MO 26. KOLO
Unín - Sekule
4:2 (1:2)
Góly: Šebesta, B. Malík, J. Ondráš, Drúžek - Bolf, Kunštek.
V 1. polčase mali prevahu hostia, ktorú vyjadrili aj gólmi. V 9. min. síce otvoril skóre domáci Šebesta hlavou k žrdi, ale hostia vyrovnali v 23. min. tečovanou strelou Bolfa a o minútu Kunštek po akcii z rohu zariadil ich polčasové vedenie. V 2. polčase domáci hráči zápas zvrátili, keď v 52. min. po samostatnej akcii vyrovnával Boris Malík, v 57. min. Ondráš po centri Šebestu strhol vedenie na stranu domácich - 3:2. Výsledok pečatil v 62. min. Peter Drúžek opäť po prihrávke Šebestu - 4:2. R Petráš, Daniš. (Marián Ovečka)

Čáry - Oreské
3:2 (1:1)
Góly: Chovanec, Komorný, Formánek (11) - Bezúch 11), A. Baláž.
Favorizované Oreské v tomto zápase iba doťahovalo, keď domáci trikrát vyhrávali. Domáci Vizváry najskôr nastrelil tyč, no Chovanec dostal Čáry do vedenia. Z penalty vyrovnal Bezúch a aj na druhý gól Komorného našli hostia odpoveď. Víťazstvo zabezpečil z penalty Formánek v 80. min., keď bol sám faulovaný. R Cabadaj, Bilka. (Pavol Lakatoš)

Rybky - Kopčany
4:1 (0:1)
Góly: Kalamenovič 2, Miro Petrúfka, Martin Petrúfka - L. Stančiak.
Vedenia sa ujali hráči Kopčian v 22. min. po chybe domácej obrany Stančiakom a do šatní išli s jednogólovým náskokom. Ale hneď v 46. min. krásne trafil z trestného kopu Miro Petrúfka - 1:1. Potom Martin Petrúfka mieril len do bočnej siete, ale v 61. min. už trafil presne - 2:1. V 62. min. hlavičku Kalamenoviča pekne chytil brankár hostí Jankovič, ale domáci hráč si to vynahradil v 69. a v 75. min., keď stanovil výsledok zápasu na 4:1. Zápas sledovalo 90 divákov. R Lapoš, Tokoš. (Milan Blažek)

Bor. Mikuláš - Šaj. Humence
4:0 (3:0)
Góly: Černý 2, Macek, Morávek.
V tomto zápase domáci hráči jednoznačne presvedčili o svojom postavení lídra súťaže. Výborným výkonom urobili radosť svojim priaznivcom. Už v 1.polčase hosťujúci brankár zneškodnil 5 čistých šancí. V druhej časti sa domáci uspokojili s vývojom hry, domáci brankár nepremenil pokutový kop, ale nakoniec potvrdili svoje jasné víťazstvo štvrtým gólom. Zápas sledovalo 500 divákov. R Mlčúch, Drúžek. (Andrej Krchňavý)

Letničie - Dubovce
1:0 (0:0)
Gól: Lánik.
Stretnutie, ktoré poctil svojou návštevou aj minister hospodárstva Miroslav Jureňa, malo vyrovnaný priebeh. Víťazstvo domácich je zaslúžené, hoci minimálne dva penaltové zákroky na domácich hráčov ešte zostali nepotrestané. R Hurbánek, Prelec. (Jaro Vaculka)

Brodské - Hlboké
2:1 (1:0)
Góly: J. Štvrtecký 2 - Kováč.
Mužstvo Hlbokého sa v Brodskom predstavilo v dobrom svetle. Domáci v 1. polčase hostí zatlačili do defenzívy a viedli gólom z pokutového kopu. V druhej časti hry hostia skóre vyrovnali, ale víťazný gól strelili nakoniec domáci. Hráči hostí v 85. min. nepremenili vyloženú šancu Turanským a v nastavenom čase mohli vyrovnať. R Ďurica, Bednár. (Stano Knap)

Cerová – Koválov
4:2 (1:0)
Góly: B. Tomek 2, Búran, Reha - Vach, Hlavička.
Cerová: Pretóry - A. Veteška, A. Janák, Dulanský, S. Veteška, Gurín, Búran, Vavrovič, Škojec, Reha, B. Tomek (Žovák, Holásek, Kassay).
Koválov: Spyrcz - Vanek, Stupavský, Selecký, Vach, P. Tokoš, M. Tokoš, Kubík, L. Slezák, Veselý, Čongrády (Hlavička).
Prvý polčas sa niesol v znamení nepresných prihrávok a ešte horšieho zakončenia, hlavne zo strany hostí. Domáci trestali zo svojej druhej šance, keď v 22. min. otvoril skóre B. Tomek 1:0. Hostia mali šance, no v 1. polčase ani jednu nepremenili.
Po prestávke začali domáci náporom a v 50. min. po prihrávke Rehu zvýšil Búran na 2:0. V 55. min. hlavičku S. Vetešku zastavilo brvno. Hostia po rýchlom protiútok mali v 71. min. výhodu pok. kopu, ktorý premenil Vach na 2:1. Cerová zvýšila v 74. min. po strele Rehu, ktorú si brankár hostí zrazil do vlastnej siete - 3:1. Hostia dali v 80. min. kontaktný gól na 3:2 zásluhou Hlavičku. Ihneď po rozohraní však unikol Braňo Tomek a svoj brejk korunoval gólom na 4:2. Pred 120 divákmi rozhodovali Sládek, Deák. (Karol Vajda)

Šaštín - Radošovce
4:2 (1:0)
Góly: Tomiš 2, Slovák (11), Stanický - Kubík, Žúrek.
V stretnutí dvoch popredných mužstiev videli diváci dramatické divadlo od začiatku až do samého konca. Prvú šancu mal hosťujúci Mikula, pri ktorej sa vyznamenal Prokópius. Domáci okrem množstva šancí nepremenili ďalšiu penaltu Havlíčkom. V závere hostia pridali, Bartal trafil brvno a Žúrek znížil na 3:2. Kľud do domácich radov priniesol až gól Tomiša v 83. min. R Kadlíček, Španka. (Peter Vrtalík)

7:0 (3:0)
Góly: Makay 2, Puškáč, Macejka, Pavlák, Martin Škoda, A. Polák.
Celý zápas sa hral na jednu bránu. Hostia mali minimum príležitostí, z jednej však trafili tyč. Domáci zahodili ešte ďalších osem šancí. R Thao. (Jozef Fekete)

Borský sv. Jur - Stráže
2:2 (1:1)
Góly: Pečimon (11), H. Žák - D. Riška 2.
V obojstranne bojovnom stretnutí sa zrodila zaslúžená remíza. Domáci hrali od 30. minúty bez vylúčeného Mariána Královiča za oplácanie. V prvom polčase boli lepší hostia, v druhom aj s desiatimi hráčmi domáci hru vyrovnali. Zápas mohol rozhodnúť hosťujúci Matúš Herda, ktorý z 5 metrov nedal a v poslednej minúte domáci Jozef Kadlic prestrelil bránu. V obidvoch kolektívoch vynikli brankári - u hostí Peter Hladký a domáci Michal Královič. R Španka, Dung. (Rozbora)

Prietrž - Mokrý Háj
2:1 (1:1)
Góly: Korontály, Kramár - Mikula.
Za slnečného počasia v rušnom stretnutí vyhrali zaslúžene domáci. Ujali sa vedenia gólom Korontályho, keď ďalšie štyri šance v prvom polčase ešte nevyužili. Naopak, hostia po rýchlom protiútoku trestali Mikulom - 1:1. Po prestávke rozhodla štandartná situácie, keď center z trestného kopu Ľ. Mikulku poslal hlavou do siete Kramár - 2:1. V 60. min. po trestnom kope hostí zachránil domácich od najhoršieho brankár Koprla. Z menšími chybami R Dzindzík ml. (Dušan Mikulka)

Radimov - Pop. Močidlany
2:4 (1:4)
Góly: Bobot 2 - Foriška 2, Gregúrek, Kosír.
Hosťom k zaslúženému víťazstvu a k splneniu úlohy favorita pomohol dvomi nepochopiteľnými chybami domáci brankár Straka, čím bolo už do polčasu rozhodnuté. R Zajíc. (Jozef Žilínek)

Jablonica – Chropov
2:1 (1:1)
Góly: M. Beňa 2 - Zaňát.
V dobrom zápase mali domáci prevahu a už za 20 minút nevyužili 4 gólové šance. Celý prvý polčas boli domáci lepším mužstvom. Prvý gól dal Marcel Beňa hlavou po centri svojho brata Petra. Hostia vyrovnali Zaňátom, ktorý išiel sám na bránu po zle zahranom ofsajd systéme domácich. Do druhej časti lepšie nastúpili hostia, ktorí dvakrát nastrelili brvno, ale víťazný gól dal opäť hlavou Marcel Beňa. Za zmienku stojí sólo Búrana od polovice ihriska, ktorý prešiel cez 5 hráčov hostí, ale strelil vedľa. R Rehák. (Vladimír Masár)

Lakš. Nová Ves - Rohov
1:1 (1:0)
Góly: M. Kubeňák - Blanárik.
Domáci sa ujali vedenia už v 22. sekunde zápasu. V celom stretnutí nepremenili minimálne 7 vyložených gólových šancí. Hostia vyrovnali v 80. minúte a odvážajú si bod. R Macháček, Zabadal. (Tibor Velický)

Vrádište - Smolinské
1:1 (0:0)
Góly: Fagan - Maderič (11).
Vo vyrovnanom stretnutí v prvom polčase nepremenil Janáč penaltu, keď ju kopol 3 m nad bránu. Po prestávke zo stálej stálej prevahy domáci nič nevyťažili, naopak, hostia sa z penalty Maderiča ujali vedenia - 0:1. Domácim sa podarilo vyrovnať, keď strelu Fagana jemne tečoval Vlado Vlk- 1:1. Ďalšie strely Stróža a Valúcha zastavila tyčka. R Karnoš, Polakovič. (Vlado Vlk st.)

Góly: Fulier, M. Kršteník - Kubina.
Hradište: Rak - Vávra, Predmeský, Jankovský, Baránek, Bôžik, Fukna, J. Kršteník, Fulier, S. Sadloň, Kovačiny (Škojec, M. Kršteník, Masár).
Rovensko: Junas - Zuzčák, Dobrovodský, Rehák, Vašica, Vajda, Klimek, Ľ. Vašica, Kubina, Rehúš (Šefčík, Velický)
Za pekného slnečného počasia sa hral dobrý futbal pred 150 divákmi. Úvod patril domácemu celku, no boli to hostia, ktorí mohli v 13. min. ísť do vedenia. Za faul na Vajdu mali výhodu penalty, no domáci brankár Rak ju Ľubovi Vašicovi vyrazil. Domáci v 30. min. využili rýchle rozohraný roh a Fulier otvoril skóre - 1:0. Rovensko v závere polčasu dalo gól, ten však pre ofsajd neplatil. Jediný, kto však tento ofsajd videl, bol iba asistent rozhodcu.
Po prestávke začali náporom hostia, no domáci odpovedali rýchlymi protiútokmi a v 65. min. brankár Junas zlikvidoval vyloženú šancu Fuknu. V 77. min. sa presadil striedajúci M. Kršteník, ktorý zvýšil na 2:0. Zo zúfalého tlaku, z ktorého si vypracovali niekoľko sľubných príležitostí, dokázali hostia premenili už len jednu, keď v 85. min. znížil Kubina na konečných 2:1. Domáci vyhrali zaslúžene, pretože sa o víťazstvo viac snažili. R Ďurica, Rehák. (Karol Vajda)

Podbranč - Častkov
0:3 (0:0)
Góly: Vančík, Rehuš, Miča.
O výsledku vyrovnaného zápasu s minimom šancí sa rozhodlo až po prestávke. Kým domáci svoje dve šance nevyužili, hostia každé zaváhanie domácej obrany kruto trestali. R Thao, Daniš. (Dušan Havlík)

Osuské - MŠK Holíč
2:2 (0:1)
Góly: g. h. A. Toráč, L. Toráč.
Pomerne vyrovnaný zápas rozhodoval domáci laik. Hostia dohrávali bez jedného hráča.

Sobotište - Dojč
0:2 (0:1)
Góly: Čech 2.
V nervóznom stretnutí bez rozhodcov vyhrali hostia zásluhou strelecky disponovaného Zdenka Čecha.
Kunov - Štefanov nehrali, hostia neprišli.
Predohrali Kátov - Smrdáky (5:0).

1. Rovensko 18 14 2 2 70:15 44
2. Dojč 18 14 2 2 64:17 43
3. Hradište 18 12 3 3 52:20 39
4. Kátov 18 10 1 7 35:31 31
5. Častkov 18 9 3 6 46:35 30
6. Kunov 17 7 6 4 44:28 27
7. Holíč 18 7 3 8 31:51 24