3. liga západ
Šamorín – Myjava
2:2 (1:1)
Góly: 39. Gyurász, 60. Öszi - P. Kumančík, 67. Benko.
Od úvodu sa hral vyrovnaný futbal. Po úvodnom oťukávaní sa v 13. min. odrazená lopta dostala ku Kumančíkovi, ktorý z 10 m otvoril skóre. V 27. min. skórovali hostia po rohu druhýkrát, no pre faul na brankára Jendreja gól neplatil. V 39. min. domáci rýchlo zakombinovali, Szerda odcentroval a Gyurázs strelou medzi Solničkove nohy vyrovnal. Krátko po zmene strán spálil tutovku Öszi, ale presne po hodine hry už jeho hlavička po Pinteho roku skončila v sieti - 2:1. O sedem minút rozhodol o zaslúženej deľbe bodov z priameho kopu aktívny Benko. V závere ešte Myjavu podržal spoľahlivý gólman Solnička.
R Paulovič, ŽK: Pekník, Poláček, 200 divákov.
Šamorín: Jendrej - Végh, Ambrus (70. Kovács), Méry (81. Červený), Gyurász, Pinte, Molnár, Almasi, Soós (31. Szerda), Vodička, Öszi, tréner A. Pinte. Myjava: Solnička - Viselka, Kumančík, Pekník, Červienka, Benko, Eliáš, Buček, Bruško (81. Coufalík), Černáček, Žák (85. Poláček), tréner R. Madunický.
ERVÍN SARMANY
Moravany - J. Bohunice
2:0 (1:0)
Góly: 26. Chebeň, 71. Klinovský.
Slušná divácka kulisa odchádzalo zo zápasu spokojná. Obe mužstvá svojou hrou dokázali, že patria na čelo tabuľky. V úvodných minútach sa darilo hosťom, keď najmä Gerši svojou rýchlosťou dvakrát pohrozil. V 9. min nastrelil dokonca brvno. V 26. min našiel Glos Koprnu a ten zľava zacentroval na nabiehajúceho Chebeňa. Moraviansky hráč netradičnne hlavou trafil opačný roh brány. OTJ pokračovala v ofenzíve. Ďalšie šance Glos s Koprnom zahodili. Piovarči v 34. min trafil brvno. Hostia mohli vyrovnať v 39. min, ale v samostanom úniku netrafil Gerši bránu. Druhý polčas bol v réžii domácich. Najskôr nepremenil svoju šancuVarga, potom i Chebeň. V 71. min zľava zacentroval Koprna a Klinovský z rohu pokutového územia strelil druhý gól. V záverečných minútach zahodlili domáci ďalšie šance. Pochvalu si zaslúži aj hlavný rozhodca, ktorý výborne viedol derby stretnutie.
Rozhodoval Černák, ŽK: Strečanský, Boháčik (ŠK Blava), 1435 divákov.
Moravany: Grežo - Glos (67. Klinovský), Godál, Piovarči, Baláž (71. Pichler), Zajac, Talajka, Havrlent, Chebeň (82. Kirka), Koprna, Varga, tréner P. Bartoš.
J. Bohunice: Psota - Schmidt (78. Marek), Gajarský, Šurina (69. Maška), Strečanský, Švestka, Boháčik, Mikláš, Tubonemi, Gerši, Paštiak (39. Jakáb), tréner Juraj Jarábek. Rudolf Zelenay

Ďalšie výsledky: Topoľčany - Bánovce 1:0, Neded - Dubnica B 1:2, Partizánske - Štúrovo 1:3, Nové Zámky - Lednické Rovne 2:0, Gabčíkovo - V. Ludince 2:1., Domaniža - Galanta 2 :3

1:4 (1:0)
Góly: 21. Štepanovský – 55. Sekáč, 61. Hrebíček, 68. Starych, 74. Nestarec.
Vyrovnaný prvý polčas priniesol gól v 21. min, keď Bajanom vybojovanú loptu odcentroval Kubík a presne sa triafal Štepanovský. V druhom polčase hostia vyrovnali so šťastím v 55. min. Brezinov odkop tečoval Sekáč do brány prekvapeného Zongora. Stretnutie ovplyvnilo vylúčenie Sprušanského. Následne z priameho voľného kopu upravil Hrebíček na 1:2 a hostia potom poistili svoje prekvapujúce víťazstvo ďalšími dvoma gólmi.
Pred 200 divákmi rozhodoval Obeda. ŽK 0:1 (Šúrek), ČK 1:0 (Sprušanský po 2 ŽK).
Skalica: T. Zongor - Kucharič, Šefčík, Brezina, Sprušanský, Vašíček, Rampáček, Danajka (77. Urbánek), Štepanovský (83. Ritomský), L. Bajan, Kubík, tréner Z. Pardubský.
Senica: Ivánek - Ferík, Hrebíček, T. Bajan, Mihók, Nestarec (81. Jurcsík), Hílek, Starych (79. Rybnikár), Surový, Šúrek, Sekáč (77. Kunštek), tréner Peter Varsík. Miroslav Maca
Chynorany - V. Kostoľany
3:1 (2:0)
Góly: Košariščan 3 - Hanzel.
Posledné družstvo tabuľky nastupovalo na svoj predposledný zápas s jasným cieľom vyhrať. Tomu nasvedčovalo aj prvých 15.min. zápasu. Domáci ožívajú až v 19. min. po góle Košariščana. Menovaný strelec v 34.min zvyšuje náskok domácich na 2:0 a za tohto stavu sa odchádzalo aj do kabín. V druhom polčase Hanzel míňa v 54. min. prázdnu bránu, no po hrubej chybe domácej obrany si svoju hrúbku opravuje a upravuje na 2:1. Hostia mohli vyrovnať v 66. min. z trestného kopu no v bráne vynikajúco úradoval Gajdoš. Skóre uzatvára v 73. min. svojím hetrikom Košariščan na 3:1.

Hrnčiarovce - Častkovce
2:1(1:1)
Góly: Kurinec, Heteš - Gažo.
Podmočený terén však viac vyhovoval domácemu mužstvu. To bolo úspešnejšie v osobných súbojoch a zatlačilo súpera pred vlastným šestnástku. Gólovo sa presadili domáci v 13. min, keď nedorozumenie súperov využil Kurinec. Hrnčiarovce mali aj ďalšie šance, ale bránu už priamo neohrozili. Hostia s pribúdajúcimi minútami hru v poli vyrovnali, najväčšiu šancu si vypracovali v 33. min, keď najskôr nepríjemnou strelou kapitán Madro vyskúšal Danišoviča. Ten loptu len vyrazil. Pri dorážke sa potom presadil voľný Gažo.
Aj v druhom polčase boli domáci aktívnejší. zatlačili súpera na vlastnú polovicu. Ale Cíferský ani Kurinec svoje šance nepremenili. Naopak, v 53. min stratil Kurinec zbytočne loptu na polovici ihriska a pustil hostí do brejku. Kostelan svoju šancu zakončil strelou do brvna. O dve minúty neskôr Kurinec presne prihral do brejku Hetešovi, ktorý preloboval vybehnutého brankára a dal druhý gól svojho tímu. V závere zápasu Hrnčiarovce opäť prenechali aktivitu hosťom, ale tí svoju najväčšiu šancu Rusnákom nevyužili.
Ďalšie výsledky: Pov. Bystrica - Tr. Stankovce 1:1, Nová Dubnica - Kanianka 4:0, Mýtna N. Ves - Tovarníky 1:0, Šimonovany - Bošany 2:1, Solčany - Nitr. Pravno 4:2.

Góly: 56. Madák – 10. Beňovič, 78. Juraj Piršel
Vo vyrovnanom stretnutí boli úspešnejší hostia, keď domáci v úvode dosiahli odrazenou loptou od hornej žrde sporný gól, ktorý rozhodkyňa Žáčiková nauznala, aby z rýchleho protiútoku do otvorenej obrany domácich Beňovič dal vedúci gól hostí. Hra sa potom prelievala z jednej strany na druhú, až v 56. min domáci Madák strelou z priameho kopu vyrovnal. Hostia sa potom skôr bránili než útočili, no v 78. min im vyšiel rýchly protiútok a z neho dosiahol Juraj Piršel druhý, rozhodujúci gól Radošiny.
Holíč: Marek - Mihok, Madák, Ivánek, Blatnický, Palkovič, Marek Nečas, Lorenc, Singhofer, Irša, Kubinec

Čáčov - Jalšové
3:2 (1:0)
Góly: 35. Filuš, 59. Krč, 61. koníček - 77. a 84. Zelenay
V Čáčove sa hralo od začiatku výborné, útočné stretnutie, v ktorom sa domáci predstavili ako dobre pripravený súper, ktorý po polhodine hry dokázal dostať sa do vedenia, keď Filuš po narazení si lopty s Koníčkom strelil vedúci gól – 1:0. V II. polčase mali domáci viacero príležitostí, no Kollár ich nevyužil, Filuš nastrelil brvno, Kuklišovu delovku brankár hostí vytlačil na roh a tak zaslúžený druhý gól prišiel až v 59. min, kedy po spätnej prihrávke od Filuša dal Krč na 2:0. Už o dve minúty sa stav opäť menil, opäť v prospech domácich. Koníček samostatný útok premenil na tretí gól. Domáci poľavili a hostia v poslednej štvrťhodine dvomi gólmi Zelenaya upravili na 3:2.
Čáčov: B. Valjent - Parízek (Chocholáček), Stašek, Koníček, Krošlák, Kukliš, Krč, Bobek, Filuš, Kollár, Hlavenka.
Jalšové: Putera - Pavelka, Zelenay, Páleník (Wesolovsky), Krajčovič, Čagánek, M. Pavlovič, Chalány, Hesek, Macejka (Uhlík).

Mor. Sv. Ján - Gbely
2:1 (0:1)
Góly: 60. Kudlička, 73. Zajíc (11m) - 21. Križan
Na Záhorí sa predviedli obaja súperi vo vyrovnanom stretnutí, keď v I. polčase mali miernu prevahu hostia, ktorí ju aj vyjadrili vedúcim gólom. Strela Križana spoza 16-ky totiž skončila v domácej bránke – 0:1. Po polčase domáci pridali a tentoraz oni z podobnej situácie ako v I. polčase hostia Kudličkom v 60. min vyrovnali. V 73. min prišiel faul na Stupavského a Zajíc z penalty vsietil na 2:1.
Mor. Sv. Ján: Šimek - Kavecký, Kánsky (Tomáš Mračna), Zajíc, Vávra, Michal Mračna, Stupavský, Kudlička, Michal Koporec, Hrica, Marek Koporec (Kothaj)
Gbely: Šteflík - Miroslav Mihal (Uhrinec), Koláe, Eisner, Šebesta, Péči (Ambra), Rozboril, Križan, Kudláč, Daniel, Peter Mihal.
Prašice – Trebatice 5:0 (2:0)
Góly: 23., 31. a 64. Šmatlák, 58. E. Ďurík, 78. Herda
Domáci nastúpili na na trávnik s jediným cieľom, vyhrať a získať plný počet bodov. Strely Šmatláka v 23. a 31. min našli svoj cieľ už v prvom polčase. V druhej časti hry hostia ožili a snažili sa zvrátiť výsledok hry no, ich iniciatívu schladil gól E. Ďuríka v 58. minúte. Od tejto chvile bolo len otázkou skóre ako zápas skončí. Strelecky sa blysol svojim tretím gólom v 64.min Šmatlák a skóre na 5:0 upravuje v 78. min Herda. Rozhodoval: Gajdoš, počet divákov: 200.
PRAŠICE: Sláma - V. Ďurík, Šmatlák, Delič (Paluš), Herda, Krasula (Okša), Kišac (Michalka), Halo, Grznár, Streďanský, E. Ďurák.
TREBATICE: Jankech - Tokoš, Surovčík, Herceg, Macháč, Valo, Lago, Bondra (Dvorský), Kubík, Jakubička, Kusý

Smolenice – Dvorníky
0:1 (0:0)
Gól: 80. Greč
ČK: Pobjecký (Smolenice) – Farkaš (Dvorníky)
Domáci mali I. polčas lepší než hostia, lenže trpeli na starú chorobu, ktorou je premieňanie šancí. Ani v II. polčase však z ich strany nedošlo k pozitívnej zmene, v 65. min došlo k zlomovej situácie, keď po neuznanom góle domácim prišla na ihrisko nervozita, ktorú umocnil gól hostí v 80. min, ktorý padol po ich rýchlom protiútoku. Potom už hrali hlavnú úlohu na oboch stranách nervy .....
SMOLENICE: Vravúšek – Slezák, Smolík (Zajíček), Nídel, Pobjecký, Petrovič, J. Vajsábel, Štibraný, Augustín, Pluhár, Matúš Jankovič (Juraj Jankovič)
DVORNÍKY: Navrátil – Knížat, Pastorek, Herceg, Harnúšek (Greč), Brestovanský, Bžoch, Farkaš, Krajinčák, Cabadaj, Kollár

Petrova Ves – Lok. Trnava
2:2 (2:1)
Góly: 20. a 43. Huťťa - 35. Laurinec, 90. Dúbravec
Aj v Petrovej Vsi videli fanúšikovia dobrý a rýchly futbal od samotného úvodu, výsledkom ktorého bol na strane domácich ich vedúci gól v 20. min, kedy po akcii Krbicu skóroval po prvý raz Huťťa. Domáci mohli zvýšiť, no Pet. Pochylý st. natrafil dobre loptu a tak sa radovala druhá strana. Trnavský Laurinec zblízka vyrovnal na 1: 1. Tu naopak mohol priudať gól Holič, no strieľal tesne vedľa. Na ťahu boli domáci, Patrik Pochylý našiel opäť Huťťu a ten ešte do polčasu dostal domácich do vedenia. V II. polčase najprv zachraňoval hostí Ryšavý, potom sa netrafil Krchňavý, aby vzápätí dva razy čaroval domáci brankár Lánik. Tretí raz mu to už nevyšlo a na Dúbravcovu vyrovnávajúcu strelu už nestačil.
Petr. Ves: Lánik - Krbica, Kumpan (Pet. Pochylý ml.), I. Juriga, J. Juriga, Černý, Vanek, Křižan, Huťťa, Pat. Pochylý (Morvay), Pet. Pochylý st. (Krchnavý)
Lok. Trnava: Ryšavý - J. Horváth, Dúbravec, A. Horváth (Holič), Čamaj, Kralovič (Hrašna), M. Horváth, Laurinec, Anetta, Jakubec, Kubík

Piešťany - Kúty
6:0 (5:0)
Góly: 28. a 69. Gvozdenovič, 26. Javorka, 27. Blahunka, 35. Bochnovič, 41. Pekár (11m)
Stretnutie v Piešťanoch malo jednoznačný priebeh, najmä v I. polčase, po ktorom už bolo všetko rozhodnuté. O výsledku stretnutia i o budúcnosti piešťanského celku. Rozhodol najmä časový moment pred koncom prvej polhodiny hry, kedy si domáci zabezpečili trojgólové vedenie, na ktoré hostia nijako nedokázali odpovedať.
Piešťany: Valo - Pekár, Bartošek, Javorka, Masár, Bábsky (Krischke), Žamba, Bochnovič, Blahunka (Vavrík), Gvozdenovič, Sýkora (Kukuč)
Kúty: Pavol Škoda - Palkovič, Šimek, Peter Škoda, M. Smolinský, Antálek, Kubo (T. Smolinský), Mihál, Ralbovský, Hyránek, Valla.

Chtelnica - Krakovany
2:1 (1:1)
Góly: 44. a 47. Galba – 14. T. Balcír
Od úvodného hvizdu sa začal hrať v Chtelnici svižný futbal a už v 5. min mal prvú šancu Gábu, po nej ďalšiu, z Bílikovej akcie bol iba roh. Potom prišli k slovu hostia, Pekarčík najprv prekopol, no Balcír po chybe domácej obrany strelil vedúci gól hostí – 0:1. Pred odchodom do kabíny Blažkov center našiel Galbu a ten vyrovnal na 1:1. Situácia sa opakovala aj po polčase, bol to opäť Blažko a Galba, aby druhý menovaný strelil vedúci gól domácich. Hostia stavili na útok a domáci chtiac nechtiac dohrávali v obrane. Keď v závere Balcír prekopol, domáci sa po druhý raz v tomto ročníku radovali z víťazstva.
Chtelnica: Pavelský - Kubiš, Rechtorík, Lukáč, Soják, R. Piešťanský, Gába, Bílik, Šimončič, Blažko (Máčala), Bašnák
Krakovany: Sedlák - Duchoň, Milec, Ilenčík (Ondrejka), Bejdák, Feranec, Hruška, Sedlák, Kališ, T. Balcír, Pekarčík

5:1 (2:0)
Góly: 55., 78. a 87. Kavecký, 4. Potúček, 22. Dobrovodský - Kuček.
V súboji súperov z hornej polovičky tabuľky domáci predčili hostí vo vytváraní sľubných gólových príležitosti. Hostia výkonom neoslnili a vytvorili si minimum šancí na gólové vyjadrenie. Po góloch Potúčka a Dobrovodského v prvom polčase sa po prestávke blysol čistým hetrikom Marek Kavecký, ktorý zvýšil postupne až na 5:0. Hosťom sa podarilo streliť čestný gól až v poslednej minúte stretnutia. (Ľuboš Barbírik)
Ďalšie výsledky: Selec - Hôrka 2:1, Podolie - Trenč. Jastrabie 4:1, Prečín - Pov. Teplá 2:0, Borčice - V. Uherce 2:1, Oslany - Nováky 0:8, Kamenec p/Vt. - M. Lednice 7:0.

1. Borčice 29 24 3 2 92:37 75
2. Nováky 29 20 6 3 85:26 66
3. Brezová 29 17 3 9 67:37 54
4. Hôrka n/V. 29 14 8 7 59:36 50
5. Kamenec 29 15 4 10 57:43 49
6. H. Poruba 29 14 6 9 69:43 48
7. Selec 29 13 7 9 56:35 46
8. Púchov B 29 12 9 8 56:36 45