25. kolo
Radošovce - Unín
4:2 (2:0)
Góly: Sloboda, Flajžík, Gašparín, vlastný - Šebesta, Tureček.
Hral sa priemerný futbal s územnou prevahou domáceho mužstva, ktoré využilo svoje šance. Hostia ukázali svoju silu len v prvých pätnástich minútach a potom sa spoliehali len na rýchle brejky. Góly padli po chybách obidvoch obrán. R Sládek, Dzindzík ml. (Miro Guček)

Koválov - Šaštín
3:1 (2:0)
Góly: Selecký, P. Tokoš, Martin Tokoš - Snoha.
V zápase dobrej úrovne mali predsa len navrch domáci, ktorí svoje góly dosiahli v 15. min. Seleckým hlavou po rohovom kope, v 29. min. zvýšil po samostatnej akcii P. Tokoš a tretí gól strelil v 63. min. M. Tokoš po prihrávke Veselého. Hostia znižovali v 60. minúte na 2:1 Snohom. R Pekarovič, Karnoš. (Fero Kubík)

Hlboké - Cerová
1:1 (1:1)
Góly: Turanský - Reha.
Slabší zápas, ktorého kvalitu ovplyvnil aj silný vietor, sa skončil zaslúženou remízou. Do šedého priemeru zapadol aj výkon rozhodcov. Obidva góly padli tesne za sebou, keď vedenia sa ujali domáci v 41. min. a hostia už o minútu vyrovnali na konečných 1:1. R Petráš, Rehák. (Palo Žák)

Dubovce - Brodské
3:2 (1:0)
Góly: P. Mikúš, Salay, Fr. Matúš - J. Štvrtecký R. Karnoš.
Vo vyrovnanom stretnutí dosiahli domáci hráči víťazný gól v poslednej minúte. R Drúžek, Mlčúch. (Bohuš Hnát)

Šaj. Humence - Letničie
5:3 (1:2)
Góly: Fila 2, J. Burian, R. Burian, T. Velický - Rampáček, Lánik, Čelústka.
V prvom polčase hostia z dvoch striel na bránu vyhrávali 0:2. V závere polčasu znížil J. Burian na 1:2 a hneď po prestávke T. velický vyrovnal na 2:2. Po zákroku na R. Buriana bola penalta, ktorú na dvakrát premenil Juraj Fila. O chvíľu opäť Fila zvýšil na 4:2 a aj keď Lánik vykresal gólom na 4:3 iskričku nádeje pre hostí, domácu poistku dal R. Burián. R Pišoja, Antálek. (Rado Burián)

Kopčany - Bor. Mikuláš
4:1 (1:1)
Góly: za hostí Černý.

Oreské - Rybky
5:0 (2:0)
Góly: A. Baláž 2, A. Feríák, Cingel, Královič.
Domáci potvrdili svoj veľmi dobrý výkon v Borskom Mikuláši a svojho súpera za celý zápas prakticky k ničomu nepustili. R Hurbánek, Prelec. (Peter Bulka)

0:2 (0:1)
V prvom polčase boli lepší domáci, v druhom hostia, ktorí zaslúžene vyhrali. Domáci Lukáš Blanárik zahodil 3 vyložené šance. R Daniš. (Pavol Perička)

Smolinské - Kúty B
5:2 (1:0)
Góly: L. Pavlovič 3, Martin Masár - Kovár, Pavlák za hostí.
Hoci výsledok zápasu hovorí jasne pre domácich, rozhodlo pre nich efektívnejšie premieňanie gólových príležitostí. R Mlčúch. (Jozef Fekete)

Chropov - Lakš. N. Ves
3:1 (1:0)
Góly: A. Stúpal 2, Zaňát - Valla.
Zápas rozhodlo lepšie premieňanie šancí. Domáci hráči tri využili, hostia iba jednu, a preto prehrali. R Lapoš, Tokoš. (Tibor Velický)

Pop. Močidlany - Jablonica
2:0 (1:0)
Góly: Bellay, Gregúrek (11 m).
V zápase dobrej úrovne sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domácich. Nebezpeční boli aj hostia, ale ich šance zlikvidoval výborne chytajúci domáci brankár Kocák. R Macháček, Španka. (Marián Kocák)

Mokrý Háj - Radimov
5:2 (2:0)
Góly: Ambrúz 3, Rapant, Novosad - Foriška, Bobot.
Domáci mali v tomto stretnutí jednoznačnú prevahu. Za stavu 3:0 poľavili, čo využili hostia znížením stavu na 3:2. Domáci však opäť zabrali, pridali ďalšie dva góly, čím zápas definitívne rozhodli. R laik Mačuga. (Peter Pobuda)

Stráže - Prietrž
5:4 (3:2)
Góly: za hostí Kramár 2, Tomek, Fraňo.

Trnovec - Borský Sv. Jur nehrali, hostia nepricestovali.
Dohrávka 14. kola
Pop. Močidlany - Mokrý Háj
2:0 (0:0)
Góly: Krchňavý, Brdečka.
P. Močidlany: Kocák - Krchňavý, Sloboda, Bellay, Šteflík, Brdečka, Kopálek, Foriška, Kosír, Bartošík, Krchňavý (Pekar, I. Lukáč, Kudláč), tréner Ivan Beneš.
Mokrý Háj: Jankovič - Dojčár, Hazlinger, Koněvalík, Nemec, Pobuda, Novosad, Chrenka, Rapant, Ambrúz, Mikula (Šátek, Surový, Martinusík), tréner Zdenko Juraščík.
Obe mužstvá hrali v svižnom tempe s množstvom nepresných nahrávok a nevyužitých šancí. Hostia pôsobili prvý polčas futbalovejšie, no bez gólového efektu. Domáci si to vynahradili v druhom polčase. V 58. min. poslal varovanie hosťom Foriška, ktorý trafil brvno. V 62. min. po centri otvoril hlavičkou skóre Krchňavý - 1:0. Hostia zo svojej miernej prevahy nielenže nevyužili šance, ale v samom závere aj druhýkrát inkasovali, keď po zahraní rozhodcovskej lopty sa utrhol Brdečka a rozvlnil sieť za brankárom Jankovičom - 2:0. Pred 150 divákmi R Hurbánek, Dzindzík ml. (Karol Vajda)

Góly: Aleš Toráč 3 - J. Kovačiný.
Holíč: Tomša- Sloboda, Vlčej, Váňa, Hrnčirík, Nečas, L. Toráč, Mihók, Šebesta, A. Toráč, Rampáček (Trúba, Jankových, Caletka), tréner Vrablic.
Hradište: Rak - Vávra, Baránek, R. Sadloň, Predmeský, Bôžik, Fukna, J. Kršteník, Fulier, M. Kršteník, Kovačiný (Jablonovský, Škojec, Masár), hrajúci tréner S. Sadloň.
Za pekného slnečného počasia hrali mužstvá skôr na rýchle protiútoky jako na vypracované šance. V 7. min. mali hostia dve šance, ktoré skončili na tyči domácej brány. Holíč z ojedinelého brejku trestal v 16. min. Toráčom - 1:0. Hostia na toto varovanie nedbali a v 38. min. opäť Toráč zvýšil na 2:0.
Po prestávke hostia spresnili nahrávky a v 49. min. Kovačíny znížil na 2:1. Holíč kontroval v 64. min. na 3:1, keď disponovaný Toráč uzavrel svoj hetrik - 3:1. Hostia si vytvorili tlak, ktorí korunovali v 82. min. gólom, ktorého autorom bol opäť Kovačíny - 3:2. Vyrovnať sa im napriek množstvu príležitostí už nepodarilo. R Tokoš, Lapoš. (Karol Vajda)

Častkov - Osuské
4:0 (2:0)
Góly: Winter 2, Miro Otrísal, Filuš.
Hostia nastúpili iba s deviatimi hráčmi a za celý zápas ani nevystrelili na bránu. Domáci mali tak cestu k trom bodom uľahčenú a ich víťazstvo mohlo byť aj oveľa vyššie. R Daniš, Dzindzík st. (Maroš Otrísal)

Smrdáky - Podbranč
3:3 (0:0)
Góly: Danihel, P. Kubík, Országh - R. Jankových 2, M. Pukančík.
Po bezgólovom polčase hostia využili zaváhania domácej obrany, z minima šancí dali tri góly a viedli 0:3. Domáci to však nezabalili, zvýšili úsilie a nakoniec saim to vyplatilo, keď v 83. min. hlavička Országha znamenala deľbu bodov - 3:3. Hostí od prehry zachránil vynikajúci Rudo Kadlečík v bráne. R Bednár, Dung.
Dojč - Kunov
3:0 (3:0)
Góly: Šurík 2, Chocholáček.
Už v prvom polčase sa rozhodli domáci o svojom víťazstve, keď z množstva šancí premenili tri. Od vyššej prehry zachránil hostí výborný Bíba v bráne. R Dung. (Peter Adamkovič)

Rovensko - Sobotište
9:0 (3:0)
Góly: Velický 4, Ľ. Vašica 2 (1 z 11), Rehuš, Kubina, V. Vašica.
Po jednoznačnom priebehu si domáci z brány súpera urobili doslova strelnicu. Na stretnutie neprišiel delegovaný rozhodca. Rozhodoval laik Vlado Matuský. (

Štefanov - Kátov
0:4 (0:0)
Góly: Patinka a Kerhát 2.
V prvom polčase bol zápas vyrovnaný. Po prestávke domácim rýchle ubúdali sily, čo hostia využili na strelenie štyroch gólov. Nedostavil sa delegovaný rozhodca, žrbom rozhodoval laik z Kátova Ivánek. (Podhajský)

Predohrávka
Kátov - Smrdáky
5:0 (1:0)
Góly: Kerhát 2, Patinka, Šebesta, Janeček.
Hostia držali krok s domácimi iba v prvom polčase. Po prestávke pridali strelci Kátova ďalšie štyri góly a vysoko vyhrali. (Podhajský)

1. Rovensko 17 14 2 1 69:13 44
2. Dojč 17 13 2 2 62:17 40
3. Hradište 17 11 3 3 50:19 36
4. Kátov 18 10 1 7 35:31 31
5. Kunov 17 7 6 4 44:28 27
6. Častkov 17 8 3 6 43:35 27
7. Holíč 17 7 2 8 29:49 23
8. Smrdáky 18 4 3 11 35:50 18