REG. LIGA STARŠÍ ŽIACI
24. kolo: PSČ Pezinok - ČSFA Malacky 0:6, Slovan - ŠK Malacky 0:1, Modra - Veľké Leváre 10:0, Artmedia - Vrakuňa 6:0, I. Petržalka - ŠKP Dúbravka 2:1, SFM Senec - Inter 1:5, FC Senec - Rača 0:3.
1. Artmedia 24 22 1 1 156:10 67
2. ČSFA 23 20 1 2 130:20 61
3. Dúbravka 24 18 5 1 90:17 59
4. ŠK Malacky 24 18 2 4 58:23 56
5. Inter B 24 11 6 7 61:26 39
6. Slovan B 24 11 6 7 44:37 39
7. Pezinok 24 10 2 12 43:58 32
8. SFM Senec 23 6 6 11 21:62 24
9. Vrakuňa 24 7 2 15 40:65 23
10. V.Leváre 24 6 0 18 24:114 18
11. Modra 24 5 2 17 42:96 17
12. Petržalka 24 4 4 16 27:72 16
13. FC Senec 24 5 1 18 32:110 16
14. Rača 24 4 2 18 24:82 14
REG. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
24. kolo: PSČ Pezinok - ČSFA Malacky 1:8, Slovan - ŠK Malacky 16:0, Modra - Veľké Leváre 9:0, Artmedia - Vrakuňa 17:0, I. Petržalka - ŠKP Dúbravka 1:2, SFM Senec - Inter 1:2, FC Senec - Rača 0:1.
1. Artmedia 24 20 3 1 133:12 63
2. Dúbravka 24 19 1 4 128:17 58
3. Slovan B 24 18 3 3 101:19 57
4. SFM Senec 23 17 0 6 80:26 51
5. ČSFA 22 14 2 6 76:27 44
6. FC Senec 24 13 4 7 58:42 43
7. Petržalka 24 11 3 10 74:34 36
8. Inter B 22 11 1 10 58:42 34
9. Modra 23 10 2 11 56:51 32
10. Pezinok 24 8 1 15 36:76 25
11. ŠK Malacky 24 7 0 17 45:130 21
12. Vrakuňa 24 2 1 21 19:136 7
13. Rača 24 2 1 21 12:139 7
14. V.Leváre 24 2 0 22 14:139 6
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI
20. kolo: Kostolište - Karl. Ves 8:1, Svätý Jur - Dev. N. Ves 1:1, Dun. Lužná - Domino 4:1, Artmedia - I. Petržalka 3:0, ŠKP Dúbravka B - FC Ružinov 1:4, Lamač - FK Dúbravka 1:1.
1. Kostolište 20 19 1 0 120:14 58
2. Ružinov 20 18 0 2 67:21 54
3. Artmedia B 20 14 2 4 74:33 44
4. Sv.Jur 20 11 2 7 49:47 35
5. Domino 20 10 2 8 50:38 32
6. ŠKP B 20 6 4 10 27:48 22
7. D.N.Ves 20 6 3 11 21:50 21
8. Lamač 20 5 4 11 23:48 19
9. D.Lužná 20 6 1 13 24:63 19
10. K.Ves 20 4 6 10 29:58 18
11. FK Dúbravka 20 4 4 12 21:51 16
12. Petržalka B 20 1 3 16 10:44 6
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI
20. kolo: Kostolište - Karl. Ves 4:0, Svätý Jur - Dev. N. Ves 0:1, Dun. Lužná - Domino 1:6, Artmedia - I. Petržalka 4:1, ŠKP Dúbravka B - FC Ružinov 0:5, Lamač - FK Dúbravka 2:3.
1. Kostolište 20 19 0 1 129:9 57
2. K.Ves 20 16 2 2 76:16 50
3. D.N.Ves 20 16 1 3 88:13 49
4. Domino 20 14 2 4 89:16 44
5. Ružinov 20 11 3 6 82:35 36
6. FK Dúbravka 20 9 1 10 42:48 28
7. D.Lužná 20 8 3 9 28:73 27
8. Petržalka B 20 6 3 11 21:51 21
9. ŠKP B 20 5 2 13 13:66 17
10. Lamač 20 2 1 17 19:129 7
11. Sv.Jur 20 1 3 16 10:75 6
12. Artmedia B 20 1 3 16 14:80 6
1. trieda BA MESTO
MLADŠÍ ŽIACI
16. kolo: Stupava B - Kostolište 2:5, Domino - Karl. Ves B 4:0, Spoje - Dev. N. Ves B 0:3, BCT - Bernolákovo 1:1, Rusovce - Ivanka 0:2.
1. Kostolište 16 13 2 1 69:15 41
2. D.N.Ves 16 11 2 3 36:16 35
3. BCT 16 9 3 4 39:18 30
4. Bernolákovo 16 8 5 3 63:27 29
5. Domino 16 8 3 5 36:26 27
6. Ivanka 16 7 2 7 41:30 23
7. Stupava 16 4 2 10 27:58 14
8. K.Ves 16 4 1 11 29:45 13
9. Rusovce 16 4 0 12 15:66 12
10. Spoje 16 2 0 14 10:64 6
1. trieda BA VIDIEK sk. A1
18. kolo: Zohor - Stupava 2:1, Lozorno - Záhorská Ves 1:5, Láb diev. - Plavecký Štvrtok 0:5, Láb chlap. - Suchohrad 4:3, Jablonové - Vysoká 0:7.
1. Stupava 18 16 0 2 98:9 48
2. Zohor 18 12 3 3 61:20 39
3. Záh.Ves 18 12 1 5 58:23 37
4. Pl.Štvrtok 18 11 3 4 52:19 36
5. Lozorno 18 9 2 7 39:31 29
6. Láb chlap. 18 9 0 9 55:64 27
7. Vysoká 18 6 2 10 36:54 20
8. Suchohrad 18 5 2 11 37:79 17
9. Láb diev. 18 3 1 14 10:44 10
10. Jablonové 18 0 0 18 3:106 0
1. trieda BA VIDIEK sk. A2
18. kolo: Jakubov - Závod 1:0, Kuchyňa - Studienka 3:3, Plavecké Podhradie - Plavecký Mikuláš 0:18, Rohožník - Kostolište 4:3.
1. Rohožník 18 17 0 1 125:24 51
2. Kostolište 18 14 2 2 80:11 44
3. Gajary 15 10 2 3 78:15 32
4. Pl.Mikuláš 17 9 2 6 63:36 29
5. Studienka 17 8 1 8 65:69 25
6. Jakubov 18 8 0 10 33:70 24
7. Závod 17 6 2 9 25:32 20
8. Kuchyňa 16 5 2 9 54:50 17
9. Pl.Podhradie 17 2 1 14 36:130 7
10. M.Leváre 17 0 0 17 9:1310