V derby trojgólové víťazstvo Mor. Sv. Jána

Moravský Sv. Ján - Čáčov
3:0 (1:0)
Góly: 38. Vávra (11m), 72. Mračna, 85. Stupavský.
Domáci boli od začiatku stretnutia iniciatívnejší a postupne preberali iniciatívu. Ich prvý gól dával u pokutového kopu za faul na Zajíca v 38. min Vávra. Dominancia domácich v II. polčase pokračovala, jej výsledkom bol v 72. min Mračnov gól hlavou. V závere sa prejavili aj hostia, no domáci stihli v 85. min Stupavským skórovať do tretice do opustenej brány hostí, ktorí za celé stretnutie mali iba jednu šancu.
M. SV. JÁN: Šimek - Kavecký, Buzay, Zajíc, Vávra, Mračna, Stupavský, Michal Koporec, Kánsky, Hrica, Marek Koporec (Salay)
ČÁČOV: B. Valjent - Parízek, Kňazovič, Chocholáček, Bilka, Kukliš, Krč, Bobek, Filuš, R. Valjent, Hlavenka (Ružička, Španka, Rehák)

Smolenice - Holíč
3:1(1:0)
Góly: 16. Adamec (11m), 83. Augustín, 90. Kulíšek - 84. Mihok.
Domáci sa od začiatku pustili do súpera a prvú šancu mal Smolík už v 1. min. Potom sa osmelili aj hosti, no boli to domáci, ktorí sa ujali vedenia z pokutového kopu za faul na Jankoviča gólom Adamca. Ďalšie ich šance zostali nevyužité, hostia sa prezentovali Smaženkom i Jaborníkom, ale z hrozby nič nebolo. V II. polčase domáci začali so zvýšeným odhodlaním , ale trvalo dlho, než dali v 83. min ďalší gól striedajúcim Augustínom, ktorý využil chybu obrany hostí. To, čo sa predtým nepodarilo Smaženkovi, realizoval ďalekonosnou strelou Mihok a v 84. min znížil na 2:1, keď prekvapil aj domáceho brankára. Nakoniec to ale bol Kulíšek, čo v 90. min pečatil zaslúžené víťazstvo domácich v stretnutí, v ktorom sa aj hostia predstavili vo veľmi dobrom svetle.
SMOLENICE: Vravúšek - Adamec, Smolík, Petrovič, Pobjecký, Zajíček (Hlavatý), Slezák, Kulíšek, Haberl, Pluhár (Štibraný), Matúš Jankovič (Augustín)
HOLÍČ: Brožek - Ivánek (Bilický), Madák, Palkovič, Bellay, Lorenc, Marek Nečas, Mihok, Smaženka, Irša (Juraj Nečas), Jaborník

Petrova Ves – Jalšové
1:1 (0:1)
Góly: 83. M. Matula st. (11m) - 27. Hudek.
Hostia začali zčerstva a už v 3. min skončila strela Hudeka na tyči domácej bránky. Príležitosť Krbicu likvidoval Putera a v preťahovačke prekvapil strelou z diaľky brankára v 27. min Hudek – 0:1. V II. polčase mohli hostia zvýšiť, no Pavlačka zachraňoval. V 76. min zasa Huťťovi zabránil v skórovaní opäť Putera a vyrovnanie tak prišlo až premeneným pokutovým kopom za faul na Krbicu v 82. min M. Matulom st.
P. VES: Pavlačka - Krchňavý (M. Matula st.), Kumpan, I. Juriga, J. Juriga, Černý, Vanek, Křižan, Huťťa, Morvay (Patrik Pochylý), Krbica (M. Pochylý)
JALŚOVÉ: Putera - Matej Pavlovič, Zelenay, Páleník, Krajčovič, Čagánek, Hudek, Chalany Mario Pavlovič), Uhlík, Hesek, Macejka

Piešťany - Gbely
5:0 (2:0)
Góly: 60. a 85. (11m) Gvozdenovič, 22. Blahunka, 24. Kukuč, 53. Bartošek
Domáci v tomto stretnutí ukázali ako vyzerá celozápasová prevaha, ktorú dopĺňali postupne utešenými gólmi, takže diváci odchádzali spokojní i napriek tomu, že ešte dosť domácich príležitostí zostalo nevyužitých.
PIEŠŤANY: Valo – Pekar, Bartošek (Mišenčík), Javorka, Masár, Bábsky, Žamba, Bochnovič (Krischke), Blahunka (Gajarský), Gvozdenovič, Kukuč, Janík
GBELY: Janík – Mihál, Kolár, Eisner (Mackura), Daniel, Péči, Rozboril, Vanek (M. Eisner), Šebesta (Ambra), Májek, M. Mihál

Kúty - Dvorníky
3:2 (3:0)
Góly: Antálek, Ralbovský, Pavol Škoda (11m) – Kollár, Greč.
V I. polčase využili domáce na trojgólové vedenie podporu vetra, aby v II. polčase povolili a uspokojila sa s vedením. Hostia naopak pridali, znížili náskok domácich na jeden gól, takže v tomto veľmi slušne hranom stretnutí bolo dostatok napätia až do úplného záveru, aby nakoniec odchádzali domov spokojní domáci.
KÚTY: Pa. Škoda - Palkovič, Šimek, Pe. Škoda, Ma. Smolinský, Antálek, Ma. Štiftner, T. Smolinský, Ralbovský, Hyránek, Mihal (Ma.Valla, Mi. Valla, Kubo)
DVORNÍKY: Nemeček - Knížat, Brestovanský, Horváth, Harnúšek, Farkaš, Herceg, Polakovič, Krajinčák, Cabadaj, Kollár (Bžoch, Greč, Habán).

Prašice – Radošina
1:0 (1:0)
Gól: 16. Šmatlák
ČK: 1 (Prašice)
Hostia začali cieľavedomo, domáci po dvoch prehrách naopak začali opatrne. V 16. minúte Šmatlák využil nepozornosť hostí a prekonal brankára. Potom sa hralo väčšinou v strede ihriska. Zápas začal byť nervózny od chvíle, keď domáci hráč kopol hráča hostí na zemi bez lopty začo si vyslúžil červenú kartu. Hostia začali nebezpečne ohrozovať bránu ale zabrzdila ich potýčka medzi hosťujúcim a domácim hráčom, ktorá skončila vylúčením hráča hostí. Polčas sa dohral v nervóznom duchu. V druhom polčase sa domáci snažili zvýšiť náskok a hostia sa pokúšali o protiútoky. Do konca zápasu ešte vzniklo viacero gólových príležitostí ale výsledok zápasu sa už nezmenil. Rozhodoval Faltajsek, stretnutie videlo150 divákov.
PRAŠICE: Slama – Vl. Ďurík, Šmatlák, Pikna, Martinček, Baláž, Kišac, Halo, Grznár, Streďanský, E. Ďurík (Krasuľa, Paluš, Lacika)
RADOŠINA: Klačanský - Ďaďan, Bartošek, Rosival, Martin Varga, Bohuš Varga, Beňovič, Oravec, Kovačik, Hanzlík, Piršel

Chtelnica – Trebatice
2:5 (0:4)
Góly: 48. Gába, 81. Bílik – 10., 20. a 45. Horváth, 28. Trnka, 59. Bondra
Stretnutie v Chtelnici prinieslo bojový výkon na oboch stranách, no poznačený mnohými nepresnosťami. Zaujalo však gólmi, ktoré padali na oboch stranách, keď najmä v II. polčase dokázali domáci hrať so súperom rovnocennú hru.
CHTELNICA: Soják – Kičina, Rechtorík, Cibrín, Balla, R. Piešťanský, Gába, Bílik, D. Piešťanský, D. Blažko, Šimončič (M. Blažko), Brestovanský, Bašnák
TREBATICE: Dvorský – Hečko, Surovčík, Herceg, Trnka, Vallo, Seitler, Bondra, Horváth, Jakubička, Macháč (Kubík, Horanský, Jankech)

Krakovany – Lokomotíva Trnava 1:0 (1:0)
Gól: 38. Feranec
V Krakovanoch videli diváci súboj mužstiev z čela tabuľky a v ňom množstvo šancí na oboch stranách. V úvode sa domáci síce ťažšie rozbiehali, no v nasledujúcom priebehu polčasu boli predsa len aktívnejší. V 15. min zahodil Ilenčík, o desať minút neskôr neplatil Balcírov gól pre ofsajd. V 33. min pohrozil strelou do priestoru brankára Laurinec, aby vzápätí mieril vedľa. V 38. min sa Krakovany presadili, keď Feranec najlepšie sledoval loptu a po zemi skóroval – 1:0. Skórovať mohol aj Balcír, no z päťky vysoko prestrelil. Polčas uzavrela nepremenená šanca Kubíka. Po obrátke domáci citeľne poľavili a Lokomotíva si vypracovala celopolčasovú prevahu. V 52. min po prieniku Grexu výborne zasahoval Bondra, ktorý následne vyrazil bombu J. Horvátha. Napriek prevahe hostí mohol definitívne rozhodnúť Duchoň a Bejdákovu strelu Kuzma vyboxoval mimo brány. Hostia napriek tlaku ukázali slabú koncovku a domáci tak udržali plný bodový zisk.
KRAKOVANY: Bondra – Ondrejka, Duchoň (Pavlovič), Milec, Bejdák, Feranec (Pa. Sedlák), Ilenčík, Hruška, T. Balcír (Pekarčík), Strecký
LOKOMOTÍVA: Kuzma – J. Horváth. Srdoš, Čamaj, Holič, Zaťko, M. Horváth, Laurinec, Kubík (Grexa), Hrašna (Dúbravec), Kralovič (A. Horváth).

1. Piešťany 25 16 7 2 73:22 55
2. L.Trnava 25 14 6 5 61:38 48
3. Krakovany 25 15 2 8 44:32 47
4. Jalšové 25 13 3 9 56:35 42
5. Gbely 25 12 5 8 48:44 41
6. Petr.Ves 25 10 8 7 39:29 38