SKUPINA A1
16. kolo: Vrakuňa - Inter 1:2, SFM Senec - I. Petržalka nehrali, PVFA - ŠKP Dúbravka 3:0, D. N. Ves - Domino 0:6, FC Senec - Slovan 0:5, Žolík Malacky - Stupava nehrali.
18. kolo: Vrakuňa - I. Petržalka 3:0, Inter - ŠKP Dúbravka 1:1, SFM Senec - Domino 2:1, PVFA - Slovan 1:1, D. N. Ves - Stupava 0:1, FC Senec - Žolík Malacky 0:2.
1. Slovan 18 16 1 1 62:8 49
2. PVFA 18 14 3 1 66:11 45
3. SFM Senec 18 12 3 3 49:15 39
4. Žolík 18 12 2 4 50:11 38
5. Inter 18 12 1 5 62:18 37
6. Vrakuňa 18 6 4 8 30:21 22
7. Dúbravka 18 6 3 9 28:32 21
8. Domino 18 6 2 10 34:37 20
9. Stupava 18 4 6 8 23:33 18
10. Petržalka 18 3 2 13 20:62 11
11. FC Senec 18 3 1 14 14:60 10
12. D.N.Ves 18 0 0 18 2:132 0
SKUPINA A2
16. kolo: Pezinok - BCT 0:4, Rača - Zohor 2:1, Lamač - Artmedia 2:0, Rovinka - K. Ves nehrali, FC Ružinov - Spoje 2:0.
18. kolo: Pezinok - Zohor 0:0, BCT - Artmedia 1:2, Rača - K. Ves 2:3, Lamač - Spoje 0:4, Rovinka -Bernolákovo 4:1, FC Ružinov - Sl. Grob 6:1.
1. Ružinov 18 18 0 0 109:13 54
2. BCT 18 12 2 4 49:18 38
3. Sl.Grob 18 11 2 5 62:43 35
4. Spoje 18 10 2 6 59:23 32
5. Lamač 18 10 1 7 51:30 31
6. Artmedia 18 9 1 8 49:34 28
7. Pezinok 18 8 2 8 42:42 26
8. K.Ves 18 8 2 8 50:51 26
9. Zohor 18 5 6 7 27:28 21
10. Rovinka 18 4 1 13 24:61 13
11. Rača 18 3 1 14 31:61 10
12. Bernolákovo 18 0 0 18 9:158 0
SKUPINA B
16. kolo: Artmedia - Inter 1:7, SFM Senec - FK Dúbravka 4:1, PVFA - ŠKP Dúbravka 6:2, Domino - FC Senec 3:0, FC Ružinov - Slovan 0:4, Žolík Malacky - Stupava nehrali.
18. kolo: Artmedia - FK Dúbravka 0:7, Inter - ŠKP Dúbravka 3:2, SFM Senec - Domino 5:3, PVFA - Slovan 1:4, FC Senec - Stupava 2:4, FC Ružinov - Žolík Malacky 1:9.
1. Slovan 18 17 0 1 203:7 51
2. Inter 18 15 0 3 103:26 45
3. PVFA 18 14 2 2 118:25 44
4. Žolík 18 11 3 4 101:50 36
5. SFM 18 11 1 6 64:45 34
6. FK Dúbravka 18 7 2 9 42:63 23
7. ŠKP 18 7 2 9 42:63 23
8. Artmedia 18 7 1 10 46:116 22
9. Ružinov 18 4 1 13 32:108 13
10. Stupava 18 4 0 14 30:81 12
11. Domino 18 3 1 14 26:139 10
12. FC Senec 18 1 0 17 8:142 3
SKUPINA C
16. kolo: Ivanka - BCT nehrali, SFM Senec -D. N. Ves 4:0, PVFA - ČSFA Malacky 5:6, Rohožník - K. Ves 2:3,Vrakuňa - Slovan 0:10, Žolík Malacky - Stupava nehrali.
18. kolo: Ivanka - D. N. Ves 2:1, BCT - ČSFA Malacky 0:5, SFM Senec - K. Ves 4:0, PVFA - Slovan 1:6, Rohožník - Stupava 10:0, Vrakuňa - Žolík Malacky 1:13.
1. Žolík 18 15 1 2 109:23 46
2. ČSFA 18 15 1 2 107:29 46
3. SFM 18 14 0 4 53:19 42
4. Slovan 18 12 1 5 112:33 37
5. Vrakuňa 18 10 0 8 70:73 30
6. PVFA 18 9 0 9 71:63 27
7. Ivanka 18 8 0 10 51:47 24
8. K.Ves 18 7 0 11 40:91 21
9. BCT 18 5 1 12 29:49 16
10. Rohožník 18 5 1 12 36:71 16
11. D.N.Ves 18 3 2 13 31:67 11
12. Stupava 18 1 1 16 10:1544