vyrovnávajúcom góle Madáka mal veľkú šancu Roman Pollák, no svoje sólo nedotiahol do úspešného konca. R Ďurica, Rehák. (Ján Tokoš)
Čáry - Hlboké
1:2 (0:0)
Góly: J. Vizváry - Turanský 2 z 11.
V prvej časti stretnutia boli lepší hostia, aj keď na šance to bolo v podstate vyrovnané. V druhom polčase boli naopak lepším mužstvom domáci, ale nepremenili 4 vyložené šance a nakoniec po dvoch jedenástkach, zapískanie ktorých je vždy v kompetencii rozhodcov, si body odvážajú hostia. R Zajíc, Dung. (Pavol Lakatoš)

Rybky - Koválov
2:1 (0:0)
Góly: Smetana, Mrázek - P. Tokoš.
Za slnečného počasia pred 90 divákmi mužstvá predvádzali vynikajúci futbal. V prvom polčase tlaku domácich hostia odolávali najmä vďaka výbornému brankárovi Spyrczovi, ktorý vychytal v čistých šanciach dvakrát Mrázka., Martina aj Mira Petrúfku. V druhom polčase domáci nastrelili brvno a hostia po úniku žrď. R Mikúš, Prelec. (Milan Blažek)
Bor. Mikuláš - Radošovce
2:1 (1:0)
Góly: za hostí Pekar.
Od úvodu boli lepším mužstvom domáci, ale po prestávke hostia hru vyrovnali. Zápas mal celkovo dobrú úroveň. Domácim stačil na víťazstvo v súťaži aj bod, nakoniec získali tri a stali sa majstrom oblasti. (Edo Baumgartner)
Letničie - Šaštín
4:2 (3:2)
Góly: Lánik 3, Rampáček - Mihálik, Ožvoldík.
Domáci po prekvapujúcom víťazstve v Radošovciach, chceli vyhrať aj doma, čo sa im nakoniec podarilo. Začali veľmi dobre a za 10 minút viedli dvomi ólmi Lánika 2:0 a v 30. min. zvýšil Rampáček dokonca na 3:0. Hostia ešte do prestávke znížili na rozdiel gólu, vyrovnať sa im však už nepodarilo, naopak, strelecký disponovaný Lánik pridal v 90. min. poistku na 4:2. R Mlčúch, Karnoš. (Jaro Vaculka)

Brodské - Cerová 0:0
Hra mala vyrovnaný priebeh, zápas bol prakticky bez šancí na obidvoch stranách. Domáci futbalisti si mohli pripísať víťazstvo, keby bol v 88. minúte Juraj Štvrtecký premenil pokutový kop. Celkovo ale je remíza spravodlivá. R Dzindzík st., Polakovič. (Stanislav Knap)

16. Čáry 30 6 5 19 34:63 23
Odpočet bodov po súťaži: Dubovce - 6, Š. Humence a Kopčany - 3.
MO II. tr.
26. kolo
Kúty B - Mokrý Háj
4:1 (2:1)
Góly: J. Puškáč, Dominik (11), Makay, Kovár -.
Zaujímavé stretnutie, v ktorom bli hostia lepší, no góly dávali domáci. Keď znížil na 2:1, zdalo sa, že môže prísť k zvratu, no aj po prestávke bol priebeh rovnaký. Prehra je pre hostí príliš krutá. (Jozef Fekete)
Stráže - Pop. Močidlany
1:0 (1:0)
Bol to zápas nepremenených šancí, v ktorom boli šťastnejší domáci. Hostia nepremenili 9-10 vyložených šancí a domácich podržal výborný brankár. R: Macháček, Zabadal
( Marián Kocák )
Trnovec - Chropov
2:3 (1:1)
Góly: Radek Uher, Michal Uher - Peter Orth 2, Tomáš Uher (vlastný)
V stretnutí boli lepší hostia. Domáci mali v úvode dve stopercentné šance, ktoré ale nepremenili a tak si body v slušnom stretnutí zaslúžene odvážajú hostia. R: Pekarovič
( Milan Hollý )
Bor. Sv. Jur - Rohov
2:2 (1:1)
Góly: Švec, Valla - Blanárik, Brdečka
Zápas sa začal s časovým oneskorením. Mal vyrovnaný priebeh. Domáci sa snažili, ale štvrťhodinu pred koncom stretnutia im začali dochádzať sily, hostia priebeh i výsledok hry vyrovnali. R: Túbl
( Jozef Kadlic, Pavol Perička )
Prietrž - Smolinské
3:2 (1:0)
Góly: Kramár, Brňa, P. Mikulka- Michal Smolinský, Pavlovič.
Zápas začal vo vlažnom tempe a už v 4. min.. dal domáci Kramár hlavou po rohu vedúci gól. Druhý polčas začal pre domácich nešťastne, keď Korontály nepremenil penaltu. Po sérii nepremenených šancí na obidvoch stranách hostia dali Smolinským a Pavlovičom dva zlepené góly a v 72. min. vyhrávali 1:2. Domáci sa však nevzdali a v samom závere strhli víťazstvo na svoju stranu. V 88. min. vyrovnal lobom Brňa a v 89. min. mladý P. Mikulka zakončil rutinérsky svoju šancu. R domáci laik Janšák. (Dušan Mikulka)
Radimov - Vrádište
1:2 (1:0)
Góly: vlastný (Gogola) - Jurčík, Holúsek.
Domáci zavŕšili smolnú jarnú časť, keď ani v jednom domácom zápase nevyhrali. Za zmienku stojí nevídaný čin Stana Masaryka, ktorý po problematicky nariadenom pokutovom kope ho za stvu 1:2 schválne kopol vedľa. (Jozef Žilínek)
Jablonica - Lakš. Nová Ves
5:3 (3:1)
Góly: Malík 2 (1 z 11m), Škoda 2, Harasník - Štajer, L. Velický, Cintula.
V zápase bohatom na góly viedli domáci už v 18.min. 3:0. Potom bol vylúčený domáci hráč Zajonc a hra sa vyrovnala. Hosťom sa podarilo znížiť, ale v 2.polčase za 5 minút domáci zvýšili stav na 5:1, čím bolo o zápase rozhodnuté a hostia len znižovali. R Bednár. (Vlado Masár)

Góly: T. Danihel 2 - Sloboda.
Hostia viedli gólom Slobodu, domáci vyrovnali z priameho kopu z hranice 16 – ky zásluhou Tomáša Danihela, ktorý rozhodol aj o troch bodoch, keď už v nadstavenom čase premenil penaltu. (Nečas)
Kunov - Častkov
1:2 (1:0)
Góly: S. Hološka - Vančík, M. Krištof.
V slušnom, vyrovnanom stretnutí sa domáci ujali vedenia v 40. min. gólom Hološku, keď predtým nevyužili tri vyložené šance. Úvod druhého polčasu domáci zaspali, čím dali základ na víťazstvo hostí. V 46. min. vyrovnal Vančík a v 49. min. dal gól Krištof, keď Bíba zneškodnil šancu hostí, no na dorážku nestačil. Domáci celok mal prevahu i šance, no hlavne Perička nepremenil tri šance, ktoré si pýtali gól. Aj keď sa v 75. min. zranil hosťom Rehuš a oni dohrávali oslabení o jedného hráča, v pohode si už svoje zaslúžené víťazstvo udržali, keď ho mohli poistiť, no v 90. min. trafil Vančík brvno. R Daniš, Prelec. (Karol Vajda)
Štefanov - Rovensko
1:8 (0:3)
Góly: za hostí Velický 2, Šefčík, Rehuš, Klimek, Kubina, Zuzčák, Junas (11).
Jednoznačné víťazstvo hostí, ktoré im však v konečnom dôsledku k postupu nepomohlo.
Kátov - Dojč
1:4 (1:2)
Góly: Patinka - Čech 2 (1 z 11), Šurik, Kozánek.
Kátov: Kotvan- Brdečka, Stojka, Pagáč, Rehák, Tomík, Šebesta, Kocák, Patinka, Janeček, Kerhát (Hlavina, Hercegh, Štefanovič), tréner E. Štefanovič.
Dojč: Otočka- M. Krátky, Zich, Ganzlmár, Rehák, M. Hutta, Kozánek, P. Hutta, Stanek, Čech, Šurik (Dolník, V. Krátky, Wolf), tréner Ľ. Otočka.
Hostia prišli v dobrej nálade aj s dvomi autobusmi verných, futbaluchtivých fanúšikov. Hralo sa veľmi teplého a slnečného počasia. Hostia sa pustili do domácich bez rešpektu a v 26. min. otvoril skóre z penalty Čech. Domáci vyrovnali hneď po rozohrávke Patinkom, ktorý obišiel všetko, čo mu stálo v ceste - 1:1. Hostia v 29. min. po hrúbke domácej obrany opäť viedli gólom Čecha - 1:2. V 44. min. mohlo byť opäť vyrovnané, no Kerhát vyloženú šancu nepremenil.
Po prestávke hostia zvýšili už v 55. min. Šurikom na 1:3 opäť po chybe domácej obrany. Kátov pôsobil odovzdaným dojmom a bránu súpera prakticky neohrozil. Na konečných 1:4 zvýšil už v nadstavenom čase Kozánek. R Španka, Daniš. (Karol Vajda)
Osuské - Hradište
2:7 (0:5)
Góly: P. Černek, R. Herák- Fukna a J. Kršteník 2, S. Sadloň, Fulier, Kovačiny.
Hostia o svojom víťazstve rozhodli už do prestávke, po nej sa prispôsobili domácim a hrali na udržanie svojho vedenia. (Stano Sopúch)