4. liga severozápad

Senica - Nitr.Pravno
5:0 (2:0)
Góly: Hílek 3, Sekáč, Nestarec.
Stretnutie sa hralo za krásneho slnečného počasia. Domáci začali stretnutie veľkým náporom, čoho výsledkom bol gól Sekáča už v 3. minúte. Po vedúcom góle domáci hráči nepoľavili v tempe, no ich ďalšie šance ostali nevyužité. V 20. minúte po faule hosťujúceho hráča zahrával priamy kop Ferík, ale brankár
hostí jeho strelu kryl. V 24. minúte založili domáci prekrásnu akciu, na ktorej konci bol Hílek a nekompromisne dal na 2:0. V 31. minúte domáci brankár vyrobil chybu, ktorú však Čampiš nepotrestal. Rozhodujúcim momentom stretnutia bola 45. minúta, keď brankár hostí chytil loptu mimo pokutového územia, začo bol správne vylúčený.
V 2. polčase začal festival nevyužitých šancí domácich, hlavne Šúrka, ktorý mal sám na kopačkách tri čisté šance, ale góly nepadali. V 71. minúte zahral obranca hostí vo vlastnom pokutovom území rukou a Peter Hílek sa nemýlil z pokutového kopu - 3:0. V 78. minúte zavŕšil svoj hetrick Peter Hílek, keď
sa po centri Šúrka ocitol pred brankárom hostí a bolo 4:0. Výsledok prikrášlil ešte v 85. minúte Nestarec, keď mu nezištne prihral Mihok. Víťazstvo domácich bolo plne zaslúžené a dúfame, že pomôže chlapcom v dôležitých bojoch o záchranu.
Pred 250 divákmi rozhodoval Jakúbek.
SENICA: Šraga - Ferik, Hrebíček, Surový, Mihok, Starych, Hílek, Karas, Varga (Ryčovský), Kunštek (Šúrek), Sekáč (Nestarec), tréner Peter Varsík. MAROŠ MESÍČEK

Skalica - Hrnčiarovce
3:1 (1:0)
Góly: Bajan, Šefčík, Štepanovský - Kováč.
Prvé dejstvo prinieslo vyrovnaný súboj. Z domácich ohrozil bránu v 16. min Šefčík, ale Danišovič bol na mieste. V 25. min po prihrávke Bajana Kubík vystrelil, hosťujúci brankár vyrazil na roh. Z následnej akcie hlavičkoval Šefčík do brvna. O päť minút Bajan priamo z rohu, keď si telom odstavil hosťujúceho brankára, a vsietil úvodný gól stretnutia. Skalica sa do svojho súpera pustila húževnato hneď po obrátke. V 53. min Šefčík hlavou usmernil loptu do siete po prihrávke Bajana. Ďalší priebeh hry im uľahčil hosťujúci gólman, keď po zbytočnom kopnutí súpera videl červenú kartu. V 75. min Štepanovský po samostatnej akcii upravil na 3:0. Za hostí korigoval Kováč.
Rozhodoval: Grolmus, ČK: 56. Danišovič, 130 divákov.
SKALICA: T. Zongor – Kucharič, Šefčík, Brezina, Sprušanský, Jánošík, Rampáček (83. Urbánek), Danajka (81. Púdelka), Štepanovský (89. Ritomský), Bajan Kubík. T: Z. Pardubský. MIRO MACA

Ďalšie výsledky: Kanianka - Pov. Bystrica 1:1, N. Dubnica - Mýt. N. Ves 2:3, Bošany - V. Kostoľany 2:1, Tovarníky - Šimonovany 3:0, Trenč. Stankovce - Chynorany 8:1, Častkovce - Solčany 5:0.
1. P.Bystrica 26 21 3 2 76:18 66
2. T.Stankovce 26 20 3 3 79:17 63
3. Mýt.N.Ves 26 20 2 4 65:21 62
4. Častkovce 26 16 3 7 80:41 51
5. Kanianka 26 14 5 7 64:34 47
6. Hrnčiarovce 26 14 3 9 46:36 45
7. Skalica 26 13 4 9 53:34 43
8. Solčany 26 13 3 10 54:46 42